18 dubna, 2024

Krvavá Viktorka končí ?

Victoria Nuland byla odejita z amerického ministerstva zahraničních věcí, kde zastávala post náměstkyně ministra pro východní Evropu. Americká diplomatka při ukrajinském Majdanu 2014 proslula názorem „Fuck the EU“ a rozdáváním pirožků zmrzlým a hladovým demonstrantům na náměstí.

A poté z pozice „americké specialistky na SSSR a Rusko“ přivedla k moci novou ukrajinskou politickou partičku a vládu oligarchů a mafiánů (Jaceňuk, Kličko, Turčynov, Porošenko, Tymošenko ad), vše podle notiček USA.

Další signál, že hodně lidí v USA už si uvědomuje, že ten ukrajinský experiment s převratem na Majdanu směřuje do ******

Uvidíme, kde se Nuland vynoří příště. Nejlepší by bylo, kdyby odešla do důchodu a z politiky zmizela napořád.

35 thoughts on “Krvavá Viktorka končí ?

 1. Markvart: „Za hlubokého mlčení českých presstitutek, rezignovala na svojí funkci státní podtajemnice pro politické záležitosti (náměstkyně ministra – de facto post č. 3 na ministerstvu zahraničních věcí Spojených států amerických) Victoria Nuland.“

  https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/markvart-victoria-nuland-konci-dosli-ji-ukrajinci-na-fronte/

  „Je konec, teď už bude následovat jen „damage control“ a zakonzervování konfliktu. Výsledkem jsou statisíce mrtvých a zmrzačených vojáků a ekonomicky i morálně zničená země: A není to Rusko, kterému to slibovala.“

  Ano. V pekle pro ni mají připravený kotel, doufám, že olej vře.

 2. Podle mne,Nulandova se vrhne na prezidentskou kampaň, to by vycházelo na viceprezidentku Bidenovi.Jak víme Harrisonová úplná nula,neprokázala zadních schopnost pomoci Bidenovi.

 3. Když se chcete ve státní správě někoho zbavit, tak, tak ho povýšíte. Po náležitém uklizení z očí veřejnosti, se někde vyloupne obyčejně výš a za lepší plat, o takový talent skutečně obavy mít nemusíte.
  Ona není ta co situaci (z pohledu USSA pokazila), spíše dobře připravila.

 4. Kde se Nulandová vynoří příště???

  Nejlépe z kotle v pekle.

  Za tu krev statisíců mrtvých na rukou by to tak mělo být.

 5. Spíše by mě zajímalo, proč a kým (v pozadí) ji bylo zřetelně naznačeno, že končí. Co vadilo? Její hlavní heslo „Udělat Ameriku opět velikou“ přece je i heslem předpokládaného nového presidenta Trumfa.

  1. Vyhraje to Bidet, jako minule. U nás taky skokově přibyly hlasy pro ods.. A tak je to spravně, tak to ma byť.

   1. Proč má ten Ladík vždycky pravdu. Bidenova křivka
    ( výrazný kolmý růst počtu hlasů v jednom čase )byla i minule proč by neměla být teď. Dohnat a předehnat. Takže Biden až do rakve.

     1. Vekovy rozdil neni velky, ale Doník pořád dokáže mluvit spatra celou půlhodinu a neztratit přitom nit. Bidet uz ma problem precist z papiru povidani na pet minut a dotazy novinaru se nekonaji. Pak odejde jednim smerem, nekolikrat se otoci a diky postrkovani personalu konecne zamiri ke spravnemu vychodu.
      Zjevne priznaky starecke demence, plete si vlastni deti a za rok uz nebude schopny vubec niceho.

      1. To se říkalo po jeho zvolení taky, že po půl roce ho ze zdravotních důvodů odstaví a nastoupí Rudá Kemala.

  2. ač-li nešlo o heslo a kdo vá co provedla
   „Nulandová navštívila dne 7. srpna 2023 africký stát Niger. V jeho hlavním městě Niamey jednala s představiteli vojenské junty, která uchopila moc v této zemi. Jak sdělila televize CNN, za nigerskou stranu se setkání zúčastnili šéf armádního štábu Moussa Salao Barmou a tři další důstojníci. Nulandová později označila tyto více než dvouhodinové rozhovory jako „velmi otevřené a chvílemi velmi obtížné“.[17]

   Dne 5. března 2024 odstoupila Victoria Nulandová s okamžitou platností ze své dosavadní vysoké funkce na ministerstvu zahraničí Spojených států a odešla do důchodu.

   Čas ukáže

  3. Přesně, tahle odporná osoba tam přece byla i za Trumpa, podle mého také je jen uklizena ale škodit někde bude dál. Je prospěšná jak Bidenovi tak i Trumpovi.

   1. V hehám „profesním nekrologu“ se píše, že působila na ministerstvu zahraničí pod šesti prezidenty a 10 ministry zahraničí. Kromě jiného Nulandová působila v bouřlivých devadesátých letech na americké ambasádě v Moskvě a byla ve městě během pokusu o převrat proti bývalému ruskému prezidentovi Borisi Jelcinovi.

    1. Napsal sem prispevek ,zase vo tom co si nikdo nepovsim v souvislosti ,
     ale , ten zmizel ihned.
     Snad rychleji nez ta Nuland .
     Hadam , ze osoby opozice , ktery takhle uspesne mazou, dostanou funkce
     ministra informaci a cenzury. V pristi vlade .
     Uz ted se osvedcili. Nic jim neunikne.

  4. Nyní pro ně nastal čas končit, jak ostatně dali sami najevo. Tato osoba je však příliš aktivní a takto bude bezpečně neutralizována.

  1. Přesně tak, ta už má jistě další úkoly, které smrdí až sem. Ona je takový mladší klon Tlusté Majdy, ta také škodila dokud nezdechla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *