24 června, 2024

Politika ničení

Ivan David nedávno informoval o dalším hřebíčku do rakve pro naše zemědělství, který zatloukla evropská komise i evropský parlament. Já jsem z branže, takže nemám už sílu to vůbec komentovat, začali mě totiž číst i můj zcela apolitický tatínek a maminka a zakazují mi používat sprostá slova. Pokud bych měl zjednodušit, kterým směrem tato politika jde, tak mohu jen suše konstatovat, že jde směrem k nepěstování a nechování. Ono se to nějak vyřeší… máme sice henten svobodný trh, který je nejvyšší hodnotou, ale zároveň potřebujeme šílený předpis i na prodej zelí.

Samozřejmě tento rozpor vadí jen dezolátům. Správný liberál ve volném trhu regulovaném předpisy o tisících stranách žádný problém nevidí.

Stanjura nám včera oznámil, že uvažuje o zrušení daňové slevy na manžele… Když si uvědomím, že to není tak dávno, co Jurečka ještě blouznil o společném důchodu pro manžele a mluvil o podpoře rodin… Už je to všechno pryč. Předvolební sliby jsou také pryč. Zůstává jen povolební chlubení, které už nemá s realitou nic společného. Už se bude jen ořezávat.

Nejhorší na tom je, že nás neořezávají proto, aby za to postavili nějaký nový Temelín, který by jednou dodával levnou energii pro všechny. Ořezávají nás, protože podpora války je drahá. Ořezávají nás, aby se to rozstřílelo ve stepích. Solidarita důchodců s výrobci nadzvukových letadel. Ve jménu hodnot, které nás už jen stojí peníze a přestávají cokoliv pozitivního přinášet.

Když si přečtete jakýkoliv regionální tisk, tak je to jako číst černou kroniku. Pořád někde zavírá nějaká hospoda, nějaká prodejna potravin, nějaký koloniál… Tady končí nějaká firma, tam končí nějaký výrobce… tomu už se nevyplatí držet pobočku tam a tam…

Zaslechl jsem, že EU uvažuje o zákazu plynů do chladniček a tepelných čerpadel. Grýndýl vole… Emisní norma Euro 7 je tak přísná, že v podstatě ukončí výrobu všech levnějších aut pro plebs. Zůstanou jen sporťáky, na které se to vztahuje nějak jinak. Ale to už přece také víme. Na konference o klimatu a emisích se lítá soukromými tryskáči. Zakázat se mají Fábie, nikoliv Ferrari.

Ani nebudu mluvit o dlouholetém zavírání očí před praktikami různých umírněných lidojedů, které podporujeme. Zpravidla jsou to hrdlořezové první jakosti, kterým umožňujeme, aby se jim krev prolévala lépe a radostněji. Na Václaváku nikomu nevadily symboly praporu Azov, což jsou samozřejmě plně demokratičtí hodní hoši, co by mouše neublížili. Kde jsou ty doby, kdy cokoliv, co se jen vzdáleně podobalo hákenkrajcu, bylo předmětem vyšetřování. Vlastně… ono je to furt. Ale platí to jen pro Ortela, nikoliv pro Ukrajinu.

Ve školách už učitel musí vědět, kam patří, jinak tam nemá co dělat… Musí dětem vysvětlovat, že celá předchozí staletí byla špatně, tatínek a maminka jsou špatně, rodinné hodnoty jsou špatně, partnerská věrnost je špatně, muž i žena jsou špatně a místo toho je dobře něco, co bylo před deseti lety ještě námětem dobrých vtipů. Deregulace totiž znamená padesát pohlaví, znamená volnou migraci přes hranice, znamená indoktrinaci ve školách, znamená korespondenční volby. .. ale rozhodně neznamená, že by se vám lépe podnikalo. Rozhodně to neznamená méně papírování a méně nesmyslných certifikátů na všechno.

Zubař začíná být nedostupným luxusem…

Kilo papriky je skoro za dvě stovky…

A když na tohle všechno někdo upozorní, tak je populista. Jde na ruku nízkým dezolátním pudům a nechápe tu vznešenost evropského údělu žitého stále více za ostnatým drátem a co nejdál od obyčejných lidí. Každý přece ví, že politika se nedělá ve jménu lidu, ale ve jménu evropských hodnot. Lid už tomu vlastně jen překáží. Žijeme v tom nejlepším světě a různí Rajchlové toho zneužívají.

Ano, přesně z toho jsou všechny ty vyprávěnky o depopulizaci planety. Z toho vznikají všechny ty obavy, že vakcíny tu nejsou pro nás, ale proti nám. Že Klaus Schwab spolu se Sorosem dělají všechno pro to, aby nás zničili. Ne, fakt nevím, nakolik to chtějí udělat a jak jsou se svými plány daleko, ale když vidím dnešní svět a poslední kroky naší vlády, tak tomu prostě věřit chci. Když už několik let koukáte na politiku ničení ve všech oblastech, tak se nemůžete divit, že si to lidi potřebují nějak vysvětlit. Když koukáte, jak kolem vás mizí poslední obchůdky i hospody, jak si najednou musíte dávat pozor na jazyk, jak vás pranýřují za to, co bylo po stovky let cestou kupředu, ale dneska je to už zakázané, když vidíte, v čem budou žít vaše děti… tak si říkáte, že to přece nemůže být jen kolektivní imbecilita.

Kdyby tu byl alespoň nějaký Mao, tak by to bylo na koho svést. Kdyby tu byl jeden Velký kormidelník, tak by bylo jasné, kdo za to může. Ale není jeden. Jsou jich tisíce v tak šíleném propletenci, že nenajdete nikoho, koho by se dalo zastřelit, aby tohle šílenství skončilo.

Já se nedivím, že majitelé firem začínají být na naší straně. Nedivím se, že zemědělci už čtou raději Vidláka, než zprávy ministerstva zemědělství. Nedivím se, že lidi plní sokolovny a začínají být politicky aktivní. Nedivím se, že charismatičtí politici začínají mít statisícové dosahy na fejsbůku. Nedivím se, že obskurní blogeři jsou pro leckoho lepším zdrojem než Česká televize. Začíná jít o všechno. Proti nám stojí politika ničení. Politika, která se utrhla z řetězu. Politika protinárodní, protilidská. Politika ve jménu něčeho, co nikdo nevolil. Politika, která už má jen tlamu.

Do voleb je daleko, do demonstrace je blízko. Dumejte, dumejte, jestli byste také neměli přijít. Dokud to ještě jde. Dokud ještě můžeme psát, dokud ještě můžeme mluvit. Dokud ještě máme něco, za co stojí za to bojovat. Až se naplní všechno to, o čem už vláda na plnou hubu hovoří, tak už bude demonstrování zbytečné. Nebudete nic mít… a jak říká Klaus Schwab, budete šťastní… možná.

215 thoughts on “Politika ničení

 1. Plně s Vámi souhlasím.Vidím to stejně.Co ale bohužel nikde nevidím,je někdo,kdo by všechny lidi sjednotil,aby šli za ním a dosáhli změny společnosti. Nebo Vy o někom víte?

 2. Nejsem součástí připosraneho hýkajícího stáda, které zasluhuje jen jedno, každé ráno kopanec vojenskou holínkou do svého nemravného antikoncepčního Gesichtu, ještě než se stačí probudit. To stádo, až se probudí, tak to stejně nepochopí a to v důsledku své připosranosti. Já jsem již hodně starý a tak do “ toho “ i ze zdravotních důvodů se nemohu montovat. Vše to je prolezlé židovinou, chamtivostí a světočetnictvím. Tak se lide hýkající proberte, nebo skončíte v hovnech. Zdravím.

 3. Babišovi otroci
  Fialovi poskoci
  Bartošovi feťáci
  Rakušana somráci
  Jurečkovi panbíčkáři
  na Pekari vodu vaří.
  Tak to vidí Černochová
  co v kabelce tančík chová.

 4. Génius Nekula z pětidemolice.
  Jeden se nestačí divit jací géniové a odborníci sedí ve vládě ministr zemědělství Zdeněk Nekula z Ministerstva zemědělství a jeho moudro zní : největší sílu zlevnit potraviny má spotřebitel. Kdybyste nic nekupovali, tak by zemědělci, potravináři a obchodníci nic drahého neprodávali. Takhle jednoduché to je.

  Asi očekává, že prostý lid vyhlásí sám hladovku alespoň na dva měsíce.

  1. „Asi očekává, že prostý lid vyhlásí sám hladovku alespoň na dva měsíce.“

   Ne, ne. „Děti, ochutnejte Styblíka!“

  2. Pane berkowitz.
   Přesně tak.
   Ministr který si snad mysli,že řízek roste na stromě, nemá na m.zemědělství co dělat.
   Pan Vidlák už několik krát psal,jak zdražili vstupy do zemědělské výroby, pak také do zpracování produkce.O marzi marketu škoda mluvit,když napiši,třeba u brambor 170 procent.

   1. Vysoké ceny „všeho“ vyhovují našemu moudrému Signaistovi a zběhlému počtáři na minfin. Vyberou na DPH více peněz a nyní se chystají zabavit část peněz důchodcům, podle platného zákona, ale musí ho změnit ve zrychleném řízení.
    Správně by „rozpočtově odpovědná“ vláda měla udělat taková opatření, aby se snížila obludná inflace.
    Ale oni ne, donutí důchodce, aby projevili svoji solidaritu s Banderostánem a výrobci letálních zbraní.

    1. Dneska byla u nás plná pošta Ukáček vybírali si nějaké slozenky. Naši lidi už brblali,to čekání a tak, někteří odešli(já) a že to zkusí jindy znovu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *