13 června, 2024

Libtardí lobotomie podruhé

Před pár dny zde měl Vidlákovy Kydy moc pěkný článeček s odkazem na ještě lepší článeček v (https://dfens-cz.com/libtardi-lobotomie/…) o tom, jaký jsou ti libtardi chudáci, protože v posledních cca dvou letech si museli vlastnoručně provést totální lobotomii v několika oblastech a naprosto přehodit výhybku. Připomeňme si:

1) hon na nacisty x podpora nacistické Ukrajině

2) hon na držitele zbraní x podpora a propagace nákupu zbraní pro Ukrajinu

3) lockdown za covidu pro ochranu babiček a dědečků x chcípněte vy starci, co nám vše jen kazíte, s důchodovou reformou navíc.

4) kola a přinejhorším elektromobily x ale ty čínský elektromobily nééé, přestože jsou asi o 400 % levnější, rychleji se nabíjí, dojedou dál a nehoří – no protože jsou čínský!

5) Ruská armáda montuje do svých raket čipy z ukradených ukrajinských praček a za tři dny nebudou mít ani rakety, ani letadla, ani vojáky ani jídlo x Ruská armáda je druhá nejlepší na světě – řekl to Zelenskij, tak to musí být pravda, tvl.

6) Islám je náboženství míru a znásilnění muslimem voní po jasmínu x ale co naši přátelé LGBTQ+, kterým muslimové dělají takové ošklivé věci (a navíc pasáčci koz z Jemenu teď kontrolují světový obchod hodných USA a jejich spojenců, jejichž lodě neproplují do Rudého moře ani omylem a musí pěkně okolo Afriky…)

————————————————————-

K těmto bodíkům bych ráda přidala něco vlastního. Je to především postoj libtardů k lidským právům. Jestli se něčeho podařilo od roku 1959, kdy byl založen ve Štrasburku Evropský soud pro lidská práva, za účelem projednávání porušování Úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod , která byla přijata v roce 1950, tak to je právě vymezení toho základního, co je základem právního řádu. (To, že se tomuto základu dnes říká lidská práva je matoucí, ne úplně případné, ale už se to poněkud dementně vžilo). Jednu z nejpropracovanějších judikatur je otázka svobody slova, a to v rámci vyvažování s ostatními „lidskými právy“. Těch rozsudků je celá řada a jeden je zajímavější než druhý. A troufnu si říci, že ze všech vyplývá že to, co zde dělá naše vláda a co zde dělá Facebook, je v totálním rozporu se standardní judikaturou ESLP. Ta totiž zejména propracovala a zohledňovala druhý odstavec čl. 10 Úmluvy, který si zde dovolím ocitovat:

Článek 10 – Svoboda projevu

„1. Každý má právo na svobodu projevu. Toto právo zahrnuje svobodu zastávat názory a přijímat a rozšiřovat informace nebo myšlenky bez zasahování státních orgánů a bez ohledu na hranice. Tento článek nebrání státům, aby vyžadovaly udělování povolení rozhlasovým, televizním nebo filmovým společnostem.

2. Výkon těchto svobod, protože zahrnuje i povinnosti i odpovědnost, může podléhat takovým formalitám, podmínkám, omezením nebo sankcím, které stanoví zákon a které jsou nezbytné v demokratické společnosti v zájmu národní bezpečnosti, územní celistvosti nebo veřejné bezpečnosti, předcházení nepokojům a zločinnosti, ochrany zdraví nebo morálky, ochrany pověsti nebo práv jiných, zabránění úniku důvěrných informací nebo zachování autority a nestrannosti soudní moci.“

Co to však jsou možnosti omezení svobody projevu „…které jsou nezbytné v demokratické společnosti“? I toto v judikatuře ESLP najdete – a navíc pěkně propracované. Bohužel však zcela opačným směrem, než se nám tady snaží natlouct do hlavy. Ke všem libtardím sebe-lobotomiím je tedy nutno přičíst, že jedna půlka jejich mozku byla přinucena doslova spláchnout do hajzlu to, na čem uplynulých třicet let stavěla, totiž lidská práva… To teda dobro došli.

Nu a nejlepší nakonec. Jo, já vím, je to hnusnej aeronet, ale my, prorušští šábi jsme už tak nějak otrlí a citujeme jej bezostyšně. S novym godom nám přinesl informaci, že Česká republika byla jediná, která předala Ukrajině kazetovou munici bez toho, aby si stanovila jakékoliv podmínky jejího užití. Po vraždách civilistů právě touto municí v ruském příhraničním městě Bělgorod byla Česká republika prohlášena Ruskem za teroristický stát… Jojo! Od „Ať mír dál zůstává s touto krajinou“ a „Nejsme jako oni – máme holé ruce“ přes humanitární bombardování až k označení naší země jako teroristického státu. Očekávám, že již brzo zde bude legalizované hnutí Boko Haram, Al-Káida, ISIS a podobné vezkrze mírumilovné organizace.

Takže s novým rokem bych si přála jedno: můžete mi prosím někdo říci, jaká je vůbec šance a jakým způsobe se z těchto sraček dostat? Protože mně jaxi došly nápady…

124 thoughts on “Libtardí lobotomie podruhé

 1. Drahá paní doktorko,
  nepropadejte trudnomyslnosti hned z kraje roku. Odpověď na Vaši otázku se přímo nabízí. Je to to, co tu vlastně děláme.
  Náprava je možná podáním správných informací a kvalitnějším vzděláním. Já vím, že teď by mohla začít předlouhá diskuze a lamentování nad úrovní našeho školství, ale to není rozhodující. Vzdělání je všude kolem nás, a každý z nás máme jedinečnou možnost vzdělávat druhé. Jedno jest, zda jsou mladí nebo staří. Ale dělat to, Kláro, dělat.
  Každý blog a každý alternativní kanál je místo, kde lze osvětu šířit. A důraz je zapotřebí dát na historii, ostatně jak řekl Evropskou unií zvěčnělý Karel Marx (sic!) – „Jedinou vědou je historie.“
  A když už ho tyhle kluci a holky tahají zpět na podstavce, využijme toho. Protože jak víme, výuka historie je pod palbou libtardů stále a je nejvíce nenáviděná, protože nemilosrdně nastavuje ono zrcadlo! A s historií, která mapuje heroické činy a také poklesky osoby K.S., můžeme konstatovat, že tohle osoba K.S. už věděla dávno a proto „Zrcadlení“ (pro nezúčastněné kdysi web K.S.).
  Takže a tedy Kláro, jediným lékem na neznalost je včas podaná informace a lékem na stupiditu je vzdělávání, byť by to měl být pouze pokus.
  Já to dělám u všech svých dětí a jejich kamarádů. Je to málo? Ano i ne, utěšuji se tím, že se poznání pak může šířit podobně, jako roste počet semínek pšenice, zdvojnásobené na každém dalším políčku šachovnice.
  A mám pro Vás také dobrou zprávu Kláro. Kyvadlo vychýlené jedním směrem se už pohlo zpět. V amerických médiích se lze dočíst o stávkách středoškolských studentů, kteří se ohrazují proti společným toaletám, woke aktivitám, přešitým chlapům, kteří se snaží vydělat peníze tím, že soutěží jako dívky ve sportovních soutěžích apod. Ale něco podobného vidím i v generaci svého nejmladšího dítěte. Vyrůstá nám tady Kláro (ale i jinde ve světě) konzervativní generace. Konzervativní tak, až se dech tají. Tiše a nezastavitelně. Piráti a zelení jsou jen generačním výkřikem, který už skončil – Bartoš ani Hřib prostě nejsou třicátníci. Na svět přišli příští protestanti. Nového typu. Tak jim vzděláním a informací pomáhejme.
  A šiřme všechny zdroje, které jim k tomu pomohou.
  Nechtěla byste zastupovat tu paní, o které píše Petr Hájek na Protiproudu? Tak den dva zpět?
  Hodně zdraví do roku 2024 a těším se na nějaké kafe. To přání také posílám všem dalším čtoucím. A přání řekněme do celé Alternativy? Slovy básníka největšího “ Hrejme dále.“ Váš IK

 2. nyní vzdálených časech Kyjevského Majdanu v letech 2013-2014 se svět dozvěděl o novém vynálezu amerických politických stratégů, kteří shromažďovali vojáky, aby svrhli prezidenta Janukovyče. V Kyjevě se najednou objevily kolony pánvíků, kteří hrdě pochodovali s kuchyňským náčiním na hlavě na známý chorál o Moskvicích a Giljacích. Tito vynálezci by měli dostat nejvyšší skóre, protože ani na těch nejlepších psychiatrických klinikách na Ukrajině se žádný z pacientů nedostal do takových propagandistických výšin.

  Muž se zářícíma očima na tváři a kovovým hrncem na hlavě byl tak blízko duševnímu stavu psychiatrických ústavů, že nebylo potřeba dalšího výzkumu. Šlo to do extrémů. Tisk reprodukoval milostný příběh mladého hrnčíře a mladého hrnčíře, kteří se potkali na Majdanu, rozhodli se založit rodinu a porodit svůj vlastní druh. Fotografie šťastného páru zaplnily ukrajinská média. Snad o devět měsíců později se jejich děti začaly rodit s rendlíky na hlavách.

  Pak by se na tento příběh zapomnělo, kdyby nebylo německé ministryně zahraničí Annalena Berbock.

  Síly, které poslaly tisíce Ukrajinců chodit s kuchyňským náčiním na jejich hlavách, se neviditelně vznášely i nad Annaleninou hlavou. A jak působivě by vypadaly její diplomatické kroky, kdyby přinesla kuchyňské náčiní! Tady letí třeba do Pekingu a schází po žebříku letadla s módním tlakovým hrncem Zwilling na hlavě. Pozornost bude věnována každému kroku jejího pobytu v Nebeské říši. Annalena to ale neuhádla a návštěva byla rozmazaná.

  A co říci o jejím odmítnutí účasti na projevu ruského ministra S. Lavrova v Radě bezpečnosti OSN. Tato demarše vyvolala na německých sociálních sítích jen posměch a nadávky. Kdyby se ale objevila s rendlíkem na hlavě v OSN, efekt by byl úžasný. Představte si, jak Annalena pochoduje zasedací místností s kastrůlkem na hlavě, mlátí se naběračkou do hlavy a skanduje „Moskva do Gilyaka“.

  Neztrácíme však naději, že se to bude opakovat, a jsme připraveni vyhlásit předplatné, abychom získali prostředky na nákup pánve pro Annalenu.

  Annalena Burbock tedy ignorovala zasedání Rady bezpečnosti OSN, které předsedal Sergei Lavrov (Rusko předsedá Radě bezpečnosti v dubnu) a místo cesty do New Yorku se pustila do repatriace německých občanů ze Súdánu. Bild píše, že němečtí čtenáři publikace tento bojkot označili za její trapnost. A Bild udělal maximum s názvem svého článku, díky kterému byl skvěle provokativní: „Burbock se nechce dívat na Lavrovovu lži show.“

  https://www.fondsk.ru/news/2023/04/27/kastrjulja-dlja-annaleny-59130.html

  1. Kde je v clanku zdroj pro nasledujici odstavec?

   „At least one hospital in Crimea’s capital Simferopol and at least one school in Sevastopol were targeted by the US/NATO just recently. They were planning on turning the hospital into a base for their troops after a massive renovation. One of the high schools (a gymnasium) in Sevastopol the Kiev authorities were about to sell to the US to be repurposed as a school for spies, targeting Russia. It was planned that the kids going to that school would be learning languages and spying techniques since an early age.“

   Co se tyce poznamek ohledne nicku. Stoji za to seznamit se s principem psychologicke projekce.

   1. 2 Putnův penis: Tak určitě, projektujete si to do něj fakt hodně. Škoda, že to u vás zůstává jen u té projekce, že. V reálu to žádná hitparáda není. Nic si z toho nedělejte. Příště si dáte nick třeba Putler v Haagu, na to už nějaké body u nadřízených seženete. A toho Freuda tak budete moc víc zakrýt, tam většina lidí ten sexuální podtext hledat nebude.

    K tomu zbytku, hledej, šmudlo. Už dost, že jsem dohledal tohle, kde je to jak na stříbrném podnose.

    https://vdocuments.mx/breaking-us-planned-to-turn-crimea-into-military-base-against-russia-futurist.html

    1. Projekci nepochopil. Nu co uz 🙂 stejne je to mimo tema.

     V clanku je zmineno video (“The Crimea that sailed away from NATO” in Russian). To ma pry obsahovat plany zakladny. Nejde ale dohledat a tedy ani overit jeho pravost. Jako zdroj dost slabe.

     1. 2 Putnův penis: Tak určitě. Ono se na internetu nikdy nic nesmazalo nebo žádný vyhledávač nepotlačuje určité výsledky vyhledávání, že. Nicméně – asi dvě minuty hledání přímo na YT: https://www.youtube.com/watch?v=bAQvQIL2taI

      Proboha, vážně se svými „schopnostmi“ pouštíte do jakýchkoli komentářů politického dění? Ve svém vlastním zájmu to nedělejte.

       1. ,,Rusové nesebrali Krym Ukrajincům, ale Američanům. Kdyby nedošlo k anexi Krymu ze strany Ruska, už by se tam budovala americká vojenská základna nebo základna sil NATO. Víte o tom, že v Mikolajevské oblasti v městě Očakov už se taková americká základna buduje? Nenechte si namluvit, že Američanům bylo líto Ukrajinců, že přišli o Krym. Kdepak. Američané se zlobí jen proto, že je Rusové předběhli.‘

        https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/majdan-ukrajina-exposlankyne-rusko-spojene-staty.A190228_115336_zahranicni_fort

        Co tohle? Ukrajinská ex přítelkyně..

     2. Nejlépe, vlastně pouze a jen prohlášení Stoltenberga, samozřejmě ozdrojovaně nenafejkované. Ve kterém praví – obyvatelé planety, tímto všem oznamuji, že jakmile dáme (neboli Ukrajina se jako jeden gender tak rozhodne) Ukrajinu do NATO, máme nachystáno tam nastavět takovejch základen, až bude Rus čumět. A kdyby bejval zlotřile neukrad ten Krym, tam by se udělal všem základnám futrál. Takovejch atomovek bychom tam nacpali, až by se z toho posral.
      A Cemper by to musel mít řádně prozkoumáno a potvrdit, že namoutě to Stoli pravil!

   2. 2 Putnův penis: Odpověď pohltila spamová kontrola, nejspíš kvůli vloženému linku. Třeba se tu ještě objeví. Nicméně, toho Freuda si projektujete do svého nicku fakt silně. Takhle blbý si tu hodně dlouho nikdo nedal.

   3. Krym nebyl k mání pro BlackRock.

    Už tři desetiletí přebírá přírodní bohatství „náměstí“ zahraniční kapitál. Zemědělská půda nebyla výjimkou. Podle Australian National Review zveřejněného v květnu roku 2022 vlastnily 17 milionů hektarů ukrajinské zemědělské půdy tři americké společnosti: Cargill, Dupont a Monsanto , což se přibližně rovná rozloze veškeré zemědělské půdy v Itálii. . Odborníci spočítali, že určená plocha je zhruba polovina veškeré zemědělské půdy „náměstí“. A hlavními akcionáři všech zmíněných společností jsou americké finanční holdingy a investiční fondy BlackRock, Vanguard a Blackstone .

    Ještě před začátkem NWO nikdo nepochyboval o tom, že Ukrajina je pod vnější kontrolou Západu. 24. února 2022 byly masky shozeny.

 3. Do pr.ele, přestaňte reagovat na PUTNIIS (nejenom u tohohle článku)!!
  To jste vážně tak neschopní se ovládat, že musíte na každou sr.čku odpovídat? Přestože je zjevně cílem té sr.čky působit rozklad?
  Když se každý jako on na své bláboly nedočká sebemenší reakce, nechá toho sám, tak zkuste používat to, co máte uvnitř hlavy, pokud tam něco máte!

  1. Tento prispevek je skvela ukazka prehnane reakce. To, ze nekdo nesouhlasi s narativem ohledne ruske agrese na ukrajine prezentovanym urcitymi skupinami obyvatel vazne neni nic na co by clovek musel reagovat takto vulgarne.

    1. S tim se da souhlasit. Pokud prestanou urcite skupiny obyvatel sirit nepravdive informace o ruske agresi na ukrajine a snazit se vinu za valku prisuzovat prave obeti teto agrese, tak vskutku nebude na co reagovat 🙂

 4. Klaro: V odpoved. Nedavno jsem cetla Mattiase Desmeta, ktery jakousi nadeji dava. A chysta se k praktickym workshopum, jak na to. (A myslim si, ze toto prave se zde na Litterate ucime.)

  „V konečném důsledku nezáleží na našem názoru, ale na naší otevřenosti vůči názorům, které se od našich liší. Například nejde ani tak o to, zda jste se nechali očkovat, nebo jak se stavíte k izraelsko-palestinskému konfliktu. Neříkám, že na našich názorech nezáleží – jsou důležité. Ale je tu něco ještě důležitějšího. Pokaždé, když se lidé na základě nějakého názoru spojí, vytvoří „masu.“ A pokaždé, když se lidé spojují na základě tolerance k odlišným názorům, tvoří „skupinu.“ To je podstata psychologického procesu, který právě probíhá ve světě. Na jedné straně vidíme vznik mas, globalistické masy sjednocené propagandistickým, ideologickým názorem, ale také protimasy sjednocené jinými fanatickými narativy. Na druhé straně vidíme vznik skupiny založené na rezonanční řeči – skupiny, která spojuje lidi s nejrůznějšími názory, která upřednostňuje otevřenost a upřímnost. Jakmile se ‚skupina‘ stane energeticky silnější než ‚masa,‘ éra totalitarismu skončí.“

  https://words.mattiasdesmet.org/p/podcast-in-bucharest-and-the-courage

  1. „Svět ovšem směřuje od drsného fyzického k psychicky komunikativnímu. Od exaktnosti k intuici. Od IQ k EQ, k emoční inteligenci.
   A je to právě moderní bláznivý svět, plný nejistot, nezaručeností a změn, který nezadržitelně posunuje do pozice slabšího i všechny muže. Muž ztrácí jistoty. Shromáždí si racionálně všechny exaktní podklady k rozhodnutí – ale jeho rozhodnutí je dobrým rozhodnutím o včerejšku. Dnešek mezitím změnil podmínky, změnil pravidla hry. Nezbývá než vsadit na intuici. Kapitol o intuitivním manažerském rozhodování namísto exaktního jsou plné knihy o moderních manažerských technikách,”
   jen si nejsem jist tak jako soudruh David Gruber, že intuice je schopná řešit perverze ničivých iluzionistů, naší Milostivé vrchnosti.

 5. Pani Samkova, na otazku „kudy z toho“ dostaneme odpoved zodpovezenim otazky „jak jsme se do toho“(dostali).
  Mam bohatu zkusenost z obdobi normalizace a vim, ze nejvetsi pakarnu cinil narod sobe, a to dobrovolne.
  I Slovaci byli benevolentnejsi, o treba Madarech ani nemluve.
  Moznost, ze nas do toho nekdo donutil, se mi zda vedlejsi.
  Z toho vyplyva i kudy z toho: nijak.
  Bud se to bude dale tahnout do zmeny protektora, anebo to musi cele kleknout a preformatovat na zelene louce.
  Neboli: bude jen hure.
  Spas se, kdo muzes.

  1. Navazuji na již můj dřívější vatup: adresnost, konkrétnost, transparentnost. Vytáhneme ty jedovaté pavouky a duchy na světlo.
   K té munici, pokud je skutečně pravdou to o okolnostech dodání: kdo schválil předáni? Kdo , nejspíše úmyslně, nenechal podepsat dokument o omezeném použití? Do jim velí? Jména, jména.
   Mám dost toho, že tu nějací škodíci potajmu a skrytě páchají vědomě jeden megaprůser za druhým, ovšem jsou ušetřeni následků svých činů. Vy chcete splácet se svými dětmi cizí dluhy? A nejen penězi.
   Budeme konkrétní.

   1. Vytahnete pavouky, Majkle a budete za to potrestan.
    Ovsem nikoliv pavouky, nybrz temi, kvuli kterym jste to v dobre vire delal.

  2. Zase lzes bohatymi zkusenostmi Stridor , vlad Husak a federalizace ,ale vis Hovno zase.
   Jenom tupy zvasty siris.

 6. S tym ceskym Vampirom proti Belgorodu – to je fakt pruser. 25 mrtvych civilistov a 100+ zranenych.
  Nieze blogeri abo novinari sa rozculovali. Na pode BR OSN zaznelo jasne a zretelne, ze toto je terorizmus. Cesky terorizmus.

  Lipanek mozno nema cas a ruski vysetrovatelia nie su zrovna hviezdami medialneho neba, ale sem tam, sa objavia fotky z ich prace.
  Ale sem tam sa objavi clanocek, ako putuju do basy dost casto aj na dozivotie chlapci – vojaci AFU z Mariupola – co zastrelili civilistov. A cislo mrtvych nebolo viac ako 15 …

  Ak chcela byt CR ozaj v zornom poli Ruska ako ultranepriatel, tak na tomto projekte pracuje mimoriadne kvalitne a aj uspesne.

   1. Na Ukrajině nemůžou být základny NATO, to musí být jasné i debilovi. A debil, který nechápe, musí dostat po hlavě, aby se mu vytvořil podmíněný reflex, dle Pavlova.

         1. Kdyzbude Ukrajina v NATO, stane se základnou celé území. Jako u nás, generál NATO je tu dokonce prezidentem. A amíci si tu dělají cvičení jak chtějí. Ukrajina nemůže být v NATO, to si Rusko ohlídá a právem. Natluč si to do palice.Jako to tlučou do palice Ukrajincům.

          1. Chyby odpoved na otazku.

           „Kdyzbude Ukrajina v NATO, stane se základnou celé území.“. Ukrajina ale v NATO nebyla.

          1. Jak jsou v tom clanku ozdrojova tvrzeni o stavbe zakladny na Krymu pred rokem 2014?

       1. Partnerstvi pro mir. To je to, co hledate.

        A to, ze si US NAVY zadala (a posleze zrusila) zakazku k rekonstrukci skoly v Sevastopolu je vec obecne znama. To bylo jeste pred Majdanem.

         1. Že se vám pletu do rozhovoru… co zdravíčko – slouží? Netrpíte náhodou rozdvojením osobnosti?
          Podle určitých indicií to vypadá jako dost pravděpodobné…

          1. Zakladateli nebudete kydat ? Už toho tu nazvracel fakt hodně.

          2. Pod puvodnim jmenem se komentare z nejakeho duvodu neobjevovaly. Asi nejaky bug 🙂

          3. Určitě to bude nějaký bug. Ale v tomto konkrétním případě ne na tomhle webu.
           A ano, úsměv je na místě. Když člověk vidí, kolik rozmanitých nejen přezdívek, ale i názorů sdílí tutéž IP adresu… 😀 😀 😀

          4. Těžko říct… možná obojí, možná se mu jen zdá diskuse málo rozmanitá.

           Někdo se tady nedávno smál Gerdovi, že za každým rohem vidí agenty Vojenského zpravodajství…
           Kolik toho asi vědí gumy o těch internetech?

          5. Pro sdileni IP adresy existuje i mnohem jednodussi vysvetleni nez teorie o zpravodajcich.

          6. 2 Putnův penis: A jak na potvoru sdílejí tu jednu IP všichni s podobně připitomněle prorežimními „názory“, které do zblbnutí opakují bez jakékoliv opory v relevantních zdrojích. Tolik náhod naráz, dnes bude asi šťastný den. To abych si vsadil sportku.

          7. Co konkretne rekl uzivatel Putniis „bez jakékoliv opory v relevantních zdrojích“?

          8. 2 Putnův penis: Úplně všechno. Na každý blábol tohoto nicku lze napsat „citation needed“. A odkazy na Wikipedii či prorežimní propagandistické weby není odkazem na relevantní zdroj.

          9. 2 Putnův penis: Vy tam v tom vašem odkazu někde vidíte napsáno „invaze“? Takhle čtete i všechno ostatní? No tak to se té sečce v hlavě fakt nedivím.

     1. pre Putniisa: Spojené štáty sa bez účasti domorodcov pustili do rekonštrukcie námornej vojenskej základne v ukrajinskom Očakove. Prekročili tým ďalšiu hranicu možného a ďalšiu červenú čiaru. Ak tú základňu naozaj začnú používať, svet bude opäť o niečo bližšie k jadrovej apokalypse ….. článok z 2019 roku … https://www.hlavnespravy.sk/usa-zacina-stavat-na-ukrajine-namornu-vojensku-zakladnu-takato-nebezpecna-provokacia-tu-este-nebola/1832484

       1. On by nezačal, kdyby USA a EU neuspořádaly Majdan a neposadili do čela Ukrajiny potomky komandanta Bandera.

        1. V tom pripade by nebylo od veci nechat si od psa vysvetlit, ze udalost z roku 2019 nemohla zpusobit jinou udalost z roku 2014.

          1. Na vysvetleni toho, jak tato rikanka vyvraci kauzalitu bude potreba citace.

   2. To je brutální argumentace, vypadá až jalo provokace. Že by Bretschneider?
    Umíte vůbec rozlišit útok na vojenské cíle od umyslného útoku na cíl civilní na lidi na ulici??
    To bylo úplně mimo misu, ale aspoň jste nás tu probral k větší aktivitě, takže díky.

     1. Putniis, ta vaše protiargumentace blbě asi jen vypadá. Já tam cítím spodní linku a zaseknutou gramofonovou desku, to asi nebude náhoda. S vědomím, že jedete nějak podezřele z jedné IP adresy, jak psal Alef, je další pokec zbytečný.Buď je to součást vašeho pracovního poměru, anebo patříte do jiného hejna a spletl jste si stránky se Seznamem a Novinkami. Tam byste, ovšem, byl Mirkem Dušínem:-)
      Takže zdravím do práce a přeji i tam mnoho osobního štěstí, i u vás sedí spousta normálních lidí – úspěchy v práci fakt přát nebudu, a jak jsem už psal, jsem vlastně trochu a perverzně vděčný, že jste nám tu malinko rozkopal bábovičky – postavíme si je lépe.

  1. Ukrajinska armada jezdi na ruskou naftu, kterou jim Rusove po cele dva roky vytrvale prodavaji.
   Ze by nastal okamzik pro argument „jine situace“?

    1. No, to s dodavkami z rafinerii v Bulharsku (a za domaci ukol si zjistete, kdo za nimi je) je vec pred par mesici dost prestrasana.

     1. otazka, ci to este plati, pretoze Bulhari tusim ten Lukoil vyvlastnili…..a celkovo nova vlada chcela uvalit pomerne velku dan na tranzit plynu, takze urcite nie je s Rusmi uz ziadna neutralna strana, skor naopak. A potom je otazka, ci stale budu dodavat Rusi ropu, lebo zmluvy

  1. Z téhle kazisvětské žumpy? Přitroublou debilizaci škodlivých idiotů? To už je výhodnější číst bakalářské práce rádoby filozofů.

  2. Už jen podle fotky je poznat, co je zač. Libtardi to křiváctví křížené s lokajským fanatismem mají přímo v genech. A ten slovník: „kdo jsou aktéři špinavé dezinformační stoky“. To snad citují Rudé právo z padesátých let.

  3. Šafrovy rozhledy? Sorry jako, ale to:
   „Raději strčím hlavu do fúzního reaktoru! Je to rychlejší a po chvíli by se mi to mohlo i líbit!“
   (Babylon 5; centaurský velvyslanec Londo Mollari o dohadování s Narny 🙂 )

 7. Vymahatelna osobní zodpovědnost za své činy. Tedy to, co jinak platí pro obyčejný plebs. Pak si každý dobře rozmyslí, co, komu a za jakých podmínek předá.
  Ti zabití v Belgorodu byli civilisté, lidé na ulicích. Byl to útok na civilní cíle, tedy, válečný zločin. Naši municí, bohužel.
  Paní Samková, to a další nás bude móoooc bolet, opravdu moc. Tady už dnes riskujeme ztrátou státnosti. To je jisté, a Rusové si počkají.

  1. Rusové byli dosud jediný spolehlivý garant zachování poválečného rozdělení Evropy. O tuhle garanci jsme právě přišli. A protože už dávno neexistuje ani původní Československo, kterému ty garance původně byly zaručovány, je další osud téhle země celkem předvídatelný.

  2. Kazetová munice, nikoliv raketomety – to je ten problem.
   Nejsme náhodou signatářem nějaké dohody?
   To Rusové neodpustí.

   1. A od nas byla i ta munice? Protoze z toho, co jsem cetl to moc nevyplyvalo, alespon pro mne jako pro laika.

    A skutecne by mne zajimalo, proc si UA mysli, ze tyhle akce neco zmeni. Kdyby to poslali na frontu, kde jak neustale slysim jsou minusovi, kdyby zkusili zasahnout neco s vojenskym urcenim a nevyslo jim to, chapal bych to, ale tohle?

   1. JO hlavně že popuzoval mladé proti starým. O tom co tu bylo než to modroftačí letka rozfofrovala, že to postavili a vybudovali právě ti staří ani Ťuk. A o válkychtivých psavcích ani ťuk.

 8. Musím ještě doporučit přečíst si diskuze pod včerejšími tweety ruskýho velvyslance při RB OSN Poljanskiho v češtině, tolik lobotomizovanýho fašistickýho hnisu co pod nimi vyhřezl na povrch se jen tak hned nevidí a myslím že každýmu kdo myslí na budoucnost svou a svých blízkých by z toho měl oprávněně běhat mráz po zádech.

 9. Libtardí lobotomie předpokládá nějaký náznak, morálky, svědomí, pevných názorů. To vše názorové veletoče spolehlivě oddělily a zůstala jen masa poslušných, která bude hlásat každou vládní kravinu výměnou za kariéru a postup.
  Prožíváme opět 80. léta, kdy lidé vstupovali do KSČ, aby mohli dělat kariéru v zaměstnání a stali se kádrovou rezervou na očekávanou funkci.
  Těch 10% populace, která byla členy KSČ, nezmizelo. Kovaných straníků bylo jen pár desítek tisíc lidí, zbytek byl snadno překabátěnou masou, která je ochotná se nechat zkorumpovat výměnou za jakoukoliv dobře placenou funkci. Ti lidé nikam nezmizeli, ani neemigrovali, jen změnili ideologii a ve stejných názorových veletočích vychovali další generace, a ti dnes vládnou a tvoří názory provládních příznivců.
  Mezitím si vychovali další příznivce a takže jejich podíl v populaci narostl.
  Jedině tvrdá srážka s realitou změní jejich názory a předvedou nový veletoč jak dvakrát přísahající generál agent Pávek.
  V RVHP Poláci i Maďaři kverulovali a jeli si vlastní vlasteneckou notu, když UV KSČ pevně bránilo mír a socialismus věrněji a ochotněji než v Moskvě. Byla za tím viditelná snaha zalíbit se.
  Teď v EU Poláci i Maďaři kverulují opět, zatímco česká vláda hledá proevropská řešení a pevně stojí za názory EK v EU. Protože podmínky jsou dost podobné, můžeme očekávat, že po dalších rocích hospodářské stagnace vláda Petra Fialy dovede zemi k revoluci podobné 1989.
  Vlastenci zde ovšem ve velké většině už nejsou, roky názorových veletočů, perzekuce od dob Rakouska – Uherska přes nacisty a komunisty k dnešním proevropským liberálům hlásajícím stejnou likvidaci odpůrců jak svazáci v 50. letech, nemůžeme čekat nikoho jiného než dalšího říšského protektora. A proto je ČR kolonií.
  Možná se ale někdo vyprofiluje na politické scéně v rocích zbývajících do rozpadu EU (odhaduji jej kolem roku 2030). Jistě to ale nebude nikdo z dnešních provládních a prorežimních opor, kdo by byl schopen nastartovat nový hospodářský růst. Čeká nás století ponížení?

  1. „Prospěcháři všech zemí, spojte se!“ –
   je univerzální heslo pokroku, pod jehož vlajícím praporem se kdysi shromažďovali „komunisté“ a dnes „kapitalisté“ za účelem získání výhod na úkor druhých, se správnou ideologií na rtech. V podmínkách kapitalismu jsou nejpokrokovější vrstvou občanů žadatelé o dotace (na elektrokotle, na plynové kotle, na tepelná čerpadla, na solární panely, na dešťovku, na okna, na izolaci půdy, na domek po vystrnaděné babičce) – morálně pevná vlastenecká skupina, mířící vpřed, šlapajíce po druhých.

 10. Úplně jsi zapomněla na tu největší, totiž fundamentalistický pozdní odboj proti již neexistujícímu komunismu × adorace a následné následné nanebevzetí univerzálního vojáka, někdejšího oddaného slouhy komunistického režimu a nyní profesionálního prostituta Pávka.

 11. Odpověď na otázku “jak se z toho dostat” je návodná a je v rovině trestně-právní.
  Tedy pokud se něco zásadně nezměnilo v klasifikaci defenestrace?
  Zemi bude lépe až Rakušan s ostatní galérkou spočine ve svém slušivém černém pytlíku (není propagaci ničeho ale metaforou).

 12. „jakým způsobe se z těchto sraček dostat?“
  Po 30+ letech budování svobody a demokracie, pilné volbě dle billboardů těch zdaleka nejlepších ze svého středu, rozprodáním za babku všeho co vybudovali naši předkové, likvidací školství, zdravotnictví, zemědělství, průmyslu,… chcete radu jak z těch sraček ven? Po 30+ letech tleskání telat svým řezníkům, vyprazdňování hlav a zjišťování, že patříme na západ? Na to je jediná odpověď – Babo raď!
  Českou kotlinu bude brzo charakterizovat kůrovec, myši, straky a bloudící zombie šmátrající prsty na mobilech.

 13. co mám v blízkém okolí pár lepšolidí tak oni žádným mozkovým traumatem netrpí. jelikož jsou bytostně přesvědčení o správnosti svých postojů, necítí žádnou potřebu korigovat své postoje s realitou, ale neustále mají tendenci vychovávat nás pohanské, nevzdělané a zaostalé individua. jako př. jsem zkoušel ukázat na předvolební kecy nutelliéra a povolební realitu- to je přece normální předvolební rétorika kterou dělá každý zatímco babiš i okamura jen sprostě lžou. vyvoj covidových lží postupně popíranych realitou nebyla lež ale přece postupný vědecký vývoj atp.

  1. a jedna blízká příbuzná ( nesmírně chytrá a schopná – vydělává opravdu hodně peněz), ubytovává místo rodičů ( oni by tam teda zatím ani nešli, ať nevydá jako sociopat) na vejminku ukrajinku ( taky z bohaté rodiny- pracuje v ukr bance celou dobu z čech a její maminka létá po celém světě) tak si na vánoce pouštěli ukrajinské pohádky a na otázku co budou dělat na silvestra nepřekvapila odpověď ,že si pustí ukrajinskou pohádku. pokusil jsem se zažertovat ať si pustí raději klasiku – mrazíka 🙂 nesetkal jsem se s pochvalou 🙂

 14. Podstata zdánlivě dvojího metru je prostá. Vyvolenost! hierarchická uvědomělost a aktualizace. I vyvolenec, který zaváhá měnit nastavení podle ranního zpravodajství AP, je vyobcován. Nejvyšším nastavením vyvolence je kromě pohrdání podlidmi i uvědomělé sledování trendů a pružné přizpůsobování se nejnovější propagandě naznačené poskoky Velkého bratra.

 15. Chybí nám českost. Slováci mají slovenskost, která se projevuje pozdravem “Na stráž!”.
  Navrhuji národní pozdrav “Na stáž!” a místo slabého nutelína dosadit Farského, jako sjednotitele.

  1. Mě by zajímalo, koho by nám doporučila umělá inteligence, kdybychom jí zadali vybrat pro Česko premiéra tak, aby země prosperovala.

   1. vyber nejlepsi premiera pro ceskou republiku, zduvodni vyber
    ChatGPT

    Jelikož mám datový strop znalostí k lednu 2022, nemohu poskytnout aktuální informace o politických událostech nebo osobnostech v České republice. Nicméně, výběr nejlepšího premiéra závisí na mnoha faktorech, včetně politické vizí, schopnosti řídit zemi, komunikace s veřejností a schopnosti spolupracovat s ostatními politickými silami.

    Při hodnocení premiéra by měly být zohledněny následující faktory:

    Vize a Program:
    Jaký je premiérovo vize pro budoucnost České republiky?
    Má konkrétní plán a program na řešení klíčových problémů a podporu rozvoje země?

    Leadership a Řízení:
    Jak efektivně premiér řídí zemi a implementuje své politiky?
    Je schopen zajistit stabilitu a ekonomický růst?

    Integrita a Etika:
    Jaké jsou osobní hodnoty a etické principy premiéra?
    Má premiér transparentní a integrovaný přístup k řízení vlády?

    Diplomacie a Mezinárodní Vztahy:
    Jaké jsou dovednosti premiéra v jednání s mezinárodními partnery?
    Má schopnost reprezentovat Českou republiku na mezinárodní scéně?

    Komunikace s Veřejností:
    Je premiér schopen efektivně komunikovat s občany?
    Jak reaguje na potřeby a obavy veřejnosti?

    Spolupráce s Parlamentem:
    Jak dobře spolupracuje premiér s parlamentem a dalšími politickými stranami?
    Má schopnost dosáhnout konsensu a spolupráce?

    Ekonomická a Sociální Politika:
    Jaké jsou výsledky premiérovy ekonomické politiky?
    Má premiér plány na zlepšení sociálních podmínek v zemi?

    Odbornost a Zkušenosti:
    Jaká je odbornost a zkušenost premiéra ve vedení státu?

    Vyberte si premiéra na základě těchto kritérií, které jsou pro vás a pro občany České republiky nejvýznamnější.

    1. Re: Homér

     Jak správně napsal pan zemedelec, Vinnetou je po smrti.
     Mirek Dušín nikdy neexistoval, nýbrž byl kompilátem několika vzorových postav.

     Zbývá mi už jen sousedovic fenka, která si často a ráda samotná přijde k nám pro pohlazení a zejména pro nějaký pamlsek.

     Jmenuje se Bessy. Nejlépe pak slyší na mé gorolské zvolání – Besa! Ty bestyjo!! – když provede něco obzvláště zábavného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *