13 června, 2024

Sebereme školám, dáme na zbraně

Myslím, že více komentáře k tomu, komu se sebere nejvíc peněz, aby bylo na letadla, která nepotřebujeme, a další předražené vojenské šunty, netřeba. Zdá se, že slečna Černochová nemá nikdy dost a Fiala už nějak nechce dostat rozpočet škoství na úrověň průměru zemí OECD, jak sliboval před volbami. Proto také nová hygienická vyhláška pro školy, podle které stačí 1 záchod – unisex – na 500 dětí.

129 thoughts on “Sebereme školám, dáme na zbraně

 1. Napsala jsem vám TADY dopředu návod na cestu k světlým zitřkum,okamžitě to bylo smazáno a zmizelo to,
  Když vám to Kunštekova nesmí napsat,tak prý zajistila ,aby se to NIKDO nedozvěděl a dala to maznout nebo co..

  Tak ,je to pravda nebo ne, ptá se ANNA von KSH.Mate z cenzury ní radost ,ale jak dlouho ta „radost „bude trvat to by mě zajímalo více než kakofonie komentu vedoucích odnikud nikam….

 2. Já už se v tomhle bordelistánu opravdu přestávám divit. Jen se ujišťuji, jestli jsem blázen já, nebo zešílelo vše okolo.
  Tak bába „vychovala“ svoje děcka pro kriminál. Systém ji dal důvěru a nechá ji „vychovávat“ děcka těch kriminálníků a ještě nádavkem ji přihodí tři děcka v pěstounské péči.
  https://1url.cz/1uNtg

  1. Taky jsem to četla a žasla stejně jako vy. A zdůvodnění, že to vyjde levněji než ústav.Z ústavu by z nich třeba něco bylo. Takhle půjdou ve šlépějích.

 3. Dvě – z mého pohledu zrůdnosti – z praxe :
  1.) V jedné škole si rodiče stěžovali, že na školu v přírodě najala paní ŕeditelka nevhodnou firmu, která dodala neschopné animátorky. Po výuce se děti nudily, prováděly nebezpečné kousky, slečny animátorky neuměly vybrat vhodné hry a zajímavé soutěže.
  Přijde mi podivné, že kdysi se školy v přírodě obešly bez animátorů, a hlavně si nemyslím, že je dobrý nápad prosazovat takovýhle luxus. Korunou pochopitelně smrdí nejenom školy, ale i velká část rodičovstva.
  2.) Jedličkúv ústav navštívily aktivistky z jedné obskurní neziskovky. Podařilo se jim přemluvit ( zblbnout ) jednu maminku, aby převedla nechodící dcerku do normální školy.
  Holka nechtěla, brečela, neb měla v Jedličkárně kamarádku a byla tam ráda, mezi dětmi s podobnými problěmy.
  Škola pod hrozbou sabotáže začleňování vybudovala schodolez, za nemalý peníz!
  Dopadlo to blbě, nějací hajzlíci napsali na tabuli “ Nechceme tady Báru, ani její kriplkáru. “ A holčička si vybrečela návrat do Jedle, kde se jim po ní už stýskalo.
  Teď je na škole, aby se pokusila sehnat nějaké děcko na vozíku, aby se investice vyplatila. Nebude to lehké. Jako na potvoru mají v tom městečku všichni smradi zdravé údy.

  1. 1) dřív to odedřely učitelky a zadarmo, táhly týden čtyřiadvacítky, kdo dostal šesťáky, už měl osypky, že zas bude škola v přírodě. Tohle byste po nich chtěla jak za totality?

   1. Podle mne by mělo existovat něco jako bývalo SRPŠ. ( Existuje to ještě?)
    Maminky dobrovolnice by jistě vypomohly, možná i některý otec, pokud by si sebou mohli vzít i svoje dítě.
    Prostě urob si sám. Je mi jasné, že hlídat 24 hodin kupu dětí je strašný záhul.
    Uvědomte si, že už takhle je ubytování a jídlo strašně drahé a že na školu v přírodě jedou jen lépe situované děti!!!!!!!!! S lyžařským výcvikem je to ještě horší. A hodně rodičů nezvládne ani dvoudenní školní výlet. Spojený se vstupným někam.

    1. už nikdy žádnej dobrovolník nic takovýho dělat nebude. jestli u něho děcko zlomí nehet, rodiče z něj vysouděj i kostní dřeň. na to se dá jedině úplný psycho bez sebemenších zábran – a to u děcek taky nechcete.

   2. Není to pravda, minimálně od poloviny sedmdesátých let. Oopoledne přebírali děti vychovatele, často studenti (i moje maličkost si takto občas na studiích přivydělala), také i kmenoví zaměstnanci velkých škol v přírodě. V noci byly tzv. noční vychovateé.
    Pokud jela jenom jedna třída do nějaké horské boudy, pak to občas odtáhli kantoři, ale to bylo spíše výjimkou.
    Už jako učitel jsem byl na ŠvP koncem osmdesátých, a měl jsem je na hrbu cca od půl osmé ráno do půl jedné odpoledne a občas chvíli po večeři.

   3. No ale dřív taky děcka fšecko nesměla, musela dodržovat daná pravidla a po průšvihu následoval trest. Fčil fšecko můžou co se zamane, trersty jsou trestbně postižitelné,,, já obdivuji včil ty co si je vezmou na starost. A když něco provedou, určitě za to může kantor či učitel… sory jako

  1. Ne nadarmo PIR8TI, kdopak se pokloušel

   @https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/65-258-350-Kc-za-vymenu-kobercu-u-Bartose-A-uz-se-to-hybe-742003

     1. Ten Ivan dráždí hada bosou nohou. Každou středu se bojím, že už neuslyším na ČRo PLUS jeho glosu . Zatím dobrý!
      😍

 4. Ukrajinské deti „hlúpnu“ a strácajú vedomosti kvôli vojne s Ruskom a narušeniu bežného vzdelávacieho procesu. V Ženeve to uviedla riaditeľka UNICEF v Európe a Strednej Ázii Regina De Dominicis, informuje TK PolitNavigator.

  Podľa OSN 57 % učiteľov na Ukrajine hlásilo zhoršenie ukrajinských jazykových znalostí žiakov, až 45 % uviedlo pokles matematických zručností a až 52 % uviedlo pokles zručností v cudzom jazyku.

  Iba tretina Ukrajincov v mladom a strednom veku je plne vyškolená offline, upozorňuje UNICEF. Ďalšia tretina štúdia v zmiešanom formáte online aj offline a tretia iba online.

  Čo sa týka detí predškolského veku, dve tretiny z nich školu nenavštevujú vôbec. V oblastiach v prvej línii tri štvrtiny rodičov tvrdia, že ich deti nenavštevujú predškolské zariadenia.

  https://eadaily.com/ru/news/2023/08/30/yunisef-ukrainskie-deti-progressivno-glupeyut-na-fone-voyny

 5. OT, na vecerni-praha.cz vyšel článek s názvem „Požárů fotovoltaik skokově přibývá, lidé podceňují bezpečnost instalací „.

 6. „Proto také nová hygienická vyhláška pro školy, podle které stačí 1 záchod – unisex – na 500 dětí.“

  Mohla by sem dát autorka odkaz na vyhlášku, ze které čerpala tyto údaje? Protože mi to připadá, že nám stále někdo chce valit klíny do hlavy.

  1. Podle nové vyhlášky není stanoven počet toalet na dítě, stejně jako mětrů čtverečních. Toto je hyperbola, ale vlastně možná.

   1. Stačí, že tam je uvedeno, že ve třídě nemusí být umyvadlo. To si vůbec nedovedu představit a obzvlášť na prvním stupni.

  2. Dobrej napad , urcite zaserou skolu. Deti mam rad , znici kazdy zarizeni.
   Aby se ani reditel nemoh…Sem se narodil brzy. Skoda.
   Takovou skolu bych urcite nevynechaval.
   U 500 set deti najednou vo prestavce , nezustane , znam ministerstva , navrhy na usetreni ,denne schvaluji ….

  1. To bude psina. Dnešní feminizované školství a muslimští chlapečci odmitajici se podvolit ženské autoritě

   1. Co vy vsecko nechcete , aby ste mela psinu a tesite se dopredu.
    Ceske deti vas nezajimaji ,jenom pribehlici a nemuzete se dockat jich.

 7. Jsem zvědav, zdali opravdu jednou, díky nekonečně moudré nejvyšší slepici z ministerstva obrny, na naší obloze uvidím létat americkou létající cihlu s naším znakem na kormidle. Za kniplem bude sedět nebinární pilot, nebo transvestity, aby to bylo stylové a my bohatí daňoví poplatníci , dole na zemi, budeme šoupat nohama s pocitem nekonečného bezpečí a hrdosti.

 8. V prvé řadě bych odebral VŠ polovinu rozpočtu,tam je neskutečný mafiánský ráj.
  Přitom potřebujeme posílit učňovské školství.
  V základním školství nadělalo paseku,do tříd zařadit i mentálně postižené děti.

  1. Když tak horujte pro učiliště, kde je vzniká ta sofistikovaná výroba, které potřebuje špičkové učňovské školství ? Myslíte si, že při cenách energií a vůbec prostředí co tu Péťa vytváří, má někdo zájem tu provozovat něco kvalifikovanějšího, než jednoúčelové otroky, levnější než robotizace v montovnách a skladech s názvem operátor ? Pokud jde o VŚ, je to o to o dotacích a grantech. Díky dementnímu systému přidělování peněz vítězí ti, kteří to „umí“ napsat a splavnit udržitelně. Tím, že peníze sebere sice můžná ušetříte, ale školství to nijak nepomůže.

 9. Tenhle rozpočet je JASNÝ SIGNÁL, jak to vláda myslí s touto zemí i osudem národa.
  Jestli má někdo výhrady proti Rajchlovi nebo Okamurovi, měl by je překonat, protože horší než současná garnitura nebudu.
  Z předloženého návrhu rozpočtu nelze vyvodit jinak, než že budoucí kanonfuter vzdělání nepotřebuje narozdíl od hromady železa na zbíjení…oni nás do té války prostě zatáhnou.

   1. O to nejde, oni moc dobře ví, že Rusko nelze porazit vojensky a musí se zhroutit vnitřně. Rusové se vždy rádi vnímali jako nejsilnější slovanská země, která by měla všechny slovany vést a vždy měli pro ostatní slovany afinitu. A právě hodně krvavá jatka mezi slovany by mohla v Rusku vytvořit potřebný vnitropolitický tlak na změnu režimu. Pro rasistické imperiální anglosasy jsme vždy byli untrmenšové, ještě níž jak obyvatelé jejich kolonií. Jsme pro ně jen položka, která se „spotřebuje“ na dosažení kýženého cíle. Kdo uteče, vyhraje…

 10. Paní Kunštekova ,píšete dobře jen tak dál.

  Já bych tam vždy dodala návrh řešení který platí universálně a o tom by se hodilo i diskutovat místo kakofonie bezmocných lidových komentářú ,které neví že je třeba dnem i nocí demonstrovat ,ovšem pod heslem

  UŽ NIKDY ANI JEDEN HLAS PÉTIDEMOLICi.

  Sláva programu PNZ ,anebo taky ne?!🤠🇨🇿🙋💥☠️

  1. Autorka nemá povinnost nvrhovat řešení. Od toho jsou tu jiní. Mně stačí, že nás seznámí se svým náhledem, případně názorem na tu či onu problematiku. Vámi navrhované mi zavání takovou tou soudruhy vyžadovanou kontstruktivní kritikou.

   Jsou lidé anatlytického typu a pak jsou lidé konstruktivní. Ale aby oni mohli konstruovat a rekonstruovat, je nezbytně nutno, aby to dříve někdo rozebral na malé součástky, případně osvětlil, co ta či ona součástka dělá.

   1. Děkuji vám, že jste se mě zastal. Řešení bych samozřejmě měla, pohybuji se ve školství celý život. Pro začátek by bylo dobré vykopnout tuhle vládu. Bez toho náprava není možná. Bohužel, nevěřím NIKOMU, že by myslel na zlepšování školství. Zažila jsem příliš mnoho zklamání a příliš mnoho lží a marných slibů.

    1. Paní Kunšteková, mám zkušenost jenom se základním školstvim a trochu s gymnasiem.
     Není to všude tak zlé, je to případ od případu. Hodně se rozevřely nůžky a rodič musí být bdělý, jaká je jeho spádová škola. Kdo nemá prostředky vozit svoje potomky jinam, má smůlu.
     V rámci jedné ZŠ je třeba 1. stupeň výborný, ale na druhém je to už daleko horší. Odejdou tahouni třídy a je to sakra znát.
     Starší vnoučata chodí na soukromý klasický gympl a zdá se, že je tam opravdu kvalitní učitelský sbor. Pro Člověky v tísni a politruky z Post Bellum vstup nepovolen.
     😻

    2. Kunštekova,
     Tak vykopnout tuhle vládu , no podívejme se.
     Vzdyt jsme si ji my a asi i vy sama jako členka z SV tj Společnosti Volicu sotva zvolili.To chcete dále stejný režim a jen výměnu sprostých postaviček ??!Vždyť to děláme 34 let a očekáváme duveřivé jiný výsledek, bohužel je to marné a bude to marné dál.

     Oj oj oj ta vaše naivita je skutečně do nebe volající,tak volejte marně dále z okna a nezapomeňte ,přeji vám a vašim dušičkami šťastnou cestu do pekla k Satanistum prý členum KDU, ti se řídí 6 prioritami řízení a první priorita je ,to by jste měla znát

     Pokud chceš zvítězit nad svými nepřáteli to jsme my voliči z SV ,musíš nejprve indoktrinovat jeho děti.6 priorita je válka. . když se se pohybujete ve školstviTak co bude HEJ paninko?
     Posílá vzkaz Anička vaše dušička .

   2. Nereagujte na tu nemocnou osobu, znám ji i z jiných fór a je to buď profi rozesírač diskuzí nebo mentálně nemocný člověk. Když ji budeme dostatečně dlouho ignorovat, odtáhne zas jinam.

    1. Nelži zmetku jménem“ Vše je mi jedno“ ,

     Jmenuj ty křivaku ,kde jsi naší Aničku ještě viděl.Nestydis se lhát,no kdo lže ten i krade ,proč jsi sám ten rozesirač diskuzi to, tebe tak učí maminka v máma hotelu 😀přiznej se zločince ,že jsi pod pirátskou vlajkou ☠️🥒🖕, v neziskovce pana Sereše jako budoucí kàpo v gigantickém digitálním koncentráku pana ŠWABA tvého oblíbeného ideologa,který je na umřeni stejně je bez peněz a utíká ,docházejí mu totiž peníze..
     Ven s tím srači, dej nám tu znát zmetku a nestyď se ##.

   3. Katango .
    Co to tady „dřistate“ ,ženská za nesmysly ,prý se mají vámi ovládané ppersony dát rozebrat na součástky ,zbláznila jste se?!
    Kde jsou ti „JINI“,když 34 let neexistují a vy se tu prý žijete plným tempem za režim,který vás okrádá a brzy vám zabaví vše .
    To neznate jejich neomarxisticke heslo

    NEBUDETE NiC VLASTNIT VyLEZETE NAHA NA STROM a budete šťasna ?😀🥒

  2. Z podkomentaru vyplývá ,že 34 let zda se nenasel nikdo na to ,aby dokázal navrhoval řešení a to je změna vadného režimu ,kterému jde jen o peníze NASE PENIZE a tak budeme všichni platit a platitTo neskončí u toalet na školach milí členove SV!

   Jak se zdá je vidět ,pokud někdo s řešením přijde ,okamžitě se objeví „doktoři“,kteří na dálku sypou ,že sebe recepty ty ostatním stojí v cestě k nápravě,ta se nesmí očividně NIKDY uskutečnit a články tady jsou vrcholy bezmocnosti a vládní sebrance jsou jen k smíchu.
   ODS a jejímu presidentovi se podařil husarský kousek.34 let ohlupovani nese ovoce režim po vykradení republiky bude pokračovat ,na řadu přijdou nejen penzisti ,ale jak vidíte i děti.Obirani volicu bude pokračovat a i zdejší podpindostnici ho budou umožňovat prý donekonecna a to špinavymi pomluvami

   Fuj fuj.fuj to je hnujj!

   Voliči ohlupeni GŘ televize a bezmocnými članky chtějí zachování zlodejskeho režimu tím že pokrikuji po náměstích „DEMISI „a nenašel se nikdo ,kdo by cítil povinnost napsat k çlankum i řešení.
   To máme volit znovu pétidemolici ,a být spokojeni s tím jak naše peníze jdou do zbraní a mizí v kanálech vedoucích ke korporacím a každý, kdo je proti je okamžitě označen a pomlouván, aniž by si sami voliči uvědomili,že to už bude nebo muže být donekonečna .

   Podpindostnici .Je podle vás heslo

   ANI JEDEN HLAS TLUPE VLADNICH NEOMARXISTU nesprávné?

   Proč tu vlastně píšete ,je to proto.aby se vaše stížnosti staly pobavením mocipanu ,kreatur,které to vidí a smějí se všem VOLICUM,kteří je hodlají jak je vidět udržet u moci nejlépe donekonečna ?!

   To vzkazuje paní ANNA z KSH a rada vám popřeje štasnou cestu do pekla kapitalismu bez přivlastkú neboli skruṕuli.

   1. Díky. Tak já to pověsím ve sborovně na nástěnku, ať holky vidí, co je čeká (a co si zvolily – ale to jen tipuji, dle debat u oběda). 😀

 11. Budou nóve předmňéty
  – Použýváňy mobylu
  – Sócyjajňý sýtě
  – Hri
  – Jag póbyrat sócyjalňy dávki
  – Varéňy pervytýnu
  – Kradéňy z jédnej kápsy i druhéj kápsy
  – Jag se hájit na pólicyji (pravňi
  myňymum)
  – Jag utect před tatou a staršim brachou (séxuálňy vychóva)

  1. Napsal jste blbost. Ale prý jsou problémy s navrátivšími se Indočechy z Anglie. Dětičky zapomněly česky, anglicky se nenaučily , a tak rozmlouvají podivným jazykem, který ovládá asi jen jejich rodina.
   😀
   Nepomůže ani asistentka která vystudovala romistiku, romsky ty děcka také nerozumí ani slovo.

  1. Fšécko ma svúj čás.
   Nápřed vólbi f améryce, pag tady, pag nařéšit. Dyš opózice vychráje.

   (Pódle nóvy kramatyky aby rozumněly i nóvy tády škóleňy ágenty demográcyje s asystentama)

    1. Ale no tak. Jsou mezi vámi různí koprofilové, nekrofilové a jiní -filové. Že by se mezi nima žádnej nenašel?

     1. Možná, že by se uvolil nějaký vyznač sado maso. Nedovedu si představit běžného mužského, který by si tuhle štěknu dobrovolně vzal do pelechu.

       1. Jo, to mě rozesmálo. Já bych ho teda do ruky nevzala, ani kdyby mi dali milión a ne jen pětašedesát tisíc.

         1. Ale vždyť já vím. Jen jsem si to nedokázala odpustit. Já už jsem za těch padesát let, co se ochomejtám kolem zdravotnictví (medicína+práce lékaře) takovej sprosťák. Ono to v českém zdravotnictví ani jinak nejde.

  1. No,pro komunisty byla rodina základ státu,slovo vlast nebyl prázdný pojem a ze soc.školství žiju dodnes.Si pamatuju třa letopočet bitvy na Moravském Poli,Kosově poli i Kulikově poli a ještě dám dohromady výpočet kvadratické rovnice.Vím,co je DNA,RNA a pracuji na blbé recepci.

   1. Tak, tak. „I skladník si může přečíst Vergilia v originále“…
    Ne, ne, to není posměšek, naopak poklona s úctou, neboť se vsadím, že velká část těch dnešních „nedávnosbsolventů“ různých VŠ pseudooborů by vůbec netušila, o čem mluvíte…☹. Bohužel.

     1. Ja bych skoly zrusil , to je zhouba lidstva , mimo technicky smery,
      tam bych zajemcum vedomosti pral.
      Zaved bych system Holubnik. Bez ministerstva ,bez reditele
      a jedinyho ucitele , ty by meli zakaz se priblizit na 10km.
      Za usetreny prachy , by se meli vsichni dobre.
      Z napadne pricinlivych deti bych udelal disidenty.
      Je toho vic a predbehli by sme Rusko do svestek..

      1. Školy systém Holubník už existují. Jednu z nich navštěvovala Gréta Aspergrová.
       Děti šly do školy jen když se dobře vyhajaly, žádné nuceni, žádný drill, podporuje se samostatné myšlení a kreativita.
       Takže si nemyslete, že jste vynalezl trakař. Ve Švédsku vaší skvělou myšlénku přijali za svou už dávno. A tyto školy produkují už první smělé a nezaprděné mozky.
       😻

       1. Kdyby děcka nechodila do školy, mnohá by dopadla jak Amala a Kamala. Víte kolik neuronových spojů se vám kdysi v mozku vytvořilo, když jste šprtal ty vzorecky? Žijete z toho dodnes.

 12. V odklonění prostředků ze školství nevidím žádný problém.
  1/ Za to, co školy produkují, si stejně nic více nezaslouží,
  2/ nemá cenu investovat do kusů určených v příštích 10 letech ke granulaci na ukrajinský způsob.
  3/ Za demokracii si RÁÁÁÁDI připlatíme, pravila soudružka Dvousvetrová.

    1. …:kdyby setrili „….
     A kdo by potom myslel na zachody a krad duchody..
     Setrit hajzly ,zodpovedne..Jinak budou v hajzlu.
     Vladu si rozvracet nedame.
     Setreni zachodu skolstvim ..Zachody to urcite nenas…re.
     Ani trochu.
     Usetri se. Voboji.

    1. Re: Targus

     Až nebudete anonym, množná si tu krásu, mládí a moudrost můžeme porovnat. Do té doby mlčte. Ale prý je to od vás ironie.

     1. To byla od nej pochvala (bez ironie), seznamte se, Targus (jmeno dohledatelne) gorolsky sprostak. Mozna si casem zvyknete.

     2. Ano mnohem horší by bylo kdyby Vás nazval krásnou, mladou a moudrou, Targus je už takový, takhle vyjadřuje to, že Vaše texty a Vaše názory jsou naopak moudré 😉 .

     3. Re: JK

      Anonymním rozhodně nejsem, to ani náhodou. Kdo má potřebu, najde do minuty.
      Kdo má potřebu, ACZ, heslo Stejskal, odd. Ze šuplíku.
      A porovnávat nebudem, páč jsem býval na Vidlákových Kydech ten nejkrásnější, nejchytřejší a nejmlaďovatější diskutér a samozřejmě i autor. To jako že umím nejen poznávat písmenka, ale taky je nacvakat do jednoho řádku, případně odstavce.

       1. Re: katango

        To není závada, to je bonus. Tomu vy jakožto naprosto nevyškolená somračka NEMŮŽETE rozumět.

         1. Už z ní zmizely ty žlutomodré vlaječky, ale jaká je chuť netuším. Pouze zásobuji domácího.

          1. Tu s vlaječkou bych si nekoupila, ani kdybych zmírala hladem, žízní a vedrem.

           Jednou jsem si koupila v ruském obchodě Kolobok, resp. v jejich eshopu, pravou ruskou, ale ta byla! Po Praze oni rozvážejí.

   1. Re: Gaia

    Žloutenka je zdravá a vy jste hloupá.
    Tedy žloutenka zdravá teprve bude. Vláda na to vydá Usnesení a problém bude vyřešen.

    1. Vláda vydá Usnesení, že jde o obyčejnou nemoc, nebude žádná karanténa a hezky se děti (i dospělí) prožloutenkují. Nějaké procento skončí se selháním jater, cirhózou, sem tam doživotní invalidní důchod, ale to je maličkost proti ušetřeným umyvadlům.
     Země bude prostě placatá.

     1. Re: pd

      Doživotní invaliďák? Jako fakt DID?
      Vy jste se právě teď zcela úplně a ganc zbláznila a já jsem první, kdo to zjistil.

  1. tento exemplár u vás, by aj vlastnú mater skántril, ak by mal z toho prospech ……. tchor v ľudskej koži 🙁

   1. Objí se nevylučuje a platí zároveň. Ta dementní guma stejně jako celá naše aktuální vláda jsou jen loutky aspen institutu jakožto koordinačního orgánu na prosazování amerických zájmu v ČR. Vždy je vhodné, když mouřenín nemám moc velkou inteligenci, je pak snadnějí voditelný a nehrozí, že se v nějakém momentu vzepře. Babiš je pak jejich „Bčko“ neboli řízená opozice. Tragédie naší politiky je, že bežný lid tyto informace netuší a nezajímá se o ně. V mainstreamu jsou úspěšně zesměšňovaná a zbytek zařídí konformismus většinové populace. Dokud to takto bude, není nám pomoci.

    1. Je to v prdeli,pětihnus je škodná a Babiš není řešení,ale maximálně oddálení průseru o rok,dva ..Ten kromě SPD půjde koalovat s každým z pětihnusu.

   2. Ale hlavně, že je pohledný ( ovšem ne tak jako Targus) a nemusíme se konečně za presidenta stydět. %(((

    1. Pohledný? Tohle? jediný vysvětlení je, že jste strávila tak třicet let v klášteře, kde i zahradník byla jeptiška.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *