17 července, 2024

Jak moc musíte být mimo, abyste lhali jako náš premiér.

Oni dál likvidují náš průmysl, roztočí kola inflace tak, že vám z úspor zbudou jen papírky, a ještě nás odrbou na zvýšení daní. Já se vůbec nedivím, že se ten člověk tak potí, protože tohle udělat vlastní zemi se u nás asi ještě nikomu nepovedlo.

Takže, pane premiére, jak můžete říct, že se elektřina zdraží jen málo? To jste fakt tak mimo? To vám to Síkela blbě řekl, nebo prostě už máte svůj vlastní paralelní svět se vším všudy? Pokud úmyslně lžete, už tam dávno nemáte být. Pokud už nemáte šajna ani o tom, o čem vlastně lžete, je to mnohem horší, a měl by vás někdo zastavit. Sorry jako.

Chápete, že:

V krizi elektřina zdražila místy už o 100%? A že i kdyby teď zdražila opravdu jen o těch 10% , pořád to bude 100 + 10? Jenže těch 10% je jen pro ty, co už ji mají na stropu. Pro domácnosti, které ne, a skončí jim fixace, to bude klidně zase 100%.

A víte, co je sranda? Víte proč to všechno je? To není žádná krize, to není žádný Rusko, to není žádnej Babiš. Zase lžete. To je proto, že se ERÚ rozhodl zvýšit regulovanou část elektřiny o 70% a víc. Víte sakra vůbec co to ta regulovaná část elektřiny je? Proč ji musíme takhle navyšovat a proč vy jste ji museli dotovat? No protože jedeme na vlně obnovitelných zdrojů. To, že tím platíme všechny ty solární barony je věc jedna. Ale my tím platíme i obrovské posílení a navýšení přenosové sítě. A proč? No protože jsme idioti, a už v roce 2026 budeme muset kvůli výši emisních povolenek zavírat naše uhelné elektrárny, a začít tu energii pomalu dovážet. V době, kdy Čína otevírá uhelky v síle našich 103 Temelínů si tu my hrajeme na celosvětovou ekologii? Zešíleli jste?

A pokud to domácnosti pocítí takhle, tak průmysl tím úplně odstřelíte. Beze srandy. Tam to totiž budou pro energeticky náročné provozy i stovky procent. Jestli pro domácnosti jsou to tisíce, tam to budou desítky milionů. Vy neuvěřitelní lumeni, Česká republika má v porovnání s jinými zeměmi EU rozvinutější průmyslovou základnu a zároveň logicky i vyšší energetickou náročnost, která je zhruba dvakrát vyšší na jednotku HDP, než je průměr EU. Naši velcí spotřebitelé mají už teď čtvrtou nejdražší elektřinu v Evropě a tohle bude konec. Konec konkurenceschopnosti. My jsme na průmyslu životně závislí a vy všechny ty lidi, co v něm pracují, posíláte na Úřad práce i s jejich rodinama. Nebo byste je radši poslal na ukrajinskou frontu?

A víte, co je jedno z energeticky nejnáročnějších odvětví? No třeba pekárny. Co se asi tak stane, když jim násobně vroste cena, co myslíte? Takže ne nějaký desítky procent pro lidi. Zaplatí to v konečném důsledku do mrtě. Prostě rohlík bude stát dvakrát tolik. Víte vůbec, kolik už teď stojí chleba? Těžko.

Takže se laskavě proberte, přestaňte tu plácat nesmysly a začněte s tím něco opravdu dělat. Vám se podařilo ze země, která byla energeticky soběstačná a vyráběla dostatek levné energie, udělat normálního, na libovůli jiných, závislého nevolníka. Pro spekulanty. Pro zelené magory. Pro Brusel.

Ne Putin. Ne Babiš. Vy ničíte všechno na co sáhnete, a ještě máte tu drzost obviňovat lidi, že šíří paniku a dezinformace. Nechte toho!

111 thoughts on “Jak moc musíte být mimo, abyste lhali jako náš premiér.

 1. Ve starém Římě už by ho otrávili nebo zapíchli. České ofce budou jen bééékat a trpět.
  Alespoň tak se píše v HisTórii. Ale ofce nepíšou.

 2. Vidláku,

  přijda z práce, projel jsem si včerejší a dnešní články, včetně debaty pod nimi. Poté, co jsem dočetl ke Tvému komentáři,
  https://web.litterate.cz/vrascite-krky/comment-page-2/#comment-205508
  „Přátelé, pokud si máme udržet hodnotnou zpětnou vazbu, je třeba číst i to, co se nám nelíbí. Pokud to jen trochu půjde, budu diskutéry a jejich příspěvky mazat jen zcela výjimečně.“

  proběhl jsem diskuse ještě jednou. Nemohl jsem se zbavit dojmu, že do těch diskusí jen opravdu výjimečně nepíšou psychopati – ale mohu se mýlit a můj dojem nemusí být směroplatný.

  Které z těch dnešních a včerejších komentářů Ti poskytují tu hodnotnou zpětnou vazbu?

  1. Nekádrujte, prosím. Ani neopovrhujte , ani nevyzdvihujte…Respektive to nežádejte , ať to udělá pan Vidlák, je to trošku podraz.
   A nepovyšujte se (ne všichni nabyli takového intelektu jako Vy, tak tomu prostě je, s tím málo co uděláte)….abyste nebyl ponížen. 😀
   Prostě něco nečtěte, něco čtěte, na něco zareagujte, něco nechte jen tak.

   Příjemný zbytek večera.

    1. Pro pana Nulu :
     Takže zveřejněné dotazy na pana Vidláka se nedoporučuje komentovat.
     Nová doba.

     Pohov si dejte Vy, namachrovaný frajere. 🙂

      1. Bohužel neumím virtualní pukrle nebo virtualně políbit botu.:-)

       Zkuste se zamyslet nad tím, co jste zrovna napsal.
       Dal tento prostor k dispozici mj. i diskutujícím ? Nebo jim ho snad prodal ? Nebo zapůjčil ? Nebo předal na úvěr ? Jak tomu tedy je ?

       Hezký zbytek večera.
       ———–
       Začal si on (pozor !…pohov ! – to je jak na podřízeného vojáka, či na psa….).
       Ostatně může mě zablokovat, nebo vymazat. Ovšem i to by nebylo o mě….ale o něm.

          1. Mohla byste mít s jímkou společné například souřadnice. Psychopat v jímce by se vám nelíbil? Celkem byste se tam vyjímala.

       1. K diskusi ano, ale vy se mu snažíte rozkazovat, to je zvláště ve spojení s kecy o líbání boty za mne hodně arogantní. Ten pozor-pohov už byla jen reakce.

         1. Napsal názor, od toho tu diskuse je. Někomu se líbit může, někomu ne. Já zpětnou vazbu, nezaměňovat s jinými na povrchu se podobně tvářícími věcmi, docela rád.

          1. Promiňte ale od vás to sedí. Co konkrétně, když si projdete tu diskusi a pořádně přečtete co Alef napsal, vám tam přijde neomalené ?

       2. Tenco
        Omlouvám se, že jsem se tomu zachechtal. Teď už vím, že jsem se měl pohoršit. To bude tím, že jsem vzešel z dezolátních vrstev.

      2. No nevím, ale tak mám dojem,. že původní nick zněl – Ten co kydá hnůj!. takže jen pokračuje a n ick si zkrátil, aby to tak nevyčnívalo.

      1. Všichni jste mne v této diskusi rozesmáli. připomnělo mi to malé děti na pískovišti. Asi Vám něco v osobním životě schází, že tohle potřebujete.

  2. Vy jste klinický psycholog? Nebo snad umíte věštit s anonymně psaných textů? Když budu chtít, tak to tady zaplevelim tak, že sí budete myslet, že jsem nejednom psychopat, ale vrah malých dětí a koprofág.

   Svoboda projevu, končí tam, kde se maže. Ano je to soukromých prostor, ale fandím Vidlákovi – pokud nejde o nepřiměřené vulgarismy či navádění k násilným trestným činům – nemazat.

   1. Vidlak se nam venuje , jako zadnej jinej , utraci cas , zajima ho tahle prace , vydava hodne energie , nestezuje si , bojuje jako chlap /i s nama/ , mel by se trochu osamostatnit a zindividualisovat ,mam jen takovej dojem , kdyz ma za sebou konkretni vysledky /hory prace /, cokoliv dela , muze se rozkrocit ,
    ma vzdycky pevnou pudu pod noham ,ma z toho vyhodu nad kancelaristama,
    vseho druhu a kecu ,muze si obcas houknout vod plic a postavit je do late.
    De tady taky vo respekt upozornit kde je a kde je a skutecnej ,
    bez kontrarealit zvatlu …Faktem je zde ze ..
    Voni potrebujou Vidlaka daleko vic nez von potrebuje , to snad kazdej vidi..
    Ja vim , ale na druhy strane , vernost je ctnosti kralu ,/Jan z Lucemburku/
    a velmi uslechtila..
    Pomerne casto nemam dobry svedomi dyz se navazim do jeho nazoru a textu.
    Kdo nic nedela nic nezkazi. Na to casto pohodlne zapomenu..
    Doufam ale , ze v litym boji, jako kazdej ,zesili , nebo tak.

 3. Za takových 10 let bude lépe. To bude dostavěna aspoň jedna jaderná elektrárna (Pana Fialu je zde třeba pochválit, že věc dotahuje do konce, bez ironie…otázka KONEČNÉ ceny – to je věc jiná…..jinak peněz může ČNB vyrobit kolik chce, a pokud může vlastnit akcie třeba Apple, může vlastnit i akcie, třeba preferenční, s nějakou opcí …tedy akcie ČEZ, nakoupit je a tak financovat ty jaderky).
  I školství půjde významně nahoru, dle kabinetu pana Fialy, speciálně dle jeho osobně výroků.

  Problém je ten, že za těch cca 10 let může být všechno jinak, např. se během té doby urovnají vztahy s Ruskem, a půjde sem opět předvidatelným způsobem , co se týče objemu dodávek i ceny (společný kontrakt EU – Rusko) , levný plyn z Ruska (anebo z Ukrajiny), a předělají se uhel. elektrárny na plyn. Nebo se bude jezdit na vodík. Nebo se vynalezne a do praxe uvede něco jiného. Nebo se to všecko naprosto posere (a nikdo už nevzpomene si na vládní kabinet pana Fialy a poslance a poslankyně, senátory a senátorky z řad těch, kteří takřka jako automat na mince, schválí vše, co pan Fiala parlamentu předloží).

  1. Aktualita, hodně významná !!!
   Z patria.cz : „Americký ropný a plynárenský gigant Chevron jedná o kontraktech na dodávky zkapalněného zemního plynu (LNG) do Evropy s platností až 15 let. Odběratelé totiž nyní předpokládají, že Evropa bude na dovozu LNG závislá delší dobu, než se očekávalo dříve. Agentuře Reuters to řekl viceprezident Chevronu Colin Parfitt, který má na starosti obchodní a dopravní aktivity (ČTK)“

   Proč ne, otázkou je, jak se bude stanovovat cena, jestli bude nějakým způsobem fixovaná…anebo se pojede dle burzy.
   Stejně ale – ta uhlíková stopa (tankery, přes půl oceanu)………
   Ještě polystyrenové desky – aby se k nám vozily po moři…to by byl gól !!! 😀

   https://emovio.cz/2022/05/02/jaka-je-skutecna-uhlikova-stopa-lodni-dopravy-velky-projekt-to-zmeri/

 4. Jen tak trochu dopředu trnu, co dnešní diskusi řekně Vevča nebo onen starší pán, co rozumí „kumštu“, což ho předurčuje vidět vše správněji …

 5. Domlouvat či radit předmětné skvadře loutek předpokládaje, že neví, je naivní ptákovinou, která nemůže vést k nápravě (ale může se ukázat jako kontraproduktivní) …

  1. Si nepamatuju, že by panský rezident Husák dával státní vyznamenání horolezcům. Jak moc se asi zvedl důchod blboňům za jeho lezení? Muheeee

 6. Možná není sám, kdo lže.

  Michal Skořepa, analytik České spořitelny

  … tenhle ten mechanismus by měl zajišťovat, že ceny budou po celé Evropě stejné, ale ono to tak úplně docela nefunguje, protože se pak do toho pletou fyzikální potíže, s tím že tu energii potřebujete dostat ….

  ….Když to řeknu lidově, těch drátů není tolik, a nejsou tak tlusté, aby se ta energie rozlívala tak, aby ta hladina cenová byla všude stejná, takže z tohoto důvodu jsou u nás energie o něco vyšší, než byly leckde jinde … (od 11:08)
  https://plus.rozhlas.cz/ekonomika-stale-zpracovava-drahe-energie-rust-hdp-v-pristich-letech-nebude-nijak-9104882#player=on,

  My jsme vývozce elektrické energie.

  Pro vývoz elektřiny je drátů dostatek a jsou dostatečné tlusté, ale my ji máme téměř nejdražší.

  1. Dráty na vývoz naší elektřiny jsou příliš, ale opravdu příliš tlusté.
   Čím budou ty dráty tlustší, tím my budeme hubenější.
   A že s tím hubnutím kvaltujeme.

  2. Ceny nejsou stejné, důchody nejsou stejné, mzdy otroků nejsou stejné, dotáce nejsou stejné a ani imbecilita není stejná. Stejné nejsou ani ceny za mobilní operátory, za internet, za daně za pojištění, za XXX dalších výpalných.

 7. UŽ NIKDY ANI JEDEN VOLEBNI HLAS FORMACI POLICEJNIHO STATU Pétidemolice .To jest
  ODS.
  KDU-ÇSL
  TOP 09
  STAN zločincum neomarxistmu
  Piratiskum

  „Sláva PNZ“ rachoti AzKSH pokolení mladých odborných poradců vlády budoucího SOLIDARNIHO režimu

  1. POŽADAVEK ZMENY POLICEJNIHO STATU na SOLIDARNI STAT DO PRVNIHO ČLANKU USTAVY JE REALNY.

   Tam to totiž chybí a NIKDO z našich SV tzv ZASTUPITELU na to doposud nepřišel tak si pacani do toho.Jinak to prý zajistí ten VRABEL už v jeho plánované polít.formaci a to by byla prý snad HANBA ! No ni?
   AzKSH

   Mini mladá poradkyně VIZE budoucího režimu jménem SOCIALNiCH hodnot SH
   SLAVA PROGRAMU PNZ, nebo snad ne?Kdo z SV( tj Síly Voliču )je proti ať to tady napíše a zduvodni. . .

  2. POŽADAVEK ZMENY POLICEJNIHO STATU na SOLIDARNI STAT DO PRVNIHO ČLANKU USTAVY JE REALNY.

   Tam to totiž chybí a NIKDO z našich SV tzv ZASTUPITELU na to doposud nepřišel tak si pacani do toho.Jinak to prý zajistí ten VRABEL už v jeho plánované polít.formaci a to by byla prý snad HANBA ! No ni?
   AzKSH

   Mini mladá poradkyně VIZE budoucího režimu jménem SOCIALNiCH hodnot SH
   SLAVA PROGRAMU PNZ, nebo snad ne?Kdo z SV( tj Síly Voliču )je proti ať to tady napíše a zduvodni. . .

   PS.Toto jako koment uvázlo ve škatulce a bloklo se to,kdoví zda to vyjde ,no silne kafe to má být prý jsou všichni voliči PRO. .

  3. POŽADAVEK ZMENY POLICEJNIHO STATU na SOLIDARNI STAT DO PRVNIHO ČLANKU USTAVY JE REALNY.

   Tam to totiž chybí a NIKDO z našich SV tzv ZASTUPITELU na to doposud nepřišel tak si pacani do toho.Jinak to prý zajistí ten VRABEL už v jeho plánované polít.formaci a to by byla prý snad HANBA ! No ni?
   AzKSH

   Mini mladá poradkyně VIZE budoucího režimu jménem KSH tj SOCIALNiCH hodnot

   SLAVA PROGRAMU PNZ, nebo snad ne?Kdo z SV( tj Síly Voliču )je proti ať to tady napíše a zduvodni. . .

   PS.Toto jako koment uvázl ve škatulce a bloklo se to,kdoví zda to vyjde ,no silne kafe to má být , prý jsou všichni voliči PRO.

   PPS.Stale to visí a neodešlo to.
   AzKSH mini,že to blokují banksteři tj majitelé velkých peněz.Jejich obava je, že by se mohlo prosadit jejích miliardarske zdanění ve výši zvláštní daně 99% a peníze by šly na podporu prÿ *jejich*uprchlíku z GAZX\X ,kteří se tady co nevidět objeví a tím pádem by mohli i zajistititfinabnce PRO jejich SOLIDARNI ubytování ve svých nemovitostech a k tomu i výživu v podobě pečených krocanu na znamení díkuvzdání,že se jich Israel zbavil ,což je prý vule boží.

 8. Pingback: 3 – Název webu
 9. Zakopaný pes je zde – cituji :
  „Česká republika má v porovnání s jinými zeměmi EU rozvinutější průmyslovou základnu a zároveň logicky i vyšší energetickou náročnost, která je zhruba dvakrát vyšší na jednotku HDP, než je průměr EU“.
  Za chvíli to začne docházet většímu počtu lidí – KoZa nemá zdroje a přichází o kolonie, ze kterých mohla zdroje čerpat. Logicky, pokud se vám snižuje jedna strana, musíte adekvátně ponížit i druhou stranu rovnice. Tedy, snížení zdrojů MUSÍ být provázeno snižováním spotřeby. A spotřebu snížíte tak, že snížíte výrobu nebo počet spotřebitelů nebo kombinací obojího. Pokud se do toho např. vyskytne příležitost masivně otestovat zdravotní technologie na bázi budoucnosti, tj. genové manipulace (a případné „kolaterální“ ztráty = snížení počtu lidí jsou v podstatě žádané), tak není co řešit.
  Ti parchanti v zákulisí moc dobře vědí co dělají, Fialovi to pomalu začíná taky docházet a potí se, protože si uvědomuje rozsah zkázy, u které byl instalován jako lídr.
  S jistotou můžeme očekávat cokoliv, co v důsledku sníží spotřebu nebo počty spotřebitelů … nebo obojí. Přizpůsobte se tomu, žádná jiná rada není, ten tlak nepřestane. Ať se to někomu líbí nebo nelíbí, občané by měli směřovat k samozásobitelství (nejen v potravinách) v co největší míře. Obecně řečeno, buď se smíříte např. s chlebem za 200,- Kč v důsledku přemrštěných cen za energii potřebnou k jeho upečení nebo budete mít doma sporák s troubou na dřevo, které posbíráte v lese a energetický vstup na upečení Vašeho chleba bude jedna zápalka. Uvádím úmyslně extrém, ale na extrémech většinou lze ukázat princip.

  1. DAVID DVOŘÁK:
   Jedním z odvětví s vyšší přidanou hodnotou je mikroelektronika. Ovšem na kilogram křemíku pro integrované obvody je potřeba 6 MWh.

    1. Nevzpomínáte, jak to bylo za války v rusi širé? Kanonek a jedno okno zasklit nehořlavinou a protáhn out troubu. Uděláte-li to v úrovni zábradlí, nikdo nic neuvidí. Spálilo by se kde co, bohužel asi i knihy, ale co lčověk neudělá aby se zachránil.A m,yslím, že by ani moc nepátrali, protože zloba lidí by byla horší.
     Ostatně myslím, podle čuchu že tak nějak se “ vaří“ to oné, podle toho co je čas od času cíti-

    2. Pane D.D a další ,
     Nebudete tomu věřit ale v Rusku Puttlerovci prý vymysleli a prodávají pro „lejno“ EK komisi Zelného údělu a naši pétidemolici ,něco extra na vytápění,svíceni a uvaření oběda prima věc Jmenuje se to BURŽUJKA ma to špeci modul ,který přeměňuje teplo na elektriku do 60 watú.
     Viděla jsem na to reklamu.
     Dalo by se tím pádem v paneláku …xxx..vyškolit .xxx…zde opět Piráti zdemolovali slovo patří tam VYSKLIT okno a dát ven výdechovou rouru a na balkon zásobu a dřeva.
     To by možná šlo okopírovat a naši podnikatele by to mohli prodávat a vyvážet do EU jako zelený projekt vlády našeho profesora, Po který své tituly prý vyhrál v tombole či co.

     Ví někdo něco o tom,ptá se AzKSH v rámci zelí ukrejina ,kde to bude zimi hit ´ jejich banderovcu.

    3. Malujete pro ne D. akorat certy na zed a predcasne. Co z toho mate.
     Dalsi kajeni?
     Nenabizite zadny reseni , ste papirovej ,tresouci se , strasak samouk.
     Tak je nechte ty lidi v panelakach na pokoji.
     Pedagogove nejradsi neustale strasili zaky vsim moznym.
     Se po nich vopicite.
     Citaty dodavate abstraktni, rajtujete na abstrakcich za kazdou cenu,
     jako odpoved , na konkretni skutky vlady.

     1. Kazdymy musi bejt jasny , kdyz vlada neda chleba, otop,elektrinu zradlo ,
      a prostredky na to , lidi vsichni pudou na vladu.
      A vyrobi si to bez nich. A bez jejich dluhu.
      Bez souctu volebnich procenticek stranicek , bez ustrasenych tanecku na spickach kolem psacich stolu , utrapenych sekretarek , /na dva dva cukricky do kaficka , vycvicenych / a jejich , slibovacich kurva didaktu, zkurva didatu..
      Putin nedavno vyjadril radost ze sankci , ze rusove nedostanou stenice a dalsi podobne rozmnozene parasity z EU.

  2. Jistě. Jednou věcí je to „samovolné“ tlačení na snižování spotřeby samotné.
   Druhou je ta skutečná tvář „sjednocené a spolupracující Evropy“. Velkým příkladem bylo, jak Evropa sjednoceně spolupracovala, když si státy vzájemně zabavovaly – kradly kamiony roušek za covidu. To byl okamžik skutečného chování v situaci, kdy tzv. vypadá, že hoří u vlastního zadku. Lhostejno, jestli to tak bylo/nebylo, v tom režimu to prostě proběhlo.
   Zelené šílenství přivádí Evropu do stejné situace, kde neschopně submisivní Tyranosaurus (já mu to přišil jednou provždy) nejen, že tomu neumí čelit, ale jaksi nepřítomně tomu cupitá vstříc.

   Naši devizou byla, ještě v některých ohledech je, ta komparativní výhodnost. Sice se tzv. nic nesmí tak horké, jako se upeče, ty výhledy na budoucnost mají všechny jiné barvy, než růžovou…

   1. … nesní tak horké
    Z kontextu to sice plyne, ale ty odborné zásahy počítačového slovovýrobce někdy jsou na kladivo.
    A když je tam na začátku „Sice“, druhá část souvětí musí v tomto případě začít „ale“. To jsem tam nedal sám…

 10. Ono s tím greendeale je to zajímavé.- Pořád skučí vč. mladých, ale nikdo se nepozastaví nad tou obrovskou spotřebo plastů. A na balené a na kde co. Stačí se v Hypersuper kouknout,

  1. Plasty, to je jedna z opravdu velkých ekologických hrozeb.
   A momentálně je nikdo neřeší, protože to není módní.
   Přitom řešení není nijak snadné. To nevyřeší pár stupidních zákazů, protože plasty jsou skutečně potřebné a užitečné.
   Ale proč si lámat hlavu, že? Stačí se přilepit k silnici.

  1. German porad krade jako vzdycky, aby moh dodavat penize a zbrane ukrovi a izrovi.
   Jako podanej desatky, ma naplanovany rocne miliardy ukrovi dopredu ,do 2032.
   German je jenom ponizenej sluha , kterej se naparuje a krade jako vodpornej zlodej ,
   kde se da a masakruje. Za vyderacskyma Lichnstejnama je taky.
   Nevynecha jednu prilezitost..
   Cyklista ,nahoru se hrbi a dolu slape. A vzdycky zavodi ,aby vyhral sprint do zkazy.

 11. V krizi elektřina zdražila místy už o 100%?
  Cena elektřiny je stále stejná!!! Nic nezdražilo! Pouze se dráž prodává!

 12. Když spekulanti zvyšovali cenu energií poprvé, tak se sešlo na Václaváku 100 tisíc lidí a pak úplně „náhodou a nezávisle na to“ vláda udělala strop na ceny energie. Pozdě a blbě. Ale aspoň něco.

  Pravda, tehdy se blížila volba prezidenta. Příští rok je jen volba do toho jejich EU falešného parlamentu (jmenuje se to tak, ale potřebné pravomoci to zdaleka nemá).

  Kde je Rajchl, když ho svět potřebuje?

   1. Reichl byl na Wenzelplatzu podporovat požadavek svého vlastního koryta a na voliče kašle.

    Dukazem je jeho volání potažmo jim doporučené volání davu pod tribunou „DEMISI“tj v překladu

    „CHCI POKRAČOVANI ASOCIALNIHO POLICEJNIHO STATU,DEJTE MI TAM TAKY KORYTKO“

    Na uskutečnění programu SV tj Společnosti Volicu pod podiem zvysoka kašlu a prý VAŠ program volicu si nikdy nedám do svých bobkových listu slabého programu bez SV tj Síly Voliču!!
    Čest práci 🍒vy z SV 34 let GŘ vámi zaplacenou veřejnoprávní troubou ohlupení pitomci.
    Ne,aby jste tady diskutovali o svatých postulátech Planu Narodni Zachrany a potřeb PNZ , to by dnešní policejní stát jo naštvalo a strčil by vás všechny do hladomorny 🤠💇🍒!!!Bacha na to.No ní?

    #Do toho do toho,# křičí DAV a bude hotovo ,říká AzKSH.

   2. Demonstrace a protestni se svolavaji proti konkretnim opatrenim vlady proti svym obcanum,
    ale sou zbytecny , kdyz neni poradna a konkretni pricina , tykajici se vetsiny ,
    kdyz budouci ,
    chciministersky chcikreslove se chteji producirovat na podiu jenom.
    Aby masy vo nich vedely a upozornili kazdyho …Ze sou prvni ve fronte na koryta.
    Zalezli jinak porad ve svych kancelarich. To uz znamena.
    Oncoming events cast their shadows.
    Udalosti/aktivity/ tech dnesnich , dnes vrhaji stiny na zitrky.
    Aby jim ty kresla nekdo jinej nevyfouk.
    A nic jinyho , pak zase schlipnou do pro nato eu..
    My delnici je nazyvame „kolisavy akademici“..
    A zase cestujou jako charismatici ,za sokolovnama a tady se neukazou.
    „Kuba si yankee no, ne lid neproda svou kuzi lacino“..se zpivalo.
    Diskuse i tady je dzungle , nikdo nevi , co na nej znenadani vyskoci ,kdyz ma nedostatecny schopnosti pak beduje ,kdyz nes svoji kuzi na jarmak a dostane necekane pres ni . Neni to pro mazanky a precitlively kucharinky a scestny pedagogy. Vsicki takovy potom usedave placou a desilusne ,bedujou ..
    Tady je to tak a dobre , pani K. , Vidlak , ke spokojenosti vsech, se dostavuji do pranice. /At sem bit jen dyz se ferove peru/.
    To se pocita dostanes pecky , das pecky.
    Kuraz je to co se pocita nejvic a nejdriv a respektuje .
    Takhle jenom ve vyhni se kovaji charaktery. Kladivama.
    Litaji jiskry a vosvecujou sceny.

    1. Treba rus ,ruskej lid , ma konecne rusa v cele a je to videt , vse se stale zlepsuje ,
     nabira zkusenosti , vynaleza novy uspesnejsi taktiky , ktery se osvedcujou ve valce , vytvari novy zbrane a este hospodarsky neprodelava..
     Odelil se vod EU , zapad se voddelil vod Ruska a rusove prospivaji jako nikdy.
     Skoro se nehadaji a tahnou za jeden provaz..

 13. V celku se účastní organizovaného zločinu podle scénářů banksterů, pod falešnou vlajkou Green Deal. Cílem je téměř všechny ožebračit. Ve smyslu Schwabova: „Nebudete nic vlastnit a budete šťastní,“ spíš oni budou šťastní, když získají zcelavzávislé otroky.

  Vláda popletologa Fialového hnusu není ani tak neschopná jako všehoschopná.
  V agentu Babišovi bych naději hledal obtížně, umí ale lépe lhát, to se musí uznat.

  1. Porad se potvrzuje , ze hledani treti cesty bylo a stale nejdulezitejsi.
   Dneska neni nikdo , vsichni desertovali.
   My sme vedeli , ze zapad neustale krachuje a zachranuje se valkama , loupezema a vydiranim . Zrada a dalsi komunistu tajnych posluhu zapadu ,nas zaskocila.

  1. Re: JosefS

   Náš bohužel-premiér je věrnou kopií idiotů z 80. let minulého století, kdy už všichni viděli, že ekonomicky jde socialismus do prdele, zatímco oni věřili tomu, že když budou mávat červenou knížkou, jejich koryta nezmizí.
   Koryta zmizela, soudruzi převlékli kabáty, Fiala věren poučce, že kdo se nehodí vůbec k ničemu, ten jde učit, nadále hlásá moudra, přesvědčen o tom, že když bude dostatečně mávat vlajkou Německé Uhnije, koryto mu zůstane.

   1. Obávám se, že ten výtečník není ničí kopie.
    Je to zcela originální případ nicmochra.
    Pěkně oblečená (zabalená) nula, která se prokousala na piedestal.

    1. o tom svědčí i skutečnost, že předsedou strany se stal/byl předurčen dříve, než se stal vůbec členem dotyčné strany.

   2. Re: Targus
    Socialismus šel sice do prdele, ale měli jsme co jíst, měli jsme kde bydlet… Srovnejte s tím současnou situaci.
    Kdyby byla vůle (samozřejmě nebyla) stačily by korekce.
    Ovšem co dělat teď? Republika je plná troubů, kteří mají zato, že tak dobře jsme se ještě neměli.

    1. Od filcáku uplyne vbrzku 34 let. To je interval, jako mezi rokem 1955 a 1989.
     V roce 1989 jsme se neměli mnohem lépe, než v roce 1955?
     On každý rok míru něco přinese.

    2. Re: Václav

     Nikoli, jsem nucen vás opravit.
     Republika je plná troubů, kteří naprosto bezmyšlenkovitě přejímají předžvýkanou pohádku o tom, že se mají dobře, bo patlací mobily, Tesco, Škodoffka-vole a půjčka na týdenní dovču v Chorvatsku.
     A vy jste blbééj Václav a já hnusnééj Targus a oni jsou krásní, mladí a chytří.

  2. Nechte toho, nabádá paní autorka toho nešťastného brněnského (dnes pražského) qaziintelektuála.
   Jenže se zdá, že i kdyby toho nechat chtěl, tak vlastně neví jak.
   Asi je to boží trest, že jak plyne čas, máme čím dál větší a větší hňupy u kormidla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *