28 května, 2024

Ještě jednou

Přátelé, Agrární komora na svém dnešní zasedání zkonstatovala, že vláda a ministr Výborný nesplnili požadavky, které od zemědělců dostali, zároveň hráli mrtvé brouky a jednali jen tehdy, když jim hrozila nějaká akce. Jakmile jim žádný protest nehrozil, přestali brát telefony a jejich arogance stoupala a stoupala. A tak se dnes usnesli, že budou protestovat hned další den po odborářích. Před Strakovkou, tam to mají nacvičené a byly tamodtud nejlepší fotky… Oplocený hnůj, policajt sahající po pistoli…

Platí to stejné, co jsem psal o odborářském protestu. Nikdo v Evropě nebyl tak vstřícný vládě, jako naši zemědělci. Nikdo v EU neměl tak mírné požadavky a neprezentoval je tak vstřícným způsobem. Jinde byly osračkované vládní budovy, hořely balíky se slámou a zablokovanými ulicemi neprojelo nic, ani sanitka ne. U nás nebyl nikomu zkřiven ani vlásek na hlavě, nikomu nevznikla žádná škoda na majetku ani na zdraví.

Co si za to protestující vysloužili? Obvinění, že jsou proruští, že jsou pátá kolona, že slouží Putinovi a dezinformátorům. Poslali na ně provokatéry s kamerami v těsném závěsu… A dostali dvacet milionů „pokuty“ za vysypanou jednu fůru hnoje… Naštvalo je to. Hodně je to naštvalo.

Ti stejní zemědělci, kteří před dvěma měsíci přemýšleli, jestli jsou vlastně proti vládě, ti dnes nejhlasitěji požadují minimálně demisi ministra Výborného a nejlépe celé vlády. Na včerejší tiskovce vedle sebe stáli představitelé Agrární komory, Zemědělského svazu a „zlých zemědělců.“ Mají chuť ještě jednou a hodně nahlas říct celému národu, že nemá volit nikoho z pětikoalice.

Chtějí to lidem říct hodně nahlas a aby to mohli vnímat všemi smysly. Nejen zrakem a sluchem. Chtějí všem říct, že mají nevyřízené účty. Za všechny ty nadávky, dehonestování, nálepkování, podpásovky… Za kompra psané azbukou a rozšiřované Sašou Vondrou, za kecy Tomáše Prouzy i Řeporyjce Novotného.

A tak Praha zažije několik protestních dní hcvíli před volbami a při mistrovství NATO v hokeji. Aby to vidělo i hodně zahraničních návštěvníků a mohli si to natočit na mobil. Já do toho jdu s nimi a udělám všechno pro to, aby měl Výborný ještě více protažený ksicht než minule a aby Fialovi praskla žilka. Udělám všechno pro to, aby se nic nevymlčelo, aby každá věta naší vládní věrchušky byla slyšet, aby se každá mediální podpásovka rozebrala, každé pohrdavé slovo aby zarezonovalo a pak o tom až do voleb budu psát.

Hele, já vím, že takových demonstrací už bylo… Zkoušelo se to zleva, zprava, zdola shora, na Václaváku i jinde. Můj dnešní text není výzva, abyste přišli. Je to jen pozvánka. Druhá v pořadí. Vím, že máte spousty důvodů, být k tomu skeptičtí. Nota bene, když to je už za necelých čtrnáct dní. Ale v příštích dnech budou další pozvánky. Tentokrát ne ode mě, ale přímo od zemědělců a zemědělským způsobem. Uvidíme, jak se vám budou líbit.

Ať se čtrnáct dní před volbami ještě jednou zaskvěje vládní arogance. Ať nám Fiala ještě jednou řekne, že zemědělci i odboráři jsou ruská pátá kolona. Ať se projeví prudká ynteligence Markéty Pekarové Adamové či Danuše Nerudové. Ať řeknou nahlas, že na lůzu není třeba brát ohled, ať udělají z lidí práce dezinformátory a kolaboranty. A hlavně, ať co nejvíc lidí vidí a slyší, kdo nám vládne a jak se chovají. Čtrnáct dní před volbami by na to voliči nemuseli zapomenout…

Pak už budou volby, které ukáží, jak si doopravdy všichni stojí. Ukáží, co si voliči doopravdy myslí, ukáží skutečné preference a ne ty naměřené pomocí cinknutých průzkumů. Ale ještě jednou bude vhodné, hodit pětikolce vidle do těch jejich volebních hesel. Bude vhodné je ještě jednou vyvést z konceptu a klidu, povzbudit je k chybám a hloupým prohlášením. Ještě jednou jim sebereme jejich témata a vnutíme jim ta naše. Ještě jednou jim připomeneme grýndýl, zdevastovaný průmysl, zničené zemědělství a hlavně tu jejich bezbřehou aroganci, jejíž tváří je prdel Pavlíka Novotného.

Já si teď v příštích čtrnácti dnech odpracuji ten plán B a C. Před volbami se už toho asi víc neodehraje. Povolební realita nám pak řekne, zda to všechno k něčemu bylo a jaké máme šance do budoucna.

A prosím, ujměte se někdo plánu D a E.

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí a podpořit vlastní národní občanskou společnost, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý, kdo pošle alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat knihy, trička, samolepky a odznaky z nabídky.

172 thoughts on “Ještě jednou

 1. „A prosím, ujměte se někdo plánu D a E. “ Alternativně,sháním RF mávátka značka rychle.Tímhle tempem za ty retardy nebudou bojovat ani největší chciválkové a když se usalaší RF na hranicách NATO – EU začnou v panice chciválkové s fialovým slizem zdrhat protože sibiř a gulag čeká…..

 2. Dobrý večer, chtěl bych se tady zeptat, co říkáte návštěvě čínského prezidenta v Evropě a takovému pompéznímu přivítání ve Francii? Co to znamená? Blýská se třeba na lepší časy?
  A co na to asi říkají Pekarová s Vystrčilem?

  1. Co na to říkají Pekarová s Vystrčilem nikoho nezajímá. Jsou příliš bezvýznamní a navíc jde o odporné lidské kreatury.

 3. Majitelé KoZa bdí nad CO2,
  aneb o Pandemické smlouvě a změnách Mezinárodních zdravotních předpisů.
  které mají zajistit, aby národy světa zotročili a vyhladili vhodným způsobem.

  WHO, OSN, Světová banka, USA, EU a další nadnárodní organizace postupně sestavily řadu politik a předpisů – s pomocí dalších globalistických organizací, jako je OSN a Rockefellerova nadace – jejichž cílem je údajně napravit „nedostatky“ v naší pandemické reakci.
  Dodatků k Mezinárodním zdravotnickým předpisům a Pandemické smlouvy, která byla také označována jako  Pandemická dohoda  a  Úmluva WHO +.

  Změna klimatu a pandemie

  Vzhledem k tomu, že „válka proti klimatickým změnám“ a „válka proti pandemiím“ představují dva z největších zdrojů bohatství a moci pro globální elitu, bylo vynaloženo mnoho práce na to, aby byla veřejnost vyděšena existenčním rizikem. 

  Pandemická smlouva se snaží spojit obě tyto věci dohromady argumentem, že „změna klimatu“ je hlavní příčinou katastrofálních pandemií, a že tento „problém“ tedy vyžaduje, aby globalisté měli kontrolu nad tím, jak interagujeme s životním prostředím.
  Jedno zdraví (One Health)

  One Health začalo v roce 2004  na mezinárodní (globalistické) konferenci, kde byla předložena myšlenka, že veřejné zdraví je třeba rozšířit do deštníku, který by mohl ovládat a profitovat z každého aspektu našeho života.

  Například „změna klimatu“ byla zakomponována do veřejného zdraví s odůvodněním, že strašlivé environmentální hrozby, kterým údajně čelíme, si vynutily, aby se „ekologické zdraví“ stalo základním aspektem veřejného zdraví.

  Zpráva UNESCO nastiňuje globální opatření k omezení svobody slova a vytváří „internet důvěry“ se zaměřením na „dezinformace,“ „nenávistné projevy“ a „konspirační teorie.“

  Pandemická smlouva zase klade důraz na boj proti nepravdivým informacím během zdravotních událostí (např. definuje „infodemii“ jako nadměrné zavádějící informace během propuknutí nemoci).

  Ale mnohé z toho, co nám úřady a tlampače hlavního proudu během pandemie řekly, se později ukázalo jako smrtící dezinformace,

  Orwellovský doublespeak zase prostupuje Pandemickou smlouvu (např. rámuje cenzuru jako „ochranu lidských práv a základních svobod“).

  Pandemická smlouva se pokouší nahradit místní zákony a učinit tak tajně, aby si místní zákonodárci neuvědomovali, co konkrétně bylo dohodnuto, dokud nezačnou platit ustanovení smlouvy o „nouzových“ pandemiích.

  1. Dokumenty navrhují přenesení rozhodovací pravomoci na WHO ohledně základních aspektů společenské funkce, které se země zavazují uzákonit.

  2. Generální ředitel WHO (loutka banksterů) bude mít výhradní pravomoc rozhodovat o tom, kdy a kde se použijí (nezapomeňte, že zejména v případě nových MZP se vztahují jak na „pandemie,“ tak na „jiná zdravotní rizika“).

  3. Návrhy mají být závazné podle mezinárodního práva.

  Tyto pravomoci zahrnují kontrolu, kam mohou lidé cestovat, mohou je nutit do karantény, zavádět sledování kontaktů, nařizovat léčbu nebo očkování (i jedování sajrajty Big Pharma) a zakazovat konkurenční léčbu.

  Kromě toho mnohá ustanovení smlouvy také porušují stávající zákony (např. hromadné sledování, které porušuje základní lékařskou ochranu soukromí, odebírá práva duševního vlastnictví členům signatářských zemí a vyžaduje, aby státy sdílely potenciální pandemické patogeny s jinými zeměmi a WHO).
  Snaha podstrčit dva různé dokumenty, jejichž cíle jsou v podstatě stejné, není ojedinělá.

  Něco podobného jsme zažili již v roce 2018, když OSN navrhla přijetí dvou migračních paktů, které byly velmi podobné, ale jejich cíl byl zřejmě totožný.

  https://necenzurovanapravda.cz/2024/05/diktatura-who-za-pouhe-tri-tydny-se-budou-schvalovat-dva-nebezpecne-dokumenty-zajima-to-vubec-nase-politiky/

  Velký bratr, přes WHO, hodlá nastolit globální diktaturu

  1. Každý jeden obyčejný člověk na této planetě, by si měl pokaždé ráno s novým dnem uvědomit, že na světě existuje několik desítek tisíc exkluzivních zmrdů, jejichž jediným cílem je připravit normální lidi postupně o svobodu, majetek, a i o život. A těmto kreaturám (+ jejich lokajům a pucflekům), co si hrají na majitele zeměkoule, je třeba postavit se na odpor. Protože frontová linie je jasná – buďto ONI, anebo všichni ostatní.

   1. Vy dva s Gójem asi máte jednoduchý život.
    Svět máte přehledně rozdělený a nepřítele jasně určeného.
    Váš život určuje jenom jedna myšlenka – židovská nadvláda.
    Každé ráno vstáváte do boje s židovským nepřítelem a bojujete až do večera.
    A tak pořád dokola a dokola.

    1. Z konspirací měla většina lidí ještě v roce 2019 srandu. Od té doby dost lidí zbledlo. To, že si myslíte, že je něco nesmysl, ještě neznamená, že to nesmysl opravdu je. Napadlo někoho z nás, že si lidi nechají líbit muslimMigraci, greenDeal likvidaci, covid fašismus?

     1. Hlásím se. Nepřišlo mi moc srandovní, to počínání Němců počínaje rokem asi 2015.
      Definitivně jsem ztratil jakékoli iluze, už na přelomu 2019/2020.
      Všecko se jen potvrdilo „vývojem vakcín“ během asi 3 měsíců roku 2020, od té doby jsem majitelem dvou párů očí i dvou párů uší.
      Pečlivě sleduju, jaké sračky z koho ještě vylezou – chřipečku zatím nic nepřekonává, dokonce ani SVO.
      Tam se lže tak nějak standardně, obyčejně:
      Nemáme už žádnou PVO, ale stejně sestřelujeme skoro všecko.
      A tak dál, furt dokolečka – občas si děvky nedají pozor a vypadá to směšně, ale snad nikdo soudný, už jim to nežere.
      Nebo ano?

      1. Soudní jim to nežerou už, ale soudných je velmi málo. Znám několik odborníků ve svém oboru a ti jsou fanatičtí zastánci propagandy a Systému.

    2. Že by potrefená hus se ozvala?
     Jestli jste si ráčil všimnout, tak já jsem o Ž/židech nenapsal ani slovo. Naopak, ortodoxních židů si svým způsobem vážím a tvrdím, že se od nich mohou ostatní v lecčems přiučit.
     Pokud se vůči někomu vymezuji, jsou to světoví sionisté – tj. ti, kteří své choutky po světovládě židovstvím rafinovaně zakrývají coby fíkovým listem. A taktéž vůči tzv. chazarům a jejich šábesgojímům – tedy pokrevním nežidům, kteří se za Židy jenom prohlašují, aby mohli posluhovat sionistům (tedy fašistům) a čerpat z toho pro sebe veškeré výhody. Tak jednoduché to je.
     Či snad v českém středoevropském chazariátu je to nějak jinak? Stačí se podívat, kdo v něm vládne, kdo tvrdě potírá veškerou oprávněnou kritiku výše jmenovaných a kdo vlastní veškerá mainstreamová média, banky a další aktiva.
     Ještě bych mohl přidat několik citátů zajímavých osobností, ale to třeba příště.

     1. Och, tady opatrně.
      Posluhovač musí být bezpodmínečně taktéž obřezán – a to já bych si na šulinka sáhnout nenechal. Je to jeden ze způsobů, jak mezi posluhovači rozeznat zrádce.
      Vsadil bych boty, že takový Gój, ten bude mít předkožku, jak polotovar na stan.

        1. Tož to musíte nějak rozvést. Nevím co je kapucín-test, sorry.
         To je nějaký nábožensko-ortodoxní dryák v tekuté formě???

         1. Ne-e.
          To se vezmou kombinačky a předkožka se kolem prdele, natáhne zezadu na hlavu.
          Když to přežije a stejně nic neřekne, je to agent.

     2. Kteri se povysuji , se zaroven ponizuji . Protoze nemaji v sobe ani tu
      zakladni lidskost . A jen to dokazuji..
      A doplatili uz na to hodnekrat..

    3. Čtenář, byť po ruce příručku „Uvádění příběhů na pravou míru“ si už názor udělá, josefe!
     1812/1914/1917/1941/2014

 4. OT – aby nezapadlo, k volbám do eurolamentu, Ivan Hoffman v PL velmi výstižně:

  „… U voleb do Evropského parlamentu má volič jen dvě možnosti. Hlásí se ke spoluúčasti, nebo ke spoluvině. V obou případech se volí pokračování projektu, ve kterém se za pochodu změnila pravidla. Původní plán byl zajistit v Evropě mír tím, že se z bývalých nepřátel stanou spolupracující partneři. Tento výborný nápad zničila integrace, jejímž motorem není evropská vzájemnost, nýbrž nadnárodní byznys. Zájmem nadnárodního byznysu není partnerství národních států, ale jejich likvidace.

  Evropské volby nejsou šancí reformovat EU. Návrat ke kořenům nelze svěřit evropským poslancům. Reforma EU je úkolem národních parlamentů a národních vlád. Je to samozřejmě úkol přetěžký, neboť národní reprezentace čelí tlaku agresivních bruselských pátých kolon, které jsou rozlezlé všude. Posílání zástupců do Bruselu je projevem rezignace na regionální, lokální, respektive národní zájmy. Papír sice snese všechno, ale chybí textař, který by třemi slovy vysvětlil voličovi, že ať zvolí do Bruselu kohokoli, neovlivní nic.“

  Více zde: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/At-zvolite-do-Bruselu-kohokoliv-neovlivni-nic-Hoffman-vidi-slib-na-ktery-volic-ceka-755150

  1. Jasně, já vím. Nejlepší je nedělat nic a eurorvolby ignorovat. Aspoň to Timmermansové a von der Leyenové budou mít o dost snažší. A to se vyplatí. 🙁

   1. Lepší by bylo, kdybyste argumentaci Ivana Hoffmana vyvrátil a současně s tím nabídnul lepší variantu. Mně – a jistě i mnohé jiné – by zdůvodnění (ale skutečně racionální zdůvodnění, ne emotivní výkřik) účasti v eurovolbách, které by Hoffmanovy námitky smetlo, přišlo docela vhod.

    Děkuji předem 🙂

    1. Hofman at dokazuje a ma spoustu dokazovani pred sebou.
     Konkretniho a bez abstraktniho a absurdniho zvaneni .

     „Pretezky ukoly /mame lehky, tezsi , nejtezsi a proc vybral nejtezsi a jak je nejtezsi , vysvetleni nema /, narodni representace , posilani zastupcu do Bruselu ,eu poslanci nemohou , nesverovat , ale narodni poslanci zmuzou vsecko . A co..
     Naky paty kolony sou rozlezly vsude a agresivni, kdo to je a kde , zase vime hovno.
     Akademik zase bojuje s vetrnymi mlyny hovadin. Tak ze …
     Hazi na ne svoje grafomansky a este zaplaceny hovna a ty potom litaji,
     vsude na nas../Shit hit the fan/. Ticho leci …
     A neni sam.

  2. „Kdyz jaro na Aljasku zavita k nam…Z tech velkejch planu nezbylo nic, cekal sem roky a cekal bych vic.“…/Mustangove . North to Aljaska to where the rushes go..Ricky Nelson/.

   Puvodni plan byl zajistit Evrope mir uprostred studeny a jinych valek.
   Kriste pane , vsude byly zase povalecny smlouvy ,ktery meli naprosto zajistit mir.
   Slo puvodne vo uhelnej a ocelarskej propojenej prumysl. Nebo tak.Nepamatuju se ..

   Takovej plan /kdyz byl ,mam podezreni , ze nebyl/, nesmi nikdy , vopravdu nikdy uskutecnit politici ,diplomati atd.,este v holportu s konglomeratama .
   Je vzdycky spoleh, ze se to votoci do horroru a kazdej dalsi plan
   zas bude vsude valka a zkaza. Takze vysledek je jasnej.
   Kdyz je plan a zacne se politikama menit , zbyde maglajz.
   Z tech velkejch planu..

   Este horsi je navrch, navrh aby naky parlamenty reformovaly EU.
   To uz je votresnej optimismus, tezky sny a kalny rana notorickyho alkoholika
   ve vypolstrovany cele.
   EU padlament , je spolek padlejch panen a kejvaci stado na vsechno, oslu.
   EU vladne dosazena a snad ta nejubozejsi a nezmeritelne nejhloupejsi osoba vubec.

   Kapri, ukol , vypustit si nejen vodu , ale este vysusit rybnik k tomu. Nesplni.
   Byznysy zase za nic nemuzou , ani integrace , kdyz zvotroceny ke vsemu , vladni politici
   jim nezacnou bezvladne posluhovat. Vzdycky zacali a zacnou..
   Kdyz navic vladnou ty nezvoleny generalni tajemnici strany ..Kissing napr.

   A co ze to je navrat ke korenum..Zase nevi. Kde je ten koren ,jakej koren
   a jak vypada , nic.
   Lepsi se vratit do souhvezdi Maleho medveda. Litaji do vesmiru a podivejte se
   na tu bidu a nasili vsude kolem..Vratit se nikdy a nikam neslo a nepude.
   Ani babka korenarka hleda korinky jinde a se nevraci.
   Kdyz se vratite do rodny vesnice po 80 letech, nepoznate ji.
   Vratnej do navratu.Kde se furt berou..
   At si to kazdej zkusi..

   Predevsim musi novej svet zrusit penize , ekonomiku , systemy zvotrocovani ,
   prechytraly osoby a cely organizace , Koncily, neziskovky ,bezpecnostni aparaty ,ktery vladnou z kanalu a celej system vladnuti. Jinak neni sance prezit.
   Volit musi svet jinak sve schopne vudce ,organizatory a ihned je potresta a vodstrani ,za kazdou nesplnenou malickost…atd.

  1. No vidíte, a já myslel, že za všechno to zlo, co se na světě za posledních 300 let událo, mohou angloSSasové a SSionisti. Ještě, že ten Lukačevičův seznam.cz máme.

 5. Vypadá to, že Ukrajině se vojensky nedaří. Jsem volaký z teho smutný. Ale nebojme se, Putin už má patnáctou rakovinu a ta už ho sejme. Sláva!

    1. Senátor za stát Alabama Tommy Tuberville ve vysílání Newsmaxu kritizoval finanční pomoc Kyjevu. Politik obvinil ukrajinské představitele, že utrácejí peníze získané od Washingtonu na nákup nemovitostí v zahraničí.

     „Od roku 2014 jsme na Ukrajinu vynaložili více než 300 miliard dolarů. Tři sta miliard! To je polovina částky, kterou jsme vynaložili na celou druhou světovou válku. Musíme se probudit,“ řekl zákonodárce a vysvětlil, jakou zátěží se pro jeho zemi stala podpora Zelenského vlády.

     „Tiskneme 80 000 dolarů za sekundu, půjčujeme si 80 000 dolarů za sekundu – 4,6 milionu dolarů za minutu! A my přemýšlíme o tom, že dáme Ukrajině další peníze, které budou promrhány – tito lidé (ukrajinské úřady) si už nemohou koupit domy, a to, co si koupili… mají domy na pláži po celém světě. Začněme myslet na naši zemi,“ dodal Tuberville.

     Varoval také před přijetím Kyjeva do NATO. Podle něj může tento krok, který se stal jednou z příčin ukrajinské krize, vyprovokovat Moskvu a vést ke globálním katastrofickým důsledkům.

     Nevíte někdo, kolik ta sekera dělá dneska? To je zpráva měsíc stará..

      1. Nejvic penez skodi nejvic. Rusovi je zatrhli ,co mohli to mu ukradli v miliardach ukradli, vod SWIFT taky vodpojili a cely Rusko uzdravili ..
       A naopak penize Putinovi davaji daleko a dobrovolne a vic nez predtim..

       Penize sice , nemaji nozicky , ale pred silenejma chamtivcema
       ve strachu prchaji , dokonce sprintujou a emigrujou jinam.
       Kde s nima budou dobre zachazet , vazit si jich a spravne hospodarit , pouzivat , zkratka jinak nez zapad.
       Kde je hazej do kanalu a nebo davaj v megamiliardach tem nejhorsim..

    2. Čert ví, jak to tam vůbec vypadá. Když rezident BBC Serhij – i když popisuje hrůzy a přesto zůstává a nemůže odejít, protože neví co by bylo s jeho čtyřma kozama.
     Já teda kdyby, tak vezmu kozy na špagát a mažu pryč, bylo-li by hůř, tak čert vzal kozy a uteču.
     A oni to vážně vytisknou… neskutečné
     https://www.bbc.com/news/world-europe-68994877

     🙂

  1. Re: Jan

   Vy jste na tom tak špatně, že musíte chodit i do práce?
   Práce je poslední ZOUFALÝ pokus slušného člověka, jak přijít k penězům.

   Když mne otravuje moje Jahoda zcela nevhodnými poznámkami o práci, vždy ji odpovím, že mladý Ital v létě nepracuje a v zimě lyžuje.

  2. Jan:
   Že by proto, že i ti zmrdi z ministerstev půjdou do práce?
   A kdyby tam rozdávali prachy, skoro jako estébák za chřipečky, to by ti za dovolenou stálo?

 6. Po výsledcích všech demonstrací za poslední 2 roky vám dávám naději jen v případě, že postavíte barikády z balíků sena a slámy, zasahující policisty zalejete kejdou a jejich auta manipulátory posadíte na vrchol balíků.

     1. Re: JŠ

      Ano, ano. Například netuší, že v Sasku se DODNES mluví východoněmecky.
      Což je ovšem bordel!
      Pak to tak dopadá, že Sasíkům se nelíběj soudruzi inžeňééři a tochtoři ze Sýýýryje.
      To je tím, že tamější nablblí venkovani neumějí tu jedině správnou západoněmčinu.

 7. Celou dobu, co sleduji tyhle řeči gaučových „revolucionářů“ si říkám, ve shodě s klasiky, že všem nám chybí učení politické strany, schopné se stavět za zájmy obyčejných lidí. Žádné demošky, které doposud byly realizovány kýmkoliv, byly zcela bezzubé, poněvadž vláda se nebojí. Má vše za sebou, včetně moci soudní a mocenských aparátů. Národu chybí politická síla s přesvědčivým vůdcem. Národ byl ukolébán do sladkého nicnedělání a mírného poštěkávání z gaučů v mezích zákona. Takhle se revolta ani revoluce nedělá !!

 8. Další Volby, další demonstrace. Děláním bordelu v Praze na barikádách těžko Pražákům změníte názor a Volby do EU těžko cokoliv změní v ČR.
  Nebylo by rozumnější probrat zákaz kotlů na tuhá paliva starších emisních tříd od letošního září, odhlasovaný zákaz plynových kotlů, topidel na uhlí, koks a dřevo. Nebo důchody. Zdravotnictví. Školství.

  1. Proti Green Dealu, takže ano, toto vše by tam mělo být. Nějaká zkurwená EU mi přeci nebude nařizovat čím mám topit a nutit mne do zadlužení! A nutit mne v zimě mrznou rovná se akt pokusu o zabití!

    1. Možná jen chce říct, že tu zoufale chybí strana nebo jiná politická síla, která by se vážně zasazovala o zájmy obyčejných lidí. Včetně těch kotlů. Zatím vždycky bylo hlavním motivem toho se nechat zvolit korýtko.

     No, doufejme, že třeba Katka Konečná se svým STAČILO vystoupí z řady…

     1. Ano, myslel jsem to obecne.
      Pro uspesnou akcizde chybi dve veci: teorie a jeji nositel (politicka strana).
      Ekonomicke revolty bez cile, definovaneho teorii, se zvrhnou v chaos a budou rozpraseny, anebo se vzdor rozdeli do skupin s ruznymi zajmy a revolta skonci na ubyte a vysumi.
      Viz Zlute vesty, kanadsti truckeri, holandsti zemedelci atd. atd..
      Jenze takove teorie se kazdy boji jako cert krize, nebot za soucasne situace musi byt radikalni az revolucni a nikdo nechce byt stigmatizovan, nebot vi, ze obcane zatim zradikalizovani nejsou a teorii/stranu nepodpori.
      Navic v Cesku vladne stale etos volneho trhu a zdrave konkurence, v pozadi lehce futrovan liberalismem a tedy i progresivismem. Takze o revoluci ma zajem jen minimum lidi, zbytek ji zesmesnuje a varuje pred rudym terorem.
      Sam Vidlak se politiky zrika a tvrdi, ze do ni jdou jen podezrele, moralne neprijatelne osoby.
      Bez teorie a strany to nejde, ovsem revoluce se bojime a strany se stitime.
      Tak to, logicky, musi skoncit vysypanym hnojem a naslednymi litaniemi nad represemi.
      Tudiz se beha jako veverka v mlynku, nahore manie z pripravovane demonstrace, dole deprese z neuspesne demonstrace.

     2. Jinak, nova strana se nesmi zasazovat o zajmy obycejnych lidi, nebot nenajde podporu.
      Naopak musi byt reproduktorem elit, a to te jejich casti, ktera by chtela jit vzhuru, ale je blokovana elitami stavajicimi.
      Uspech je pak podminen tim, ze tato cast elit ma program pro obycejne lidi.
      Obycejny clovek neni cilem, nybrz nastrojem, jako vzdy v dejinach, bez vyjimky.

      1. Takto to sice nyní funguje, avšak pokud by mělo dojít ke změně, musí se ten „obyčejný člověk“ zaktivizovat ke svému prospěchu. Pakliže ovšem není líný anebo s daným způsobem spokojený či smířený. Čili, pokud nekolaboruje s režimem.
       Základem odporu je osobní konceptuální gramotnost = vědět o co ve skutečnosti jde, kdo stojí za oponou, co je jeho cílem. Potom by se nemohlo stát, že většina voličstva skočí na libovolný mainstreamový špek a nechá si korporátními tlampači vyplachovat mozek. Pak nebude ve volbách hlasovat proti svým nejosobnějším zájmům. Politické kreatury vlád za uplynulé 3 dekády by tak neměly šanci.
       Copak si většina voličů před 35 lety přála takový marasmus, jaký v česku s.r.o. dnes panuje?

       1. Lenost, spojena s konceptualni negramotnosti je zaklad, vlastnost davu.
        Gramotnosti ho nenaucite, to je zalezitost elit, na to dav nedosahne.
        A lenost je zivena hyperkonzumem, dokud bude plna lednicka, nic s tim neudelate.
        Podle meho je problem v definici obycejneho cloveka, zda-li vubec konceptualne existuje a zda-li je jeho vyskyt z politickeho hlediska individualni, anebo zda-li vystupuje pouze ve forme masy/davu/demosu az plebsu.
        Podle meho obycejneho cloveka najdete, ale v tolika variantach (rozdilnosti osobnich osobnich zajmu), ze nema smysl s takovym terminem/ objektem, konkretne pracovat.
        Samozrejme termin „obycejny clovek“ pouzit jde, ale jen jako humanisticky nazev davu, tedy obecne „bezvyznamove“ a nekonceptualne.

       2. Říkali nám to. Nechtěli jsme poslouchat.
        I největší básník tohoto národa, zdejší rodák, nám to říkal.
        Slovy i hudebně – posílali jsme ho k čertu i s jeho strašením, nadávali mu do věčných kverulantů, když sám burcoval lid.
        Roztrhlo mu to srdce. On viděl, co sem přijde za maras.
        A co víc – on si ten maras uměl představit v podání Čechů, jeho národa.
        Tak teď to máme.
        A já si vůbec nejsem jist, jestli s tím ještě půjde něco dělat.

       1. Nova strana s vlastni teorii? Takovou neznam, vsechno to jsou opravari, anebo radikalove bez teorie (vystoupime z EU a NATO), kterych se lidi obavaji.
        Jeste pred Plysakem existovala teorie, byt spontanni, na obou stranach Zelezne opony.
        Zakladem je vzdy universalismus, metoda a ochota a schopnost ji prosadit.
        Zapad nabizel svobodu a lidska prava, Vychod rovnost a socialni jistoty.
        Svet byl rozdelen a vcelku v klidu proto, ze ruzna uskupeni takove teorii rozumela a byla ochotna ji nasledovat.
        Zapad svoji teorii porusil az negoval, protoze si myslel, ze zvitezil, Vychod svoji teorii nedokazal inovovat a se stagnaci prisel rozpad bloku.
        V obou pripadech sympatizanti nevideli dalsi duvod „vudci teoretiky“ nasledovat.
        Ameriky se zacaly mensi staty bat, SSSR se rozpadlo a staty zacaly nasledovat vlastni trajektorii (treba Kazachstan).

    2. Ano. Jestli chtějí, aby se k nim někdo přidal.

     Na zaříznutí úúdělu dnes slyší hodně lidí. A i ti od pětikolky

    3. Probohasvatého, vždyť Green Deal se jak červená nit smrti prolíná vším. Takže SMRT GREEN DEALU se vším všudy. A hlavně, přetáhnout lidi na svou stranu, páč jich se to taky bude týkat, byť v jiných oblastech. Takto budou zase nejvíc slyšet ti, kteří v protestu zemědělců vidí jenom touhu po vyšších dotacích. Ale tady už jde o život. Vajíčka než sem až kdy dorazí třeba z Brazílie, maso…cokoliv, jakákoliv plodina….a hlavně, výprodej naší půdy zasr aným nadnárodním korporacím….to už je ČR jen skořápka, do které se nasune cokoliv a kdokoliv. Když nám nepatří půda pod nohama, neexistujeme! JDE NÁM O ŽIVOT! Proto všechny oblasti.

   1. bazalka
    Jednu sezónu, kdy platím 10 900 korun zálohy (přemrštěné, ale pro čez je to bezúročná půjčka) už mám za sebou. Bolí mne všechny šlachy, takže fyzicky pracovat už nebudu. Ale hřeje mne dobrý pocit, že jsem pomohl minoritním akcionářům čezu k vyšší životní úrovni.

     1. idiotroniku, tohle běž vykládat leda těm, co na hokeji platí 3 litry za lupen a 110 za každý škopek.
      Nad tebou a pod tebou jsou nějaké technické prostory?
      Garsonka v montážním suterénu, nebo kde to je?
      Papundeklová půdní vestavba, od devadesátkových střelců, nebo co to máš?
      Šest stupňů, to myslím není ani na sedmém schodu do sklepa, tam bude tak o dva víc..

  2. Pražákům nejlépe změníte názor tak, že se zablokují veškeré přístupy do Práglu a tento občanský vřed republiky se dá do úplné karantény. Aby si tam pražáci mohli žít po svém a za svoje. A volit si stále stejnou sebranku jako doteď.
   Ke druhému odstavci pouze tolik: Chtěl bych vidět v česku s.r.o. vládu, která by dokázala vlastní obyvatelstvo přinutit v zimě zmrznout. Nebude se smět topit pevnými palivy? Fajn, bude se topit protinárodními politiky. Beztak jsou v jednom kuse nalití a pod párou.

   1. Tu vládu uvidíte již 1. září, kdy začíná zákaz topit ve starších kotlech na tuhá paliva. Prý opakované pokuty po až 50-ti tisících.

    1. V pokutistánu taktéž mohou zakázat lidem dýchat (beztak přitom vydechují CO2), nebo chodit vzpřímeně po dvou. Uvidíme. Nepochybuji, že různé předposrané Ety se to budou snažit respektovat.

  3. Nevim ,pro to kouskujou , maji rovnou zakazat v zime topit. A neblbnout s tema kotlema.
   Stejne to maj naplanovany na tuhle petiletku. Kolem ruskejch bomb na U., je teplo..
   A zadarmo.

 9. 30 let je voleno mensi zlo, musi nasledovat demonstrace A, demonstrace B,C,D, E…atd.
  Pri praci s obcanskou biomasou nic jineho delat nelze.
  Cesi jsou kultivovani a citi, ze verejne protesty jsou svym zpusobem trapne a jde o posledni naboj v zasobniku. Protestum se proto snazi vyhnout, bordel a nasili na nich odmitaji smahem. Dobre smytelna hovna na asfaltove mestske ulici je maximum toho, co jsou ochotni tolerovat.
  Kdyz na protest prijde mlcici vetsina, obcane to podpori, ovsem vlada z toho bude mit legraci.
  Pokud se protest mensinove zradikalizuje, pak pri objeveni se sebemensiho nasili se obcane odvrati a vlada toho vyuzije.
  A nespokojenost pak vyvre ve volbach:
  Po volbe mensiho zla A, prijde na radu volba mensiho zla B,C,D…atd.
  Tezky osud dobrodruha.

 10. OT:
  Zprávy z liberálního twittreru
  Celým českým liberálním tw cloumá švédská demonstrace proti israelské zpěvačce soutěžící na EUrovizi.
  Protestující jsou prý náckové, opice atd.
  Připomněl jsem jim, že oni sami takhle ječeli proti Anně Netrebko, taky jako opice a náckové.
  Už mám ban od Matyáše Zrna, Daniela Hůle a Jakuba Szántó.

  1. Re: pithart

   Vysvětlení je prosté.
   Vy jste hnusnééj, blbééj a starééj pithart, zatímco výše jmenovaní jsou soudruzi.

   A Anna Jurjevna Nětrebko je deklasována již jen tím, že si dobrovolně pěstuje „otčestvo“ (to je to tajemné onéé mezi křestním jménem a příjmením) a její první jazyk je ruština – NO FŮŮŮŮŮŮŮJ !!!!!!!

   Kdyby mluvila například kokršpanělsky a tvrdila by, že otčestvo není otčestvo, nýbrž jméno jejího páníčka, mohlaby si poštěkávat daleko svobodnějiaradostněji.
   Čemu na tak prosté skutečnosti nerozumíte?

 11. Dobrý den,

  psal jsem v této věci Okamurovi a dalším na jejich PS emaily – bez reakce. Jsem volič SPD, ale jsem velmi znepokojen Vaší údajnou podporou zahraniční migrační neziskovky. Vaše tvrzení, že SPD je a bylo proti nic nedokazuje, to je pouhé slovní tvrzení, tzn. asi jako když Rakušan lže o tom, že migrační pakt neobsahuje kvóty – to je to samé, pouhé tvrzení politika, nikoliv důkaz. Proto Vás žádám o doložení toho, že veškeří členové SPD hlasovali proti výše uvedenému memorandu. Pokud říkáte pravdu nebude problém poskytnout důkazy v podobě příslušných písemností apod. – v tom případě se omluvím a rozešlu to všude po internetu. Pokud ale neodpovíte, tak jako Okamura či budete dále pouze tvrdit opak, bez doložení, potom naše rodina přestává volit SPD a budeme to šířit všude v okolí i všude na internetu.

  petra.svedikovavavrova@muznojmo.cz
  okamurat@psp.cz

  Děkuji
  S pozdravem

 12. Proč se SPD Znojmo bojí zveřejnit důkazy, zda opravdu bylo proti spolupráci se zahraniční migrační neziskovkou? Psal jsem Okamurovi a dalším – odpověď žádná. Pouze se na sociálních sítích zveřejnilo video, kde místostarostka za SPD Znojmo říká, že to není pravda. Tvrzení dotčeného politika je důveryhodným důkazem?! Nového Babiše v podobě SPD, která to taktéž bude hrát na všechny strany (jako když SPD na začátku války na Ukrajině tleskala Ukrajině!) tu nepotřebujeme.

  petra.svedikovavavrova@muznojmo.cz
  okamurat@psp.cz

  https://www.facebook.com/ktvlive.zpravodajstvi/videos/1138970380675642/?locale=cs_CZ

  1. Vždycky jsem si myslel, že tyhle novější strany vznikají hlavně proto, aby

   a) využily a podchytily znechucené voliče stran už v politice etablovaných
   b) převzaly roli těch etablovaných stran, jakmile budou svými nesplněnými sliby a různými aférami provařené a politicky odepsané (aspoň na čas, např. ODS)

   Tak vznikala kdysi ODA, KDU, … ale jejich politika byla vždycky stejně zrádcovská, korupční, protilidová,… jako u ODS. ČSSD i ANO jely také zhruba stejným směrem. I SPD jsem vždycky podezříval z téhož, ale nepozná se to nikdy dřív, než se dostanou k moci. Tu otočku nelze úplně bohužel vyloučit nikdy, dokonce ani u KSČM.

   1. Snad si nemyslíte, že kmotrovská SPD je něco jiného než ANOfert či pětidemolice?
    Akorát, že SPD si „zabrala“ trochu jiné voličské spektrum. Původní jejich srdcaři, co to mysleli poctivěji, už byli z SPD dávno odejiti. Anebo se bojí pípnout, pakliže zastávají nějaké nižší funkce.
    Od SPD nemůže oněch 5% českého voličstva, které je nastaveno ryze vlastenecky, nic podstatného očekávat. Kmotři to tam mají pevně v rukou a kromě plané rétoriky nepovolí zásadnější pronárodní skutky. Jinak by se ta partaj v parlamentu neudržela a byla by kombinací mediálního, politického a ekonomického útlaku zmarginalizována, či přímo zlikvidována. Tak jako předtím Republikánská či Dělnická strana, nebo na Slovensku Kotlebova LSNS a Uhríkova Republika.
    Přitom Okamura by tak rád dostavěl ten svůj Takešiho hrad, že… (Ještě pořád nemá všechny věže.)

    1. No právě že si to nemyslím, vždyť jsem to napsal hned na začátku. To jste snad napsal preventivně, těm potenciálním davům, které budou SPD obhajovat 🙂 .

     1. Ještě pro upřesnění – myslím si, že ANO i SPD jsou o mnoho lepší než pětidemolice, kterou už překoná málo kdo – jedině snad ona sama má ten potenciál. U ANO už dokonce proběhl experiment s jejich vládou, takže v jejich případě své tvrzení považuji za experimentálně potvrzené. Pokud je někdo bude volit, je to určitě lepší, než nevolit vůbec. Zvlášť pokud nějakým způsobem ty strany vyjadřují jeho zájmy.

      Nejsem nepřející a nějaké to „čerpání“, pokud nepřekračuje únosnou mez, mne nechává celkem chladným. Jenom si myslím, že pětidemolice už ten Augiášův chlív naplnila svými exkrementy až po vrch, že to už přetéká. Takže se stavím na stranu Taa, které v takových situacích předznamenává změnu.

      Ačkoliv by se dalo s jistotou tvrdit, že cesty Taa jsou nevyzpytatelné, jak je tak pozoruji a snažím se jím porozumět, zdá se mi, že momentálně preferují STAČILO a Katku Konečnou.

    2. Můžete tady předložit jména těch vámi zmiňovaných „srdcařů“ z SPD. Pokud mě paměť neklame zakladatelem byl pan Kobza a ten tam je pořád. Apropo, které kmotry máte na mysli, když už tady vypouštíte tyhle kecy.

     1. Njn, pan Kobza, milovník (a dovozce) izraelského vína… Ten tam samozřejmě být musí.
      Prostějovskému R. Fialovi (ex.ODS, pobočníku a svědku Okamurově) asi nemožno upřít, jakou roli v SPD hraje. Ukázkový kmotr. Pražský Hynek Beran, Hrdlička a ještě kdosi, jehož jméno asi lépe nezmiňovat, to jsou další šedé eminence SPD.
      Co se týče „odejděných“ z SPD, tam je snad za posledních 6 let jasné, kdo to je.
      Musíte se více bavit s lidmi, co ještě v SPD zůstali na nižších postech, ale bojí se nahlas projevit, aby nebyli taktéž vyhozeni, protože ještě mají co ztratit. Oni do té vnitrostranické politiky SPD vidí. A je to úplně stejný hnůj, jako v ostatních partajích.

    3. Mohl byste říct, co jste zač a kdo vás platí?
     Není žádný tajemství, že v rozpuštění Úsvitu měla prsty BIS.
     Tak jen abych věděl.
     Ta znojemská kampaň, na kterou nikdo nereaguje a přesto ji určitý lidi úporně tlačí mi rozsvěcuje kontrolky.
     Pozdravujte polního maršála Koudelku.

     1. Právě, že mě už neplatí NIKDO, takže si mohu dovolit sdělovat i tu nepříjemnou pravdu, byť rozběsňuje i leckteré na tom druhém břehu.

 13. Ach jejej, zase ta lež o dvaceti milionech stejně jak lež o zrušené besedě likvidátorem a loupeživými nájezdy ČEZ na nebohé maminky s miminy.

  1. Oni měli tenkrát víc užitečných hesel:
   Samo se nenakope
   Snaha není koksovatelná
   atd.
   Debilové se jim smáli.

 14. Jste porad naivni. Mate do cineni s partou zkusenych psychopatickych politickych podnikatelu, kteri nikdy nebudou hrat ferove a tomu byste se meli prizpusobit. Jdete na vec prilis primocare. Ano, termin protestu pred volbama je dobry, ale pocitejte s tim, ze oni budou dukladne pripraveni. Media budou slepa a negramotna. Treba zavrou prijezdovky pro traktory a budou Vas zase pokutovat. Co udelate? Jak Vas znam, budete zaskoceni a couvnete. Nemate operativni rozhodovaci centrum. Udelejte verejnou sbirku na pokuty a na vznikle skody. Kdo Vas chce mentalne podporit, at poukaze sebemensi castku. Nesmim Vas navadet, takze tohle urcite neudelejte: Ja, kdybych bojoval podobnou bitvu, pohrozil bych ne Fialovi, Rakusanovi, Vybornemu, ale pani Fialove, Rakusanove, Vyborne atd., ze zverejnim jejich soukromych adres, nastanou-li jakekoliv statni represe. Ale jak rikam, tohle urcite nedelejte…

   1. Já toho zmrda taky nesnáším, zvlášť když má mikinu s vlajkou EU, ale v tomhle upozorňuje na naší věc.

 15. Vidláku,
  radikalizace jen posune preference tam, kam dotyčný inklinuje. Takže hnůj v Praze zmobilizuje obyvatele Prahy většinou proti zemědělcům. Praha tvoří sociální bublinu, odkud čerpá názory česká vláda.
  proto si myslím, že demonstrace zemědělců českou vládu nepoloží. K tomu dojde až s hospodářským vývojem.
  Zemědělci ale nemají jinou možnost než pořádat demonstrace. Jen od nich nemohou čekat, že něco změní a změní postoj myšlení většiny obyvatel. Ti očekávají, že si vše potřebné dovezou. Třeba brambory z Egypta.

  1. Trošku se v tom nevyznám.
   Zemědělci jinou možnost nemají „než pořádat demonstrace“. „demonstrace zemědělců českou vládu nepoloží“. Tak proč to vlastně dělají a Vidlák s nimi?

   Beru si z toho pro sebe: demonstrace nic nezmění, tož jdeme je udělat znovu a rázněji. Kde nepomůže kladivo, pomůže větší kladivo?

   Gorby to řekl zcela jasně,: kdo nepozná znamení doby, toho dožene čas.

     1. Nic si s toho nedělejte. Takový v ČEZku je. Prostě si stoupněte do odpovídající fronty blbů a budete mezi svými.

   1. věšáku,
    česká vláda na demonstrace kašle. Jistý politik Miroslav Kalousek kdysi řekl, že přeci nebudou podléhat řevu ulice. Ovšem když šlo o demonstrace Milionu chvilek, šlo o projev vůle lidu.
    Demonstrace v Praze je viditelná, nutná ke zveřejnění, protože ji těžko mohou média ignorovat. Jenže nic moc nezmění, protože Pražáky zajímá leda omezení dopravy, a na to si stačí sami. Českou vládu názor zemědělců nezajímá. Vysypání hnoje před vládou jen ukáže, že vláda jaksi nemá podporu, ale nepoloží ji to. Pro koryta vydrží až do voleb.
    Demonstrace v Praze už proběhla a nezměnilo se nic. Jestli proběhne znovu stejným způsobem, těžko lze očekávat jiný výsledek.
    Co by pomohlo? Dálnice a hraniční přechody. V ČR zablokuje dálnici i sekání trávy v pruhu u dálnice. Ovšem na odstoupení české vlády nebo ministrů to stačit nebude, ty drží ve vládě jen strach o koryta.
    Něco mohou změnit až volby.

 16. Pětidemolice jest vládou židovskou. Slouží SSatanovi. Mnozí členové ODS, Lupičů / Pirátů, TOP00, Černoprdelníků KDU, Stánkařů i ANOfertu jsou stranicky, grýndýlově a fašisticky uvědomělí.
  S židovským Aspen institutem, NATO a EU na věčné časy…až do žumpy Great Reset a slavného Transhumanismu!
  Proč tenhle ksindl, tuhle škodnou někdo volí jako své zásTupce?

  1. 2 Gój:
   Oni to navíc ani pořádní židé většinou nejsou. Jenom se za židovství schovávají, mají to coby fíkový list plus meč a štít zároveň.
   Většinou jsou to šábesgojímové, chazaři a sionisté. Což je v podstatě totéž co fašisté. Jejich (nad)vláda podle toho vypadá. Teror na ostatní obyvatelstvo, zlodějna, lichva a rozpoutávání válek. Hnus.
   Stačí se rozhlédnout, co udělali s Ukrajinou a nebo co páchají na Blízkém Východu. Jinde prozatím vládnou více „soft“, to ale neznamená, že by nebyli méně krutí.

 17. Co ma stamplu zahranicne (dnes zapadne) to je automaticky lepsie nez ceske … kym sa toho nezbavite, tak nic neurobite … a toho sa nezbavite.
  Kym bude dostatok potravin v obchodoch, tak narod bude kricat, ze zemedelci ostali v sociku, a ze ked na seba nezarobia, tak to maju zabalit. Komu toho roku pomrzlo, a nemal poistku na take pomrznutie, ma to ako nepredvidavy tiez zabalit .. holt kapitalizmus, nemas na to, nerob to …

  Az sa neurodi, A svet nam nepreda, az potom zacnu ludia rozmyslat nad uzitocnostou polnohospodarstva. Skorej nie, a mozete celu Strakovku pochovat do hnoja … potrebujete presvedcit tu masu ‚dnes sa mame najlepsie v historii‘, ze co znamena potravinova NESEBESTACNOST .

  1. O čem je chcete přesvědčovat?

   Aby místo nákupu v supermarketech objížděli venkov, nakupovali přímo u zemědělců, někdy za větší ceny, a pak to skladovali doma?

   Tak se žít nedá. Nedává to žádnej smysl. Vyjde to dráž.

   Ať se zemědělci snaží a tlačí na vládu tak, jak to zabírá a ne tak, jak se jim to líbí. Ať chtějí zrušit špatné smlouvy. Jestli Francouzi vyhazují zboží z našich kamiónů, tak ať vyhazují zboží zase z těch holandskejch, španělskejch nebi italskejch.

   1. Aby drzali basu s polnohospodarmi, nezavideli im dotacie a chapali, ze sa polnohospodarstvo a sebestacnost musi udrzat, aj keby to bolo financne nevyhodne … ze je normalne mat jeden rok prebytok jablk, a predavat pod cenu, aby sa ich sad zbavil, a druhy rok nemat ani jablcko, sak za to bola vlani naduroda, jablon to ma osefovane … ale kapitalizmus to ma osefovane inak, nez ta jablona, usporiada bostonsku cajovu party, aby cena neklesla, a na dalsi rok sa holt krachuje. A tak to ma byt, a tak je to spravne, pretoze prachov sa clovek nazere najlepsie ….
    A kebyze sa neurodi tak moc v zahranici, a nebudu ochotni predavat nam , potom budu zase masy nadavat na tych polnohospodarov, ze preco to zabalili, ze sak nejaka ta straticka sa dala prekusnut 😛

  2. Mate pravdu, bohužel až ty problémy nastanou, bude dávno pozdě, protože naši zemědělci již zkrachují, nebudou mít stroje ani půdu.

 18. plán D je realizován úšklebky, narážkami, mememami a vším dalším možným. Každý dělá, jak umí (za mě plán D provádím pokaždé když slyším věu „máme nejhorší vládu v historii“ … odpovídám „zatím nejhorší“).

  A plán E? Estli chcete kvéry, smutek, krev a smrt v odstínech trikolóry… tak vylezte z vany. Estli nechcete, tak si přestaňte mýt ruce, a smiřte se s podrobou. A estli to chcete tak nějak mezi tudy kudy to pujdy, tak si pak nestěžujte na to svý menší zlo… A dokud se nerozhodnezte, tak kurva nikomu nevyčítejte, že plán E nezačal on…

  Jiné zadání… stejné chyby… bóže, kéž by Vás financoval Putin…

  1. Re: zemedelec

   Jen si dovolím připomenout, jak v zimě kvičela z plna hrdla jistá paní učitelka, že jí dezoláti zkazili tak hezkou pro(ti)vládní demonstraci…
   Vkládáte očekávání do míst, odkud URČITĚ nepřijde. Lidský odpad, který se delegoval do čela tohoto státu, se snaží atomizovat společnost už 35 let.
   Nejdřív se tahaly bažinou „staré struktury“.
   Pak zaměstnanci – nepodnikatelé.
   Následovali postupně
   policajti, učitelé, zdravotníci, důchodci, lidé bydlící na venkově, profesionální řidiči, blablabla…

 19. Jo, tahle fašistická vláda by měla jít do prdele. Čím dříve tím lépe. Nejlíp na věky věků. Už třeba jen pro to jak se zvedla daň z nemovitostí. U nás je to čtyřnásobek. Ale těch svinstev je daleko více. S Vidlákem souhlasím. Jenže má někdo představu co je to ten plán D a E? Defenestrace nebo něco jiného?

    1. Je to fašistická vláda. To je spolek pro spolupráci s cizími zájmy a Ročildovou tiskárničkou.
     Psal jsem jasně, volte potřeby našich lidí a pak se na potřeby Ročilda a jeho chlíva nedostane.
     No nikdo to nechce slyšet. NIKDO!!!

     1. To, že to nikdo nechce slyšet, není nic překvapivého. Zdejší čtenáři a diskutéři si zde naplňují jen svou každodenní konzumní potřebu, nic víc. Navíc se mohou ztotožnit s těmi v jejich očích lepšími, to působí větší slast než dávka kofeinu. Mnozí proto neopomenou vykreslit v diskusi obraz své patologie, kterou sami považují za svou přednost. Je to tu jen pražská kavárna naruby, nikoliv společnost výjimečných. Proč to tak je, chápe každý, kdo žije s lidmi, ne jen s představami o lidech.

   1. Zase ten fasismus, achjo, nikdo neni fasista.
    Jinak:
    Jsem rad, ze zemedelske tema zije, palec nahoru Vidlakovi.
    Jen bych prosil, mene ukrajiny a vice green dealu.
    Mene nalepek vlade a ministerstvu a vice argumentu. Citujte Milana Smutneho, Karla Wagnera, to jsou lide, kteri maji dlouhodobe sva temata a ta velmi dobre ovladaji. Zemedelstvi verim, ze ma Vidlak nastudovane dobre.
    A neustale dokola opakovat „jdete k volbam, jsou prvni tyden pristiho mesice“.
    Ekonomika je tema, ktere netahne, ale penize jsou, jen by se nemely utracet za abstraktni pohadky typu Fit for 55 a Agenda 2030 aka Green Deal, ktere predevsim vedou k zadluzovani.
    Jeste jednou opakuji, mene nasranosti na ukrajinu a vice domacich temat a s nejakym – utratili se dve miliardy za ukrajince v CR bezte do haje. Aspon to dostali i obycejni lidi. Utraci se i za ESG a to teda moc lidem nepomaha si myslim.

  1. Byl jednou jeden Hus a ten nam natropil..
   Ponevadz byl Vatikan v trablech ,docasnym zradcum naroda , predstirajicim husitskym vrchnostem ustoupil. A predstirala ta vrchnost , co se hodilo. Az zradili sami sebe..
   Ve Francii taky ,ale jak to preslo , tak hugenoti prestali bejt.

   Mezitim u nas vrchnost /dohodnuta s Vatikanem, upalovacem Husa , ze muze vladnout /, spatlala v penezni a vsecko slibujici tajnou /i pro akademicka dodnes/ spolupraci s protestantskym zapadem , zradila umluvy s Vatikanem ,
   udesne imbecilnim vyhozeni bezvyznamnych urednicku /vo to horsi/,
   poridila zase dalsi silenstvi ..
   Akademicka zase kaze jinakosti. Vo vosvobozovani atd.

   Dodnes vo tom kazdej jasa , jasani a oslavy sou ,jako vzdycky , na spatnej strom..
   Kral nam dosazenej zapadem ,jako vzdycky , vsicki ty dosazenci u nas,
   potom , rychle utekl. Penize na armadu na obranu slibeny najednou nebyly,proc je branit c Praze ,kdyz je muzeme, my protestanti vyloupit ..

   Sliby pomoci protestantskyho zapadu nebyly ani chyby , nybrz neuveritelny katastrofy.
   To vse ,ze chamtivosti posedla a nenazrana vrchnost , ochotne uverila slibum ,kdyz chtela uchvatit vic, totalni moc nad nasimi zememi.
   Bohatstvi a vladu a moc ,tak zmnozovat. Dopadlo to zase vobracene..

   Dalsi neuveritelenej vosel byl Valdstejn ,skvelej vojevudce ve sluzbach cisare a nejen to , este mu napucoval /nestacilo mu , ze vyhraval pro cisare valky ,este se musel nepricetne vic zavdecovat ,tak se este udelal s bankerem zacatecnikem , neuveritelny /,
   katolikovi /kterej cekal jen na prilezitost/, pres dva miliony/udesny megaprachy/
   na dalsi valky..
   Cisar nemel a ani jeho bankeri za nim ,platit nechteli ,to da rozum , ani napad,
   este uroky , tak nebyl, brzy nebyl.
   Co taky s nim..A vsecko mega bohatstvi vytvoreny lidmi u nas , totalne vyloupeny..
   Zem zpustosena. A zacalo to vlastne tim Husem a jeho pravdama….

   1. To je zajímavé, husitství jako plán a, b, c, d, zikmundovství, vatikánství, pobělohorství, předbělo, jako vždycky všechny plány. Bodejť teď zelený plán a rovnou všechny, od a do zet.

    1. Vono to tak vychazi..Snazivej a nedockave pospichajici Zikmund ,
     asi na Vitkove pochopil , /to musel bejt
     ale poradnej sok, pecka do vazu / ,ze Koruna Ceska mu neni Vyssi moci souzena ,
     jako dedicovi a zmizel.

  2. Taky me to zajima.
   A taky co je plan A a plan B a plan C.
   Plan V bych rekl, je jit k volbam.
   Hlavne jit k volbam a za me ekonomika je tema c 1. na hazeni spiny z jednech na druhe uz jsem imunni, vsichni jsou stejni, minimalne se musi vymenovat. Jenze ANO uz tu bylo. Petikoalice v ruznych podobach taky. Volit je, neni zmena.

 20. Nemáte sílu nabančit místním gubernátorům a jejich přísedícím v každé koloniální fabrice, úřadu, kanceláři, páč všichni plní direkce z vrchu. Porušením direkce znamená vyhazov a to místní blboni ví, že je klidně nahradí afričanem, ukrajincem, slovákem, maďarem, němcem a tak dále. Tak raději kolaborují.

  Dnes se mají kolaboranti veskrze slušně, mají na nájem, platí si socialistické kroužky, chodí do posiloven, jezdí v drahých autech, kérují se všude , kde je místo, hajlují u zaměstnavatele o zvýšení platu, a Ročild jim to dá. Nadatluje nuly , kolik chcete, ale chce za to přísnost, plnění harpagondechujckého plánu, ( oni mají plán abyste věděl), // vy žádnej plán nemáte//. a jede to samo od sebe, páč blboni se přizpůsobují jako larvy aby měli co žrát.

  Prostě je to totální úpadek demosgrátické idee, kdy lid vládne ale Ročild to platí nulami vytaženými ze zadku. Já vím stále nechápete. A nebudete chápat do té doby dokud sám , osobně, nenarazíte na takovou zeď, že se budete mít problém zvednout.

  Pak to bude to pravé ořechové. Pak si vzpomenete na volby potřeb. Do té doby vám bude milejší komentovat o cizích problémech a cizích imbecilech. 🍺

  1. Stat si plati medialne-stavkokazeckou kolonu a ma z toho dvoji uzitek:
   Vyporada se tak s opozici a zajisti vyssi zamestnanost.
   A jako bonus k tomu ucini miliony lidi stastnymi, ze nemusi doopravdy pracovat.

   1. Snažím se odvrátit od toho zla. Vyjdu někam, kde jsou lidi, a je to jako když vám pustí mixér v žaludku. Každý kolaboruje a kdo to dělá nejvíc má se lépe než největší snaživci v socíku. Země na výprodej a oni jakoby nic. Voni se mají královsky. To člověku hlava nebere, kde na to berou. Všechno je drahé jako kráva a voni stále na všechno mají a pak jdou ještě na pívo, pár piv 500 a cigára 150. Prostě to nechápu. Anebo chápu, ale nedá se to vidlákovi psát pod nosem, páč on by nejraději do smrti jen komentoval hrůzy celého světa a vybíral na tom 350 korun od každého. Ať se na mne nikdo nezlobí… To je špatně, obludně vedle..Ostatní smazáno

    1. A co jako lidi maji delat , prestat bejt lidma.Hazet vydelany penize do kanalu.
     Poradte a udelejte, aby zeme nebyl na prodej , zadnej jinej ,neni tak chytrej..
     Udelejte a nekecejte. Zacnete vod sebe. Ale
     Vsichni jako vy maji dohromady jeden problem. Vite hovno,co..
     A kdyz vite, coz je nepravdepodobny , nejste schopny ani hnout prstem.
     Mimo klavesnici. Obludne vedle a spatne..
     Nechte vy zrudy Vidlaka na pokoji a vodlezte..Nikdo vas tady nedrzi..Navopak.

      1. A co tak, vzít je vážně, když melou o té Putinově páté koloně – a tou pátou kolonou se doopravdy stát?
       Je to v zájmu všech, normálních obyčejných lidí, co do výplaty v nejaké firmě dostanou 35 brutto a musí s tím vyjít.
       Z mého pohledu to dělá Putin dobře – zatnul tipec ologarchům a všelijakým dalším vysavačům, váží si starších zkušených lidí, kterým platí pěkné důchody a svými zkušenostmi si mohou ještě pěkně přivydělat.
       To psal loni Nikolaj, sám pracující, čerstvý ruský důchodce. Dělá ve státní fabrice na elektromagnetické ventily, spojky a malé elektromotorky – je sice specialista na něco jiného, ale tohle má 7km od baráku.
       Potřebujeme tu ruské specialisty na programové úpravy, jestli mi rozumíte.

       1. Přesně tak. Být Putinovou pátou kolonou znamená žít čestně a důstojně. Je to staré, ale jedině účinné, každý musí začít u sebe. Neznamená to sabotovat systém, ale ignorovat jej a žít v souladu se sebou, svými potřebami a svědomím.

        Když mě dodavatel mého zaměstnavatele pomlouvá, že jsem škodná, protože trvám na plnění smlouvy a dodání všeho, k čemu se zavázal, tak si vlastně přeje, abych přesně toto dělal. Lidem se plní jejich přání.

       2. Včera mi přišla z antikvariátu krásná kniha o Kremlu a uměleckých pokladech v něm. To je jedna z mých forem odporu.

      2. Vidlaka nemas rad vadi ti , co dela , je u tebe je zlo , kterymu vodporujes , tak co sem dolejzas porad.Nevobtezuj se ..Makedonska ..
       Zneuzivas , pijavice , zadarmo tady diskutovat,
       proc si na svoji spinu neporidis svuj blog.

  2. problém je, že jejich plán je utajený a neveřejný… To, co neustále chybí v celkovém obraze, chybějící dílky, bez kterých Nic nedává smysl, díry do kterých padá Mr. Nikdo… Můžeme to brát jako podobenství nebo brát život jako komplot. Jsou lidé, kteří na smysl rezignovali… A lidé, kteří hledají plán B a C.

   1. Cizi vlady totalni moci delaji vse za nasimi zady. My se to vobcas dozvidame castecne ,
    az dlouho potom. Plany jejich nezname.
    A kdyz to udelaji , zacnou i tady na nas hyeny nenavistne kricet , proc to dovolujete.
    Jak si muzete dat pivo.Nebo knedlik k veceri. Takle ste spatny../My nikdy ne/.

  3. Sasine, máte to v hlavičce ,moooc popletené. Vidlák plán má, vždyť píše, “ odpracuji ten plán B a C“. Dokonce dva plány a k tomu jistě i plán A, což je asi ta demonstrace. Jistě znáte: demonstrací za šťastné zítřky!!!! Je škoda, že se Vidlák s těmi plány nesvěřil. Určitě bychom mu pomohli. Ale chápu ho, chce veškerou pozornost pro sebe.

 21. https://t.me/neCT24/55616

  „Polská média uvádějí, že podle předběžných údajů se v centru Varšavy zatím sešlo asi 25-30 tisíc lidí.

  Demonstranti pochodují v koloně směrem k Sejmu a vezou na přívěsu auta čtyřmetrovou figurínu smrti s kosou, která symbolizuje smrt polského zemědělství.

  Demonstranti požadují národní referendum o přistoupení Polska k Zelené dohodě a sbírají na to podpisy. Také rozdávají jablka všem a ujišťují lidi, že jsou pěstována v podmínkách šetrných k životnímu prostředí.

  „Sklizeň úrody nebo rozdělení, stále máte na výběr“, „Dostali jste rozvinuté Polsko a nechali jste ho zničené. Další rozdělení Polska“, „Ať Brusel žere červy, my chceme kotlety a brambory“, „Zničit evropskou komunu“, píše se na plakátech.

  Doprava v centru města je zablokována.“

  1. Stejně, jako u nás.
   Jedněch 30.000 se může udemonstrovat a dalších 30.000 valí do Prahy na ramštajny…
   Už to tady kdosi napsal. Ještě je nám hovno zle.
   Pořádáme tady hokeje a koncerty za stovky miliónů, další stovky miliónů tam ti lidi okolo utratí.
   Je třeba do kořene vypálit tu hlízu hanebné zrady národa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *