18 července, 2024

Obětujeme levé křídlo

Tak nás vláda oblažila další skvělou reformou. Tentokrát bude třeba zreformovat výběr DPH. Tři sazby jsou totiž moc, budou jen dvě. Samozřejmě zmizí ta nejnižší a tak nám řádně podraží vodné, stočné a další poměrně nezbytné věci k životu. A aby plebs moc nevyšiloval, sazba DPH na potraviny klesne o jedno procento. Sice je to jen pracovní materiál, který „unikl“, ale nepochybuji o tom, že se v nejbližších dnech najde neuvěřitelné množství expertů se spoustou titulů před jménem i za jménem, kteří národu objasní, jak to vláda skvěle vyřešila a jak moc nám to do budoucna pomůže. Tito hoši dostanou patřičný prostor v mééédiích, pak se to potichu zavede a všechno bude cajk.

Tady je nejlépe vidět, že na ideologii záleží a záleží na ní sakra hodně. Libtardi mají konečně svojí milovanou vládu, konečně se nám do politiky vrátila slušnost a řád, konečně není u moci žádný bývalý komunista, konečně nikdo nekrade, nezaklekává, nevyhazuje z práce, konečně máme svobodu slova a vláda jen bojuje s proruskými dezinformátory… a proto vlastně nevadí, že se zdražily potraviny, nevadí, že se zdražil benzín, nevadí, že se zdražilo topení a vůbec všechno, protože světlé zítřky jsou už za rohem.

Tedy… hned jak se zbavíme těch všivých důchodců, kteří nám zanechali spálenou zemi a tak si žádné důchody nezaslouží. Kdo to řekl? Mladý, krásný a chytrý pirát Jakub Horák. Prý marketingový expert… Co na tom, že před volbami se Richterová ještě fotila s autem, kde byla napsaná hesla vstřícná k seniorům. Co na tom, že se všichni zaklínali péčí o důchodce. Teď už jsou jednoduše přítěž a s nimi i všichni ti, kteří sice pracují, ale z výplaty vyžijí stále hůř.

To je totiž celá vládní politika. Nejen u nás, ale v celé Evropě. Obětujeme levé křídlo. Už nejde o to, něco zlepšovat nebo se snažit o nějaké sjednocení společnosti. Už jde jen o to, zbavit se přítěže. Do lodi nám teče už dlouhá léta, to všichni víme. Ale všechny předchozí vlády se alespoň pokoušely některé díry ucpat. Snažily se alespoň budit dojem, že jsme všichni na jedné lodi… ano, říkali to především proto, abychom neremcali a pěkně pumpovali, ale alespoň nám dávali zdání, že se se všemi počítá.

Musel přijít až Fiala, který ve své nekonečné moudrosti konečně rozseknul ten gordický uzel globalizace, kdy sice stát potřebuje stále více peněz, aby zmírnil úděl těch, kteří neudrželi krok s vývojem a na propojení celé planety jen prodělali, ale zároveň stát peníze nemá, protože stále větší díl ekonomiky se obejde i beze státu a dokáže si zařídit, aby daně platit nemusela. Za Fialy to konečně vymysleli… prostě obětujeme ty, kteří nebyli dost flexibilní.

Přitom je to neuvěřitelné. Vláda vybrala neskutečné peníze na DPH, snížila valorizace, snížila zvýhodněné jízdné, má obrovské dividendy od ČEZu… a přesto je rozpočet v deficitu jaký tu nikdy nebyl. Samozřejmě žádný pravdomluvný intervjuk ani minutu nepátral po tom, co se s těmi penězi děje. Kam tečou? Na Ukrajinu, nebo na lipskou burzu? To se musíme domýšlet sami…

Zakázky v průmyslu klesají, obchod s nemovitostmi se téměř zastavil. Klesají tržby v maloobchodě. Už jsme slyšeli o skvělém nápadu na energetické štítky, podle kterých budeme z budov platit ekologické daně… Prostě… obětujeme dezoláty, ti nás stejně volit nebudou, obereme je o všechno, protože jsou přítěží na naší cestě k bezuhlíkové ekonomice a veganské budoucnosti, která je tak správná a hodnotná, že se o tom prostě nesmí pochybovat.

I ten Mao se svým Velkým skokem snažil zařídit, že stoupne výroba, že se lidi budou mít líp. Sice to nedopadlo, ale jeho vizí byla budoucnost, ve které se mají všichni dobře a mohou si koupit spoustu blbostí. Tohle je asi poprvé v dějinách, kdy nám kormidelníci vnucují představu, že se budeme mít hůř a ještě nás to bude bavit… Ale ono jim to asi funguje, libtardi tomu tleskají a radostně platí a platí.

Hele, zkusili jste si někdy spočítat, o kolik peněz jste přišli od první demonstrace loni v září? Kolik nás stálo to, že lidi nevěří v možnou změnu? Kolik stály všechny ty strachy, aby se díky demonstrování náhodou někdo nevyšvihl? Ani na chvíli to nevypadalo na volby, ale fejsbůk je stejně plný především obav z toho, aby si náhodou někdo nepomohl do sněmovny. Tento leitmotiv držel Láďa Vrabel, že jde přece o lidi a ne o politiky… a mezitím se začalo mluvit o mobilizaci, ceny řádně stouply, před průserem nás zachránila teplá zima a pokrytectví našich elit,protože ruské suroviny dál kupují, jen je přejmenovali…

Každou domácnost to stálo desetitisíce a každý den, co je tato vláda ve funkcích stojí další a další prachy. Zatím se státní dluh každý den zvedal asi o dvě miliardy… To bude nejspíš pokračovat a všichni navíc pěkně připlatíme za pivo i vodu. A buďte si jistí, že za měsíc přijdou s další skvělou reformou.

Místo v autobuse na demonstraci do Prahy a zpět stojí tři stovky… Jednou za měsíc… Stačí si kliknout na stránky Česko proti bídě a zavolat koordinátorovi.

Jo, stotisícová demonstrace s vládou nehne… A větší se nesvolá, protože stále je důležitější, aby z toho náhodou někdo neměl politický prospěch. Tato obava stojí miliardy denně a platí ji především ti, v jejichž zájmu se demonstrace svolává. Platí ji především ti, kteří sice vidí neschopnou a zaprodanou vládu, která je denně obírá, ale na demonstraci nepojedou, protože…. ale to je vlastně jedno.

Přitom oni se svojí politikou už ani netají… důchody zrušit, protože dědeček a babička jen ujídají chlebíčka. Plebs obrat o pracně získané nemovitosti, protože jim to dává příliš mnoho svobody a příliš mnoho jistot a oni si pak dovolují remcat. Sebrat jim hotovost, protože je třeba kontrolovat, co jedí a za co platí. Je třeba eliminovat ideozločiny hned v zárodku… nebo je ani nedopustit. Už se s námi nepočítá. Staří pod most a mladí do války. To vše ve jménu zelené budoucnosti, kterou ani konflikt na Ukrajině nesmí zastavit.

Já vím, že to opakuju do zblbnutí, ale prostě je to tak… buď můžete čekat dalšího dva a půl roku a pak hodit svůj hlas vašemu favoritovi, který nás zaručeně vytáhne z tohoto marasmu…. a počítejte s tím, že k volbám už bude moci přijít i celá rozsáhlá ukrajinská diaspora a bude možné volit korespondenčně…

Nebo prostě podpoříte to, co je. Buď přijdete na demonstraci, protože se počítá množství, které musí růst a nebo si počkáte na mnohem lepšího a čistšího lídra, který to určitě bude dělat líp a budete mít alespoň malou naději, že rostoucí protesty stále širší masy lidí vládu nakonec svrhnou. A nebo půjdete na jinou demonstraci nebo půjdete na náměstí se svíčkami, nebo si zaplatíte kurz v Jungmannově akademii, nebo prostě uděláte něco jiného. Ale sedět doma, to je teď nejdražší váhání.

Aktuálně nejlevnější jsou tři stovky na nedělní demonstraci…

274 thoughts on “Obětujeme levé křídlo

 1. Je potěšující, že duch tohoto diskusního chrámu zasáhl i Anonyma, leč demonstraci na pravou víru by neměl přehánět, aby ho tak jako příkladmo činovníka KSČM Skálu nevedla ke kriminálu jako v případě Katyně.

  Což v případě Skály je obzvláště pikantní, anžto jeho pozdější soudruh a
  prezident JUDr. Gustáv Husák byl v oné vyšetřovací komisi zástupcem Slovenského štátu.

  Plně postačí, bude-li naslouchat kněžím, provolávat předkládaná hesla, tleskat či případně podupávat do taktu, a výklad článků víry přenechá ověřeným pověřeným.

 2. Čínský mírový plán?
  Francúzsko zablokovalo rozhodnutie EÚ o dodávkach munície na Ukrajinu
  https://t.me/ksbspravy/67848

  Může někdo ověřit?

  Makron táhl na šachovnici věží dopředu. Jakým tahem odpoví Němci? Češi jsou vyřazeni z hlavní hry. My jsme teď na tahu na Ukrajině (odvody)…

  Hraje se o přežití Evropy!

 3. „Americká federální Agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) dnes navrhla přísnější pravidla pro emise u nových automobilů. Návrh by podle ní mohl vést k tomu, že se podíl elektromobilů na celkovém prodeji nových aut ve Spojených státech do roku 2032 zvýší na dvě třetiny. V loňském roce přitom činil necelých 6 % „(ČTK)

  A to by v tom byl čert, abychom našich terajšich aj budúcich sojuznikov nenásledovali !

  Ono totiž jiné volby zřejmě nebude. Už je v tom nastrkaných tolik soukromých, korporátních i vládních peněz, že by to nezastavila ani celá familie Rothschildů.
  Kde se to ale všecko bude nabíjet a dobíjet 😀 , hlavně na sídlištích….to mi rozum nedává. Leda tak, že ta sídliště nedáme- to je radši zbouráme.

 4. Státní zástupce Jaroslav Šaroch podal odvolání proti rozsudku, kterým soud v lednu zprostil obžaloby předsedu hnutí ANO Andreje Babiše a jeho někdejší poradkyni Janu Nagyovou v kauze Čapí hnízdo.
  https://www.novinky.cz/clanek/krimi-kauza-capi-hnizdo-miri-k-vrchnimu-soudu-zalobce-podal-odvolani-40428425
  Osvobozující rozsudek vynesl pražský městský soud 9. ledna, písemné odůvodnění rozeslal stranám minulý týden. Šaroch mohl odvolání podat do čtvrtka.

  „S ohledem na rozsah písemného vyhotovení rozsudku, jeho strukturu a složitost věci nyní státní zástupce doručený rozsudek podrobně studuje. Zabývá se jednotlivými právními úvahami soudu a následně zváží, jakou argumentaci užije a jaké konkrétní skutečnosti odvoláním napadne,“

  P.S.
  Babiš nepochopil, že se má z politiky stáhnout, takže se pojede další kolo. Kdyby tak učinil měl by zřejmě pokoj. Takže odvolání podáno, zdůvodnění bude dodáno.

  1. Je to jednoduché. Naše věrchuška zjistila, že Babišovy preference převyšují o parník preference 5-ti demolice a tak si řekli : my ti ukážeme, kdo je tady pánem, a žádné vyskakování!

  2. JannaJ, oni se tak jistí pro případ dalších voleb. Proč by se kauza čapák nemohla trochu protáhnout? Vždyť to veřejnost táák zajímá!

    1. Ale vy jste nepsal, že ta trapná odrhovačka arizonské pěnice byla opravdu trapná.
     Samotnou pěnici nikdo netrápil. Jen podepsala shit, po SSAcku, podepsala, co ministr této země (ha,ha) podepsat neměl.

  3. Z ekonomického pohledu, efekt již vynaložených nákladů. V případě pravomocného zproštění obžaloby a zamítnutí dovolání, přijde žaloba na náhrady újmy zahrnující i náklady na obhajobu. Které i dále stoupají. K tomu nemajetková újma. Poškození dobrého jména, dobré pověsti osobní, obchodní, politické mimo jiné ve volbě prezidenta. Jestliže Vrchní soud odvolání zamítne, stoupne pravděpodobnost, že Nejvyšší soud zamítne dovolání. V tom případě nastane velký randál.

  4. Ve Vašem PS, Janno J, je zakopaný onen pejsek … Čapí hnízdo je a bude evergreen, politické stigma, které čeští „demokraté“ budou reprízovat do aleluja…
   Tupý český elaborát tomu tleská, štěká v diskuzích, a pořvává na jeho volebních shromážděních – ostatně hyenismus je z mála „dovedností“ ( spolu s defraudací – zlodějinou, demagogií, pokrytectvím, arogancí, zákeřností, krutostí a účelovou debilitou ) jíž doba poplyšová skutečně vycizelovala…
   Připravené na další kolo nechutností, další demonstraci NUTNOSTI Rožmitál stávající justiční i policejní systém, který funguje už otevřeně na objednávku …

 5. Dovolím si připomenout, že se dost pozapomíná na instalaci Petra Pavla (zkratka PePa) do funkce prezidenta. Jde o důležitý moment v celé taktice pražské kavárny, protože prezident má právo udělit amnestii i vrahovi. Dá se očekávat, že ke konci prezidentského období PePy dojde k náhlým úmrtím osob označeným za nepřátele režimu. Babiš si pod sebou pdřezal větev, když tehdy za jeho premiérování změna zákona prošla, a ministr obrany nějakým způsobem může navrhnout likvidaci nepohodlných osob.
  Nedělejme si iluze, že kdyby takový případ nastal, tak ministryně obrany likvidaci nepodepíše. Podepíše. Současně si nedělejme iluze o tom, že by se lidé z tajných služeb, kteří by takovou likvidaci prováděli, rádi neobohatili, a k seznamu nepřátel nepřidali i pár osobních nepřátel, jejichž majetek chtějí užívat.
  Pokud k něčemu takovému dojde, bude se to tvářit jako jasná sebevražda jak v Rusku. Dotyčný se zblázní, zavraždí rodinu a spáchá sebevraždu třemi výstřely do hlavy.
  Má ministerstvo obrany takovou jednotku má ve svém rezortu Vojenského zpravodajství pod vedením agenta Václava Bohůnka? Je o stejná parta lidí, která ukradla koně Ramzana Kadyrova?
  A zde je důležitá role PePy. Na odchodnou z funkce prezidenta udělí všem amnestii. Pokud se něco takového stane, bude to zejména ke konci prezidentského období PePy. Tedy konec roku 2027. Tehdy je třeba být obzvláště opatrným.
  Jo, kdyby Babiš tenkrát přemýšlel a návrh zákona zatrhl … Ale nepřemýšlel, a teď se bude muset vyrovnávat s důsledky.

  1. Jak dlouho vydrží Česko samostatné až naše fialové národní ničitele přestane sponzorovat jejich protektor? 🤔

   1. Nó, s ohledem na to, že v politice jsou samí zlí lidé, není proč by se tím Vašek měl znepokojovat. Natož k případným takovým událostem se nevhodně vyjadřovat s výhledem na výhled skrz mříže.

 6. I když to vypadá, že demonstrace s vládou nehne nebo , že jakýkoliv odpor nemá řešení, tak si myslím, že to má smysl. Začínají se bát a teče jim do bot. Demonstruje se totiž i v Německu a ve Francii. Macronovo chování v Číně je jen výběžek vůle mnoha milionu Francouzů, které se on sám bojí a tak musel mluvit se Sitting Pingem uctivě a normálně. O Maďarsku nemá smysl se bavit, ti si jedou to svoje už dlouhodobě.
  Libtardi a jejich pasáci ví, že se jim to sype, ale jdou na to chytře.
  Dlouho zneužívali válku na UA k nálepkování lidí jiného názoru, protože věděli, že velká část veřejnosti se bude bát Rusa a východních hord a bude jim to divadlo žrát, protože bez UA si pro náse přece ty hordy přijdou ne ?! 🙂
  To už, ale nefunguje…nikde v Evropě. Ani ve Francii, ani v Německu…nikde.
  Takže si dovolím zaspekulovat, že i onen únik informací o ofenzivě Ukrajinců, kvůli kterému prý musela UA změnit válečné plány, může být docela dobrá maskovací zpravodajská hra, která kryje jejich vlastní selhání a nedostatky + fakt ,že už nemají žádné karty, munici atd….. Takže se řekne: „Jó hoši, unikly informace o naší ofenzivě, takže se vlastně nemůže nic připravovat, protože už se to ví a vlastně se i musíme stáhnout z Bachmutu- ten je přece taky strašně nedůležitej a nevýznamnej ne ? “
  Takže to bude vypadat, že Bachmut padl, a že UA se definitivně sere jen kvůli „úniku informací.“Nebo ne ?
  Fakt, že začínají vytahovat řezání hlav ála ISIS by svědčil pro to, že začínají docházet argumenty, tak se alespoň snaží mobilizovat veřejnost vůči natočenému barbarství, u kterého, samozřejmě, nezapomenou podotknout, že „pravost videa nelze doložit.“
  Jo a mimochodem, sledujete někdo občas libtardí práčata na Twitteru ? Mají tam teď nebývale vysokou aktivitu ohledně dehonestací Reichela. Babiš už je pro ně jen taková nezajímavá osoba.

  1. Soudruzi kyborgove v Azovstalu se taky prece nikdy nevzdali, proste podle rozkazu bojovali az do konce.
   A na tom konci je Rusove evakuovali do zajateckeho tabora.

   Tak me napada, ze bych mohl nechat uniknout zpravu, ze pujdu zitra do prace. A pak bych se mohl vymluvit, ze diky unikle informaci musim plany prehodnotit a do prace pujdu az nekdy priste 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *