22 června, 2024

Lampárna na 5. nástupišti

Vítejte u nás!
Za starejch dob se při hostinách nechali obveselovat zrůdama. Tak do toho
!
Feldkurát Katz

58 thoughts on “Lampárna na 5. nástupišti

 1. Víte dobře, že mi cenzor nedovolí reagovat dvakrát že stejně adresy. Je to od něj velmi statečné 🙂

  Holt jste se ohledně Saudů spletl. To jste přeci věděl, už když jste o nich tehdy psal. Pěkný blog si necháte kazit fakty 🙂

 2. To jsou nářky jak malého dítěte, trapné, nedůstojné.

  1) Jasně se ví, že domácnostem akutní nedostatek plynu nehrozí tak jako tak, takže na 14 stupňů můžete zapomenout.
  2) Je stále pravděpodobnější varianta, že se plyn z Ruska na zimu pustí, než nikoli, tudíž děláte účet bez hostinského a i ten nepřesně, viz bod 1)
  3)

 3. Ještě aspoň dvacet článků o Kláře Samkové! Ne, dvacet, to je málo! Aspoň sto nebo pět set!

  Petr Fiala oslavuje EU a NATO coby největší štěstí a blaho. Vidlák zase oslavuje Kláru Samkovou coby člověka, bez kterého Česko nemá šanci.

  Je to stejně otravné jako Havel (Samková) a jeho pravdoláska (Samkové – zákon je jediná morálka).

  Jestliže jsem se dočítal, že cokoli zákonného Klára Samková prováděla, je tím pádem morální. Tak jsem docela rád, že Klára Samková neprováděla svou morálku za zákonů Třetí říše.

 4. Jak jdou prednášky se stalinistou a vítačem rudé armády Skálou? Předpokládám, že máte úspěch pro změnu u kategorie 70+, co? Petře, ty máš naprosto zvrácenou Bilakovskou mentalitu, vítal bys Čečence zrovna tak jako Lukašenkovy migranty, pokud by z toho Putinovský režim nějak profitoval. Dezinfo konzumuješ s jedinou výjimkou covidu. No asi tě teď zklamu, ale Rusko čeká úpadek bez ohledu na cokoliv, takže s tvým myšlením bych se už raději teď začal učit čínsky, ať ti to pak případně dobře jde a dostaneš dost sociálních kreditů. Předpokládám, že obecně nepreferuješ toleranci pro nepřizpůsobivé živly, takže se Stranou dobrovolně splyneš v nejvyšší možné míře. Blbý je, že asijský rysy si na obličeji nevytvoříš, tak aby ses jednou nestal utlačovanou menšinou a na ty přece patří přísnost nebo jak to je?!

 5. Ruská občanská válka? To znamená, že autor neuznává Ukrajince jako národ a rozhodl o jich, že jsou to rusové.

  V tom se od lidí od těch, které kritizuje.

 6. A ty jsi taky filosof. O mě strach neměj a koukej dopředu, tam co je tabule a třeba se něco dozvíš.
  Pro spoustu zbytečných keců nicek, co ani nedají dohromady spisovnou českou větu, tedy promiňte příspěvků je hlavní téma v trapu.

 7. Oldo Hlaváček, 100 bodov.
  Hele Oldo, nic proti tobě, ale kdybys četl mezi řádky..

 8. Hele Lidi, když už Vidláka schválil i dyslektik Sakura, tak to už je jako od opravdové autority. Fakt!
  Ráno si článek přečetl, celý den o tom přemýšlel a po práci na plantáži mu to konečně došrotovalo. Dobrý!! Sice prý (tedy podle S., a ten to musí vědět) Vidlák nedělá všechno dobře, ale když už nás i Sakura vyzývá, no tak to je hotový – pojďme do toho!

 9. Váš problém to nevyřeší – získáte pár dalších dušiček , ale také striktní distanc od reálně existující většiny, která nepropadla víře ve sv. Vladimíra. Budete mít trochu větší, ale o to izolovanější ghetto.

  Být malý Okamourek je výsledek „… a dopadlo to jako obvykle“. Pitomiovo ghetto je dost velké na to, aby je mohl monetizovat … on totiž moc dobře chápe, kudy běží zajíc.

  Dokud budete všechny s jiným názorem považovat za zmanipulované, budete jen malý (oka)mourek. Když nebudete, zratíte své stávající věrné. Nemáte to jednoduché 🙂

 10. Tak zkuste začít tím, že ve volbách nebudete volit politiky, kteří referendum odmítají. Jenže vy radši Andreje a Miloše 🙂

 11. Tento blog perfektně ukazuje, proč alternativa u nás nic nedokáže (bez internacionální pomoci ruských denacifikátorů). Můžete si samozřejmě zvolit Zemana tlačícího Česko do NATO a podporujícího bomby nad Bělěhradem nebo Babiše panáčkujícího v Langley, ale skončí to jako obvykle.

  Pro Vás je prozápadní většina čechů loutkou v něčích rukou jen proto, že nesdílejí Váš názor. Proto se nikdy ź gheta věrných putinhujerů nevyhrabete.

 12. Cenzura je mazání nevhodných názoru a zakázaných faktů.

  Můžete stokrát psát o tom, že bandera byl nacista (nebyl, nacisté ho zavřeli do koncentráku) nebo že v Mariupolu bojovali potetovaní náckové (kdybyste měl pravdu, tak by jejich záběry okupanti dávno zveřejnili). S denacifikací to byla jen velká lež, nemáte v ruce nic. (Bandera byl zločinec stejně jako Stalin a oba občas s nacisty spolupracovali.) Právě Putin si do svého okolí vybral dugina, který se sám označil za fašistu.

  Já prezentuji názor podložený fakty. Vy prezentujete cenzora zakazujícího fakta.

  Každá totalita potřebuje hájit pravdu cenzurou – ať ohněm na hranici nebo zavíráním novinářů na psychiatrii.

 13. Například pravda o nacistické ukrajině se bez cenzury dokázat nedá. Jak jsem psal minule, kde jsou odhalení nacisté z těch stovek zajatců z Mariupolu? Kde jsou ta jejich nacistická tetování, které okupanti zvěřejnili?? Samozřejmě nikde, neexistují.

  Svou pravdu nemáte podloženou fakty, ale jenom cenzurou. A fakta jsou pro Vás trolení. Mohl bych sem dát fotečku Putina s šohajem, jemuž pak vykouklo skutečné tetování s nacistickými symboly … ale toho se nebojte, to jsou hnusná fakta, která nedopustíte, to by bylo přeci trolení, že?

  PS Tohle už jsem jednou psal a cenzor to okamžitě smazal. Je to jeho práce, fakta nesmí projít.

  Ale jdi, pytlíku. Jméno Bandera jsi nikdy neslyšel? To musí být teda fakt tvrdá cenzura, když o Banderovi nic nevíš.

  Bandera je nacistický válečný zločinec a ukrajinská vláda ho prohlásila za národního hrdinu. Jaký jiný důkaz o ukrajinském nacismu ještě potřebuješ?

  A s tou Putinovou fotkou se jdi vycpat. Klidně ji sem dej, a přidej mi k ní, prosím, ještě nějaké své foto, třeba z dovolené. Já sem pak dám fotečku, jak ti šohaj s nacistickými symboly vytahuje z nosu atomový reaktor.

  Bože můj! To tvůj řídící důstojník fakt nemá k dispozici někoho chytřejšího? – Chvíli tě tu nechám, kdyby ještě někdo přišel číst, a pak půjdeš, kam patříš.

  Zakladatel

 14. Přesně tak – každý s nevhodnými názory je škodič, jehož cenzurování je bojem za pravdu!

  Tohle je lepší než Kojzar.

 15. Ukrajina osm let střílela na Rusko , které se letos jen brání útoku Ukrajiny.

  Německo nezaútočilo na Polsko ani v roce 1938 ani 1939, jen se bránilo polskému útoku.

 16. Takže Rusko nezaútočilo na Ukrajinu? Autor jde přímo k věci – příště se dozvíme, že Německo v roce 1938 nezaútočilo na Polsko a neobsadilo předtím Česko.

  Útočníkem není ten, kdo pošle tanky a uragány do sousední země, ale někdo jiný. Osm let na souseda střílíš, ale nejsi útočník. Obklíčíš jeho hlavní město, ale nejsi útočník. Rozstřílíš Mariupol, ale nejsi útočník. Expanduješ své impérium, ale nejsi útočník.

  Cenzura je demokracie, lež je pravda, svoboda je otroctví.

 17. Názor o tom, že denacifikace byl od počátku prázdný žvást kryjící dobyvačnou válku se nehodí. Chápu.

 18. Sorry, ale jasná většina voličů vždy volí prozápadní partaje.

  Budete muset vyměnit voliče a zcenzurovat debatu.

 19. Práce pro cenozora, bez něhož se skutečně svobodná debata neobejde.

  Opravdovou svobodu přeci musí někdo řídit!

 20. O tom rozhoduje jen říšský kancléř. A denacifikuje východníi mperátor.

  Slova bez významu zničehonic vadí? Co tak najednou?

  A teď práce pro cenzora: nevhodný názor nesmí projít!!

 21. Je milé, jakfandové Cirhotika – který při návštěvě Orbána neměl páru, s kým mluví – fundovaně hodnotí starouška Bidena 🙂

 22. Lid dnes bojuje proti prohnilému západu, který nám rozkradl národní majetek. Ovšem lidi ten západ zvolí, kdykoliv jsou nějaké volby.

 23. Jistě. Všichni za mnou, zpátky ni krok.

  To bylo opravdu sebenaplňující se proroctví! Obdivuhodné, skvělý odhad!
  Zakladatel

 24. Blíží se čas exportu do ruska. Něco těžších lehce nestaiblních prvků. Doprava bleskurychlá, příjemce nestihne ani knoflík zmáčknout.

  A i kdyby ano, stále lépe, než s putinem za zády.

Comments are closed.