12 června, 2024

Nastal čas

Autor: Libertus

Řada lidí si dnes klade otázku: Co se děje s tímto světem? Proč najednou dochází k těmto událostem, které rozvrací naši společnost? Je to záměr, je to náhodný jev, nebo to je naopak cílené? Možná platí obojí? Z jakého důvodu se tak domnívám? Dochází ke změnám, které se uskutečňují nezvykle rychle, až jakoby o překot. Jakoby se někdo snažil dohnat, co zameškal v uplynulých staletích a tisíciletích. Změny, které by jinak trvaly desítky let se nyní stávají skutečností během několika měsíců až dnů.

Mohlo by se zdát, jakoby ani samotný Čas někdy nestačil sledovat ty náhlé, až chaotické proměny. Dochází k obrovské proměně celého světa. Svět tak, jak ho známe již nebude nikdy takový jako předtím. Zápasí mezi sebou síly Světla a temna. Je to zápas mezi dobrem a zlem. Velmi dlouhou dobu zde vládly síly zla, které pomocí manipulací a zastrašování ovládaly celé národy. Nyní ztrácejí kontrolu, ačkoliv by se mohlo na první pohled zdát, že mají situaci plně pod kontrolou, opak je pravdou.

Je to zcela zjevné v historii, ale i v současnosti. Proč? Na tento svět přichází velmi mnoho bytostí, které jsou již probuzené a chtějí nám přinést do života více Světla a lásky. To se však nelíbí mocnostem temnoty, které nám vládnou. Světelné bytosti nám chtějí dát nový společenský řád, který by byl mnohem více spravedlivější a dostupnější ke všem lidem bez rozdílu rasy, povahy, náboženství či životního přesvědčení. Tento systém postavený na principech lásky a porozumění mezi národy by nám ukázal život, takový, jaký ve skutečnosti je. Mohli bychom zcela rozvíjet svoje schopnosti, tvořivost, nadání a talent.

Dlouho dobou manipulací s lidskou myslí a strachem, dokázali však temní pravého opaku. Namísto sebevědomého, zdravého a rozvíjejícího se člověka, vyrobili tvora, který je zcela závislí na systému. Nezná svoje skutečné postavení ve společnosti a nerozvíjí svůj duchovní potenciál. Tato démonská společnost neumožňuje člověku skutečný duchovní vývoj a rozkvět.

Síly temnoty nejsou hloupé, bylo by chybou je podceňovat. Proto přišly s covidem, s válkou, s energetickou krizí a podobnými útoky na lidi. Snaží se na nás vyvíjet, co možná největší nátlak, aby nás ovlládly a zotročili. Ale tomuto tlaku nesmíme podlehnout, nesmíme se stát jejich otroky. Neměli bychom dopustit, aby naše děti trpěli pod krutovládou těchto tyranů a démonů, kteří se neštítí žádného zvěrstva, manipulací a přepisováním dějin. Mají jednu velkou výhodu, narozdíl od nás mají k dispozici všechna média. Ale zapomínají na jednu maličkost. Náš duch ovládnout nemohou.

V současné době můžeme vidět, jak dovedně manipulují a nakládají s informacemi, jak zastrašují lidi v podobě různých epidemií a válek. Je to součást jejich taktiky a strategie. V minulosti manipulovali lidmi přes různé náboženské a duchovní systémy. Lidé umírali po milionech v nesmyslných válkách, naprosto zbytečně., namísto spolupráce mezi národy. Uměle vyvolávali konflikty, aby mohli zbrojit a vytvářet další a další nepřátele, kteří ohrožují tzv demokracii a další systémy.

Ale bytosti Světla téměř vždy zasáhli v pravý okamžik a překazili těmto silám nástup k moci a ovládnutí světa. Jinak by zde na Zemi byla krutovláda, jakou si neumíme ani představit. To však neznamená, že bychom měli sedět se založenýma rukama a očekávat nějaké spasitele, kteří to za nás odpracují. Měli bychom se spíše soustředit na svůj vlastní osobní rozvoj a vizualizovat si lepší život nejenom pro sebe, ale i pro svoje děti. Proces již pomalu započal a je jen otázkou času, kdy se probudí i zbývající část obyvatelstva naší planety. Temní to vědí a proto usilují o naše ovládnutí. O ovládnutí psychicky i fyzicky, abychom byli ustrašenými ovcemi, které se bojí vyjít ven, protože tam například řádí nějaká ta pandemie.

Nepřejí si, abychom se sdružovali v kroužcích, spolcích, klubech a podobně. Snaží se nám bránit ke vstupu do přírody, být svobodnou, nezávislou bytostí, která se nebojí nadechnout čerstvého vzduchu.

13 thoughts on “Nastal čas

 1. K tomu smutnému článku něco naprosto přízemního. Američani jsou taky smějící se bestie.
  “Žebrák jede pro peníze”. Američané se vysmáli Zelenského návštěvě
  Čtenáři National Review nejsou nadšeni návštěvou Volodymyra Zelenského v USA.
  “Zjistil, že má poslední šanci urvat dalších 100 miliard dolarů, než si to Kongres rozmyslí,” zažertoval jeden z nich.
  “S největší pravděpodobností je na cestě k potvrzení amerického občanství. Nebo třeba hledá nemovitost v Beverly Hills. Nebo obojí… S těmi penězi, které jsme mu poslali, si může dovolit to nejlepší,” poznamenal další uživatel.

  https://www.nationalreview.com/corner/zelensky-should-not-visit-the-u-s

 2. Děkuji všem za komentáře. Vynasnažím se příliš nepobuřovat s tou čestinou. Jsem zde na Zemi pouhých 60 let a ještě jsem jí nestačil spracovat. Je to moc náročné. Omlouvám se, kamenování autora by mohlo být později.

 3. Nějak si neumím spojit ty krásné probuzené bytosti přicházející na Zem s cílem, působit aby se Země stala pro život příjemnou destinací, a jejich reálnými činy. Především vidím jejich naprostou anarchii v základech chápání existence, totální odtržení od životní reality a hlavně žádná kontinuita ani odpovědnost.

  Jejich činy vidím konkrétně v nadšení pro odtržení představ od reality – ať už jde o genderové šílenství, šílenství klimatické, anebo jejich představy o fungování zákonů hmotné reality.

  Narozdíl od autora si myslím, že pokud jde o nějaký vyšší smysl existence „příchozích“, jde očividně o to, začít úplně od nuly, a ještě ke všemu, co nejrychleji.

  Jakmile se lidstvo k té nule bude přibližovat, většina těchto „nových kádrů“ bude zase ze Země odcházet – ať už neschopností pochopit, že potraviny se jen tak neobjevují v supermarketech, ale že naopak je potřeba dlouhodobě plánovat a vytvářet (vlastníma rukama!!!) podmínky pro to, aby se vůbec něco urodilo, anebo představou, že elektřina není vůbec nutná, že přece jde sledovat sociální sítě na telefonech, tabletech i při svíčkách…

  Jediným bodem, kde se dá s autorem souhlasit, je fakt, že všechny tyto vlastnosti těchto „příchozích“ povedou k bodu náhlého osvícení se všemi důsledky ozáření. Nemyslím si však, že je to skutečný smysl existence na Zemi.

  1. V tom případě kdyby šlo opravit též
   naše děti trpěli na naše děti trpěly
   Síly temnoty …. ovlládly a zotročili na Síly temnoty …. ovládly a zotročily
   Také děkuji.

    1. Autor za to nemůže. Zatímco veden světelnými bytostmi rozvíjel své schopnosti, tvořivost, nadání a talent, síly temnoty ovládly pravopis. Vyděl jsem je !!!

     1. Autor je na tom stejně, jako většina jiných mladých.

      Kdy už konečně někomu na ministerstvu školství dojde, že ty stále a stále vylepšované moderní metody výuky češtiny jsou k ničemu a pokorně se vrátí k těm generacemi osvědčeným metodám.

 4. Zisk není všechno a umět vydělávat rukama druhých není umění, ale mnohdy podlost. Bez změny systému řízení se lidská společnost nedohrabe k lepším zítřkům. Vzdělanost, pracovitost, spolupráce. Nikoliv debilizace, sankce a násilí, nástroje kapíku.

  1. Re: Ládik!!!

   Tak to je rovnou pobuřování! Za taková slova by měli soudruzi zavírat bez soudu.

   Vzdělanost – no fuj!!!
   My máme umět gůglit a rozpoznávat fejk ňůsy, a ne být vzdělaní a navíc ještě CHTÍT pracovat!
   Co TO je, tohle to?

   1. Pánové, pánové…
    To přece chtějí všichni. No a někdy (často, téměř vždy) se to nepodaří, a přijde se na to až za čas, kdy už matérie ztvrdne.
    Takže roztlouct a zkusit to znova. To nás čeká v nejbližších letech. Ono by se to spravilo i evolucí (ta nechává vyhynout nepodarky – říká se tomu přírodní výběr), ale trvalo by to dost dlouho a lidstvo by se toho nemuselo dožít, Zatím co chapadelníci nebo pavouci či delfíni ano.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *