30 května, 2024

Tak prý se nám tu rodí nové Německo.

Ono totiž tak dlouho ustupujete, až zjistíte, že už nemáte kam ustupovat. Že už tam zkrátka nejste doma.

Začne to nenápadně a plíživě. Začne to pár lidmi, o kterých v podstatě ani nevíte. Najednou už o nich pak víte a zjistíte, že jsou vlastně docela fajn, jen tedy radši půjdete bydlet jinam, protože mají zkrátka jiné návyky, jiné potřeby a jiný denní režim. Co byste nešli, přece nebudete dělat problémy. Nejdříve jim, potom sobě. Vyměníte byt za byt v klidnější části čtvrti. No a potom vyměníte celou čtvrť. A potom možná i město, kam začnete už dojíždět jen za prací.

A pak se strašně divíte, že to máte čím dál tím víc z ruky, ale vám to přece nevadí, vždyť všichni říkají, že je to tak správně. A vy jste přece správný občan. Trochu se tedy začínáte bát ve večerní tramvaji a ani na těch koupalištích to už není ono, ale nesmí se o tom mluvit. Jenže v době, když už se o tom mluvit musí, bývá už většinou pozdě. Teď o tom Německo mluvit začíná v kontextu protižidovských útoků. Teď je překvapeno, že když se díváte příliš dlouho jinam, můžete taky ve finále pěkně mrkat.

Začínají se bouřit policejní odbory, protože podle jejich šéfa: „Demonstranti v posledních dnech na policisty házejí nejen kameny, ale i zápalné nálože. Urážky, které musí jeho kolegové poslouchat na ulicích, ani prý nechce raději opakovat. Pachatelé podle něj ovšem dávají jasně najevo, co si myslí o našem společenském řádu a jeho představitelích, totiž nic. Vysmívají se našemu ústavnímu státu, pohrdají jím a opovrhují jím. Toleranci a právní stát podle něj považují za slabost a směšný ústupek. Naši kolegové zažívají uprostřed Německa naprostou paralelní společnost.“

Fakt ho to překvapilo? Opravdu nevěděl, že tyto kultury považují každý náš ústupek za znak slabosti a podrobení? On to neviděl ve Švédsku nebo ve Francii? A my to už vidíme, nebo ještě ne?

14 thoughts on “Tak prý se nám tu rodí nové Německo.

 1. Kde jsou ty časy, kdy za práci Čechů načerno v Německu, Čechy i zavírali naši milí němečtí přátelé do kriminálu? Zakazovali pobyt až na deset let! Hledali montérky s vercajkem v autě…
  Teď tam mají, co nakoupili za své daně a děkují ty Merkel – Sauer svazačce ze Stasi.

 2. Ať se jdou zeptat Makrely, jak to mají JEDINĚ SPRÁVNĚ šáfnout. Soudružka jim určitě poradí, když študovala v Sajůzu.
  Řekl bych, že to je pořád lepší, než kdyby to přišlo za dalších pět let a afrických inženýrů by tu bylo o pár milionů více.

 3. Myslí si někdo, že si Evropa získá jejich vděčnost, když hodí přes palubu Izrael, který váže nemalou část sil islamistů proti sobě, nebo to naopak podpoří islamizaci i v Evropě? Pokud terorismus pramení z útlaku, proč ho nejvíc sponzorují ti, kteří žijí v luxusu a míru v Saúdské Arábii a Kataru s podíly na těžbě ropy s petrodolarovými účty? A pokud nepokoje pramení z přelidnění a chudoby, proč je tolik problémů i v zemích jako jsou Švédsko a Norsko, které zahrnují nové příchozí benefity sociálního státu? V tomhle jde o pragmatismus v geopolitice a ne o idealizaci Izraele.

  1. Israhell neváže žádnou velkou část islamistů. Jenom spolu s korporací USA rozvrací státy. Z mohamedánských zemí pak pány v mobilizačním věku pašuje ve velkém do Evropy. Zamezení by bylo jednoduché. Pokoušel se o to Salvini. Košer sebranka se s nim soudila, protože jim kazil plány na likvidaci původního evropského obyvatelstva.

   Příliv nelegálních migrantů do Itálie vytvořil katastrofální situaci, když počet těchto „vetřelců“ již překročil 10 % populace – tedy asi 5,5 milionu lidí.

   1. uple by stacilo prestat platit akekolvek davky tymto ludom a supom ich posielat hned z pristavnych miest povedzme do Somalska alebo niekde podobne dostatocne daleko a s dotycnou krajinou sa dohodnut, ze im zaplatime 10% toho, co sa na nich musi vynalozit v Europe….myslim, ze mnohe africke staty by to prijali, peniaze zadarmo a vykaslu sa na nejake staranie sa

 4. Lži lepších lidí pobaví
  Propagandistická média hlavního útoku a košer poblitici melou stejné kraviny jako blízký poskok banksterů Henry Kissinger. Nadlidé, kteří po desetiletí páchali kalergismus, chov univerzálního snědého otroka zblblého islámem, nevěděli, co činili? Proč tedy odpůrce krimigrace nazývali xenofoby a rasisty? Košer lstivost zdá se mi famózní.

 5. POKUD ČLANEK POTŘEBUJE PODPORU,MUSITE V DISKUSI A CITOVAT KORAN na př.suru 9-38

  Jestliže nevyrahnete do boje ,búh vás potrestá trestem bolestivým vystřídá vás národem jiným.

  Kaže svým voličum obdivovatelům nynéjsiho režimu pětidemolice z formace SV ze svatého KORANU ANNA z KSH.Tak kdo má další suru sem s ní
  NO NE nebo snad jste PRO ANO☠️🥒brzy 🤐.

 6. jooo vy myslite tohle ? t

  ak to bude nejaka mejlka, inzeniri jsou prinos pro spolecnost a budou vydelavat na duchody, jak mi jeden manager tvrdil, protoze to nemecti ekonomove pry spocitali

  Rodí se druhé Německo, islamistické, znepokojuje policisty i politiky
  24. října 2023 12:49
  Opomíjení antisemitských výroků, útoky na zásahové jednotky a oslavy brutálního napadení izraelských civilistů. Nenávist vůči Židům se v německých ulicích dostala do bodu, kdy se odehrává zcela bez překážek. Příliš dlouho se totiž mnozí politici dívali jinam a přehlíželi formující se islamistickou paralelní společnost, která přerostla v neřízený problém německého národa, napsal německý deník Bild.

  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-paralelni-spolecnost-islam-izrael-utok.A231024_084047_zahranicni_lisv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *