20 července, 2024

Konečné řešení české otázky?

„Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.“ Albert Einstein

Z ministerstva války Jany Černochové vyšla následující myšlenka – musíme se vyzbrojit a připravit na dlouhou a jadernou válku s Ruskem. Přes naše území se budou přesouvat spojenecká vojska. „V důsledku rostoucí agresivity Ruska je hlavním úkolem české obranné politiky všestranná příprava na dlouhotrvající obrannou válku vysoké intenzity s technologicky vyspělým protivníkem vybaveným jadernými zbraněmi,“ stojí v dokumentu, určeném pro branný výbor Sněmovny.

Pokud si myslíme, že kromě vyzbrojování zbytků naší armády kulomety, dle ceny zřejmě posázenými diamanty, předraženými švédskými bojovými pěchotními vozidly a rovněž předraženými americkými stíhačkami schopnými nést jaderné zbraně – pokud tedy kvůli poruše elektroniky nestojí na zemi – by měla následovat i nějaká ochrana civilního obyvatelstva, jsme na omylu.

O civilní obyvatelstvo nejde. Jde o válku za každou cenu, o kšefty pro zbrojařské firmy, o provize. Vybití domorodců je zřejmě přijatelná cena.

Jsem z generace, která zažila brannou výchovu a cvičení civilní obrany. I komunisté tedy zřejmě v případě války, na kterou se urputně chystali, chtěli, aby civilisté nebyli jen slepými příjemci nepřátelských raket, ale aby měli šanci přežít.  Ne tak slečna Černochová. O civilistech se nikterak nezmiňuje a všichni víme, že u nás už nejsou funkční prakticky žádná zařízení někdejší civilní obrany. Máme to jen zaplatit, včetně vlastní likvidace.

Dlouhá a jaderná válka s Ruskem by tedy „konečně vyřešila českou otázku“ a do naší kotliny by se konečně mohly přestěhovat nějaké „hodnotnější“ národy, pokud tedy něco jako česká kotlina po jaderné válce zbyde. Tak, jak to měli v programu Konstantin von Neurath, Reinhard Heydrich a K.H. Frank. I logistika je vyřešena – nebude třeba přemýšlet, jak dostat „nepřizpůsobivou“ většinu českého národa na Sibiř.

Přesuny spojeneckých i nepřátelských vojsk se u nás konaly například za třicetileté války, efekt byl do té doby nepřekonatelný. Po roce 1648 na území Čech a Moravy zbyla čtvrtina obyvatelstva.

Hlavně nemluvit o míru a nejednat! Slečna Černochová chce válčit, tak jak to po ní chtějí ti američtí jestřábi, kteří hodlají zvítězit nad Ruskem, i kdyby to znamenalo jadernou zimu a smrt většiny populace na Zemi.

Proto „česká“ vláda snižuje rozpočet školství (pochopitelně i další výdaje na lidi) a přesouvá peníze na zbrojení. Možná i oni navzdory celé své omezenosti pochopili, že na budoucnost pro konečně vyřešený národ je zbytečné vydávat peníze. I když si jadernou válku představují jako pověstný Hurvínek – válka je totiž buďto dlouhá, nebo jaderná.

213 thoughts on “Konečné řešení české otázky?

 1. No tak na Seznam a podobné najde cestu každý. Netřeba ze zdejší hospody dělat jejich tapetovou pobočku pro blbé.

  1. cestu tam najde každý,
   ale já mám pramálo důvodů tam lozit
   Naposledy jsem se tam dozvěděl, že Jurečka katolík odpustil Pavlovi bolševikovi zpožděný podpis důchodové deformy.
   Až 10 000 potenciálních žadatelů stát připraví prý o 10 miliard kvůli tomu jednomu měsíci!
   Nikoliv Jurečka katolík, ale Seznam tvrdí, že ti zářijoví předčasní žadatelé oberou národ a vaše děti o 10 miliard!
   Sednu a vezmu papír a propisku:
   10 000 předčasných žadatelů s případným důchodem 20 000 Kč (já místo 23 000Kč dostal o tři roky odchodu dříve 16 000 Kč, to je téměř o třetinu méně, Sezname, Jurečko!)
   10 000 x 20 000 = 200 000 000 Kč !!!
   Kde vidí Seznam a Jurečka katolík těch 10 miliard?
   A tak jim eurofašistům a bruselbolševikům na Seznam házím lejno!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *