28 května, 2024

Zvěrstva hodná nacistů

Šéf OSN pro lidská práva je „zděšen“ zprávami o masových hrobech v nemocnicích v Gaze, píše dnešní RT.

Po izraelském útoku na nemocnice byly nalezeny stovky těl žen a starších lidí a dalších se svázanýma rukama.

Šéf OSN pro práva Volker Turk v úterý řekl, že je „zděšen“ zničením zdravotnických zařízení Násir a Al-Shifa v Gaze izraelskými vojáky a zprávami o tamních masových hrobech.

Palestinské úřady oznámily, že tento týden našly desítky těl v masových hrobech v nemocnici Násir v Khan Younis poté, co ji opustily IDF. Na místě Al-Shifa byla také hlášena těla po operaci izraelských speciálních sil.

Podle civilní pohotovostní služby Gazy řízené Hamásem, citované agenturou Reuters, bylo dosud nalezeno celkem 310 těl v jednom hromadném hrobě v nemocnici Násir, hlavním zdravotnickém zařízení v jižní Gaze. Dva další masové hroby byly údajně identifikovány, ale dosud nebyly vykopány.

„Cítíme potřebu vyhlásit poplach, protože zjevně bylo objeveno několik těl,“ řekl Turk na briefingu OSN prostřednictvím mluvčího.

„Někteří z nich měli svázané ruce, což samozřejmě ukazuje na vážná porušení mezinárodního práva v oblasti lidských práv a mezinárodního humanitárního práva, a toto musí být podrobeno dalšímu vyšetřování,“ uvedl šéf OSN pro lidská práva.

Úřad OSN pro lidská práva uvedl, že pracuje na potvrzení zpráv palestinských úředníků a tvrdí, že některá těla byla pohřbena pod hromadami odpadu a zahrnovala ženy a starší lidi.

Izrael tvrdí, že byl nucen bojovat uvnitř nemocnic, protože ozbrojenci Hamásu využívají zařízení jako základny, což je tvrzení, které lékařský personál i samotná militantní skupina popírají. Západní Jeruzalém oznámil, že jeho síly zabily kolem 200 militantů u Al-Shifa a vyhnuly se zranění civilistů.

Turk také kritizoval izraelské útoky na Gazu v posledních dnech, které podle něj zabily převážně ženy a děti.

Šéf OSN pro práva znovu varoval Izrael před rozsáhlou invazí do města Rafáh na jihu Gazy, kde od začátku konfliktu mezi Hamasem a Izraelem hledalo útočiště asi 1,4 milionu vysídlených Palestinců. Ofenzíva by mohla vést k „dalším krutým zločinům“, varoval Turk.

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu tvrdí, že Izrael nemůže dosáhnout svého cíle „totálního vítězství“ (to je slovník, což – pozn. překl.), aniž by zahájil ofenzívu na Rafah.

Pokračující nepřátelství v Gaze bylo vyvoláno říjnovou invazí Hamásu do jižního Izraele, při níž bylo zabito asi 1200 lidí a stovky zajaty jako rukojmí.

Během izraelského trestného činu v reakci na to bylo podle místních zdravotnických úřadů zabito nejméně 34 183 Palestinců a 77 143 zraněno, většinou žen a dětí. Místní úřady se domnívají, že tisíce dalších těl pravděpodobně zůstanou nespočítané pod troskami po zdevastované enklávě, píše RT.

Ale Izrael má na podobné činy bianco šek, protože spojenec největší a pořád platí rozdělení na hodnotnější lidi na jedné straně a podlidi na straně druhé. A koneckonců – když si pročtete západní tisk – nejdůležitější problém podle masmédií nejsou masové hroby, ale „antisemitismus“, za který se prohlašuje jakákoli kritika genocidní politiky státu Izrael.

https://www.rt.com/news/596463-un-mass-graves-gaza-hospitals/

84 thoughts on “Zvěrstva hodná nacistů

 1. Malá poznámka k těm zabitým palestinským dětem…to jsou jedinci do 18 let věku.
  Ale právě tihle palestinští teenageři mají Hamásem vymyté mozky a mnoho z nich se podílí na teroristických útocích. Stačí se podívat na dostupná videa, jak mladí ti psychopati jsou. Chudáci si ani nemají kde v Gaze zašukat, do svatby nemůžou, jsou frustrovaní a zmanipulovaní, učiněný Hamásjugend.

   1. Vždycky je něco špatně. Pokud souhlasím s útokem Hamásu v loni na Izrael, dopouštím se podpory terorismu. Naopak jde o schvalování genocidy. Igor Stříž je pro koho? Podle něj se budu řídit! Už i tady na Litterate cítím starý dobrý Seznam.

   2. Al Džazíra 16:42:

    A i kdyby – tak co?
    Vy jste tu ten nejsprávnější nejmorálnější maják?
    Arbitr, který určuje, co už je trestné a co ještě není?

    Přidám svůj, čistě osobní názor:
    Jestli se někdy v budoucnu stane, že domácímu tenhle web zavřou, tak to nebude kvůli neškodným průpovídkám ala volna, ale kvůli Vám, paní Kunšteková.

    1. Teco:17:37
     jestli se někdy v budoucnu stane, že vás či někoho z vašich blízkých ukončí s patřičnou předehrou podobní těm z ADF , kteří úřadují v Gaze, tak to bude kvůli takovým jako jste vy Teco!

   3. paní Kunšteková:
    A to jste vyčetla kde?
    Současné dění v Gaze je samozřejmě tragédie pro všechny účastníky konfliktu, ale za to nese prvořadou odpovědnost Hamás. A nejde o genocidu.
    S těmi teenagery, to si na videích může posoudit každý.

    1. Buď jste nedovzdělán, nebo lžete.

     Řádění židovských nacistů v Gaze, ale i na ZB, naplňuje takřka všechny skutkové podstaty zločinu genocidia.
     Prvořadou odpovědnost za to nese stát Izrael, a to dlouhodobě, svou politikou. Plus KoZa, který ji všestranně podporuje.
     Ohledně teenagerů – dokažte své tvrzení.

     1. Školníku, chováš se a argumentuješ úplně stejně, jako zasraní libtardi na tvitru.
      Lžeš! Dokaž! Bác nálepku – nacista!
      Jo a školníku – ty jsi Rusák, Mongolec, nebo kde žiješ?
      Když už teda píšeš, že KoZa to všestranně podporuje?
      Ty nežiješ na KoZa, nepatříš k němu, nejsi jeho součástí?
      Takhle tupý člověk může fakt dělat maximálně toho školníka.
      Cokoliv odbornějšího, by od tebe bylo nebezpečné.

      1. židáček se rozjel ve své vyvolenosti.
       Debilizovat děti mohou jen pravověrní a užiteční idioti, že? Podle toho vypadá hospodaření v protektorátu banksterismu ČUR, a vymytost mozků též.

       „Globální Parazit. Jaké má tahle nadnárodní mafie úmysly? Jeho nejvyšší a finální cíl – je to absolutní dominance a vlastnění všeho, včetně plného vlastnictví vašeho těla a duše. Snaha o totální ovládnutí veškeré lidské populace až do posledního vesničana někde na Sibiři je pro ně doslova životní nutností – parazité totiž nejsou schopni samostatného života a ke svému přežití potřebují mít neustálý přísun vhodných hostitelů. Nikdo jim nesmí stát v cestě,“
       k pochopení „lidumilů“.

 2. Pallywood už lhalo tolikrát o údajných obětech, které často zabili sami islámističtí teroristé, aby dodali antisemitům na západě munici proti židům, že tyhle zprávy jsem ochoten začít vnímat teprve potom, co se všichni rukojmí vrátí v pořádku domů. Dřív ne. Do té doby, nechť mě nekdo přesvědčí o tom, že ti „Civilisté“, co ve své většině Hamás podporují jsou obětí a ne tiší spoluviníci toho zla.

 3. Nejenom západní mainstream ale bohužel i zde je několik takových diskutérů. Prostě sionisty je nutno omlouvat za každou cenu, co na tom, že používají stejné metody jako němečtí nacisté.

   1. Ale dělali a je to rovno tomu, co nyní dělá izraelská armáda v Palestině. Nakonec i pohrobci ukrajinskych nacku nejsou o nic lepsi a KoZa dělá jako by nic a na tomhle se bohužel podílí i ti gauneři z petikolky. Je mně z toho na zvracení.

    1. Co nyní dělá izraelská armáda v Palestině není nic nového. Vyvolený „národ“ vraždí a vyhlazuje už tisíce let, nahlédněte do bible.

     1. Voni to prej maj z Abrahama , buh jim pres nej poradil , ze muzou vsecko a kdyz stiznosti , at to svedou na nej..
      Vysetrovani co se stalo 7.10. nebude.

      Vysvetleni toho neceho velkyho, co se ma vodehrat..
      Nesmeji prohrat , ani volby ,protoze potom by na ne na vsecky ty zapadni prisel velkej a zaslouzenej trest. Prej z toho duvodu hodi nekde
      v U. tu bombu a svedou to na rusa….Vysetrovani , co se stalo
      taky nebude , ani cas …. ani lidi ..De to rychle …

    1. Němec je systematický (v plánování je jeho chladná síla) a na realizaci si umí přizvat další pomocníky, kteří sice systematičnost postrádají, zato disponují zlobou a brutalitou.
     To se pak dosahuje skvělých výsledků tak nějak ze samotné definice.

 4. Postačí, když zločinci vyhlásí fotodokumentaci za „naprosto nedůvěryhodnou“, což bude pro zjevně slabomyslné fanatičky (s 20 let aktuální fotkou) na NP stačit pro další zplnahrdla zavytí, pro rasisty s čistým kapesníčkem k jasnému důvodu dívat se zrovínka jinam a pro ty na sloupku, co si musí všechno očuchat osobně, k dalšímu potvrzení, že „ten bratr toho zavražděnýho, to byl taky pěknej lotr“.

   1. Re: Godot

    Hmm, kdyby ještě žila moje babi, napsala by soudruhu Palatovi do toho emailu dole:
    „Aby ses z toho psaní jednou neposral.“
    Moje babi byla děvucha prostá…

    To mě jen tak napadlo, když jsem četl o tom psíkovi tvé sestry…

  1. Rádio Jerevan v průběhu posledních let velmi zbohatlo, prodává své know-how jako frančízu.
   Jedním z nejúspěšnějších nositelů jejich pracovních metod je Český rozhlas.
   To jste nevěděl/a?

  1. Které Izraelce myslíte, Admirále? Křesťanské, muslimské, židovské?
   A Palestince které – muslimské, křesťanské?

   Víte, Admirále, židé povraždili za posledního půl roku víc lidí, než všichni teroristé dohromady za třicet let.
   Ale je mi jasné, že v ČR převažují lidé, kterým to je jedno nebo to rovnou schvalují.

    1. Ale ty ženy a děti, když už považujete každého dospeleho Palestince mužského pohlaví za možného teroristu (dost o Vás vypovídající) jistě teroristé nebyly, nebo myslíte, že ano?

      1. 🙂
       To máte marné, neutralita je zapovězena. Prostě MUSÍTE se postavit na jednu stranu, samozřejmě na tu správnou, na tu naší! Která to je……? Hoďte si korunou!

       1. To ale není neutralita, zločiny na civilistech jsou odporné vždy. Zejména na dětech ale i na ženách, případně starých lidech. A Izrael nyní používá metody nacku, stejně jako němečtí nacisté nebo ukrajinští.

        1. 7.října byly na ženy a děti brány nějaké ohledy?

         Souhlasím s Admirálem – nefandím žádné straně.

         1. Nebyly brány ohledy a také to neschvaluji, naopak jsou to stejně odporné zločiny jako zločiny Izraele. Ale takhle se to stejně vyřešit nedá, bude to plodit další a další násilí a Izrael zřejmě spoléhá na to, že mu to KoZa bude žrát dál a že se mu podaří Palestince vyhladit.

          1. Jakou cenu pro život na Zemi, má dvanáctileté děcko, které po čtyřčlenné izraelské hlídce, která nikomu nic nedělá, jebne granát?
           Děcko, které je odmalička vychovávané v tom, že jenom mrtvý Žid je dobrý Žid?

          1. Kdyby měl Hamás stejné možnosti jako Izrael, byly by i počty srovnatelné.
           Nedělám si iluze o žádné straně.

        2. To KŠ:
         Jaké by tedy -podle Vás- Izrael měl používat metody?
         Vemte v úvahu, že protistrana nerespektuje vůbec nic, ani příslovečné fň, naopak. Záměrně si bere civilisty jako rukojmí, nebo ještě hůř – bere vlastní civilisty za živé štíty, pokud umístí např. raketovou rampu na dvoře školy.

         Navrhuju tedy, aby Izrael vyvinul nějaké vysoce obrněné a inteligentní roboty, kteří by selektivně ničili jen ty rampy – ale jejich sedmnáctiletou obsluhu nechali na pokoji. Stejně tak by si roboti nevšímali tunelu, ze kterého rampa vyjela.
         Souhlasíte?

          1. Nemohou v nich být třeba ti raketometčíci? Třeba jejich část, přistižená přímo při činu, teroristi vytažení z tunelů, nebo tak něco?
           Jen hádám.
           Podle téhle místní al džazíry, Izraelci už údajně vyvraždili snad půlku Gazy – a ty palestinské mírové rakety, ty na jih Izraele stále létají!!
           Jak je to sakra možné?

          2. Já se obávám že právě proto létají. Nedělám si iluse o Palestincích, ale tudy cesta k míru a soužití zaručeně nevede. Podle mého měli Israelci po tom útoku v říjnu světové mínění zcela na své straně a mohli toho využít k dosažení nějakého řešení. Zvláště když uvážím, jak v poslední době dříve nepřátelské státy v oblasti začínají/začínaly komunikovat. Místo toho srovnávají se zemí a navíc se snaží eskalovat konlikt bombardováním velvyslanectví neúčastnícího se státu ve třetí zemi.

         1. Když už musíte schvalovat zvěrstva, dělejte tak v soukromí. Zajímavé je, že lidé jinak „proruští“, najednou ví, že Rusové lžou, když přijde na Izrael.. ono je vám blbé říct, že to je v pořádku, vraždění žen a dětí. Tak kladete rovnítko mezi stovky mrtvých na jedné straně a desetitisíce na straně druhé. Jo, a 7. říjen, nad kterým se tak dojímáte, už dojímá málokoho.

          1. Zločiny 7. října – nevyhnutelná Izraelská reakce – naprosto nevyhnutelné ztráty civilů v infrastruktuře promořené základnami hamásu – dojímající fotky – skutečné, naaranžované, umělé z obou stran. Nebudu nad nimi plakat. Odvykl jsem.

           Jediné, co mně na tom děsí, je snaha Izraele do toho zatáhnout Írán a potažmo USA.

           Teď už to tam není na přiměří, na nějakou dohodu, je to KDO z KOHO. Řežou si hlavy naprosto bez zábran. Nějaké ÚMLUVY. Ha, ha, ha.

           Nemám favorita. Ani pejzatí, ani ručníkáři. Obojí – Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20! Od začátku toho sporu někdy v roce 48.

       1. Děti, ženy, starci…. jsou oběťmi vojenských konfliktů vždy. Co vás na tom překvapuje?
        Bylo to normální za válek křižáckých, za války třicetileté, za dvou válek světových, ve Vietnamu i Afghánistánu, v Iráku i Sýrii, teď na Ukrajině…. je to tak stále znovu a znovu.
        Je-li něco stále znovu a znovu od nepaměti, stalo se to normou.
        Je-li něco normou, je to normální.
        Tzv. formální logika, před tou neutečete. Etiku či humanitu mi sem k faktům netahejte, to jsou oproti normě postoje etrémistické, jedno na kterou stranu.

        1. Ale ano, zřejmě je to norma, ale to neznamená, že to není zločin a že to budu schvalovat a psát jeden za 18 a druhý bez 2 za 20. Protože to tak není, tihle civilisté skoro na 100 procent nikomu nic neudělali.

         1. Neudělali?
          A jak to víte, se svými 100 % ?
          Ve skutečnosti nevíte, ale doufáte a věříte.
          Já to také nevím, ale alespoń vím, že to nevím a nevěřím ani jedné straně konfliktu.
          Proto neutralita v postojích k tomuto problému, který trvá spoustu let a ještě trvat bude, jak to tak vypadá.

          1. Prosim vas G., nechte toho i prechytralosti maji svy meze..
           Vy 100% korunovanej krizaku..Akorat ste si vyslouzil opovrzeni..

          2. Mně vaše opovržení nevadí, opovrhujte podle chuti a nálady.
           Ale jen pro vysvětlení – čím jsem si vysloužil toho „100% korunovaného křižáka“? Trochu jste mě zmátl/a.
           Přechytralost?
           Vždyť tady na litterate je to jen hra (se slovy), nic se tu nevyřeší.

          3. Re: Godot

           TVL, ty seš, křižák? A ještě k tomu korunovanej?
           No to máš dobrý! Si představ, kdybys byl HVĚZDÁK!!!

          4. Píši skoro na 100 procent, to za prvé , protože to opravdu nevím, a za druhé děti? Takže podle Vás něco jako: zabijte je všechny, „pán Bůh si je přebere“ v tomto případě asi spíše Alláh? To se mně snad zdá.

          5. Je to pohodlnější, tvrdit, že nevěřím nikomu, než přiznat, že moje strana páchá zvěrstva. Vytáhněte už hlavu z písku, abych byla slušná, než se všichni ocitneme na jednom seznamu s Eichmannem a Heydrichem.

          6. Paní Kunšteková, ale já tam (na rozdíl od vás) žádnou stranu nemám.
           Ono je to povinné být straník?

          1. Re: JŠ

           Tak! A máme to.
           Buch je zfíííňa. Ten za to může.
           Problém je vyřešen.
           Můžem jít na pííívo.

         1. Školníku, jak by potom vypadalo takové nesystematické vraždění?
          Jakože halabala, jen semtam někoho, kdo vypadá podezřele?
          Nejsi přetažený z práce? Moc rozbitých lavic a ulomených klik?

      2. “Já si to můžu, pane kaprál, dovolit”, odpověděl Švejk s důrazem, “poněvadž jsem blbej, ale od vás by to žádnej nečekal!”

  2. To je sice pravda ale rozdíl je že Palestincké zločiny jsou nazývány barbarské,,stím nemám problém,, ale zločiny Izraele jsou ospravedlnovány jako co je zákonné a spravedlivé a to je velký problém

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *