Blíží se nám první červenec, den, kdy část neziskovkářské deep state chobotničky přijde o své chapadélko. Možná i dvě
Myslím, že už podle toho řevu, co kolem toho nastal, kdy došlo i na jednodenní výstražnou stávku na Úřadu vlády, které si ale, nebýt médií, …