Pamatujete první přímou prezidentskou volbu v roce 2013? Jak se do druhého kola dostal Miloš Zeman a Karel Schwarzenberg? Tenkrát poprvé pravda a láska vyzkoušela svou mediální sílu a kníža nám neslezl z obrazovek ani na chvíli. Jeho marketing byl všudypřítomný. Udělali mu placku s pankáčským čírem, jeho příznivci si vylepovali plakátky do oken, u nás v Miroslavi se ti správní a evropsky hodnotní zastupitelé předháněli, aby o Karlovi psali do místního zpravodaje a omlouvali tam jeho spinkání v poslanecké sněmovně, ba i v místním evangelickém kostele se za něj dlouze agitovalo a pro mě to byl tehdy jeden z důvodů víc psát.
Tenkrát poprvé nastoupil totální marketing a poprvé přišli lepšolidé s tím, že kdo s nimi nesouhlasí, je zrádce a špatný člověk. Kdo nevolí Karla, ten si nezaslouží volební právo a je třeba ho napsat na proskripční seznam.
A pak kníža Kchárl hladce prohrál, protože ho Zeman v přímém přenosu v podstatě donutil říct, že Edvard Beneš patří před soud do Haagu. Navíc se ještě ukázalo, že Schwarzenberg neumí českou hymnu a vůbec se ze „starého vlastence“ vyloupl úplně normální sudeťáček, který se nejenže třese na majetky, ale ještě na ně potřebuje státní dotace, protože se neumí postarat, aby majetek živil jeho, místo toho musel on živit svůj majetek.
Po zbytek svého života pak už Kchárl jen pospával v senátu, ale ještě na smrtelné posteli viděl, že na nějaké smiřování s německou NSDAP a jejími českými kolaboranty jaksi nedojde. Ještě měl možnost si uvědomit, že snaha Němců o konečné řešení české otázky ještě nebyla zapomenuta, ani odpuštěna. Jeden sedmdesát let mrtvý Edvard Beneš je pořád ještě víc než bývalý aristokrat, i když za knížetem stál Kalousek, Česká televize, Jindřich Šídlo a spousta odkloněných peněz z kupónové privatizace.
O pět let později už Jiří Drahoš raději mluvil jen o stahování králíků a do smiřování s Posselty a jinými nacistickými pohrobky se raději nepouštěl. A stejně prohrál.
Karel Schwarzenberg se svého snu o vedoucí úloze Německa v Praze už nedožil. Zřejmě měl radost z toho, že tady Němcům skoro všechno patří, měl radost, že kolem něj skáče tolik českých lokajů, ale to hlavní mu pořád chybělo. Nedožil se českých skloněných šíjí nad kterými by opět svištěl německý bič. Nedožil se revize výsledků Druhé světové války a nedožil se anulování Benešových dekretů. Když už už sahal po vítězství, proměnilo se v jeho největší porážku, kterou už nikdy nerozdýchal.
Bernd Posselt teď zkouší jinými prostředky to samé a všimněte si, že do toho jde se stejnou germánskou zpupností, s jakou Schwarzenberg mluvil o Edvardu Benešovi. Bude se smiřovat, ať se to Čechům líbí nebo nelíbí. Bude to dělat v Brně, kde jeho milí krajané chodili na veřejné popravy do Kounicových kolejí a pak se hrozně divili, že je po válce hnali do Pohořelic a tam dostali tyfus a nedostali pořádně najíst. Ano, do Kounicových kolejí na střílení Čechů chodily právě ty načančané paničky s dětskými kočárky jako do divadla. Ano, kolektivní vina je nepřípustná, až na jednu jedinou výjimku a tou je německé zacházení s českým národem.
Na pomoc si Posselt bere arménského recidivistu a smradlavé prase Pšenáka, kteří už ohlásili, že v Brně budou (inu, Majdan musí být) a o těch, kteří v Brně nechtějí sjezd nacistických pohrobků, mluví jako o nacistech. Mluví o dialogu, který ale končí ve chvíli, kdy poslanecká sněmovna odhlasuje odmítnutí sudetoněmeckého sjezdu. V té chvíli je z dialogu fraška demokracie.
A protože Lančmítům teče do bot a z brněnského sjezdu začíná být politická událost desetiletí, bylo zapotřebí nasadit dalšího kolaboranta. Petra Pavla. To je ten, který sloužil Sovětskému svazu, NATO a teď slouží Německu. Takový ohebnější Emanuel Moravec říznutý Karlem Čurdou. Zařídí mu to prohru v prezidentských volbách, alespoň ale vidíte, jak jsou Germáni zoufalí, že nasazují své poslední žolíky.
Já dnes neřeknu nic jiného, než co jsem říkal v roce 2013. Pojďme se postarat, aby všichni sudetští Němci i s Posseltem osobně, zjistili totéž, co v prezidentské volbě zjistil Karel, dobroty barel a za dva roky to zjistí i náš rozvědčík. Že Edvard Beneš je i osmdesát let po smrti pořád živější než celý Landsmanšaft a že je silnější než Lukačovičovy presstitutky, Řezníčci, či Bartkovští, ba je silnější než trojnásobný kolaborant z Černoučku. Pojďme se postarat, aby pupkáč s Dolfiho patkou zjistil, že Edvard Beneš je silnější než bavorské příspěvky na konání sjezdu, je silnější než městská dotace pro Meeting Brno, ba je silnější než celý Haagský soud.
Jakýsi bavorský plátek napsal, že Soeder a Posselt mají Čechy naučit slušnosti. Tak jim pojďme ukázat, že takhle se slušnost neučí. Pojďme jim ukázat, že Zeman věděl, proč otevřít téma kolaborantů s nacismem a že udělali chybu, když nás donutili si znovu vzpomenout, jak tady řádili, vraždili a chodili se na ty justiční vraždy dívat i s dětmi a kočárky.
Příští víkend to nebude o ničem jiném než o počtu a disciplíně. Oni se budou snažit z toho udělat Majdan. Stovky kameramanů budou připraveny natočit jasné důkazy, jak jsou Češi zlí na hodné Němce, kteří by mouše neublížili. Neusnadňujme jim to. Schwarzenberg neprohrál díky křiku, ale díky tomu, že neměl dost hlasů. Jediné, na čem záleží, je počet protestujících. Pojďme Posseltovi ukázat, že spolek založený nacisty u nás nikdy nesežene dost hlasů ani za všechny peníze světa. Postarejme se, aby všichni ti sudeťáci odjeli domů a aby i na smrtelné posteli věděli, že přijet do Brna byla chyba, která jim prohrála srdce i majetky a Lidovce definitivně dostala ze sněmovny, Grolich neGrolich. Postarejme se, aby Bernd Posselt dožil s vědomím, že už nikdy nebude váženým občanem Jablonce a že Edvard Beneš je stále víc než on, i kdyby byl desetkrát europoslancem a měl stokrát víc peněz.
Postarejme se, aby Bernd Posselt do konce svého života nadával na Hollana, do čeho ho to uvrtal. Aby do konce života nadával na „čechiše švajne,“ které ho připravily triumf, když ho měl už nadosah. A až bude sedět s Kchárlem v pekle, aby nad tím mohli po zbytek věčnosti lamentovat.
Osobní dodatek:
Pod textem najdete pozvánku na všechny akce, které se kolem sjezdu Landsmanšaftu budou konat. Jsem rád, že se podařilo je organizovat pod společnou hlavičkou všech. V naší zemi je snadné se rozhádat, ale tváří v tvář germánské zpupnosti jsme tentokrát všichni ve společném zákopu. Teď není čas na brblání, že se to mělo zorganizovat líp. Počítá se množství, nikoliv údernost projevů. Jasně se rozliší, kdo má rád naši zemi a kdo ji chce prodat.
Pokud to máte daleko a musíte si vybrat jen jeden den, přijeďte v neděli na hlavní demonstraci. Potkáme se tam.
__________________________________________________________________________________
Přátelé, pokud mě chcete podpořit, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Vaše podpora bude do poslední koruny využita pro projekt „Vidlákovny“ . Každý, kdo pošle příslušnou částku, může si na oplátku vyžádat knihy z nabídky. Číslo účtu: 1769955003/5500 IBAN: CZ8355000000001769955003. Kdo chce, může přímo na stránkách Institutu pro platbu použít QR kód.
Kdo preferuje jednoduché placení, nabízím možnost přes tuto platební bránu: https://donate.stripe.com/28E4gzekn7mlgjS0g3g3600

Reakce na toto.
Ales Tichy napsal:19 května, 2026 (9:28)
Volby jiz dlouho povazuji za nefunkcni, proto nechodim volit. Ty rok stare jsou toho nejlepsim dukazem, nic se nezmenilo a nic se nezmeni. Babis je jen jinak barevny Fiala.
Ale pri posledni volbe presidenta jsem v druhem kole udelal vyjimku, protoze jsem se zdesil tou hlouposti volicu. Volil jsem Babise s cilem dostat jej na hrad, aby nemohl byt pristim premierem. Volici bohuzel dvakrat rozhodli jinak, Pavel je na hrade a Babis je premierem. Od te doby volice oznacuji za hlupaky, coz se zdejsim diskutujicim vubec nelibi.
Proboha jak muže jen trochu chytrý člověk napsat takovou hloupost. Dobře jen na chvilku připusťme to co píšete nejít k volbám. Dokonce připusťme že nás těch nehloupých bude 80 procent, v reálu je to nemožné. A co se stane? No ten zbytek půjde volit a získá dokonce takovou moc že bude mýt sílu přepisovat zákony. Takže kdo je ten hlupák? Nejít vůbec k volbám je ještě větší hloupost než jít a bohužel aspoň nedopustit úplnou katastrofu.
Na politiky je zbytecne nadavat, protoze to jsou jen figury, ve kterych se jen zhmotnila hloupost volicu. A prave ta hloupost volicu prokazuje fakt, ze demokracie a svoboda cloveka je katastrofou sveta.
K první větě druhého odstavce – nemůže.
Voni ,poucne psat neprestanou , neco delat nepujdou , treba demonstrovat proti sudetsum.
Chybicka se vzdycky vloudi..Radsi budou porad opravovat chybicky v gramatice…
tata 19 května, 2026 (21:41)
Tak tedy volte a volte, ale bude vam to hovno platne.
Meni se pouze ty figury nahore, smer ale zustava.
Ty fialove zakony Babis rozhodne neprebarvi …
Mimo téma (i když vlastně ani ne).
Felix Holzmann a jeho klíček z aluminia:
https://smis-lab.cz/2026/05/19/kde-je-ten-klic-aneb-ceske-vedkyne-hledaji-priciny-propadu-plodnosti/
.
že jsem tak smělý soudruzi
židovská obec se vyslovila proti koncertu rapera Westa
ale proti konání sudeten srazu se nevyslovili
židé mají rádi hnědou?
židé jsou přeci ti hodní z holokaustu
chápe to někdo?
Je jiná doba. Jsou jiné hodnoty.
Přichází doba s AI.
Haha! Ti Vás ojebávají a vy je ještě hájíte!
Našel jsem si hlasování v Brně na zastupitelstvu, jak se hlasovalo o té dotaci z veřejných peněz pro neziskovku Meeting Brno, která podporuje Sudeťáky.
Pro byli i všichni členové ANO!
Všichni členové SPD a Trikolory se pouze zdrželi!
Důkaz níže.
https://apl.brno.cz/protokoly-zmb/zmb-z9-25/20250325-30-34351.html
Už vidíte jak Vás i ti údajní vlastenci ojebávají, anebo pořád nic a zase jim to hodíte? Třeba Vás příště tito vlatenci vezmou do sprch. Doporučuji se nesprchovat!
Je fajn, že jste o tom napsal.
A co s tím?
Jak to řešíte Vy. Koho volíte.
Jak dál?
Věřím, že nám dobře poradíte koho máme volit.
19/05/2026 OSTATNÍ
Prohlášení IVK: Prezident Pavel svou podporou sudetoněmeckého sjezdu v Brně poškozuje česko-německé vztahy
IVK
Zásadně se ohrazujeme proti tomu, že prezident republiky Petr Pavel udělil svou záštitu sjezdu landsmanšaftu v Brně, čímž v mnohých očích přikryl tuto nezodpovědnou akci jménem našeho státu a jeho občanů.
Pořádání sudetoněmeckých dnů poprvé od konce druhé světové války na našem území považujeme za průlomovou událost s výrazným politickým obsahem, který nelze ignorovat. Považujeme za zcela nepřijatelné, aby česká politická opozice v čele s prezidentem Petrem Pavlem závažnost celé události i její politické důsledky zlehčovala, podceňovala či dokonce takovému vývoji napomáhala.
Jde o akci politickou, hájící velmi konkrétní politické zájmy a požadavky. Ty nejsou v souladu s politikou České republiky i s aktuálními postoji současné vlády.
Prezident Pavel a současná česká parlamentní opozice svojí podporou sudetským Němcům otevírají bolestivou historii, kterou dnešek nemůže nijak vyřešit, a v důsledku tak poškozují česko-německé vztahy. Ty ohrožuje především německý landsmanšaft a jeho domácí spojenci.
IVK, 19. 5. 2026
Petr Pavel a Kolář zjistili si, že mají vlastně moc a velkou moc mluvit do chodu naší země.
Rozhovor s Okamurou: „proč se vám nedaří prosazovat zákony?“:
rok 2022 – „protože nejsme ve vládě“
rok 2026 – „jsme sice ve vládě, ale dostali jsme málo %“
No vidíte voli/čové, stačí volit až do smrti a třeba to jednou vyjde!
Hezky vás jebou „vlastenci“.
A máte na to jiný recept.
Co s tím?
@asdf
Koho jste volil, že vás nikdo neojebal z poslanců.
Tak se podělte.
Asi tak. Kdo čekal, že to půjde jak po másle, má máslo na hlavě.
👍 🤣 🎯 1️⃣⭐
Myslím, že demonstrace v Brně je Českými drahami pokryta k plné spokojenosti pořadatelů z řad Landsmanschaftu i Brněnské radnice. 23.5 začíná plánovaná výluka ze směrů Prostějov a Přerov, náhradní doprava bude organizována autobusy. Další trasy budou jistě následovat a doprava autobusy bude dimenzována na obvyklý provoz.
Mezi Českou Třebovou a Opatovem totéž. Není to záměr?
Zdá se, že sudetoněmecký slet v Brně nerezonuje dobře ani v baště lepšolidí Praze. Na Seznamu si v článku nějaký pan David Vondráček stěžuje:
Chodím plavat do pražského Podolí a máme tam takovou partu, kdy vždycky kecáme o všem možném. Teď jsme probírali excesy fotbalisty Tomáše Chorého a otázku, zda ho ještě vezme na milost Slavia a reprezentace. Pak se z ničeho nic stočila diskuse na Sudetoněmecké dny v Brně a moji plavečtí podolští kámoši se shodli na tom, „že nesmíme Sudeťákům ustoupit ani o píď!“ Když jsem se ptal: co tím myslí – dostalo se mi odpovědi: „Co má sudeťácký skopčák pořádat v suverénní zemi?“
Tak to vypadá, že Kolář možná udělal osudovou chybu a může hradnímu maňáskovi překazit znovudosazení do manéže.
🤡https://www.facebook.com/reel/987336317076728?locale=cs_CZ🤪
Os začátku dubna rubl posílil o 12% a stal se tak vůči dolaru nejsilnější měnou na světě.
https://logos-pres.md/en/news/bloomberg-the-ruble-is-the-strongest-currency-against-the-dollar/
Kdepak 108 Rbl za 1 $, dnes je kurz 71,29 ( zdroj https://dzen.ru/)
V Pekingu je to jak na ofěře
Setkání Si a VVP
https://www.facebook.com/…692797642492
strčte si tu ksichtoknihu někam. Normální zdroje nemáte?
PEKING, 19. května. /TASS/. Ruský prezident Vladimir Putin přiletěl do Číny, informoval zpravodaj agentury TASS.
Ruský vůdce bude v Pekingu 19. a 20. května a jeho program je poměrně nabitý. Jak již dříve poznamenal jeho poradce pro mezinárodní vztahy Jurij Ušakov, nejdůležitější událostí nadcházející návštěvy bude diskuse o nejnaléhavějších mezinárodních otázkách u čaje s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem.
https://dzen.ru/a/agyBlVU4_3gzRmCn
Když jinak nedáte.
Ale, Si Ťin-pching se na letišti neukázal.
tak ono by to bolo zrejme znacne drazdenie USA. Ak by pred par dnami tam nebol Trump, tak imho by Si- Putina privital aj na letisku, posledne tak urobil
Zátěžová vesta -10kg – dneska dorazila. Je dobré být pro následující měsíce a roky v dobré psychické kondici, podpořené přiměřenou fyzickou aktivitou.
Běháte s tím kopce, jaké? Jaký ročník, hmotnost?
Schody v 10-ti patrovém věžáku. Beru schody po dvou, ale běhání se tomu asi nedá říci. V patrech chodím.
A co se zaměstnat jako nosič někde na horskou chatu?
To by bylo příliš užitečné.
RE: JŠ, berk…
A příliš výdělečné.
Re: Pája
Ano, ale…
Bacha na kolena. Jak chodíte dolů? Výtahem, anebo hopkujete po schodech? Jestli máte vestu a ještě svoje „špíčky“ pod mužnou hrudí, bacha na klouby.
Josef Švejk by vám určitě doporučil házet vestu z okna, anebo poslat vestu do přízemí po manželce…
stačí provázek a táhnout za sebou.
A ještě může žádat odměnu za zametání schodů😀
Když budete provázek strkat před sebou, bude se vám krčit.
Pokud bude mokrý a zmrzne …
Doufám, že nejsem na odbornou diagnosu. 🤣
Rozhodně ne. Smysl pro humor není diagnóza.
Já mám zátěžovou vestu 20kg a nosím ji pořád, i do postele. Ale umím s ní běhat po horách.
Ja taky. Podkozni. Ale nebeham s ni, lidi nad 70kg by nemeli behat.
Že jo? Já taky chráním svoje klouby ze všech sil.
Taky už mi nějak zátěžová vesta poporostla.
Jak by asi dopadl záměr, uspořádat sraz motoklubu Noční vlci v květnových dnech. Je reálný předpoklad, že by to vláda zakázala jako bezpečnostní riziko. Proč to nejde stejně s lančmídama? Kolaborace ANO a Motoristů jako u Pávka?
Re: Pája
Přejmenujte to na „Slavnostní setkání denních vlků“ a projde vám to.
Určitě by prošlo WERVOLFOVÉ.
To je takové místní historické označení bojovníků za svobodu a demokracii že Dudetenlandu. Předchůdci Posseltovic pacholků.
Nejen předchůdci, jistě měli i společné členy.
Vždyť jsou to pouze neškodni němečtí důchodci. Říkali v TV. Ale jak to tak sleduji, tak se to moc neujalo.
Vyslovená podpora sudetských Němců jej postavila po bok takových škodičů, jakými jsou exministr Martin Dvořák, expremiér PetrFiala a de facto celá současná opozice, jejíž je Petr Pavel tváří.
https://www.novarepublika.cz/2026/05/velmi-kratce
Vzpomeňte na zákaz vystoupení operní divy Netrebko. To šlo hned! To nám Ukroši zakázali – suverénní zemi….by mne zajímalo, kdo asi vládě zakázal zakázat landšmíty??!! A proč to PS projednávala tak pozdě. Ví se o tom už dlouho….
Annu Netrebko si zakázala Praha. To se tenkrát Pospíšil zašel zeptat na velvyslanectví UA jestli by to nevadilo a zjistil, ze vadilo, takže se nekonalo
Ano, bylo to tak. Zkurvenej Jiřina.
Možná by se znovu hodilo, připomenout seznam signatářů „zvacího dopisu“ do Brna. V abecedním pořadí:
Miloš Doležal(spisovatel a redaktor)
Tomáš Halík(kněz a teolog)
Josef Holcman(spisovatel)
Matěj Hollan(politik a aktivista)
Petr Hruška(básník)
Karel Hvížďala(novinář a spisovatel)
Mojmír Jeřábek(spoluzakladatel Meeting Brno, autor textu)
Dora Kaprálová(spisovatelka a publicistka)
Vladimír Karfík(literární kritik)
Pavel Kosatík(spisovatel a historik)
Jiří Kratochvil(spisovatel)
Eda Kriseová(spisovatelka a novinářka)
Daniel Kroupa(politik a filozof)
Mikuláš Kroupa(ředitel Post Bellum)
Josef Mlejnek(básník a kritik)
Bedřich Moldan(ekolog a politik)
Dobrava Moldanová(literární historička)
Petr Oslzlý(dramaturg a pedagog)
Petr Pithart(politik a historik)
Bolek Polívka(herec a mim)
Petr Pospíchal(disident a diplomat)
Jaroslav Rudiš(spisovatel)
Pavel Rychetský(právník a politik)
Břetislav Rychlík(režisér a dokumentarista)
Vít Slíva(básník)
Olga Sommerová(dokumentaristka)
Jiří Suchý(divadelník a hudebník)
Jan Šabata(politik)
Anna Šabatová(bývalá ombudsmanka)
Marcela Šabatová
Pavel Švanda(spisovatel)
Milan Uhde(spisovatel a politik, autor textu)
Petr Uhl(in memoriam – text navazuje na jeho dřívější aktivity)
Jan Urban(novinář)
Ludvík Václavek(germanista)
Václav Vacek(kněz)
Prakticky nikdo z nich mě nepřekvapil… Spíše mě zarazilo, že těch signatářů není více, zvláště z „umělecké“ elity. Hlavně bych tam ještě čekal Svěráka a Vetchého…
No a vzhledem k udělení záštity k těm siknatářům klidně můžeme připojit i agenta Pávka.
Petr Uhl in memoriam…
Asi notářsky ověřený podpis.
A tak pro Halíka asi není problém získat něco z pekla, kdo ví zda se nestavil osobně.
Vy jste mi rozjasnil zbytek dne. Krásný a výstižný komentář!
Pavel Rychetský bývalý předseda Ústavního soudu České republiky. Jeho jméno v seznamu děsí. Troufám si říci, že o osudu Benešových dekretů je už rozhodnuto.
Rychetskej je moc malej na to, aby zvrátil rozhodnutí vítězných mocností po druhé světové.
njn sebranka nejhorší, akorát ten Suchý mne zarazil. Divné…
ač -i to není ten jeho brácha – tam by to sedělo. njn
Obávám se, že není.
V pátek večer je pěkně uvítáme u Besedního domu, kde mají přebírat pamětní medaile.
Přes web divadla semafor jsem Suchému poslal odkaz na Vlkův článek, tzn. ví o něm . . . (:-!).
👍 🥇 🏆 🎖️ ✔
Jak to říkal sapér Vodička : vinej nevinej,berte to po řadě….
„A pak kníža Kchárl hladce prohrál, protože ho Zeman v přímém přenosu v podstatě donutil říct, že Edvard Beneš patří před soud do Haagu.“
Jen pro pořádek – sledoval jsem tehdá tu TV předvolební debatu mezi Zemanem a Schwarzenbergem moderovanou Moravce.
Téma Benešových dekretů nazdvihl Zeman, ale Moravec.
Schwarzenberg odpověděl, jak odpověděl a Zeman mlčel.
Admirál
Burš.
Potvrzuji. Myslím, že záznam pořád bude v archivu České televize. Je jednou z mnoha dezinformací, kterou Lukačovičova úderka krmí veřejný prostor, že prý to rozvířil Zeman. Není to pravda. Moravec se zeptal a Kcharl se rozjel sám. Nikdo jej k tomu nenutil.
Tím hůř pro Kchárla…
Tady se hlavně jedná o to, že se zemanovi vyčítá, že vytáhl sudetoněmeckou kartu.
To ale není pravda. Měli by povolat k odpovědnosti svého miláška Moravce.
V podstatě stejná situace nastala nyní. Aktivisté a nemyslící kruhy pravdyalásky spáchaly sudetosjezd, PePa se k tomu přihlásil, DOBŘE MU TAK!
Moravec se FIRST zeptal až nepochopitelně na „případ, že by se vláda a Parlament rozhodli zrušit platnost „Benešových dekretů““, co oni by na to.
A prvního nechal se vymáčknout (a je třeba se soustředit) – Schwarzenberga a ten nahrál Zemanovi pak na smeč sice tří otázek, ale vlastně stačila už první hned reakce na prohru knížete.
Ale to bylo v 2013 a pamětníci a zájemci o vývoj republiky od 2013 ubývají….a v Bavořích usoudili, že už je čas zase zkusit „rozbíjet“ Českou republiku, nyní dokonce s pátou kolonou ani ne 100 % německou….
Zde ten podstatný jen kousek záznamu 2013 pro zájemce:
https://www.youtube.com/watch?v=hgL2Gmr4wUU
👍 🎯 1️⃣⭐ 🥇 🏆
Díky
Co tak čtu jinde, tak USA a Izrael ladí noty k další agresi proti Iránu. V tom případě zůstane Hormuz uzavřen nadále. Evropě dojdou zásoby paliva a bude problém. Naštěstí má řešení. Hantavir. A co jednou zafungovalo, zafunguje zase. Lokdauny a očkování. Babiš, praktik z kovidu, by si s tím poradil levou zadní a Alenka by zase hrozila odmítačům očkování. A protože mají zkušenost, už by se nezakecali. Proti této ne nereálné skutečnosti, se jeví sjezd lančmítů jako epizodka. Ostatně ne jediná. Příště Liberec a Karlovy Vary. Zvykněme si.
A nakonec Lidice Ležáky Javoříčko
Liberec bude zase Reichenberg.
Důležité!
Ministerstvo vnitra ČR v roce 2009 neumožnilo vznik občanského sdružení („české odnože“) Sudeťáků. Tito namítali porušování platného českého právního řádu.
Tehdy to šlo a dnes obdobná věc nejde? Opravdu jsou ANO, SPD a Moto vlastenci? :o) Asi moc né, že? Vy tupí voliči. A nemelte, že SPD má málo poslanců, kdyby chtěli mohou hrozit odchodem z vlády a zatlačit silně na ANO, které by mělo problém SPD nahradit KDU, což by jim voliči neodpustili nejspíš. Ale SPD na to sere, jen mele hubou a vy – debilní voliči jim to příště zase hodíte a Radim Fiala opět dostane pro své firmy dotace z jím „nenáviděné“ EU.
https://www.facebook.com/klara.a.samkova/posts/pfbid02WrCk8XDQk5VubERssTppBku6Ujcsrk9oeqxjSAxpse3Bi71bdgUkBMm66HZJpJu5l?locale=cs_CZ
Zas tak důležité to není. V roce 2015 byl český spolek registrován, ale není to žádná česká odnož SdL, jen podobné jméno.
Nemáte pravdu, kopírují ty zásadní cíle proti „Benešovým dekretům…“, je to také ze soudku těch provokací nesmířených s výsledkem války ve 20 století, ale že tomu budou usilovně pomáhat houfně dokonce i ti dosud čeští občané s ústy plnými lidských práv, je fakt hodně šokující.
Lidi ať přijedou se omluvit, pomodlit, smířit…, ale ne pod „spolek“ a jeho sjezd, účelově kryjící jednoznačně politické cíle, vymáhané ještě navíc na jiném státu a jeho naivních, či navedených – a cizí propagandou zmožených občanech a nebohé to naší republice, nově lstivě jakože nyní „dobrovolně“, smiřte se s naším programem, nyc se fam nestane…
Co jiného než politika je ta podpora cizí bavorské … moci a fakt nejsou v ČR právníci, kteří by to dobře žalovali a zejména soudci, i když nezávislí, tak ještě alespoň na straně územní celistvosti a nepoškozování ČR?
A není v republice žádný smělec, který by to propagování a jen ten sjezd/sněm i předběžným opatřením ještě nyní v ČR prostě s ohledem právě i na bezpečnost účastníků a také občanů ČR zakázal a kdo zákaz poruší – vyhostit?
Přijet nadále individuálně mohou, ale prapory a symboly a propagace natož sjezd takového spolku a cílů u nás, tak to ani omylem….jinak budou následky a po čase divení, ale už může být pak pozdě.
Cituji z odkazu:
„Sudetoněmecká rada 15. ledna 1961 schválila a 7. května téhož roku přijala „20 bodů“, které jsou v zásadě dodnes v platnosti. Mimo jiné je v nich požadováno opětovné usídlení sudetských Němců na původních územích, kde žili do roku 1945. Je tím míněno právo sudetských Němců znovu osídlit některá území v České republice, v krajním výkladu s tím, že jimi osídlená území by mohla být od českého státu následně odtržena.
Tyto body korespondují do určité míry s Karlovarským programem, který byl vyhlášen předválečnou Sudetoněmeckou stranou, podporovanou Adolfem Hitlerem.
Program „20 bodů“ nerespektuje výsledky, kterých bylo dosaženo ve vzájemném česko-německém dialogu, a je v rozporu s politikou evropské integrace i evropského pojetí moderní multikulturní společnosti.
Konání sněmu Sudetoněmeckého krajanského sdružení v Brně, jehož stanovy této organizace obsahují revizionistické cíle, které směřují k „napravení vyvlastňování – finanční odškodnění“ (§3 odst. 1 a 2 stanov) a k zásahu do poválečného právního uspořádání, je pokusem o přímou revizi Postupimské deklarace a poválečných rozhodnutí vítězných mocností, která jsou součástí mezinárodního právního rámce, na němž stojí bezpečnostní architektura Evropy i ústavní kontinuita České republiky“
Zdroj:
https://medium.seznam.cz/clanek/hana-liskova-proc-mi-vadi-konani-snemu-sudetonemeckeho-krajanskeho-sdruzeni-v-brne-276779
Tady je odkaz na těch 20 bodů knižně:
POTOČNÝ, Miroslav. Sudetoněmecký program tzv. 20 bodů z hlediska mezinárodního práva in.
KURAL, Václav a kol. Krajanské organizace sudetských Němců v SRN – Studie o sudetoněmecké otázce. Praha: Ústav mezinárodních vztahů. 1998, s. 136.
njn zapomínáte kdo na klíčových místech ještě sedí. Ona ta výměna postů nejde tak rychle, bába správně začal napřed měnit ekonomiku a už řvouu jak utržení , ale , mno uvidíme
Uvidíme, někteří to za 35 let ještě nezvládli zaznamenat na vlastní oči. Někdy pomůže podívat se pod nohy jestli nestojí na kabelu, nebo si nadsednou – kablík může být klidně i po zadkem.
Česká republika se 15. května, připojila k tak zvané „Rozšířené částečné dohodě Zvláštního tribunálu pro zločin agrese proti Ukrajině. Podpisem ministra Macinky! Rusko tedy bude souzeno Evropskými Macinkami za agresi.
Válečný tribunál organizují obvykle vítězové války.
To Macinka neví
Tribunálu chybí ovšem mandát. Je to ve skutečnosti jen projev nepřátelství. Prostě partička, která stála za krvavým převratem na Ukrajině v roce 2014, nadále projevuje nepřátelství vůči Rusku. Má to stejnou váhu, jako kdyby Rusko chtělo soudit třeba Viktorii Nulandovou, za organizaci Majdanu.
Macinka prostě pracuje na tom, abychom už nikdy nemohli s Rusama obchodovat. V čím zájmu asi?! Fialovci nás poškodili a tenhle to ještě vypiloval. Hajzl! Nepracuje pro nás ani omylem, jenom se tak tváří.
Petr Pavel nepatří na hrad, on patří před národní tribunál. (Michal Semín (spolek Svatopluk))
Nelze než souhlasit – ať se mu to líbí, nebo ne.
Strejda Sam opouští evropskou mršinu a vybuduje si pozice v Tichomoří proti Číně, kde je (bude) těžiště moci. V mršině si budou hledat larvy životní prostor, to už tady jednou bylo a nový Áda zkouší, kolik minulosti je zapomenuto.
Myslím že prasata typu Onanujesám, Otylec a Drátěnka Oldřiška (její tvář vypadá jako 3 dny drhnutá drátěnkou) udělají vše proto, aby vyprovokovali nějaký šrumec, který skončí lynčem těch nácků.
Skoro bych řekl, že si nic jiného ta pravda a láska nepřeje. Nezapomínejme, že v naší názorové skupině vidí samé krvežíznivé proruské vrahy.
Bude bohatě stačit, když přes pískot a bučení neuslyší kolaborantší fandové ani slovo z projevu toho vyžraného Hitlera 2.0.
Ogouš je teďka nabuzený. Vrchní soud vrátil usnesení krajskému, tak mu péro povyrostlo o 10 čísel. Konečne se mu zase vleze do ruky =)
No, lecos pamatuji, takže mi napadlo, jestli se nechystá Aeroflot Druhý. Po něm se přijaly pendrekové zákony protože přece se toto nedělá. Nyní by se řeklo, že se to přece nedělá a musíme mravně dorůst Evropě a jejím hodnotám a proto se zruší Benešovy dekrety například. Ostatně vliv USA v Evropě slábne a bývalí spojenci z II.svět. Hungaria a Germania vykřikují o dekretech, Ale výmluvně mlčí o Polsku a Odra-Nisa.
Myslím, že se pletete. Vyprovokovat bitky měli Fialajugend před volbami, aby bylo možné diskreditovat nepohodlné partaje. Tehdy se to hodilo.
Nyní naopak potřebují aby vše proběhlo hladce a mohli vykreslovat Sudťáky jako hodné a slušné sousedy.
Teď jejích plánovanou přítomnost oznamují proto, aby odradili běžné lidí od účasti na protestech.
Proto nenechte se odradit a přijďte protestovat!
Rudolf Jindrák byl u toho, když V.Havel podepisoval s Pithartem , Čarnogurským a Kohlem nějaké papíry ohledně Benešových Dekretů, které jsou na 50 let tajné(???). Ještě 15 let a možná se to taky dozvíme, ale to nás zde na Vidlákových kydech už moc nebude, kdo ví? A Rudolf Jindrák je taky zajímavou postavou, možná ví, ale nepoví.
Náš vysloužilý politruk, majitel rudé knížky a taky pucflex v NATO se nám vybarvil jako velikonoční vejce a za ty jeho veletoče ho miluje 3,5 milionu jemu podobných. Jako opoziční politik má i za sebou své opozičníky a cestu do dalšího období mu klestí ČT, rozhlas, internetová média, no , kdo z vás na to má?
https://www.facebook.com/reel/1280756397021133
Předseda vlády má jistě pravomoc nahlížet do vládních dokumentů.
Hlasitá výzva vládě pro ověření obsahu všeho,co Venca Flaška podepsal,
by vnesla jasno……a možná bychom se zděsili,že je prohráno už dávno.
Taková vládní komise…..
Ach jo, prostě mi to nedá – původně ta německá chlastačka byla odhadována na cca 2 000 sudetských Němců = akce velikosti teraristické burzy, menší výstavy koček nebo větší prodejní akce Lidlu.
Nic víc, nic míň. Město Brno by to ani nepoznalo…
A najednou je z toho mediální událost roku – organizují se protiakce a protiakce protiakcí. Zviditelní se nejagresivnější ze všech těch akcí, protiakcí a protiakcí protiakcí. – Nezorganizuje ještě někdo protiakci na tu Oganesijanovu protiakci na protiakce dezolátů?
Ta zaťatost už začíná vypadat, že hukot okolo akce ohrožuje nějaké vysavačovy kšeftííky.
Všiml jste si, že Eta v pasivu si zase zkrátil nick ?
Máte pravdu, nevšiml, díky za upozornění.
Tak vite jak… kdyz vysivate na vice stavech, obcas je problem udrzet si prehled kde jste kdo.
Jako soudružka Korabelnikova. ETA je hrdina fašistické práce.
Spíš jsem pochopil, že Vidlák se již ke svému původnímu nastavení nezávislého blogera nevrátí. Něco se v něm nenávratně změnilo. Bohužel.
Kdybych chtěl zamlžit svůj nick, udělal bych to trochu jinak – Vaše závěry jsou tedy trochu mimo, že?
jo, musel jsem si zase rozšířit blokovací skript …
jen jestli to je ten samý Eta. Alefe, co ty na to?
I kdyby jich mělo přijet jen deset, tak si tady nemají co pořádat sabaty, potomci henleinovců! A je jedno, kolik jich přijede, potřebují dostat VZKAZ! Relativizace a podceňování vám jde dobře, naší zemi to však neprospěje. Ale to je vám jedno, tak nevím, proč se tady vůbec vyskytujete.
Skvěle napsané! 👍
Jakým jazykem se bude mluvit ve Spojených Státech Evropských? Mám obavu, až se celá Evropa sestěhuje do státu s nejvyššíma souciálníma dávkama, tak aby se domluvili.
Vetsinovym. Nejspis nejakym arabskym dialektem.
Jedině Perštinou
پیامدهای جنگ بر اقتصاد جهان؛ از فشار بازار کار تا جهش هزینه انرژی
Strýček Google:
Důsledky války na světovou ekonomiku; od tlaku na trhu práce až po prudký nárůst cen energií
Vzdávám hold a poděkování všem Slovanům, kteří přijedou osobně do Brna pozvednout hlas proti německému výsadku, který je nedílnou organickou součástí příprav drunk nach osten. Zatímco evropské i české zbrojovky jedou naplno a každodenní ostřelování Ruska se tváří jako ukrajinská obrana, poslední otázkou zůstává, jestli Rusové zaútočí na Evropu preventivně nebo až v okamžiku nejvyšší nouze. Obyvatelstvo českých zemí se většinově ke svému slovanskému původu nehlásí, pokud jej vůbec má. Tím je naše role předurčena.
Kdo chce uniknout do bezpečí mimo evropské válčiště, má nejvyšší čas.
Ad. zbrojovky, už zase pilně pracujeme pro říši a podporujeme její válečné úsilí,proti asijským hordám.
Nekecej a bez demonstrovat..
Dovolím si sem napodruhé a naposledy vložit link na pana Pokorného, jehož blog na iDnes na naše současné téma dosáhnul už „karmy“ 40. To kdysi občas míval Větva, než ho zakázali…
Člověk se zasměje, ale je to takový smutný smích. Mrazivý.
https://blog.idnes.cz/ladislavpokorny/landsmannschaft-je-ochoten-se-s-cechy-smirit-podporte-brnensky-sjezd-nic-se-vam-nestane.Bg26050515
👍 🤣 🎯 1️⃣⭐ 🥇 🏆 🎖️ ✔