28 května, 2024

Další pozvánka

Dlouho avizovaná a naznačovaná věc se podařila. „Zlí“ zemědělci vysypali před řeporyjskou radnici fůru kvalitního prasečího hnoje. Netroškařili, Pavlík Novotný tam toho má zhruba dvacet tun a může se v něm rochňat minimálně až do zemědělského protestu příští středu 22.5.2024. Akci se podařilo dokonale utajit, nikdo nic nevyzradil, nikdo to nezkazil a nikdo to nedělal pro svou osobní slávu. Jméno hrdiny zůstává oficiálně v tajnosti, ono se to stejně časem provalí. Prosím, spokojte se s tím, že tento závdavek velkého protestu příští týden udělali Myzemědělci.

Mimochodem… můžete začít přemýšlet, kdo další naše „zlé“ zemědělce naštval. Do příští středy je daleko a my nesmíme ani naznačovat.

Berte to tak, že v uplynulých dvou měsících se nespalo na vavřínech. První kupka hnoje zemědělce smířila. Agrární komora, Zemědělský svaz i Myzemědělci si podali ruce. Pak se začaly vyhodnocovat zkušenosti… především ty hořce nabyté od našich pravdomluvných novinářů, kteří ze zemědělců, kteří upozorňovali na cílenou likvidaci jejich oboru, udělali proruskou pátou kolonu. Darogoj drug… to Vondrovi už nikdy nezapomenou. Taky by stálo za to, vysypat mu něco před barák, ale vzhledem k tomu jeho umaštěnému saku i vousu, zdá se, že už to někdo udělal… těsně před jeho focením do kampaně.

Jak jsem už psal, netroufáme si vás vyzývat, abyste přišli. Slyšeli jste to už mockrát. Mnohokrát jste přišli a sliby byly větší než následná realita. Zažívali jste víc slov než činů. Jsme si vědomi, že mluvit a vyzývat už nestačí. Ale jak vidíte, pokoušíme se tedy o henty činy. Berte prosím tuto hromadu hnoje u Řeporyjce jako nezávaznou pozvánku…

Děkujeme všem, co nám drželi palce. Všem, co se nám po prvních neúspěších neposmívali. Všem, kteří na nás mysleli a díky kterým jsme sebrali odvahu k činům. Děkujeme všem, kteří pochopili, co doopravdy znamená, táhnout za jeden provaz. Děkujeme všem, kteří s námi měli trpělivost.

Nic neslibujeme. Nevíme, co nás příští týden čeká a jak na nás budou připravení. Nevíme, co si zase vymyslí vládní spin doktoři, aby se nás pokusili rozdělit, zesměšnit a najít naše slabá místa. Ale jste srdečně zváni. Zemědělci mají velké traktory, většinou mají i polní kuchyně a jsou schopni připravit opravdu dobré jídlo z opravdu dobrých surovin.

Na protestech se nedozvíte, koho máte volit. Ale rozhodně se tam dozvíte, koho volit opravdu nemáte. Stejně tak se ani slovo nemění na bodech, se kterými zemědělci do protestů šli. Na prvním místě (s velkým náskokem) je samozřejmě grýndýl. Agrární komora a Zemědělský svaz to budou popisovat v konkrétních bodech, smlouvách a paragrafech. My to budeme popisovat srozumitelně pro vás. Pro Výborného to nebude srozumitelné nikdy. Ten má zemědělství zničit. Nevěříte? Zeptejte se poradce našeho premiéra, pana Křečka.

A teď ještě to poslední. Na stránkách Myzemědělci se každou chvíli zveřejní číslo účtu. Na pokuty a právní zastoupení. Bude to zapotřebí. Jak jsem psal, minulá kupka hnoje stála dvacet mega a ještě nejsme na konci. To jen, abyste věděli, co proti nám stojí. A aby z toho někdo nezkoušel dělat aféru, rovnou říkám, že je to druhý účet Institutu českého venkova z.s. který jsme zřídili právě pro takovéto účely. Je řádně registrovaný u finančního úřadu a vše, co se z tohoto účtu bude platit, bude proti řádnému dokladu v souladu s účetními předpisy. Pokud se rozhodnete přispět, napište do zprávy příjemci, že se jedná o dar.

Institut českého venkova je schopen také darovacích smluv a začátkem příštího roku bude možné si vyžádat potvrzení o daru pro daňové účely.

Číslo účtu: 2602754124 / 2010

IBAN: CZ71 2010 0000 0026 0275 4124

Držte nám palce, peklu se už otevírá chřtán… pravda a láska má už dávno místo srdce břicho a místo duše tlamu.

183 thoughts on “Další pozvánka

 1. Vidláku moc děkuji, dnes jste mne kromě optimistického článku potěšil dvakrát. Zaprvé vydařenou akcí u řeporyjské zrůdy, navíc provedené tak, že nikoho nechytli. Zadruhé informací, že zemědělský protest je 22.5. a ne 21.5. , kdy nemohu.

 2. Milý vidláku, a proč jste se mu před dveřmi nevysral sám.
  Mohl jste to pěkně rozmazat, ale bylo by toho asi málo.

  Stále nerozumíte a do smrti asi neporozumíte, páč budete stále jen komentovat psychiatrické excesy a hned druhý den je přebijete dalšími excesy. Zadarmo propagátor re-klamy.

  Vlastní, našim lidem plán, co se musí dělat naprotivá imbecilizmu světa , nemáte. Nezájem. Ostatní co tady dolízají taky nezájem. Ti to čtou jako v v reálné kavárně ráno u kafe a ckkroásánu.

  Čím se chce kdo tady obrnit proti imbecilizmu světa. Už to propuká i z východu, všude kam hrábl Ročild to stojí za dvě grešle. Jednu dostaneš druhou zaplatíš zpět i s úroky.

  Celý internet jako technologie je prošpikována slídily, kolaboranty, donášeči, a vy se osvobodíte druhý den, novým bazmekčlánkem o hownech, které někdo někam nadělal. A nic se nestane , protože hned ruhý den se přelepí blboňů páska na očích, uších a jede se další krávovina z ciziny. Vy to snad děláte schválně, potěch urážkách se ani nezamyslíte.

  Osobně se pomalu loučím s představou, že se to změní.

  1. To jste napsal moc hezky, Sasine: „Vlastní, našim lidem plán, co se musí dělat naprotivá imbecilizmu světa , nemáte. Nezájem“.
   Soudím tedy, že když rozhořčeně konstatujete skutečnost absence vidláckého plánu, předložíte plán svůj.
   Nuže, sem s ním ať nevypadáte blbě.

  2. Víte Sasine, já nikdy nerozporoval Vaše názzory. Ale ač se nepovažuji za hloupého, nikdy jsem z Vašich příspěvků nepochopil, ač jsem se vážně moc snažil, co chcete konkrétně dělat. Ano, mohu sepsat potřeby, to je jednoduché a asi každý ví, co potřebuje. Ale tím to končí, bohužel.

   1. To je přece jasné, musíme vyvolit pomocí potřeb svoji vlastní kulturu, náboženství, či pravidla, které budou nás chránit. Ty, kteří chtějí mluvit naší řečí, kteří chtějí bez pocitu tápání využívat vlastní um na vlastním území.

    Nedá se kolem toho napsat milion článků a každý oponovat.

    Musí se jednat o jasnou řeč.
    Potřeby od jedničky.
    1)
    2)
    3)
    4)
    5)
    6)
    7)
    8)
    9)
    10)
    11)
    12)…
    a tak dále podle důležitosti.

    To je přece nad slunce jasné, nebo stále né?

    Dnes jsou tam jakési figurky, které si může koupit i Babiš, protože je miliardář na majetku, který nevytvořil.
    Všechno je úplně blbě. A číst o tom každý den….????

    1. jo, jo fšecko napsat a zveřejnit, aby věděli co a jak a mohli se zařídit či zbuntovat protiakci. VY JSTE GÉÉNIUS nebo slušně placenej,.

     1. konkrétně

      Asi to nedokážu napsat tučně.

      Je nanejvýš nutné aby ty první body vypsal nějakýma potřeba někdo opravdu na nejvyšší úrovni.

      Už bychom byly mnohem dál.

      Tyhle články by zmizely, bezpředmětně a lidi by se hádali o potřebách.

      1. Pro spoustu lidí jsou potřeby v souladu s režimem. Tak je to naučili ve škole a jinak už nikdy přemýšlet nebudou. Stačí si vzpomenout na hlavní hesla posledního převratu. Co všichni chtěli? Svobodné volby! Svobodně chtěli odevzdat své hlasy babišům a fialům.

       Kdepak, lidé nemají ponětí, jaké jsou ve skutečnosti jejich potřeby.

       1. Sasine, mám stejný názor.
        Nelehký. Marno psát. Většina nechce přemýšlet. Většina hledá instantní řešení. Neproponená společnou pozitivní kulturou, neschopná vládnout ale i spravovat své individuální záležitosti, hledá vládce, spasitele, který by je v její prospěch spravoval za ni. Opakovaně nepoučena a nepoučitelná podléhá tomu omylu. Jako hráč věřící v jackpot. Jenže netuší, že hra je falešná, že není vyhrávající číslo, ani jackpot. Jen falešnými mesiáši před osla nastrčená hlávka zelí aby v rozporu se svými potřebami přičinlivěji táhl.

       2. Také mě učily 14 let držet hubu a krok a pak ještě 2 roky na vojně. Většina revolt byla poražena a potrestána. Neúčast nácviku spartakiády na střední škole ve volném čase a jeho štrajk končil sice vyloučením z nácviku (malé vítězství), ale také dvojkama a trojkama z chování i podmínečným vyloučením ze školy.
        Takhle už školství formuje chování obyvatel od malička! Co po jejich většině vlastně chcete? Když se nedokážou dohodnout ani ti tzv. vůdci alternativní pozice? PRO, 35 let po pádu režimu KSČ, hlásá: S komunisty nikdy! Kdo to bude zítra?
        Já, ani moji rodiče jsme se za režimu KSČ o život nebáli. Ale moje rodiče i prarodiče se báli o život za protektorátu německých fašistů, kteří tady zavraždili přes 300 000 lidí za 6 let! Já v sobě mám: Nikdy nevěř Němcům!

 3. Spravedlnost pousmátá
  bílou ručkou kyne
  vale od ní dočkala se
  Řeporyjská svině

  neohrožen vepř chrochtá
  hovny kolem metá
  někdo dal si tuze práci
  a z celého světa

  svezl sračky v jednu kopu
  dvacet tun jich bylo
  před radnici vprostřed noci
  dokud prase snilo

  o závratné kariéře
  o vysokých pozicích
  vrátil mu ta vyjádření
  z valníku na silnici

  Dnes už to ví celá Praha
  „To je skandál! Bože můj!“
  že tam, kde maj vepři chlívek
  časem přibyde i hnůj.

   1. Mhm, u druhe jsem se trochu sekl, veprik by tam sadlo lip – mekke r na rozdil od naseho slovenskeho tvrdeho jaksi netvori slabiky a jaksi me to netrklo, ma to pak blby rytmus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *