22 června, 2024

Už se nevracej!

Tak nám náš premiér pustil své vlastní video, ve kterém koupil dvě nutelly. Jednu u nás a jednu v Německu. A zjistil, to, co tady meldujeme už dva roky. Že v Německu jsou potraviny levnější než u nás. Video vzbudilo zaslouženou pozornost a mně se rázem vyjasnila celá řada podezření a otázek. Než se jimi budu zabývat, dovolte mi suše konstatovat, že je lepší mlčet a nechat lidi, ať si o vás myslí, že jste blbec, než promluvit… a zbavit je všech pochybností…

A to se ti Péťo ohromně povedlo. Mohu poprosit všechny ty pětikoaliční trolly, kteří se mi slézají na všech mých publikačních platformách… Fakt se k Fialovi ještě někdo hlásíte? Najde se tady někdo, kdo je ochoten před celý národem (a ideálně bez anonymity) říct, že Petr Fiala je jeho premiér, kterého podporuje a kterého bude příště zase volit? Prosím prosím, ukažte se mi.

Co na to Krkavčí hory? Stále pevně podporujete pětikoaliční vládu v čele s profesorem Nutellou? Všímáte si, že už je úplně jedno, co Fiala udělá? Všechno se obrací proti němu. Začínám mít pocit, že i kdyby podal demisi, tak o něm lidi řeknou, že je jelito.

Stejně tak bych moc rád znal těch šestašedesát borců, co se nechali dobrovolně předurčit pro službu v armádě, když Černochová zavelí. Zdechovský, ty mlč… O tobě víme a protože tě známe z mnoha a mnoha videí, tak jsme schopni pochopit tvoje myšlenkové pochody… no, spíš pochody, než myšlenkové. Ale gratuluji Ostravákům… mezi milionem obyvatel Moravskoslezského kraje se našel jen jeden jediný blbec… Vyhráli jste, příští premiér by měl být od vás. V sobotu se tam k vám do razovitého regionu poprvé chystám na akci Ivana Smetany a jeho KTV Life, tož se vás zeptám přímo z pódia, koho od vás mám začít podporovat.

Ideálně bych prosil, aby měl alespoň dva metry, sto padesát kilo svalů od nošení hajcmanů a pěsti jako kovářská kladiva. Na IQ se ptát nebudu, když se podívám na našeho premiéra a prezidenta, tak to rozhodně horší nebude. Podívejte se, jak se náš Řehka hrbil na fotkách před Zalužným a jak byl Miloš Zastrčil pěkně maličký vedle toho obrovského Ukrajince, co jim tam v Kyjevě dělá šéfa parlamentu, či co. Budoucnost patří pořádným chlapům… nemluvě o tom, že havíř nebo tavič nebude mít potřebu podlejzat navoněným panákům v EU. Navíc si bude pamatovat, že vám teď odstavili vysoké pece a chystají vyvlastňování pozemků okolo Mošnova, protože tam má být henten logistický uzel NATO a tím na celý kraj namalovali terč. Někde v Rusku už mají určitě zaměřenou jednu atomovku přesně tam.

Nebo tam máte nějakou statečnou robu?

Chápete to? Na Ukrajině je válka, kterou ze všech vládních sil a ze všech našich peněz podporujeme a projevuje se to odstavením výroby železa… Děláme co je třeba, viď Péťo. Já vím… vláda nestanovuje ceny u nutelly a taky nepočítá, jestli se vyplatí provozovat hutě. Vláda dělá něco jiného… je jí to všechno u prdele.

Průmyslová výroba se dál propadá a propad se zrychluje… a Péťa přišel na dva roky starý poznatek… svojí vlastní drahotu. Až ho povedou ke zdi, tak se bude přiblble usmívat a myslet si, že se jde fotit. Je dva roky pozadu. Zjistil, že v Německu je levněji a že tam mají větší balení. Gratuluji. Teď si představte to video, ve kterém zjistí, že v Polsku je ještě levněji.

Péťo! Všude kolem je levněji. U nás máme všechno nejdražší… hlavně energii teda… Už teď je nejdražší na světě v přepočtu na paritu kupní síly. Od ledna má zase zdražit a nikdo ti nevěří, že to bude jen o pár procent.

Nemá teď být nějaká odborářská demonstrace? Asi začnu vymetat všechny akce…

Konečně jsem také pochopil tu hodnotovou politiku. To znamená, že jste vydlabaní jako troky, nemáte žádný ánung o mezinárodní situaci, dějiny pro vás začaly dnem vašeho zvolení, vůbec netušíte, jak složitá je výroba čipů (viď Markétko), řešíte závětrné elektrárny (viď Hýkelo), chystáte se na atomovou válku s Rusem (viď Janičko) dojebete zdravotnictví (viď Leopardíku), za priority máte všechno jiné, jen ne vlastní zemi (viď Péťo), zradíte všechny zastávané hodnoty (viď Mariane), rozložíte školství (já ani nevím, jak se ten blbec jmenuje) a modlíte se nad zemědělstvím… raději ani nebudu jmenovat, kriminalizujete lidi, ohýbáte paragrafy (viď PreVítku), chcete zrušit právo veta a vrátit majetek Lichtenštejnům (viď Pávku)… a národ máte úplně u zádele.

Aneb… jak jsme přestali být lidmi a stali jsme se sprostým materiálemv rukou liberální demokracie.

Jako prevenci před infarktem jsem raději zapomněl, že na financích máme elektrikáře a máme minimálně dva ministry typu stealh. Například vůbec nevím, kam zmizela Langšádlová a uniká mi, jestli ještě existuje ministerstvo pro evropské záležitosti a kdo tomu cirkusu šéfuje.

A ty, Péťo, ty se z té Afriky raději nevracej. Vezmi si příklad z Jana Lucemburského. Národ byl také nejraději, když byl někde u Kresčaku. Vždycky když přijel domů, začaly berně a královské rabování. Zůstaň v Etiopii… jeď se podívat na místní folklór. Určitě tam někde ještě mají lidožrouty, to bys neměl zmeškat.

Navíc Péťovi zrušili návštěvu v Nigérii tím nejhorším možným způsobem. Prý mu nemohou zajistit odpovídající přijetí. Diplomaticky řečeno: Nejsme kvůli němu ochotni poslat na letiště ani jednoročního stážistu ministerstva zahraničí. Těžko si představit horší faux pax.

Jsou nejhorší vláda v našich dějinách a budou mít také ten nejhorší konec.

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí a podpořit vlastní národní občanskou společnost, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý, kdo pošle agentovné alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat knihy, trička nebo placky z nabídky.

259 thoughts on “Už se nevracej!

 1. GENIALITA PNZ JE.V TOM ,Že CHCE NAS VSECHNY POSUNOT Do VYSSI CTVRTE KATEGORIE PODLE VIZE.

  Tu představil pan Ing BLAHYNKA tak se nedejte válečníci pokroku zatlačit vládou kurevsky blbou do nejnižsi kategorie JEDNa,kde se ocitneme na stromech a jen někteří, když se budou ve spánku obracet spadnou tady mezi nás a napíši oslavný koment jak se jim žije s vládou ,kde její členove prý svoje tituly vyhrali v tombole.
  SLAVA PROGRAMU PNZ našich potřeb. . No ni?

  Kàže husitka Anička dušička ,kterou za to chtějí někteří zdejší saláti dát upálit

 2. A je to tady! Už to praská…
  Po několika letech už i mainstream a ekonomové přiznávají velký úpadek průmyslu v České republice.

  Český průmysl jde ke dnu. Stejně jako ten německý, míní ekonomové
  Poptávka po průmyslových výrobcích se propadla o dvanáct procent. Jedná se tak o značný úpadek českého průmyslu. Problém v tom, že je s průmyslem něco špatně, vnímá také ekonom Vladimír Pikora, který byl hostem pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Podle něj se navíc vláda ani nesnaží o jeho záchranu a spíše mu hází klacky pod nohy.
  https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/kovanda-pikora-ekonomika-cr-nemecko-cena-energie-propad.A231107_155858_domaci_lisv

  A lidé o to více sklonili hlavy.

  1. 7. listopadu 1867, přesně na den 50 let před VŘSR se narodila ve Varšavě Maria Salomea
   Sklodowska-Curie , nositelka dvou Nobelových cen (objev radia a polonia) a matka dvou dcer, z nichž jedna (Eva Curie) napsala její životopis (česky : Paní Curieová). Kdybych to věděl ve školou povinných létech, měl bych na lampiónu její foto (a dvojkou z chování bych se dneska chlubil).

 3. Protože se valím v posteli s moribundusem a nemám co dělat tak jsem si početl na Twitteru pana Nutely….
  Už tam není ani jediný libtard, který by se ho zastal https://twitter.com/P_Fiala

  Koukal jsem na ten obrázek, jak sází stromy – oni mu nechali natáhnout červený koberec i po tom trávníku……
  Kurník doprčic, miluju Milouše Jakeše…..

  Jedeme do Afriky, jedeme do Zimbabwe…..

 4. Rušení poboček byl podle ministra vnitra Víta Rakušana teprve začátek transformace České pošty. Ta by se podle jeho slov měla změnit v superúřad nabízející široké množství služeb. Doručování (převážně balíků) pak převezme nová samostatná instituce nazvaná Balíkovna. Změna bude stát asi tři miliardy korun.

  1. Tak klasika. Snížíme počet zaměstnanců na přepážkách a rozšíříme sortiment služeb. Podobně chytrý nápad jako Poštovní spořitelna. Už to vidím. Hodinu budete čekat u okýnka, aby vám vůbec podali prázdný podací lístek.

  2. Někde jsem četla, že Česká pošta zavede novou službu „vyzvednutí balíku přímo u odesílatele“.

   Poplatek za tuto služby prý nehodlá nijak navyšovat ve srovnání s ostatními poplatky za doručení.

 5. Intervjuci celkem unisono Fialu za Nutelu sepsuli. Ale začali s tím až někdy po obědě. To muselo být porad než vymysleli ty správné „notičky“.

 6. Tohle taky stojí za to:

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-asistenta-zaluzneho-zabil-granat-vzal-si-ho-od-ditete-a-pak-prisel-vybuch-239414#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  Hrál si s granátem a ten ho zabil. Takový milý dárek.

  Černochová nosí v kabelce tanky. Bůh ví, co tam taky ještě nosí. Já s ní být v jedné místnosti, tak bych se asi bál…

  1. Ale houby, Ukrajinci už píšou, že bomba byla v krabici a ty granáty tam byli navíc aby to vypadalo jako neopatrná manipulace …..
   Je to mimochodem dost drsná důtka s výstrahou pro Zálužného …. hoši se neváhají zabíjet navzájem v prostředí rodin …. Holt Ukrajinci …
   A i Arestovič se už ozval
   https://strana.today/news/449876-arestovich-opublikoval-novyj-post-i-prizyvaet-prezidenta-k-zdravomysliju-.html

   Zelensky dělá vše proto aby ho někdo odstranil. Místo aby prohrál volby a někde zmizel tak na sebe namaloval terč….

 7. Fijalskyj v Bavorsku?
  Ale ti naši Češi vůbec nepochopili, co jsme jim s Berníkem Posseltů říkali:
  „Když budeme opět spolkovou zemí našich milích německých přátel, budete mít ceny jako v Německu, tupouni!“
  O platech a důchodech se samozřejmě budeme bavit na vládě až potom. Bavit! Žádný dorovnávání, jak by snad někoho mohlo zase napadnout.
  Prostě německý ceny všeho a český mzdy a platy, fertig!

 8. Je tu nějaký nebinární příznivec „Flašky“ Havla? Jaktože se o Ukrajině už skoro nepíše, nevyhrála snad už?

   1. ‚My Lichtenštejnci, jakožto lidé německého kmene, se stejně jako dosud i nyní podílíme vřelou účastí na utváření budoucnosti velkého německého národa‘,“ stojí ve vládním materiálu.

    1. Z článku :
     Iniciativu přivítal i honorární konzul Lichtenštejnska a bývalý lidovecký ministr kultury Daniel Herman.

    1. Občanovi.

     V současném politickém klimatu ještě ne, ale ono se mění a změní. Pak půjdou do tepláků anebo hodně daleko.

 9. „Jsou nejhorší vláda v našich dějinách a budou mít také ten nejhorší konec.“ Doufám, že budou, a doufám, že brzy! A hlavně doufám, že po nich to chytí někdo, kdo otočí kormidlo. Ne, tím nemyslím Babiše. Ale pokud bude mít dost silné koaliční partnery, vynasnaží se aspoň snížit cenu energií.

 10. To je divné, že nikdo nepoznal, že to celé je jen reklama, stejně dovedně maskovaná jako např. „dopisy“ Drahá M. před lety v pražském metru. Lidi, nekupujte tu předraženou Nutellu. Teď je tady nový produkt, vyvinutý předními liberálně demokratickými marketéry a dlouhodobě používaný zejména v ODS (proto taky pro jeho podporu byla využita osoba nejpovolanější), jakož i všemi fanaticky nekritickými až zvlh zjihlými obdivovatelkami Otce Zakladatele.
  Pryč s dezolátskou Nutellou, teď je tady pravá koaliční Tunella.

 11. Kratičká informace, OT.
  https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_sovereign_states_by_homeless_population
  Bezdomovců na 10 000 obyvatel má Germánie přibližně tolik jak je tomu v Haiti; je jich tam mnohem méně než např. ve SKVBaSI, počet zdaleka nedosahuje údajů týkajících se určitých období Deutsches Reich (Weimar republic), což je dobré, případná radikalizace Germánie totiž v blízké budoucnosti nehrozí……

  Zajímavé je, že Wiki s názvem Homelessness in Germany uvádí násobek údajů.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Homelessness_in_Germany

 12. Nálet trollů a služebních rozesíračů je poměrně spolehlivým ukazatelem kvality. Jako na iděsu dává i výbornému článku teprve řádné ogrcálkování punc nezpochybnitelného zásahu na komoru, tak i zde je míra vylité služební žluči a nepokryté závisti potvrzením, že článek se mimořádně povedl. Gratuluji, pane vidláku, dnes se režimní ovádi vyrojili obzvlášť silně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *