18 dubna, 2024

Ženy do vedení každé firmy, jejíž akcie se obchodují na kapitálovém trhu!

A to minimálně třetina! Právě s tím počítá návrh zákona, který dostane na stůl vláda. Co bude příště? Ženy do hutí!? Ženy ke strojům!?

Všechny podobné socialistické výmysly ala hyperkorektní kvóty jsou samozřejmě naprostý nesmysl. Do vedení se tak dostanou lidé, kteří by se tam nikdy nedostali, protože jejich kvalifikace nebo další potřebné dovednosti nejsou dostatečné. A diktovat to soukromým firmám, které jsou závislé na efektivitě a odbornosti, to je už úplné zvěrstvo. Takhle už ty Číňany soudruzi doženeme, a půjdeme do háje i s tou hájenou třetinou.

A navíc, jak to souvisí s rovností, když jednoho přijmout kvůli pohlaví musí a druhého kvůli pohlaví musí odmítnout? Neodporuje si to malinko? Asi ne, neb heterosexuální bílý muž je zřejmě pro všechny tyto nepříčetné magory nepřítel číslo jedna a to zcela mimo všechen zdravý rozum a logiku. Snažíme se jít na Západ tak moc, až evidentně dojdeme na Východ minulého století, možná se ještě podaří vyšťourat někde ty plakáty povolávající matky a ženy na kombajny a ušetřit tak naše lesy, aby mohly putovat na německé pily.

Nicméně musím dodat, že ani genderově to neřeší vůbec nic a být fluidní ONO, cítím se hluboce diskriminováno nějakou ženskou. To se jako na dalších sto pohlaví zapomíná, nebo co? Vědci teď objevili dokonce další, tak bacha na to, ať nemáte průšvih, drahé zákonodárstvo. Jo a co osoby, co prozřeli a jako žena se identifikují? Ti jsou jako vzduch? Děláte si srandu? Jak to jako hodláte řešit, neříkejte, že na ně nemyslíte!

To se v Bruselu nebude líbit a podotýkám, že návrh předkládá resort pro evropské záležitosti, takže obezřetnost je zcela na místě. Užiteční idioti vykazující činnost jsou nebezpeční, nepodceňovala bych to. Jednou z dotčených (zatím) firem by měla být i Kofola nebo ČEZ. Kofolu lituju, u ČEZu si se škodolibým výrazem představuju, jak Patrik Tkáč shání pro své koně ve správní radě lodičky ve velikosti 45. 😃

26 thoughts on “Ženy do vedení každé firmy, jejíž akcie se obchodují na kapitálovém trhu!

 1. Reseni je jednoduche.
  Stavajici predstaventvo si bude tahtat sirky, kdo si vytahne kratkou prohlasi se za zenu a je vsecko v cajku.

 2. Pro firmy v tom nevidím problém, prostě své ústředí (klidně i s výrobou) přesunou tam, kde neřeší pohlaví, ale levné energie.

 3. antiHavlista.
  Přesně na toto jsem upozorňoval, prázdné regály a to svedou na protestující zemědělce,aby se občané naštvali na ně. Toto měli předpokládat a zajistit zásobování aspoň nejnutnějšími potravinami.

 4. Řešení je jednoduché. Stačí, když třetina vedení firmy prohlásí, že se cítí být ženou. Třetiny se mohou po čtvrtletí střídat. Oblékat se budou tak, jak jsou zvyklí.
  Ať jim někdo dokáže, že se necítili být ženou. V rámci bezbřehého liberalizmu se každý může cítit kým chce.

 5. Řešení je. Bude mít formální a reprezentativní „prezidentskou funkci“. Řídit bude „výkonný předseda vlády“.

 6. Běž hned tam, kde ocel slévají!
  Hutě tě, hutě tě, hutě tě volají!
  Jakákoliv dobrá myšlenka se dá zprznit.
  Posledních cca 2000 let byly ženy skutečně pohlavím podřízeným. Nemalou roli v tom sehrálo náboženství „KNIHY“ (Bible, Korán, Talmud).
  Myšlenku učinit ženy rovnoprávnými s muži pokládám za správnou.
  A takhle to dopadlo.

  Všechno se dá obrátit v nesmysl. Ovšem je absurdní tomu říkat socialismus. Snadno to může být jedním z příznaků narůstajícího fašismu.
  Doporučuji k přečtení novelu Roberta Merla „Muži pod ochranou“.

 7. V SSSR po dvou světových židovských válkách byly ale zcela jiné příčiny zaměstnávání žen v dříve muži vykonávaných činnostech. Jaksi mezinárodní parazit zorganizoval významné vyvraždění a zmrzačení mužů.

  Současný stav nastavení mozků sekty Globalistických Parazitů nenapovídá, že by ta sebranka hodlala dobře hospodařit, nebo dokonce dohánět rychle se rozvíjející Čínu.

  1. Je už to i na Ukrajině, ženy místo mužů na frontě, do dolů.
   Po každé válce to je, než doroste nová generace.
   K tomu se nebudu vyjadřovat, nikdy jsem neměla potřebu něco řídit.
   Ale za bolševika omezení bylo, chtěla moje učitelka v lidovce, abych šla na uměleckou průmyslovku. Nebyla šance. Brali jen několik desítek dětí.

 8. Třeba klesne počet žen, co se nechávají přešít na muže. Pořád je jich výrazně víc, než opačná transformace z mužů na ženy.
  🙂

  I když Andrew Tate rulez!

 9. Mně to připadá diskriminace zbylých pohlaví. A je jich opravdu hodně, posledně jsem zaznamenal, že jich je 72. Z takové situace existuje jediné východisko, každý člen vedení firmy bude mít cca. 10 pohlaví a bude si je volit podle nálady. Přeci jen jsme se dozvěděli, že pohlaví je pouhý sociální konstrukt.

 10. Tyhle snahy o rovnost mají kořeny v případech špatně placených vykořisťovaných žen. Je zajímavé jak to zmutovalo do podoby zlatem placených ze zákona vytvořených pozic ve vedních korporací, kde bude nejspíše podmínkou nic nedělat a ničemu nepřekážet. O která se porvou prvoligové korporátní pletichářky.

  1. No to mi povídej. Měl jsem napilno…. jenže záchod obsazený jiným prostatikem. Tak jsem se pro tu chvilku prohlásil ženou… Ta úleva….. Velmi oceňuji tuto možnost.

   1. Já to jednou zvládl i bez virtuální změny pohlaví. Pardon – pardon -izvinítě – a šup d kabinky.
    Hajzlb… …děžúrnaja ani nechtěla mých pět rublů a smála se. Mužikí…

    1. Kocour:
     To občas zvládáme všichni 😀 akorát vy to máte jednodušší. My si to necháváme až když je doopravdy zle – nedobře, protože musíme proběhnout kolem mužských u pisoárů.

      1. Zájezd seniorů (40 bab, 5 chlapů), 1 dámské WC; obsazen i pánský a před ním hlídka odhánějící zájemce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *