20 července, 2024

Ještě jednou, stručně a naposled…

NATO chystá válečné koridory, aby jeho vojska mohla co nejrychleji mašírovat na Ukrajinu. V pohotovosti má být tři sta tisíc vojáků.

Orbán říká, že se každým dnem přibližujeme velké válce a pokud eurovolby nezmění poměr sil, tak k ní dojdeme.

Rusové cvičí s taktickými jadernými střelami.

Naše vláda se netají tím, že Rusko je třeba porazit. Fentanylová lízátka už mají nakoupená a s nimi i spoustu dalších tišících injekcí.

Poláci zřejmě budou po volbách mobilizovat 200 tisíc mužů.

Vážně je takový problém, dojít k volbám a hodit to někomu, kdo mluví o míru?

Grýndýl je schválený.

Emisní povolenky pro domácnosti jsou schválené.

Nové jaderné bloky stejně nebudou, místo toho se ještě rychleji budou stavět větrníky, slunečníky a měsíčníky.

Naše vláda nabádá Evropu, ať se definitivně odstřihne od ruského plynu a ropy, přitom jsme nikdy nedováželi tolik ropy jako teď.

Se zákazem spalovacích motorů se stále počítá.

Nerudová tohle všechno chce zaplatit dalším zadlužením Evropy = nás všech.

Vážně je takový problém, dojít k volbám a hodit to někomu, kdo to chce zvrátit?

Budou nám přerozdělovat třicet tisíc migrantů ročně.

Kulturní obohacení má takřka výhradně podobu nože nebo znásilnění

Nejlepší kombinace jsou unisex toalety na školách a padesát procent studentů s „migračním pozadím.“

Vážně to nestojí za zvednutí z gauče?

Naše země má nejdražšší elektřinu.

Naše země má nejdražší potraviny.

Naše země má nejvyšší inflaci.

Naše země je nejvíc odzbrojená.

Vážně je takový problém, jít vládě vystavit účet?

Nebo si budeme dál hrát na zásadovost, že nebudeme těmito volbami podporovat eurozlo a myslet si, že díky tomu zmizí? Když naše loď vpluje mezi ledovce, tak se nebudeme rvát o kormidlo, abychom vyjeli na klidnější vodu? Válka nás vynechá? Nedostatek energií nás vynechá? Blyštivý Péťa nás vynechá? Podezávači s noži vás vynechají? Afričtí migranti vynechají vaše dcery?

Bylo málo vládní arogance? Bylo málo šikany a cenzury? Bylo málo lidí, které za nevymáchanou hubu posadili do báně? Bylo málo sviňáren od Saši Vondry? Bylo málo Dozimetru? Bylo málo Markéty Pekarové Adamové? Bylo málo mrtvých v Dozimetru? Bylo málo Jourových a Charanzových?

Tyto volby jsou referendem o míru, jsou referendem o grýndýlu, jsou referendem o migraci a jsou referendem o naší vládě.

Ale také jsou referendem, zdali ti, kdo se teď dva roky namáhali, ještě budou pracovat dál a nebo jestli to vzdají. Jsou referendem o tom, jestli stojí za to, za tento národ nasazovat čas, práci a zdraví. Jestli stojí za to, být pro tento národ jednou nohou v kriminále. Jestli ještě je co zachraňovat…

I vy, co do volebních místností nedorazíte, i vy volíte. Víc než si myslíte. Líná zadnice zvítězí i nad nejlepší kampaní.

Běžte k volbám a volte moudře.

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý, kdo pošle alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat knihy, trička, samolepky a odznaky z nabídky. Číslo účtu: 1769955003/5500 IBAN: CZ8355000000001769955003. Kdo chce, může přímo na stránkách Institutu pro platbu použít QR kód. Doporučuji poslat platbu a druhý den si zadat adresu pro zaslání. Stačí přímo na Vidlákových kydech kliknout v záhlaví na „objednat knihu.“

324 thoughts on “Ještě jednou, stručně a naposled…

 1. Přeci je neděle a tak dávám tip na film Svatá

  Přišlo mně na mail.
  Advokátka Zwyrtek Hamplová napsala:
  „Z tohoto filmu Jiřího Stracha mám STRACH… Proč? Paní Jiřinka totiž jistě podala excelentní herecký výkon… 👍
  A pan Jiří jistě podal excelentní režisérský výkon. 👍
  A příběh bude tak silný, že by udržel nejvyšší horu světa… A tak pravdivý, že z toho jde ten – strach… Ale možná takové jsou právě dnes potřeba… A kdybych nebyla demokratka, přikázala bych ho povinně… Podle mého názoru to bude mrazivý film, jako bylo kdysi Ucho… V každém případě si film nenechám ujít… Ani to mrazení a pravděpodobné následné mlčení… Bude vynikající právě tou svou pravdivostí… O čem? O nás. O lidech.“

  Film Svatá má být podle skutečného příběhu paní Sosnarové, která jezdila po republice a vykládala o „svých děsivých zkušenostech z gulagu“ a vydala o tom také knihu Krvavé jahody. Dostala i peníze od státu. Pak se ukázalo, že si to paní vymyslela, že v gulagu nebyla jako vězenkyně, ale že tam s matkou pracovala.
  Další hlavní hrdinka, novinářka, která věděla, že paní lže, ale nakonec řekne, že nevadí, že lže, důležité je sdělení „pravdy o gulagu“.

  Překvapil mě komentář na Aktuálně:
  „Film, který spíš než o minulosti hovoří o politických názorech svých tvůrců. A nabádá, že lhát je vlastně v pořádku, dokonce i pro novináře, pokud to pomůže očernit hrůzy komunistického režimu.
  Ty jsou jistě nesporné. Ale stejně tak je obludný postoj, s jakým před diváky předstupují Epstein a Strach. Je až děsivé, že jim to prochází na veřejnoprávní půdě.“
  Já jsem z filmu měla pocit, že hlavním tématem je očernit Rusko (SSSR), i když se to skrývá za příběh lhářky. Možná mi něco uniká.

  Film se dá zkouknout na ČT
  https://www.ceskatelevize.cz/porady/14181677911-svata/

   1. Film jsem neviděl (a ani vidět nechci), případ paní Sosnarové jsem trochu sledoval, když byl aktuální.

    Můj dojem z něj byl, že ona se vlastně nikam necpala, ale aktivisti z podvratné organizace „Paměť národa“ (neziskovka „Post Bellum“, t.j. rodinka Kroupova živena z našich peněz) ji někde vyhrabala „koukejte, chudák ženská co trpěla v sajůzu!“ a tahala z ní „vzpomínky“ tak dlouho, až jim prostě navykládala všechno, co chtěli a při svém věku a jemu přiměřeným kognitivním schopnostem tomu nakonec i sama uvěřila.

    Že „Pamět národa/Post Bellum“ ničeho nelituje je dodnes vidět i na tom, že z webu nijak neodstranila nepravdivé informace:

    https://www.myjsmetonevzdali.cz/pametnici/sosnarova-vera/

    a postoj těch, co jsou jindy ochotní se do krve (cizí) brát za uvádění dezinformací na pravou míru nejlépe charakterizují ti autentičtí lidovečtí politici v čele s panem Kroupou z již zmíněné Paměti národa:

    https://denikn.cz/162859/dulezitejsi-je-pribeh-nez-to-zda-jsou-jeji-zazitky-autenticke-haji-falesnou-obet-gulagu-politici-kteri-ji-navrhli-na-vyznamenani/

    Ale zkuste někdě něco říct o Banderovi a utrpení Čechů či Poláků na Ukrajině….

    Také se jdu vyzvracet.

 2. Mimo OT, ale rozjíždí se nám to

  Anthony Fauci: Slyšení ve sněmovním výboru o pandemii Covid-19 s titulky CZ
  3/6/24 se konalo slyšení o pandemii Covid-19 vybraného Výboru pro dohled a odpovědnost Sněmovny reprezentantů USA s Anthonym Faucim, bývalým hlavním lékařským poradcem. Horké chvíle pana TrustTheScience. Momenty ze slyšení.
  https://rumble.com/v4zri98-anthony-fauci-slyen-ve-snmovnm-vboru-o-pandemii-covid-19.html

   1. Chápu to tak, že až se objeví nějaká nová nákaza, tak jste již rozhodnut, že žádné nové léky či očkování v žádném případě si nevezmete? A nějaká omezující opatření dodržovat nehodláte.

    1. Eta zle to chápate, Fauci klamal, podvádzal …… a to isto prispieva k vierohodnosti vedeckých kapacít ……

    2. Podívejte, Eto. Já na to málem umřel. Ale dodnes mi NIKDO nevysvětlí, že je normální, aby do lidí píchali injekce někde v obchoďácích nebo na nádražích, aniž by kdo viděl mou kartu od mé lékařky.

    3. ETA

     Chápu to tak, že až zase přijde nějaká chřipka, tak se necháte opíchat, bez ohledu na ty podvody, které covid provázel?

     Myslíte si, že je nás na zeměkouli moc, nebo málo?

  1. ahjo, notojsem si slyšení představoval dost jinak … jen kvůli funkci??? ale i tak jsme 100 roků za opicemi, viz válek a další;je tam podstatná infce o financování, dále ale nerozvedená – z knihy Černá kniha CIA, o kt jsem zde uz psal, vím, že vojenský bakteriologický výzkum z Fort Dettricu byl převeden právě do Wu-Chanu a dále financován us vládou; no a chtělo by to záznam celého slyšení

 3. Myslím, že mnohé může zaujmout.

  Vyvážená analýza války na Ukrajině. V přednášce potvrzuje mnohou šeptandu. Je možné si zpnout titulky, které nejsou až tak kostrbaté.

  Rakouský plukovník Markus Reisner analyzuje a vysvětluje strategický, operační a taktický postup ruských ozbrojených sil během jejich druhé zimní ofenzívy a na začátku nadcházející ruské letní ofenzívy. Jaká jsou současná ukrajinská obranná opatření a jakým výzvám ukrajinské ozbrojené síly v současnosti čelí?
  https://www.youtube.com/watch?v=gk7D_TliAuE

 4. Takže účast vypadá zas někde kolem třiceti procent. Hlavně že na greendeal a migranty nadávaj u piva všichni, ale jít s tím aspoň něco málo udělat k urně, to ne.

  1. Naopak, mají to dobře promyšlené. Proč se někam trmácet kvůli Green dealu, když stejně skončí jakmile začne válka ?

   1. Armády NATO mají závazek bojovat pouze uhlíkově neutrálně. Když tanky, tak jedině elektrické, když dýmová clona, tak přísně bezemisní! Nakonec, kdo má blíže ke green dealu než muži v zeleném?

 5. Lidi se mají furt dobře viz infa níže.
  Pro parlamentní volby měl mizerný ale určitý koaliční potenciál Okamura – myslím pro ANO.. Třetinu mu vzala Kačka, třetinu Ken, který nenávidí levičáky a třetina mu zůstala. Socdem KO. Nevypadá to moc dobře. A to Babiše a Kačku zachránili starší a nejstarší…
  Chystejte synům a vnukům zavazadlo na Ukrajinu …
  A pozorně sledujte Foldynovy pokyny … Jedeme z kopce

  1. Tak pořádek musí být. Třeba takový Dozimetr tu byl zmíněný již mnohokrát. Tam už by mě spíše překvapilo, kdyby to někdo náhodou přežil.

   Vzpomínám si ale, je to už fůra let, na sebevraždu elitního pražského vyšetřovatele pana podplukovníka Janíčka. Jeden nažehlený panák tam s vážnou tváří vysvětloval, jak si zaklínil nůž do radiátoru, aby se na něj 27 krát zády nabodl a když to nefungovalo, tak se nakonec oběsil. Myslím, že dokonce se svázanýma rukama, ale to už si nepamatuji přesně.

   Zajímavá byla i sebevražda vrchního vyšetřovatele, který měl na starosti spojení obchodování ISIL a Turecka. Ten byl z Bruselu (NATO/EU už nevím). Akorát se chudák střelil, byť levák, pravou rukou do pravého spánku.

   Jiní pražští policisté mají dokonce u Prahy na sebevraždu své speciální místo. Myslím, že tam už se odehrály sebevraždy tři.

   Tak si říkám, ještě že nejsem natolik důležitý, abych také MUSEL spáchat sebevraždu.

   1. jo jo, to jsou vám občas takové případy…

    Já teď třeba doufám, že Ficovi dojde, že nelze jednat s těmi, kteří se neštítí vůbec ničeho, nadále v rukavičkách. A nechá pořádně vyšetřit „sebevraždu“ generála Lučanského:

    https://www.hlavnespravy.sk/tri-roky-od-smrti-generala-lucanskeho-radacovsky-ako-pravny-zastupca-poskodenych-zastavam-iny-nazor/3357856

    – ale pokud se nepodaří ani tohle, tak nevěřím, že se někdy něco vyšetří u nás. Zbývá jen doufat, že nakonec si to velcí hoši vyřeší mezi sebou a nejaký silnější pes nakonec vymrdá i s PreVítkem, až mouřenín doslouží a bude čas odejít…

 6. z cca 700 volicu u nas ucast 36%. o prsa asijske atletky prvni spolu 60 hlasu, ano 59. s vetsim odstupem stacilo. spd stejne malo jako dyzlfizl.svobodni nula. i kyvadylko cibulka mel jeden hlas. nekde mezi spd a konecnou stankari a zeleni khmerove

 7. Mám zprávy od jednoho známého, který seděl ve volební komisi. Už posčítali a Okamura prý těžký propad – jak Vidlák předvídal. Minule tam prý SPD mělo přes 7%, teď má těsně přes 2%. Vysála ho Konečná, Turek a propadlé pidistrany.

  Účast bohužel malá, ve velkých městech mnohem vyšší procento. Nevypadá to zatím moc dobře, ale to jsme trochu čekali.

  1. Docela by mne zajímalo, proč asi nesmí být výsledky v jednotlivých státech zveřejněny hned jakmuile se zjistí. Proč je nutné napřed „sumarizovat“ za celou ejůnii a až pak to teprvě zveřejnit. Divné.

    1. OT: Jako milovník květin jsem ráda, že Francie ty državy má, protože se odtamtud dají objednávat nejen semena, ale i živé rostliny – do EU. Jen poštovný je dražší. Zatím jsem to nevyzkoušela, ale nevylučuji to. V tomto případě jde konkrétně o ostrov Reunion.

     1. Kdo ví, když jsme ještě měli bednu tak jsem tam viděla dokument – kde prý hodně kvítkovejch farem tam převzali číňani a uěili domácí co a jak včetně obchodování. Byla tam záběry z kvěětinových polí obhospodařované domácími vč. dalšího persomílu a taky všichni domácí, jen dva šéfové číňani – jinak všechno domácí. Vypadalo to že je učí co a jal. Naši z toho byly kaxi taxi. Tak kdo ví.

    1. Správně. Je třeba hlasy přepočítat přes Evropský hodnotový koeficient a zohlednit všechny předepsané kvóty na správný poměr osob všech pohlaví a etnicit.

    1. Mam vazny dotaz: Koli volicu SPD vi, kdo je to Mach?
     Ptam se proto, jestli je to prave Mach, kdo srazil SPD.
     Ja spise vidim SPD jako celek odchazejici na ubyte, bez invence a okoukane, vyseptane, bez duvery a nadeje. Mach jen byl dalsi cihla do zdi, to ano, ale rozhodne to nebyla tvarnice, ci dokonce panel. To je muj nazor- spise pocit.

     1. Takoví ti ramenatí (typ voliče Sladka) se přesunou za hranatým, ti spíše protestní se vrátí ke Kačce a Kadimůra zůstane ve straně jako kůl v plotě. V celkovém součtu koaličního potenciálu spíš problém…

      1. A až se zase objeví nějaký „perspektivní“ politický projekt, tak se zase neomylně přesunou k němu. Mají už vytříbený cit pro stranu, která nejvíce smrdí.

      2. Premyslim nad tim, proc vubec lide SPD volili a postupne se mi to zda, ze to nebylo kvuli programu, ale protestu.
       Pritom ma SPD program dobry, ale, zrejme, ten lidi tolik nezajima.
       Okamura se okoukal aniz by neco predvedl, hadky ve snemovne jsou uz nudne, protoze se opakuji.
       A Foldynu uplne vymazal.
       Okamura vede stranu podobne jako Smarda, ciste oportunisticky.
       Kdyz se podivate z dalky na PRO, zjevi se vam mainstream s sedymi lidmi a beznym intrikarenim.
       To Konecna uz je protest, jak pisete a Dyzl s Fizlem jsou jak tragicky Pat & Patachon a rozhodne zaujmou.
       SPD i PRO skytali nadeji, ale casem vycichli a zaradili se (jeden pomalu, druhy rychle) a neni zvlastniho duvodu v ne vkladat nejake nadeje.

       1. Za mě – dlouholetý volič Svobodných, dokud nějaký „Pajonk“ nebo jak se jmenoval, udělal ze strany další bruselskou sračku, proti které jsem volil. Mach v SPD je pro mne osobně trefa 2x na komoru. Opakuji – PRO mne.

        1. Jiste, druhu volicu je hodne a dynamika motivaci v case je tu taky.
         Obecne ale mi prijde chyba zamenovat opozici za protest.
         Lide uz hledaji jenom protest (kazda skupina na svuj zpusob), ovsem PRO s SPD nabizi jenom opozici.
         Cely proces se pak sleva do jednoho divadla, chumlu nerozeznatelnych stran.
         Tedy musi prijit neco noveho az sileneho, ci absurdniho.
         Coz, volici Konecne prominou, Stacilo! i Dyzl&Fizl splnuji.
         Na jedne strane je to comeback komunistu, po 35 letech absurdni vec a na druhe strane dve silene postavicky. Jeden polozlocinec (jako kazdy policajt) a druhy Ken s doutnikem s haknkrojcem.
         Protest je to nesystemovy, ale muze se jeste vyvinout.

  2. Martin
   Okamura má smůlu, Brusel ho nechce,Berlín ho nechce, ANO ho nechce a voliče to nepochopili.
   Jak jsem už psal,pro Babiše by byla vhodnější koalice s Konečnou, Filip poradí.
   Pokud to Konečná udělá, vysměje se všem komunistickým hrdinům,obětem a práci.

 8. Tak.
  Komu není hospodářské rady, tomu není vzájemné pomoci.
  Výsledky voleb zveřejňovat nesmíme, ale exitpool snad zakázaný není.
  Můj povolební odhad u nás v Prdelákově (jeden volební okrsek asi z dvaceti):
  Celk. účast 34,5 %
  Ano šéfe 28,1
  SPOLU 22,7
  Přís 11,6
  Stánkaři 8,7
  Stačilo 8,3
  Pyjáti 7,9
  SPD 4,1
  PRO 2,1
  SOCDEM 2,1

  1. Zhruba odpovídá výskedkům jedné komise v jednom centrálním městském obvodu třetího největšího městečka v Kotlince. Účast cca 31%. Přišli stařečci o holi se sinými brýlemi a mladíci kolem 20-ti. Lidé narození mezi 1980 – 2000 nějak nedošli.
   Opozicxe se teď bude hádat, kdo za to může…

 9. A z jiného soudku: “Šéf kampeličky z kauzy Fialova milionu je po smrti. Pátrala po něm policie” píše před pár minutami idnes. Si fakt počkali na konec voleb?
  .
  Jinak to moc dobře nevidím, spousty lidí v okolí co jsou nespokojení z stávající vládou mají pocit že když nebudou volit tak že to je nějaká forma protestu. Zaslechl jsem i “hodím tam na protest prázdnou obálku”

   1. Tak je to asi definitivně v … ihned píše, že účast mimo Prahu 30%, v Praze 40%. Zase jsme nechali Pražáky volit za nás.

    1. Prý proto ohlásili tu sebevraždu šéfa kampeličky až po čtrnácté hodině…
     Z diskuze pod článkem na i děs

 10. žijeme to v krásné zemi přátelé

  vše je tu čestné a férové

  když babiš dělá zločiny Milion chvilek na to upozorní a vyřeší se to

  když kolem kauzy STANu je už pět mrtvých – neděje se nic

  dnes se zjistilo, že šéf kampeličky, kde měl premiér Fiala ulité peníze a dělo se přes to šmejdstvo, je mrtvý tak se neděje nic

  a navíc zpráva o jeho zcela nepodivné smrti se zveřejnila až dnes po ukončení volebního času

  samá náhoda, tož tak

  1. Kdykoliv je u vesla firma ODS, tak stoupá počet divně umřených. To je standartní už od převratných 90-tých dob. To je ta demokratická praxe.

  2. Nebylo v nedávné době cosi podobného v Hitlerově, kdy pozdrželi zveřejnění nějakého ubodání/podřezání od tichých, vděčných připrchlíků než se odvolilo, aby při volbách nebyly nějaké ty narativy ?

 11. Počkal jsem na konec, ať zase někomu nepraskne žilka. Do Brusele se přesune 21 lidiček do Europarlamentu, který nerozhoduje vůbec o ničem a nemá moc výkonnou (tedy nemůže ani nic navrhovat).
  Bezprostředně nad ním stojí Rada EU, která spolu s Evropskou radou rozhodují o směřování EU. V případě opakovaného nesouhlasu Europarlamentu, Rada EU jej jednoduše přehlasuje a tam jsou již jiné kádry.
  Vážně stálo za to, odeslat tam Konečnou? Dát této frašce punc demokracie?

  1. ATA
   Je tady dost občanů, kterým tenhle mafiánský kapitalismus vyhovuje a změnu si nepřejí. Když to sledují,tak je je jich jedna třetina, jedné třetině je to jedno a jedna třetina to nezmění,myslím voliče.

  2. Nevolit by mělo smysl, pokud bude jisto, že tak učiní všichni a v urnách bude nula platných hlasů. Vzhledem k tomu, že lidé z kandidátek hodí hlas sobě, pak tato varianta padá.
   Nicméně ví někdo, jak se chová zákon, kdyby více než 21 kandidátů dostalo právě jeden hlas?

  3. No, ona Katkas kdesi zveřejnila, na čem všem se podílela, kolik a jakých úpravvv těch různých oných prosadila. Když jsem to probírala – nebylo to marné. Akorát to nemůžu najít. Musela bych bednu úplně probrat a to je na dlouhoi>

   1. Chtělo by to, aby Vidlák Konečnou poprosil, jestli by nám nemohla říct, co v Europarlamentu může navrhnout, nebo změnit, a hlavně jak. Všude mi totiž vyskakuje, že Europarlament nic navrhovat ani měnit nemůže. Jen hlasuje o tom, co mu pošlou shora, a když je opakovaně pořád proti, tak jej může přehlasovat Rada EU a jede se dál.

    1. Přesně jak píše Ema, konečná to několikrát v předvolebních vystoupeních vysvětlovala, vypočítávala co navrhla, dokonce co prosadila, pamatuji že většina byla ve zdravotnictví. Jedna věc co si pamatuji, kterou iniciovala osobně, bylo aby se o drahých lécích na vzácné nemoci vyjednávalo za celou EU, protože tím klesnou jejich ceny hlavně pro menší země.

 12. No, tak uzavřeno, dokončeno. Klídek, i já jsem volil – a volil jsem ty, co proti tý zkurvený EU opravdu něco dělali, nejen hubou. Tak doufám, že nás takových bylo více. Asi se toho nedožiju, ale vystoupení z EU by bylo takovým tichým zadostiučiněním proti všem těm hujerům…
  A nechtěl jsem o tom psát před uzavřením, ale největší ironie pro mě byla, že zemědělec vidlák doporučuje komunistku Konečnou, jejíž otec jakožto komunistickej sekyrník rozkulačoval zemědělce převážně na Moravě. Já vím, za rodiče nikdo nemůže, ale jistá rodinná anamnéza tam je.
  Konec humoristické vsuvky.

  1. Pán Bůh má smysl pro humor i pro ironii. A Kačka bude ráda – do politiky šla přímo ze studentské lavice, a za pět let už ji čeká luxusní eurodůchod. (Teda – pokud tu ještě nějaká EU bude, a nezbude tu jen pustina s radioaktivním zářením…)
   Drzé čelo a správně proříznutá pusa je lepší nežli poplužní dvůr.
   Ale třeba se Káča ustrne a něco svým ovečkám ze svého přepošle…?

  2. KSČM v roce tuším 1992 odhlasovala tak zvané kladenské memorandum. Tam si přečtěte proč i třeba zemědělec může volit komunisty.

  1. Tak teď už se ani neomlouvají a stránka je krom odkazu na instruktáž pro volební komise úplně prázdná 😀

   1. To je taky vtipné. Musíte dole kliknout na položku „Otevřená data“. Tohle tam takhle nikdy nebylo. Je to jednoznačný záměr vysoce pravděpodobně na pokyn vlády, nejspíš přímo Rakušana.

    1. Spíše kolektivní, minimálně na úrovni premiér plus předsedové stran plus malý počet zainteresovaných… Pro nezasvěcené i přímo u zpracovatelů volebních dat se to může jevit jako porucha, výpadek, kolize … Je možné, že to bude prezentováno jako ruský zásah do zdejších voleb … Celé to nejspíše bude navlečeno na „neočekávanou událost“ . Je otázkou, kdo měl a má na starosti technické zabezpečení zpracování vol.výsledků …

  2. „státních voleb v ČR máme sledovat na účtu sociální sítě provozované soukromým americkým miliardářem“ – počkejte jak debilní se Vám samotnému bude tato otázka zdát po uzákonění korespondenční volby a rozzdávání občanství, až budou američtí milionáři generovat výsledky našich voleb. Tak si tu jejich presentaci trénují už teď. Vaše osobní vlastnosti Vám vysvětlí Targus 😉

   1. Ještě dodatek. Bez účtu mi na X neukáží vůbec nic, jen přihlašovací stránku. Ještě by se po vzoru senam.cz dal ten účet zpoplatnit.

     1. 🤣 🤣 🤣 Mohu Vás uklidnit, to se opravdu nebojím 🤣 🤣 🤣

      Nevím proč jsem tak vysmátý, když je to spíše tragické, ale jednak si rozumíme a jednak jsem se právě vrátil od úspěšné práce a také mne čeká večer pěkná akce.

  3. A aby toho nebylo málo… Když si otevřete onen účet na Twitteru, tedy účet Českého statistického úřadu, tak se vám vpravo ukáží tipy na sledování dalších účtu. A hned jako první je tam nabízena BIS…

  4. TVL JA NA SITI x NEMAM ANI UCET, CO TO JE ZA BNORDEL, ANI HO NECHCI DAVAT TEM KURVAM ABY MI SMIROVALI V DATECH, NA SOCIALNI SITE SE ZASADNE NEPRIHLASUJU nikdy: A KDE SE TEDA MAM DOVEDET VYSLEDKY VOLEB?

   1. Nesprávná otázka.
    KDY – tak je to správně.
    Tedy až se upraví volební výsledky v zemích, ve kterých se hlasuje nejpozději, to znamená v neděli večer.
    Je to dost okaté, nicméně průchodné a voliči zatím nenapadnuté.

  5. „Takže výsledky státních voleb v ČR máme sledovat na účtu sociální sítě provozované soukromým americkým miliardářem?“

   Upřesnil bych – jedná se o afroamerického miliardáře…

 13. Vidláku, je mi to líto, ale komu není rady, … . Prý 30%, účast tedy nic moc jako vždy. Zdá se, že IQ většiny národa se příliš neliší od hodnoty manželů prezidentčíkových. Já o 6 let unikl druhé světové a celý život jsem za to byl rád. Zdá se, že generace Fialů a Makronů se na tu třetí už těší, ale já doufám každý den, že to ještě vydrží, že Putin je rozumný a nedopustí, aby Rusové zase umírali po milionech. Snad … .

  1. Evidentně nebudete sám. Něco takového zaznělo třeba i u jednoho Xavera. No hlavně že chtějí tu korespondenční volbu, když neumějí zajistit ani opravdovou digitalizaci státní správy či zdravotní dokumentace 👍

    1. Ano, to by bylo vrcholně netaktní až teroristické ovlivňování státní správy, jejímiž částmi se agentura i milí spoluobčané díky Fialenkovi stali …

     1. Poučení pro digitální eurohujery, že nemají být do všeho tak hrr. Obzvláště v česku s.r.o.
      Kdyby totiž ta digitalizace byla dotažena k plnohodnotnosti, tak by každá okrsková vol. komise musela mít příslušnou čtečku, aby si ten „skvělý“ OP v mobilu mohla načíst a ověřit.

      Takto je to jako s tou nedávno slavnostně otevřenou žst. Pardubice, kde po rekonstrukci dodnes nefunguje vlakový zabezpečovač a nejdou tam přestavit některé vexle. Tragická železniční nehoda se pak přímo podbízí…

  2. Vícekrát jsem slyšel opakovat, že pro tyto volby občanka v mobilu ještě neplatí.

   Ignorace informací v praxi.

  1. teď – ty blbe – už stačí jen čekat, než ti Piráti emisním zdaněním tu zahradu seberou a budou jí sdílet muslimům, kdyby ses zmohl na ženskou tak jim budou sdílet i tu

   1. Má to i své výhody – po přestupu na islám obdrží zdarma modlitební kobereček a manželky si může pořídit až čtyři. A když nebudou poslouchat, tak mu imám v mešitě poradí, jak je správně seřezat, aby to na nich nebylo vidět a ony mohly dál pokračovat v práci. Třeba rákoskou na holou…

    1. Může mít až čtyři, ale musí je všechny uživit. A ne že budou chodit do práce a přispívat do rodinné kasy. Jediný živitel by byl on. A mám takovej pocit, že po materiální i erotickosexuální stránce by byl povinen uspokojovat všechny rovným dílem.

     1. Doporučuji ke studiu klasická díla (Karel May – Ve stínu padišáha) i tam se člověk doví jak to s těmu tyhýněmi je.

 14. Bohužel Vidláku, je to problém… Lhostejnost, pohodlnost, apatie, pocit nezranitelnosti, atd. Bohužel, největším problémem, příčinou tohoto aktuálního ( de facto I letitého ) stavu v těchto končinách, je sám volič, samotné obyvatelstvo.
  Prvního, koho „lkající místní volič“ zlynčuje a pověsí je ten, kdo se za něho bral, kdo nastavil vlastní hruď …
  Tak to bylo, je a bude – v těchto končinách. Hold česká specika …
  Jak by takové „prostředí“ mohlo produkovat osobnosti typu Orbána, ať už si o něm myslíme cokoliv.
  Zde se přece daří Fialům, Havlům, Rakušanům, Nerudovým, Černochovým, Novotným a Pavlovým …

  1. A pak se mně někdo diví, že raději přebývám na své lodi, a když se mně někde přestane líbit, tak raději zvednu kotvy a napnu plachty.
   Jen si to tam s těmi zrůdami hezky užijte!

 15. Teď před obědem jsem byl degradován z nejchytřejšího fešáka Čechistánu na kuliho.

  https://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/kuli

  Takže jsem musel potupně čekat na Starou Jahodu před suprošem, až nabagruje Penny – Jedy do kýble, abych to pak odtáhl do naší tvrze.
  Pozn. – dovnitř nejsem vpouštěn již několik let pro zcela nevhodné chrochty (poznámky), kterými oblažuji ostatní bagristy.
  Když jsem tak sledoval, zaparkován u odpadkáče, skladbu a množství údajných potravin, kterými se hodlali platící bagristi živit příštích cca 24 hodin, bylo mi ihned jasné, že žádná revoluce ve volebních místnostech se jednoduše konat nebude.
  Prostě nebude…

  1. Nějak mi neštimuje výraz „revoluce ve volebních místnostech“

   Jinak na Ově – můj okrsek byl zakroužkován celkem hojně – před hoďkou na mojem archu snad 5 nekroužkovaných… otázka estli to je dobře, nebo špatně…

  2. Nepíše zde Targus „PONAŠEMU“ ? Všem slovům rozumím, ale jinak nevím o čem je řeč, jak by řeklo mé potomstvo“VO CO Go“. Lépe“ „Goes“ nebo „Is Going“

 16. Musím se přiznat, že včera po celodenní práci na zahradě jsem myslel, že na volby už nemám silu. Naštěstí mě manželka přemluvila a ke všemu mě donutila, abych tam nešel v těch špinavých roztrhaných montérkách. Hodili jsme to tam společně.

  1. Re: Iggy

   Tak to jste ovšem slabší kousek. Mojí Jahodě se mne z montérek svlíknout nepodařilo.
   Na její pokus o promluvu do mé duše jsem reagoval klasickou větičkou:
   „Ani hovno!“
   A po chvíli jsem dodal, že již tak mám narušenu duševní rovnováhu, protože jsem si kvůli volbám musel umýt ruce. Přilepila se mi na ně totiž občanka a já se jí ne a ne zbavit. A když jsem ji setřepal, zase nebylo poznat, čí průkaz to vlastně je.
   A pak že nemám těžkej život…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *