13 června, 2024

Portál pro zasílání knihy

Přátelé, můj bratr dokončil práce na odesílacím portálu. Vy, co jste mě podpořili a poslali jste mi peníze na knihu, vy si ji můžete nechat zaslat domů na svoji adresu. Portál je dostupný na stránkách Vidlákovy kydy v záhlaví pod názvem „objednat knihu“

Přímá adresa je zde: https://kniha.vidlakovykydy.cz/

Jak to funguje:

Zadáte do příslušných kolonek svojí adresu a uvedete číslo účtu, ze kterého jste poslali peníze. Aplikace provede kontrolu platby a adresu si zaznamená. Já si pak adresu vytisknu, nalepím na obálku, do obálky vložím knihu a odnesu ji na poštu.

Pokud jste poslali peníze ve více platbách (ale ze stejného účtu), nevadí, aplikace vidí celkovou částku, kterou jste poslali a bez problémů vás odbaví.

Někteří z vás mi poslali částku, která stačí na více knih. Na to je pamatováno – můžete uvést, kolik knih chcete obdržet.

V této chvíli rozesílám knihy těm, kteří mě podpořili v prosinci 2022 a v lednu 2023. Aplikace zatím nemá zadané únorové platby, takže vás nepustí dál. Předběžně počítám, že únorové objednávky vyřídím během března, ale to bude záležet na našich balicích a odesílacích schopnostech.

Prosím vás všechny o shovívavost. V následujících několika dnech vše poběží ve zkušebním provozu. Musíme se s tím sami naučit dělat. Pokud vás aplikace neobslouží ku spokojenosti, ačkoliv jste přesvědčení, že jste vše udělali správně, prosím zkuste to třeba o den či dva později. Případné chyby budeme ladit, jak přijdou.

Nestandardní případy (poslali jste částku ze dvou různých účtů, poslali jste platbu z druhého konce světa, poslali jste platbu složenkou na účet.. a podobné případy) budeme řešit po mailu.

V následujících dnech se budeme snažit shromáždit všechny adresy k rozesílání. Následně začneme rozesílat. O postupu budu průběžně informovat a pokud se vyskytnou zádrhely, budu je řešit a komunikovat. Rozesílat budeme podle pořadí ve kterém jste zadali vaší adresu.

Apeluji na všechny, kteří moji knihu opravdu chtějí, aby si ji nechali zaslat. Budu se snažit objet republiku, ale všichni víte, jaká je situace. Kdo chcete knihu, nechte si ji poslat. Je to nejjistější. Vy, co jste mě podpořili v prosinci a lednu, pro vás zaručeně vystačí současná zásoba knih.

Připravuji dotisk knihy, takže kdo mě chce dále podpořit, máte možnost poslat částku alespoň 350,- Kč na mé číslo účtu: 164 883 276 / 0300. Až budou nové knihy hotové, budu je rozesílat stejným způsobem.

Děkuji vám všem. Jste největší bohatství mého blogu a pomohli jste mi, když jsem vás potřeboval. První knihy přijdou ke svým majitelům kolem 20. – 21. února. Budu se snažit rozesílat alespoň sto zásilek denně.

Váš Vidlák

6 thoughts on “Portál pro zasílání knihy

 1. Já ještě nějakou kačku pošlu a knihu nechci, až bude čas , tak si jí přečtu. Teď vychází tolik dobrých knížek a kdo to má všechno číst? To bych musel žít asi čtyřikrát, abych to stihl.
  Abych byl úplně upřímný , raději si přečtu Kydy , než nějakou knížku , to je moc písmenek najednou. Jak říkal ten borec v Mozartovi, tolik not a každá je jiná. Dneska jsou jiné starosti a čtu hrozně rád a všechno bez výběru , ale musí se člověk zklidnit a potom může číst. Na knihu je potřeba nálada a jiné rozpoložení.

 2. Vyslechl jsem Váš rozhovor na incorrect.cz s Františkem Kubáskem (mimochodem výborný) a zaujala mne výslovnost Vašeho jména. Opravdu se čte foneticky? Protože „rz“ přirozeně navádí k náhradě za „ř“ nebo „ž“.

  1. Původní příjmení naší rodiny bylo Škeřík. (škeřiti se = šklebiti se) Ošem na 200 let jsme zakotvili v Německu, kde se výslovnost i pravopis změnily na Sterzik, což se čte Štercik. Ale jsem zvyklý i na české znění Sterzik
   Obojí je správně.

 3. Vyplněno, odesláno a zřejmě přijato.
  Děkuji a těším se.
  Ta avizovaná setkání doufám nebudou striktně za účelem předání knih ale budou moci dorazit i lidé s knihou doma, potažmo i ti co mají vše v malíčku a nepotřebují návod. 👍

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *