16 dubna, 2024

Na funkci to nebude mít vliv

Tak jsme se dozvěděli, jak to fungovalo u Nerudové na univerzitě s nákupem titulů. Dokonce nám to řekli i s ceníkem. Prý za pětadvacet tisíc EUR se dal koupit doktorát. Dokonce i majnstrým vydal pár krotkých prohlášení, že za Nerudové se na Mendlovce porušovala snad všechna pravidla. Do toho se na fejsbůku objevily zaručené dezinformace o skvělém původu naší prezidentské kandidátky, která sice nemá komunistickou minulost, neb jí bylo v roce 1989 deset let, ale její rodiče samozřejmě stranické knížky měli a byly vzorně vyplněné. Informaci nebylo možné nezávisle ověřit a určitě je to jen kampáááň.

Jinak je všechno v naprostém klidu. Majnstrým splnil svou informační povinnost. Ale sakra, kde jsou komentátoři? Kde je nějaký zasvěcený textík třeba od Saši Mitrofanova, že se nám do popředí cpe ženská, které žádné peníze nebyly cizí, žila v prominentní komunistické rodině a je na tom čím dál tím líp a čím blíž, tím hůř? Takhle to přece funguje ne? Babiš šel do školy, kde neuměl vyjmenovat planety a tento stejný intervjuk o něm ihned vyprodukoval článek nazvaný Hovado proti budoucnosti.

Prosím, máme tu svobodu tisku, ale nějak se mi začíná zajídat, že jeden si pokecá s dětičkami a noviny jsou plné toho, jaký je to blbec a druhá si zařídila skvělý byznys s tituly a vedla univerzitu od desíti k pěti… a nestojí to za jedinou komentátorskou zmínku. Já vím, je tu presumpce neviny, Nerudová nic neudělala, protože jí žádný soud ještě neodsoudil. U Babiše to také všichni ctí. Ještě nebyl odsouzen a tak se mu to před volbami nikdy neotloukalo o hlavu…

Jinými slovy, naše skvělá a vždy pravdomluvná média nám vysvětlila, že Danušiny přešlapy na funkci nebudou mít vliv. Nestojí to za zmínku.

To Petr Pavel, ten zřejmě zjistil, že chytá druhý dech. Novinky sice Nerudovou nepotopí, ale když se dezoláti dokázali svolat na náměstí bez jediného pípnutí České televize, tak si nejspíš mezi sebou o Danušce a jejím univerzitním bačování řeknou. Nemluvě o tom, že si přeposílají různé veselé veršovánky, že Nerudová Danuše je Čaputová bez duše, vyhraje ty volbuše, pomůže i ropuše, byť je tělo bez duše, o funkci nic netuše, je potřeba retuše, případně volební lístek do koše… Komentátoři na Seznamu budou držet hubu, ale Vidlák to určitě vyzvoní. Takže je tu šance ji opět předběhnout…

A tak začíná už dopředu vyvracet všechna absurdní obvinění.

Nejzajímavější se nejspíš ukáže jeho několikanásobný veletoč… ne, teď nemyslím jeho školení se na komunistického rozvědčíka… teď myslím, jak řekl, že Danuši by v případě neúspěchu možná i nepodpořil, teď že by ji proti Babišovi zase podpořil, a chudák možná bude nucen říct, že by ji zase nepodpořil, protože brněnské turbotituly si žijí vlastním životem a je jen otázka času, kdy se na to Danuše někdo zeptá a ona pak pronese něco podobně chytrého, jako že je mladá a krásná.

Hele, všímáte si, že všechny tři těžké váhy prezdentského klání vzešly z dobře situovaných rodin předchozího režimu? Ale jen u jednoho je to podle mééédií hendikep. Ti dva zbylí, u nich to byla jen jakási náhoda, chyba v matrixu, o které nemá smysl se vůbec bavit. Stejně jako nemá smysl se bavit o tom, že Svěrák podepsal antichartu… Bašta je sice disident, ale jinak je podle našich pravdomluvných novinářů mnohem horší než agent Pávek, který teď jel bojovat proti maďarskému populismu a proti Orbánovi, který naopak stál proti komunismu ještě v době, kdy Pavel snil o tom, jak bude likvidovat třídní nepřátele. Petr Pavel se také nemusí bát – na funkci to nebude mít vliv. Žádný Mitrofanov o něm nenapíše, že je hovado…

Andrej Babiš se zase v tomto týdnu snažil zajistit, aby se lékařské posudky o jeho synovi projednávaly s vyloučením veřejnosti. Dokonce i státní zástupce s tím souhlasil. Jak často se v této zemi stává, že když se shodnou obhájce i žalobce, že jim soudce nevyhoví a pěkně to Babišovi vpálí, aby byl junior proprán před kamerami?

Je tady vůbec někdo, kdo ještě vyznává henty tradiční křesťanské hodnoty, o kterých se furt mele? Takové ty věci, jako rodina, právo na soukromí, ohledy na nemocné a slabé a podobné blbosti? Zajímá to někoho? Zřejmě ne. Opět jsem nezaznamenal jediného komentátora, kterému by vadilo, jak to soudce Šott vymyslel. Nějaké hlasy z řad odborné veřejnosti jsem zachytil, ale začínám si říkat, že tradiční rodina je na cestě na smetiště dějin, když s nikým nepohne to, že otec nechce, aby se nahlas mluvilo o tom, jak je syn nemocný. Sorry jako… být táta, který nevytáhne proti synovi, kterého zneužívají proti němu, to už je pasé. Žádná polehčující okolnost. Na funkci to nebude mít vliv.

Mimochodem… pochybuje tady ještě někdo o tom, kdy se bude vynášet rozsudek? Prý se dokonce ještě v tomto týdnu stihnou závěrečné řeči. To by bylo, aby rozsudek nepřišel dva dny před volbami… Skoro mám chuť vypsat sázku na termín a hodinu.

Mám ještě nějaké veselejší zprávy. Na funkci nebude mít vliv ani to, že Marek Hilšer vyhlásil, že z boje o Hrad neodstoupí a je tak nezávislý, že už větší nezávislost nenajdete. Této nezávislosti dosáhl tak, že si před senátními volbami založil svoji vlastní politickou stranu a dostává za svůj mandát docela pěkné peníze, takže se teď obešel bez sponzorů. Jeho kampaň (i ostatní výdaje) mu platíme my. Asi bychom si z Marka měli vzít příklad a založit si také takové jednomužné strany. Opět… nezaznamenal jsem jediného komentátora, kterému by se takový postup ekloval.

A ještě jedna veselá zpráva – na funkci nebude mít vliv ani Fischerova láska k Havlovi. Jeho přirovnání bývalého prezidenta k parníku už vybudilo celou řadu popěvků a básniček. K tomu bych přidal postřeh, že když vyznávání tradičních hodnot nijak nepomůže Babišovi, tak Fischerovi jeho odpor k manželstvím stejnopohlavních párů také k ničemu nebude.

PS.

Stále pokračuje možnost si předplatit moji knihu o zemědělství, která půjde do tisku kolem 15. ledna a hotová bude na konci února. Od března zahájím distribuci. Máte možnost mi pomoci tím, že si teď předplatíte knihu i s mým podpisem i s mým úsměvem, až vám ji budu vydávat při osobním setkání ve vašem kraji. Kdo nestojíte o přidanou hodnotu mého úsměvu, ani o můj podpis na knize, ani o podporu Vidlákovi, vy si nic nepředplácejte. Kniha bude k mání i v běžné distribuci. Cena knihy bude 350,- Kč

Číslo účtu: 164 883 276 / 0300. IBAN: CZ61 0300 0000 0001 6488 3276

Pro snazší distribuci prosím napište do zprávy příjemci váš e-mail. Děkuji všem.

283 thoughts on “Na funkci to nebude mít vliv

 1. A dnešním vítězem v postování (trolleníčku) je…. Anča, bubnuj! …. GOGO! Se 45 příspěvky z celkových 263.

 2. Pamatujete někdo Holešovskou výzvu z roku 2013 ?
  Taky brojili proti vládě, taky měli svoje požadavky, taky svolávali demonstrace, taky měli svoje diskuzní fórum. A kde je jim konec?
  A jak dopadlo to vaše hromadně podávané trestní oznámení na ČEZ ?

 3. Spíš než k parníku měl Fischer přirovnat Havla k ledoborci. Partička soukmenovců si vybrala VH za náčelníka a dobře udělali. On sám k nim nepatřil, ale ochotně plnil jejich vize. Stačilo učinit z něj světového drramatika a bonviván jel jako motorová myš. (A nebilo tolik do očí, kdo že se vlastně v 89 zmocnil volantu. )
  Vlastně to byla jen rozcvička, učinit z duševně postižené Gréty světovou ikonu grýndýlu, to fakt majstrštyk.
  A tleskali učení pánové v OSN i ve Vatikánu.
  Musí se nechat, že dědicové a pilní studenti Edwarda Bernayse se neflákají.

  1. Nechápu na tom jednu věc: proč si vybírají tak brutálně nevhodné typy?
   Introverta až psychopatického typu na prezidenta? Holčičku s očividnou psychiatrickou diagnózou na „vůdkyni Green Dealu“…

   To se nám všem ve svém velikášství „smějí do ksichtu“, že to jako dokáží i s tak zoufalými nýmandy, nebo co? Nebo nikoho lepšího nesplašili? To mi fakt není jasné…

   No nic, jen dotaz na téma ujetých spikleneckých teorií. Jistě, CIA měla Havla v pařátech dávno… a pak si ho dosadili. Greta stejně tak. Ale proč si nenašli někoho více akceptovatelného? Prodejných kurev a děvek je mraky, hezčích, chytřejších a uhrančivějších. Jsou to takoví idioti, že nikoho lepšího nenajdou?

   1. V prvnim pripade nevim. V druhem je to jednoduche. S ne zcela normalni holcickou proste podle nich NESMITE nesouhlasit, protoze pak jste hnusny hrubian. Jak dopadl ten nas lekar, ktery do verejneho prostoru vypustil vysvetleni jeich diagnoz, jeji vlastni rodinou zverejnenych?

    Taktika ziveho stitu, nic vic, nic min.

 4. 1. Zelenský je v USA…
  2. Ukrajinští představitelé mluví už několik dní o hrozbě dalšího ruského útoku na Kyjev…
  3. Putin prý dnes přednese důležitý projev…
  4. K hranicím Běloruska s Ukrajinou se přesouvá vojenská technika…

  Moje paranoia říká, že by to mohlo souviset. Ale samozřejmě vím, že nic s ničím nesouvisí.

  1. Coby, nic.
   Moc dobře vím, proč se sociálním sítím vyhýbám velkým obloukem.
   Pan Vidlák na to přijde taky. Chce to trochu času k poznání, že je z nich více škody, než užitku.

   1. Cempr v podstatě “jen” navádí své souvěrce, aby Vidlákovi co nejvíc zkomplikovali život, ať již ve vsi nebo v práci a sám si myje ruce. Zbabělá svině. O svých “úspěších” ve volbách se nezmiňuje. A o exkeucích také mlčí. Odporná existence.

  2. A co tak ochrana osobních údajů? GDPR tohle dovoluje bez souhlasu dotyčného?

   Neměli by se nato podívat paní Samková nebo pan Rajchl?

   1. Přesně, nějaký paragraf by se jistě našel. A někdo kdo rozumí účetnictví by mohl dát podnět ke správnému úřadu na ty jeho spolky, jistě by audit minimálně vázal jeho čas a dal by na chvíli pokoj, když už nic jiného. A dobrý audit vždycky něco najde…

    1. Já bych místo auditu považovala za užitečnější, kdyby pár vesnických kolíků to pěkně klasicky vysvětlilo tomu slizkému gaunerovi pomocí pár dobře mířených ran mezi světla.

     1. To by sice bylo po zásluze, ale obrátilo by se to proti nám velmi rychle. Úplně vidím ty titulky, jak se dezinformátoři, dezoláti a proruští trolové radikalizují a uchylují k násilí.

 5. Taky už mě začíná nekonečně štvát ten mediální Matrix, kde furt melou ty nesmysly jak Ukrajina vítězí, máme se super, Green Deal, nesmysly s oteplováním, popírání fyziky na 1000 způsobu, moderované průzkumy veřejného mínění, kdy pokaždé musí vyhrát pravda a láska (krycí jméno pro lež a nenávist). Teď mě dorazil billboard s tím mini generálem, kde stojí a tváří se, že ho tlačí malé boty a zvěstuje nám, že nás rozvážně povede v této složité době…. dopllele! Já nepotřebuju dalšího politruka, co mě někam „povede“! Žádnou zelenou gumu „vlevo hleď, vpravo hleď“, ale potřebujeme lidi na práci, kteří zajistí pro Česko „klid na práci“, stabilní mezinárodní situaci, dostatek dostupných energií atd. je dalšího fach idiota, který bude Čaputová v kalhotech, blábolit z cesty… mě to už tak štve!

 6. Další důvod k zamyšlení, koho volit:
  Babiš vždy prohraje, tvrdí nový model. O vítězství se přetahují Pavel s Nerudovou
  https://www.idnes.cz/volby/prezidentske/2023/prezidentske-volby-pruzkum-median.A221221_122956_prezidentske-volby-2023_vlc

  ANo, průzkum je jistě nevěrohodný, na objednávku, ale je namířený především proti Babišovi, určitě ne proti Baštovi..
  Pokud nechceme mít ve druhém kole duel Pavel + Nerudová, musí Babiš získat ještě nějaké hlasy…
  Již v prvním kole!
  Bašta – 3,5 %, přesně tolik v tomto průzkumu chybí Babišovi, aby zvládl první kolo.

   1. Jestliže jeden průzkum sdělí, že je Babiš s převahou první a Nerudová až třetí a o pár dnů později jiný průzkum tvrdí, že je Nerudová s převahou první a Babiš až třetí, pak se tu plynule cinká jak o klekání.

    1. No, viděl jsem delší graf dle agentur a Median to měl prakticky vždy pro Babiše špatný/horší. Na stranu druhou – pokud se do toho promítlo vystoupení na základce, vlastně by mě to ani nepřekvapilo.

  1. Já jsem pořád přesvědčená, že pokud budou skutečné výsledky v prvním nebo druhém kole těsné, že rakušanovo ministerstvo za pomoci digitálních pirátů v posledních momentech sčítání v Praze zajistí ve sčítacích strojích pár přeskoků stovek hlasů tak, aby byl výsledek správný.
   Tihle pro-američtí lidé se neštítí žádných podvodů, pokud jsou v jejich prospěch…. Pořád vidím na obrazovce, jak uskakovaly stovky hlasů při posledních volbách v USA.

   Nejlepší varianta (z možných variant) by byla, kdyby Babiš byl přesvědčivě zvolen už po prvním kole.

   1. To by se muselo sčítat ručně pod lidovou kontrolou. Takhle bude mít vždy max. 49%, program u něj vyšší číslici nepustí.

   2. Maneco, to jsem svým příspěvkem také chtěla říci. Nevolit ty, co leda odeberou Babišovi hlasy. Vykašlat se na covid, vrbětice, Aspen, PZO.
    Hodit mu to v prvním kole tak, aby se druhé už nekonalo.
    To jediné pětikolka nezvládne zfalšovat.

  2. To jsou kecy. To je jak s počítáním hlasů do prezidentských voleb.
   Zjistíme, kolik procent lidí by volilo Pávka, kolik Neruši a kolik Bureše. Z toho uděláme nesmyslnou předpověď, že Babiš má jen 24% a proto se nedostane do druhého kola. Vůbec nám nevadí, že první dva mají dohromady 55% hlasů, což rozhodně není volební potenciál lidí, co volí pětikolku. Já to vidím tak na 30% pětikolka (Pavel, Nerudová, Hilšer, Fischer), 25% Babiš, 15% bude volit někoho jiného (Bašta, Diviš, Zima) a zbytek nepůjde volit.

   1. Na tom je nejzajímavější tohle:
    Každému s aspoň půlkou mozku musí být jasné, že ty odhady nejsou proto, aby řekly preference, ale aby ovlivnily voliče. Ty, které by se zajímaly o reálné preference, se buď nedělají, nebo se objednávají za slušné peníze od silnějších hráčů a nikde se nezveřejňují.
    Vtipné na tom je to, jak hezky za ty roky tahle agenda vycvičila většinu Čechů – když by Franta chtěl volit stranu A, která je mu nejbližší, tak stačí, aby mu Moravec nebo STEM řekli, že A se nedostane a že jeho hlas propadne. Franta, místo aby se zatvrdil a zpropagoval svoji stranu o to víc, aby se dostala (když dostal avizo, že to má nahnuté), tak bude místo A volit B, i když B je druhá nejhorší volba a bude napadat všechny potenciální voliče A jako málem vlastizrádce, protože jejich hlasy přece připadnou ďáblu.

   1. Jo, oni mu dávají infuze, aspoň to tvrdil v jednom videu Pjakin, že na setkání G20, či co to bylo, přišel kvůli tomu pozdě.

 7. Je to marný, je to marný, je to marný, současné opice na to nemají stát se vzdělanými lidmi, alespoň na úrovni Středověku …

  Označení „planeta“ pochází z řečtiny … Z řeckého ???????? (planétés) „bloudící“ < ze slovesa ?????? (planân), tj. "bloudit", neboť se jedná o "pohyblivé" či "putující hvězdy !!!!!!!!!!!" po obloze !!!!!!!!!!!!!!!.
  Pro Pozemšťana při pohledu na Nebe jsou podle této definice i podle "tajné vědy" Astrologie (narozdíl od její debilní dcery astronomie) hlavními planetami Slunce a Luna, ty se pohybují po přibližně kruhové dráze kolem Země (to je objev co ..), ostatní oběžnice !!!!! Slunce…, Merekur, Venuše, atd obíhají kolem Země po složené kruhově sinusové dráze. A Slunce s jeho oběžnicemi !!!! s celou Mléčnou dráhou zase obíhá kolem Středu Galaxie, který údajně tvoří Černá díra (ktou mají všichni posmívající se chytráci v mozku místo rozumu, když si myslí že všechno se bude otáčet podle jejich debility) … Takže Vážení oslové ….. , prezidenský kandidát A.Babiš měl pravdu když vyjmenoval planety Měsíc, Saturn, Pluto, Slunce (nikoli oběžnice !!!) Sluneční soustavy, která je pro normálního Pozemšťana (pozorovatele ze Země) současně Zemskou soustavou .. Také je správně seřadil podle Astrologické důležitosti …. Luna -největší vliv na běžnost, novy, úplňky, cyklus ženské plodnosti, atd .., Saturn -perioda (Saturnský rok) 30 let má zásadní vliv na tři 30 leté navazující etapy lidfského života, Pluto -prioda zhruba 240-250 let má zásadní vliv na cykličnost vývoje civilizací, ale astronomičtí hlupáci Pluto vyřadili ze seznamu planet …

  A názory současných vědeckých oslů s odpovědí …..
  Dle mínění vědců a klasifikace planet se uvažuje o oficiálním zavedení poznatku, že planety jsou veškerá kulatá tělesa obíhající v naší sluneční soustavě, tedy i všechny měsíce nejenom náš Měsíc. To by ve školách děti nevyjmenovaly a proto se stále setrvává na 8 planetách….
  Lingvistická etymologie termínu planetra je jasná …, i navazující hermenautika … Mínění jakýchsi vědců, kteří toho o Vesmíru v astronomickém primitivismu mnoho nechápou není postatné, je to jenom další hýkání oslů …
  Jedná se o Mezinárodní astronomickou unie (IAU – International Astronomical Union), myslím, že to nejsou osli…
  Jsou to Mezinárodní osli, Ti naši osli ze Sisyfa si ještě drze dovolí dávat ceny bludného balvanu skutečným badatelům, kteří se snaží naší hlouposti objevit že všechno je obvykle jinak než jejich oslovské přesvědčení …

  1. Maxime, když – pečlivě! – čtu váš komentář, napadají mě dvě otázky.

   1. Slyšel jsem, že Zeměkoule je dutá a uvnitř je ještě jedna, větší. Mohla by uvnitř té druhé být třetí, větší než ta druhá?
   2. Léky jste si vzal?

   1. No tak Zakladateli, nač ta agresivita ….
    Oslové jenom hýkají, rozumní lidé by měli více přemýšlet a zbytečně se neprojevovat, aby nebyli těmi osli …
    Vesmír není nekonečný, je uzavřený sám do sebe, to jenom hloupost lidí je nekonečná …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *