20 července, 2024

Co bude znamenat vaše volba

Tak jsme se dozvěděli, že Ficův atentátník ho vlastně vůbec nechtěl zabít… prý mířil tak, aby Fica neohrozil na životě. Proto mu nasypal půl zásobníku přímo do břicha, což ještě za Druhé světové znamenalo takřka stoprocentní lístek na krchov. Průstřely břicha a střev jsou chirurgická noční můra. Prý o svém úmyslu nikomu neřekl, nikoho do toho nechtěl zatáhnout, rozhodl se dva dny před činem a důvodem byl nesouhlas s vládní politikou.

A samozřejmě se Ficovi omlouvá…

Jak nám vysvětlila Magdička Vašáryová, Fica volí jen spodina a je třeba proti němu demonstrovat s velmi údernými hesly o zlu, kolaboraci, výzvami k odstranění a podobně. Internet je plný plakátů z demonstrací, které se už skoro neliší od plakátů na sjezdech NSDAP. SMER je zlo, Pellegrini je zlo, všichni jsou zlo, jen Progresívne Slovensko (a Milion chvilek) jsou dobro a toto dobro musí zvítězit, i kdyby mělo řádně ustaveného premiéra rozstřílet.

On si za to přece může sám… rozdmýchává nenávist. Dovolil si kandidovat a říkat jiné věci, než jaké říká nebinární Šimečko. Každý liberál má právo být z toho uražen, cítit se nepohodlně, proto je každé Ficovo slovo urážlivé a je třeba ho potlačovat, ideálně i s Ficem.

Mimochodem… Fico si za to opravdu může sám. Ale jinak, než si myslí Šimečko a Vašáryová. Byl už premiérem třikrát a až teď začal něco dělat proti moci, která se neštítí ničeho. Viděli jsme to při bombardování Kosova, viděli jsme to v Sýrii, viděli jsme ostřelovače na kyjevském Majdanu, viděli jsme pokus o převrat proti Erdoganovi, viděli jsme ostřelování Doněcku. Jen tak nějak nikdo nepočítal s tím, že podobné praktiky klidně použijí i tady, pokud to budou považovat za nutné.

Často u nás na Alternativě zaznívají ostré řeči o tom, že Babiš také kolaboruje, že Okamura je jen řízená opozice, Vacek se odkopal tím, že z východu nikdy nepřišlo nic dobrého, Svobodní stojí za Ukrajinou, Rajchl nechce vystoupit z NATO ano z EU… Ani Fico nechtěl. Jen chtěl sorosovským neziskovkám sáhnout na peníze a vytrhat zuby RSTV. A stačilo to na pět kulí v Handlovej.

Nedělejme si iluze, kdyby nebyl Cintula, našel by se někdo jiný. Stačí dostatečně hlásat nenávist k premiérovi, stačí dělat úderné plakáty, stačí dovolit twitterovým úderkám vyhrožující rétoriku, stačí chránit různé Pavlíky Novotné, kteří se postarají, aby z toho jednodušším liberálům prostě jeblo. A samozřejmě, je třeba se postarat, aby političtí soupeři byli tvrdě trestáni třeba i za výrok, že poslance je třeba naházet do Vltavy.

Představte si, že by na Rajchlově demonstraci byl jediný plakát Progresívného Slovenka, jen s jinými jmény. To by bylo tóčo.

Kdo teď na Slovensku bude volit Progresívné Slovensko, ten v podstatě souhlasí s atentátem. Ten souhlasí s praktikami, které jsme mohli vidět na jejich protivládních demonstracích. Ten souhlasí s tím, aby se vše vyřešilo střelbou. Je víceméně jedno, jestli se toho ujmou zneuznaní spisovatelé, neznámí odstřelovači z Gruzie a s nimi Jaromír Štětina, nebo mladý Kolář s papínkem.

Kdo u nás bude volit kohokoliv z Pětikolky, ten si přeje totéž. Ten si přeje, aby se mohla hlásat přímočará nenávist. Je jedno, jestli jde o Babiše či Zemana, jak to předváděl Milion chvilek, nebo jestli jde o Kateřinu Konečnou, jak nám to v Jihlavě nedávno názorně předvedl Miroslav Tomanec. Oni se tím netají! Podívejte se na převolební plakáty mladého Koláře, podívejte se na velkou tiskovku SPOLU. Podívejte se, jak bohorovně Vondra vytáhl v televizi lživé kompro na Jandejska. Kdo je volí, ten si přeje, aby zvítězili jakýmikoliv prostředky. Kdo volí Pětikolku, tomu nevadí vraždy, nevadí mu Majdany, nevadí mu rozdmýchávání občanské války. Začíná to vajíčky na Paroubka, pokračuje to červenými trenýrkami, rozkopáváním předvolebních stánků, kriminalizací odlišných názorů, zapojováním vojáků a fízlů do liberální mašinérie a pět projektilů ve Ficové břiše ještě zdaleka není konečné stádium.

Kdo volí proevropské strany, které chtějí Evropu tvořit a ne bořit, které chtějí s evropskými elitami hrát ve stejném orchestru, ten je protičeský. Ten přímo směřuje k tomu, aby Evropa uvalovala sankce za domácí politiku, aby zasahovala do střídání moci ve volbách a aby pak zapomněla na sliby Janukovyčovi a dovolila převrat, jakmile to pro Jourovou a Borrella bude výhodné. Kdo volí silnější Evropu, ten volí Majdan, ten volí syrskou občanskou válku, ten volí zničení Libye, ten volí zásahy zvnějšku v Gruzii, ten si přeje nekontrolovanou migraci z důvodu drancování afrických nerostných zdrojů. Kdo volí liberály, ten volí budoucí občanskou válku a rozdělení společnosti na lepšolidi a spodinu… Viď, Vašáryová?

Kdo volí Šimečku, ten souhlasí s atentátem na Fica. Kdo podporuje Milion chvilek, ten si přeje liberální vítězství i za cenu kulek a šrapnelů. Kdo volí SPOLU, ten chce válku s Ruskem a souhlasí se spiknutím proti prezidentovi Zemanovi, kdo volí STAN, ten chce víc než pět mrtvých v kauze Dozimetr. Kdo volí Pětikolku, ten si přeje sociální kredity, ořezávání svobod, cenzuru a rozpuštění našeho národa ve velké evropské (ale krkavčí) rodině.

Jen ten, kdo volí Piráty, je normálně blbej.

Takhle jednoduché to je.

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý, kdo pošle alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat knihy, trička, samolepky a odznaky z nabídky. Číslo účtu: 1769955003/5500 IBAN: CZ8355000000001769955003. Kdo chce, může přímo na stránkách Institutu pro platbu použít QR kód. Doporučuji poslat platbu a druhý den si zadat adresu pro zaslání. Stačí přímo na Vidlákových kydech kliknout v záhlaví na „objednat knihu.“

375 thoughts on “Co bude znamenat vaše volba

 1. Ještě něco O.T. Byť ne tak docela.
  Dá se to číst i poslouchat. Ilona Švihlíková pro ty, kteří jsou schopni a ochotni udržet půl hodiny pozornost, aniž by měli neodolatelné nutkání něco podoknout. Dotýká se to velkého množství otázek, které se tady i jinde dokola řeší. Kdo takovou schopnost koncentrace nemá, tak ať na ten odkaz raději nekliká.

  1. Vy sam jste na ten odkaz nekliknul, proto mate neodolatelne nutkani k nemu neco podotknout.
   Ani ja jsem nekliknul, proto podotykam.

 2. Co bude znamenat naše volba….
  Komu dáme hlas aby nezištně, pro naše dobro, jako jeptiška v bordelu, rozkládal EU zevnitř.
  Mééé hop!

 3. K zamyšlení.

  Fyzika za jedna, z češtiny dvojka. Na gymnáziu maturovala AI, občas si vymýšlela
  https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/masarykovo-gymnazium-pribor-maturita-ai-gemini-google-valasek-experiment.A240524_133516_ostrava-zpravy_pjen

  Přijde doba kdy AI zkoušky udělá levou zadní, ale o to více bude studentů co maturitní zkoušky neudělají a nebo udělají, ale EU sníží náročnost maturit.

  Zkuste si TEST porozumění mluvenému slovu.

  Rozhovor s vědcem Emilem Pálešem. Vědec, který na počátku devadesátých let AI zkoušel programovat.
  Ariadnina niť 87 – 2023-09-09 Umelá inteligencia…
  https://hearthis.at/slobodnyvysielac/ariadnina-nit-87-2023-09-09/

  Zůstane lidem inteligence?

 4. Tak už i pětidemolici došlo, že mladá a krásná kandidátuše není nejostřejší tužka v penále a couvá z její nominace na eurokomisařku. 😉
  https://www.novinky.cz/clanek/domaci-nerudova-muze-na-post-eurokomisarky-zapomenout-40473314
  Otázkou je, zda tu dámu opravdu prohlédli, vyplaval na ni nějaký další průšvih (v poslední době v akademické sféře velmi častý případ), nebo je to tak lukrativní trafika, že se o to budou rvát „vyvolení“ mezi sebou.

  1. To je sice hezké, ale nebude tam ona, bude tam jiný ksindl.
   Prej že potřebujeme „silné portfolio“. A to je prosím kdo, pane Jurečko ?

  2. K té kandidátuši jen podotknu, že kdyby fakt byla mladá a krásná, mohla by být i blbá a mnohým by to zas až tak nevadilo, přimhouřili by nad blbostí obě oči a všecky kuří…
   Ale ona holt není ani mladá a už vůbec ne krásná. Takže mhouřit se holt nebude.

 5. PŘÍŠTÍ TÝDEN SE SJEDE DO PRAHY VELENÍ TERORISTICKÉ PARTY NATO – PŘIJEDE I BLINKEN. Co za prasárnu bude opět následovat? Před 21. 12. Soroš u Pávka v Praze, před atentátem na Fica Pyjala s čučkaři na “návštěvě” v CIA v USA-po návratu 1 čučkař zdrhnul/jaké asi byly ty rozkazy?/, ještě před tím návštěva FBI v Praze, před Vrbětickým divadlem Babiš v CIA v USA… ???????????????

   1. Slyšel jsem ho dnes poprvé a nic obecného z toho nevyvozuji. Rozhovor je dlouhý, ale ten kluk má rozhodně mnoho věcí v hlavě srovnaných. Jak žil a fungovat před šesti lety, to nemám tušení.

  1. Ten hošánek jede v nejrůznějších fofr- a jiných spekulacích od dvaceti.
   Nejspíš odrbal někoho, kdo se rozhodl nenechat si to líbit.

   1. Nikdy bych se toho nedotkl. Jestli to žerou ostatní a ještě u toho mlaskají, jejich věc.
    V těch hyg. podmínkách, ve kterých to dělají a které nikdo z konzumujících nevidí, ani omylem.
    Stejně, jako u rákosnických bister.
    Hnus, humus, fekál, 100x přepálený olej a suroviny – darmo mluvit.
    Lidi jsou zblblí a sežerou kdeco, hlavně když je to exotické.
    Druhý den z toho mají sračku a vůbec se nad tím nepozastaví, nezamyslí, z čeho ji asi mají.
    Končí to sebepřesvědčováním „asi mi to včera nějak nesedlo“.
    Že je to skoro jedovatý a plný salmonely a jiných svinstev, je nenapadne.
    Je ani nenapadne, jakým hrozným způsobem námi rákosníci pohrdají – a proto si dovolují tohle.
    Týden staré mleté maso z Tesca je lahůdka proti tomu, co servírují rákosi.

    1. Začínám se proto stavět za Sasina.
     Píše pravdu. Sice občas nešikovně, ale myšlenka je správně.
     Dokud tuhle svoloč, včetně ukrajánků, co nás stojí desítky mld ročně, nevykopeme ze státu, nic se nepohne.

 6. Okamurův další geniální tah k odkopání kdo je kdo: T. Okamura navrhl Poslanecké sněmovně, aby schválila usnesení v tomto znění :” Poslanecká sněmovna důrazně odsuzuje atentát na slovenského premiéra Roberta Fica”.
  Toto usnesení nebylo Sněmovnou schváleno. Co to o naší vládnoucí pětikolce vypovídá? Nemáme se před světem stydět?

  https://youtu.be/6-FJbffcxMI?si=akuqZ1PgavoveYrj
  Hlasování: Reakce na situaci na Slovensku, hlasování s poř.č. 11 https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=82954

  Pozoruhodné, že mezi těmi, kteří se zdrželi a “zasloužili” se tak o zamítnutí návrhu je mj. i Andrej Babiš. Zřejmě s atentátem na Roberta Fica, společně s dalšími poslanci PS PŘ, kteří se zdrželi nebo hlasovali proti návrhu, “nemá problém” !?

  1. Dobře Okamura. To je stejné jako když Rusko každý rok dává v OSN hlasovat o nepřípustnosti schvalování nacismu, taky je dobře vidět kdo je kdo.

  2. To se divím, že to usnesení neprošlo. Vždyť by to byl jen další jeden blábol se kterým si možno vytřít libovolnou část těla. Nemá cenu ani papíru na kterém je vytištěn.

 7. celý jeden článek vydrželo „nevolební téma“… prokletí monetizace… ždímej, ždímej Ančička, eště tam je kapička!

 8. Lehce OT:
  * Na čtvrteční hokejové čtvrtfinále s USA dorazili i zástupci vlády. A pohled televizní kamery do jejich skyboxu některým fanouškům zkazil zážitek. Z nejedné hospody se prý ozval podobně hlasitý řev, jako krátce předtím při gólu.
  * Podle zdrojů z Bílého domu dostal prezident Biden svého vlastního vstáváčka, který ho má v měsících před listopadovými volbami pomáhat udržet ve vzpřímené poloze. Už nebude platit, že prezident padá na hubu.
  https://static.wixstatic.com/media/142fd2_82394dd10ec740b08fcd9f2b654e7d27~mv2.png/v1/fill/w_385,h_218,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/142fd2_82394dd10ec740b08fcd9f2b654e7d27~mv2.png

 9. Lehce OT:
  * Vědecký projekt Biosmršť žádá majitele zahrádek a pozemků, aby sledovali, co v nich létá, leze a běhá. Pokud majitel v zahrádce létá, leze nebo běhá měl by se sledovat také!
  * Česká společnost Bene Meat Technologies představila krmivo pro domácí mazlíčky, které se vyrábí z průmyslově pěstovaného masa. Jste-li domácím mazlíčkem – přeji dobrou chuť.

 10. Že by Bakaloviny spustily antikampaň proti Jandejskovi? Zmiňují, že kandiduje za Stačilo. Už je to tady. Jeho kuřata prý trpí a Albert se na tom utrpení podílí, protože je od něj nakupuje a dále prodává. Nějací ochránci zvířat tajně nafotili něco, co dali k soudu. Když to soud uznal za nelegální, byla prý to cenzura, no to tedy fuj, že ano. Lidé z ODS a TOP09 se postavili za obránce – tedy proti rozhodnutí soudu. Jaképak zákony, když jde o Rabbit, což.
  Že by mu chtěli osekat odběratele? Ne, to jistě ne, jde čistě o wellbeing kuřat a náhodu.Kdo ví, jak si libují zvířátka třeba u Jurečkovy rodiny….. .
  Pěkně, pomalu, důsledně…. .

   1. Lepší drobný korporátní komunista kterému záleží aby tady fungovala ekonomika než zaprodanec, který zařídí Křetinskému 100.000.000.000 aby je obratem mohl utratit v Velké Británii a Francii.

 11. ❗️Další střípek do globální mozaiky co popisuje Lex s akvárkem.

  Lord Jacob Rothschild bol správcom alebo „ochrancom“ v už neexistujúcej ropnej spoločnosti Jukos, uviedol v rozhovore na Youtube zakladateľ firmy, ruský oligarcha Michail Chodorkovskij.

  Investičný bankár Lord Jacob Rothschild, štvrtý barón Rothschild, ktorý zomrel tento rok vo februári, mal kontrolný podiel v Jukose, prezradil oligarcha.

  „Rozhodnutie o zavedení ochrancu sa ‚dohralo‘, keď som bol zatknutý. Podľa plánu mi ochranca (správca) mal odobrať právomoc. A tak sa aj stalo,“ povedal Chodorkovskij.

  Video s Chodorkovskijm
  Ruský oligarcha Chodorkovskij v exile odhaľuje: „Lord Rothschild bol správcom mojej ropnej spoločnosti“
  https://t.me/ksbspravy/91322

  1. no, jednak dalsia konspiracna teoria sa dokazala ako pravda, jednak to vysvetluje, preco prave v tej skupine, ktora uspesne privatizovala ruske surovinove podniky bolo snad 8 z 10 Zidmi. Pravdepodobne, pokial si nemal „ochrancu“, zapadne banky ti na to nepozicali a bez pozicky sa nedalo zasa nic realne kupit, aj keby si slubil domacim uradnikom modre z neba, bolo treba peniaze. A tie zasa nepozicali bars komu len preto, ze mal prisluby. A Rotschild si zrejme vyberal zo svojej skupiny

  2. Stejně to funguje v ostatních nadnárodních korporacích. Mladej chytrej kluk vymyslí v garáži firmu a roste. V okamžiku, kdy se stane na trhu nepřehlédnutelný, dostane nabídku, kterou nelze odmítnout. Od té doby už není majitel, ale bílý kůň, dobře placený, dokud pracuje podle zadání. Platí to pro všechny selfmademany, ood Babiše po Bezose.

   Výjimky, které přesto odmítnou, končí pod sněhem Aljašky nebo tak nějak podobně.

   Chytře to dělá Elon Musk. Vymyslí firmu a pak ji prodá (předá) celou. Přestane se o ni zajímat a má klid. Pustí se do dalšího projektu. A jede podle mustru. PayPal, Tesla, Twitter, SpaceX…
   (Možná se pletu, ale mám ten pocit.)

   No a pak jsou tady firmy dědičně-koloniální. Se staletými tradicemi a s anonymními vlastníky, nedohledatelnými v rejstřících. Počínaje Vatikánem s.r.o. a konče Rothschild/Rockefellerem.

    1. V čem přesně není jasné jak to je? Babiš je systémový politik a z toho se vše odvíjí. Všechny úkoly vždy plnil svědomitě. Výčet je dlouhý, můžeme ho klidně poskládat společně.

     1. Dnes už toho v garáži moc nevymyslíte. Všecky mezery nezaplnili čeští chytří kluci, ale číňan.
      Kluk z garáže, co si myslí, bůhvíjak dobrý nápad to není – ten nápad má číňan rozjetý už nějakou dobu. Objednávám tam často komponenty i moduly z audio-oblasti. Není nic, co by už dávno nenabízeli. Kopie touringových zesilovačů vyhlášené švédské firmy LabGruppen, ale skoro za polovic. S využitím ukradeného sw pro výrobu dílčích modulů, kteréžto moduly původně dělali pro Švédy. Celý je to jen v jiný kastli a opatřeno nějakým exotickým názvem, označení modelu se shoduje s LabGruppen. Prodeje Labu se propadly o 60%..
      Čínu v této fázi, kdy si dovolí naprosto vše, by patřilo vybombardovat do doby, kdy to byli pologramotní agrobolševici. Ano, díky tomu, jak postupují a jak omrdávají svět, je nesnáším.

   1. Re: kolem…

    Tééda, vy jste dneska PĚKNĚ hnusnééééééééj…
    Jak tu z vás mám teď vybudovat jen tak přes noc mladýýho a chytrýýho fešáka?

    1. Mladej a chytrej fešák jsem byl právě do okamžiku 9/11, Targusi. Co vy? 🙂

     Pak jsem na to nějaký čas vejral jako vyoraná myš, ale už nebylo cesty zpět. Dnes, když se poctivě podíváte kolem sebe, těch lidí na druhém břehu přibývá stále rychleji a co je podstatné, nikdo z nich už se zpět do původního světa iluzí a narativů nevrací.

 12. Voliči mají možnost vybrat si ze dvou možností. Buď zvolí někoho koho budou mít rádi i po zvolení a ten bude zastřelen. Nebo zvolí někoho koho nebudou mít rádi po zvolení a ten bude povýšen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *