18 července, 2024

Lampárna na 5. nástupišti

Vítejte u nás!
Za starejch dob se při hostinách nechali obveselovat zrůdama. Tak do toho
!
Feldkurát Katz

58 thoughts on “Lampárna na 5. nástupišti

 1. A co znamená v práci dařilo? Hajzly se dařilo stavem naleštit?

  A všimni si, že zde neni nic vulgární. Ale stejně to smažeš, co, srabe?

 2. Ty jsi hovno. Škoda, že Ti nemohu dát přes píču. Ale slušně s Tebou? Nikdy…

  A stěžuješ si na cenzuru, přitom se bojíš víc než ti cenzoři na novinkách. To je ta vaše komunita. Nic. Neexistuje. 😉 Srabi jen.

 3. Dnešní případ na to fyzicky rozhodně má…. Bereš setkání 20. 8. v Olomouci pod Orlojem? Budu mit černé triko.

 4. Kde berete přesvědčení, že je vas tolik, když nesnesete cizí názory? Takže je vas nula, bojíte se a prohrajete…. Vsadíme se? Vy zmrdi posraní. 😉

 5. Ty jsi srab. Nesneseš jinej názor. Ubožák. A hovno.

  PS: Pologramotný má Ph. D. v přírodovědném oboru. Tušíš, co to je, hňupe?

 6. Jo… A duševní mrzák je ten, kdo si říká Pithart… Přičemž jím zjevně není. To je teprve mrzactví! To je teprve nula!

 7. Haha… Nejmenuji se Novotný. A okres Šumperk je na severní Moravě, víš?

 8. Tak mě vyhoďte a žijte v bublině… Tady aspoň vidíte, co pro ostatní jste. Mít BAN na tento web, fakt nevím, co bych dělal.

  Teď aspoň konečně vidíte, jaký je pohled na vás. Děkovat byste meli.

 9. Ne, jen jsem šel na web spodiny a rozhodl jsem se být k vulgární. Proč by ne? Možná si uvědomíte, co jste zač… A BAN na tento web by pro mě fakt nebyl trest.

  Chceš do mé mučírny, krávo? A já se směju tobě….

  PS: Vím, ze to bude všeobecné zklamání, ale nechodím do kaváren, jen do hospod…. A i tak vás nesnáším.

 10. Zdravý není po 30 nikdo, to ti řekne každý seriózní lékař. A já mám skoro 40 (překvapení, co hňupi?). Takže jistě jsem nemocný.

  Ale ne duševně. To bych si říkal Vidlák.

 11. Pro pravdu a lásku a prisperitu národa je vás potřeba pozavírat. A to se stane. Je to zak ok.

 12. Hromadně ke všem kriplům:
  1) Nejsem z Prahy, ale ze severní Moravy. Ať se to vám zmrdům zdá sebevíc neuvěřitelné.

  2) Měl jsem v živote přes 200 sexuálních partnerek, takže fakt nejsem frustrován. Vypadám totiž skvěle, třeba mám vsechny zuby…

  3) Umím argumentovat a mluvit slušně. Alr s lůzou to nemá smysl. Stejně vás všechny pozavíráme. Možná bude další volební období vládnout Babiš. Je to smutné, ale je to tak. Ale vy ne. Babiš vás bude zavírat stejně ochotně jako tato vláda. Možná i víc. Protože chce mít zámek ve Francii, ne Rusku. Pochybujete, vy hňupi?

 13. Jen řvaní ubožáka. Nikdy nebudete u moci, protože se s Vámi nikdy nikdo nespojí. Modlíte se k Babišovi, ale ten vámi opovrhuje. Sní o vládě s ODS, ne s tím zpoceným prasetem Rajchlem. Ano, můžete udělat mnoho zla. Ale jste jen hlasitá menšina od hoven, na kterou ani ten Babiš nemá žaludek. Jste nuly. Chudí nýmandi na podpoře. Nic nevlastníte. Děláte za ubohých 35 hrubeš (max.). Babišovi jste víc k smíchu než tomu Fialovi. Hezkou babu jste nikdy nešukali, na to máte malo zubů. Jste dezoláti. Stydím se ga vás.

   1. Když myslíš. 200 mnou mrdaných bab si nestěžovalo.

    Navic, Asii milujete vy. Myslím toho šikmookýho Putina. A malý koule se většinou spojují s Ásií, ty hnoji.

 14. Ale víme frajere. Moc dobře víme. Začne to omezením volebního práva pro údajně pro ty co neumí spravovat své věci, pak to bude pokračovat omezením ke vzdělání a zdravotní péči. No a ve finále takoví Schumacheri a podobní šmejdi budou rozhodovat o tom, kdo má a nemá právo na život. To už tady bylo. Nehledě na to, že omezení volebního práva skrze tzv. majetkový cenzus už se ozívalo z řad TOP 09 a ODS. Se divim, že nemáš na sobě uniformu u AFU a nestřílíš na Ukrajině. Na tokovéto hajzly jsem mimořádně vysazen. Toto je třeba řešit ručně a rázně. Než se to rozleze jako metastázy.

 15. Nulo, nevím proč vedeš ten svůj web o kerém, si myslíš , asi, že je něčím užitečný, ale já ti to povím na rovinu. Si užitečný jen zaprodaným cizákům, kerým alespoň chráníš blboně pře dnormálním myšlením, a normální lidi, kerým o něco de podrazíš nohya svedeš je z cesty do lampárny.

  Ty lumpe podrazáckej.

  Ty si opravdu ubožák, zacházíš s právem vyjadřování jako by to byla hospoda nebo nějakej účet, či tvůj chlívek, gde jezděj tvoje prasečácký vlaky a ty je jako přehazuješ na r(l)ůzné koleje. Nemůžu ani jeden příspěvěk a mimo toho ti tam stádo od rána do večera mele seno v hubě celej den.

  Ale je to vůbec zvláštní sociopatická úchylka. Vést web a ukájet se na něm.

  Máš svůj internotovej stát. Ty rozhoduješ, ty mažeš, no to je prostě totálanálfekál demosgráca k pohledání. Hoď to hned do lampárny. Muheeeeeeee

 16. Nulo, ty seš antisociální týpek. Propaguješ imbecilitu, ňoumy a pičuríny. Pořádné názory ty nechápeš, jen pořádáš hostiny pro klepny, pomluvy a drbny co mají v hlavách vymeteno a druhej den poběží proti mě, budovat korporátní fašizmus. Styď se

  1. Nijak.
   Lampárna zrušena, petrolejová návěstidla nahradila elektrická. Už nikdo nemusí na lampárně čistit cylindry a upravovat opálené knoty.
   🚦

 17. Hele, to má bejt ta ruská ofenzíva, kterou tu před pár dny ohlásil vidlák? A těch dvanáct tisíc mrtvých jsou stateční vlastenci (tj. rusové) nebo nesvéprávní podlidé (tj. Ukrajinci)?

Comments are closed.