12 června, 2024

Zločiny Ruské Federace

Je nejvyšší čas začít bilancovat zločiny Ruské Federace a Putina zvlášť, kterých se dopustil jen v tomto roce (jít za tuto časovou hranici by článek neúměrně prodloužilo). 

První a zásadní zločin se stal v únoru, kdy naprosto bezdůvodně napadl menšího souseda, zcela v duchu svých imperiálních záměrů ve světovládě. A to již měl podobnou nálepku z dřívější doby, kdy pod záminkou zfalšovaného referenda ukradl Ukrajině a anektoval Krym. Všichni máme zelené mužíčky v paměti.

Tentokrát, už bez použití árie zelených mužíčků, začal útok pravidelné armády ze tří světových stran na Ukrajinu, který ovšem díky vojenským omylům byl tak amatérským, že i díky hrdinnému odporu Ukrajiny, byl zastaven, přešel do poziční války a rozsáhlé oblasti kolem Kyjeva a Charkova byly osvobozeny od ruské okupace. Je nutno zde vyzdvihnout podporu Západu, která morálně a v menší míře i materiálně znamenala možnost se vyrovnaně postavit okupantovi tváří v tvář.

Přitom jak NATO, tak Ukrajina po celou dobu deklarovaly svou ne-expanzivnost a svou podporu jednáním i o Minských dohodách. Lži o tom, že se Ukrajina snažila vyvinout svou jadernou zbraň a že NATO chce využít Ukrajiny jako nástupního prostoru proti RF, by zaplnily několik stran textu. Naštěstí jak vyspělý západní svět, mezi které se počítá i Česká republika, tak i OSN, nepustili ze zřetele to hlavní, to co je obecně známo o RF, že jde o mistry v rétorice lhaní a překrucování faktů.

Už jenom zdůvodnění napadení Ukrajiny na základě žádosti páté kolony Ruska na Ukrajině, tzv. Doněcké a Luganské republiky, ve které se snoubila drzost s překrucováním faktů o údajném ostřelování civilních cílů na Donbase s obětmi řádu desetitisíců, žádosti, která evidentně byla sepsána v dohodě s představiteli RF, jmenovitě V.V.Putinem, bylo výsměchem.

V tomto duchu pokračovala RF i v připojení oblastí kolem Chersonu a Záporoží, opět s předem daným výsledkem referenda. Obě tyto akce byly odmítnuty výraznou většinou států na půdě OSN (OSN sice nikdy neuznala ani osamostatnění Kosova, což ale pro podstatnou část států EÚ i samotné Spojené státy celkem správně nic neznamenalo).

Jestliže se RF domnívá, že nyní je Ukrajina agresorem na vlastním území, se zlou se potáže.
Ostatně jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá a také: komu není rady, tomu není pomoci. Není na místě zde nezmínit i možnost použití malých taktických jaderných granátů z rumunských hranic k zastrašení agresora. Případný, pokud vůbec nějaký radioaktivní spad neznamená žádné nebezpečí pro Evropu a i případné nepříjemnosti budou jen dále zvyšovat hlubokou nevůli vůči Putinovi a to jak Evropanů, tak obyvatel Ruska. Pokles jeho oblíbenosti u Rusů je jedním ze základních předpokladů pro ukončení jeho expanzivních snah.

Obavy lidí na obou polokoulích Země z použití strategických jaderných arzenálů jsou úplně zbytečné.
I v ringu platí, že stačí jen první a jediná dobře mířená rána k tomu, aby protivník šel k zemi bez možnosti ji oplatit. Proto i úvahy o tom, že Rusko zahnané do kouta, samo jaderné zbraně použije, je nutno na tomto místě důrazně odmítnout.

Dalším ze zločinů federace byl známý případ z Buči, kde po zbabělém ústupu Rusů byla nalezena řada mrtvých těl, zřejmě ze vzteku postřílených ustupujícími okupanty. Snahu ruské strany získat seznam těchto mrtvých je nutno považovat za podobnou mlžnou clonu, jakou známe z vyšetřování případu sestřelení MH-17.

Případ záměrného ostřelování atomové elektrárny v Záporoží Rusy s cílem vytvoření radioaktivního zamoření širokého okolí (s možnými dosahy i do Evropy) je také dobře znám. Naštěstí jen nedostatek času při obsazení prostoru bývalé elektrárny v Černobylu byl důvodem, že podobný scénář nebyl dotažen do konce.

Napadení Krymského mostu lze hodnotit pouze v kontextu toho, že sice jde o civilní infrastrukturu, ovšem hojně využívanou pro vojenské účely. Z téhož soudku je možnost zničení kaskády přehrad na Dněpru, jenž sice dost poškodí civilní cíle a zejména přívod vody na Krym, ale z vojenského hlediska je naprosto omluvitelné.

Poslední případ z mnoha, kdy Rusko se projevilo jako až nepříčetný agresor (přičemž si bere za rukojmí strádající hladem na africkém kontinentu), je pozastavení dohody o zabezpečení konvojů s obilím z Oděsy. Přitom vychází z naprosto nepřesvědčivých tvrzení o zneužití této dohody napadením sevastopolského vojenského loďstva mořskými drony a trvá na jakémsi vyšetřování celé záležitosti.

NATO deklarovalo, deklaruje  a bude deklarovat svůj ryze obranný charakter a to i v okamžiku, kdy noha prvního jejího vojáka vstoupí na Rudé náměstí v Moskvě (resp. v tom, co z té Moskvy zůstane). 
Protože, je třeba si to přiznat, na hrubý pytel patří hrubá záplata. 

A buďme rádi, že pár křiklounů na různých tzv. alternativách nepřehluší myšlenky a cíle, které jsme vyslechli na demonstraci Miliónu chvilek koncem října, které slyšíme a vidíme v našich médiích, které nám říkají naši vládní představitelé v čele s Petrem Fialou.

Chtěl bych vyslovit naději, že není daleka doba, kdy umlčíme i naši pátou kolonu, reprezentovanou různými Vlky, Vidláky a jinými pisálky.
Bude to jen dobře, protože je potřeba mít klid na práci.

Se Spojenými státy na věčné časy…
…a ani o minutu déle.


(výběr z našeho a zahraničního tisku)

78 thoughts on “Zločiny Ruské Federace

 1. Skončí Miloš Zeman ve vězení?
  Jestliže válku NATO proti Srbsku v roce 1999, pod názvem “Spojenecká síla”, za účasti České republiky, se souhlasem tehdejšího předsedy vlády Miloše Zemana, posoudíme podle stejných kriterií jako podle kterých je jako zločin posuzována nynější válka Ruska proti Ukrajině, táži se, co s Milošem Zemanem až skončí v prezidentském úřadu a pozbude imunity. Promlčecí doba dosud neskončila. Není sám, kdo je odpovědný. Kromě toho, bylo-li tak možno učinit v pro jiné případy, rozhodnout o nepromlčitelnosti takových zločinů lze i pro tento případ. Je to jen záležitost moci generující “právo”.

 2. Škoda jen, že Pfiala s vykuleným a doprovodem nezašel na exkurzi do některé z ukrajinských elektráren, či tepláren. Kkyž už tam byl.
  Byl by krásný nekrolog, ane jeden, i vhodná inspirace pro další páně Simpsonův výcuc z oficiálních massdělovadel.

  Nu což, snad příště.

 3. Naplníme plány vlády
  raději tu zdechnem hlady.
  K čemu nám je práce předků?
  Rádi budem bez prostředků
  hlavní je, když tyji USA.
  Smrtka s kosou kolem klusá
  je to naše kamarádka,
  její mise má být krátká.
  „Nebojte se, lidé drazí
  my přec nejsme žádní vrazi“
  hlásá mile Petr Lula.
  Očička mu přitom žhnula.

  1. Zdá se, že se autorův přístup ujal. Z diskuse pod článkem:

   „Ruský útok ? Ale kdo , čím a jak ho má uskutečnit ? Rusko už nemá nic,ani vojáky,ani vozidla,ani zbraně, navíc Rusko zbankrotovalo, tak kým a čím budou útočit ? Už jich padlo , podle ukrajinských médií, asi 100 000, tisíce tanků a letadel je pryč, vždyť i v Praze byla výstava zničených ruských vozidel. Jak tedy může Rusko útočit ? Jedině, že by mu zbraně dodávaly USA, tak jako ve 2.světové.“

 4. Rusko je stále v zajetí líbeznosti k EU ,proto si EU a NATO může dovolit mordovat obyvatelstvo na Ukrajině.Očekávám tvrdý úder jako u Stalingradu ze strany Ruska ,protože pohár trpělivosti přetekl.

 5. Ako pribúdajú provokácie – od výcviku ukrajinských vojakov Západom a ich zásobovania zbraňami, spravodajskými informáciami a informáciami o zacielení, cez útok na Krymský most, zničenie plynovodov Nord Stream až po umiestnenie americkej 101. výsadkovej divízie na ukrajinskej hranici, na predefinovanie strategickej doktríny USA s cieľom povoliť použitie jadrových zbraní proti nejadrovej hrozbe, pokiaľ to USA znepokojuje, na umiestnenie jadrových zbraní vo Fínsku – provokácie Ruska sú čoraz bezohľadnejšie. Kedy Západ prekročí ruskú červenú čiaru, ktorú Putin nemôže ignorovať? Rýchla porážka Ukrajiny by zabránila týmto bezohľadným činom a stále sa rozširujúcej vojne.

  Nikto zo západných vlád nepožaduje mier a diplomatické ukončenie konfliktu. Takže proces pokračuje smerom k ruskej kapitulácii alebo Armagedonu.

  1. To je těžký, nerostné bohatství je stále potřeba, ve světě už je dost vyrabováno nebo se zemičky co jej vlastní začaly emancipovat a takové ruské lákadlo není možné nechat si ujít. K odbarvené krásce, ono je jiné verbovat do války ze závětří kanclíku a někde pobýt, byť krátce na frontové linii. Suveréni nakoukli, jaký je rozdíl mezi skutečností a počítačovými hrami. Já si pamatuji jak jsme byli přešlí mrazem, když jsme navštívii Suez po té válce. I největší „hrdinové“ jaksi zmlkli a nějak obhlíželi oblohu a nebyli ve své kůži, Ona to není sranda, když to člověk vidí na vlastní oči . Bych řekla že hlavní zádrhel je v tom, že většina zúčastněných vč válečníků válku nezažila a tomu zbytku co pamatují nevěří. Navíc když je novodobí „analytici“ a politici ujišťují že se jim nemůže nic stát a ještě to vyhlašují do světa njn

  2. Nikto zo zapdu nepozaduje mier? Cela OSN a aj jednotlive zapadne staty vyzvali Rusko x-krat aby skoncilo vojnu a vypadlo z Ukrajiny.
   Nespominam si ale na ZIADNE mierove vyjadrenie Ruska. Vsetky vyjadrenia ruskych predstavitelov su o nacistoch, o neexistujucom state, o jednom narode, a najnovsie uz aj o satanizme.

 6. Zrovna skončila v ČT tiskovka navrátivší se vlády.

  Zaujala mě Černochová. Normálně má často jakýsi úsměv. Tentokrát vypadala, jakoby se dozvěděla o průseru.

  Podle všeho to totiž vypadá, že Ukrajina buď dostane energie z EU a bude se hroutit EU nebo je nedostane a bude se hroutit UA.

  Zatím Rusové stále bombardují energetickou soustavu.

  1. máte pravdu, Černochová je taková jako… zhrzená, citově deprivovaná.
   Myslím si, že jí by tohle mohla způsobit jen zpráva o ruském postupu.

  2. Mozno by aj tu viacerym prospelo sa pozriet tam, kde zuri vojna. Prestali by mozno fnukat o drahych energiach a nepochopenom Rusku.

    1. Som myslel, ze je to kvoli tomu, ze tam maju biolaboratoria, komare, satanizmus, nacistov, zabijaju rusky hovoriacich spoluobcanov, ktorych si zaroven volia za prezidenta, ze Ukrajincina, Ukrajina a ukrajinska narodnost vlastne ani neexistuje.

     Do NATO Ukrajinu nikto nebral…

     A tiez som si nevsimol, ze by sa ukrajinske tanky a rakety premavali v Rusku…

     Ale mozno sa Sibyle pokazila kristalova gula…

 7. Hele, rýsuje se na obzoru další krize podle stejného scénáře, jako ta současná. S naprosto nedozírným dosahem. Scénář: Čína zaútočí na Taiwan. EU vyhlásí embargo na všechno zboží a komponenty z Číny. Během měsíce zmizí 95% zboží z Alzy a za rok jsme v 18. století. A to díky tomu, že místo rozumu používáme neviditelnou ruku trhu. Já už se tomu jenom směju. https://casopisargument.cz/?p=46421

  1. Včera se na ČRo svěřili, že už vědí jak na to.
   Nestačí embargo uvalit, je třeba umět i rozvážně pomalu embarga uvolňovat. Asi něco jako hodný/ zlý policajt.
   Demokratický Západ je natěšený, otevírá se další prostor pro demokratizaci všech těch -stánů na jihu RF.
   Konflikt v Náhorním Karabachu NATO uhasí jako nic.
   ( Jenom zlí jazykové tvrdí, že kam NATO šlápne, tam tráva neroste. V Iráku, Afghánistánu , Sýrii i jinde vládne klid, mír a nevídaná prosperita. )

   1. Ja jenom ziram na tu neuveritelnou pychu EU.
    Suroviny zadne, nevyrobi si uz ani ponozky…
    Ale embargo na cely svet zvladnou.

   2. Uvolňovat, rušit embarga? V žádném případě! Jednotná zásadovost je nepřekročitelným principem … dosaďte si libovolné výrazny jasněsignálového ptydepe. Nicméně … výjimka, jedna, dvě, tři, holandských osmnáct – to je něco úúúplně jiného. Ale rušit jednou zavedené? To nikdy!!!

  2. Ano!

   „EU vyhlásí embargo na všechno zboží a komponenty z Číny.“

   Střelbu do vlastní nohy máme dobře nacvičenou.

 8. zapomněl jsi ještě jak sypou novičok na kule hrdinných bojovníků, vyhodili do vzduchu skoro celé Vrbětice…. zamořili novičokem Salisbury…vyhodili do vzduchu plynovod…poškodili ropovod…vyvolali inflaci a poškozují náš skvělý západ…..takoví to jsou luplové!

 9. Počítáme bytí na léta, desetiletí, staletí a dál už nevíme. Jsme jen podivný druh, který zmizí. Planeta nás má v PYČY. Takže, jestli si k tomu sami pomůžeme pomocí ZHN, tak je to náš problém. Planeta se nezničí. Ani ji nezničíme my (ne Češi, ale lidstvo) Čas je relativní veličina. Planeta se nemá čeho bát. Nás zničí jen ta naše nabubřelost. A otázkou je, zda naše planeta sama o sobě není jen zdrojem čehosi pro kohosi.
  Mimochodem nevíte náhodou kdo je autorem náboženství? Zejména toho Abrahamova. Jedna stejná doktrína a tři zarputilí nepřátelé.

  1. Slunce se zvětší a Zemi pohltí. Osud planety byl zpečetěn ještě dříve, než vznikla.

   Autory Bible si můžete vygooglovat. Je jich několik a jsou pojmenovaní číslem. Ta čísla dostali, kdež se analyzoval text.

   1. Náš milý žlutý trpaslík má zásoby vodíku ještě na miliardy let. Je vcelku úsměvné , zmiňovat její přirozený zánik už dnes. Nicméně vlivem možné jaderné katastrofy, resp. jejího rozsahu, může být dokonale vyhlazena takzvaná civilizace…

    1. Z pohledu Vesmíru to nic neznamená a vlastně je to „přirozené“. Od nějakých chumáčků živé hmoty jsme se přes dinosaury a opice dostali až sem, kdy dokážeme sami sebe vyhladit.
     Zeměkouli je to dost jedno. A to nemluvím o Galaxii….

  2. Potkají se dvě planety a jedna říká druhé: Co je, seš nějaká rozmrzelá …?
   Druhá na to: Ále, chytila jsem lidi.
   A první: Jo, tak to chápu, ale neboj, to rychle přejde.

 10. YKPAIHA se pýchou dmula
  že tam přijel Petr Lula.
  Dmul se oslík Timotej.
  Hýkal: Lulo nemotej
  tu své páté přes deváté
  či jak to tam v Česku máte.
  Vyšli odsud signál jasný!
  Jenom Lulo rychle zhasni
  nemůžem tu takhle plýtvat.
  Mohli by tě dneska pitvat.

  1. Lulův signál z Kreščatiku:
   Jakou jsem tu chytil štiku?
   Metr deset? Metr dvacet!
   Lidi se už můžou vracet!
   Síkela, když z mísy vstal,
   že postaví Azovstal!
   Ne ten starý, ale nový,
   s Vítkem v Dněpru kontakt loví,
   smlouva už je na spadnutí.
   Ten Vidlák vás balamutí!

   1. Prosím Zakladatele o výměnu slova ˇžidle” za “mísy”. V hlavě bylo ´z hajzlu’, ale v záchvatu korektnosti jsem to podělal. Díky

    1. Ládíku, nechcete si svá nejlepší dílka natočit a vyvěsit třeba na YT? Takové autorské čtení.
     Pokud nebydlíte daleko od metropole Ostrava, mohli bychom to provést.
     Udělám to pro vás zadarmo – jak Béďa Trávníček.
     [;>))

 11. Žabožrout jede do boje
  snad nebude mít prostoje
  nahoře v Ťokově průsmyku
  a natrefí k bodu dotyku.
  Veze si žabí stehýnka
  že si je osmahne zlehýnka.
  Než se mu ohřeje pánvička
  stihne poprosit pánbíčka
  ať mu opatří dušičku,
  že má prohřešek na tričku.

 12. Pokud je poslední článek na Aeronetu o Patriku Tušlovi a Tomáši Čermákovi pravdivý, tak se nám vrátila padesátá léta. Každý režim, který se dopouští něčeho podobného, lze považovat za nelegitimní a zločinný. A podle fotek se jistý obrázek dá udělat.

   1. Az ted jsem si vsimul, jak je ta budova sesla.
    Fasada spinava, okna stara, oloupana barva, spinava.
    Nekde jakesy stare rolety.
    To bych se stydel ukazovat.
    Ale penize na „umelecke“ vlajky maji.

  1. RE: tdx
   Pánové jsou primitivové. Ale blbost by neměla být trestná, samozřejmě.
   Nevím, co chtějí těm dvěma týpkům přišít. Normální člověk si po vyslechnutí jejich slovníku udělá obrázek sám.
   Zřejmě mají smůlu, že se je režim rozhodl využít jako exemplární příklad.
   A ano, přesně tohle dělali bolševici v padesátých. Trestali chudáka, aby vyděsili lidi.

   1. „Zivot je pro mne obnosena vesta , na jeho Bidu ,pravem stezuju si ..JS.
    Vraci se lecos a jeste daleko vic..
    Sami komunisti byli vystraseni , terorem zapadu u nas a jinde az do let 60.tych , trestali tvrde ze strachu o sebe a jejich vratky rezim..
    Prave prozapadni osoby byly trestany casto a predevsim.
    Ktere casto zapadni propagande hloupe podlehli, hodili se a byli prave jejich zapadem a jeho provokacemi ,tak krute trestani .
    To byl plan zapadu ,aby populaci u nas a jinde a vsude ,postvali, co nejvice proti nim, komunistum.
    Pocitalo se s moznostmi vyskytu a vyprovokovanim protestu a dalsich obeti a jejich persekuci.
    Na dukaz a demonstraci pro svet , jak jsou /pseudokomunsti ,zamerneho vyskytu a podpory bankeru ,vnuceneho marxismu a marxistu , z prani a velkou pomoci zapadu zavedeni , jako nepritel ,ten musi pro zapad bejt porad, aby ovladali svoji populaci /, spatni..
    Prostredky byly terorem a vrazdami provadenymi dovezenymi ze zapadu teroristy a jejich vyzbrojenymi a poslanymi kumpany s pytli zlata..
    Napriklad, hyckani nepricetnych nenavisti ,pocetnych revolucionaru /Lenin a spol. napr./,kteri pobyvali prave v kapitalistickych statech s kapitalistickymi vladami …
    Zadna vlada nemela z nich nejmensi obavy, jak tohle mohlo byt?
    Jak se stalo ze jejich sjezd , prisernych antikapitalistu /Stalin prijel tez/,se verejne odehraval v Praze ,v 1912.
    Potom najednou zase strasny a nekonecny obavy z nich , kdyz v Rusku..
    Car a spol jim prihraval neumyslne..Jak je normalni ..
    Jenom zase taskarice ,ale tech skutecne nepricetnych..
    Stalin pak mel zamery rovnez s obema druhy nepritele /vnitrniho a vnejsiho/,podobne..
    Vsechno byl zase podvod na svet a silne vnucovany..Kazdej den..

  2. No.

   To vám mohlo být jasné už když Rakušák začal používat výraz „ruský šváb“.

   To je psychický pochod odlidštění, který přichází před genocidou. Němci to dělali taky. Těžko říct jak dlouho to potrvá, zatím to nejde, ale vlajka na ministerstvu ukázala, že se jede dál po dané dráze.

 13. Ukrajina a jaderné zbraně!?!?!?
  😳
  Ukrajina by nikdy, ani za milion hřiven. Jsou to milovníci míru a velcí pacifisté, do takových destinací komise od MAAE ani nepáchla. Není důvod. ( Stejně jako není důvod navštívit přátele pana Zelenského v pacifisticky založeném Izraeli. )

  1. Dnesni doba Odhaluje a hodne.
   Kdo poradal a poradal ty valky / a jine cinnosti /,viditelne i ze zakulisi a bez ojhledu na cokoliv..Na svet.
   Vzdy . Ted je to jasny. Od sveho vzniku. Pretvarka definitivne a pro vzdy skoncila.
   Jaky maji a meli pravy vztah k nam a k okolnimu svetu.
   Nebudu jmenovat ty na Str.Vych. ,aby nebyly potize,kteri silne a opakovane tvrdi vselicos a neustale hrozi postihem kazdemu a nahle zjevili svuj pravy postoj proti rusum.
   Ti ,rusove ,obetovali sve zivoty v milionech a nejvice ze vsech , nejvice a nejen osvobodili vcas a zabranili tomu nejhorsimu ,ale jeste maji nejvetsi zasluhu na vzniku jejich samostatneho statu a je pozoruhodny ,co si tim vyslouzili.. Vyslouzili.
   Zadnou vdecnost nemohou ocekavat , kdyz neni..
   A nikdy nebyla.
   Ve Warsave v 1944 pri povstani , napr. bojovali s jinymi pocetne jednotky rusu a ti zahynuli , spolu se se vsemi. Bojovali a za koho.
   Vzpomene si nekdo dnes v uprostred pomluv a kriveni skutecnosti a v zurivem nadseni nicit, za kazdou cenu , vsechny pomniky , ktere vzdy upozornuji na takovou minulost , aby se jiz neco takoveho nikdy , nikde, nesmelo opakovat..!!!!
   Proc tolik usili a proc tak moc prekazeji..???

 14. Nevím, jestli můžeme autorovi tohoto článku (druhdy možného považovat za svěží dílko bystrého ducha) dopřát vyhřívat se v paprscích prchavé slávy, když zcela jistě jen opisoval z Bobkovy příručky těch jedině správných narativů při PŠM tak řečených Českých elfů. Věčná škoda. Alespoň však autora můžeme povzbudit k dalším pokusům o obcování s múzou.

   1. S tímhle chtělo vyrukovat na nedělní demonstraci Miliónového chlívku…

    Nevyhnutelně by následoval dlouhotrvající potlesk a frenetický jásot. Jen by to chtělo při četbě davům udržet kamennou tvář hráče pokeru, to vidím jako největší problém, při pohledu na dychtivé ksichty, lapající každé slůvko, bezmezně jim věřící…

 15. No, už nejsem nejmladší, takže jsem pochopil, že je to ironie… ale hodně násilná a nebojím se říci – dost blbá.

 16. Výbornééé, na PŠM v Plzni nám takto rozprával major S. pre veci politické 🙂 mali sme ho radi a hodiny s ním sme predlžovali zapálenou diskusiou o zničení imperializmu (ZVS 1974-1976) 🙂

 17. Vyhlašuji dobrovolnou finanční sbírku na pořízení kolečkového křesla na galuskách pro mou osobu a dvou kusů berlí z nějakého ušlechtilého materiálu – taktéž pro mou maličkost.
  Na křeslo počítám s instalací satelitního telefonu, navigací GPS a Galilei, dále pak potřebuju nezbytně cestovní bar a dvě malé vaničky s výkonným ohřívačem vody, to abych mohl za jízdy účinně rehabilitovat. A pochopitelně bublinkovač, abych mohl brát obden perličkovou lázeň.

  Takže se při té sbírce koukejte vytáhnout.

  Zn.: umím hezky volat – NÁ BĚLEHRÁÁÁÁÁÁÁD!!!!!!!!

   1. Re: KuJi

    Kdyby tam ti blbci nenaházeli tolik zcela nevhodných sajrajtů, pilo by se to docela dobře. Základem je 800 ml 95%-ního alkoholu…

   1. Re: Homér

    KONEČNĚ mám příležitost vám oprávněně vynadat.
    Voláte: „Na Moskvu!“ a chcete mi šlohnout můj vozík, páč jste blbej, a to úplně a navíc i ganc.
    Kdybyste byl chytrej, mladej a krásnej, jako někteří (nebudu je tady všechny jmenovat) dobře byste věděl, že si musíte sehnat na vozejk něco onačejšího, než pitomé galusky. To chce pořádný terénní vzorek a nejmíň tři sady. A pochopitelně ráfky z hořčíku.
    Ale ne že tam nasypete prášky z lékárny Dr. Maxe, vy moulo!!! Ráfkům hořčík od Dr. Maxe nejede!!! Ten je jen pro vás, aby se vám líp točilo kolečky!!!

    1. Neuposlechnuti vlady se tresta. Kde je uvedena povinnost v zakoupeni dvou svetru . Stat neni Cirgus.
     Umistenych tez a neprodlene ,ihned a na vlastni tele.
     Podezreni z poskozovani hospodarstvi , nezakoupenim tez, je jiste.
     Kontrola poruseni , nedodrzeni jeste instrukce , ihned vse patricne, nalezite zjisti.
     Aby nedochazelo k pretapeni osob. Sou vseho schopny..
     Invalidita ,zadna se neomlouva. Ani se ,nemuze..
     Vyjimku a jeji povoleni muze pak po pozadani poskytnout, jen a pouze jista vlada , umistena vzdy navzdy ,na Vychode od nas..
     Ani zadne hlasite volani nezakryje ani nemohe ,vlastni skutkovou podstatu , precinu. Zlocinu vlastne..
     Nekdo se neco nauci a pak to pouziva bezohledne po celej svuj zivot..
     To nelze. Ani omluva s prilozenim diplomu ,se neodpusti….Ztrata,pripadna voziku a jiste tak i rozumu ,rovnez ,nikoliv. Potreba se neztraci.
     Instrukce na vyhlasce pise se vyjadruje a vyhrozuje kazdemu ,zcela jasne.

  1. Targusi, je to sice OT, ale podobně jako paní Petra nám nádherně ukázala jak se žije jinde, neuvažoval jste taky něco o tom, že by jste tu semtam napsal i nějaké navštíveníhodná místa, která jste na svých cestách po Světě, ale klidně i u nás popsal? Já vím, registruju tu a tam nějaké očumovatelné dopravní prostředky, které i vyfotíte, ale i tak. Sám mám takovou úchylku, že se podobně jako Mudr. Skružný se rád kochám při jízdách autem a kolikrát si říkám, škoda že tudy jen tak projíždím. Naposled se mi ohromně líbilo na osoblažsku okolí Třemešné a za Králíkama směr Pastviny.

   1. Re: Folďas

    K „Obrázkům z výstavy“ (Kartinki z vystavki – Modest Petrovič Musorgskij) asi tolik.

    1/ Byl jsem všude nejmíň dvakrát a kde jsem nebyl, tam se chystám.

    2/ Přestože jsem všude byl, nikdy jsem neviděl vůbec nic.

    3/ Když jsem někde něco omylem viděl, nedej Bože přiložil nohu či ruku k dílu, je to v aktuálním místě a čase právě tak dozrálé na pobyt na hradě – a to nikoli Pražském.

    4/ O svých cestách jsem publikoval na netu řadu článků a povídek. Dokonce jsem z toho polátal tenčí knížku, ale nebyl, není a nebude zájem, takže světlo světa nikdy nespatří. Je v šupleti na flešce.

    5/ Pár mých textů najdete na Kydech. I když zdánlivě nemají nic společného s tím, co byste chtěl čísti vy, jejich jádro je vybudováno ze zážitků a zkušeností, pocházejících z mého celoživotního řemesla.

    6/ Další texty jsou na ACZ, v rubrice Blogy – Ze šuplíku. Ale blbě se to hledá.

    7/ pokud by majitel zdejšího prostoru – Halef, anebo Vidlák na jeho Kydech – chtěli pouštět na sklo neaktuální dřísty, asi bychom se nějak domluvili. Sám od sebe to tady ale asi cpát nebudu. Jak jste si možná všiml, byl jsem setřen Godotem, že ho*no umím, a v neposlední řadě se jaksi vytratila motivace ty texty vytáhnout a lehce je aktualizovat či redakčně poupravit.

    8/ k systematickému psaní mi nyní zoufale chybí čas. OPRAVDU pracuji v podstatě non-stop od každého nedělního dopoledne do pátečního odpoledne s pauzami v délce 5 x 9 hodin, v čemž je spaní, žraní a s-aní. Méně náročnou práci, ve které bych dokázal vydržet déle, než dva měsíce, jsem prozatím nenalezl a už nenaleznu, bo 55+ a bydliště daleko za Ostravou (prdel světa)…

    Život není peříčko.

    1. Osoba a kazda ,se nediva jen ocima , vetsinou svyma vlastnima, ale tez pouzije v te situaci ,svoji vedomou mysl , ktera ma vzdy za ukol uvedomit si ,
     zase to nejdrive videne , ocima videne..
     Pouceni z krizove situace..
     Opak se muze prihodit a potom je , je, kdyz tataz osoba napr. cte ocima ,nebo dokonce slysi /a poslechne uchem /o vidinach jinych a jejich skutecnosti ..
     Oci /usi pak ochotne zfalsuji videnou/slysenou ,kricenou ,porad dokola informaci do pravdy.
     Navzdory zminenemu , videni vedomou mysli , ktera je pak znacnym zpresovanim ,umistena rychle ,do bezvedomi s nasledky..
     Aby se napriklad jiz nikdy a skodice nevratila..
     Cteni a psani ,vzdy systemova, pak nemaji kyzene vysledky v zavodech ctivosti vostatnich..Ani vytouzene oceneni a uspokojeni ,si tak pili privodene..

  2. Myslím, že vašim požadavkům vyhovuje Toyota z té série, kterou USA objednaly pro ISIS. Jednu z těch stovek by vám mohli dodat v rámci podpory demokracie. Vanička je tam jen jedna – je to pickup, ale dá se přehradit přepážkou. Navíc tam máte nalafetovaný kulomet, což je pro šíření americké demókracy nezbytnost.
   Bude tam i kompas, abyste neustálě věděl, kde leží Mekka.

 18. Mám fakt velké obavy, aby byl tento článek, specifickou částí Alternativy, správně pochopen.
  Případným obavám o to, jestli Vám Homere Simpsone nejeblo, bych se tedy vůbec nedivil.

  1. Pokud nebude Homerův článek specifickou částí Alternativy správně pochopen, je nutno mít z této specifické části oprávněné obavy, protože kdo správně nechápe, je jako spojenec nesmírně nebezpečný.

   1. Pravou funkci alternatoru, je dobre si v pripade alternatoristu , pripomenout.?
    Stropy a zlociny v umyslech ,maji sve podobnosti?
    Nekdy nektere jeblo , jine zablo. Z Kujiobav. Z nutnosti vynucenych.

  2. Homérovi S. nejeblo. Je to dotažené téměř do dokonalosti.
   To určitá část samozvanců a ztroskotanců z Alternativy nikdy nepochopí.
   Loučím se s heslem Lásku k USA si zastropovat nedáme!

   1. Re: Sk

    Berte spacák a valte na patentový úřad. Ráno si to heslo nechejte patentovat jako nový bojový pokřik pro přepadovové roty sudličníků 2. samostatné a útočné a mechanizované brigády z … z… to je docela jedno. Stejnak vyhrajem! když už ne ve vojně, tak potom v kuličkách!

    1. Hajdy /rajdy / rejdy ,
     na ourady ,
     co vzdycky vyhravaji..
     Revoluce, ani brigady na barikady ,
     nepomahaji ../Ani v maji/.
     Abstrakce jsou obstrukce.
     Bez konce.
     Co je versem , to je certem .
     Basne nejsou krrasne ,
     okolnost autora, zabasne.
     Zlovestne.
     Vlastne krasne zhasne.
     Svet zase stastne…
     Cestne.

     /Pozor , varo vanice, varo vani ,jsou tam nahore hacky a dost jich/

  3. Uvidíme. Zatím jsem viděl, že i vy jste moji reakci na spamera L., nesprávně pochopil jako útok na sebe.
   Vraťte se k němu zpátky a podívejte se na to z pohledu zesměšnění nikoliv vás, ale toho spamera.

   1. Spammer nejspíš píše z mobilu, propašovaného do CPZ, anebo do pavilonu č. 26 v PL Kroměříž.
    Dopraven tam byl po rutinní kontrole OP podezřelých individuí v metru.
    Vizuálně, z fotografie, ani jinak jednoznačně, nebylo možno určit pohlaví perlustrovaného tvora, přičemž jedinec se hlídce identifikoval jako bitevní helikoptéra SuperCobra.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *