28 května, 2024

Další pozvánka

Dlouho avizovaná a naznačovaná věc se podařila. „Zlí“ zemědělci vysypali před řeporyjskou radnici fůru kvalitního prasečího hnoje. Netroškařili, Pavlík Novotný tam toho má zhruba dvacet tun a může se v něm rochňat minimálně až do zemědělského protestu příští středu 22.5.2024. Akci se podařilo dokonale utajit, nikdo nic nevyzradil, nikdo to nezkazil a nikdo to nedělal pro svou osobní slávu. Jméno hrdiny zůstává oficiálně v tajnosti, ono se to stejně časem provalí. Prosím, spokojte se s tím, že tento závdavek velkého protestu příští týden udělali Myzemědělci.

Mimochodem… můžete začít přemýšlet, kdo další naše „zlé“ zemědělce naštval. Do příští středy je daleko a my nesmíme ani naznačovat.

Berte to tak, že v uplynulých dvou měsících se nespalo na vavřínech. První kupka hnoje zemědělce smířila. Agrární komora, Zemědělský svaz i Myzemědělci si podali ruce. Pak se začaly vyhodnocovat zkušenosti… především ty hořce nabyté od našich pravdomluvných novinářů, kteří ze zemědělců, kteří upozorňovali na cílenou likvidaci jejich oboru, udělali proruskou pátou kolonu. Darogoj drug… to Vondrovi už nikdy nezapomenou. Taky by stálo za to, vysypat mu něco před barák, ale vzhledem k tomu jeho umaštěnému saku i vousu, zdá se, že už to někdo udělal… těsně před jeho focením do kampaně.

Jak jsem už psal, netroufáme si vás vyzývat, abyste přišli. Slyšeli jste to už mockrát. Mnohokrát jste přišli a sliby byly větší než následná realita. Zažívali jste víc slov než činů. Jsme si vědomi, že mluvit a vyzývat už nestačí. Ale jak vidíte, pokoušíme se tedy o henty činy. Berte prosím tuto hromadu hnoje u Řeporyjce jako nezávaznou pozvánku…

Děkujeme všem, co nám drželi palce. Všem, co se nám po prvních neúspěších neposmívali. Všem, kteří na nás mysleli a díky kterým jsme sebrali odvahu k činům. Děkujeme všem, kteří pochopili, co doopravdy znamená, táhnout za jeden provaz. Děkujeme všem, kteří s námi měli trpělivost.

Nic neslibujeme. Nevíme, co nás příští týden čeká a jak na nás budou připravení. Nevíme, co si zase vymyslí vládní spin doktoři, aby se nás pokusili rozdělit, zesměšnit a najít naše slabá místa. Ale jste srdečně zváni. Zemědělci mají velké traktory, většinou mají i polní kuchyně a jsou schopni připravit opravdu dobré jídlo z opravdu dobrých surovin.

Na protestech se nedozvíte, koho máte volit. Ale rozhodně se tam dozvíte, koho volit opravdu nemáte. Stejně tak se ani slovo nemění na bodech, se kterými zemědělci do protestů šli. Na prvním místě (s velkým náskokem) je samozřejmě grýndýl. Agrární komora a Zemědělský svaz to budou popisovat v konkrétních bodech, smlouvách a paragrafech. My to budeme popisovat srozumitelně pro vás. Pro Výborného to nebude srozumitelné nikdy. Ten má zemědělství zničit. Nevěříte? Zeptejte se poradce našeho premiéra, pana Křečka.

A teď ještě to poslední. Na stránkách Myzemědělci se každou chvíli zveřejní číslo účtu. Na pokuty a právní zastoupení. Bude to zapotřebí. Jak jsem psal, minulá kupka hnoje stála dvacet mega a ještě nejsme na konci. To jen, abyste věděli, co proti nám stojí. A aby z toho někdo nezkoušel dělat aféru, rovnou říkám, že je to druhý účet Institutu českého venkova z.s. který jsme zřídili právě pro takovéto účely. Je řádně registrovaný u finančního úřadu a vše, co se z tohoto účtu bude platit, bude proti řádnému dokladu v souladu s účetními předpisy. Pokud se rozhodnete přispět, napište do zprávy příjemci, že se jedná o dar.

Institut českého venkova je schopen také darovacích smluv a začátkem příštího roku bude možné si vyžádat potvrzení o daru pro daňové účely.

Číslo účtu: 2602754124 / 2010

IBAN: CZ71 2010 0000 0026 0275 4124

Držte nám palce, peklu se už otevírá chřtán… pravda a láska má už dávno místo srdce břicho a místo duše tlamu.

183 thoughts on “Další pozvánka

 1. Jako fór dobrý, ale je v ČR nějaká politická strana, která chce v EU zrušit Green Deal? Je vůbec poptávka od voličů snížit zemědělcům administrativu a zároveň navýšit dotace? Nebo dokonce zakázat dovozy potravin?

  Na tržnici jsou potraviny přímo od našich zemědělců dvakrát dražší, než ty předražené v Makru. Kde je problém?

  1. Volbami potřeb normálních lidí zrušíš gríndíl. Během roku, bys zjistil jak se věci opravdu mají a jak udělat pořádek.

  1. Počkat, na eurovolby neplatí náš volební zákon, zakazující jakoukoli agitaci, dokonce i zveřejňování odhadů, posledních 48 hodin před začátkem voleb ?

   1. A nebo by si tam všechny koalice měly vzít všechny předsedy. Katčino Stačilo je ze tří subjektů, SPD má ještě Zuzanu, pokud tam budou Motoristé tak mají Šlachtu… Ať se to srovná

 2. Aha, prasečí. Fuj.
  Tak ten ať si naložejí.
  Mám zájem jen o hovězí. Uleželý nebo nejlépe sušený.

  Co se týče polních kuchyní a dobrého jídla z dobrých surovin, ať nabídnou. Ne zdarma. Ale za cenu výhodnou pro obě strany. Za hotové. Samofinancování hnutí. Pro případ opruzu obchodní inspekcí, spojit se členstvím v klubu Přátel venkova.

  1. Napište deset svých potřeb , aby jste se ale za ně nemusel stydět, když je vám nějakej hlupák vychrstne do obličeje a zkuste to předat dál. Zkuste to se svými sousedy a třeba na obecném úřadě.

   Věřím tomu, že alespoň jedna potřeba , kterou byste volil, bude v příkrém rozporu s kapitalizmem, nebo jinak řečeno zavedenými pořádky.

   Zkuste se zamyslet, jen tak.
   Štěkat na vidláka je zbytečné.

 3. Jako bych to viděl. Hromada hnoje s cedulí HNŮJ ZDARMA.
  Dlouhá fronta místních i přespolních s kýblema, kolečkama, vozejkama.
  Bohužel, pro mě je to z ruky.

 4. Já bych to tak růžově neviděla. Vezmu -li v úvahu moudrost našich předků JAKÝ PÁN TAKOVÝ KMÁN – to už modroftačí letce + nikdo neodpáře.
  A nepomů§žou ani snížené prémie či postihy místních cajtů za nebdělost.

  🙂

  Ale zase jinask – zjistit odkud to nadělení je bude docela sranda. Už vidím cajty ja bloumaj od prasečáku k prasečáku a zjišťují podle DNA odkudže to pochází… protože soudy potřebují důkazy a jak jinak… docela sranda

  1. Nepodceňujte úsilí silových složek ve středoevropském chazariátu, jedná-li se o útok na souvěrce!

   Byli takoví (politici), co odešli od soudu s trestem jenom proto, že položili věnec a vysvětlující tabulku na hrob jakési křesťanky Anežky Hrůzové, jež byla kdysi dávno bestiálně zavražděna jistým Hilsnerem.
   A co se kolem toho strhlo – ovšem hlavně v nedávné současnosti, kvůli oné tabulce.

   1. Ano, v ČR jsou totiž nepsané etnické kasty:

    1) žid
    2) ukrajinec (dočasně)
    3) anglosas
    4) rom
    5) ostatní
    6) čech
    7) rus

  1. Ano. Znám to. Jejich odpovědi jsou ve smyslu toho starého vtipu.
   Telemost mezi Moskvou a Washingtonem. Washington se ptá: Za jak dlouho si ve vaší zemi ušetří dělník z průměrné mzdy na Mercedes?
   Moskva: A vy zase mlátíte černochy!

   1. prdel je, ze momentalne si z priemernej mzdy neusetri bezny robotnik na Mercedes v USA ani nahodou, kedze vacsinu penazi bude mu ledva stacit na zakladne zivobytie

 5. Viděla bych to (také) jako hezké upozornění do zahraničí, že ne všichni tady s tou řeporyjskou fekálií souhlasí. Kdo ví, kdy se to bude hodit. Pod tímto zorným úhlem bych (také) hodnotila všechny akce.

 6. Občané,
  zastavte toho vola!
  Nasaďte mu kolem krku
  z multikáry kola.
  I vás se přece týká
  řeporyjská zahraniční politika.

 7. To je teda diskusní úroveň. Hnůj dovezený v noci. Pořád bych radši chtěl argumenty, racionalitu a noblesu.

  Nicméně vzhledem k místu vysypání jde o guilty pleasure. 🙂

   1. Mno, jestli není Novotný úplný pitomec, nechá mrvu dozrát na hnůj a rozdá s patřičnými posměšky vůči dezolátům svým sousedům v Řeporyjích. Hlasy mu to spíš přidá, i když mu teď skoro každý přeje, aby se kvůli nevymáchané hubě v mrvě vymáchal.
    Tolik k efektivitě.

    1. Proto tvrdím, že účinnější než následně využitelný zvířecí hnůj by byly lidské fekálie. Každému co jeho jest. Domluvit se s majiteli hovnocuců, ještě je na menších vesnicích dostatek septiků.

     1. Je to podle domácího hnůj z prasečáku.
      Vy asi nevíte, na jakou vzdálenost umí prasečáky smrdět, že ne?
      To je matroš, co je uleželý schopen i vyžrat díru do asfaltu, nebo se propálit polyetylenovým pytlem.
      Hnůj z kravína, to jsou fialky, oproti hnoji z prasečáku.
      Já teda používám na menší zahradě ségry převážně králičí, ale od někoho jsem už párkrát slyšel, že čistý prasečákový hnůj, nebo močůvka odtamtud, se nemají na zahradu dávat samotné – bez smíchání s jiným, protože samotný prasečí je prý žíravina.

      1. Tam, kde jsem dříve bydlel, byl prasečák v sousední obci. Zhruba 4 km. Když vyváželi a vanul ten správný vítr od nich k nám, byl to masakr. Okna se nedala otevřít ani náhodou.
       Takže vím.
       Šlo mi spíše o sekundární využitelnost. Aby to řeporyjec nakonec ještě nezpeněžil.

      2. Kdysi to deda vybiral pred zimou sufankem z jimky a vylil na zahradu. Pravdepodobne to melo dvoji ucinek, po aplikaci to sezralo plevel a po odestati pres zimu i hnojilo 🙂

    2. Zrát nemůže nechat nic. Ta ulice je hlavní silnice skrz obec a 20 metrů pod tím je náměstí s křižovatkou. To tam nemůže zůstat a musí se to odvézt. I tak tam každé ráno a večer bývají kolony aut, jak jezdí lidi z okolních satelitních hypotéčních lágrů do práce a z práce do Prahy.

     1. Taková záludná otázka. Něco jako rozdíl mezi kompostem a biomasou.
      Na tom už jedna (zelená) politička v přímém televizním přenosu pohořela.

     2. To byla záludná otázka.
      Položená především proto, aby bylo všem jasné, co je K43 zač.
      Nebudeme rozebírat, že kokot zpravidla píše kokotiny, že ne?

  1. K43:
   Vy máte nároky. Noblesu v diskusi s Peťulou Řeporyjcem.
   Mimochodem, čeština má pro to guilty hezčí výraz – říkáme tomu prasečí radost 🙂

  2. Toš teda mě to v tomto speciálním případě přijde racionální a noblesní až až.
   Dokonce bych si dovolil přisadit: jen houšť a větší kapky!

 8. Mně to vždycky připomene, jak v Tankovym praporu hodili vojáci toho hajzla majora Borovičku do žumpy. A jeden z nich to komentoval slovy: „Kurvy kuchařský, furt to nechávaj otevřený. Ještě jim tam někdo mezi ty hovna spadne.“

 9. Kdykoli Pavlík otevře svá nevymáchaná ústa, myšlenky na exkrementy přicházejí samy od sebe.

  Krásný příklad jejich materializace a trvalého mentálního propojení – jaký to šlechetný dar a jednoznačně dobrý skutek! Prospěli jste světu a mnoha lidem okrášlili vstup do dalšího dne! Děkuji!

 10. Tak na chvíli to vzbudí povyražení a veselí. Taková taškařice.
  Novotný hnůj rozdá, v obci tím získá body.
  Jako šťouchanec dobrý, ale bezzubé.

   1. … ale nevím, jestli takové bezvýznamné hovado má být poctěno hromadou hnoje. Je to přece jen dost nakladné a zbytečně mu to dělá reklamu, i když negativní. On přece touží po tom, aby byl známý jako neurvalý sprosťak.

    Takový Ústavní Soud by si tu fůru hnoje určitě zasloužil víc …

  1. Ale s úklidem si asi opravdu nemusi dělat starosti. Zahrádkáři se o to postarají dřív, než stihne zapnout obecní rozhlas a ohlásit, aby si pro ten hnůj přšli.

   1. 2 toníček:
    Z hlášení místního (řeporyjského) rozhlasu:
    Upozorňujeme zemědělce, že ta kupa hnoje před radnicí musí zmizet nejpozději do konce týdne, jinak se to toho vloží sám starosta!“
    To je ještě lepší než bylo před časem:
    „Jménem zákona, zanechte toho kydání hnoje!“

 11. =) Hezké. Sice nevím, jaký to bude mít na chod dějin vliv, ale jsem rád, že v řeporyjích mají už dvě velké hromady sraček. Škoda, že odvezou tu špatnou…

  Vidlákovi přeju hodně štěstí s následky – předpokládám že z něj udělají exemplární případ… jako „soudruzi, tak takhle ne, takhle fakt ne“.

    1. To je jak v tom starým vtipu (on teda až tak moc vtipnej není, spíš výstižnej), kterej začíná (v aktualizované verzi): „Na zdi mi visely fotky Pávka a Kardashian. Řekli mi, ať tu kurvu sundám, tak jsem Pávka sundal.“

 12. Pěkně, vidláku. Jistě víte, že v hledáčku jste už dlouho, tímto jste sebe připevnil fosforeskující terč. Napíchnutý telefon i počítač máte už taky nějakou dobu, takže u té druhé kupky čekám jisté komplikace. U hromádky pro vepřoryjce normální lidé pokývnou, neutrální si řeknou, že si o něco podobného už dlouho a nahlas koledoval a pár dokonce i pár libtardů uzná, že ozvěna z lesa a hrubá záplata. U hromádky pro někoho, kdo není až taková držka, ale je jen obyčejná libtardí kurva, si už nejsem takovou všeobecně chápavou reakcí jist, ale to určitě taky víte.

   1. Vysypal-nevysypal, to je jedno. Vy tento „teroristický“ útok schvalujete!
    Navíc – ze schvalování tohoto teroristického útoku by se ještě mohl vyklubat maskovaný antisemitismus! Vždyť víte, do jaké preferované/protěžované etnické skupiny ten řeporyjec patří.
    Papínek byl sice jenom druhořadý televizní bavič, ale synáček se dal na politiku a zahleděl se vysoko!
    Radnice místní části Prahy je pro něj pouhá přestupní stanice výše. A tu nejvyšší politiku ovládají skrze své banky… no hádejte kdo?!
    Jen aby teď na vás, Vidláku, neuvalili banksteři mezinárodní sankce!

    1. Už jsem to psal dole.
     Je to jenom špina z tatových kulí. A horních 10.000 to velmi dobře ví, Řeporyje jsou konečná a pak odpich dolů, ne nahoru. Má vlastnosti, které se nehodí prakticky nikam, kromě toho bulváru.
     Mimo jiné :
     Tím „starostováním“ zbytku republiky jen potvrdil, že v Praze může dělat starostu kdejaký kokot či pizda. A i tak bude chválen, nebo znovuzvolen, případně vystřelen výš, což u tohoto exempláře fakt nehrozí. Co se týče těch kokotů a pizd – viz Hřib, Krnáčová a dalších asi 25, co v Praze a okolo Prahy „starostují“.
     Chápu, že pro soudné Pražáky je to hořké sousto, ale bohužel to tak je. A kdo jako kokot a pizda do té funkce už nenastupuje, tak nejpozději do roka z něj kokot a pizda bude.
     To bylo vidět například na Gazdíkovi. Nevěřili byste, jak krásná dědina je Suchá Loz.
     Byl jsem na tamním hřbitově – to nikde jinde neuvidíte, nebo možná na Olšanech, ale jen v některých částech.
     Právě podle hřbitova poznáte, jak je ta dědina ve skutečnosti bohatá, nebo jak se umí starat obecní úřad.
     Mají tam bezdrátový rozhlas americké firmy JBL!
     Panu faráři při pohřbu, ministrant drží klacek s americkým bezdrátem Shure, přijímač je v kostele a odtamtud se to, zařízením v celkové ceně asi 4,5 miliónu korun (2016) bezdrátově přenáší jen do té příslušné zóny (16 zón) hřbitova, kde se aktuální hrob nachází.

      1. No, to právě nevím, jestli malá. Musela byste vidět zbytek té dědiny.
       I orientační a uliční značení je tam úplně jiné, než vidíte jinde. Takové nějak „árijské“, už na první pohled. Veřejné osvětlení jakbysmet. Prostě se to musí vidět „vcelku“..

     1. No tak ony ty volby byly vubec pro lidi jineho razeni. Tenkrat o tom referovala na blogu aktualne jedna mistni titanka ducha (Slimakova?). Bezelstne prozradila, ze se nechala dopsat na kandidatku zelenych (?) a sama volila… ODS.

      Co s takovymi?

   2. Na twiteru bylo videt velkou hromadu hnoje a postava v klobouku jak zatlouka velkou ceduli do ty kupy hnoje. Text pod tim , ze to udelal Vidlak.
    Bylo sero , ale dum byl osvicenej.
    Nejdriv asi bude muset nakej dochtor zabezpecit a usvedcit hnuj jako smrtici zbran teroristu.
    A vydat a schvalit zakony vo nebezpeci hnoje …Pak se bude mozny prikrocit
    k trestnimu stihani..Hromada hnoje jako dukaz spachani cinu , bude muset bejt umistena v chlive s prasatama , …….. u soudu.

 13. „Pavel [Novotny] sice někde něco napíše a řekne – a moc si neláme hlavu s tím co a jak. Nicméně nasypat na silnici hnůj, tím omezit provoz a současně mít jistotu, že to bude uklízet někdo, kdo s tím nemá nic společnýho znamená, že dotyční jsou ještě větší omezenci. Takže u mě je to jasný – „aktivisti“ 👎“
  Tolik z mainstreamove diskuze.
  Zemedelsky protest proti Novotnemu neni uplne jednoduche pochopit. Kvuli jednomu hejtu, jakych jsou na socmediich stovky? Anebo proto, ze je clenem ODS?
  Spise se vkrada myslenka, zda-li nejde o utok na chromou zver, jejiz odstrel povolila predevcirem Fridrichova ve sve 168.
  Takhle to vypada jako utok z beznadeje a slabosti na chromajzla po dobe hajeni.
  Nic pozitivniho jsem na tom nenasel, nevidim ani plan, ani rozhodnost, navic vse provedeno pod rouskou tmy.
  Tedy ne, ze bych se pokoutnemu provedeni po te 20-ti milionove pokute nejak moc divil, ale vysledek je rozpacity.
  Sestoupili zemedelci do ilegality a dali se na podzemni odboj?
  Nemaji silu se postavit otevrene?
  Kdo vi.

  1. Nemá to cenu, nemá to cenu, nemá to cenu a když se přes veškerá tak dobře míněná varování přece jen něco stane, je to celé úplně špatně. Češi, fstejtezéé, nyc se fám nestáne!

   1. Martine, on ten Stridor asi nebude mít příliš velký rozhled. Píše tady o jednom hejtu, ale nějak mu uniklo, že zemědělci nejsou „jenom zemědělci“, ale také jsou to třeba tátové a mámy od (i nemocných) dětí, jsou to třeba i Češi, lidé a další a další. A o všechny tyhle se to řeporyjské individuum neustále opakovaně otírá všemi těmi svými žumpoidními výkřiky. A Stridor ho brání…

   1. Partyzanstina je naslednym zpusobem boje po oslabeni hlavni obranne fronty.
    Jelikoz stojim za zemedelci, prijde mi velmi netakticke ozrejmovat predem svoji pozici.
    Touhle sabotazi se snizily obavy Petikolky, ktera si ted mysli, ze na primou akci zemedelci nemaji.
    Jestli maji, anebo nemaji, to se teprve ukaze, ovsem Petikolka bude vstupovat do sporu uvolnena a presto ostrazita, coz je v kazdem souboji velka vyhoda.
    Muj zivot s tim ma pramalo spolecneho.

    1. Víte prd jestli si hen ta pětikolka něco myslí nebo nemyslí.
     Obecně známo je jen to, že myslí především na svůj žír a prospěch, vždy na úkor ostatních.
     Pochybuji, že hromada hnoje před ouřadem toho tlučhuby, pokud není před jejich domem, je přinutí k nějakému hloubání o schopnosti přímé zemědělské akce .

     1. buldatra, to je dobrý nápad.
      Příští fůru vyklopit dotyčnému před vchod do baráku, nebo do zahrady.
      Tam by bylo tak nějak jistější, že to odklizení bude muset zacálovat sám, plus poslouchat jedovaté špičky odklízejících 😀
      Žalovatelné je tady už skoro všecko, to jistě.
      Ale najít toho správného pachatele a motiv, plus neprůstřelné důkazy, to je už vyšší dívčí 😀

    2. Řeporyjec byl prase odjakživa.
     Každý normální stát, by ho za větu: „My Ivetu Bartošovou zabijeme tak jako tak, je to jen otázka času.“ už trestně stíhal a stejně tak celou tu „redakci“, pro kterou to svinstvo dělal.
     Prošlo mu to jen proto, že zbytek Prahy, ale hlavně čtenáři všech těch Blesků, z toho měli celý rok bžundu a fakticky ho tím chránili. Pak se stal členem ODS a má ochranu takřka 100%.
     Vsaďte se, oč chcete, že se mu zase nic nestane.
     Dokud ho neodstřelí Felix osobně, nebo ho nenechá odstřelit odborně, bude se nám dál vysmívat do ksichtů.
     Zní to blbě, ale on bohužel moc dobře ví, jak tahle země funguje.
     Ví, že jeden milión špíny, je bohužel schopen pohnout dalšími pěti milióny normálních lidí, které špína nezajímá. Tak to prostě je. Náklad těch Blesků, tohle jen potvrzuje.

     1. Sakra neurazejte prasata, tahle zrůda (Novotný) je přirovnáním k nim vlastně vydávána za užitečný dobytek, což není. Možná dobytek v přeneseném slova smyslu.

     2. Patří v Česku (i leckde jinde) k nedotknutelné etnické skupině. Proto se mu nic nestalo a ani nestane.
      Navíc i většina soudců se rekrutuje od tamtéž.

      1. Myslím, že nepatří.
       A jestli nějak vzdáleně geneticky ano, tak potom se od něj ta „etnická skupina“ musela dávno distancovat.
       Ale stejně si nemyslím, že by špina z tatových kulí, patřila k nějaké extra skupině.
       Geneticky snad 😀

   2. Jak, je to jednoduchý, chce to jen dát čas tomu rozebírání jeho nápadů. Vždyť, ale musítre to přece poznat sám. Moc mi připomíná ty co za okupace popichovali do boje a udávali. Tento je jen kapku ? poučenější? Popichuje do otevřeného boje, ale…. njn

   1. Tvl nocni akci zemedelci pouze priznali, ze na ne pokuty plati a ze z nich maji vitr, jiny efekt to mit nebude.
    Tvl na co se ted asi zacne soustredit Fiala?
    Tvl tady na to neni treba spionu ani analytiku, kdyz ti souper sve obavy doda na stribrnem podnose.
    Tvl tohle neni o odvaze, ta je tu celkem objektivne dana.

    1. Tvl Fiala se soustredi na to co mu reknou.

     Otevrene se tu jednalo/bojovalo dva roky. Zkouset stejny postup a ocekavat jiny vysledek je…

  2. stridor napsal:14 května, 2024 (10:42).

   – „Nic pozitivniho jsem na tom nenasel, nevidim ani plan, ani rozhodnost, navic vse provedeno pod rouskou tmy“
   Stridore, vyjevte nám, prosím, váš plán, nebuďte tajnůstkář.

   – „Pavel [Novotny] sice někde něco napíše a řekne – a moc si neláme hlavu s tím co a jak..“
   No, Stridore, oni třeba i jiní někdo něco napsali a nelámali si s tím hlavu – a přesto se dostali před soud. Tak proč by měla být Řeporyjci udělována výjimka? A mimochodem – že „by Češi měli zažít válku, jejich ženy by měli být vytaženy z baráků, znásilněny a děti zabity“- vám připadá jako něco bezvýznamného zařaditelného do škatulky „někde něco napsal, řekl a nelámal si s tím hlavu“? No, to tedy sorry jako.

   – „utok z beznadeje a slabosti na chromajzla po dobe hajeni“ – že by vám uniklo, že na řeporyjce byly snahy útočit již dříve, než to „povolila“ vaše Nora? Byla na něj podávána trestní oznámení opakovaně, ale strýček fijalovej nad ním drží ochrannou ruku (se svým obdivem se předala i 107, sluníčko naše jasné – prý nejvyšší elita národa – k uplivnutí, leda tak).

   Shrnuto – tenhle člověk je lidský odpad a hnůj, takže svůj k svému – lidský hnůj a prasečí hnůj k sobě tak nějak ladí (i když… ten prasečí přínáší alespoň nějakou hodnotu)

   1. Stridor je stejný jako jeho bývalý parťák Gogo.
    Oba vždycky věděli, co ten druhý dělá špatně, a taky, jak by to bývali udělali oni, kdyby tedy něco dělali.
    Je to takový kibic, na kterého se hodí úsloví: Kibic, drž tlamajznu,nebo….

   2. Je to jedna „rana“ udela to den ,dva rozruch a potom zase nic.
    Jaky je sdeleni ty akce.Pro verejnost.
    A ponekud uspechany a malo promysleny..
    Prase ma dostat hnuj? Praseti smrad hnoje nevadi ,naopak. Nejsem si jistej..
    V tomhle pripade bych se primlouval za neco trvalejsiho a opakovanyho. Napr.

    Nejakou vetsi informacni tabuli ,na miste kde projde hodne lidi za den , s nejakymi napisy a prostorem ,aby kolemjdouci se zucastnili na akci eventualnim pridanim
    neco nazoru. Kreslenych vtipu ,karikatur ,atd…Levny. Me napadlo pri psani.
    Kdyz organy ceduli odstrani druhej den je tam nova ..Muze bejt mobilni pripevnena
    na vozidle a v pripade napadeni policii , muze se premistit,uniknout a odjet jinam…
    Vdecnej objekt pro medialni zabery a obrazky ve zpravach ,nebo tak..
    Zase lepsi neco nez nic. A kazdej skutek se pocita..Priste se muze povest neco vetsiho..
    Velka potom cedule u soudu muze bejt zdrojem velky legrace ,kdyz se bude posuzovat jak moc poskodila stat..Nebo tak..

  3. ví ten chromajzl, že je chromajzl? No aspoň tuší, že má po hájení. On když se chromajzl pošklebuje a mává přitom před sebou ODS jako pugétem, je fakt na pár facek… Kupa prasečí kejdy je oněch symbolických pár přes držku.

 14. Z hlediska vyššího principu mravního, vyklopení mrvy před úřadem politika pětikoalice není zločinem.

  Jen tak dále.

  1. Dneska je zlocin vsechno i to co soudy nevodsoudi k trestu. Potom jde o potrestani obvineneho jinymi prostredky , potrestan je mimo soud , napr.znicenim existence..
   Spojenci soudu, zamestnavateli obvineneho .Jinymi urady ,atd.

  1. Hadejte, kde bude dalši hromada?

   Ale nechte si to pro aebe Já mám samozrejmě taky své favority, ale raději nebudu ani naznačovat. Co kdybych se trefil a vyzradil to. Náhoda je blbec 🙂

   1. Toníček:
    Hromady dobrý, ale škoda hnoje. Mně nejvíc nadchnul hovnocucař, který obsahem svého vozu sprchoval sna dokonce Elysejský palác – a to naprosto brilantně a přesně.

  1. Lid muze prispet na koncentraci prostredku na boj s …….., tim , ze by pridaval denne
   ze sebe ,z nocniku , z kyblu nashromazdenej material do jednoho velkyho zasobniku ,
   nebo velke nadoby. Neni zatim trestny..
   K pozdejsimu pouziti .Moznost vyhodnyho boje proti vrchnosti , jenom nevhodnym pro urady umistenim snadno shromazdenyho ,zadarmo v tunach materialu ,co clovek musi udelat kazdej den, stejne…Ekonomicka cast akce se nemusi zanedbavat..

   Zminenej utok na palac mel prave upozornujici vyznam , ze osoba tam prebyvajici ,ma hlavni zajem ,
   vo tu cast tela vodkud hovna padaji ven.. Protest informoval vsechny , ze ta osoba ma za povinnost vyssi zajmy dobra Francie ,misto zajmu vo naky prdele…
   Ze , dobro Francie , je az dlouho , dlouho potom a nebo vubec neni..
   Pak ta osoba ,ze stejny priciny casto nebo porad nevi , co zvani..

 15. Naprosto skvělé Vidláku, svůj k svému 👍, tedy reporyjská zrůda k hnoji. Dost se mně příčí nazývat tuto stvůru prasetem, protože prasata jsou užitečná zvířat a není důvod je urážet přirovnáním k tomuto odpornému člověku.

   1. Vlada a urady se ted asi musi rozhodnut, jestli to prejit bez povsimu a nebo jestli urazka byla natolik vazna, ze kupu hnoje budou muset zacit poradne rozmazavat .
    Zemedelci ted serou na vladu a serou este vladu vic, nez ty mouchy na cisare pana.
    Bude hej..Vladni paskrivci se rika ,ze nesplnili asi zadny sliby dany zemedelcum..
    Zemedelci zase vlade neslibili, ze prestanou hnojit..Lepsi nez nic.

  1. Jak vidno, ne všechny mladé děvuchy mají v hlavě nas@áno a zajímají se jenom o píčoviny.
   Teď jenom, jestli tohle není ta výjimka, která potvrzuje ono pravidlo. Navíc je i hezká.
   Chytrá a hezká… to je nebezpečná kombinace!

 16. A vzhledem ke komentářům pražské kavárny na majnstrýmových plátcích by akce měla trvat alespoň týden, opět ze zemědělců dělají ruské šváby atd…
  Je naprosto markantní, že Praha vůbec nechápe, a nepochopí dokud budou plné regály v hitlermarketech.

  1. Ano, stále platí že „Prahu zavést hnojem, oplotit a nechat vyhladovět“..
   Ale Praha bohužel, nasává mládež z celé republiky a oblbnutou ji posílá nazpět..
   Takže ještě „spálit všechny mosty na Prahu“..

   1. To není jen Prahou. Školní osnovy i na vesnických školách vedou k debilizaci veškerého studentstva. Škola z malinko většího Polovidlákova produkuje typicky městské děti. Když ty svoje vezmu do teletníku, k ovečkám, do bažantnice, mají to jako výlet do ZOO.
    Alespoň poznají slepici od kohouta a že kráva fakt není modrá (a také rozeznají králíka od zajíce!).

    Současně, tam kde ratolest v něčem, v nějakém předmětu vyniká (protože platíme za doučování nehorázné peníze), je demotivována systémem, protože soused dostane i přes několik hrubých chyb stejnou nebo jen malinko horší známku (jednička s hvězdičkou se nesmí dávat).

    A největší starost pedagogů je kde sehnat dětského psychologa!

      1. Rozumím.
       Ale správně mělo být velké „F“.
       Jasně, také jím pohrdám, takže to malé by bylo správně, jako to „č“ u toho druhého kusu.
       Ale tak aspoň jako počáteční písmeno věty….
       🙂
       L.

       1. Ale kdeže. Uznávám jedinou chybu: správně mělo být uvedeno „fialová kráva černochova“ a je to vizuální popis reklamy na mléčnou čokoládu nejmenované značky, ve které alpský rodák typické pigmentace vede na pastvu samici sudokopytníka, též typicky zabarvenou.
        Zručný kreslíř by mohl vyrobit plakát s tímto obrazem na příští demonstraci jako důkaz:
        1) symbol poctivého zemědělství
        2) důkaz mírumilovné tolerance a multikulturalismu protestujících
        A vůbec, ale vůbec nechápu a významně zvedám obočí nad těmi falešnými slovíčky a zlými proruskými narativy nade mnou. Kde se tyhle souvislosti mohly vzít?

 17. Držím palce, ať se to povede ve „světovém měřítku“. Kupku hnoje bych rezervoval i pro Hradní gumu, a i něco turistům na Karlův most. To už ututlat nepůjde 🙂
  Digestát z bioplynky také není k zahození, pokud jde o sprchování pětikoaličních posranců…
  A samozřejmě přispěju na účet…

 18. Ano, Vidláku, bylo to první video, co jsem dneska /na i.Děsu/ viděl.
  A také jsem viděl obraz jediného člověka, který se kolem sypání fůry hnoje „točil“ a zapichoval tam ceduli s trefnými glosami.
  Je nepochybné, že jste se tím pádem stal tváří toho „fůrohnojového“ protestu proti tomu skutečnému mravnímu Hnoji z řeporyjské radnice.
  Ale jste, aspoň pro začátek, jediným identifikovaným „pachatelem“, který bude postihován tím vším pokutovým „dobrodiním“. Pokud neprozradíte další anebo to neudělá /nebonzne/ někdo jiný. I tak je to jedno, peníze na pokuty půjdou z jednoho „měchu“, ať budete „pachatelem“ sám nebo vás bude více.

  Samozřejmě jsem na vaší straně, straně těch, kdo brojí proti této lživládě i proti takovým mravním Hnojům, jako je ten z řeporyjské radnice.
  Jen jsem na pochybách, jestli pozitivní dosah tohoto počinu bude odpovídat výši finanční částky, kterou to bude stát…..
  Přesto držím palce.
  L.

   1. osoba podobná – šla jen kolem, hromada tam UŽ byla, tak jen zkontroloval, zda jde o biohnojivo nebo někdo Řeporyjského starostu na místě vyvrhl. Jinak si nic nepamatuje, nikoho nezná a vypovídat nebude dle &…

     1. A nevyžádaně, ale důrazně a ohne sranda doporučuji úpravu stanov spolku
      a to neodkladně a střelhbitě po vzoru chvilkařů,
      je víc než vhodné doplnit (dnes nejpozději) do účelu spolku:

      „Podpora a kultivace demokratické KULTURY, občanské angažovanosti a veřejné diskuse v České republice.“

      A do cílů spolku doplnit opět vzorově cca ve smyslu:
      „Pomoc při vedení kampaně „MY-ZEMĚDĚLCI“, aktivizace veřejnosti….zastupování zájmů
      zemědělců, pomoc při právní ochraně jejich OBČANSKÝCH práv….“
      Prostě Klára to jistě správně naformuluje, založí do veřejných rejstříků,
      aby to sedělo na chtěné a odpovídalo realitě.
      ****
      Jde o to dostat do stanov nyní jako účel určitě KULTURU, která je podporovaným
      a NUTNÝM účelem pro odpočet darů ze základu daně pak vůbec u dárců, pokud splní další podmínky.

      A ani obdarovaný nesmí usnout na vavřínech slova DAR a se svým daňovým poradcem si pak vše promyslet a vyhodnotit správně i účel a postup pak s příjmy a výdaji z toho hrazenými!!!

      A nadto „demokratická kultura“ je spojena s pojmem „občanského vzdělávání“.
      A vzdělávání i dospělých občanů je další podporovaný účel po vzoru Rady Evropy…
      https://digifolio.rvp.cz/view/view.php?id=13088

      Prostě chvilkaři páchali údajně „kultivaci“ demokratické kultury „Chvilkou pro Andreje“
      a Vidlákův spolek s My-zemědělci budou provádět demokratickou „rekultivaci“ ,
      jako odpovídající zpětnou vazbu politiky současné vlády….

      P.S.
      Tedy vše ať odpovídá realitě a zákonným podmínkám a nedostanou nikoho na „daně“
      z prosté neznalosti, či přílišného se vypisování na těch internetech.

  1. Pokuty určitě nedosahnou ceny, kterou taková hromada hnoje bude mít za pár let.
   Green Deal změní i přisloví. Bude se řikat
   „hnůj nad zlato“ 🙂

 19. Děkuji a držím pěsti..
  A chtěl bych za sebe ještě sdělit toto – slyšel jsem velice zajimavý názor na demonstrace. Že sice „nic nezmění – nezpůsobí pád vlády“, ale jsou NUTNÉ, protože tím dáváme najevo, že se zde děje něco špatného, s čím nesouhlasíme, prostě že NEJSME OVCE, které může vláda vést jen tak na porážku. A jednou se opravdu pohár naplní a poslední kapka-demonstrace splní svůj účel..
  Takže milí zemdělci, chápu, že bojujete za všechny – jste „první na ráně“.. Tak ještě jednou hodně úspěchů..

  1. slovy plukovníka Stauffenberga, který se pokusil o atentát na Hitlera: „i když se nám to nepovede, musíme celému světu sdělit, že ne všichni jsme souhlasili s nacismem“

   1. Ano, přesně tak.
    Stejně jak jsme my, díky atentátu na Heindricha, přešli ze strany poražených na stranu vítězů ve 2.sv. válce. I když tak tomu bylo až donedávna.
    Dneska jsme „hrdinně přešli“ na stranu poražených.
    Tedy lid – národ snad ne (aspon doufám, že ne všichni ztratili pamět a rozum..), ale naše „elity“..
    Avšak všemu dočasu, Boží mlýny melou pomalu, ale neúnavně a rozpad EU se tím pádem taky pomalu ale jistě blíží..

    1. Slovaci, rumuni , bulhari, chorvati atd. nikam prechazet nemuseli .
     Vyslo to pro ne a bez heydricha a silenych masakru na nas , nastejno..
     Vyhoda a velka , nemeli zlocinny dochtory ,
     jako my , Benese,Masaryka a vladu v Londyne..Ani zadny presnazivy,poslusny vojaky.
     Ktery nas stali miliony ,kdyz bojovali a umirali za Anglii a Londyn, za jejich vitezstvi , proti jejich priteli/ nepriteli ,ty snazivosti nas prisly ohromne draho.

     Mimo to Chamberlainem ,vladou britu a Benesem nam byl porizenej a prikazanej Protektorat , jeho obcane , nebyli nikdy ve valce s Nemeckem.
     Vyhrozovali nam , ze budeme valecny zlocinci , kteri chteji zacit svetovou valku, kdyz se budeme branit. Proc presto vsechno najednou v Londyne zacali obrovsky zrudny cinnosti a jeceni , delejte neco ,proc nic nedelate , do Protektoratu.

     Sami zili ve vilach , dobre ziveny sluhove a v kancelarich..V bezpeci.
     A nevim, proc se tak vsichni Cesi v Anglii museli snazive a za kazdou cenu , do valky vsude cpat..Nic nam to neprineslo jen nestesti, tragedie ,masakry ve statitisicich..
     A dlouhotrvajici psychicky deformace jako nasledky na nas vsechny…

   2. Nevím, jestli to plk. S., skutečně řekl, až dosud jsem o tom nikdy neslyšel. Ale bylo by potřeba vidět kontext. Dokud Německo vyhrávalo, byli Němci nadšení a německé vojáky by nenapadlo punktovat něco proti Hitlerovi. Teprve až se situace začala otáčet, začali procitat; do té doby, a až do konce války, jim nevadilo páchat válečné zločiny, vraždit civilisty atd.; byli přece ýbrmenši.
    Co by se změnilo, kdyby se atentát na A. H. povedl? Kapitulovali by Němci bezpodmínečně? Velmi pochybuji, přece jen jejich armáda ještě byla silná. Spíše by usilovali o příměří se Západem – uspěli by? Ani bych se tomu nedivil.

    1. Přesně tak. Dneska z těch nácků dělají pomalu hrdiny, protože se pokusili vraždou Hitlera zachránit vlastní prdel. Takoví jako Stauffenberg jsou v mých očích stejní, jako Hans Landa z filmu Hanební pancharti od Quentina Tarantina.

  2. Naučili jsme se názorně chodit po ulici, tak, jak nepsaný zákon káže nám v transparentní společnosti. Přijali jsme všechen slovník, atributy nám přisouzené druhou stranou. Ke středdemokracii uplatňujeme krajnělevicopravost střetu jako produkt. Jsme výrobek. Nevím, jestli je to nutné. Ale to demokracie udělala z nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *