Pamatujete na konec roku 2023, kdy se válka na Ukrajině zlomila útokem Hamásu na izraelská území? Palestinská komanda tehdy hravě a jednoduše překročila nejstřeženější hranici světa a rozpoutala teror jak z příruček SS. Izraelské tajné služby, které věděly přesně, kde se nachází íránské vedení státu, které díky pagerům věděly, kde se nachází tisíce velitelů Hizballáhu a které věděly o většině tunelů pod Gazou, tenkrát o útoku oficiálně nevěděly nic.
Ale hned druhý den věděly, že za to může Írán, i když je Hamás odnoží Muslimského bratrstva, což jsou turecké karty v rukávu. Děda Biden v té chvíli také okamžitě věděl, že je zapotřebí začít šetřit raketami pro Ukrajinu, protože budou zřejmě brzy zapotřebí někde jinde. Z minuty na minutu skončily jednání o tzv. Abrahámovských dohodách mezi Izraelem a ropnými monarchiemi Perského zálivu, Izraelci se pustili do své války proti pásmu Gazy, kterou v podstatě dodnes nedokončili, jen Gazu srovnali se zemí a vlastně tady někde začala Trumpova válka proti Íránu, která jaksi také nedopadla podle představ ani pravdy a lásky, ani podle představ přátel Izraele.
Útok Hamásu byl vlastně stejný impuls jako o deset let dřív Majdan na Ukrajině. Někdo potřeboval krev, protože doufal, že to ukončí patovou situaci. Stejně tak jsme měli o další dekádu dřív jedenácté září, kde letadla narazila do dvou baráků až z toho tři spadly přesně do svého půdorysu. Od doby, kdy jsou Spojené státy jediná supervelmoc, začínají všechny války stejným modem operandi. Někdo někde zmasakruje nějaké ty civilisty, ostatní se pak spravedlivě rozhořčí a ti stejní, kteří chtěli bojkovat Karlovarský filmový festival, protože ho sponzoroval Strnad, jsou najednou největší fandové zbrojení, hlavně když za ním zůstanou mrtví Russssssssáci, viď Ondráčku?
V principu je vlastně úplně jedno, kdo do koho střelí, potřeba je krev a nějaké mrtvoly. Všechno ostatní se pak už stane samo, protože všechno ostatní je už nachystané. I statisíce ukrajinských vlaječek v českých obchodech byly nachystané, jen co první ruští výsadkáři přistáli u Hostomelu. Někdo je v Číně objednal s patřičným předstihem.
Všichni Koudelkové, ověnčení medailemi od CIA sice nevědí nic o tom, jak Hladík uplácel novináře a „experty,“ aby se správně vyjadřovali o větrné energii, nevědí nic o pašování zbraní z Ukrajiny, ale naprosto přesně vědí, že Vrbětice vyhodili do povětří Čepiga s Myškinem. Mosad nevěděl o palestinském útoku, ale o pár hodin už naprosto jasně věděl, koho je za to zapotřebí zbombardovat. Jaromír Štětina se také vyklonil z okna hotelu na kyjevském Majdanu a na první pohled věděl, že do demonstratů střílejí Janukovyčovi Berkuti a nikoliv Mamulašvilliho Gruzínci.
Vždycky to začíná „revolucí důstojnosti“ a spravedlivými požadavky lidu. Dokonce to funguje tak skvěle, že na Ukrajině za válečného stavu demonstrují proti Zelenskému, když je to zapotřebí. A Rusové, kteří prý záměrně útočí na civilisty, aby rozsévali teror, si nechají uniknout příležitost, poslat Iskander do několik dnů předem ohlášených shromáždění, ačkoliv se v jiných případech umějí trefit do bunkru, kde se za velkého utajení sejde dvacet oficírů NATO, kteří pak mají nekrology, jak se utopili při rybaření na Kostarice.
Vždycky se sejdou ti správní hodní lidé, kteří by mouše neublížili, dostávají koláčky od Viktorky Nullandové, objektivy kamer se s nimi vysloveně mazlí, Volodymyry Parasjuky, Oleksandry Turčinovy a lvovské rabijáty mezi nimi nikdo nevidí… a pak se těm hodným milým lidem, kteří jsou tak sympatičtí Řezníčkovi, Václavu Moravcovi a Michalu Koudelkovi něco stane. Přijde ten správný impuls. Nikdo sice nic neví, nic se nevyšetří, viníci se nenajdou, ale následný scénář je připraven do nejmenších detailů, až po včasnou objednávku vlajek z Číny.
A já dneska přemýšlím, že přesně tohle se teď chystá v Brně.
Také tam přijedou ti správní milí krajané, kteří nás mají hrozně rádi, a hodlají se s námi smířit, ať se nám to líbí nebo nelíbí. Také mezi ně zamíří noví Jaromíři Štětinové, kteří už předem vědí, co mají vidět a hlásit. Také u toho budou všechny kamery pravdy a lásky, které selektivně nasnímají přesně to, co nasnímat mají. Budou tam všichni ti, kteří byli i u Majdanu a přesně věděli, co mají říkat. Všichni Uhdeové, kteří vždycky měli prst na tepu dějin a včas přešili svastiku na srp a kladivo, jsou na značkách
Nevíte, kde je zrovna teď Mamuka Mamulašvilli? Nebo nevíte, jestli se teď zrovna Katia Demetrašvilli nehodlá v Brně potkat se svým otcem odstřelovačem a její milenec je ubytován ve správném hotelovém pokoji, aby dobře viděl?
Ten Lančmítí sjezd je příliš na sílu. Tak moc, že si začínám říkat, jestli někdo nepotřebuje rozvrtat česko-německé vztahy. Jestli někdo nepotřebuje impuls pro nový připravený scénář, protože Andrej málo zbrojí a nechce vzít prezidenta do Ankary. Pro pořádnou pravdoláskařskou kampaň není nic lepšího, než kámen, který trefí Matěje Hollana. Po čtyřiadvacátém únoru 2022 nám to předvedli a udělali to tak dobře, že se Skupina D řádně obohatila na dodávkách dronů a Dárek pro Putina se ztrapnil až teď raketou Dana.
Příští týden samozřejmě v Brně budu, protože pokud se nepostavíme za náš národ a naši vlast, prožijeme si to celé ještě jednou. Bernd Posselt v posledních dnech mluvil jak Konstantin von Neurath a postupně začal přitvrzovat do Reinharda. Už začal rozhodovat, kdo do Evropy patří a kdo do ní nepatří. On si tu patku na hlavě nečeše nadarmo. Pokud si to necháme líbit, příště přijedou nikoliv s kecy o smíření, ale s požadavky na majetky.
Ale budu dávat pozor. Velký pozor. Pravda a láska je u nás totiž také v patové situaci, víme? Prohráli volby a s těmi panáky, co tam mají, to tak zřejmě zůstane. Koláři a Koudelkové nikdy nespí a klidně mohou příští víkend nic nevědět a nic nevidět, aby hned vzápětí přes svoji ZBISlavu Pokornou znali všechny viníky a rozjeli hon na čarodějnice.
Ten sjezd se na můj vkus příliš podobá Majdanu. Příliš!
__________________________________________________________________________________
Přátelé, pokud mě chcete podpořit, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Vaše podpora bude do poslední koruny využita pro projekt „Vidlákovny“ . Každý, kdo pošle příslušnou částku, může si na oplátku vyžádat knihy z nabídky. Číslo účtu: 1769955003/5500 IBAN: CZ8355000000001769955003. Kdo chce, může přímo na stránkách Institutu pro platbu použít QR kód.
Kdo preferuje jednoduché placení, nabízím možnost přes tuto platební bránu: https://donate.stripe.com/28E4gzekn7mlgjS0g3g3600
Toto z důvodu archivace by na litterate mělo být k dohledání/zůstat. Doufám, že pan Mišík ani Vidlák se nebudou hněvat, když ano, smažte to:
cituji:
„Pokud dnes platí jejich prohlášení o vzdání se revanše, o vzdání se požadavku na zrušení tzv. Benešových dekretů, o vzdání se „práva na vlast“ a o vzdání se odškodnění – pak existence Sudetoněmeckého Landsmannschaftu ztrácí smysl.
Proto ukončete svou činnost a zrušte se jako organizace usilující o revanš. Vaše existence je založena na překreslování výsledků druhé světové války, což je v demokratické Evropě 21. století nepřijatelné.
Než se rozpustíte, navrhněte vládě Spolkové republiky Německo vyplacení válečných reparací České republice – minimálně ve výši 15 000 000 000 000 Kč (15 bilionů korun). Tato částka odpovídá nezaplacenému dluhu za miliony nuceně nasazených, zničená města i lidské životy.
Jakožto třetí a následující generace se přestaňte vymezovat vůči Čechům. Přiznejte si svou identitu – jste Němci. Hlásíte se k Německu, německému národu, německé kultuře a narodili jste se v Německu. To je vaše vlast. My jsme Češi, naše vlast je Česká republika. A žádné vámi opěvované Sudety se na našem území nenachází.
Až toto všechno učiníte, pak přijďte. Ale ne jako „sudetští Němci“, ne jako hnutí dožadující se svého „práva na vlast“, ne jako uskupení vymýšlející umělý konstrukt „Sudet“. Přijďte jako přátelé, jako lidé, jako sousedé. Pak tu s vámi budeme rádi rozvíjet kulturní, ekonomickou a vědeckou spolupráci. Ne však jako s těmi, kdo vytahují démony minulosti a rozvracejí českou společnost jen proto, že vidí vidinu peněz.
Zasaďte se o mír a mírovou zahraniční politiku Německa. Dvě světové války rozpoutané Německem vám i všem lidem v Evropě snad stačily jako varování. Není potřeba vytvářet nová bezpráví a nové křivdy.
Váš sraz v Brně neřeší usmíření. Naopak – je součástí příprav na novou konfrontaci a rozdělování Evropy. Pokud chcete skutečný mír, zrušte svůj sraz v Brně. My, Češi, váš sjezd považujeme za provokaci.“
Dušan Mišík
Psáno pro Prvnizpravy.cz
něco pro kocoura:
Izrael dál vraždí civilisty i děti
16. 5. 2026
Izrael se vrátil k upalování rodin v Gaze zaživa, zatímco v noci spaly. „Tři ženy s utrženými pažemi a dva muži zasažení do hlavy a nohou, všichni byli roztrháni na kusy.“ Tak zněla slova svědka z místa izraelského masakru v Burj al-Moataz, pětipodlažní obytné budově, kde našly útočiště vysídlené rodiny ve čtvrti al-Rimal v Gaze. Izraelské letecké údery zasáhly obytné byty v budově, čímž vyvolaly obrovský požár a uvěznily uvnitř rodiny, včetně mnoha žen a dětí. Údery zabily 8 lidí a více než 45 dalších zranily.
Nebo pro Micinku, vlastně pro Macinku. Taky se rád lísá k sionistům.
👍
Alespoň trochu něco na odlehčení víkendové nálady. Některé jsou dost povedené: https://pravyprostor.net/jak-se-bavi-internet-fotbal-zvysuje-iq/.
OT – dneska pro odlehčení posílám Starce nicku MK:
Petr Hapka je dávno mrtvý, ale věděl, co narvat do popelnic. Náš mamlásek — už opravdu stará kočička — před týdnem ochrnul na zadní nožičky, a aby těch pohrom nebylo dost, tak nám prý zavřeli Jermaka! Vidlák nestačí skákat ze sýpky sem a zase zpátky a uklidňovat zdejší zjitřeného nerva!
A přitom vám všem tady i jemu samotnému unikají důležitější věci, třeba:
„Jestlipak víte, kolika let se dožívá divoká kachna?“
A jak budete hádat, pustím vám toho barda Hapku:
https://www.youtube.com/watch?v=k44w0SqR92o
a při jeho buřtech, pivu a nenávisti dumejte, co všechno (nebo koho) byste narvali do popelnic, a přitom tipujte ten věk divokých kachen.
Mám za to, MK, že některým tady to velice, velice prospěje — a kdo ví, možná i uleví!
No a zdejším ortodoxním hygienikům zdejšího prostoru doporučuji použít kolečko myši a jednu či dvě tabletky na uklidnění.
A nejen vám, MK, posílám ten zmíněný odkaz na Starce podle způsobu „A“, takže:
Stařec, Eleonora a Kryšpín aneb buřty, pivo a nenávist
https://files.catbox.moe/sl12ao.pdf
Dnes jsem byla s vnoučaty u takové bahnité louže – prý stařenko chytíme nějakou rybku. Ale nic se na háček nechytilo, ani ti dva kačeři co doprovázeli jednu kachnu. Za to jsme objevili u náhonu pařez vhodný pro vodníka. Zkusím přiložit foto, ale asi bude jako obvykle rozmazané. https://postimg.cc/r0VrHQpS/8038b356
Teda u vás se ti vodníci mají, stařenko, to je přímo královskej trůn. Paráda!
Blbíši, povídání přímo jako pohlazení, Vaši kachní přátelé úžasní. Úsměv a díky.
L.
Ale chudák Mamlásek.
Emil Kintzl byl legendou Šumavy a věnoval se příběhům starých, dnes už zaniklých, osad, které v bouřlivém 20. století zmizely z mapy tohoto drsného kraje. Šumavský patriot Kintzl zemřel 14. 3. 2022 ve věku 88 let.
https://www.stream.cz/zmizela-sumava/serie/s-nemeckymi-titulky-1251221?vypis=season&stranka=1~MTU4Njg2OTg2MA~NjQwNTUyNjE
Historie se nedá vymazat, musíme s ní počítat a poučit se z ní.
https://www.novinky.cz/clanek/cestovani-kostel-duchu-na-plzensku-dal-desi-i-pritahuje-turisty-tahakem-jsou-nocni-prohlidky-40577372
https://www.stream.cz/zmizela-sumava/poklad-na-wunderbachu-224972
https://www.zanikleobce.cz/index.php?
„Historie se nedá vymazat“
Ale to víte, že dá, úplně s přehledem, děje se to celé dějiny. Po naprosté většině těch miliard lidí, a dost možná už nějakého toho bilionu za celé dějiny neštěkne ani pes. Nezbylo po nich absolutně nic. Po celých civilizacích a epochách. A naší povinností fakt není oprašovat kdejaký germánský pšouk v pohraničí. Smiřte se s tím konečně.
Přesně, dá se vymazat. Proč asi se kácejí pomníky? A naopak jiné se vyhrabávají. Včetně zaniklých vesnic a pobořených kostelů, do kterých by už stejně nikdo nechodil.
Lukova je pekna, ceska.
https://postimg.cc/DWMPTQkP
Historie lidstva je hřbitovem zaniklých říší, států a národů. Málokdo se tomu i ve střednědobém horizontu vymyká – ještě tak možná Řekové, Peršané nebo Číňané.
Již za nějakých 200 – 300 let tu nebude žádné Německo nebo Francie, nýbrž islámské chalífáty. Jestli budou i na místě dnešního Česko-Slovenska, to se zatím s jistotou nedá předpovědět, ale Češi a Slováci zaniknou na současnou úroveň Lužických Srbů, ne-li Keltů. Budou jenom takové nejasná vzpomínka a folklór. Protože ke svému zániku oba národy učinily jen za posledních 36 let mnoho vstřícných kroků a dnes v podstatě vymírají. Uprázdněný prostor přirozeně zaplní mnohem vitálnější národy, tak jako tomu bylo v historii lidstva pokaždé.
Všechny podobné předpovědi mají jedno společné – jsou úplně k prdu. V dějinách se prakticky vždy události odehrají úplně jinak, než stávající aktéři v kterékoli době věštili. Český národ na tom byl v minulosti už mnohokrát mnohem hůře, a stále tu je. Sudeťáci, kteří blouznili o tisícileté říší germánského árijského pšouku, už ale ne.
Obzvlaste pokud misto vedy jsou ty predpovedi hnany urazenou jesitnosti.
Chápu, lidský mozek běžného jedince má snahu špatné zprávy vytěsnit, ignorovat či popřít. Je to důsledek statisícileté evoluce.
Jeden namyšlený idiot se dokonce na kapitánském můstku Titanicu (krátce po srážce s ledovcem) ptal „kdy konečně vyplujeme?!“, zatímco podpalubí už neúprosně zaplavovala voda…
Tak určitě 😉🤣
Jste vážně ztracený případ.✝️
Tak určitě 🤣 A arbitrem toho jste vy 😂
Spočítejte si to – porodnost českých žen („očištěno“ o cikánky a připrchlice) je dlouhodobě okolo 1,4 dítěte na 1 ženu. K zachování populace je potřeba minimálně 2,1. V dnešní době spíše více. Za loňský rok se v česku s.r.o. dokonce narodilo nejméně dětí v historii měření.
Demografie je neúprosná.
Ale to přecé není problém jenom Čechů, ale celé bile rasy a části vyspělé Asie.
Vy neúprosná demografie, když se v minulosti co pár let prohnala celou zemí morová epidemie či válka rozpoutaná německo-rakouskými degenerátskými blbečky, byli jsme na tom mnohonásobně hůře a celá vysoká porodnost byla pryč. Takhle to fakt nefunguje.
Funguje. Srovnáváte nesrovnatelné, jenom abyste se mohl hádat.
V tehdejší době sice absolutní počet obyvatelstva klesl, a porodnost žen byla nadále vysoká, takže se ztráty záhy dorovnaly a populace v průměru omládla.
Zkuste dnes přesvědčit mladé Češky, aby měly alespoň 3 děti. Většina Vás pošle někam. Mnohé si raději místo 1 dítěte pořídí 2 psy…
A vy víte úplně přesně, co bude za takových deset patnáct dvacet let, viďte 😉 Víte onen prd. Jestli jste to pochopil, a nejsem si jistý, přestal jsem s vámi argumentovat, protože pro mě ztrácí smysl bavit se s kafemlejnkem 😉 Melete blbosti, jen abyste něco napsal a měl poslední slovo. Jen si poslužte 😁
Jeden den Charone včera Seehrt předevčírem Pithart to se tu rozvraceči střídají jak figurky na orloji
To nebyl Pithart, i když nevím, jestli s ním nejste v nějakém osobní sporu, ale Milan44.
A ne že bych argumenty neměl, totálně například plantáte schopnost mít děti s tím, jestli je někdo chce, nebo ne. A mimochodem, znám docela dost mladých, kteří klidně i tři děti mají. Takže pokud není porodnost reálně narušena například zásahy do DNA skrze vakcíny, tahle „nechuť“ mít děti se může změnit během celkem krátké chvilky, pokud se náhle něco extrémně změní v ekonomice. A ono se změní. Zatraceně.
Ano, změní, ale k horšímu. Zázraky se nedějí.
Ony se děti ve velkém jaksi v dobách hojnosti nerodí.
A při dnešní ekonomice a myšlení lidí v době příchazející chudoby se jich bude v tkz. vyspělém světě rodit ještě míň. Ty doby hojnosti, pomalu, ale jistě se stávají minulostí.
Jenže tenkrát nebyli nahrazovaní tak velkým počtem barevných přístěhovalců, kteří se přišli spíš přiživovat. To se týka cele Evropy. Cesko nebude výjimkou.
I o tom to je.
Pan Kinzl byl skvelý.
Jeho přednášky a Doku-filmy nás
motivovali , a tak jsme objevovali ´Sumavu a mnohá místa , kde byl do roku 1946 život. Nejpozdeji od r.1952
byly domy , kostely , nekde i hrbitovy , ciste odstřeleny . Vse pěkně srovnáno se zemí a pan Čepička tam ty nase hochy s pejskama nechal i nadále , aby nám to tam pohlídali a hlídali.
Ted uz tam ale vandrovat můžeme a tak si počteme kdo kde bydlel, co delal a kdy byl odcházen pres čáru.
Na konec si jen postesknu pane Mišíku , kdo že asi si to Vaše popsáni historie času a stavu DNES z lidí německých přečte, např. v Mnichově. I když, kdo ví…třeba si tam porovnávají co bylo horší, zda opravdové vyhnání Cechu z pohranicí v 1938 , ci postupimskou dohodou nařízeno odsunutí Němců z ČSR 1946.
Ryba smrdí od hlavy
Rakušan vymet pol. presidenta ještě před svým nástupem
a jeho nominant tam SEDÍ DODNES
https://pravyprostor.net/jak-vypada-rovnost-pred-zakonem-v-nasi-zemi/
Senátní krysa vystrčil převzal záštitu nad sletem potomků henleinovců…co myslíte, vystoupí a řekne něco jako „Ich bin eine kleine Henleine“?
A ještě by mohl ten šašek z Hradu prohlásit, že odsouzení německé okupace byla mladická nerozvážnost…
Bazalka:
Ten šašek je prezident ČR PePa, který přísahal věrnost komunistům, no a vida, je z něj úplně jiný člověk. To by chtělo hlubší analýzu, jak se ze soudruha stal věrný to druh genosse Posselt.
Hlubší analýzu by chtělo i vysvětlení, kam se vypařilo 1,7 milionu členů a kandidátů KSČ?
Jinak nemocen zatím nejsem, ani se neléčím na psychiatrickém oddělení v Beřkovicích, či Kosmonosích.
Vysvětlení, kam se vypařilo 1,7 milionu členů a kandidátů KSČ? Dost do jiných politických stran. Měla jsem v práci kolegu, který ještě v září 89 usiloval o zvolení do výboru KSČ na pracovišti, po 17. listopadu pak do OF. A takových kariéristů tam bylo několik.
Jeden překabátěný komunista dokonce sedí na Pražském Hradě… 🙁
Jinak, již v devadesátkách se povídal mezi lidmi vtip:
Co se stane, spadne-li zasloužilý ODSák do vířivé pračky?
Odpověď:
Chvíli nic, jen se to tak divně mele, potom vyplavou špinavé peníze a nakonec čistý komunista!
😁
Výživná debata o budoucnosti Evropy a světa vůbec – Zaorálek, Drulák, Cyril Svoboda:
Spojené státy evropské?! OSTRÉ reakce na výzvu Petra Pavla
https://www.youtube.com/watch?v=FH6gdQWUv5w
Tohle je jenom vypouštěním dalších průzkumných balonků a otevírání Owertonových oken.
Ve skutečnosti je o tom již rozhodnuto. Dosud to blokoval hlavně maďarský Orbán, slovenský Fico bude příští rok po volbách „odejit“ a tuzemský Babiš se poddá. Přinejhorším vymění SPD za Lidovce.
O převratu v roce 1989 bylo taktéž rozhodnuto o dva roky dříve a o rozbití Československa na přelomu let 1992/93 se v kuloárech mluvilo taktéž o 2 roky dříve. Stejně tak tomu bylo se vtažením ČR do NATO či do EU. Marné bylo veškeré varování veřejnosti.
Se vznikem SSE automaticky zaniknou i tzv. Benešovy dekrety. Můžete proti tomu demonstrovat a křičet jak chcete, ale nic už na tom nezměníte. Horizont událostí byl díky většině voličů už dávno překročen a pád ČR do „černé díry“ SSE je neodvratný.
V běžícím procesu se může leccos pokazit a změnit směr vektoru.
Nikdy nic není jisté pokud se to nestane.
V každém systému je chyba! Je jen otázkou, kdo ji zjistí dřív.
Játra a Zaorálka nebrat!
Uff… Tolik bezesporu chytrých a vzdělaných lidí se snaží komunikovat s modlitebním mlýnkem. Proč?