24 června, 2024

STAN jde do eurovoleb hájit evropské zájmy

Česká republika už je jim dobrá jen na to, aby jim to jejich evropské soudružské juchání platila. A oni pak za ty naše peníze na nás budou dělat pod kruhem z hvězd vysmátá selfíčka a dlouhý nos.

Dozimetři ze STANu se do toho opřeli a finálně přestali předstírat, že jim o Českou republiku kdy šlo, nebo nedej bože jim o její zájmy ještě někdy půjde. Cílem jejich kandidatury do europarlamentu je prý bezpečná, udržitelná a soběstačná Evropská unie.

Kandidátku povede řádně na americké Fulbright Scholar vyškolený Jan Farský a na adolescenty cílící neúspěšná prezidentská kandidátka Danuše Nerudová. Jestli Farský mentálně překročí svůj americký stín uvidíme, jestli Danuše mentálně překročí svůj adolescentní okruh, troufám si tvrdit neuvidíme. Pořád jsme ještě totiž nesebrali volební právo důchodcům, kteří vytvořili tento stát, a nedali ho dětem do škol a školek, což se může v tomto případě projevit fatálně.

Takže jak říká Vítek Rakušan, Dozimetr už je za nimi, jinak řečeno nikdo nic neviděl, nikdo nic neslyšel, ty dovolené byly náhody a ty částky taky nesouhlasí. Dokonce mají na předvolebním letáčku „Konec podpory praní špinavých peněz a jejich propadnutí, pokud u nich panuje podezření, že pochází z trestné činnosti“, tak to musí být pravda. Co na to dozimetroví kámoši Michal Rédl a bývalý pražský primátorský stanařský náměstek Petr Hlubuček není známo. Asi též kolektivní amnézie předpokládám.

To, že Evropa je aktuálně v procesu sebelikvidace, stanaři neřeší. To, že těžko může být bezpečná, když si sem pozvala a neustále zve další a další statisíce lidí ze zcela odlišných, a s námi naprosto nekompatibilních kultur, neřeší též. Víc Evropy tady tedy znamená ghetta, hořící města, vypálené kostely a bezradné původní obyvatele, stejně jako vidíme směrem na západ od nás.

Udržitelná může být taky dost těžko a už to taky pomalu přiznává. Tedy ona by to nepřiznala, kdyby to nebylo už tak moc do očí bijící. Nemůžete se ekonomicky přivést na pokraj krachu a chtít se zaklínat ekologií. Pokud se nechceme vrátit do ekologických jeskyní ke kyjům a pazourkům, musíme mít ty ekologické myšlenky z čeho platit. Prostě bez fungující ekonomiky není ekologie. Z toho plynule přecházím do bodu tři, kdy snad jen podotknu, že mluvit o soběstačnosti ve chvíli, kdy si pod sebou podřezáváme větev úplně ve všem, může jen naprosto fanatický eurolumen, nebo lhář a podvodník. Vyberte si.

Takže to je STAN. S jasným vzkazem, na čem záleží a na čem ne. Čeho chtějí být součástí oni, pod čími vlajkami stojí a čí zájmy budou hájit. Klidně do posledního Čecha. A ve finále možná i do posledního původního Evropana. No neberte to. Poslední zhasne a řádně ideově ukotvená poslankyně Barbora Urbanová k tomu zinscenuje poslední selfíčko.

10 thoughts on “STAN jde do eurovoleb hájit evropské zájmy

 1. Vopice radi zaplati za kazdodenni vyplnovani svy bezedny prazdnoty ,
  kombinovany jeste s nekonecnou zvedavosti ,
  vsecko snesou , zadnych obeti nelituji..
  Spravny ,zavedeny a uznavany vopiceni, je shora dolu
  jiny nechteji . Na to nejsou zvykly a nechteji si zvyknout ….
  Vsecko jiny je navic , nepohodlny a nezvyk.

 2. Tahle záliba v dlouhých visících praporech – to mají společného se Třetí říší. Snad ve všech dokumentech z té doby tam ty fangle jsou.

 3. U nás ve vsi před pár lety otevírali novou školu. Tehdejší ministr Plaga, a protože naše ves je stanařská bašta (nedaleko Dolních Břežan, bývalý starosta, nyní místostarosta, samozřejmě za Stan -aktuálně radní Středočeského kraje za školství), tak se tady ukázala i Kovářová se svým tehdejším asistentem, Farským. Moc se mi líbilo, když předávali vzkaz budoucím generacím do schránky, kterou posléze zakopali ke stromu. Kovářová do mikrofonu řekla, že by teď ráda povolala svého asistenta, kterému říká podržtaška, aby jí tu tašku obsahující ten její vzkaz přinesl…

 4. STAN by moh jít hlavně do prdele,Rakušan,Gazdík,Farský,Kovářová,to je jízda,s touhle sestavou se staneme tou pravou středoevropskou sílou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *