18 července, 2024

Trvalo to

Přátelé, trvalo to, ale nakonec se to podařilo. Sbírka na onu znásilněnou slečnu z Plzně je tu.

Příprava dala zabrat. Tohle totiž není běžný případ, se kterým se Donio potýká. Běžně se vybírá kvůli nemoci, nebo úrazu a není žádný problém udělat fotku, udat jméno i příjmení a přidat podrobnosti případu. Tentokrát to tak samozřejmě udělat nešlo. Právní zástupci dívčiny nehleděli právě přívětivě na zveřejňování jakýchkoliv osobních údajů, ale zároveň bylo zapotřebí vše udělat podle pravidel i zákonů. A tak to netrvalo běžných 48 hodin, ale prakticky přesně dva týdny.

Na prvním místě chci připomenout všechny sabotéry typu Cemper, kteří se hned od první minuty angažovali tím nejhorším možným způsobem a otravovali studně, jen aby Rajchl s Rédovou neuspěli, protože to by nešlo, aby vrchní dezolát a vrchní dezinformátorka udělali něco, co mohl udělat každý, ale nikdo to neudělal. Od Petry Rédové jsem si vyslechl podrobnosti a věřte mi, už dlouho se mi tak neotevírala kudla v kapse… a to jsem už z naší líbodémo scény řádně otrlý.

Právě kvůli těmto strážcům pseudopravdy a pseudomorálky vše trvalo tak dlouho a hodně se konzultovalo mezi právníky, aby to Cempeři a jim podobní hned nezkusili zničit. Závist N – 1 (když má soused kozu, tak já nechci taky jednu, ale chci, aby mu chcípla) je mezi faktčekery poměrně hodně rozšířená. Už při psaní mého minulého článku na toto téma, jsem měl pro tyhle traviče jen nejhlubší pohrdání, ale poté, co jsem se seznámil s podrobnostmi, zjistil jsem, že jsem je vlastně ještě miloval. Doufám, že se spolu se Sorosem odstěhují někam do Spojených států, myslím, že naše země žádnou ztrátu neutrpí.

Na druhém místě chci říct, že jsem měl možnost si přečíst celou řadu diskusí a komentářů u nás na alternativě, kde se rozebíralo, že Rajchl určitě lže a že ho to konečně zničí…. a Vidláka to taky konečně zničí… a Rédovou a Černohorského jakbysmet… Viděl jsem hodně tetelení se blahem, které s časem narůstalo a tu a tam už vybuchovalo do nefalšované a upřímné radosti, že bude českému Trumpovi co otlouct o hlavu.

Mám pro ně smutnou zprávu… Smůla, nic z toho nebude! Byla to podobně předčasná radost, jako když Chvilkaři přivezli před soud s Babišem klec a těšili se na rozsudek, který nepřišel.

Budu si ta jména pamatovat a zařadím je do stejné škatulky k Cemperovi. K člověku, který miluje EU i Joea Bidena, mohu cítit úctu, či mohu slušně a věcně polemizovat s těmi, kteří vidí v Rusku agresora a nic jiného předtím nebylo, ale k těm, kdo to potřebují dokazovat „blokováním průjezdu záchranky“ k těm mohu cítit jen pohrdání. Stejně tak nehodlám věnovat ani pohled mrchožroutům, kteří čtrnáct dní kroužili a těšili se, až Rajchl neuspěje s pomocí znásilněné holce. Internet si pamatuje, nikdy už to ze sebe nesmyjete.

Ale na druhé straně chci poděkovat všem těm, kteří mi psali, zajímali se, jak celá věc pokračuje, mámili ze mě číslo účtu, které jsem ještě nevěděl, nabízeli se s pomocí, snažili se dávat dobré rady, či prostě chtěli poslat peníze jen tak… hlavně aby to bylo. Musím říci, že těchto nositelů pozitivní energie bylo mnohonásobně víc. Věřím, že se právě touto sbírkou ukáží, že nastávají nové časy, ve kterých škarohlídi zůstanou daleko vzadu a nastává čas lidí, kteří to ještě nevzdali, jsou připraveni si plivnout do dlaní a udělat pro tuhle krásnou zemičku všechno, co půjde.

Za první den se vybralo víc než 100 tisíc korun…

Kdybyste věděli, co všechno se muselo zařídit a jak komplikované to bylo… a všechno jen kvůli potenciálním udavačům, kteří se neštítí použít cokoliv… proti Jindrovi nebo klidně i proti právníkům té dívky. Tenhle neziskovskářský mor musí být vylit z vaničky i s dítětem, když to jinak nepůjde… Přeji Matoušovi Bulířovi a Radkovi Suchému hodně úspěchů se žalobou na Manipulátory. Kluci, pokud vám soud dá za pravdu, máte u mě prasátko. Na gril nebo na zabijačku, jak bude libo. Rozeberte mu to na cimpr cempr. Ne, nemohu psát dál, nebo bych brzy řekl něco trestného. To je dneska hned.

Dnes žádné číslo účtu pro mě. Dnes žádná podpora Vidlákovi. Dnes prosím přispějte té holce, ať všichni v této zemi vidí, že dezoláti drží při sobě, že jich je opravdu hodně a že mají srdce otevřená. Dneska žádné jiné kauzy, dneska žádná geopolitika, dneska žádná válka. Dnešek je den pomoci té holčině a celé její rodině. Děkuji vám všem.

247 thoughts on “Trvalo to

  1. StK, jste náladový, jako baba tři dny před krámy 😀
   S Vámi bych tedy nechtěl dělat v jedné partě – ale zase věřím, že ani Vy se mnou 😀
   Už byste ve svém věku mohl vědět, že zlé slovo vyslovené, následně ani párem volů zpět do huby nevtáhnete 😀
   Ale ano, souhlasím s Vámi kolego, že občasný digi-detox je užitečný. Sám se v takových chvílích, rád vracím zpět ke svému celoživotnímu koníčku, analogu.
   Buď si něco, jen tak pro radost postavím – plánuju konečně si postavit Actidamp Mk.III., verzi na originálních deskách. Anebo si zase něco, opět pro radost spíše, než užitek, dokonale zrestauruju.
   Věřím, že Vy se budete věnovat něčemu podobnému, co činí radost Vám.
   A co nebude rozměrově tak velké, že by Vám to manželka zatrhla a vyhnala na zahradu 😀

 1. Fico na předvolebním meetingu Smeru (to by se u nás po….)
  https://twitter.com/chmelamar/status/1697126901532262849
  „…Smer nepodpoří žádnou ruskou sankci v budoucnosti, která by poškozovala Slovenskou republiku. Říkám to nahlas a budu to říkat nahlas. Válka na U. nezačala včera, ani před rokem. Válka na U. začala v roce 2014, když ukrajinští nacisti a fašisti začali vraždit ruské občany Donbasu a Luhanska. Můžeme ukázat celému světu vyvražděné rodiny, děti… Nic není jen černobílé. .. Přejeme si, aby SLovensko mělo v budoucnu dobré vztahy i s Ukrajinou, i s Ruskou federací. Proboha, vždyť nás osvobodili! Musíme celému světu říct – svoboda přišla z východu! ..Válka vždy začíná od západu a svoboda přichází z východu. To je třeba si pamatovat, vždyť dnes už ve školách někde učí děti, že nás osvobodila americká armáda. Vždyť tu nebyl ani jediný americký voják! Bylo to jednoznačně vítezství Rudé armády, za které jsme vděční…“

  1. Nekomu asi praskne cevka …. 😉

   S blížícími se parlamentními volbami narůstá počet Slováků, kteří chtějí jinou podobu demokracie, než je ta v západních zemích Evropy. Až třiceti procentům Slováků by nevadilo, pokud by se jejich země dostala opět do sféry vlivu Ruské federace. Vyplývá to z průzkumu agentury Ipsos pro Denník N.

   1. Líbilo se mi , že Čaputová preventivně stáhla ohon. Už jí to prezidentování nebaví. Je znechucená, takové holotě se nedá vládnout.
    😀

   2. pán Homer ja osobne si myslím, že ruská sféra vplyvu je ďaleko lepšia než ten ukrajinský mrdník a tie ich maniere čo si myslieť a hovoriť……..

    1. Cože se to té Krasavě klepe, pane Jasle ??
     Vidíte, jak Vás už vycepovali na všech těch hovinkách, iděsech a podobných ??
     Uděláte s tím něco, nebo partyzánsky přejdete ze „zadinky“ na „zadel“ ?
     Není Vám z toho doublethinku už blbě?

     1. 😀Tak dobrá. Když jinak nedáte. Klepe se jí prdel, ďupa, řiť. Ani tam, ani tam debatit nechodím. Sem tam počíst, to jo. Na kobercové bombardování pravdou nemám nervy a když se k němu ještě přidá láska, tak už je to neúnosné.

  2. Prdlajz. Rusko provádí genocidu ukrajinského národa. Na Donbasu nic takového nebylo. Žádné zločiny, žádná genocida. Naopak svoboda, demokracie, lidská práva a snaha kyjevské vlády pomoci tamnímu ruskojazyčnému obyvatelstvu stát se součástí vyspělé Evropy, a jeho ochrana před terostickými bandami.
   Je to pravda, protože, logicky, což za opačné výroky, za popírání válečných zločinů a genocidy by nebyla trestně stíhána spousta lidí? Je stíhán alespoň jediný? Není. Tak vidíte. To všechno jsou výmysly ruské propagandy a putinových přisluhovačů. Jak potvrdí každý exkvizitor.

    1. To je asi taková „genocida“, jako byla trochu rozšířenější čínská chřipečka, nesplňující parametry ani pro dílčí epidemii, nazývána „pandemií hrozivých rozměrů“.
     Chřipečka nás všecky svírala, kosila, drtila, docházelo dřevo na rakve a chřipečka zabíjela staroušky ve velkém.
     Kteří opravdu umírali, ale steskem po blízkých, protože byli zavření ve čtyř stěnách, nikam nesměli, nesměli komunikovat ani mezi sebou. A byli doslova k smrti vyděšení z toho, co za absurdní divadlo viděli okolo sebe a kterému nerozuměli.

     Sasine,
     čistě hypoteticky začněte shánět příhodnou, delší betonovou zeď, větší množství starých, jednodílných matrací, zachovalý bagr s velkou lžící, osmitunovou sklápěčku vápna, co se pak použije na odvoz jiného materiálu jinam, k tomu tři-čtyři pozinkované kýble a tak dvě-tři ty červené, řeznické plastové bedýnky, co nemají díry ve dně.
     Já hypoteticky dovedu sehnat ten zbytek.
     A ty zkurvené sviňáky z médií, co tuhle hysterii dělali, ještě ji vizuálně násobili třímetrovými mikrofonními klacky a moderováním z prázdného náměstí – a ani dodatečně se za to neomluvili, společně hypoteticky postřílíme jako škodnou.
     Nic jiného si ty kurvy nezaslouží.
     Fotr nefotr, matka nematka – jestliže je rodič ultrazmrd a chová se tak ve sdělovacím prostředku veřejné služby, tak co asi bude z potomků vychováno, jestli se ultrazmrdi už stihli rozmnožit ??

    2. Jak? Napište opačný názor na ceduli, postavte se s ní například v Praze pod Národní muzeum….a v obžalobě se dočtete jak moc se mýlíte.

  3. Musíte říci jasně co vás napadá. Například agrese, nepřátelství, zloději, chmatáci, čórkaři a ideologičtí pomatenci a kazatelé přicházejí ze západu. Východ se jen brání. Celé věky to tak je od přístání iluminátů na tuto planetu. Mu he he

   Potřeby už máte napsaný, alespoň 3?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *