24 června, 2024

Super důležitý válečný důkaz

Seznamte se s ultra mega super puper důležitým válečným důkazem.

Samozvaný světový četník pouští dvacetiletá ucha k přísně tajným informacím a dokumentům o 3. světové, které se různě nehlídané povalují bez dozoru. A jedno takové ucho si ty supertajnosti klíďo píďo odnese domů, tam je vyfotografuje a zase vrátí a nikdo nic neví. A potom šupsne ty fotky dokumentů na internet, ty se pak volné toulají po síti, jiná dvacetiletá nebo i náctiletá ucha zalezlá ve svém brlohu u počítače nad nimi nadšeně debatují. A na únik se přijde až po půl roce.

No ale když se pak na ten průser přijde, trvá jenom pár dnů, než hříšníka objeví.

A víte jak? Právě podle toho super puper důkazu, těch pár šmouh, co vidíte dole na fotce. Je to totiž vzorek, který byl na fotkách vedle těch dokumentů – úzké proužky „čehosi“ ze žlutých a hnědých fleků. Tak je pátrači hodili na počítač do speciálního software na analýzy obrázků, chvilku si to chroustalo a srovnávalo a zjistilo se, že je to vzorek z ubrusu, co se prodává. Že si špion položil při focení ty papíry na stůl s ubrusem.

A tak ty ubrusy začali hledat ve fotkách na síti a jeden ten ubrus objevili na sociálních sítích také na fotkách z domu našeho hříšníka záškodníka. Pikantní je, že je nevylepil na síť sám záškodník, ale při nějaké rodinné oslavě si u něj v kuchyni udělala selfíčko partička příbuzných – strýčků a bratranců. A seděli při tom v kuchyni kolkolem toho stolu s ubrusem.

Já Vám to říkám, nefoťte pořád každou kravinu, ta současná umělá inteligence už je chytřejší než my všichni dohromady.
Ví o nás mraky věcí, které nevíme ani my sami.

12 thoughts on “Super důležitý válečný důkaz

 1. Pokud je to podvrh, proč tam nejsou falešné počty všeho možného o válce na UA, které by jako měla tajná služba z neveřejných zdrojů? Spousta údajů tajných služeb není z jejich zdrojů ale z open zdrojů jako Oryx nebo oficiálních vyjádření prezidentské kanceláře UA pro veřejnost. Máme věřit v neschopnost degenerovaného systému nebo ve složité spiknutí klamu?

 2. Osobne odporucam kanal sudcu Napolitana.

  S byvalymi dostojnikmi zo CIA tam prebera realie manipulovania s tajnymi dokumentami.

  Larry Johnson naval tohto mladeho americkeho gardistu obetnou kozou.
  Cela ta storka ma aj podla amikov tolko dier a velkych dier, ze to je rozpravka na urovni jachty Andromeda.

  A amici sa divia aj tomu, ze nik ani v mediach a ani v Kongrese neriesi, ze ctihodny Austin toho casu sef DoD klamal v Kongrese a to bol pod prisahou.

 3. Je zajímavé, že Rusko těm dokumentům nevěří, od začátku je považuje za podvržené aby zmátly rozvědku. Kupodivu jsem s Rusy souhlasil. Bylo tam totiž několik markantů.
  Když se falšuje fotografie, dělá se to v nejvyšší dosažitelné kvalitě a posléze se několikrát přefotografuje a tím se „zamáznou stopy manipulace. Zmetek v bajtech na hraně manipulace, jiný poměr barevných složek atd. Oko to nevidí, počítač ano. Proto je potřeba několikrát obraz zpracovat a pak už neligičnosti v uspořádáni bajtů jsou všude – tedy nikde.

  Se zvukem je to podobné. Postříhaný záznam se protáhne přes filtr, který odřízne výšky, pak se tam výšky „obnoví“ a nakonec se dá do podkresu nějaký pravděpodobný hluk – podle toho, z jakého prostředí záznam pochází. O tom, že by to AI nějak dokázala odhalit jsem ještě nečetl. Rutina, které hledá na netu „ukradenou hudbu“ se dá taky poměrně jednoduše obelstít. A občas dělá poplach neprávem.
  (Osobní zkušenost: Supraphon mě obvinil, že používám kradenou hudbu v jedné audioknize. Protože jsem věděl, že to není pravda, tak jsem vyzval pána ze Supraphonu ať upřesní, z čeho jako je ten fragment ukradený. Omluvil se, že to počítač špatně vyhodnotil.)

 4. Já bych lehce parafrázovala rozvedl jednu tezi uživatele k42:

  Jen ve světě, kterému vládnou úplní idioti, může někdo jiný než úplný idiot uvěřit tomu, že se supertajné dokumenty CIA a Pentagonu válejí někde v kanclu Národní gardy a má k nim přístup kdejaký nýmand…

  1. Souhlas.
   1) Jde o analytické materiály z různých agentur, ty jsou k dispozici jen pro nejvyšší rozhodovací okruh osob
   2) Národní garda ke své činnosti nepotřebuje nic z toho, co bylo v uniklých dokumentech
   3) Pokud by to byl skutečný únik, potrestaných osob by bylo více

 5. Podle mne,je to podvrh,ale potřebovali najít oběť.
  Už to je podvod,aby tento zajíček,se vůbec dostal k nějakým tajným materiálům.
  I když mne napadá,že se může jednat o účel,jak se z toho Ukrajinského problému vyvinout.

  1. Je to podvod, podobný tomu volebnímu nebo vrbětickému. Každý to pozná, jen pštros pořád strká hlavu do písku.

   1. …strká hlavu do písku a ještě to sofistikovaně rozebírá v diskusi s přehledem moudrého Óvokakiho.

  2. Taky si myslím, že „únik-neúnik“ je způsob jak něco říct-neříct. Takový zkušebně-přípravný balónek.
   Nemohou najednou říct, že je to v háji a necháme vás v tom.
   Tak to naznačí tím, „že se o tom mluví“.
   A zvykejte si.

  3. Roztomily titulek byl na Novinkach v dobe, kdy se to provalilo. Ted se mi to nedari najit, mozna to zmenili.

   Nicmene jestli si to pamatuju dobre, titulek uvadel neco jako, ze jo, doslo k uniku dat z US DoD, a ze za tim unikem stoji rasista, ktery ma rad zbrane a Boha.

   To je snad copy/paste z americkeho mainstreamu, to neni mozne 🙂

 6. U Vlka jsem našel pěknou větu:
  “ Ukrajina je na dobré cestě ke špatnému konci, ne-li ke katastrofě.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *