26 května, 2024

Miluju tiskové zprávy FBI a CIA

New York Times měl možnost zabývat se 9500 zprávami mladého Jacka Teixeiry, příslušníka Letecké národní gardy, který stojí za nejnovějšími úniky dokumentů zvané také Pentagon Leaks. Jak víme dokumenty byly pravé, samozřejmě až na počet mrtvých vojáků na ukrajinské straně, ten nesedí a nikdy sedět nebude a ta částka… . Únik informací vyvolal diplomatickou krizi mezi Spojenými státy a zeměmi skupiny Five Eyes a měl za následek špatnou náladu i u dalších spojenců jako Jižní Korea nebo Německo atd.

Jak je nyní z článku v NYT jasné a jak jsme všichni očekávali, je Teixeira konspirační teoretik milující zbraně a masovou střelbu, jedním slovem šílenec. I když měl prověrku na stupeň přísně tajné, NYT nám ukazuje smutnou realitu, kterou nikdo z nás nemůže chápat – opovrhoval vládou a obviňoval Spojené státy z řady tajných a nekalých aktivit: z výroby biologických a chemických zbraní v ukrajinských laboratořích cituji: „Od této chvíle Ukrajina nařídila americkým biolaboratořím, že musí ještě zničit všechny nebezpečné patogeny, které mají, dostali jsme odposlech od vysoce postavených velitelů, v němž se uvádí, že se je Rusko začne snažit získat“, z vytvoření Islámského státu cituji: „Isis byla organizace založená Tureckem, Izraelem a USA. Potřebovali nějak destabilizovat Blízký východ a všichni měli nepřátele… jak to udělat? vytvořit teroristickou organizaci a financovat ji,“ a dokonce obviňoval FBI a CIA i z organizování masové střelby cituji: „FBI a další agentury na tři písmena kontaktují tyhle duševně nemocné děti a přesvědčují je, aby dělaly masové střelby“.

I když byl dle zpráv politicky prý na pravém středu, obviňoval i republikány z financování „teroristických organizací“ a rozpoutávání „dvacetiletých válek“. „Obě strany,“ napsal v červenci, „pijí stejnou krev“..

Federální prokurátoři mají jasno.. je to extrémista, podle žalobců letec Teixeira vyjádřil touhu zabít „tuny lidí“ a vyvraždit „slabomyslné“, popsal „vražednou dodávku“, která by mohla být použita k plavbě po okolí a zabíjení lidí, konspirační teoretik milující zbraně. Prostě totální úchyl.. nebo taky mladík, co ztratil veškeré iluze? Ne, úchyl!

A měl prověrku na přísně tajné.. 🙂 krásné úterní ráno 🙂

5 thoughts on “Miluju tiskové zprávy FBI a CIA

 1. Pomáhali založit a spolufinancovat teroristickou skupinu určenou k destabilizaci regionu? To by američtí soudruzi nikdy nikdy nikdy neudělali. Vždyť i toho Usámu hnedka dostali. A všichni ti vojáci, co se na odstraňování hentěch zlých diktátorů podíleli, pak v pohodě vždycky odletí vrtulníkem domů, a pokud neumřeli, žijí dodnes.

 2. Jestli voni v těch agentůrách na 3 písmenka za Velkou louží nejsou všichni z jednoho úchylného vrhu! Vsadil bych snad i malíček!

   1. Mladicek byl prokadrovanej, urcite pozival nejen velke pece ale i velke duvery vod starsich soudruhu a byl vycvicenej ve vsem a na to , co vedouci soudruzi dnes potrebuji v celym svete..
    Zrejme byl velmi snazivej a jak to bejva se trochu od prakticke intenzivni vyuky /neni toho zrovna malo/,pomatene pomylil v aplikaci a praktickym pouziti vycviku na sve okoli , trochu se pomat , to se stava i starsim pomatenym instruktorum a soudruhum….
    Mozna sledoval vice nez stokrat za tejden, pomatene ,popularni filmy jako, vo pomatenym Rambo a dalsi..
    Hral pilne pomatene pocitacove hry od malicka ,sledoval pomatena media byl vystaven jejich vlivu 24hod,denne …
    Kazdej vi ,ze od sledovani je maly krucek a velka touha napodobovat sve hrdiny..
    Kdo by nechtel bejt treba pomatenej Terminator I. a II. a III.
    Staci pak rict ,“ astala vista baby“ a tisice nepratel umrtvi za pet vterin…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *