17 července, 2024

Milý doležale…

Přátelé, včera mi přišel mail o který se s vámi musím okamžitě podělit. Ozval se mi sám J.X.doležal z týdeníku Fórum. Má na mě pár otázek… Nebudu chodit kolem horké kaše, celý jeho mail je zde:

Vážené dámy, vážení pánové,

připravuji článek pro Týdeník Fórum o chystané demonstraci 11. března, kde má vystoupit „Vidlák“. Mohl by prosím provozovatel/é serveru
vidlakovykydy Fóru odpovědět pro naše čtenáře:

– Kdo je prosím osoba, která pseudonymem Vidlák vystupuje, a proč jako autor mnoha a mnoha kritických komentářů na vašem serveru vystupuje pod pseudonyme, a ne pod vlastní identitou – to jest reálným jménem a příjmení, a fotografií, jak činí (termínem čtenářů Vidlákova serveru) „mainstreamová média?

– Osoba za pseudonyme Vidlák skrytá zvolila jako pseudonym slovo, kterým se v češtině označují lidé typu hrdinů filmu Kurvahošigutntág. Proč
prosím, má autor skrytý pod tím pseudonyme nějakou zálibu ve sprostotě, buranství a zlodějství?

– Proč vystupují i další autoři na vašem serveru anonymně, prosím?

– Proč by měla společnost brát v úvahu jakékoliv názory a myšlenky anonymů, prosím?

– Nejdůležitější z pořadatelů demonstrace 11.3., kde má identita „Vidlák“ řečnit, pan doktor Rajchl, již v jednom z prvních videí, kde
dělal demonstraci reklamu, sdělil: „Scott Ritter řekl v jednom rozhovoru: Válka na Ukrajině není válkou Ukrajiny proti Rusku, ale je
válkou NATO proti Rusku, NATO dodává zbraně a Ukrajinci dodávají krev. A přesně tak tomu je.“ Proč prosím podporujete otevřeně proruskou
demonstraci – akci podporující zločinnou útočnou válku Vladimira Putina proti Západu?

Předem děkuji za odpovědi, které bych potřeboval do neděle 5. března 18.00. hodin.

S pozdravem Jiří X. Doležal pro Týdeník Fórum

Myslím, že všichni víte, jaký vztah mám k týdeníku Fórum i k jeho pravdomluvným novinářům. Navíc si mě Herr doležal nebere do huby poprvé. Už před půl rokem na mě narazil a spustil svůj hnojomet. Jeho článek jsem u sebe hned zpopularizoval. A protože silně pochybuji, že by J.X.doležal zveřejnil jakoukoliv mojí odpověď tak, jak jsem jí skutečně napsal, rozhodl jsem se, že mu odpovím prostřednictvím svého blogu:

Milý doležale,

Vidlák je prostě Vidlák. Bloger, který si zvolil tento pseudonym, aby si na něm testoval zvědavce, jako jsi ty. Aby si každý hejhula nebral do huby jeho občanské jméno, překrucoval jeho slova a dělal zbytečné problémy. Vidlák svojí identitu nikdy neskrýval, jen nechodil vstříc jejímu prozrazení. Čtenář, který ho čte dlouhodobě, jeho občanské jméno už dávno zná a pokud to nutně potřebuješ vědět, zeptej se Cempera… ten si dal hodně záležet, aby ho odhalil. Sice to udělal blbě a na první pokus se netrefil, ale teď už by to vědět mohl. Další variantou je, že si přečteš celý vidlákův blog za poslední rok, v jednom článku dokonce svoje jméno prozradil sám.

Vidlák si tento pseudonym zvolil, protože je pravdivý. On prostě Vidlák je. Žije na vesnici, živí se rukama, umí si sám vyrobit jídlo a rozumí zemědělství, což pro vás intervjuky bude navěky nepochopitelná záležitost. Vidlák je buran a pro silné slovo nejde daleko, ale ve sprostotě ti nesahá ani po kotníky.

Další autoři na mém blogu vystupují anonymně, protože vedle vás novinářů se už dávno nedá žít. Místo abyste poskytovali zpravodajství nebo zprostředkovávali různé názory, tak poskytujete propagandu a jakékoliv jiné názory programově potíráte a ničíte. Ber to prostě jako pláštěnku. Máme svobodu slova, můžete si plkat, co chcete, ale nediv se, že si nechceme vaše plivance v jednom kuse vytírat z očí.

Navíc… to bys nevěřil… v naší zemi už se zase na názor vyhazuje z práce… To je také výsledek vaší novinářské činnosti. Máte tam na Fóru jednoho udavače vedle druhého. K tomu se tvoji kamarádi chystají cizí názory i kriminalizovat, takže se nediv, že moji přátelé úplně nestojí o pozornost takových, jako jsi ty.

Jaké názory společnost bere v potaz, to není tvoje věc. Lidi si sami vybírají své názory, sami si vybírají, čemu budou nebo nebudou věřit. Tvoje péče o společnost je dojemná, ale naprosto zbytečná. Nikdo nemá rád tety Kateřiny, které vědí nejlíp, co je pro všechny dobré. Ale co by člověk čekal od novináře, který má za šéfa člověka, který teď prohlásil, že za svobodu slova bojují jen dezoláti a proruští trolové. Možná ti to uniklo, ale dost lidí svobodu slova chce a ještě víc lidí nemá rádo týdeník Fórum a považují ho za naprosté dno české žurnalistiky. Tak hluboké dno, že raději čtou anonymní Vidláky.

Co se týče války na Ukrajině… já vím, že tobě něco takového uniká, ale ber to prostě tak, že u nás žijí lidé, kteří mají pocit, že nám o té ukrajinské válce lžete, až se vám od huby práší. Kdo to od vás byl, který nám tvrdil, že Rusko má munici na tři dny, dochází jim jídlo i rakety a za chvíli bude na kolenou? Kdo to od vás byl, kdo tvrdil, že Putina za chvíli svrhnou a Ukrajina do konce roku 2022 dobude Krym? Kdo asi dvacetkrát tvrdil, že Rusko už nemá rakety a nemá sílu k útoku?

Se nediv, když takhle informujete, že se veřejnost pídí po nějakých lepších informacích. Že chce vědět, jak ta válka doopravdy vypadá, chce vědět, jestli z toho nebude další průser jako v Afghanistánu, jestli náhodou to celé nemůže být nějak jinak. A když tyto informace nezjišťujete vy, tak to holt děláme my. Zadarmo a ve svém volném čase. Netvrdíme, že víme všechno nejlíp, ale vaše články se s realitou rozešly už v dubnu minulého roku. Sorry jako.

A vy, nájemní psáči, jste to zase nepochopili a místo pravdivého informování (třeba o ztrátách obou stran) tak raději mluvíte o cenzuře, těšíte se na ní a ještě to vydáváte za nějaké dobro. Já vím, že to nikdy nepochopíš, ale my nepodporujeme Putina. My si jen jaksi nemyslíme, že je tahle válka v našem zájmu a naopak máme pocit, že na ní kolosálně doplatíme. Tento pocit v nás vláda podporuje svými velmi promyšlenými kroky, když zvedá daně, snižuje valorizace, jsme best in inflace… i best in dluhy… i best in ceny energií… a víš, ono nás to žene na náměstí. Tak nějak se nemůžeme ubránit dojmu, že jsme v bídě příští na řadě. Promiň nám…jaksi se nechceme obětovat ve jménu evropských hodnot. Obzvlášť když je reprezentuje pravdomluvný týdeník Fórum. Za hodnoty reprezentované články J.X.doležala se nám nechce dávat ani statky ani hrdla. Budeš si muset zmobilizovat ty svoje.

Musím se ti přiznat… když Řehka mluví o mobilizaci, tak si vždycky vzpomenu, že bych musel dát své syny pro hodnoty reprezentované tvým šéfem a hned mě veškerá chuť k obraně přejde.

Za odpovědi děkovat nemusíš, nejsou ani tak pro tebe, jako spíš pro moje čtenáře. U tebe bych jen házel hrách na stěnu.

Jo a dovol, abych ti také poděkoval. Málokdo pro nás udělal tolik, co Fórum. Ty osobně na tom máš taky velké zásluhy. Nikdo do našich řad nepřivedl tolik lidí. Nikdo u nás tolik nezdehonestoval žurnalistiku. Díky takovým, jako jsi ty, fungují Vidlákovy kydy a čtenáři jim přibývají jak na běžícím pásu. Zapomněli jste totiž na své poslání. Místo hlídacích psů demokracie jste se stali propagandisty jedné pravdy. Místo míru propagujete válku. Půlku republiky označujete za zrádce. Rezignovali jste na informace, zaměřili jste se na nadávání komukoliv, kdo s vámi nesouhlasí. Je to tak okaté, že lidé mají raději Vidláky než J.X.doležaly.

Máš mé svolení si z tohoto textu cokoliv převzít, upravit, vystříhat, či vytrhnout z kontextu a pak rajtovat na tom, jaký jsem dezolát, buran a sprosťák.

248 thoughts on “Milý doležale…

 1. z fejzbůku:
  ————————
  Radek Burda
  1d ·
  Fialova vlada a jeji pocitani:
  70 miliard na obsluhu dluhu (tj. jen uhrada uroku letos, pristi rok 100mld)
  400 miliard dluh za obdobi vladnuti teto vlady
  74 miliard pro ČEZ jistinu na Lipskou burzu (plus kolik tem ostatnim?)
  130 miliard na kompenzace pro ČEZ za nejvyšší ceny elektřiny v Evropě
  10 miliard na Ukrajinu zbrane
  28.5 miliard vydaje na uprchliky z Ukrajiny
  2.5 miliardy navyseni platu politiku, soudcu a vyssich uredniku
  7.5 miliardy navyseni cirkevnich restituci
  jednotky miliard pro novou piratskou „digitalni“ agendu
  a proto chce ukrast duchodcum zakonny priplatek 19 miliard pomoci gangsterskeho zakona a pomoci znasilneni zakonu.
  Blahoprejeme, ty grazle.

 2. Přišla už od doležala nějaká reakce?
  Nebo v redakci Fóra teprve při pondělku klesají hladiny návykových látek na hladinu, kdy se písmenka na klávesnici nepletou a ještě hladinky xanaxu, THC, lihu aj. nepotřebují doplnit pod tlakem abstinenčních příznaků?

  1. Jan Keller mi poslal svůj článek, který zítra vyjde v !Argumentu.
   Nebylo by fér ho sem zkopírovat dřív než vyjde v originále.

   Ale kdybych se sem zítra nedostal, mrkněte na něj.
   Bude se jmenovat
   “ Význam solidarity v rozeštvávání společnosti „.

   1. Nechci být šťoura, ale jste si jistý, že je dobrý nápad dělat mu reklamu právě na tomhle webu?
    Kdo ho rád čte, tak se k jeho článku určitě dostane. Případ až moc populárního Druláka, který byl odejit z akademické sféry, je varující.
    Já bych si netroufla tady upozornit na komentátora, který řekl na ČRo něco moc zajímavého. Ani nedutám a jsem ráda, že pořád ještě smí do veřejného prostoru. Asi jsem předpos@aná. Pamatuji si jak v 69 postupně byli odejiti všichni kvalitní publicisté. Tenkrát to šlo docela rychle.

    1. Také si to pamatuji. Nastoupili lidé bez žurnalistického vzdělání, a nám, co jsme na fakultě museli absolvovat mnoho zkoušek, s často bolševicky zkreslenými údaji, zbylo jen skřípění zubů.

     ,

 3. Opozice se kočkovala s vládními poslanci o výši důchodů, vládnoucí kruhy si podle očekávání silou prosadila své.

  Ovšem zda je opozice skutečnou opozicí, se ukáže zanedlouho, neb :

  „Premiér Petr Fiala si nepřipouští, že by se „parlamentní inferno“ mohlo opakovat při schvalování česko-americké dohody o obranné spolupráci (DCA), která má usnadnit případný pobyt amerických vojáků v Česku. Smlouvu posoudí nejspíš v březnu vláda, mají ji pak podepsat ministryně obrany Jana Černochová a její americký protějšek Lloyd Austin. K ratifikaci ji následně dostane parlament a k podpisu prezident Petr Pavel.“
  Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/premier-fiala-otazky-vaclava-moravce-ceska-televize.A230305_091552_domaci_ivos

  Troufám si tvrdit, že žádná opozice prakticky nebude (či jen jednotlivé kusy). Jsou z jednoho hnízda a situace spěje k neblahým koncům.

  1. Á, soudruh Szopló se nám veřejně vysmrkal do rukávu. Vzkažte mu, že až se bude chtít i vykadit, ať to dělá někde v soukromí. Nikdo na ten jeho olezlý zadek není zvědavý. Stačí ten debilní ksicht. Pokud náhodou někdo neví, o koho se jedná, zde je foto: https://img.novydenik.com/wp-static/2018/10/Jakub-Sz%C3%A1nt%C3%B3_0214.jpg Debilita je patrná už na první pohled. Musím říct, že ty zpitvořené ksichty a zkrenčené bezcharaktery mají tihle libtardi evidentně v DNA.

   1. Vy jste koukám válečný štváč. Já chcu mír!! Proto se tehdy mělo vyjednávat a nedodávat válčícím stranám zbraně.

    1. Však tomu blbovi někteří diskutéři rázně odpovídají:
     – A už to mohlo být vyřešeno dávno, sice bychom se dnes bavili jen německy, sice by zde neexistoval jedinej komunista, ale taky by nás Čechů zůstalo jen pár tisíc, protože po těch čistkách by z nás moc nezbylo…
     – Velmi, ale opravdu velmi hloupé. Americké banky financovaly německé zbrojovky a chemičky, Celá západní Evropa měla s Němci obdobné smlouvy jako CCCP. Britové drželi ke všemu hubu a Američané čekali jak se to vyvine. Veškerou pomoc si nechali platit předem ve zlatě….

   2. To je dobytek, a v aleji se sešla opravdová „jelita“, přehlídka morálně-mentálních mrzáků všech úrovní a druhů…

   3. RE tdx :
    Ten kretén se živil jako zpravodaj přes Střední východ. Potom ho načapali v Sýrii, měl v kapse několik pasů, pochopitelně i izraelský. Byl náramně rád, že neskončil v base. 😀
    Takový poctivec, a měli ho za špióna.
    Teď ten region pokrývá nějaký pan Štěpán Macháček, velmi slušně , člověk se opravdu dozví zajímavosti. Od Szántóa se dozvěděl jenom že Izrael je bezva a Arabové jsou fůůj. Palestinci nejvíc.
    Statečná Eva Filipi se musela zapotit, než se jí povedlo zařídit, aby toho blbečka pustili.

 4. Perlička z minulosti J.X.D. Vždy ordinérní mrchožrout:
  „Průvod míjí známou ,cikánskou‘ hospodu Na sklenářce. Několik desítek ramenatých skinů vbíhá dovnitř. V jejich čele černovlasý muž v maskáčích se strništěm a náušnicí v uchu. Je to bývalý novinář z týdeníku Občanské fórum, dnes redaktor Reflexu Jiří Doležal. ,Přeci si nenechám ujít příležitost, jak cikáni dostanou do držky,‘ říká. ,Pro mě jako novináře přece čím hůř, tím líp.‘ Policisté nejsou nikde vidět. Za chvíli skini vybíhají ven. Uvnitř naštěstí nikdo nebyl. (Brabec In: Respekt 2. 12. 1991)

 5. Milý vážený a mnou respektovaný pane Vidláku.
  Opět brilantní a moudrý příspěvek! Jenže napsat a publikovat jste to neměl.
  Neznám Vaše rodinné poměry ale jsem si jist, že jste buď neměl moudrou babičku nebo jste ji pozorně nenaslouchal. Nikdo Vám v mládí neřekl:
  „Vidláčku miláčku pamatuj, že čím víc se v hovnu patláš, tím víc smrdíš.“

  Vy jste se rozepsal na adresu JXD našeho brilantního koprofila. Proč???

  Ne že by JXD neměl ani jednu jasnou chvilku. Jednu opravdu měl!! Vzpomínáte na aféru „Klinika“?
  Tam se Jirka opravdu angažoval a jeho články „Zápisky z posrané zahrady“ byly vrcholem toho co lze o hromadě hoven napsat. To byla jeho jediná velká chvíle!

  Na druhé straně tím, že se do Vás JXD pustil stal jste se členem elitního klubu „Zhuleným pablbem oflusaných“. Jste tam s paní doktorkou Pechovou a mnoha dalšími skvělými lidmi.

  Tak vlastně nevím..

  Hezký den, spoustu sil a pevné zdraví Vám z celého srdce přeji.

  Drvoštěp.

 6. Chodil jsem do základky na Náměstí svobody B/930. Do té školy, na tomhle náměstí chodila kromě mě, tuctového dítka, také řada pozdějších „významných osobností“ jako například pan bývalý primátor Bém, bavič a intelektuál Suchánek, působící ve skupině „Partička“. Pokud se správně domnívám, k těmto osobnostem patří i pan Doležal. Jednalo se o šikanovaného chlapce, jehož matka – zapálená komunistka působila ve zdejším učitelském sboru, což u některých spolužáků budilo značně negativní emoce. Tyto emoce si občas vybíjeli na tomto nešťastníkovi, kterého různě týrali, fackovali a tloukli. Vzhledem k tomu, že se mi takové jednání protivilo, patřil jsem k několika klukům, kteří ho před šikanou spolužáků ochraňovali za což byl dotyčný tenkrát velmi vděčen. Bylo by velkým přínosem, pokud se jedná o toho správného Doležala, kdyby si na tyto roky dokázal vzpomenout a uvědomil si, kam až vede bezhlavé prosazování nějaké propagandy, jak je zvykem v jeho rodině.

 7. V kontextu všeho co tady Vidlák stále píše by mě zajímalo, kolik z Vás diskutujících pojede 11.3.2023 do Prahy na demonstraci? Pokud Vám vadí, co tahle dezolátní vláda dělá, rozhoduje pouze čin. Pro začátek zvednout zadek od počítače a jet na demonstraci. Ti kteří tady píší, že to nemá cenu nebo smysl, tam asi nepojedou, ale co chtějí sami udělat proti vládě, ne napsat, to nevědí ?! Ale rozumy rozdávají.

  1. Fajn, a u toho všeho svatého odsudku nezapomeňte na „svolavatele“, který sám již v prenatálním stádiu akce stihl vcelku zřetelně a jednoznačně, samozřejmě mediálně, odmítnout účast značné části potenciálních účastníků, páč jsou z jiného břehu politického rybníku.
   A aby to bylo zřejmé, opet to mediálně zopakoval, ba přímo z ukázkově libtard demokratického pólu se vcelku jasně vymezil.
   Tedy pro ty, co peskují jiné aniž by sami věděli – než začnete napravovat ostatní, koukněte do vlastní spíše, jestli tam něco není prošlé …

 8. u nás byl kdysi.

  To tady nějací mladí náckové zbili cikána, bylo z toho celkem extempóre a jxd, tehdá ještě působící v časopisu Reflex, se rozhodl, že udělá reportáž. Tak dorazil, nikoho z těch mladých nesehnal, ale podařilo se mu splašit otce jednoho. Což byl shodou okolností můj kámoš, bývalá mánička, která ale přešla k extrémní pravici. A když se ho jxd začal vyptávat na jeho názor, co udělal jeho syn, tak Jirka se k jxd otočil zády, sundal si kalhoty a trenky a vystrčil na něj zadek, na kterém má vytetovaný hákáč. Jxd s sebou furt nosí foťák, takže to vyfotil a pak se v jeho reportáži v Reflekxu objevila prdel našeho kámoše v barvě.

  Pochopitelně jsme si tuto fotku vystřihli a vylepili v hospodě, jelikož nikomu z nás se nikdy nepodařilo mít svou fotku v Reflexu. Akorát Jirkovi. Sice tam moc není vidět obličej, ale jeho prdel, ale zatím je nejlepší.

  Pardon, stejný text jsem prdnul i sem i na Kyby, páč jméno jxd mě vždycky dokáže vybudit.

 9. David Martinek
  22 hod ·
  Pokus české vlády o 𝙪𝙢𝙡𝙘̌𝙚𝙣𝙞́ 𝙥𝙖𝙧𝙡𝙖𝙢𝙚𝙣𝙩𝙣𝙞́ 𝙤𝙥𝙤𝙯𝙞𝙘𝙚, formou omezování rozpravy v parlamentu, formou odebírání slova, omezováním délky svobodně pronášených názorů, až po pokus o vyvedení řečníka je nejen pokusem zastavit opozici, zoufale se snažící zabránit přijetí ničivých zákonů, kterými se tato vláda snaží „vybrat zatáčku“ vlastních mizerných rozhodnutí. Chyb, které odneseme všichni. Všichni lidé, napříč celým státem.
  Důchodci, živnostníci, podnikatelé. Všichni.
  I lidé, kteří bůhvíproč tuto vládu stále podporují.
  Je to zároveň akt svévole.
  Omezení opozice, svévolí, umožněná převahou v parlamentu, za situace, kdy vláda nerespektuje ani opoziční, ani kritické hlasy je ukázkovým aktem popření demokracie.
  Parlament je místem, odkud vyvěrá do prostředí princip parlamentarismu. Princip, který je určující a naprosto zásadní pro demokracii. Tato vláda ale neví, co je to demokracie. Nikdy nebyla demokratická. Je to nejhlubší omyl jejich voličů.
  Když jsem po volbách napsal, že tato vláda si při převzetí moci počínala jako mafiánský spolek, byl to varovný hlas. Dnes už je jasné, že vládne zločinná vláda, neschopná výkonu, kterou u moci udržují jen jí vyživovaní mediální demiurgové. Vláda, která neuznává demokracii. Je pro ni jen fíkovým listem.
  Za hrozivá rozhodnutí této vlády budeme trpět všichni. Naprosto zbytečně. Inflace, nárůst dluhů, cen, energií, obrovské, nekontrolovatelné vládní výdaje, to vše se dalo a mělo řešit jinak. Pokud by vláda brala v úvahu opozici a kritiky.
  Svévole má ale své hranice.
  Parlamentní debata je nejkultivovanější formou politického zápasu.
  Pokud vláda není ani schopna dodržovat demokratická pravidla a zvyklosti v intencích politického zápasu, k níž patří i parlamentní obstrukce, což je legitimní nástroj, bude třeba této vládě připomenout, že existují i mnohem silnější formy pro prosazení odmítavého stanoviska ke špatným rozhodnutím vlády. Od demonstrací po odpor v ulicích. Až po hořící barikády.
  Pokud nerespektujete zákon, lidi a společnost, vrátí se vám to formou celospolečenského požáru.
  Je 0:30. Vláda nakonec couvla. Je tedy jasné, že testuje hranice a odhodlání lidí a opozice. Řeknu to tedy jasně.
  Pokud nemáte správné „signály“, tady je jeden z podpalubí.
  Brousíme vidle a cepy, parchanti.

  1. V kontextu všeho co tady Vidlák stále píše by mě zajímalo, kolik z Vás diskutujících pojede 11.3.2023 do Prahy na demonstraci? Pokud Vám vadí, co tahle dezolátní vláda dělá, rozhoduje pouze čin. Pro začátek zvednout zadek od počítače a jet na demonstraci. Ti kteří tady píší, že to nemá cenu nebo smysl, tam asi nepojedou, ale co chtějí sami udělat proti vládě, ne napsat, to nevědí ?! Ale rozumy rozdávají.

 10. Co dodat na téma JXd… kdopak by asi tak mohl stát modelem, až se bude psát příběh o tom , jak se ze svobodomyslného a tolerantního novináře stal naprosto nesvobodný a netolerantní kretén…

 11. Pár slov k tomu, co se děje v PS.

  Je očividné, že vládní koalice si dělá co chce a na nic nebere ohled. Lidé v aparátu dnešních opozičních stran by si měli zaznamenávat všechna prohlášení, výstupy a metody dnešních vládců. Ono totiž – dřív nebo později se karta otočí a pak se dnešní protinárodní sestava dostane do opozice. Otázka zní, jak to pak udělat, aby okusili vlastní medicínu a přitom neroztočit kola nenávisti úplně ve všem.
  A jeden návrh bych měl – v budoucí PS, kde dnešní vládci budou v opozici bych navrhoval dodržovat principy pluralitní demokracie až na jeden případ:
  Hned na úvod tohoto období v budoucnu bych navrhoval předložit návrh zákona o odpovědnosti za protinárodní politiku a během tohoto jediného projednávání bych navrhoval uplatnit všechny postupy, které předvádí dnešní vládci – od retroaktivty (nárok na valorizaci vznikl v 01/2023) až po znemožnění obstrukcí a diskuze. Prostě je převálcovat stejnou silou. Při dalších jednáních pak už postupovat podle ustálených demokratických zvyklostí a jen důsledně vždy používat oslovení – např.: slovo má poslanec XY usvědčený z konání proti zájmům státu ČR …

  1. Nevolíte potřeby své ani svých potomků, keří mají vymleté mozky a plahočí se po ulicích s mobilní navigací.
   ..“ Při dalších jednáních pak už postupovat podle ustálených demokratických zvyklostí“..

   Toto co se děje sou ustálené zvyklosti té pomatené demosgráce, jen furt nechápete co se děje, jak se věci pomenovávají a gdy to celé spadne do kanálu.

   1. Chápeme Sasine. Například já sám jsem prduch, tedy jeden z regulérně okradených.
    Ale nemůžeme s tím udělat ani hovno.
    Neuděláme s tím nic do té doby, dokud budou miliardáři vlastnit média. A tato média budou stát za touto zkurvenou vládou a podporovat její fašismus.
    Praha a velká města jsou tak zmanipulovaná, že prostě ten sedlácky uvažující venkov, ve volbách přehází. Je to jednoduché jak facka.
    Praha a láska proti vesnici a nenávisti, vzpomínáš si?

    1. Město je mor civilizace, výspa největších pošuků a vyžírek, co nemá žrádlo ale jen rozumy, názory a armádu. Venkov je kultura, kerá nemá armádu ale má selský rozum. Až chcípne město, kultura zase obživne, to je zákon vesmíru, RAmcha to tak vytvořil.

 12. Poslední věta posledního Zemanova rozhovoru ve funkci prezidenta:
  “ Můžete závěrem něco vzkázat českým občanům, ale i politikům?“

  „V této době bych vzkázal jediné. Varujte se ctižádostivých amatérů, protože mohou způsobit daleko více škody než užitku.“

 13. Dnes na Slobodnom vysielači host Rybár, ruský bloger od 20:00 (překlad z RJ zajištěn)!
  Ale nejsnáze to jde z hlavní stránky webu Slobodného vysiela https://slobodnyvysielac.sk/ A tam v horním pravém roku obrazovky klikněte na Živé vysielanie

   1. Tento exemplář nejen, že se tak píše v daném kontextu, ta osoba si minimálně dnes „jinou velikost“ nezaslouží …

 14. Nevim, jestli Bolek Polívka hrál ve filmu Kurvahošigutntag osobu mající zalibu ve sprostotě, buranství a zlodějství.
  To by bylo na diskusi.

  1. Spíše hrál obyčejného debila. Nechápu režisérku, která stvořila „Kopytem sem…“ „Panestory“ atd, že natočila takovýto škvár. A to dřívějšího Bolka fakt můžu.

  1. Dobrý den, sice to nesouvisí. Najděte si prof. Ing, Bohumil Svoboda DrSc – otevřený dopis ministryni obrany z ledna 2023.

 15. Jestli ony všechny ty poslední kroky téhle „vlády“ nejsou schválně provokací, aby vyvolali celorepublikový odpor a oni byli nuceni odstoupit, protože tuší, že se pod jejich vedením řítíme do totálního háje, a oni jsou naprosto neschopní cokoli zvrátit. Sice plní zadání páníčků zpoza velké louže a Brusele, ale už sami musí vidět, že je to dlouhodobě neudržitelné. Rozhodně ne do dalších parlamentních voleb.

  1. Padnou teprve tehdy, až budou „obětováni“. Problém je ten, že stejných a větších psychopatů je mezi jejich loutkovodiči minimálně stejná koncentrace – kdo tedy pomyslně zatroubí k výměně, toť otázka ( pokud velcí kluci nepodlehnou kouzlu totálního restartu ) …
   Nemluvě o zatím trvající „přízni“ elektorátu, tedy o setrvačnosti…
   Apropo, v ten moment by měla být připravena politická záložní varianta, a dle mne dochází k její aktivizaci …

 16. Vidlak je vidlak … hrabe sa v zemi a slama mu couha z bot … a panicky z Mravnost nade vse z neho pohorsenim omdlievaju … no a JX Dolezal sa pasoval medzi tie panicky, co uz.

 17. Milý Vidláku, velmi pěkně napsáno a dokonce si myslím, že vás to tentokrát muselo hodně bavit. Na rozdíl od komentářů, které říkají, že s jxd nemáte ztrácet čas se domnívám, že jste naopak napsat
  měl a je dobře, že jste to udělal. Některé obraty z textu s chutí použiju, když k tomu bude příležitost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *