13 června, 2024

Stačil den…

Původně jsem chtěl dneska už psát o zemědělství… máme tu jaro, práce začínají, Norové přesouvají poslední žalostné zbytky výroby okurek Znojmia kamsi do háje a já k tomu mám tak pěkný komentář… Navíc nám Nekula slíbil, že ceny potravin klesnou… že by si poslechl můj projev…? Asi ne, ale nejspíš zjistil, že až se budou hledat obětní beránci, tak půjde první na řadu. Abych řekl pravdu, znám jen jediného zemědělce, který Nekulovi ještě fandí. Ale znám desítky ba stovky jiných, kteří ho nenávidí až za hrob.

Taková pěkná témata mám a je zapotřebí o nich mluvit, ale dnes to ještě nebude. Dnes si dáme onen médii hojně propíraný útok na Národní muzeum.

Já tam totiž taky byl…

Tedy, nebyl jsem v davu u Muzea, ale stál jsem na druhé straně silnice a s velkým zájmem jsem to pozoroval. A víte, co bylo z druhé strany silnice vidět? Nic. Jen byl slyšet policejní tlampač, ať se lidi rozejdou. A pak trocha neidentifikovatelného hluku a strkání.

Naštěstí máme naše pravdomluvné intervjuky, kteří o sto tisíc lidí pod koněm okem ani kamerou nezavadili, ale vynořili se přesně v pravou chvíli, kdy Slávek Popelka zavolal do tlampače, aby sundali hentu ukrajinskou vlajku z muzea. Slávkovi děkujeme a posíláme klíčenku. Líbí se mi, když někdo řeší věc, která je v pořadí důležitosti na sedmistém padesátém šestém místě, zatímco my jsme u položky číslo osm. Ještě jednoho takového disidenta a je s námi konec… Pyrhu, Pyrhu, vždycky si na tebe vzpomenu. Začnu přemýšlet, jestli byl blbej, nebo navedenej, ale fakt nevím, která možnost je pro nás horší.

A pak už došlo k tomu obludnému útoku na muzeum, kdy zlí demonstranti zranili dva policisty v kevlarovém brnění a provedli podlý a zákeřný útok na svatou instituci. Hned kolem toho byla celá řada článků, vyjadřovali se experti, jak jsme na náměstí vybičovali nenávist, kterou si pak lidi šli vybít na policajty. Vyjádřil se Vítek Rakušan, že s demonstranty nebude mít slitování a vůbec zazněla celá řada silných prohlášení. Celá řada intervjuků se zaklínala, jak viděli hajlování, jak demonstranti mlátili policajty…

A co bylo pak?

Pak se ukázalo, že dneska má každý v kapse kameru.

Trvalo to jeden den, než se příslušná videa dostala na internet.

A ejhle, najednou je to jinak. Najednou se ukázalo, že demonstranti stáli před policajty. Toť vše. To policie strkala do lidí. Ale přišel maskovaný velitel, jehož totožnost už je dneska také známá, vydal rozkaz…. a není to obr Koloděj, je to princ Jasoň. Byla to policie, která zaútočila. Jindra Rajchl má příslušná videa na profilu… a sdílely je tisíce a tisíce lidí, leckdo si je kopíroval, takže jsou k mání na tolika místech, že to už nelze ani vymlčet, ani vycemperovat. Lež v přímém přenosu…

Policie se to sice snažila torpédovat svými záběry, ale moc si nepomohli. Na vzdálených záběrech není nic vidět a na blízkých strkají do lidí oni. Navíc přišlo kouzlo nechtěného – policejní kamery míří demonstrantům do tváří, takže vidíte ty brutální proruské staroušky, třímající v ruce strašlivé zbraně – plastové tyčky s vlajkami a to je dneska největší nebezpečí pro vládní demokraturu a je zapotřebí obrněných bouchačů, aby je rozehnali.

Moc se mi taky líbilo, jak dva ozbrojenci vedli třetího, který si nejspíš vymknul kotník na schodech… Dost by mě zajímalo, jaká zranění si policajti odnesli. Kouknul jsem se na všechna videa a za nejpravděpodobnější bych viděl tenisový loket od důkladného leštění pendreků.

Záběry ukázaly další zajímavé věci… ukrajinskou vlajku s nápisem C 14, což odkazuje k pluku Karpatská Sič, což samozřejmě žádného orgána nezajímalo. A pak se také ukázali dva muži, kteří se procházeli ve stejných mikinách a stejných botách se zbrusu novými ruskými nášivkami, které museli koupit ještě ten samý den. Což je u nás samozřejmě strašně snadné koupit, každý e-shop s chutí riskuje popotahování za ruské symboly. Samozřejmě na suchý zip. To asi, aby přehazovali znaky podle toho, co je zrovna v kurzu a co je třeba zdiskreditovat.

A to nemluvím o tom, že postižených z policejního zásahu se ujali právníci, kteří se jen tak z něčeho neposerou. Myslím, že soudruh velitel brzy zjistí, že je od svých šéfů opuštěn, protože jak se začíná otřásat teplé křesílko, tak ať si Vašek pěkně zláme nohu sám.

Stačil jeden den a celá ta mediální konstrukce se sesypala jak domeček z karet. Proč? Protože každý má mobil. Protože každý natáčí videa. Protože každý je reportérem přímo na místě. A naopak… velká média sice mají své profi kameramany s hromadou techniky, ale jejich záběry jsou čím dál kratší a sestříhanější. Sice to mohou pustit ve zprávách, ale smůla, zjistit, jak to bylo doopravdy, je otázka hodin. Než lidi dojedou domů a dají to na internet. Technika za miliony, placení reportéři, koordinovaná provokace… a tohle všechno je v hajzlu během chvíle. Proč? Protože mobil a sociální sítě.

Takže Vítku Rakušane… děkujeme za tvůj pravdivý rozbor situace, děkujeme za tvou horlivost a přejeme příjemné křeče, až budeš vysvětlovat, jak to bylo. Ten výrok o tom, jak nebudeš mít slitování, ten se ti vrátí. Nabito jste měli jen do sobotního večera. V neděli se vaše konstrukce začala rozpadat a během pondělka už bylo k dispozici dost důkazů, že se u moci musíte držet stále okatějším lhaním. Přeju příjemné křeče také vyšetřovatelům, na které bude tlak, aby to nějak zamázli a Vítka z toho vysekali.

Já vím… lidi ještě pořád věří České televizi… Ale ubývá jich, ubývá. Sobotní záběry zase přesvědčí řadu z nich, aby přešli na naší stranu. Ještě pár takových pěkných článků o zlých demonstrantech, které budou vzápětí rozšmelcovány kamerou v mobilu za tři tácy… a zničíte se sami. Nejlepším spojencem je hloupost protistrany, jak říká Klára Samková.

Přitom stačilo mlčet. Nechat demonstranty a mluvit o pár tisících lidech. Bagatelizovat. Ale vy ne, vy jste potřebovali odstrašující příklad… Akorát vám to dělají amatéři, kteří zapomínají, že dneska je všechno a všude v záběru a všechno bude vzápětí odhaleno. Ostatně… kdo by taky chtěl pracovat pro našeho Vítka, že? Všechno, čeho se dotkne, to zavání průserem. Jaký šéf, takoví podřízení.

Vidíte, jak se nás bojí? Ne, nemávají nad námi rukou. Koušou si nehty a polívka ve sněmovní kantýně jim moc nechutná. Oni dobře vědí, že za pár týdnů bude hůř a budou muset přijít s dalšími jobovkami. Oni dobře vědí, že každý den ztrácejí voliče i důvěru. Ne, ještě nebylo plné náměstí, ale ti dezoláti se organizují čím dál lépe. Lídr zavelí, že na Václaváku budou jen české vlajky a musíte si přivést dva čučkaře přímo před reportéry, abyste vyrobili důkaz o ruské páté koloně. A ještě to moc dlouho nevydrželo.

A na závěr mi dovolte pár dobře míněných slov našim libtardům:

Já vím, že vaší víru to nezviklá, ale pravda nakonec vyjde najevo. Nejste na straně dobra. Jste na straně lží. Jste na straně těch, kteří si musejí pomáhat provokacemi a musejí posílat chlapy v brnění na své vlastní občany. Jste na straně těch, kteří se bojí pokojné demonstrace, na které nebyla převržena ani jedna popelnice a nerozbilo se jediné okno. Jste na straně těch, kteří na hubě nemají slitování, ale musejí posílat policii, aby dělala špinavou práci. Jste na straně těch, kteří potřebují agenty a fízly, aby ještě oddálili odhalení své neschopnosti. Jste na straně zvůle, nikoliv zákona.

Jestliže Vítek Rakušan může použít policajty proti nám, jednou je použije i proti vám. Jestliže reportéři Seznamu a České televize mohou lhát o nás a projde jim to, tak budou jednou lhát i o vás. Jestliže se nám premiér Fiala směje do očí a nálepkuje nás, jednou se bude smát i vám a udělá vám to samé. Jestliže je dovoleno bagatelizovat hlas z vesnice, tak jednou budou bagatelizovat i Prahu a lásku. Jestliže Rakušan nemá slitování s námi, nebude ho jednou mít ani s vámi.

301 thoughts on “Stačil den…

 1. Budu se opakovat. Vyvěšení samostatné cizí státní vlajky na státní budově je porušením zákona 352/2001 Sb. a „oprávněná osoba“ v tomto případě ředite N.M. tímto spáchal přestupek a může být pokutován částkou do 30 tisíc korun. Protestující občané , kteří se domáhali nápravy věci tj. odstranění cizí státní vlajky ( formát nerozhoduje) a tedy dodržování zákonů ČR, byli policií nejen násilím rozehnání, ale i napadeni. Počínání policie ČR tím pádem bylo protizákonné a je nutno z toho vyvodit trestní odpovědnost těch osob které tuto nezákonnou akci řídíli, nařídili a byli o ní informováni a schválili ji.
  Pan JUDr. J. Rajchl by toho mohl využít.

 2. Lidé, se v této zemi stali otroky a budou šlapat tak, jak vláda a provládní lokajové budou kázat. Dění posledních hodin ukazuje, jaký postih vzpurného kverulanta čeká. A on si to safra rozmyslí ten, kdo má na hrbu rodinu a hypotéku. Každý, kdo není slepý může vidět, že nepohodlný může být zlikvidovaný během pár hodin. Vláda vyšle „signál“ a spřátelení čmáryfuci se postarají. Kromě hypotékářů, bude velká část odkázána na dávky (prej to není hanba). Šťastnější, co nemají hypo a vlastní nějakou tu nemovitost, zadusí takové zdanění, že je přejdou roupy na nějaký odpor a vyskakování. Budou se muset tumlovat, tak, aby o majetek nepřišli.
  Točíme se v kruhu.

 3. Mimo téma :
  A jéje. Už je to tady. Armáda ČR půjde honit džihádisty do Nigeru.
  Bez nigerského uranu by se vyráběla Frantíkům elektřina fakt špatně.
  Takže rychle posílit osvícenou nigerskou vládu, která je velmi přátelská k francouzským zájmům.
  Své přátele v tom Frantíci přeci nenechají. Rádi vypomohou a armáda ČR taky. Musíme si pomáhat. Od čeho by jinak ta EU byla , že ?

 4. Tak nám provádějí masivní kybernetické útoky na Aktuální konflikty. Neuvěřitelné. Na tohle peníze evidentně jsou.

 5. Dneska dobrý Kubásek na Incorect.cz. Hlavně pasáž kolem bitvy o NM. Na rozdíl od něj si stále myslím, že Policie mohla jednat klidněji. Ale u Ševčíka vypýchl podstatné.

   1. Také sekám chyby. Je problém, že si je člověk nemůže opravit. Na druhou stranu, kdyby to bylo umožněno, tak se potom může stát, že se debatuje úplně pod jiným textem, než původně byl.

 6. Tak jsme dopadli za 30 let svobody a kapitalismu. Republika rozkradená, jsme hloupí, líní, rozmazlení, nedokážeme se na ničem domluvit a hádáme se spolu jak malé děcka.
  Je mně tady že všeho zle. Posledně řekl jeden známý, že Češi nikdy nebyli moc, ale za posledních 30 let se z nich stali úplní ču.áci.

   1. Nastoupená trajektorie se dá nejen glosovat: Kde všude je hůře, než u nás… Navíc, zděděné z minulosti-včetně společnosti bez rozevřených sociálních nůžek je dávno rozfrcané, rozkradené, a libtardí jelita ( včetně fanatického elektorátu ) se chovají čím dál více, jako by to mělo být na věcné časy.
    V rauši je komplet celý Západ, vše je na dluh, společnost náležitě zdebilizovaná, rozdělená, imigranty obohacená, popírající a bojující proti přírodním zákonům, etc…
    Dlouho Vám tyhle „argumenty “ nevydrží…

  1. To se snad ani nedá komentovat. Erární kasa smrdí korunou a prachy na přebírání hovínek v žumpě se vždycky najdou.

  2. No, vzhledem k tomu, že byl odvolán, kromě jiných, které ale neznám, i Pavel Kosatík, tak to nepovažuji vůbec za špatnou zprávu. Jen se divím, že to tomu Kudrnovi prochází.
   A tohle….„Považujeme volbu doc. Ladislava Kudrny za doklad opuštění principů kritického přístupu k interpretaci dějin, neboť jím předložená koncepce vrací do profilu ústavu ideologický a konfrontační politický pohled na dějiny,“ uvedli členové rady……
   to je vůbec neuvěřitelné, protože kde ten profil byl doteď, to by mě tedy opravdu zajímalo.

  3. Celá ta instituce, jenž byla založena a slouží pouze a jenom k ideologické likvidaci politického soupeře, plus vypěstování, vybičování nenávisti vůči předchůcům, by měla být okamžitě zrušena. Skutečně „vědecké pracoviště „… Organizační struktura odpovídající, firma zřízena ihned po „slavném vítězství“ MT a ODS ve volbách v r.2006, napájeno z eráru, atd…
   Pravici se povedla věc nevídaná – dosáhla toho, že tupá veřejnost dává rovnítko mezi R.1939-45, a období mezi lety 1948-1989.
   Dav to má tak pod kůží, včetně těch, co v té době žili, že to nikomu nepřijde divné, a skoro bude souhlasit s tím, že za socíku platilo stanné právo… Pokud takto přistupujeme k hodnocení vlastní minulosti, proč se divíme dnešku ? A proč to furt svádíme na velmoci, když tím ochotných lokajem je sama Česká společnost…

   1. Klidně obojí. Neurvu se, tak jsem mu to aspoň čmrk. Kdysi v 90. jsem s ním nějak měl obchodně co do činění. Sám jsem u toho sice nebyl zrovna Dušín, ale von byl jako Štětináč, co se oproti komiksu ještě víc mravně zvrhnul (ách jo, v těch devadesátkách byly krásný časy, s ostatními jsme si neplatili, vymlouvali se na jiný neplatiče, já měl u toho neuvěřitelně brčálový sako… Pozn., ale bílý ponožky ne!!). Od tý doby jsem jej už moc potkat nechtěl. Ale čmrk jsem mu to. V tý chvíli tam bylo kolem 12 000 podpisů. Dezolátů. Tak ostatní nečumte a taky jej podpořte. To slovo dezolát se mi docela líbilo, ale už mě nějak začíná srát…

    Někteří příznivci Trikolóry či Ševčíka samotného mají Rajchlovi za zlé, že se rozkmotřili, že odešel. I Ševčík samotnej mu přes fb posílal videa typu – ty Jindro žvaníš, ty jseš hroznej člověk, nemám tě rád (mnou upraveno, nicméně promlouvá tam k němu značně jízlivě). No a protože Rajchl samozřejmě honí vodu a dělá se, tak se teď Ševčíka velmi razantně zastává. Místo toho, aby byl spravedlivě uraženej. Já kdysi v rozmaru řek jedný tváři alternativy, že je jak zubatej pan Vajíčko, a to jste měli vidět. Tak zamračenou tvář alternativy jste ještě neviděli. Dodnes se mnou, jak je na alternativě zvykem, nepromluvil slovo. A neomlouvá jej, že jsme se od tý doby ještě nesetkali. Moh mi poslat video, že mě nemá rád!
    Ten fotbalista je sice známej podvodník a s lidma hraje betla, čehož si dávno všimli rozumní muži, stejně tak já jsem jen jeho bezmyšlenkovitej nohsled. Ale že by v tý svý neupřímnosti zašel až tak daleko? Jako, s tím zastáváním se? Je to sice jen nohsledova úvaha, ale co když to prostě udělal z principu? Třeba si vzal příklad ze mě, i když se neznáme a o to míň může tušit, že jsem kdysi měl se Ševčou nějaký nedorozuměníčka…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *