20 července, 2024

Přeji hezké prázdniny

Přátelé, já dneska budu ještě více sarkastický, než běžně. Odevzdával jsem daňové přiznání a zjistil jsem, že se mě konsolidační balíček týká mnohem více, než jsem si myslel. Navíc jsem na cestách kvůli plánu D a E, takže mám hlavu akorát na sžíravou ironii a vlastně je dobře, že nejsem doma, protože dnes by moje špičky schytala i moje dobrá žena. Ta teď má starosti se čtyřmi velociraptory, kteří dva měsíce nemusejí do školy. Nejstarší cérenka je naštěstí už rozumná a na brigádě. Dnes tedy budu zlý i k těm, kteří si to nezaslouží.

Tak jsme se dozvěděli, že Bidenova rodina probrala se starým pánem hentu debatu, kde pohořel jak papír a ukázal celému velkému americkému národu, že je všechno v prdeli… a přesvědčili ho, aby v kampani pokračoval, protože toho přece pro Američany tolik dobrého udělal. Myslím, že Putinovi se ulevilo a všichni jeho američtí agenti dostali rozkaz, udržet Bidena ve hře za každou cenu. Sice to vypadá na nukleární válku, ale proti senilnímu vrchnímu veliteli se bojuje snáz než proti energickému machovi, jehož ego sahá až za oběžnou dráhu.

Vlastně mě to vůbec nepřekvapilo. Nejhorší, co se dneska politikovi může stát, je uznat chybu. Ne, že by mu to uškodilo u voličů, ale uškodí to jeho naturelu. Jak jsem už několikrát psal, majnstrýmová mééédia u nás vytvořila prostředí, ve kterém se do politiky dostane buď šedá myš, která se každé ráno podívá na Českou televizi, aby věděla, jaký má zastávat názor (Typ Fiala, Rakušan, Pekarová) a nebo namachrovaný frajer, kterému nevadí neustále ostřelování mediálními sračkomety (Typ Zeman, Rajchl, Okamura, Trump, Turek). Jen výjimečně v politice uspějí ti, kteří jsou povahově normální.

Senilní hlupák se nesmí mýlit, protože by ho to usvědčilo ze senility a namachrovaný frajer se nesmí mýlit, protože by to uškodilo jeho pověsti. A tak se pojede dál močálem černým kolem bílých skal. Jak napsal Marian Kechlibar, kandidáti na amerického prezidenta mají dohromady sto šedesát let… Myslím, že Putin a Sitting Ping si nemohou přát nic lepšího. Ale demokracie funguje… ne že ne. Západ totiž přesně vystihují tihle dva kandidáti. Dokonale. Jsou jak tramvaj mezi Mostem a Litvínovem. Ať jedete kterýmkoliv směrem, vždycky vás doveze ještě do větší díry než v jaké právě jste. Globání jih a globání východ se radují z kandidatury kolektivního Bidena a individuálního Trumpa na kterém mééédia nenechají nit suchou.

Americké vojenské základny v Evropě prý zvyšují svůj stupeň pohotovosti. Ne, tentokrát to není kvůli Rusku a Ukrajině. Tentokrát je to kvůli Hizballáhu. Arabské státy ho totiž právě škrtají ze seznamu teroristických organizací. Asi, aby mu mohly posílat peníze na levné drony. Už víme, že v modrní válce perfektně hoří Leopardy, Abramsy i Téčka a ve výčtu předražených obrněných šrotů už chybí jen Merkava. Írán dodává Rusku svoje drony Šáhid, které Rusové přejmenovali na Geran (v překladu Pelargonie – Rusové mají v tomto vůbec smysl pro humor a hodně zbraní se jmenuje Tulipán, Hvozdík a další kytky), Rusové by zase naopak mohli dodávat Íránu (a Hizballáhu) svůj Lancet, kterému by muslimové mohli říkat třeba Burák.

V Evropě by se to celé mohlo projevovat zvýšenými teroristickými útoky… ale to se vlastně ani nepozná, muslimská menšina většina v poslední době v Německu bodá kolem sebe rychlostí třicet osm útoků denně. Ale s migrací to samozřejmě N ES O U V I S Í! Všechny stařenky, které na fejsbůku nechají prchlivost cloumat svým majestátem jsou uvězněny rychleji než pachatelé znásilnění. Poslední dny Výmarské republiky, hadr.

Jo a samozřejmě nebude dost munice pro Ukrajinu a Izrael dohromady… Hádejte, kdo dostane přednost? Uhodli jste ve sto procentech případů. Možná proto si Olena Zelenská objednala nové Bugatti… už je zbytečné předstírat starost o svůj národ. Navíc to už nefunguje. Včera jsem se dozvěděl od svého banderovského příbuzenstva na Ukrajině, že už Zelenského nemilují. Je to prý klaun. Vidíte, stačily dva roky války, milion mrtvých a už na to přišli. Před dvěma roky mi chtěli vyškrabat oči. To ještě snili o šturmu na Moskvu v nejlepších tradicích SS Gallizien a jejich nejlepšího bojovníka Huňky. Teď se začínají demokratizovat a zaujímají pozice jako za Sovětského svazu. Ale ono to v nich zůstane a za padesát let se to zas při nějaké vhodné konstelaci vynoří rychleji, než bys řekl Stěpan Bandera. Denacifikace se zase nepovede. Nezvládl to ani soudruh Stalin s Brežněvem a ti měli jiné možnosti než Putin

Do toho Medvěděv mluví o útoku na nějaké to hustě osídlené evropské území… Zrovna včera jsme to probírali s mou účetní… Počítejte se mnou. Maďar od začátku říká, že to není jeho válka a nehodlá se toho zúčastnit. Slovák z toho vycouvává. Rakušan je neutrální. Estonci, Lotyši a Litevci jsou sice na válku nadržení, ale mají mezi sebou velkou ruskou menšinu – přece si Rusové nebudou bombardovat svoje…, i když… na východě Ukrajiny hoří domy především těch, které Rusové přišli bránit před zlými Urkonácky (Sorry jako, dneska mám prostě blbou náladu, no). Poláci jsou ozbrojení a mohli by kousnout. Němci musejí platit za ruský plyn, který neodebrali, protože smlouvy s Gazpromem tak jsou nastavené. V Rumunsku je takový bordel, že kdyby tam Rusové hodili bombu, nikdo by to nepoznal. Francie je jaderná mocnost.

Ať se na to dívám z kterékoliv strany, naše Kotlinka je prostě ideální terč. Nikdo jí nepotřebuje, vydrancovaná už je, blbců je tu také dost, ruskou menšinu jsme už vyštvali… hele, my bychom měli bedlivě zjišťovat, jestli ruský diplomatický personál nebalí kufry a neodjíždí domů.

Vidím to na ty Pardubice… největší výroba nitrocelulózy v Evropě.. Bez ní jsou k ničemu všechny granáty, rakety, drony, patrony, petardy i bumajzle. Nezlevňují tam v poslední době nemovitosti? Jako sekundární cíl bych viděl Náměšť a Mošnov…

A kde bydlíte vy?

Zkrátka a dobře, letos to na okurkovou sezónu moc nevypadá. Ale kdo můžete, zavařujte. Bude se vám to hodit. Myslím, že je nejvyšší čas začít oprašovat články o preperství a soběstačnosti.

Přeji hezké prázdniny.

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý, kdo pošle alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat knihy, trička, samolepky a odznaky z nabídky. Číslo účtu: 1769955003/5500 IBAN: CZ8355000000001769955003. Kdo chce, může přímo na stránkách Institutu pro platbu použít QR kód. Doporučuji poslat platbu a druhý den si zadat adresu pro zaslání. Stačí přímo na Vidlákových kydech kliknout v záhlaví na „objednat knihu.“

222 thoughts on “Přeji hezké prázdniny

 1. Řepák se obklopuje podivnými existencemi. Proto bude vždy chráněný a může si dovolit co se mu zachce.
  Tohle by měla být práce těch našich skvělých investigativců, ale ti se budou honit za kupkou hnoje.
  https://denik.to/znamy-youtuber-mikejepan-ve-jmenu-vlady-sikanuje-duchodce/
  https://denik.to/twitterova-uderka-illumicati-priznala-spolupraci-s-policii/
  Tady je tak neuvěřitelný bordel, že na to nemám slov. A to člověk neví všechno. Co je proti tomu kupka hnoje.

  1. Takové články jsou na úrovni „mediálních mrdek“, jak pravil jistý Čtvrtníček . Investigace na úrovni zpravodajství „Kdo co dělal na festivalu v Karlových Varech“. Proboha, koho ty nuly zajímají ? Takový materiál je maximálně práce pro policii, pokud porušují zákon.

   1. Alespoň si ty články přečtěte. Jestliže je něčí činnost tohoto druhu podporována přímo policií, těžko lze očekávat v takto fašizovaném státu, že bude policie cokoli podobného prošetřovat. Je nutné mít jasno v tom, kudy vede hranice mezi my a oni, ačkoli alternativa nemá zájem tu dichotomii hrotit. Bohužel druhá strana se snaží tu dělící čáru vyhloubit naprosto extrémně a ve svých rukou či pod kontrolou mít všechny složky státní moci.

    1. Ano. Já jsem to viděl na těch videích před úřadem vlády. Přijede tam Mikejepan s těma tlustejma hovadama a začnou provokovat pomocí těch nejtěžších urážek přesně na hranici fyzického napadení. Příslušníci policie tam stojí a koukají se na to. A nedělají nic. Čekají na chvíli, kdy to někdo z napadaných nevydrží a jednomu z těch šmejdů jí flákne. Pak by samozřejmě ihned „profesionálně zasáhli“ a odpůrce režimu odvezli do vazby.

   1. Každý fašistický režim má své bojové úderky a pouliční bitkaře, kteří jsou ochotní bez většího vyptávání na povel zastrašit nebo umlčet kohokoliv. Na první pohled můžou působit směšně (viz například pseudouniformy SA), ale to neubírá na jejich nebezpečnosti, protože je jich zkrátka hodně a vybírají si izolované cíle z řad těch, kteří jsou mocí označeni jako méněcenní a jakékoli násilí na těchto vyčleněných je onou mocí přehlíženo nebo bagatelizováno. Naopak jakákoli snaha o sebeobranu vyčleněných je ihned nálepkována jako zločin nejhrubšího zrna zasluhující naprosto exemplární potrestání. A samozřejmě jsou pak tyto údajné „zločiny“ brány jako „oprávněná“ záminka pro další nárůst diskriminace.

    1. Což je mimochodem přesně to, co sledujeme u nás v posledních letech. Za svobodný projev názoru na internetu roky natvrdo, za trestný čin hanobení národa nebo za otevřené schvalování vraždy shovívavé kecy a omluvy, že o nic nejde.

    2. V Číně byly Rudé gardy, Ernst Roehm měl svůj Sturm Abteilung. Gottwald zase milice. Vítek má tedy cikánskýho kriminálníka a podvodníka Mikejepána a spolek morbidně obézních kašparů z Ilumicati.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *