28 května, 2024

Nevolitelní….. TOP09 a jejich zájmy našimi zájmy nejsou ani z rychlíku

Lídrem TOPáků je Luděk Niedermayer.

Člověk, který zájem o naši zem už ani nepředstírá. Člověk, který si na promo video pro českého voliče dá na tričko znak Ukrajiny. Člověk pro kterého jsme dobří jen k tomu, abychom mu to jeho evropanství platili. Ideálně až do smrti.

Co o něm říká jeho stranická šéfka MPA?

– Je velkým bojovníkem za udržitelnost – rozuměj je ochoten nás ve jménu Green deal šílenství ekonomicky zcela zlikvidovat.

– Bojuje proti praní špinavých peněz, zejména proti ruským oligarchům. Proč se tedy nezajímá o milionové tunely ódeésácké kampeličky a stovky milionů z Dozimetru? Proč strká hlavu do písku tady a zajímá se o to, kdo co kde tuneluje kdekoliv jinde? Protože by byl nejspíš bez koryta?

– Na půdě EP pracuje na silné podpoře Ukrajiny. Neměl by sakra pracovat spíš na silné podpoře České republiky? Aby si s námi každý pořád nevytíral pozadí?

Lůďovi vadí vysoké dluhy a deficity státního rozpočtu. Tak proč tu neřve jako tur, když se miliardy vyhazují na půjčky Ukrajině, které jak víme, nikdy nesplatí? Proč se nelepí na ranveje neexistujících letišť pro neexistující a nevhodné F35? Proč ……

Tito lidé svou politiku dělají v zájmu kohokoliv, jen ne nás. Přesně tak, jak je to v Aspen Institutu naučili. Dnes mají na tričku cizí znak pro českého voliče. Jaký by měli v roce 1938? A jaký v roce 1948? Co myslíte…. Pořád stejní servilní šmejdi.

#nevolitelni

15 thoughts on “Nevolitelní….. TOP09 a jejich zájmy našimi zájmy nejsou ani z rychlíku

 1. Míra:
  obávám se, že nemáte pravdu a zase se eurovoleb neúčastní možná 2/3 voličů – tedy těch, kteří mají výhrady k pětikolce, potažmo ke stávajícímu režimu, ale zadek nezvednou a volit nepůjdou, protože tzv. nemají čas a tyto lidi nepřesvědčíte…….a nezapomínejte, že spoustě lidí tenhle bordel vyhovuje nebo si snad myslíte, že lidé placení státem chtějí změny a zrovna tito lidé odvolí, hádejte koho…? A representovat nás budou chlapci z Aspen institutu + Danuše Nerudová….

  1. Exkrementisticka. /Je kazda politicka strana , politici a politika/.
   My Cesi sme hladovy po pouckach hltame 50 nejmin denne a ze vsech stran ,
   jinak nejsme spokojeny. Mnozstvi psavcu a psani sou povodne ve mnoha magazinech.
   Kazdej cte este mnozstvi knik od akademika.
   Potom mame radi ziznime po zabave , takovou satiricku , trochu ironie , troskou potutelneho rypnuti na vladu. odvazni zabavci ziskavaji popularitu ,kdyz ve skutecnosti stavi na odiv a siri na ostatni svoji a vseobecnou bezmocnost.

   Vzajemne obdivovani nescetnych autoru nezna mezi..Nedavno oslavovali zesnuleho charismatika, diplomatika ,parasitika, politika , padali na hubu nad jeho ,kniha a vyrokama.
   Vznikla epidemie nemoci a masturbace temer absolutniho abstraktismu..
   Absolutni potlaceni vseho konkretniho.
   „Vzestup prijde az po padu“. Kazal prorok. Co bude vzestup se nedovidame vod obdivovatelu , vzestoupime v milionech do nebe…Cort znajet..
   Pad taky nebyl vysvetlenej , padneme v kolika milionech , abysme mohli vzestoupit dle
   genia slusnosti. Cort znajet…Nekdo je slusnej a uz je z toho nadrazenej a slavnej.
   Parasit se zivil zbytecnym diplomatismem a potom , pomoci znamosti sepisoval
   nejasny blaboly a uverejnoval vsude kolem..Nikomu neprospel jen sobe.
   Nikomu nechybi..Neni cim.

   Takze zadnej akademik velky nespokojenosti , psavec, opozicnici vseho moznyho nesouhlasu a spol neudelaji vubec nic. Na to si davaji velkej pozor.
   Aby sli protestovat nekolik hodin pred dum politika ,kterej rovna loupi duchody milionum ,vyjadrit konkretni protesty ,konkretni lide , jeho rodine pripominali ,mate otce a manzela ,kterej chce znicit miliony spoluobcanu , po kazdy kdyz jdou nekam.
   Zadnej , nikdy a nic. Mlhavej poucnej abstraktismus. Cetsa do zkazy.
   Tak se zase poucte vod nich , taky nezapomente a vopakujte si jejich poucky..

 2. L.N. Wiki : „….Od roku 1993 byl ředitelem odboru řízení rizika ČNB, v roce 1996 se stal ředitelem sekce bankovních obchodů (správa devizových rezerv a provádění operací na peněžním trhu).
  V únoru 1996 jej prezident Václav Havel jmenoval členem bankovní rady České národní banky (ve 29 letech se tak stal jejím nejmladším členem). Podílel se na restrukturalizaci bankovního sektoru….“

  Co se dělo v bankovním sektoru v letech 1993 a násl., to asi netřeba připomínat.

  Zajímavost, VH si mj. zvolil za svého ekonomického poradce 24 – letého Tomáše Sedláčka.

  1. Jen poznámka a jeden dotaz. Gympl na Jarošce nemá to nejlepší jméno a dotaz – nepatřil do té partičky „mladých nadějných“ co prošustrovali náš zlatý poklad?. Já si tu knížku nekoupila ale bylo by zajímavé se ta jména aktérů – co nikdy nikdo nejmenoval dověděl. Klauzík je ?chránil? když to tutlal. Proč asi

   1. Zlatý poklad se znovu buduje, ovšem ta pořizovací cena ?!?!!???
    https://www.kurzy.cz/komodity/zlato-graf-vyvoje-ceny/1oz-usd-30-let
    O některých operacích ČNB ale nemám ani zbla ánungu. Tady je pár mouder přímo od zdroje :
    https://www.cnb.cz/cs/casto-kladene-dotazy/Otazky-a-odpovedi-k-tematu-zlata-jako-soucasti-devizovych-rezerv-CNB/

    Když bylo zlato kolem 1 100
    https://www.kurzy.cz/komodity/zlato-graf-vyvoje-ceny/1oz-usd-30-let
    tak např. paní Šichtařová doporučovala kupovat. Nevím co tehdá pan Michl, co radil svým klientům.
    Ale např. W. Buffett tvrdí, že zlato se v čase nezvětšuje (ale ani nezmenšuje), na rozdíl od investic např. do akcií. Např. do preferenčních akcií s opcí – spojených s dostavbou JE (moje maličkost se domnívá, že skutečnými rezervami není ani zlato, ani nuly a jedničky v PC…..ale jsou to dostupné a dostačující zdroje energie, dostupná a čistá voda , funkční lesy, potravinová bezpečnost, vzdělaný a vlastenecky uvažující lid, moderní výroby, sociální smír…atd apod. – včetně těch plechových bubínků a flintiček, zde ovšem minus velkohubí warlordi a warlejdís….).

    Celkově vzato je tomu ale tak, že někde vědí….a ostatní hádají nebo věští.

 3. TOP 09 je projekt vytvořený jen kvůli tomu, aby voliči zběhlí od ODS měli koho volit.
  Do popředí nastrčili dementního knížete, udělali mu pořádnou reklamu zaměřenou hlavně na mladé, protože ti se moc o politiku nezajímají tudíž o jakémsi Kalouskovi a jeho řádění nikdy neslyšeli.

  1. Je to Kalouskův projekt. Nápad a finance nebyly jeho. Zřejmě zahraniční. Kníža byl maskot, skutečný šéf Kalousek v pozadí.
   Kdysi bylo na YouTube, jak se Kalousek s Topolánkem smějí lidem, že koho odradila korupční zlodějská ODS, toho ve volbách stáhne čistá !!! TOP. Dobrý marketing. Už to na YouTube není. Nemáte to někdo stažené?

 4. Niedermayer dělá je to, o čem si myslí že mu prospěje. Chová se jako většina populace a na rozdíl od ní mu to vychází. Je natolik inteligentní, že to dělá úspěšně. Je téměř jisté, že zase bude zvolen.
  Takový je moderní liberárně-demokratický svět vycházející z přání a myšlenek voličů. Co naděláme?

  1. Co uděláme ? Půjdeme k volbám, a hlavně ve svém okolí přesvědčíme všechny naštvané, aby šli taky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *