24 června, 2024

Proč neřeknete rovnou, že vám docházejí Ukrajinci?

Náš nový náčelník generálního štábu Karel Řehka se stihl velmi rychle proslavit. Zajisté jste zaregistrovali, jak vysvětloval národu, že se naše armáda musí připravovat na velkou válku, jak je třeba se připravit na dobrovolně povinné mobilizace a pořádně se vyzbrojit, protože bude hůř. Vedle něj stáli další protagonisté naší vládní pětikolky a tvářili se tak bojovně a odhodlaně, že mi z toho začalo být opravdu úzko. Tón našeho generála nenechal nikoho na pochybách, proti komu se tyto přípravy budou konat…

Všímáte si toho pokroku? V únoru začala válka na Ukrajině a od března je Rusko pořád těsně před kolapsem. Už osm měsíců furt kolabuje. Ukrajina sice musela zmobilizovat milion mužů, Západ tam musí horem dolem lifrovat zbraně, munici i peníze, ale už to brzy bude, každou chvíli Rusům dojde jídlo, rakety i vojáci, pak zavraždí Putina a ruské hospodářství se zhroutí. Co já už zaznamenal vítězného porcování ruského státu. Těch zbožných přání, jak se bude muset Rusko chovat a co bude muset po válce strpět…

Po osmi měsících války ty mongoloidní hordy jen tak mírnyx týrnyx začnou likvidovat ukrajinskou energetickou infrastrukturu levnými drony z Íránu a drahými raketami vlastní výroby… a přes veškeré ujišťování našich vojenských expertů, že se jim to nepodaří… se jim to podařilo. Ještě chvíli se dalo vítězně ryčet, když Rusové opustili Cherson, ale dlouho to nevydrželo.

Pak přišla ta akce s raketou do Polska… kdy jsme se dozvěděli, že henten nezávislý, hrdý a suverénní stát čekal, až se Biden probudí, aby se ho zeptali, co mají dělat… Staroušovi se do třetí světové války úplně nechtělo a tak se pokračuje dál stejným způsobem… Musím říct, že jsem nečekal, že se Poláci nechají od Američanů tak ukázkově jebat. Ale už jsem alespoň pochopil, proč se ve třicátých letech spojili s Hitlerem i když jim muselo být jasné, že to s nimi vůbec nemyslí dobře. Ono to bylo zhruba stejné jako teď s Američany. Tak moc je štve Rusko, že se raději nechají zmasakrovat, než aby se s ním domluvili.

A nám naši evropsky hodnotní politici a lampasáci řeknou, že se musíme chystat na velkou válku. Existuje lepší potvrzení našich tezí, že Rusko ví, co dělá a zřejmě vyhrává? Po osmi měsících každodenního ruského kolapsu se dozvíme, že se musíme připravit na válku s Rusem, která bude velkého rozsahu… Už jsem tu ruskou demilitarizaci pochopil. Prostě jim tam všechno dovezeme na Donbas, oni to tam rozstřílejí a bude to.

Denacifikaci dělají asi dost podobně, že? Ruská propaganda má asi pravdu, že? Oni ti Ukrajinci fakt docházejí a za každého ruského vojáka zaplatí sedmi svými. Zřejmě bude pravda i to, že ukrajinská armáda je plná polských žoldáků, kteří už možná ani žoldáci nejsou. A zřejmě je nejvyšší čas, aby se k boji za americkou hegemonii připravili další východní podlidi, protože pro Evropské koloniální hodnoty není žádná slovanská oběť dost velká.

Tak co národe, těšíte se? Kdo máte syny v jatečném věku? Také se nemůžete dočkat pokrokového rozkazu jako na Ukrajině, že všichni muži nad osmnáct let nesmějí opustit zemi? Těšíte se na rozdávání dobrovolně povinných povoláváků? Také se těšíte, až malé holčičky budou líbat fotku svého tatínka na vojenském hřbitově? Jste nadšeni, jak vaše těžce vypiplané děti rozstřílejí dělostřelbou někde na východní frontě, aby Černochová dostala pochvalu od Bidena a Nobelovu cenu míru?

Víte, co je válka velkého rozsahu pro štábní zelený mozky? Nic. Co to bude znamenat pro nás? Každý den se nějaká stovka či tisícovka synů a otců odporoučí na onen svět. Nebojte, techniky i dolarů mají Amíci ještě dost a dost, suroviny si z Ruska klidně koupí, i nějaký ten samopal vám dají, uniformu vám dají a pak vás pošlou do zákopů proti termobarickým granátům. A vašim pozůstalým budou dál hlásat, že Rusko už v podstatě prohrálo, tak jak to dělají doteď. Zdá se, že debilů, kteří jim to žerou, je pořád ještě dost.

Ještě pořád dělají rezoluce o teroristickém státu a pořád nechápou, že válka se nevyhrává hlasováním, ale železem a krví, což dokonale chápou Rusové.

Jaký že je ten poměr ztrát? Sedm ku jedné? Doteď jsem tomu úplně nevěřil, ale děkuju Kájo za potvrzení. Odteď s tím asi začnu kalkulovat.

Myslím, že teď mohu udělat krásnou předpověď naší budoucnosti… Budeme se mít úplně bombově.

Vlastně nám to už potvrdili nade vší pochybnost. Naši transatlantičtí bratři potřebují další jatečné maso, protože Ukrajinci už docházejí a Rusů je ještě nějak moc. Od skutečné války nás dělil jen maličký kousek. To sám Pánbůh ještě zabránil tomu, aby henta ukrajinská raketa trefila tam v Polsku sklad hnojiv, protože to by vypadalo skoro jako atomový výbuch. Oni s tou válkou v podstatě už napevno počítají.

My bychom neměli demonstrovat, my bychom měli defenestrovat. Dokud je ještě čas. Už nás připravují na nevyhnutelné, už počítají s tím, že jsme další na řadě a říkají to zcela otevřeně a veřejně.

Na Letné by to teď v sobotu chtělo alespoň půl milionu lidí… Nebo víc.

Už chápete, proč nás ekonomicky obírají? Protože už ty domy a auta nebudeme potřebovat. Tam v zákopech nám to bude k ničemu a kdo by tu naší holotu doma živil, že jo? Pěkně prodejte, co máte a pak chcípněte ve jménu civilizace, která vás o všechno připravila. Sláva Ukrajině a také trochu Fialovi.

Tak co, kolik budeme muset obětovat dětí, než nám to dojde? Jak dlouho budeme trpět tuhle lampasáckou verbež? Jak dlouho na sobě necháme štípat dříví? Ty svině to myslí vážně. Oni nás klidně obětují všechny, stejně jako ty Ukrajince. Poslechněte si to sami, oni nás prostě pošlou na jatka v poměru sedm ku jedné a budou to považovat za dobrý kšeft. A kupa ovčanů u nás tomu ještě zatleská, protože ani osm měsíců lhaní o brzkém ruském kolapsu je nepřesvědčilo.

Ono je to opravdu jako na začátku První světové. Tam také náš otecký panovník chtěl, abychom za něj krváceli proti Rusku. A přišel o všechno. Nebyl sám. I císař Vilém tehdy docísařoval. Je nejvyšší čas založit znovu masarykovskou Mafii. Je nejvyšší čas se opravdu semknout, protože jinak za chvíli přijdeme o děti. Je nejvyšší čas na občanskou neposlušnost a nátlakové akce. Je nejvyšší čas zbavit se těchhle válečných štváčů za každou cenu, protože už to není žádná sranda.

Sakra, tak mě Řehka vytočil, že dělám všechno pro to, abych si uvolnil sobotu a na tu demonstraci dojel. Nejlépe s celou rodinou. Teď už nejde jen o chudobu, začíná jít o život.

Černochové je to samozřejmě jedno, ona žádné děti nemá…

360 thoughts on “Proč neřeknete rovnou, že vám docházejí Ukrajinci?

 1. Ad „Na Letné by to teď v sobotu chtělo alespoň půl milionu lidí… Nebo víc. “

  Na vlastní oči: v půl třetí tam byly tak dva tisíce. Nejvýš tři.
  Lid dosud nedozrál.

 2. Mělo by NAHLAS zaznít, že branná povinnost se dle zák. 585/2004 Sb., o branné povinnosti a jejím zajišťování, ve znění p.p., neomezuje pouze na muže jako za toho překonaného režimu (ženy měly max. sloužit ve zdravotnických profesích), ale že vládní válkychtivá euroatlantická lokajská lůza může kdejaké malé holčičce poslat na jatka jak tatínka, tak i maminku…

 3. To s tou válkou nemá Řehka ze své hlavy. On má jen informace, které my nemáme. Ameračeni přesvětčují Němce, aby se vyzbrojili a vytáhli na Rusa. V půlce ledna dojde v Evropě plyn. Co udělali v minulosti mocní v Evropě, když nevěděli kudy kam? Rozpoutali válku proti Rusku. Udělají to znovu.

 4. https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-vydrzeli-jsme-devet-mesicu-totalni-valky-nenajdou-zpusob-jak-nas-zlomit-hlasi-zelenskyj-40415475

  Ale najdou, jen klid.
  Stačí, když budeš VVP a velkou část světa nasírat dál, jako je sereš doposud a ono to půjde, neboj.
  A poznáme to podle toho, že PR agentura, co pro tebe tyhle žvásty dělá, bude buď zajata zároveň s tebou, nebo postřílena. To druhé bych u Rusů čekal spíš.
  V historické literatuře se píše, že Rusy porazit nelze. Jenže vy nejste Rusové, víš?
  Opravdový Rus a vlastenec, ten by se nenechal najmout do cizího žoldu. Jeden pokus už proběhl s Vlasovci a nedopadlo to slavně, což?
  Nikdy by opravdový Rus nedopustil, na „mokrou práci“ pro cizí žold, zneužívat a nechat vraždit vlastní spoluobčany.

 5. Kdy konečně nejen „alternativně“ – pokud vůbec reálně existuje, dojde, že u moci, a vlastně i co by ideolgický, ideový, atd. NEPŘÍTEL je doslova a do písmene ANTICIVILIZAČNÍ SÍLA. O nic menšího nejde.
  Jde jednoznačně o civilizační, existenční – jak ekonomické, sociální, tak fyzické přežití. Je smrtící se „hluboce demokraticky zamýšlet“, jak se toho satana zbavit, a zároveň mu, nedej bože, nějak neublížit…
  Sice smrtící, ale tak současné…

 6. Bígl saje whisky v slánce,
  zrovna vedou velvyslance.

  Přilít právě z Teheránu;
  říkal si: no, ten má ránu,
  tak mladý a už tak tlustý
  ten má hubu na langusty.
  To bude člen pětikolky,
  v Íránu by pásl volky,
  tady vede zamini,
  v kapse tanga maminy.

 7. No při 28% důvěře vládě, a to si ještě fandí, bych byl s nějakou mobilizací a bojem proti Rusovi opatrnej …mohlo by se taky klidně stát, že ti „dobrovolně“ mobilizovaní by to mohli vzít směr Praha a trochu ten chlív vyvětrat…

  1. Směr Praha!

   S velikou armádou s cesty smetem vrahy
   S armádou Sovětů dojdeme do Prahy
   Paže vedle paží, stát budem na stráži
   za práci klid
   pro všechen lid
   my uhájíme věčný mír!

     1. Až budou Japonci a Korejci zpívat, že paže vedle paží půjdou se Sovětskou armádou do Prahy, bude úplně jiná doba…

      1. Nežertoval bych tak moc.
       V Rusku je poměrně dost lidí, kteří s nostalgií vzpomínají na dobu, kdy CCCP byl jednou se světových velmocí. A oslovování se „soudruhu“ tam nikdy nezapadlo.

       1. I když chápu, proč to píšete, zkuste se podívat na tu situaci tak, že aktuálně stojíme před volbou zda být podřadnou kolonií Německa, zdrojovou základnou jednorázových terčů pro USA anebo totální anihilace. Na jiné možnosti si – z důvodů živějších hostorických postojů nedovolíme sáhnout.

        Žerty v této situaci upouštějí páru zoufalství naší vlastní omezenosti.

        1. Z mého pohledu žijeme na rozhraní dvou kultur. Vždycky nas budou považovat za svoje předpolí, ať už ti, anebo oni.
         Z toho důvodu jsme patrně nuceni všechno nějak ošvejkovat, což se nám celkem vždycky dařilo. Lidské ztráty ve WAR2 byly v Protektorátu daleko menší než v Polsku. Praha zůstala – na rozdíl od Varšavy – vcelku.
         Nejsem na to pyšná, ale ani se za to nestydím.
         Blbé je, že tahle sqadra, která se zmocnila vlády, žere ty nápady “ demokratického světa” jako vojnu. Asi mají pocit, že spolu s Amíky říděj Zeměkouli. Proti těmhle byl i Biľak rozvážný vlastenec a diplomat.

         1. Minimálně od dob knížete Svatopluka se pokoušíme být součástí toho „západu“. A vždy to znamenalo jen války, rozvrat země, a když už konečně došlo k nějakému rozkvětu, vždycky nám to tu ten západ nakonec nějak zničil, nejlépe prostřednictvím politických intrik nebo války. Následkem toho vždy umřely tisíce lidí, další tisíce emigrovaly, většině těch zbylých se život proměnil v zoufalé přežívání. Součástí tzv. „východu“ jsme byli něco málo víc než čtyřicet let. A válka v té době nebyla ani jediná, jen ta studená. Není těžké si dát dohromady dvě a dvě.

   1. Nebo o pozvání na zabijačku☺

    Myslím, že politiků a aktivistů a právníků ….už bylo u paní Vidlákové dost i miliardářa tam měla, možná by měla konečně i paní Vidláková obyčejnou ženskou radost…

    A třeba by i Jarek, JaroMÍR tam rád došel, kdo se nezeptá, neví.☺

    PS. U nás se ale (nejen milý Jaromíre) rozmohl takový nešvar, figury v roli ministrů …už ani na to,
    co řekne pan prezident USA nečekají a jak říkal Werich:
    „Kolikrát jsme se už přesvědčili, že kde stranický blb, tam je vždy nebezpečno.
    A aktivní blbec – ten je horší než cizí, případně i třídní nepřítel.“…..

    A pro nás ostatní další údajně Werichovi hlášky:
    „Lučebním kamenem pro zjišťování pravosti daného blbce je humor:
    blbec skutečný nesnáší, když si někdo dělá z blbců legraci. V první řadě to nesnášejí cenzoři.“

    „Malí se vždycky bojí velkých, ale stojí za úvahu, že velice velcí se skoro vždycky bojí nepatrných.“

    1. O Jarka Nohavicu a jemu podobnych nema vidlak zaujem, lebo by mu len zbytocne odpili /a to hojne/ z portskeho a nemal by z nich ziadny osobny prospech. To ste este nepochopili, o co vidlakovi ide podla výberu hosti, ktorých si pozyva?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *