13 dubna, 2024

Nová smlouva

Co udělá správný libtard v pozici premiéra, když zjistí, že vláda ztrácí popularitu? Zvýší daně a začne v médiích tvrdit, že příští volby zase vyhraje. Zavede si totiž korespondenční volbu. Když jste eurohodnotný liberál, tak můžete všechno. Dokonce můžete dělat i to, co jste ještě před dvěma roky vyčítal svému předchůdci. Můžete být mnohem horší hospodář, můžete mít poloviční IQ, můžete do cizí války posílat mraky peněz, můžete nakupovat předraženou a nepoužitelnou výzbroj, pro kterou navíc nemáte infrastrukturu… a nic se neděje. Česká televize je na vaší straně a tak vám nikdo žádnou zapeklitou otázku nepoloží.

Jen… každý tlak vytváří protitlak. Když se všichni liberálové spojili do Pětikolky a svoje předvolební sliby klidně zahodili, že jde o bilbórdovou zkratku… a ono to zafungovalo, tak se přesně totéž děje i na druhé straně. Česká televize se tváří, že nic takového neexistuje, ale my, co objíždíme dědiny a mluvíme s lidmi, my jaksi vidíme, že se stalo hodně. Lidem přestal fungovat jejich svět, rozsvítily se varovné kontrolky a přestali mít důvěru k novinářům, že hlídají demokracii.

V neděli ke mě má přijet Ivana Svobodová. Ano, ta novinářka z Respektu, kterou jsem seřval na jaře se Šlapanicích před plným sálem. Označil jsem tyto novináře za hyeny, které nikdy nebudou mluvit hlasem obyčejných lidí, budou se je snažit dehonestovat, nachytávat je na švestkách a jakkoliv je diskreditovat, místo aby se snažili objasnit, proč lidé přemýšlejí, jak přemýšlejí. Vyzval jsem Ivanku, aby vyjela mezi lid, aby pozorně naslouchala a pak s tím konfrontovala mocné. Tak prý přijede…

Schválně tuto informaci pouštím ven a jsem zvědavý, jestli její libtardí kamarádi neudělají totéž, co s Bartoníčkem. Ten také dostal kouř od svých vlastních, že si dovolil pustit nesestříhaný rozhovor se mnou. Jak mohl dopustit, aby ten hajzl Vidlácká mluvil, jak mu zobák narostl, že? Jak mohl dělat reklamu těm dezolátům, kteří si zaslouží vyvézt v dobytčácích do Ruska… Na prostý lid musí být přísnost… Tož uvidíme, jak se Ivanka pochlapí… Pokud byste u toho někdo chtěli být a dělat mi svědky, napište mi na vidlácký mail.

Přátelé, je to právě rok, co jsem přestal být anonymním blogerem, který byl schovaný na jižní Moravě na svém gruntě. Nechal jsem se zapřáhnout do politické káry, protože prostě nešlo, jen glosovat z pohodlí domova. Začal jsem se setkávat s lidmi i politiky, začal jsem objíždět republiku, potkal jsem se se všemi politiky, kteří o setkání se mnou stáli, udělal jsem si na ně názor a ctil jsem realitu. V dnešní době jdou do politiky jen jedinci, kteří mají výjimečně odolnou duši. Za Hitlera nebo kolaboranta vás označí první den, co vystoupíte z anonymity. Do té doby samozřejmě žádný kolaborant nejste a nikoho by to ani nenapadlo. Ale stačí jeden článek na Novinkách a už je všechno jinak. Vím o čem mluvím. Nedivím se tedy, že politiku ustojí jen lidé, kteří jsou tvrdohlaví, příslušně sebestřední a rozhodně se nepodobají Mirkovi Dušínovi. I za tohle mohou novináři a libtardi na twitteru. Buď nesmíte mít žádný názor a být naprosto konformní k tomu, co po vás chce Barbora Mecrury a jelito roku Bartkovský, nebo jste schopni ustát jejich hnojomety, ale pak musíte být jako Trump nebo Orbán. Nic uprostřed neexistuje.

Už delší dobu říkám, že jsem optimista. Ne kvůli politice, ale kvůli národu, který se probouzí. Jsem optimista, protože stále více lidí začíná zjišťovat, že jim globální elity berou něco, o co nechtějí přijít. Stále více lidí přichází na to, že Evropská unie se chová ještě macešštěji než národní stát. Stále více lidí zjišťuje, že předání pravomocí do Brusele, byl ve skutečnosti krok zpět. Tito lidé plní sály a uvažují, kde se stala chyba.

Konstatuji, že tihle lidé jsou jedna třída. Nová třída. Ještě mají v sobě úvahy o levicovosti nebo pravicovosti a ze šťastnějších dob si přinášejí recepty, které se jim tehdy osvědčily. Přinášejí si ideály, díky kterým uspěli ve svých životech. Jsou to zaměstnanci i podnikatelé, bohatší i chudší, ale především nejsou hlupáci, zachovali si kritické myšlení a schopnost vidět dopředu.

Už k nim mluví řečníci, kteří jasnými slovy pojmenovávají, co lidi štve a nabízejí řešení. Co ale také vidím, že tyto návrhy řešení jdou přijímány velmi velmi opatrně. Někdo si uspořádal život jako v Texasu a těžko bude nadšený z budoucnosti ala Švédský sociální stát. Jiný zase prožil svůj život vedle vyloučených lokalit a děsí se varianty štíhlého státu, protože i v Texasu jsou gheta, kde má i kiosek na hamburgery neprůstřelné sklo.

Proto nevěřím, že je možné udělat to, co udělala Pětikolka. Že by bylo možné udělat koalici naprosto rozdílných politických stran. Rakušan může být klidně namočený v Dozimetru a žádný modroptácký volič proti němu ani nepípne. Stanjura může být klidně neschopný hospodář, Síkela může být naprostý energetický negramot a lidovečtí voliči nebudou psát Jurečkovi, ať odejde z koalice, jinak už ho nebudou volit. Oni jsou jednotní, protože jim nic nezbývá.

My v takové situaci ani zdaleka nejsme. Pípněte jednu nepovedou větu a hned je to důvod být nedůvěryhodný a nevolitelný. Liberálové mají svoje voliče vymaštěné, ale ti naši přemýšlejí vlastní hlavou a vždycky si stáli za svým názorem a zařídili si podle něj život, který až doteď fungoval. Tento faktor nás dovedl k milionu propadlých hlasů a i když se národ probouzí, nemohu se ubránit dojmu, že máme zaděláno na stejný problém. Lidé budou mít před volbami mnohem víc informací, než měli minule, protože se fakt zajímají. Bohužel jejich hlasy zase propadnou, jen po zralejší úvaze.

Koalice politických stran moc nepřipadá v úvahu. Důvody jsem řekl výše. Ale možná by mělo smysl udělat koalici osobností z různých stran pod společnou a novou hlavičkou. Strana se musí nějak vyprofilovat a těžko spojovat odlišné programy. Ale spojit osobnosti, to by se podařit třeba mohlo. Pravicová a levicová strana v koalici, to je to, co teď předvádí Fiala a je to hrůza hrůz. Ale osobnosti s pravicových i levicových stran na společné kandidátce, to by mohlo jít snáze.

Nemluvě o tom, že je to přesně to, co chtějí lidé. Na demonstracích, na srazech, v internetových diskusích pořád zaznívá požadavek, aby se konzervativní a vlastenecké strany spojily. Stranicky to určitě nepůjde. Těžko uděláte pravo-levý program na snížení daní a zvýšení sociálního zabezpečení. Vždycky to skončí konsolidačním balíčkem, který sociálno sníží a daně zvýší. Teď jsme toho svědky. Vznikají ty nejhorší kočkopsy.

Ale… Když se kdysi spojil Zeman s Klausem, tak se domluvili a zemi z krize vyvedli. A ti byli jako oheň a voda. Nemohlo mezi nimi být většího rozdílu v názorech a ideálech. Přesto se domluvili. Nespojili svoje dvě strany do kočkopsa, nevytvořili catch all party. Nekandidovali spolu. Nevytvořili stranu všech. Ale výsledkem bylo, že jsme nepřišli o svoje úspory v bankách a nastartoval se slušný hospodářský růst. Zeman mi řekl, že tehdy byla situace podstatně lepší než dnes, protože vznikla vláda odborníků. Dneska nám vládnou amatéři.

Možná je čas na něco podobného. Na novou opoziční smlouvu. Na spojení osobností, nikoliv stran. Možná je čas na novou smlouvu, která nebude nikomu brát ideje, ale nastaví spolupráci lidí, kteří nejsou hloupí. Možná je čas na koalici, která se nebude opírat o stranické aparáty, ale o rozdílné osobnosti na společné kandidátce. Uvidím-li jakoukoliv podobnou snahu (a zřejmě bude vypadat jinak, než jsem ve své úvaze nastínil) rozhodně o ní budu psát.

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí a podpořit vlastní národní občanskou společnost, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý, kdo pošle agentovné alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat knihy, trička nebo placky z nabídky.

182 thoughts on “Nová smlouva

 1. UŽ 34 LET tzv ELITY VODI DOPOSUD NEVIDITELNOU SILU SV tj SPOLEČNOST VOLIČU ZA NOS🔔

  Doposud tato SV (možnych až 8 275 752 mírumilovných dušiček)nic po svých „zástupcich“doopravdy nechtěli .
  To vedlo ,jak všichni vidíte k její porážce typu #Bílà hora#, rabování statu ASOCIALNIM režimem kspitalistockych banksteru a nyní hrozí dalších nejméně 300 let,(jako tehdy ),POROBY .
  Dnes si ty tzv „elity“ s tím neví rady a tak to řidi smerem k k rozvalínam a ke dnu ,kde se prý chtéji +sjednotit + !
  Nikdo z nich ,ale neví na čem a motají se na tom pódiu Wenzelplatzu řvou “ DEMISE“ kredencuji davu pod sebou svoje kydy.,jak se mají dostat k zobu a korytum.
  Mezitím vzniká pomalu ,ale jistě na straně SV program národních zájmu a potřeb PNZ .
  Je tady nová ideologie ANTINEOMARXISMU a VIZE ing Blahyňky, která se ostře staví proti ŠWABISMU.a jeho satanistickxm pismenum CBDC ,kdy vám všem bude místo vytetovani čísla jako v SS koncentráku prÿ do hlavy vstřelen cyp a z peněženky zmizí všechna hotovost.

  Máme zažít znovu „únor 48 „pod knutou ideologie NEOMARXISMU ,kter@ je výmysl banksteru a nemá s Marxismem strejdy Marxe nic společného.
  HESLO
  Nebudete nic vlastnit(všecko vám ukrademe ),si budema prý nuceni osvojit přes EK lejno.
  MERDE,to je sprostě francouzsky,když stále budeme sami ignorovat své potřeby stabilizovanými v legendárních písmenech PNZ,kdy diskuse nad tamními svatými postuláty je policejně v tom našem policejním státé ZSKAZSANS?!

  HANBA ,fuj to je hnujj!🔔💥😭👹křici marně °°° AzKSH a žada povoleni k odstranění cenzury nad programem lidu pod znaçkou PNZ .
  Šašine rozbalte to, nebo bude po nás věta či veto??

  VULE LIDU JE JAK VITE VUlE BOZi a my nejsme saláti,ale potomci božích bojovniku
  No ni?

  1. Dejte si pozor boží válečníci ,zdejši lidoví komentátoři, tento komentář nahoře MIZI a tak máte být neinformovaný houfec blboñu SV,kterým se tady má kredencovat z EK její lejno .

   Informuje o cenzuře pana JOURY slečinka AzKSH.

 2. Když se kdysi spojil Zeman s Klausem…

  Ale oni tehdy tu moc už ( v značné míře ) drželi. Takže si ji mohli rozdělit. Alternativci moc nedrží Takže se potřebují spojit. Vznikne moc spojením? Dobrá , moc je dcerou síly. Volte potřeby (=zájmy).

  Jako že Zeman s Klausem se nespojili k získání moci ale k jejímu rozdělení.

 3. Režimní noviny píšou, že mezi zajatými v Gaze je jeden Rakušan. Jeden by skoro … ale ne, služební čtenáři, budeš si to muset domyslet 🙂

  1. Mimochodem… ten projev Pellegriniho byl nebývalý. Už dlouho jsem neslyšela tak dobrý projev v parlamentu.

   Naše česká naděje na lepší budoucnost se rodí právě teď na Slovensku. Pečlivě to sledujme a následujme.

   1. Re: Maneca

    Jako profesionální rozkopávač báboviček pouze připomenu jistého pána a jeho větičku:
    „Kéž by nám Pán Bůh všeliké to vlastenčení z huby do rukou vraziti ráčil!“

    Všichni jistě ihned poznají, kdo to prohlásil, či napsal…

    1. Všichni možná jo, ale já ne, Targusi (páč jsem stará, škaredá, hloupá)… tak kdo to prohlásil či napsal, eh?

     Takový život, ve kterém už člověk neumí ničemu a nikomu věřit, je na stolici. Já zatím Ficovi i jeho sou-druhům věřím. A to víc než komukoli z našich politiků.

     1. Re: Maneca

      Vy to FAKT nevíte?
      Právě jste omládla o nějakých 50 let. Dnešní maturanti to NEMUSEJÍ vědět taky.

      Výše uvedenou „falešnou“ větičku prý pronesl jistý Karel Havlíček z Borové…
      Furt nic?
      No přece Král Lávra!!! Už?

     2. Re: Maneca

      To máte dobré. Já nevěřím už ani sobě.
      Všichni čekáte, že Fico zachrání Slovač a tak nějak nenápadně přibere i Čechistán.

      Nezachrání a nepřibere…

      1. Targusi, určitě víte, co udělá byť i malinká dírečka v té největší a nejpevnější přehradě … 🙂
       A vypadá to, že dírečky už jsou dvě a otázka je, co se bude dít v Polsku poté, co zruší právo veta.

   2. Pellegriniho projev mě evokoval jedno z hesel OF z listopadu 1989:
    TVŮJ POLITICKÝ OPONENT NENÍ TVŮJ NEPŘÍTEL NÝBRŽ PARTNER PŘI HLEDÁNÍ PRAVDY
    Tak si říkám, kam se to celá společnost za těch 34 let posunula…

  2. A mezitím u nás. Zasedání vlády. Pár dnů poté, co slepenina odmávala sviňskou zlodějinu na vlastních lidech, tak tentokrát se vycajchnovala. Schválila X bodů kam potečou prachy .Není to tak těžké uhodnout.
   Modrožlutí se mohou opět radovat.

 4. Vidlák: „V dnešní době jdou do politiky jen jedinci, kteří mají výjimečně odolnou duši. Za Hitlera nebo kolaboranta vás označí první den, co vystoupíte z anonymity. Do té doby samozřejmě žádný kolaborant nejste a nikoho by to ani nenapadlo. Ale stačí jeden článek na Novinkách a už je všechno jinak. Vím o čem mluvím. “

  Jasně, že víte…vždyť na tom máte svůj – a to nemalý – podíl…

      1. debil Nekula, kretén Fiala…zmínku o kolaborantské vládě bych taky dohledal, ale nechce se mi. Krom toho, mi to nevadí, politika je drsná, ale at si Vidlák nestěžuje.

    1. Markos,
     a ako by si ty označil človeka, ktorý si išiel nohy polámať aby okamžite po schválení „obrannej“ zmluvy parlamentom, ju bežal podpísať, a to napriek tomu, že generálny prokurátor v nej zistil 30 protiústavných ustanovení a navyše v nej niet ani slova o nejakom záväzku brániť hostiteľsku krajinu? Verím, že ako vlastenca, nositeľa európskych hodnôt, podporovateľa liberálnej demokracie a veľkú osobnosť súčasnej politickej scény. Kráľovstvo nebeské pre blahoslavených si treba zaslúžiť!

  1. Na l(ž)idovkách nemám předplacený přístup, takže jsem to nedočetl do konce. Znamená to, že když se bude na výstavbě dálnic významně podílet i soukromý sektor, budou motoristé platit kromě předražených dálničních známek ještě i mýtné? (Jako je to např. v Chorvatsku.)

   Koukněte se raději sem, ale raději si sedněte, ať to s vámi nesekne. Jsou to jenom necelé dvě minuty, ale stojí to za to vidět i několikrát. A uvědomit si, co znamenají ty údaje v titulcích.
   Západní svět je v prdeli…(_!_)
   https://www.youtube.com/watch?v=zno5c0oRVrY

   1. Ne, bude to stejne jako uz dnes na pokracovani D4. Stat uzavre smlouvu na postaveni a nasledne provozovani na nejaky cas (treba 20 let), pricemz stat za to kazdy rok zaplati firme dohodnutou castku. Ta se za to zavazuje komunikaci postavit, provozovat a po uplynuti dohodnute doby ji predat statu v predem stanovenem stavu. Je to o neco drazsi, na druhou stranu na sebe investor bere nejaka rizika a naklady na to se nazapocitavaji do zadluzeni. Teoreticky by to melo fungovat a je to model pouzivany ve vicero zemich.

     1. To se nedá popřít. Ale ono dálnice nakonec snad vždy stavěly soukromé firmy, hezkých p říhod je i na toto téma spousta, ale zřejmě se to někomu zdá málo.

 5. OT: Ted jsem se velice pobavil na sereveru oenergetice.cz. Ke zprave:
  https://oenergetice.cz/jaderne-elektrarny/ruska-plovouci-jaderna-elektrarna-se-pripravuje-na-prvni-vymenu-paliva

  se rozjela diskuse zacinajici prispevkem:
  feliz navidad
  25. říjen 2023, 07:10

  Napsal jsem komentář, ve kterém byla slova jako technologicky vyspělý, západ, vizualizace, zaostalá země, východ, první výměna paliva. Zřejmě ale nebyl politicky průchodný.
  (mam pocit, ze pise i sem)

  V nasledne diskusi mu bylo potvrzeno, ze jak napise jmeno_zeme_ktere_se_nevyslovuje, automat mu to zarizne. Diskuse slusne, nekonfliktne pokracovala.

  A nyni tam je:
  intfor
  25. říjen 2023, 07:54

  Tento příspěvek byl redakcí odebrán z důvodu porušení pravidel diskuze.
  feliz navidad
  25. říjen 2023, 08:14

  Tento příspěvek byl redakcí odebrán z důvodu porušení pravidel diskuze.
  Michal K.
  25. říjen 2023, 08:15

  Tento příspěvek byl redakcí odebrán z důvodu porušení pravidel diskuze.
  Baton David
  25. říjen 2023, 09:58

  Tento příspěvek byl redakcí odebrán z důvodu porušení pravidel diskuze.
  Mirek
  25. říjen 2023, 10:07

  Tento příspěvek byl redakcí odebrán z důvodu porušení pravidel diskuze.
  Michal K.
  25. říjen 2023, 10:44

  Tento příspěvek byl redakcí odebrán z důvodu porušení pravidel diskuze.

  😀

    1. To je hospodský taky, a stejně si nemůže na hospodu dát ceduli: „Debilům, co volili pětikoalici, vstup zakázán“, že…

 6. Obávám se, že jediná smlouva,
  která ale změní nakonec vše
  a v ČR za této vlády reálně HROZÍ ( „není kouře bez ohně“),
  je jakákoliv „dohoda“ s Lichtenštejny a to už pak lze republiku rozpustit rovnou….

  „Dohod“ se následně začnou jistě domáhat další dotčení „Benešovými dekrety“ a to bude fičák…

  5K zřejmě JE a nevíme jakou silou pro takovou „dohodu“,
  prezidentovi poradci také,
  honorární konzul Lichtenštejnů Herman(ano ten) to jistí,
  Lichtenštejni už poslali podmínky „dohody“,
  chtějí být spolu-správci fondu, kam se vše vloží…..
  A přitom cokoliv, co je do fondu vloženo, přestává být vlastnictvím osoby, která majetek vložila.
  Majetek je „anonymní“ a spravuje jej jmenovaná osoba ve prospěch obmyšleného -čili správce,
  Vatikán o tom ví dávno své a v církevních restitucích se to projevilo….

  A přitom cca před pěti dny prohráli L. v ČR další soud….
  19/10/2023
  https://echo24.cz/a/HhNkg/zpravy-domov-lichtenstejnove-zamky-ve-valtice-a-lednice-nedostanou
  „Majetek na Břeclavsku, mimo jiné zámky v Lednici a ve Valticích, stát a další instituce nemusí rodu Lichtenštejnů vracet. Krajský soud v Brně dnes potvrdil rozhodnutí soudu v Břeclavi, který zamítl žalobu Nadace knížete z Lichtenštejna požadující vydání majetku od státu, jenž podle ní užívá neoprávněně. Lichtenštejnové přišli o tento majetek v roce 1945 na základě Benešových dekretů.“
  *********************************
  A namísto toho, aby stát nechal proběhnout spor u ESLP,
  kde už jednou Lichtenštejni pohořeli při pokusu zabavit obraz,
  údajní vlastizrádci a velezrádce a kolaboranti, zřejmě oslnění přízní šlechty, či „spravedliví“ výběrově,
  (možná mající peníze v Lich. bance) makají ….
  A v PRO je taky Vacek, který chtěl (chce?) uzavřít dohodu.

  12. července 2001
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/skoncil-spor-o-velkou-vapenku_200107121713_mtaborska
  „Obraz patřil do majetku Lichtenštejnů, který po druhé světové válce vyvlastnily československé úřady. V roce 1991 ho Národní galerie zapůjčila na výstavu v Kolíně nad Rýnem a od té doby ho německé úřady kvůli lichtenštejnské žalobě nechtěly vydat zpět.
  Sedmnáct soudců Evropského soudu pro lidská práva však jednomyslně dospělo k závěru, že německá justice právo knížete na vlastnictví ani jeho právo na spravedlivé soudní přelíčení neporušila.
  Hans Adam II. se na štrasburský soud obrátil poté, co jeho žádost o zabavení obrazu postupně zamítly VŠECHNY instance německé justice.
  Ty se v roce 1998 odvolaly na dosud platné poválečné zákony spojenců, podle nichž německým soudům nepřísluší rozhodovat o případech souvisejících s válečnými událostmi a s výsledky II. světové války.“
  *************************tehdy neprošli********************

  Benešovy dekrety pouze kopírovaly platné poválečné zákony
  a ty poválečné zákony spojenců stále platí,
  tak proč by měl nyní být rozsudek opět před ESLP jiný?

  Může někdo PROSÍM vysvětlit,
  proč by nyní měla ČR prohrát a tak potřebovala raději uzavřít dohodu?
  Nepotřebují ji naopak urgentně právě Lichtenštejni
  a další natěšení na majetek, nyní legálně ve vlastnictví ČR….?

  Nebudou se nakonec někteří – dohodě tleskající – divit,
  teprve až půjde o nyní jejich současné majetky
  a budou stát žalovat pro diskriminaci ti, kteří se před 25. únor 1948 s „křivdou“ nevešli?

  1. Ta vládní hovada patrně skutečně usilují o fyzickou likvidaci republiky.
   Liechtensteinsko totiž není stát v pravém slova smyslu, ale spíš soukromá nadace (a pračka na VELMI špinavé peníze). Každopádně však plně soukromý subjekt, který usiluje o cca 2100 Km2 území České republiky. Vyhověním požadavkům subjektu by se CELISTVÝCH 2100 km2 dostalo do soukromého vlastnictví, a to do vlastnictví soukromého „státu“.
   Ten by tak získal právo uplatnit na získaném území svůj vlastní právní a správní systém a ČR by s tím nemohla nic dělat, protože na územím ztratila jakoukoli kontrolu.
   Obyvatelé by se stali buď cizinci v zemi, z níž třeba po staletí nevytáhli paty, nebo naopak trpěnými cizinci přesto, že jsou domorodci. Zároveň by přišli o veškerý nemovitý majetek, zejména pak pozemkový.
   To jsou právní aspekty, které mě napadly prvním nástřelem. Jenže ono jich nejspíš bude ještě mnohem víc.

  2. … a Benešovy dekrety se pomalu, ale jistě začnou drolit. Jde záměrné nastartování nenávratných procesů.

   A bohužel v sobotu budeme zírat, koho všeho rozvědčík vyznamená.

  3. Když už jsme u těch Benešových dekretů, RF by bylo jediný stát, který by nám poválečné hranice skutečně garantoval. Nicméně bych dal důraz na ten minulý čas: „„Opravdu stateční lidé, ale bezmozci. Takže chcete spravedlnost podle nacistického vzoru? Pak tam v Česku učiňte rozhodnutí a vraťte Sudety Němcům a obnovte Sudetenland,“ uzavírá nynější místopředseda Rady bezpečnosti Ruské federace, který je svými divokými vyjádřeními na sociálních sítích dobře známý.“

   https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-demonicky-banderovsky-sabat-v-cesku-dejte-sudety-nemcum-obul-se-medvedev-do-lipavskeho-40448307

   To je tak, když vpustíte do politiky vymaštěné idioty a fanatické zastánce té jedině správné hodnotové politiky, kteří nejsou schopni vidět ani na krok dopředu a přemýšlet v perspektivě alespoň několika málo dnů.

   1. Však ONI to nezištně nedělají. A tím nemyslím ty jejich nadsazené ministerské či poslanecké platy.
    Jsou to dobře honorovaní mouřeníni a vykonavatelé destrukce státnosti. A když je celé ČeZsko v podstatě německou kolonií, tak nač obnovovat nějaký Sudetenland.

 7. Zajímavou cestu pro národní opozici naznačil Andrej Danko, předseda Slovenské národné strany (SNS):
  Danko totiž před volbami otevřel kandidátku SNS i pro nezávislé osobnosti, nečleny strany. Stačilo, když tyto osobnosti v minulosti osvědčily svou národní pro-slovenskou orientaci a byly alespoň trochu známy ze slovenských alternativních médií.
  Že to byl dobrý tah, dokázal volební výsledek SNSky – 10 poslaneckých mandátů a účast v nové vládě se 3 ministry. SNSka tím přeskočila i předtím vlastenci favorizovanou stranu Republika (odštěpenec z Kotlebovy LSNS). Byť zvoleným poslancem za SNS zůstal jen předseda A.Danko a zbývajících 9 jsou nezávislé osobnosti, které voliči preferovali kroužkováním.

   1. Vidláku mohl Vás poprosit speciálně toto projednat s JR a napsat o tom článek, kde popíšete, co PRO nabízí pro lidi, kteří by chtěli kandidovat a mají nějakou relevanci? Ideálně to propojit s úspěchem SNS na Slovensku, kde např. oba moderátoři internetové TV Slovan se postavili za obyčejné lidi a děti ve školách počas covid fašismu, následně kandidovali jako nestraníci na listině SNS a pomocí kroužkování se dostali až do parlamentu. Mohl by to být zajímavý impuls a win-win deal (SNS taktéž podpořili voliči, které by strana jinak neoslovila a jednotlivé osobnosti tak mají šanci něco dělat a zároveň se necítí svázání stranickými záležitostmi).

    1. Tady existuje jednoduchá cesta i beze mě. Stačí si s Jindrou popovídat, slíbit mu, že vydržíte jeho tempo při objíždění sokoloven, platit si cestovní náklady ze svého a samozřejmě být trochu osobnost a trochu známý… ne blbec.
     Udělal to tak Matěj Gregor, Ondra Dostál, takhle začala Jana Turková (tak pak do PRO vstoupila), udělala to tak Jana Zwyrtek Hamplová (byla první a dostalo jí to do senátu) a dělám to tak já… jen u mě nejde o kandidaturu, ale o setkávání se čtenáři (a autogramiády), protože to jsem slíbil po založení Institututu českého venkova.
     Udělat to takhle může kdokoliv, kdo zrovna necítí k Rajchlovi bytostný odpor…

     1. No, jestli jste přesvědčen o tom, že tito Rajchlovi souputníci dopadnou lépe než kdysi podporovatelé M.Sládka či později T.Okamury (ještě čerstvě v paměti), tak prosím.
      V tom případě přeji mnoho zdaru.

      Ale vzhledem k tomu, co už Jindra stihnul „předvést“, tak já o tom vůbec přesvědčený nejsem.

      1. Jsem přesvědčen, že je třeba to zkusit i kdyby šlo o cestu Sládka nebo Okamury. A jestli máte lepší cestu, sem s ní. Hledám způsoby, aby to šlo, nehledám důvody, proč to nejde.

 8. Jo, a pro ty, kdo podpořili komantátora Štěpána Chába v jeho nelehké životní a finanční situaci, dobrá zpáva.
  Štěpán zase píše!
  „Bečva je neuvěřitelný průšvih. Ukázala, že stát je na kolenou. “
  https://www.krajskelisty.cz/olomoucky-kraj/29921-becva-je-neuveritelny-prusvih-ukazala-ze-stat-je-na-kolenou-komentar-stepana-chaba.htm

  A něco pro Občana a další fanoušky Palestinců
  „Platit, platit a pak ještě připlácet.“
  https://www.krajskelisty.cz/praha/29901-platit-platit-a-pak-jeste-priplacet-komentar-stepana-chaba.htm
  “ „Z peněz Evropské unie se vyplácejí tučné renty rodinám palestinských teroristů“ z roku 2018. Kolik peněz? 7,5 miliardy korun vyplacených rodinám palestinských teroristů za rok 2017. Není to financování terorismu? Je to financování terorismu. Ale my to tak nebereme. Humanitární krize. Tak to bereme. A lijeme tam peníze daňových popatníků, kteří jsou v krizi příliš rostoucích nákladů na život. Zpeksováno k dokonalosti. A peníze na Palestince jsme ztrojnásobili. Však s každým výbuchem vzroste počet vyplácené renty. A že to tam teď bude bouchat. A že nepůjdou peníze na renty? No tak půjdou na vodovodní infrastukturu, z které pak budou tamní kutilové dělat podomácku vyrobené rakety…“

  1. Za to ale ti chudáci, co jsou vyháněni ze své vlastní země nemohou – že pro „českou“ (čti sionistickou) vládu jsou Češi a Moravané na posledním místě.
   Asi nám chystají osud Palestinců…

   1. Re:Charon

    A za co můžeme my, že to celé sponzorujem?

    Nevyjde to v konečném důsledku nastejno, být vyhnán z rodné pouště, anebo cálovat v otrockém postavení na rodném jílu?

    1. Kdo nevolil členy pětidemolice či jiné současné exponenty vládních stran, Senátu či rozvědčíka na Hradě, nemůže bohužel za nic. Leda tak za to, že nepřesvědčil dostatečné množství svých spoluobčanů (často i rodinných příslušníků), aby tyto protinárodní exponenty nevolili.

     Ti zbývající by si měli naopak pořádně hrábnout do svědomí.

  2. „Palestinským teroristou“ je každá osoba, kterou nacisté drží v tzv. „administrativním zajištění“ (administrative detention).
   To je taková sionistická specialita, kterou naposled praktikovali němečtí nacisté – unesou libovolnou osobu na neznámé místo, kde ji bez obvinění a soudu drží libovolně dlouhou dobu bez možnosti kontaktu s rodinou a advokáty.

   Takže na ty papouškované nacistické skřeky Vám Bílej Tesák víte co…

   1. Tentokrát se mýlíte. Takto, více méně, funguje koncentrační tábor Guantánamo na okupovaném kubánském poloostrově Guantánamo. Podle posledních zpráv tam je ještě cca 30 osob, v rozporu s mezinárodním právem, drženo od ledna 2002 bez soudu a bez soudní ochrany.
    Domnívám se, že všechny osoby, které se nějak podílejí na provozu Guantánama, by mohly být stíhány pro válečné zločiny, a to dokonce i podle našeho Trestního zákoníku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *