20 července, 2024

Víte jaký je aktuálně nejpalčivější problém, který musí řešit sněmovní výbor pro obranu? Jestli může, či nemůže mít náčelník Generálního štábu svůj vlastní účet na síti X.

To, že se Kalamity Jane a nejvyšší válečník nemusí, je zjevné a známé už dlouho. On teda v tomto Řehka není sám, to zase bychom mu křivdili. Celkově prý je na ministerstvu poněkud nesluníčkově oblačno, až tornádovo.

Minule musel holčičí „poměřování pindíků“ řešit dokonce premiér Fiala, který neutěšenou situaci alespoň částečně utišil. Nicméně znovu vybublala na povrch právě prostřednictvím onoho účtu, kde hodlal Řehka ze své pozice komentovat dění a podle svých slov lákat mladé do armády. Mimo jiné tedy. Jak moc by je nalákal například tím, že bude výběrově mobilizovat, nebo přípravou na jadernou válku s Ruskem, těžko říct.

A asi aby je moc nevystrašil, nebo náhodně nevyzradil tajemné úmysly zbytků našich téměř odzbrojených složek, ministryně mu účet zatrhla. A to i přesto, že takové účty mají například náčelníci němečtí, nebo britští. Ale ti nemají Černochovou. A ta místo toho, aby přemýšlela nad tím, že připravenost naší vzdušné obrany je zhruba na 5% a překoná ji tak úplně v klidu větší moucha, hledala prý mezi všemi možnými armádními účty a zjistila, že nikdo jiný než právě jí podléhající náčelník takový účet nemá. K čemu by mu asi tak taky byl že. Takový profil „Rotmistr tankista Jasánek, toho času bez tanku“ profil, moc cool nezní. A úředník „Kolikzatuzakázkubude“ též ne.

Poslední arogantní rýpanec malému školákovi, který má být velitelem naší armády s Rusem uštědřila slovy, že zřejmě jiní netrpí potřebou mít jiné účty, než oficiální. Tam bude pod kontrolou a přidávat si tam může dle libosti. Její. Smutný Karel jen konstatoval, že mu ho Jana opravdu ústně zakázala, proto už nepíše a nevidejkuje, a při té větě mi přišel lehce zlomený. Dostali ho. I bez Rusa.

Já osobně, jsem ráda, že máme na Obraně pouze takovéto starosti a na slovo vzaté odborníky s chladnou hlavou.

Jen bych ještě zakázala komunikaci na sítích paní ministryni války. Její vystupování z OSN, skoro vyhlašování války kvůli traktoru, Šovinistická prasátečka, výrok, že pan Balšínek zřejmě trpí obsesí Černochovou a měli by mu změnit medikaci, nebo „A tohle si říká ‚novináři‘? I bez zvuku vypadají jako parta vylitejch impotentů, co si cvrnknou do trenek jenom při představě, že někdo vezme na výlet právě je. Nevezme, kluci,“ asi není úplně to pravé ořechové. Anebo docela nedávno na konto Kateřiny konečné: „Nepijte tolik a nechovejte se jako tupá, vulgární a primitivní kr..a, hovoří jasným jazykem kamarádky Pavla Novotného Řeporyjce, nikoliv někoho, kdo má do značné míry v rukou životy i nemalé finance nás všech.

20 thoughts on “Víte jaký je aktuálně nejpalčivější problém, který musí řešit sněmovní výbor pro obranu? Jestli může, či nemůže mít náčelník Generálního štábu svůj vlastní účet na síti X.

 1. Paní Marková, s odpuštěním, někdy mi připadáte jako ti zaslepení, emocemi zmítaní, sluncevyznavači, kteří nehodnotí události podle jejich významu, ale podle stranické příslušnosti jejich aktérů. Návrh na vystoupení ČR z OSN byla unikátní skvělá příležitost, která si zasloužila širokou celorepublikovou alternativní podporu, kdy se měl za snahu o vystoupení z OSN postavit každý, kdo si přeje suverénní Českou republiku.

  Co myslíte, pod koho spadá propagandistický panel IPCC? Pod koho spadá diktátorská WHO? Kde měla Gréta své slavné vystoupení How dare you? Ať bych paní Černochové vyčítal cokoliv, za vystoupení z OSN, obzvláště kdyby se povedlo realizovat, by měla ode mě potlesk ve stoje. To byla zmařená obrovská příležitost, jaká se už asi nebude opakovat, kdy loutka pravděpodobně zcela nevědomky náhodně zabojovala proti svým loutkařům a pro svou limitovanost si toho ani nevšimla.

  Bohužel, podobně jste si toho nevšimla ani vy, paní Marková. Je to tak těžké, podpořit v něčem protistranu, když se splete a omylem si nakálí do vlastního hnízda?

  1. Naprostý souhlas. Agenda 2030 plus všechny ty věci, co tu píšete. Taky nechápu, že na tom lidé tak lpí. OSN je největší zednářská lóže.

 2. ¨“Víte jaký je aktuálně nejpalčivější problém, který musí řešit sněmovní výbor pro obranu? Jestli může, či nemůže mít náčelník Generálního štábu svůj vlastní účet na síti X.“

  A jaký problém by měli řešit?

  Všechna kasárna, technické oběkty jsou prodány, použitelné zbraně předány na Ukrajinu nebo „výhodně“ rozprodány, tak co by měli řešit jiného, než síť X.

 3. Zrovna otázka používání sociálních sítí je dost důležitá. Pro armády je to výzva, když vojáci můžou něco prozradit v nějaké aplikaci i neúmyslně, jak aplikace pro běžce blikající na webech na souřadnicích základen. A politikovi může prohrát volby i to, když nechá nějakého příbuzného příliš bouřlivě se hádat na sítích.

  I NGŠ se musí (spíš měl by) vyrovnat s internety a svému pokušení tam stále politizovat.

 4. Zajímavý článek, viz odkaz… slavná ukrajinská armáda zjistila při leteckém průzkumu, že na kapotě zničeného auta leží lidská hlava (to je to údajně to rozmazané místo na fotce v článku). Chrabré ukr. armádě se podařilo identifikovat vojáka, kterému hlava patřila. Dokonce už ví i kdo mu jí useknul (ano i to už ví) byli to RUSSSOVÉ. Jak jinak a už prý dokonce znají i jejich jména! No ty woogo! A že třeba mohl ten voják šlápnout na minu, která ho roztrhala, to vědí že se nestalo?
  https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-rusove-usekli-hlavu-ukrajinskemu-vojakovi-a-nechali-ji-lezet-na-obrnenem-vozidle-40477056

  1. Já si říkal, že je dobré raději nečíst ani nadpisy článků (zde jsem podlehnul) natož články celé neb v Lukačovičových vodách budu jen a jen dezinformovaný. Jinak díky vaším pár slovům už vím o čem je článeček, který jsem nečetl.

 5. SSoudružka Černochová je kámoškou Řeporyjského prasete. Uvědoměle hajlují za všechny pokrokové hovnoty SSvětového ži…stva. Škodná!

  1. 😂
   Ono IQ 107 stačí k běžnému životu, ale na řízení nějakého kolektivu je to málo. Na druhou stranu je velká výhoda, že si takový člověk moc starostí nedělá. Chutná mu, dobře spí a má svou vlastní squaw.
   A pak, že každý voják nemá v tornistře maršálskou hůl. MÁ!

 6. Já tedy nejsem umístěn na síti X a tudíž neznám síťovou problematiku. To tam může mít účet kdejaký hejhula, či potinoha?

 7. Zelený imbecil řehka, nebo primitivní a jalová sádelnice černochová, jedno jest. Vše je jen otřesná banda neskutečných Glumů, které emerické velvyslanectvo vyhráblo ze špatně financovaného psychiatrického zařízeni. Ne tak dávno jsem svému kolegovi (veřejně) sdělil, že se chová jako svazák, který se překřikuje s druhým kokotem, kdo více miluje Josifa Stalina. Současná banda progresivistických prasat u kor

  1. …u koryt se chová naprosto stejně. Bude hodně zajímavé sledovat tyto odporné hovada, jak budou otáčet svá tupá hlediska, až je otočí jejich chlebodárci. K čemuž nakonec dojde. Tak nebo tak…

  2. No, víte. Nejsou lidi a to je pak těžké někoho vybrat.
   Dříve ministrem obrany musela být skutečná Osobnost znalá problematiky a náčelníkem generálního štábu voják s rozumem. Dnes nějakého angažovaného někde seberou a přidělí mu nějaký rozum, který je skladem. To lepší je rozebrané a tak máme co máme. Třeba presidenta s IQ 108. To je spravedlivý trest.

   1. Co je to voják s rozumem? Pokud mluvíte o našem prezidentovi, sluníčku jasném, tak od kdy mu tak prudce stouplo IQ?

    1. Víte, na vojně jsem se setkal i s důstojníky, kterých jsem si vážil. Pro jejich charakter, znalosti, inteligenci a chápání potřeb vojáků.
     Nikdy neházet všechny do jednoho pytle. Učitele, architekty, řidiče ale i Maďary, Němce, Slováky či Křováky. I tady U Vidláků rozlišuji 😊
     Blbců, zákeřníků, hlupáků a dalších sort jsem potkal úplně všude, i mezi vojáky, učiteli, architekty, řidiči, Maďary, Němci, Slováky. Ale ne Křováky, žádného neznám.
     Vám, při vší úctě se IQ 108 zdá hodně? Nebo to bylo 107? Pak se omlouvám za nemístné nadržování.

    2. Nevis co je skutecna lidska inteligence porad a porad meles.
     Nejdriv je treba vedet, ze ty intel. je pomerne dost druhu.
     Tedy ze neni jen jedna a na prvni pohled ani nemuze bejt.
     Neco takovyho , beznou znalost , nejsi schopnej se dozvedet..
     Siris neunavne svoji zchwekotupou blbost..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *