18 července, 2024

Manželství pro všechny žádá po premiéru Fialovi 66 firem působících na našem trhu. Včetně Škody Auto.

Pokud jste si mysleli, že nejpalčivějším problémem českého průmyslu jsou drahé energie, nedostupné suroviny nebo ztráta zahraničních trhů, hluboce jste se mýlili.

Tyto firmy aktuálně nejvíce pálí progresivistická kampaň podpory LGTB sňatků, eventuálně mnohopohlavní strategie vůbec. A aby tuto svoji ideologickou linku řádně veřejně prezentovaly, jaly se jí prezentovat přímo premiérovi. A protože ten též nemá nic lepšího na práci než řešit problémy sexuálních menšin, slíbil, že se tím bude pečlivě zabývat.

Iniciativu byznysu představil ve středu na tiskové konferenci generální ředitel Vodafone Petr Dvořák, kterému je fuk, že mají Češi nesrovnatelně dražší volání, než je za našimi hranicemi, ale hodlá jim diktovat, zda mají mít, či nemít stejnopohlavní sňatky. Chápete tu naprostou zvrácenost celé této agendy, kdy se průmyslové a podnikatelské subjekty nezabývají tím, jak efektivně hospodařit a mít co nejlepší ekonomické výsledky, ale politickou lobby? Je to ještě normální, kam se Evropa žene? Odpovím si sama, už dlouho ne.

Jestli máme patřit na Západ, tak na tenhle zmagořený Západ já patřit nechci. Nad ekonomikou tu už nemají být jen nereálné, utopistické a nefungující „ekologické“ nesmysly, ale nyní i pohlavní politika. Z čeho to ti aktivisti chtějí platit, mi ovšem není jasné, protože bez fungující a prosperující ekonomiky nebudou mít tito hošani hodně brzy ani jedno.

Takže Škoda Auto se sice čím dál tím víc potápí ve své chiméře elektromobility, kdy s ní mateřský VW koncern cvičí ode zdi ke zdi, sebral jí výrobu Superbu (slíbil, že pokud bude financovat vývoj, tak to neudělá), na parkovištích se jim válí tisíce elektroaut, která nechtějí už ani Němci, sem tam dojdou čipy a tak se na linkách stojí, kvůli drahým energiím se zvažuje přesun výroby mimo naši rodnou hroudu (o Gigafactory si asi z tohoto důvodu můžeme nechat jenom zdát), ale Škoda má ve své DNA diverzitu a inkluzi. Bezva.

Cituji: „A co je ještě podstatnější, obojí je srdcem inovací a kreativity ve společnosti Škoda Auto“. Takže vážení, nikoliv inženýři, technologové a dílenští mistři. Řvoucí feministky a fluidní pohlaví to vyhraje na celé čáře. To je to, co tu potřebujeme, to jsou ti, co nás zachrání. Vůbec nevadí, že by tu byli na pracovní pozice vhodnější a užitečnější kandidáti. Nám tu žádný bílý, technicky zdatný bílý muž ideologické ukotvení kazit nebude! No a pak se nedivte, že to tady vypadá, jak to vypadá.

P.S. Dalším obřím problémem Škodovky jsou kapající kohoutky. Je to na každé nástěnce, hned pod duhovým jednorožcem. A protože vzhledem ke genderovým kvótám v rámci výběrového řízení na instalatéry již několik let čekají na instalatérku – instalatérko, mají to za úkol monitorovat zaměstnanci. A řádně dotahovat. Případně použít kýblo, či hrnečko na odchycení vody.

57 thoughts on “Manželství pro všechny žádá po premiéru Fialovi 66 firem působících na našem trhu. Včetně Škody Auto.

 1. Firma, ať malá nebo velká, třeba i světová, když píše komukoli z vlády, nepředstavuje nic jiného, než onen počet lidí, který může o tom napsaném rozhodnout. Každý/dá z nich může byt jakékoli státní příslušnosti. Kde se bere ta drzost montovat se do vnitřní politiky státu? Opírat se o váhu značky?

  1. https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorage/download/3/2340/dopis-premierovi.pdf

   Máte to tam i s tím údajným dopise,.
   Vytiskla jsem si to a pomalu kontroluji. Krom pár – většinově nějaké ty pofiderní rádoby rádcovské. A ty co se dají lehe nahradit. Malér je :HP,Ikea- i když ta poslední dobou jaxitaxi, KB,Mondelez . co se většinově přestěhoval k pšonkům, a není k jídlu, Prazdroj a Staropramen – taky šli s kvalitou šupem, T mob,Danone,
   A je fajn to vědět, asi se zachvíli nátlak reklam posílí. njn.

   Njn mlčeti zlato ….

   1. Co mne štve je MIronet. Vím že brňáci za to nemohu, ale nahradí je TS Bohemis. akorát to nebudu mít přímo ale s jedním přestupem 🙂

 2. Když občas vidím ty jejich „předváděčky“, zvedá se mi kufr.
  Můj odhad?
  Znechucení sexualitou celé mladé populace, která se nakonec nebude množit vůbec, jako že se teď množí docela málo. Jiné rasy to moc nebere, ty zaplní uprázdněné niky. Je potřeba snížit průměrné IQ.

 3. Manželství pro všechny?
  Ano!
  Pfiala by se konečně mohl oženit se Zelím.
  Takové to úřední schválení jejich dosavadní činnosti.
  Byl by to krásný pár.

 4. Ono to má něco do sebe, tahle egalizace. Onehdy jsem měl na pilno, páni obsazeno tak jsem se prohlásil za dámu, to byla úleva na poslední chvíli, pak zas opačně vůbec to nebolelo ani jsem nemusel v sedě…

 5. Tak o tom přemýšlím,jistě se jim to rentuje, jinak by do toho nešli. Až tak hloupí nejsou….
  Jak bych i já na tom mohl vydělat..

  1. Musí bankám dokládat, jak jsou progresivističtí a jak splňují tudlectu BFLMPSVZ ideologii – tak proto. Za vším je třeba hledat zase jen ty prachy. Nějací fluidi jsou jim ve skutečnosti dost u zádele. Vykopat celou tuhletu Schwabovu progresivistickou sebranku, která se rozhodla depopulizovat planetu.

 6. Žvásty: „Chceme, aby naši zaměstnanci byli na pracovišti sami sebou,“ ale určitě nemohou být věřící v přirozenost. Jen zmrdi!

  Úchylností se jako obvykle účastní banksterská sebranka a její korporace:
  Deutsche Börse, Citibank, ČSOB, KB, Moneta, Mastercard, NN, ČPP, Vodafone, T- Mobile, Microsoft, HP, IBM, Amazon, Loreal, Mondelez, Economia, Hilton, Danone, Johnson&Johnson, CocaCola a kráva Kutnarová z DEK stavebnin, zadlužená do nepříčetnosti u banksterů.

  1. Veľmi dobre komentoval list 66 korporácií Vlk v relácii Trikolóra na Slobodnom vysielači: Všetko, čo tak ťažko leží na srdci týmto korporáciám vlastnených cudzincami, že sa musia obrátiť listom na Český štát, môžu veľmi ľahko pre svojich zamestnancov zariadiť na svojich pracovištiach a za svoje peniaze.

  2. ČSOB? Už zase páchají dobro? Z kauzy Ševčík, kdy se rychle přestali angažovat v nenávistné kampani po té, co si lidi u nich začali rušit účty a vybírat peníze, se, jak vidno, nepoučili dostatečně. Je třeba jim to připomenout.
   Díky za seznam korporátních fašistů, kteří si osobují právo, ač nikým nevolení, diktovat politiku a legislativu suverénnímu státu. Zachovám se podle toho. Bylo by dobře, aby nás takových bylo co nejvíc a kdo má možnost, tak aby produkty těchto dacanů bojkotoval. Včera jsem s tím začala – ani jeden výrobek Danone neputoval do mého košíku. A budu pokračovat s dalšími. „Vlídná nespolupráce“ tomu říkal dalajláma.

 7. Ne nadarmo se rika, ze Pirat = komunista s Internetem. Zde svedectvi jedne clenky : „Data či odbornost jsou pasé, zásadní je mít kontakty, chodit chlastat s vládnoucí vrstvou nebo spát se svou šéfovou, pak máte šanci se někde uchytit,“ napsala na Instagramu Václavíková, proč se mimo jiné rozhodla ke 3. září po pěti letech ukončit členství ve straně.“ https://news.refresher.cz/144026-S-Piraty-koncim-Bartos-sedi-na-trech-zidlich-a-nezvlada-to-ve-strane-se-deji-nepekne-veci-rika-Vaclavikova

  1. Ta nenávist k levici, bandito!
   Piráti nemají ale s komunisty nic společného. Možná někteří z nich tvrdí, že jsou levicoví. Je to možné, nevím. Já ty jejich sračky nesleduju.
   Reálně se jedná o bandu posluhující nadnárodním koncernům, potažmo superglobalistům, nikomu jinému.

 8. Jsou to žabaři. Ani těch 99 pragováků nesehnali, tak to museli otočit a nikdo se zbytkem sebeúcty se pod to osbně nepodepsal, museli napsat „firem“. A jako bych už slyšel „bol som prinútený, súdruhovia!“

 9. jen tak dotaz – nedáse zjistit, ktzerých 66 firerm? Bylo by fajn vědět komu se vyhnoutl,, pokud to bude možné. Tam kde to není možné, alespoň jim to dát vědět

   1. No jedou v tom všichni, ale někteří tu káru směrem k propasti ještě tlačí… Takže ten seznam těch 66 nejaktivnějších by se hodil.

 10. LGTB úchylnosti a válka v Banderastánu a grýndýl jsou z programu kazisvětů. 66 jejich firem je málo. Banksteři by měli Panevropanu Fialovému demonstrativně představit 666 svých pokrových firem. To bude fičák, až korporáti ve svých montovnách a skladech místo tupě poslušných otroků zaměstnají přecitlivělé úchyly a kleštěnce. Jen tak dál. Genocidní programy mají nejvyšší prioritu!

 11. Z celkových cca 3 milionů ekonomických subjektů je ekonomicky aktivních cca 1, 5 milionů.
  Poněvadž nebylo v mediích uvedeno, že požadavek 66 firem vyplynul z nějaké introfiremní petice či něčeho podobného, lze tak uvažovat tak, že 66 (Číslo 66 je tvořeno andělskou šestkou, která představuje bezpodmínečnou lásku a svobodu, tedy zřejmě i lásku vedení firem k zaměstnancům či zákazníkům) z cca 1,5 milionů ekonomicky aktivních OSVČ a podniků je 0,044‰, necelé 0,05 promile.
  Samozřejmě, že naprostá většina firem nemá takovou ekonomickou sílu, jakou disponuje většina těch 66 firem (jejich vedení….anebo jejich zaměstnanců ?), jde tedy o pouhou zajímavůstku, co se týče výše uvedeného výpočtu.

 12. Na ČRo sdělili, že manželství pro všechny výrazně nakopne ekonomiku.
  Příslušníci LGBTXYZŽ jsou nervózní, nemohou soustředěně pracovat, některým hrozí i invalidní důchod, neb mají z útisku poškozené duševní zdraví.
  Jako součást Signalistova ozdravného balíčku se manželství pro všechny přímo nabízí.
  😻

 13. Soudruh generální Dvořák se o zisky svého chlebodárce stará více než dobře. Právě proto máme nejdražší volání a data.
  A vy VŮBEC nechcete být krásná a chytrá soudružka, jak jsem se naivně domníval.
  Dobře vám tak. Budete stará a navíc bez důchodu.

  1. Evidentně nechápete, že Škoda Auto potřebuje zvýšit produkci. Aby si mohl i Targus dopřát levné a kvalitní auto.
   Předpokladem je pilná práce zaměstnanců, jejich stoprocentní výkon.
   Homočlověk, který je jenom půlkou člověka, neb nemá stejná práva jako heterák, z podstaty věci odvádí jenom poloviční výkon.
   Utáhne špatně matku , závit vyvrtá jenom napůl a potom ať se Targus nediví, že si někde v zákrutě nabije ústa. A možná zabije i půlku dětí z mateřské školky, které se vracejí z hřiště na obídek.
   ❗️

 14. Že by ve skutečnosti to byla náborová akce Vatikánu?
  Že mezi křesťany jediné společensky uznávané manželství je uzavřené „před Bohem“, kdežto jen “civilní“ je jen úředně uznaný konkubinát?

 15. Alžbětko s kozou páří se.
  Porodník chystá si kleště.
  Kardinál svatě tváří se:
  kdoví, co bude ještě?

  Řeporyj obcuje s prasetem.
  Televize to snímá.
  Mávají čerstvým dekretem.
  No dobře, tak chuj s nima.

  Fiallah na to jde zezadu.
  Lubrikant kryje mu hlavu.
  Už je v Bidetu po bradu,
  ani nedopil kávu.

 16. Takže si môže zobrať aj kozu? Keď manželstvo pre všetkých 😁? Áno, pokrok nezastavíš a ani retardaciu 😁😁

  1. Nevím, jestli už je koza uznanej gender, ono se to ještě asi přece jen nerozrostlo o zvířata a rostliny. Ale pedofilie už se začíná brát za ok, takže zobrať by si každej správně mohl i mimino, potažmo někoho, kdo se za mimino sebeidentifikoval.
   Taky jsem četl, že došlo k vynikajícímu zjištění, že kdesi nějaké dítě pravilo, že je holčička zepředu a chlapeček zezadu (možná obráceně). Dnes už děti velmi brzy pochopí, jak to s nimi ve skutečnosti genderově je.
   Já jsem ale konzervativní, uznám maximálně gender – střídavý a gender – nerozhodnutý. Až bude to manželství pro všechny, moc si mi bude líbit, až si střídavej vezme nerozhodnutýho…

   1. Před pár lety (už to bude déle) jsem ve velkých médiích zahlédl pár článků na to jak musí trpět lidé co by se rádi milovali, ale jejich láska je zakázána, protože jsou to brácha se sestrou. A že by se s tím jako mělo něco dělat. A že jako postižené děti nevadí, protože doktoři běžně zachraňují více poškozené děti a podobná „argumentace“. Byla to taková serie článků (v češtině a i něco v ČR rozhlase) a pak to skončilo. Co to tehdy bylo? Nějaký profesionální aktivista zkoušel, zda by v tomto tématu nenašel zlatou žílu a práci na roky?

 17. Pokrok nezastavíš.

  Čekám u řiti slepice
  na hlavě zmijovku strejce –
  dávno už nejsem opice –
  až z ní vypadne vejce.

  Čeká i vědec slovutný.
  Papež se choulí do kutny,
  čeká tu jako každý;
  čeká i pachatel vraždy.

  Tak potlač slípko, vyser to!
  Proto jsi chycená v kleci.
  Lepší, než cirkus Humberto.
  Nakonec budem tě péci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *