26 května, 2024

Stačil den…

Původně jsem chtěl dneska už psát o zemědělství… máme tu jaro, práce začínají, Norové přesouvají poslední žalostné zbytky výroby okurek Znojmia kamsi do háje a já k tomu mám tak pěkný komentář… Navíc nám Nekula slíbil, že ceny potravin klesnou… že by si poslechl můj projev…? Asi ne, ale nejspíš zjistil, že až se budou hledat obětní beránci, tak půjde první na řadu. Abych řekl pravdu, znám jen jediného zemědělce, který Nekulovi ještě fandí. Ale znám desítky ba stovky jiných, kteří ho nenávidí až za hrob.

Taková pěkná témata mám a je zapotřebí o nich mluvit, ale dnes to ještě nebude. Dnes si dáme onen médii hojně propíraný útok na Národní muzeum.

Já tam totiž taky byl…

Tedy, nebyl jsem v davu u Muzea, ale stál jsem na druhé straně silnice a s velkým zájmem jsem to pozoroval. A víte, co bylo z druhé strany silnice vidět? Nic. Jen byl slyšet policejní tlampač, ať se lidi rozejdou. A pak trocha neidentifikovatelného hluku a strkání.

Naštěstí máme naše pravdomluvné intervjuky, kteří o sto tisíc lidí pod koněm okem ani kamerou nezavadili, ale vynořili se přesně v pravou chvíli, kdy Slávek Popelka zavolal do tlampače, aby sundali hentu ukrajinskou vlajku z muzea. Slávkovi děkujeme a posíláme klíčenku. Líbí se mi, když někdo řeší věc, která je v pořadí důležitosti na sedmistém padesátém šestém místě, zatímco my jsme u položky číslo osm. Ještě jednoho takového disidenta a je s námi konec… Pyrhu, Pyrhu, vždycky si na tebe vzpomenu. Začnu přemýšlet, jestli byl blbej, nebo navedenej, ale fakt nevím, která možnost je pro nás horší.

A pak už došlo k tomu obludnému útoku na muzeum, kdy zlí demonstranti zranili dva policisty v kevlarovém brnění a provedli podlý a zákeřný útok na svatou instituci. Hned kolem toho byla celá řada článků, vyjadřovali se experti, jak jsme na náměstí vybičovali nenávist, kterou si pak lidi šli vybít na policajty. Vyjádřil se Vítek Rakušan, že s demonstranty nebude mít slitování a vůbec zazněla celá řada silných prohlášení. Celá řada intervjuků se zaklínala, jak viděli hajlování, jak demonstranti mlátili policajty…

A co bylo pak?

Pak se ukázalo, že dneska má každý v kapse kameru.

Trvalo to jeden den, než se příslušná videa dostala na internet.

A ejhle, najednou je to jinak. Najednou se ukázalo, že demonstranti stáli před policajty. Toť vše. To policie strkala do lidí. Ale přišel maskovaný velitel, jehož totožnost už je dneska také známá, vydal rozkaz…. a není to obr Koloděj, je to princ Jasoň. Byla to policie, která zaútočila. Jindra Rajchl má příslušná videa na profilu… a sdílely je tisíce a tisíce lidí, leckdo si je kopíroval, takže jsou k mání na tolika místech, že to už nelze ani vymlčet, ani vycemperovat. Lež v přímém přenosu…

Policie se to sice snažila torpédovat svými záběry, ale moc si nepomohli. Na vzdálených záběrech není nic vidět a na blízkých strkají do lidí oni. Navíc přišlo kouzlo nechtěného – policejní kamery míří demonstrantům do tváří, takže vidíte ty brutální proruské staroušky, třímající v ruce strašlivé zbraně – plastové tyčky s vlajkami a to je dneska největší nebezpečí pro vládní demokraturu a je zapotřebí obrněných bouchačů, aby je rozehnali.

Moc se mi taky líbilo, jak dva ozbrojenci vedli třetího, který si nejspíš vymknul kotník na schodech… Dost by mě zajímalo, jaká zranění si policajti odnesli. Kouknul jsem se na všechna videa a za nejpravděpodobnější bych viděl tenisový loket od důkladného leštění pendreků.

Záběry ukázaly další zajímavé věci… ukrajinskou vlajku s nápisem C 14, což odkazuje k pluku Karpatská Sič, což samozřejmě žádného orgána nezajímalo. A pak se také ukázali dva muži, kteří se procházeli ve stejných mikinách a stejných botách se zbrusu novými ruskými nášivkami, které museli koupit ještě ten samý den. Což je u nás samozřejmě strašně snadné koupit, každý e-shop s chutí riskuje popotahování za ruské symboly. Samozřejmě na suchý zip. To asi, aby přehazovali znaky podle toho, co je zrovna v kurzu a co je třeba zdiskreditovat.

A to nemluvím o tom, že postižených z policejního zásahu se ujali právníci, kteří se jen tak z něčeho neposerou. Myslím, že soudruh velitel brzy zjistí, že je od svých šéfů opuštěn, protože jak se začíná otřásat teplé křesílko, tak ať si Vašek pěkně zláme nohu sám.

Stačil jeden den a celá ta mediální konstrukce se sesypala jak domeček z karet. Proč? Protože každý má mobil. Protože každý natáčí videa. Protože každý je reportérem přímo na místě. A naopak… velká média sice mají své profi kameramany s hromadou techniky, ale jejich záběry jsou čím dál kratší a sestříhanější. Sice to mohou pustit ve zprávách, ale smůla, zjistit, jak to bylo doopravdy, je otázka hodin. Než lidi dojedou domů a dají to na internet. Technika za miliony, placení reportéři, koordinovaná provokace… a tohle všechno je v hajzlu během chvíle. Proč? Protože mobil a sociální sítě.

Takže Vítku Rakušane… děkujeme za tvůj pravdivý rozbor situace, děkujeme za tvou horlivost a přejeme příjemné křeče, až budeš vysvětlovat, jak to bylo. Ten výrok o tom, jak nebudeš mít slitování, ten se ti vrátí. Nabito jste měli jen do sobotního večera. V neděli se vaše konstrukce začala rozpadat a během pondělka už bylo k dispozici dost důkazů, že se u moci musíte držet stále okatějším lhaním. Přeju příjemné křeče také vyšetřovatelům, na které bude tlak, aby to nějak zamázli a Vítka z toho vysekali.

Já vím… lidi ještě pořád věří České televizi… Ale ubývá jich, ubývá. Sobotní záběry zase přesvědčí řadu z nich, aby přešli na naší stranu. Ještě pár takových pěkných článků o zlých demonstrantech, které budou vzápětí rozšmelcovány kamerou v mobilu za tři tácy… a zničíte se sami. Nejlepším spojencem je hloupost protistrany, jak říká Klára Samková.

Přitom stačilo mlčet. Nechat demonstranty a mluvit o pár tisících lidech. Bagatelizovat. Ale vy ne, vy jste potřebovali odstrašující příklad… Akorát vám to dělají amatéři, kteří zapomínají, že dneska je všechno a všude v záběru a všechno bude vzápětí odhaleno. Ostatně… kdo by taky chtěl pracovat pro našeho Vítka, že? Všechno, čeho se dotkne, to zavání průserem. Jaký šéf, takoví podřízení.

Vidíte, jak se nás bojí? Ne, nemávají nad námi rukou. Koušou si nehty a polívka ve sněmovní kantýně jim moc nechutná. Oni dobře vědí, že za pár týdnů bude hůř a budou muset přijít s dalšími jobovkami. Oni dobře vědí, že každý den ztrácejí voliče i důvěru. Ne, ještě nebylo plné náměstí, ale ti dezoláti se organizují čím dál lépe. Lídr zavelí, že na Václaváku budou jen české vlajky a musíte si přivést dva čučkaře přímo před reportéry, abyste vyrobili důkaz o ruské páté koloně. A ještě to moc dlouho nevydrželo.

A na závěr mi dovolte pár dobře míněných slov našim libtardům:

Já vím, že vaší víru to nezviklá, ale pravda nakonec vyjde najevo. Nejste na straně dobra. Jste na straně lží. Jste na straně těch, kteří si musejí pomáhat provokacemi a musejí posílat chlapy v brnění na své vlastní občany. Jste na straně těch, kteří se bojí pokojné demonstrace, na které nebyla převržena ani jedna popelnice a nerozbilo se jediné okno. Jste na straně těch, kteří na hubě nemají slitování, ale musejí posílat policii, aby dělala špinavou práci. Jste na straně těch, kteří potřebují agenty a fízly, aby ještě oddálili odhalení své neschopnosti. Jste na straně zvůle, nikoliv zákona.

Jestliže Vítek Rakušan může použít policajty proti nám, jednou je použije i proti vám. Jestliže reportéři Seznamu a České televize mohou lhát o nás a projde jim to, tak budou jednou lhát i o vás. Jestliže se nám premiér Fiala směje do očí a nálepkuje nás, jednou se bude smát i vám a udělá vám to samé. Jestliže je dovoleno bagatelizovat hlas z vesnice, tak jednou budou bagatelizovat i Prahu a lásku. Jestliže Rakušan nemá slitování s námi, nebude ho jednou mít ani s vámi.

301 thoughts on “Stačil den…

 1. Fašoun Rakušan věděl, že hadr na Museu bude provokovat, proto ta tlupa mlatařů v černém. Vždy několik takových pranic ukáže zbabělost ,dnes např.Rakušana.

 2. O jake blamazi vsichni pisete? Kolega posloucha Radizurnal a tam nemaji pochybnosti. Demonstranti, kteri napadli Narodni muzeum…

  Protoze o tom to totiz cele je. Nikoliv co se stalo, to je podruzne, ale jak se o tom referuje. A jak pravil prezident-spojovatel, nektere lidi nelze brat vazne, takze treba to, co zverejnuje Vidlak, Rajchl i dalsi.

  1. Re: jozka

   Souhlas s Jozkou.
   Demonstranti chtěli v podání RRRÁÁÁÁDYJOŽUMPÁLU spáchat hrdelní zločin a vedl je Ševčík, který má MINIMÁLNĚ lepru, tyfus a choleru najednou a je ho potřeba OKAMŽITĚ vyrazit z funkce děkana, protože proto, to je jasná věc.
   Mleli o tom asi tak dvacetkrát, byla to
   !!!!!!!!! HLAVNÍ ZPRÁVA DNE !!!!!!!!!

   1. Já bych řekl, že za tím brutálním útokem stojí Donald! Už to prý pruboval na nějakém na bílo natřeném domě doma, blíží se ty volby, tak zkouší, jestli má jeho slovo váhu mezi nespokojenými i za hranicemi. Jen tu střelbu skrz dveře klucí z ostrahy NM nějak nezvládli. A co je tajné, navedl ho k tomu Vľáďa, ten, co mu ty volby konečně koupí.

   1. Prý budou jezdit po světě ve švédské trojce (pokud někdo neví co to je, tak je to chlap s dvěma ženami). Omlouvám se přítomným dámám.

  2. Souhlas, brutální útok dezilatu a ruských poskoků na muzeum a Ukrajinskou vlajku, tak vnímá událost stále ještě většina – nic jiného, skutečnost pořád nepřekročí naši bublinu. Mne stačil včerejší průzkum preferencí, kdy petidemolice ztratila oproti volbám pouhopouhá 2 procenta.

 3. Já myslím, že pravdoláska u muzea dosáhla toho, co chtěla. Je to to jediné, o čem se mluví. Dokonce i Vidlák tomu věnuje všechnu pozornost. Ať se na schodech muzea stalo cokoli, je to z celé demonstrace to nejméně podstatné a přesto se podařilo z toho udělat hlavní a jediné téma. Pomáháte tomu, gratuluji.

 4. „Stačil den…“, jak píše Vidlák: a z „nordické lsti“ Vypoulencova ministerstva vnitra okolo Národního muzea se stala naprostá blamáž, která dost možná Rakušanovi a jeho poskokům namydlí schody.

  Z hlediska vědeckého třídění idiotů a zkoumání psychopatologií by bylo zajímavé zjistit, jaký spolek dutých hlav vymyslel flignu s Národním muzeem, zjevně po vzoru „vzbouřenců z 6. ledna“ a „útoku na Kongres USA“. Tj. nalákat pomocí provokatérů demonstranty k nelegální akci kolem Národního muzea, pozatýkat je a celé to hodit na organizátory demonstrace.

  Což se nepovedlo natolik absurdním způsobem, že to překonává němé grotesky o policajtech i dostupnou humoristickou literaturu. A co hůř: otočilo se to kompletně proti strůjcům, kteří do záznamu mnoha kamer páchali evidentní trestné činy, porušovali zákon o Policii ČR a služební předpisy; tedy kromě výsměchu morálce, slušnosti, lidskosti.

  Celkově se dá říci, že režim zorganizoval provokaci, ale ve své bohorovné debilitě netušil, že sám nalétl na provokaci: neboť jedním z hlavních účelů těchto demonstrací je přinutit režim k přehnaným a nelegálním krokům, které způsobí jeho pád. Takové jiu-jitsu; zlikvidovat protivníka jeho vlastní silou.

  Je to tak neuvěřitelně stupidní a blbé, že se plánování policejní provokace docela jistě nemohlo obejít bez těch nejlepších a nejzkušenějších amerických poradců, možná přímo z jejich hlavního pražského hnízda, tedy ambasády USA. Vykazuje to totiž všechny známky krystalické debility jejich typu; učeně by se řeklo, má to typické markanty, průkazný „fingerprint“. Příprava všech žump k chrlení historek ve stylu „Trumpova povstání z 6. ledna“ je evidentní, a při známé „chytrosti“ žumpálistů se to jistě neobešlo bez předběžných not.

  Nepochybně bude nakonec odhaleno, že za tím je temná síla Saurona čaroděje Putina z Kremlinu, a Koudelkovic experti najdou stopy Čuka a Geka.

  Jiná věc je, že zodpovědní (nejen) z vedení Národního muzea porušují české zákony o vyvěšování státních vlajek, a Státní zastupitelství ani Policie ČR nekoná dle zákona. Ukrajinská vlajka, natož bez české vlajky, nemá na českém Národním muzeu co dělat.

  1. Pekny komentar.

   Kdo ty velke vlajky sponzoruje ?
   Nekdo je musi objednat, instalovat, zaplatit.

   Na muzeu a katedrale nejsou vlajky za par stovek.

  2. Re: Králík

   „… morálce, slušnosti, lidskosti.“
   Králíku! Čechistánský Pomahač a Chránič a morálka a slušnost a lidskost?

   Jakým humáčem jste se zase přežral? Vy jste sežral metrák ožralého sena, anebo dvacet kilo rulíku?
   Přiznejte se dobrovolně!
   Žádný rozumný hlodavec NEKONZUMUJE nic neznámého, co našel JEN TAK NÁHODOU ve své misce!!!

   FUJ!!!

  3. Mě to přijde jako když represivním složkám velí nějakej echt amatér, či ignorant.
   Fčíl, až je po všem, asi vyvaluje bulvy o něco víc než obvykle.
   Od těch bouchačů v černém asi nikdo nemůže chtít, aby se zamysleli nad tím, že mají jednat jen a pouze dle zákonů.
   Ať už to byla či nebyla provokace.

 5. OT: Ze života hmyzu lidu českého
  Náš syn nosí tričko s nápisem „Sláva ukrajině“. Dva krát již byl zmlácen, a jednou ho dokonce pochcali! Nechci si ani představit co se stane, až v něm půjde ven.

 6. Ubíhá den po dni
  bytní nám moc soudní
  bytní nám moc výkonná
  na hlavu nám vykoná
  svoji velkou potřebu
  od Hrčavy do Chebu.

  Zákony nám nové dají
  člověk se tak méně nají
  zato více daní dodá,
  rád si zvykne, to se poddá.
  Upevníme vládu lidu,
  pokoříme svini bídu!

 7. Natáčel jsi na mobil?
  Tak to jsi mě nazlobil!
  Měl jsi k tomu právo?
  Konej, samosprávo!
  Zveřejnils ty obličeje
  to máš průser, jéje jéje!
  Zeptal jsi se, jestli můžeš?
  Takhle si moc nepomůžeš!
  Odevzdej ten mobil, lotře!
  Tady soudruh prst ti potře
  uděláme otisky….
  pryč tkaničky z tenisky.

 8. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-kdybych-nesla-platit-odpad-tak-to-ani-nevim-lide-zjistuji-ze-maji-doma-prihlasene-cizince-227393

  Tohle je taky vtipné. Několik rodin v Uhersku zjistilo, že mají u sebe podvodně nahlášené Ukrajince a místo toho, aby se to vysetrovalo jako trestný čin a jistě i zneužití dávek, občané dostali informaci, kolik institucí musí oběhat, kolik papírů vyplnit a kolik správních poplatků zaplatit, aby jim to titíž úředníci, co to protiprávne zapsali, zase zrušili.

 9. Policie: Útočili na nás tyčemi od vlajeku

  to je vtipné. Když člověk vidí ty vlaječky s tyčkami větších lízátek, jak se z tyčky dá udělat tyč.

  1. Tak nějaké delší tyčky tam byly. Takové ty plastové, aby se jimi nemohli fanoušci na fotbale pozabíjet. Navíc, ono když mácháte takovou tyčí s vlajkou z dálky, to je vám panečku rána! To je jak okovaným cepem. A tak policajt tu strašlivou tyč prostě chytil a vytáhl útočníkovi z prokřehlých rukou…

   To je podobná scéna jako ta německá Sudoměř nedávno, když v bahně lovili Gretu…

   Nějak nevím, jestli je to dobrá zpráva o stavu a odolnosti příslušníků ozbrojených sborů ministerstva vnitra… Nebo špatná zpráva, nebo jaká je to vůbec zpráva?

   1. Taky Anonym
    Gůgl si zahrává. Zatímco na heslo,,Gréta v bahně“ odkazuje (správně) na články o klisně Grétě, která spadla do bahna a houf lidí jí musel pomáhat, obrázky k danému heslu obsahují vesměs Grétu Thunberg (homo sapiens). To může mít soudní dohru.

  1. A lze se oprávněně ptát, kdo jsou tito různí Rajchlové a kým jsou placení??! Jak dlouho jim ještě naše tolerance a blahosklonnost dovolí sypat písek do soukolí naší liberálně demokratické společnosti?!

  2. 😃😂 Tak z toho se válí smíchy-jestli to je teda parodie. Ten týpek jen udělal CTRL+C nějakého článku z Rudého práva ze 70.let, popř. nějakých protektoratních novin, pak zmáčknul CTRL+V, upravil pár slov a foukl to tam. Žurnalistika, jako 🐮. A pak, že jsme my dezoláti. 🧟‍♂️
   Ještě pár takových článků a budeme se muset přejmenovat. Kdysi jsme bývalí ČSSR. Teď budeme ČLDR= Česká liberálně- demokratická republika. A naši sousedé se taky přejmenují. Budou s námi sousedit NESER=Německá ekologická spolková evropskoskosocialistická republika, REK= Rakouská ekologická republika (ta zavede trest 10 let ve věznici se zvýšenou ostrahou za překročení rychlosti v osobním automobilu o 4 km/h nad limit, při kterém dojde k vypuštění emisí v hodnotě 0,000001 g CO2/km) . Dále s námi budou sousedit PKMR= Polská klerikální militaristická republika a SLDR= Slovenská liberálně-demokratická republika.
   Bude třeba přepracovat některé znaky naší země. Patronem bude nadále sv. Václav(Havel) 😉. Jeden z českých lvů ve státním znaku bude nahrazen ukrajinským trojzubcem. Zlín se, jako už kdysi v historii, přeměňuje a bude se tentokrát jmenovat „Fialovo“, aby upomínal na našeho velkého vůdce. V budoucnu také dojde k přepracování pravopisu, kdy se slova „fialový/á“ a „ukrajinský/á“ budou psát POUZE s velkým písmenkem na začátku.
   No není to paráda….?

   1. Nič v zlom,
    ale netušil som, že Litterate sú súčasne aj diskusnou platformou pre členov Odborového zväzu inštalatérov dlhého vedenia. 🙂

  3. Jasl:
   Ten to fakt myslí vážně! On si totiž barví vlasy – něco takového opravdový muž neudělá. (Výjimkou je muž, který si šedivé vlasy barví na bílo.)

   1. Tenhle je obzvláště vymazlenej. Pár věcí jsem od něj čet. Je ideologicky nezlomný, z čehož plyne i to, že tzv. nehledí napravo nalevo. Což znamená, že ve jménu pravdy z něj občas vylezou přímo katastrofický blbosti.
    Tuším jednou psal, jak brutální sovětská moc zašla ve své krutostí tak daleko, že Kameněva popravili kulkou v cele, ale Zinověva, věřte či ne, dokonce vyvlekli na chodbu a popravili jej tam. Nebo obráceně, už nevím, kdo byl kde, ale ta zrůdnost tam byla uvedena na tom příkladu vyvlečení. Šílená představa, že bych snad jednou kvůli tomu byl vyvlečen, ke všemu na chodbu…
    Samozřejmě nebylo jeho cílem takto formulovat „poselství“ článku, šlo o zasazení vět do kontextu. Což se mu ovšem velmi nepodařilo. Blogger by měl kontext udržet ještě líp, než pověstnou moč, nicméně tento jej udržel tak, že zrůdnost byla ilustrována popravou místo v cele, tak na chodbě.

    Někteří by si možná svůj text před editací měli přečíst. Jistý tuším Troška zase na tom idnesu psal o památném vztyčení. Jako, sloupu na Staromáku. Že to je úžasná věc, protože každej se u něj může zastavit ke krátkému rozjímání a modlitbě. I nevěřící… Což ale koneckonců přirozeně jde. Velmi lehce a není na tom přece nic divného. Např. zrovna já, taky nevěřící, když jdu kolem, pokaždý se tam krátce pomodlím…

   2. Ziegler, to je opora společnosti 😉 Ten tak nenávidí Babiše, ale přesto se mu neekluje na idnesu řádit jak pominutý. Je to velice plodný obránce demokracie. Kromě idnesu svoji moudrost trousí na Fóru, Neviditelnémj psu. Jak píšu OPORA SPOLEČNOSTI.

 10. Evix napsal:
  13 března, 2023 (23:57)

  Nový prezident PePa jak ho pojmenoval jeden psavec na novinkách….
  ‐‐‐—-‐———-
  PePa má PE-PO
  podpálí depo
  hořící tramvaje
  vyrazí do kraje.
  Ti co mají lítačky
  smí opékat špekáčky.

 11. Vidláku,

  neobjevuju Ameriku, že ti wagnerovci „nejspíš byli nastrčený“.
  Jenomže.
  Sice tu běhají Banderové, což je velmi nezákonné, ale smí se to, protože jsou „naši“. Ale tamti jsou přece nejen zlí, jsou to přece samotní zplozenci východního pekla. Ti se nemůžou jen tak poflakovat kolem „útočícího zfanatizovaného davu“.
  Jistě, to je pochopitelně každému jasné. Ale vedle tý Rakušanovy nelítostnosti bych řek, že tohle by se mělo rozmazat extra důsledně. Extra tím prosmrdět éter, k tomu neignorovatelná, protože široce publikovaná právnická stížnost na nekonání policie. Vláda to nesmí vymlčet, musí vysvětlit, jak je možné, že je žádný z tolika přítomných švestek nezajistil. A vykoupat se v tom musí, obzvlášť ten nelida jeden nelítostnej.

  Já vím, internetová rada z gauče. Ale tentokrát bych řekl, že není mimo, protože jsem přímo neuvěřitelně chytrej, to dávno všichni vědí. Tak jsem na to díky tomu přišel. Jestli jste na to ale teda přišli taky, tak vám to nechám. Já nemusím bejt ve všem první… 🙂

  1. Heleďte, jo, s chutí jsem si přečetl článek, a jako téměř vždy říkám, kéž by, a dobře tentokrát jim tak.
   Já jen k těm policistům.
   Nehažme je všechny do jednoho pytle. I oni jsou tátové a mámy , manželé a manželky i oni se prostě musí živit. A často řeší případy a musí se stýkat s takovými individuy, že by jednomu hráblo.
   A věřím tomu, že je i jich velká část na naší straně.

   1. Ti, co jsou v pořádkových jednotkách si žádný ohled nezaslouží. Jeden můj známý je policajt a týpky z pořádkových jednotek hodnotí takhle. Cituji: „K pořádkovým jednotkám šli proto, protože mají v hlavě slámu a nebyli by schopní ani vyplnit hlášení o výjezdu k rušení nočního klidu.“
    A proto „Sláma ke kravínu“, tam se svojí inteligencí patří.

   2. Ti, co jsou v pořádkových jednotkách si žádný ohled nezaslouží. Jeden můj známý je policajt a týpky z pořádkových jednotek hodnotí takhle. Cituji: „K pořádkovým jednotkám šli proto, protože mají v hlavě slámu a nebyli by schopní ani vyplnit hlášení o výjezdu k rušení nočního klidu.“
    A proto „Sláma ke kravínu“, tam se svojí inteligencí patří.

    1. No ani ne. U SPJ jsou hlavně fyzicky dobře připravení policisti, kteří si rádi beztrestně bouchnou, ale nemají na to dostat se k zásahové jednotce, nebo dokonce k URNě.

   3. Všechno se stalo za blahosklonného přihlížení koho? Přece nelítostného pána. Takovýho, co se jen tak neslituje. Na něj to musí jít. Když si dělá tak nelítostný ambice…
    A co se těch „zamaskovanejch“ týče, to jako šli dělat wagnerovce, aby uživili rodinu?

 12. Houstne to, houstne.

  Jinak s mobily a rychlostí atd. skvělá práce. Režim je stejně neschopný, jako 7 let z5, ale dezoláti se lepší.

  Tuhle vojnu vyhrajem!

 13. No, oni ti „profesionálové“ od Policie i Rakušan můžou být rádi, že na těch schodech někdo nezůstal ležet. A nemusel to být zrovna Zifčák. Ono když někoho srazíte se schodů, může to vždycky dopadnout všeljak.

  Jinak ten odváděnej policajt s bolavým kotníkem (bavíme-li se o stejném záběru) ležel v chumlu před muzeem. Docela klidně si tam v tom chumlu mohl přisednout kotník – mohlo tam být cokoliv. Akorát že to těsně před tím díky střihu Policie neukázala.

  Každopádně je celé „Dobývání Národního muzea“ až groteskní svou malostí – i ze strany policie… Tam si fakt někdo přál „Dobývání Capitolu“ a prostě využil hlouposti davu.

  1. A doveďte myšlenku do konce… Kdopak asi psal scénář a dodal notičky? Vždyť to určitě mělo dopadnout jako v Kyjevě na tom jejich Majdanu, nebo jako to probíhá teď v Gruzii. Jenže „smějící se bestie“ holt nechtějí fungovat podle scénáře. A přitom ti hoši z báckomanda se tolik snažili…
   Tehdá na tom Albertově jim to taky nevyšlo, tak to prostě zkoušej znovu a znovu…

 14. Kdyby se to rvalo jen u Muzea, ale vono se mi to pere i v našem „lese“ … takže to s tím včerejškem spláchnu asi takhle:

  Ládiku, Maneco, tato … ale no tak jó, dyť já vás mám všechny taky rád!

  P.S.
  ale aby bylo úplně jasno, někdy mi úplně všichni lezete na nerva … třeba jako včera:

  1)
  ta furt ještě moje žena, jestli sem prej dal našim orlům žrádlo (to je jen krycí označení pro „naše“ hejno strak, který si myslí, že sou orlové. Už hafo let žijou na stromech v děsně rozbordelařenejch hnízdech v našem „lese“, bydlí tam snad už přes 15, divili byste se, heterosexuálních párů… byste nevěřili, jak ty potvory, vlastně orlové, sou bystrý a šikovní ptáci a jak maj vymakanou vzájemnou metodu střežení se! Ale celkem vzato je to normální vesnická sebranka, něco jako všeteční popeláři, sežerou úplně všechno)… no nedal sem jim to žrádlo a byl oheň na střeše, že jako prej ty chudinky teď v zimě chcípnou hlady
  nebo
  2)
  jestli sem dal suchej chleba a kaštany tomu našemu srnci a srnkyni… no nedal, protože se nám v „našem“ lese v sobotu dva srnci doslova servali, asi jak to tam Putin na východě bombarduje a asi proto se nám u nás dvakrát rychleji otepluje, třeba oproti Varšavě, jak tvrdí ten novej debil a srnci si zřejmě myslej, že už je říjen, nebo co a dou do sebe jak Ukrajinci s Rusákama. Bylo to docela úchvatný, jak se ti šviháčci trkali. Takže sem zapomněl na to jejich denní žrádlo a… a co si myslíte, no jasně, prej ty chudinky do rána pomřou hlady, protože je zima. Vůbec jí nedochází, že z přežranosti nevěděj coby, tak se perou.
  nebo
  3)
  jestli sem namočil rohlíky ve šlemu ze žrádla pro psy, což je takovej sulcovitej masakr, kterej hitlermarkety prodávaj pro psy. No jasně, že nenamočil, protože sem na „naši“ lišku úplně zapomněl a vona v 1:30 hod., kdy k nám pravidelně chodí na stravu, nic neměla u šutru (viz foto dole) na „zahradě“ k žrádlu a… a že prej ta chudinka do rána chcípne taky hlady! Přitom si drze klidně chodí na slepice doprostřed vsi. Tudle sem ji viděl, jak si nese v mordě mojí kost i s těma zbytkama uzenýho masa, na který sem se těšil, že si je v noci dám, aby mě nikdo neviděl! I to žrádlo mi utrhne žena od huby, aby to zvířátko nepomřelo hlady. Ale zase pravda, má nádherně parádní velkej ocas a je legrační ji pozorovat, jak chytá myši, když nasněží. Lovit takhle já, tak mám nos dávno na maděru. Ale už je taky voprská, dřív při každým šustu utekla a teď třeba na sebe koukáme ze vzdálenosti do jednoho metru, tedy když v noci nehnutě ležím v zhasnutým skleníku na vyhřátý podlaze a vona de kolem skleníku, ale jakmile vemu foťák, tak ta svině chvilku nepostojí a prchne mi. Orlové to samý = nepostojej a nepostojej! Jenom ten „náš“ srnec jó a tak vám ho, když mě máte rádi, tedy posílám:

  http://imgway.cz/v/924u.jpg

  nebo
  4)
  jestli hodlám už vstát z postele, no nehodlám, protože se mi chce spát a… a prej, že sem línej
  nebo
  .
  .
  .
  to byste koukali, co všechno mi leze na nerva a … a do toho všeho ještě ten hloupej Fiala a spol., to je prostě už k nepřežití, žejo?

  1. To jste mě potěšil, že je na tom někdo ještě hůř než já. Já přikrmuji jen ježky na zahrádce. Když je ale sezona, tak parkrát vstávám i v noci, abych to zkontroloval. Jestli nepotřebují doplnit žrádlo, jestli nezaneřádili boudičku hovny a jestli na mě na trávníku nečeká nějaký chabrus ježek, abych ho dal dokupy.

   1. No a právě tohleto přikrmování ježků je příčinou jejich neštěstí. V populaci se zvyšuje počet ježků, kteří mají genetický sklon k pozdnimu vrhu a mláďata mají tudíž málo času se vykrmit na zimu.

    1. No, už mě napadlo, jestli ježice nekalkulují s tím, že ty jejich malé ježečky koncem podzimu sesbírám a nechám dorůst doma. Občas to tak dělám. Ale obecně to nemá vliv. Protože ježky skoro nikdo nekrmí.

     Problémem ježků je, že u domků jsou čím dál menší zahrádky. A lidi nemají nic rozumného na práci a tak pořád dokola zahrádku „uklízejí“, až tam pro ježky není žádné zastrčené místo s haraburdím, kde by měli klid. Taky ploty: obyčejné laťkové ploty mezi zahrádkami už téměř zmizely. Ale největším problémem asi je nedostatek hmyzu. Je ho čím dál méně.

 15. … copak u Muzea, ale voni se mi perou v mým „lese“ už i srnci, takže to spláchnu s tím včerejškem asi takhle:

  Ládiku, Maneco, tato … ale no tak jó, dyť já vás mám všechny taky rád!

  Ale aby bylo úplně jasno, někdy mi úplně všichni lezete na nerva … třeba jako včera:

  1)
  ta furt ještě moje žena, jestli sem prej dal našim orlům žrádlo (to je jen krycí označení pro „naše“ hejno strak, který si myslí, že sou snad orlové. Už hafo let žijou na stromech v děsně rozbordelařenejch hnízdech v našem „lese“, bydlí tam snad už přes 15, divili byste se, ještě furt heterosexuálních párů… byste nevěřili, jak ty potvory, vlastně orlové, sou bystrý a šikovní ptáci a jak maj vymakanou vzájemnou metodu střežení se! Ale celkem vzato je to normální vesnická sebranka, něco jako všeteční popeláři, sežerou úplně všechno)… no nedal sem jim to žrádlo a byl oheň na střeše, že jako prej ty chudinky teď v zimě chcípnou hlady
  nebo
  2)
  jestli sem dal suchej chleba a kaštany tomu našemu srnci a srnkyni… no nedal, protože se nám v „našem“ lese v sobotu dva srnci doslova servali, asi jak to tam Putin na východě bombarduje a asi proto se nám u nás dvakrát rychleji otepluje, třeba oproti Varšavě, jak tvrdí ten novej debil a srnci si zřejmě myslej, že už je říjen, nebo co a dou do sebe jak Ukrajinci s Rusákama. Bylo to docela úchvatný je pozorovat, jak se ti šviháčci trkali. Takže sem zapomněl na to jejich denní žrádlo a… a co si myslíte, no jasně, prej ty chudinky do rána pomřou hlady, protože je zima. Vůbec jí nedochází, že z přežranosti nevěděj coby, tak se perou.
  nebo
  3)
  jestli sem namočil rohlíky ve šlemu ze žrádla pro psy, což je takovej sulcovitej masakr, kterej hitlermarkety prodávaj pro psy. No jasně, že nenamočil, protože sem na „naši“ lišku úplně zapomněl a vona v 1:30 hod., kdy k nám pravidelně chodí na stravu, proto nic neměla u šutru (viz foto dole) na „zahradě“ k žrádlu a… a že prej ta chudinka do rána chcípne taky hlady! Přitom si drze klidně chodí na slepice doprostřed vsi. Tudle sem ji viděl, jak si nese v mordě mojí kost i s těma zbytkama uzenýho masa, na který sem se těšil, že si je v noci dám, aby mě nikdo neviděl! I to žrádlo mi utrhne žena od huby, aby to zvířátko nepomřelo hlady. Ale zase pravda, má nádhernej velkej ocas a je legrační ji pozorovat, jak chytá myši, když nasněží. Lovit takhle já, tak mám nos dávno na maděru. Ale už je taky voprská, dřív při každým šustu utekla a teď třeba na sebe koukáme ze vzdálenosti do jednoho metru, tedy když v noci nehnutě ležím v zhasnutým skleníku na vyhřátý podlaze a vona de kolem skleníku. Ale jakmile vemu foťák, tak ta svině chvilku nepostojí a prchne mi. Orlové to samý = nepostojej a nepostojej = sou fakt moc bystrý a všímavý! Jenom to „naše“ nemehlo srnec, ten jó a … a tak vám ho, když mě máte rádi, tedy posílám:
  http://imgway.cz/v/924s.jpg
  nebo
  4)
  jestli hodlám už vstát z postele, no nehodlám, protože se mi chce spát a… a prej, že sem línej
  nebo
  .
  .
  .
  to byste koukali, co všechno mi leze na nerva a … a do toho všeho ještě ten hloupej Fiala a spol., to je prostě někdy k nepřežití, žejo?

 16. Erik Best
  ·
  Pochopil jsem reportáže takzvané České televize správně?
  Protivládní demonstrace ve Francii, Gruzii, Izraeli a Moldavsku jsou dobré, protivládní demonstrace v Česku je špatná.

  1. Pro tentokrát jste to pochopil dobře, ale buďte ve střehu, v budoucnu se to může změnit. Je třeba sledovat trendy v ČT aby člověk nenarazil! A to přesto, že sledování ČT má za následek demenci.

   1. Tak to už pár let chytřnu, v JČT koukám jenom na atletiku, ale bez zvuku, protože se zvukem mám kriticky vysokou hladinu Dusíku.

  2. Tempora mutantur …

   Ještě před devěma lety byly naopak protivládní demonstrace ve Francii a v Německu fuj a naše mňam.

  1. Já vám garantuji, že s tímto materiálem si ještě užijeme. Loutkovodiči budou mít plné ruce práce, to ukočírovat. Nejlepší by bylo, aby mlčel a jen podepisoval, co mu přátelé po boku podstrčí. I to bude katastrofa.

  2. Třeba v sobě našli zalíbení a paní plukovnice, jako nižší šarže to bude muset spolknout. Informaci zda provedou nákup před, nebo po návštěvě Kyjova prezidentská kancelář zatím tají.

   1. … jako myslíte, že na nákupy?
    Nemyslíte spíš „nákupy“? To bych pak byl docela zvědavej na to Vaše “ polknutí nižší šarže…“ … ále, vlastně ani né, dyť de jen o vzájemný si sdělování informací a je jedno jestli genetických, protože správnej rozvědčík musí brát úplně všechny informace!

  3. Maneca: Copak společné cesty, ale počkejte, až bude chtít ten náš malý zelený, kolaborantský bolševník držet krok s módními trendy. Pak budeme svědky toho, kterak si dva apeňáčci mění své šatstvo. To pak bude jářku pokoukání. Zuzanka v umaštěném flanelu a prochcaných trenkách s bílým lampasem a Peťka v módních šatkách značky Nina v Rici se stříbřitými aplikacemi a decentním líčením, deseticentimetrovými štekly a tangy zajetými hluboko v prdeli. Ono teď je to prej v zemi jejich pánešška ve velké módě…

 17. Muzeum má otevřeno do 18 hodin. Jak mohli, ti policejní bouchači vědět, že se tam ti lidé nejdou třeba jen ohřát? Jak je možné, že tam byli v pohotovosti? To od soboty už bude normou, když někde před hospodou zastaví autobus a vyvalí se čtyřicet hladových a žíznivých, vezmou hospodu ztečí, už tam na ně bude čekat komando? Že se to potom, jak se policajti vyznamenali, zvrtlo, to už je jiná.

  1. Když bude na hospodě vyvěšena ukrajinská vlajka, bude tam nejspíš čekat i to komando.
   Třeba by pomohlo kdyby z toho autobusu lezli po jednom s delšími intervaly, což by mohlo provokatéry i komando zmást.

 18. Muzejní incident
  Po skončení demonstrace „Česko proti bídě“ se pár desítek, cca 50 až 70 občanů, někteří s českými vlajkami, začalo shromážďovat na schodech před Národním muzeem (N.M.).
  Před vlastním vchodem do N.M. bylo zpočátku cca 30-50 uniformovaných nebo vestami označených policistů a k nim posléze přibylo dalších 30-50 členů specielní pořádkové jednotky tzv. Těžkooděnci. TV Raptor natáčela a vysílala živě přenos, takže bylo možno sledovat on-line průběh celého následujícího incidentu.
  Občané skandovaný pokřikem „ Českou vlajku nebo Česká vlajka „ požadovali odstranění státní vlajky Ukrajiny z čela N.M. Tento požadavek je v podstatě zákonným požadavkem občanů ČR na uvedení stávajícího stavu trvalého umístění státní vlajky UK do stavu odpovídajícímu českému zákonu č.352/2001 Sb. Zákon o užívání státních symbolů České republiky.
  Dle tohoto zákona může být na státních budovách vyvěšována česká vlajka pouze za zákonem daných podmínek. Státní vlajka jiného státu se vyvěšuje pouze společně s českou státní vlajkou umístěnou na nejčestnějším místě a opět ze zákona daných podmínek.
  Obecně může být cizí státní vlajka samostatně umístěna pouze na budovách velvyslanectví, které se považují za území propůjená cizímu státu k užívání. Vyvěšení cizí státní vlajky na budově totiž ve všech zemích znamená označení této budovy za majetek-území tohoto státu . Tak to funguje už po staletí, všude a beze změny!
  Občané se legitimně dožadovali odstranění tohoto nezákonného stavu.
  Tento stav by nenastal, kdyby vláda a příslušné orgány dbaly našich zákonů. Policii měl ministr vnitra již dávno nařídit odstranění UK vlajky z N.M. a policie tento úkon provést a nikoli mu bránit a občany dožadujících se zákonnosti rozehnat. Neustálé výzvy velitele zásahu k opuštění prostor před N.M. dokonce s vyhrožování použití donucovacích prostředků, korunovala tuto protizákonnou akci policie ČR.
  Již dávno měl být také pohnán ředitel N.M. k odpověnosti a potrestán.

  Tragikomické je vyjádření, k tomuto incidentu ,věčného poslance, lžidoktora z plzeňských práv a předsedu ústavně-právního výboru sněmovny :
  „Včera přišly tisíce lidí. Chápu, že mají obavy z budoucnosti. Organizátoři demonstrací jsou ale lidé, kteří protestují proti naší podpoře Ukrajiny. Chovají se prorusky, což jsme viděli v závěru demonstrace. Když šlo o strhávání vlajky,“
  „Sebrat cizí vlajku je vždycky zločin. Jestli si myslíte, že je to v pořádku, tak si nerozumíme,“
  Jeho vyjádření potvrzuje, že ten člověk o právu a zákonech nemá ani potuchy, když označuje
  „sebrání cizí vlajky“, která tam navíc podle zákona nemá být , za zločin ?!

  Právě v zákonu č. 352/2001 Sb. se uvádí :
  Fyzická, právnická nebo podnikající fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že
  a) zneužije, hrubě zneváží, zničí, poškodí nebo odcizí státní symbol České republiky
  Za přestupek podle odstavce 1 písm. a) až e) lze uložit pokutu do 30000 Kč
  A takto byl považováno za přestupek i odcizení a zničení „Vlajky prezidenta republiky“ i když zde se jednalo o krádež a zničení originálu obrovské hodnoty, což už byl samozřejmě trestný čin, ale nic se nestalo.

  1. Kdo byl ten darebák s maskou na ksichtu?
   Ten, který sešel po schodech a ukazoval veliteli těžkooděnců, koho přesně mají vytáhnout a zmlátit.
   Už to víme, nebo se to pořád ještě tutlá?

    1. V článku jeho jméno není.
     Předpokládám, že se nejmenuje Princ Jasoň.
     Takže mohu poprosit o jeho jméno, pane Josefe Švejku?

     1. Jistěže tam jméno není, pan Vidlák není idiot. Odpověď na Vaši otázku „Už to víme, nebo se to pořád ještě tutlá?“ tam však najdete. Lidé kteří to potřebují vědět, to už vědí. Vám taková informace patrně k žádnému užitku nebude, nebo ano?

    2. Myslím, že já tak úplně nebudu ten blbeček, co neumí pozorně přečíst páně Vidlákův článek, pane Švejku.

  2. Však proto nejspíš mluví jinde o té ukrajinské vlajce jako „o banneru“, nikoliv jako o státní vlajce (ta má předpokládám i dané rozměry) – a ta policajtka z videa pak jako o „barevným hadru, kvůli kterému se přece nebudeme napadat“, což bylo obzvlášť vtipné.

  1. Občan Ševčík se marně domáhal velitele zásahu, či šéfa anti-konfliktního týmu,
   protože bídák pomáhal zraněnému člověku v letech a za to si plně zaslouží vyhazov z VŠ,
   to dá rozum…..

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nove-VIDEO-z-deni-pred-muzeem-Sevcik-a-tezkoodenci-Odhalena-manipulace-Safrova-webu-731969
   ***********************************************************
   Stejně tak,
   jako je jednou dokonaná krádež vlajky svobodným vyjádřením politického názoru „ztohoven“
   a tehdy jsem Bendu nezaznamenala při prvním osvobozujícím rozsudku
   (pak dostali 6 měsíců podmínku v odvolacím řízení s odkladem 1 rok),
   zato nyní je dle právníka Bendy najednou pouhé volání po sundání
   a nahrazení vlajky rovnou už jasný zločin….to by byl ústavní právník („Urválek“) k pohledání.
   ********************************
   Dámy a pánové právníci, lid tam měl z tlampačů „opustit vyhrazený prostor…“
   A kdo a jak před tím muzeem prostor dle práva „vyhradil“?

   To prostě naběhne policie na venkovní veřejné prostranství a lid musí opustit ….Prahu☺,
   nebo jak to bylo myšleno…?

   Neměla být výzva policie nějak určitá?
   Toto hlášení mělo něčím pomoci uklidnit a neeskalovat situaci, to jako myslí někdo vážně?

   Údajní proti-demonstranti měli oficiálně a prokazatelně vyhrazené veškeré veřejné prostranství
   před muzeem, to myslela policie v hlášení?

   A řekl to „vyhrazené místo odkud kam“ vůbec někdo těm lidem tam, než je začali vytlačovat ze schodů?

   Jak tu někdo už psal, strkat lidi na veřejném prostranství,
   (přístupném obecně úplně všem) ze schodů, není asi nejlepší nápad ….

   Ačkoliv lid v „davu“, je také bohužel zvláštní fenomén.
   **************************
   P.S.
   Zkuste si lidi představit, jak by se reagovalo i mediálně na stejný postup policie,
   kdyby vládl Babiš a šlo třeba o vlajku jiné země,
   která by vadila „chvilkovým demokratům“.

   A takto si tu žijeme, nic samozřejmě neschvaluji a vše to jsou pouhé matafory.

 19. Základní otázka je: Komu pomáhala a koho chránila před Muzeem „Česká“ policie?

  A odpověď je: Pomáhala protektorátní vládě a chránila ukrajinskou vlajku. Neslouží lidem této země.

  1. Je potřeba si uvědomit, že policajti nejsou naši ochránci a sousedi, ale nepřátelé v žoldu státu. Že plnili rozkazy? To je přece neomlouvá. Do „sboru“ šli všichni dobrovolně.

    1. Dozorci z koncetráků a SS mani také jen plnili rozkazy. A izraelská komanda je naháněla ještě i dlouho po válce, odplatě neunikli.
     Ale je možné, že třeba velitel zásahu možná prozře a po překabátění bude za 30 let kandidovat na prezidenta.

     1. To bylo „tehdy“, dnes vesele fungují na druhé straně barikády. Navíc i tehdy se „ti západní“ postarali spoluprací s nácky o osud těch východních… Apropo, co se týče ras a jejich obětí v Evropě za II.WW, tak jasným vítězem jsou Slované, a to o dost koňských délek…
      On i RH měl asi židovské předky, o AH se mluví v tomto smyslu dlouho, a kdo ví, jak to bylo u mnohých jiných…
      V jejich případě jde o pěkný vořech …

    2. Jen spojuji lidi do jednoho šiku. Myslím tím policajty – moc výkonnou. Moc soudní a zákonodárná už v tom šiku jsou.
     Jenom občané voliči a jejich nezletilci jsou mimo šik.

  1. „Dostalo se ke mně toto video. Šíří se s komentářem, že muž v hnědé kukle dá policistům povel k útoku a konflikt tak vyprovokuje. Já věřím tomu, že policie měla relevantní důvod. Na videu je pouze malý výsek dění. Ministr @Vit_Rakusan by to ale měl vysvětlit, ať vyvrátí spekulace.“

   No tak tvl, „já věřím“. Aha, takže už není důležité, co je vidět na kopě různých videí z x úhlů, ono stačí věřit.

   1. Kolego tdx, skoro celá Praha věří. Je to stát ve státě, unikum s jiným uvažováním, mentalitou i volebními preferencemi, přezíravostí k venkovu, naprosto vším.
    Dokud se něco nepohne v Praze, nepohne se nikde a nic. Všechno zlé i to málo dobrého vždy přišlo odtamtud. Dokud budou pražští fízlové na straně zla, bude tam stát i jejich zbytek v ČR.
    Nezapomínejme, že ofiko je jich v aktivní službě 40.000 – kolik to je dospělých osob na jednoho fízla? To je regulérní armáda, čtvrtina někdejšího stavu ČSLA.
    To není nic proti rodilým Pražákům, kterým zůstal v hlavě mozek.
    Je to hlavně o těch, co jsou tam už léta naplavení, po pár letech jim to načisto vyplavilo mozky a poturčení jsou pak horší Turka.
    Gazdík, i ten kokot z Prdelovičína, Hřib.

    1. Myslím, že Prahu přeceňujete. Píšete:
     „Dokud se něco nepohne v Praze, nepohne se nikde a nic. Všechno zlé i to málo dobrého vždy přišlo odtamtud. Dokud budou pražští fízlové na straně zla, bude tam stát i jejich zbytek v ČR.“
     Prdlajs.
     Dokud se něco nepohne ve Washingtonu, Berlíně, Bruselu…. nepohne se nikde a nic (stejně jako asi i vy uvažuji v rozměrech ČR).
     V Praze se kdysi shromáždili na podporu Gottwalda, jindy na podporu Havla. Z vlastní hlavy to ani jednou neměli.

  1. „Takové lidi nemůžete brát vážně,“ řekl prezident Petr Pavel při diskusi ve Slovenském národním divadle,

   Aby se nám préza nedivil.

   1. Ano, jenerálovi, který minimálně třikrát za poslední cca měsíc a půl prokazatelně veřejně lhal, se nikdo, ale opravdu nikdo nesměje. Naposledy s tím svým „slavným“ životopisem.

   2. Když se bude Generalissimus i nadále takto snažit, dokáže lidi pospojovat. Třeba i Alefa a Godota s Targusem a Gogem.
    To by byl opravdový majstštyk, ale on to třeba dokáže.

    1. To by z jeho strany mohl být dost riskantní počin. Jak víme z fyziky, atomová jádra k sobě nikterak ochotně nelnou. Když se už ale podaří nějak je k sobě dotlačit, dějou se věci, a dějou se rychle.

     1. Nevím Alefe,
      jestli je k něčemu dobré tady diskutovat. Jeden, dva provokatéři a zbytek štěkajících pejsků. Většinou jsou v právu, ale ten štěkot je zbytečný, všichni přece ví, kdo ten salám ukradl a jak to udělal. Přesvědčování přesvědčených.

  2. Nový prezident PePa jak ho pojmenoval jeden psavec na novinkách. Naštěstí jeho oponenti jen uráželi, kdyby měli něco jiného v ruce než klábosnici, už by nežil.
   No se vybavuje rozvědčík, jsem zvědavá co bude mektat až se bankovní krize přesune dál do Evropy.

   1. Co bude mektat? To vam klidne reknu:
    Mame se moc dobre, a jenom (proruske) zrudy nechteji byt solidarni s temi, kdo se maji hur – Ukrajina.
    Po letech blahobytu je cas na chvili si utahnout opasky, ono to obeznim Cechum prospeje.
    Muzou byt ostatne radi, za ne Urajinci vybojuji mir.

    Jo a taky musime nakoupit nejake ty americke zbrane, jinak nas Rus prevalcuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *