13 června, 2024

Ještě do nás nestřílejí

Můj tatínek se o mě bojí. Sice zpravidla souhlasí s mými názory a často jsou to jeho postoje, které pak promítám do svých článků, ale je to už starý pán, nepřišel o schopnost imaginace a tak si dovede až příliš barvitě představit, co všechno se mi může stát. A co, jen mně… co se může stát celé mé rodině. „Uvědom si, synu, že pánové nahoře mají celé týmy lidí, kteří nemají na práci nic jiného, než po tobě jít, čekat na jakékoliv tvoje klopýtnutí a pak tě zadupat do země. Kdyby šlo jen o tebe samotného, ale ty máš velkou rodinu a dopadne to i na tvoje děti.“

Mám si prý vzpomenout na Chartisty… Také se tak snažili, také tak křičeli, také bojovali proti režimu, ale nakonec se to sesypalo úplně z jiné strany, až prostě přišel čas (a Gorbačov). Co jim ten odboj přinesl? Pouze zničené rodiny i zničené existence. A když pak přišel Plyšák, najednou byla Kotlinka plná disidentů a být Chartistou už nebyla žádná kvalifikace. Navíc se ukázalo, že staří komunističtí ministři byli asi o 200% kompetentnější než ti porevoluční. Narozdíl od těch nových, ti původní měli pro ministerskou funkci nějakou kvalifikaci.

„Představ si, synu, kdybys takhle psal třeba v Mexiku… proti narkobaronům. Myslíš, že bys byl ještě naživu? Nebo, ať nechodíme tak daleko, podívej se do Francie… cekneš tam proti muslimům a oni tě prostě zabijí. Dělají to novinářům i učitelům.“

Já na to tatínkovi vždycky odpovídám, že ve Francii se také dalo psát a mluvit o muslimské migraci. Před dvaceti roky… Hrozilo za to zhruba stejné nebezpečí, jako když o tom dneska mluvíme tady u nás. Hrozila za to dehonestace od liberálních médií, hrozilo za to popotahování po soudech… člověk schytal nějaké ty střely ze sračkometů… ale nehrozilo, že přijde nějaký Abdul a vystřílí celou redakci Charlie Hebdo. Nehrozilo, že ubodají učitele ve škole. Nehrozily školní rvačky, u kterých by museli asistovat těžkooděnci.

Škoda, že se před dvaceti roky nenašlo ve Francii víc odvážných, kteří by ustáli mediální dehonestaci a byli ochotni riskovat alespoň to malé nebezpečí v podobě místních Igorů Střížů. Škoda, že se v Německu nenašlo víc takových, kteří by byli ochotni podstoupit mediální lynč, v době, kdy se schvalovala stavba velké mešity v Kolíně nad Rýnem. Škoda, že se nenašlo víc takových, kteří byli ochotni riskovat popotahování po soudech a byli ochotní smířit se s ostudou ve svém okolí.

Škoda že Wilders v Holandsku nepřišel o mnoho let dříve. Škoda, že neměli dva Wilderse, nebo deset Wildersů. Škoda, že nepřišli v době, kdy se ještě dalo něco dělat, kdy mělo smysl se bouřit a snažit se změnit své úděly. Škoda, že se v Evropě nenašli lepší politici v době, kdy se dalo s Ruskem mluvit a kdy Putin neměl tolik sil, co má dneska. Škoda, že se našlo tak málo odvážných, kteří by poukazovali na mediální lži ohledně Majdanu.

Tehdy se ještě mluvit dalo. Nebezpečí bylo malé, tehdejší Rakušanové ještě neměli vybudované svoje K.R.I.T.y, ještě nebylo tolik strážců jediné pravdy a tolik inkvizitorů, kteří jiné názory potírali. Hrozil především mediální lynč a posměšky od sousedů.

Pro Francii, Německo a nejspíš i pro Brusel je teď už zřejmě pozdě. Obrovskou loď neotočíte na místě. O změně kurzu mělo smysl mluvit, dokud nevjela mezi ledovce. Tehdy byla záchrana víceméně snadná… jen nebylo dost těch, kteří měli odvahu ke vzpouře, i když se jednalo o vzpouru v mezích ústavy.

Vždycky tatínkovi říkám, že ještě tady ty africké a syrské inženýry nemáme. Ještě nestaví největší mešitu v Praze. Ještě jsme nepřijali euro. Ještě tu máme soudce, kteří ty dezoláty občas i osvobodí. Ještě máme právniky, kteří dezoláty obhajují. Ještě jsme nevyhlásili válečný stav, ani jsme nikomu nevyhlásili válku. Ještě pořád jsme ve fázi, kdy se lidská rozhodnutí, vtělená do zákonů, dají jinými lidskými rozhodnutími zrušit. Ještě jsme nevypnuli jaderné elektrárny. Ještě pořád k nám Družbou ta ruská ropa teče.

Ještě pořád nám hrozí především mediální shitstorm. Ještě pořád nás mohou zavřít až po soudním procesu. Ještě pořád jsou policajti spíš na naší straně, než na té liberální. Už jsou sice šmejdi, kteří si na základě mediální masáže před námi uplivnou, ale ještě pořád naši přátelé pro jistotu nepřecházejí ulici na druhou stranu, aby neměli oplétačky s úřady, že se s námi byť jen potkali.

Ještě pořád se dá tomu nejhoršímu zabránit.

Kdy jindy se o to pokusit, než teď? Nikde není řečeno, že se v EU najde nějaký Gorbačov, který to rozpustí sám. Také se může najít nějaký Mao ce Tung, který tváří v tvář hospodářské krizi vymyslí Velký skok. Může se najít také nový Hitler. Že se Sovětský svaz pokojně rozpadl, není žádný precedens, aby se pokojně rozpadla i EU a stačilo jen sedět na gauči a sledovat to s popcornem v ruce. Podívejte, jak dopadla Ukrajina… Tam také nejvíc lidí prostě jen stálo stranou a nic neříkali. Fronta se jich teď ale neptá, jaký měli názor… ruské granáty rozšmelcují všechny. Bylo jim houby platné, že s kýblem popcornu čekali, až se ukrajinské naděje na NATO a EU neuskuteční.

Ještě do nás nestřílejí. Ještě máme celkem široké možnosti, se bouřit a tlačit na vládu. Ještě pořád nás všechny nezablokovali. Ještě pořád máme čas svůj osud změnit. Ještě tu nejsou miliony lidí, co požadují šaríju. Ještě nemáme sousedy, kteří vůči nám mají územní požadavky. Ještě tu není lágr na politické odpůrce a dokonce tu ještě nikdo neruší veřejnoprávní televize, jako v Polsku.

Ještě nám vládnou neumětelové a pitomci. Představte si, kdyby tam místo Rakušana byl někdo, kdo by to opravdu uměl. Nějaký skutečný sekáč, co se nezakecá. Představte si, že by Fialovy priority uváděl v život někdo doopravdy schopný. Třeba Kalousek. Představte si, že by na ministerstvu obrany neseděla hysterka, ale někdo, kdo by nás do války s Rusem vedl chladně, plánovitě a hlavně schopně.

Naše riziko je sice nepříjemné, ale pořád ještě malé. Naši předci riskovali mnohem víc a platili svojí lásku k národu krví. Proti nám zatím stojí Pečínkové, Šafrové, Šídlové a Taberyové. Stojí proti nám Střížové. Ještě proti nám nestojí novodobý K.H. Frank ani Emanuel Moravec. Zatím po nás jen střílejí slovy a to se dá vydržet.

V poslanecké sněmovně je pořád ještě 91 poslanců, kteří nejsou s vládou. Pořád ještě se voleb účastní i strany, které slibují prosazovat naše vidění světa. Pořád ještě jsou volby tajné, je tam plenta a nesedí tam dvoumetrový bouchač, abyste si vaší volbu rozmysleli. Pořád ještě se hlasy sčítají přímo ve volební místnosti ručně, pořád se vyvěšují výsledky voleb za každou volební místnost a pořád se dá sčítání překontrolovat.

Teď ještě stojí za to, mít nevymáchanou hubu. Stojí za to, se pokusit. Pořád se dá situace zvrátit, aniž by se muselo dělat stěhování národů nebo nějaká moderní hekatomba. Ještě nás nechytají verbíři na ulici a neženou nás do války na východní frontě. Stojí za to, se bít. Stojí za to, chodit po demonstracích, stojí za to, krást učitelům stávku, stojí za to, odhalovat zbabělé (Sebe)Středuly. Stojí za to, se pokoušet domluvit, stojí za to, objíždět sály, stojí za to, dělat alternativní média, stojí za to, vytvářet komunity a stojí za to, vybízet druhé k odvaze.

Dlouho už to nepotrvá. Situace se zhoršuje. Co neuděláme teď, to prostě nebude.

Do roku 2024 vám všem přeji, abyste ještě věřili v možnost změny. Abyste měli odvahu, sílu i vytrvalost, abyste byli dostatečně velkorysí k chybám těch, kdo se učí nést na hrbu odpovědnost za tento národ. Přeji vám sílu, zvládnout jedovaté šípy majnstrýmových médií. Přeji vám, abyste měli doma dostatečné zázemí, abyste se mohli dát na odboj a abyste ho vydrželi dělat co nejdéle.

Ještě do nás nestřílejí, ještě stojí za to bojovat. Do roku 2024 nám všem přeji hlavně odhodlání. Budeme ho potřebovat.

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí a podpořit vlastní národní občanskou společnost, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý, kdo pošle alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat knihy, trička, samolepky a odznaky z nabídky.

133 thoughts on “Ještě do nás nestřílejí

 1. NENI PRAVDA,ŽE DO NAS NESTŘILEJI.POLICEJNI STAT VYCHOVAVA NA tzv HUMANiTNICH UNI.

  Na první prioritě nenávistné neomarxistické ideologie pro nynější studenty humanismu,kteří splňují jejich jen 6 priorit jimiž banksteršti plánovači digitálního koncentráku řídí své GŘtv pomatené voliče .kdy budou jejich voličum a to každému extra jako na rampé SS koncentráku vstřeleny digitální čipy ,které jsou potřebné zejména pro instalaci jejich SATANISTICKÉHO režimu CBDC v tomto případě už moderního digitálního koncentráku ,kdy má nejprve zmizet peňežni hotovost představující ještě dnes zbytek svobody,!
  ANOfert už zajistil svou nominaci Ďoury a prostřednictvím Serešovy Evropské Komise nikým nevoleneho orgánu podobnému politbyru komunistu ,aby byla uvalena ta plánovaná totální cenzura 🐸👹☠️🤐a na 6 prioritě budou voliči této pétikoalice vrženi touto neomarxistickou vládou do zákopu ničive války a to od prvního okamžiku ,jak se to dozvídáme v televizi s rozhlase,které si ještě k tomu platíme jako její voliči sami , od vlády hruzy NO NI?

  Aničko voliči stále nechápou,že budou muset akceptovat jejich SSSV tj Sjednocené Síly Společenství Voliču a dále budou tahání sprostým zpusobem za NOS,což prý je zkratka pro fingovanou Národní Občanskou Společnost která existuje jen jako kakofonie Ry jen vepřových názoru , už 35let je prý reprezentant a mistr
  světa ve skoku na špek a nikdy nesmí policejně zakázaný plán PNZ potřeb tj skvělý Plán Národní Záchrany a potřeb ,před ideologii vládního neomarxismu,kterežto mezi nás nahánějí plem ,plem psavci matstrimu.
  SV tj Společenství Voliču tak proudí dírou,zanechanou strejdou Marxem v jeho bohužel tím pádem hnijního KAPITALU marxismu,kdy dělníci zmizeli a nahrazuje je nyní vrstva funkcionarskych buržoasnich prizivniku živici se prodejem lukrativních nemovitosti a sbiraniko té nejhorší spodiny kavárenských povaleču,kteří zahájili pochod institucemi , aby tuto divesantskou činnost předváděli ve straně Piratu ,kteří mají zločin už ve svem názvu a doufají,že je krokodýl kapitalismu bez přivlastku sežere jako poslední ,když mu vlezou do zadnice a budou volit bývalé členy komunistu za presidenty a pohlaváry Ústavního soudu.
  Fuj,fuj fuj to je policejním státem vychovaný hnuj,který už vystřílel svve vlastní komilitony a oni tomu ještě budou tleskat namísto požadavku změny vadného rezimu💥🤩🍀👣🙋🛠️

  PS:Zas to neodešlo z kaslíku bo je to ostrá maďarská paprika tak jsem to napsal znova a opravil

 2. NENI PRAVDA,ŽE DO NAS NESTŘILEJI.POLICEJNI STAT VYCHOVAVA NA tzv HUMANiTNICH UNI.

  Na první prioritě nenávistné neomarxistické ideologie pro nynější studenty+++ humanismu**,kteří splňují jejich jen 6 priorit jimiž banksteršti plánovací digitálního koncentráku řídí své voliče .kdy budou jejich voličum a to každému extra jako na rampé SS stanoveny digitální čisla,které jsou potřebné pro instalaci jejich CBDC digitálního koncentráku ,kdy má nejprve zmizet hotovost představující zbytek svobody,ANOfert zajistil nominaci Ďoury a prostřednictvím Evropské Komise nikým nevoleneho orgánu podobnému politbyru komunistu ,aby byla uvalena ta plánovaná totální cenzura 🐸👹☠️🤐a na 6 prioritě budou voliči
  této pétikoalice vrženi do zákopu války a to od prvního okamžiku ,jak se to dozvídáme od vlády hruzy NO NI?

  Aničko voliči nechápou,že budou muset akceptovat jejich SSSV tj Sjednocené Síly Společenství Voliču a dále budou tahání za NOS,tj prý Národní Občanskou Společnost která existuje jen jako kakofonie názoru ,která už 35let je prý jen mistrem světa ve skoku na špek a nikdy nebude uznávat PNZ potřeb tj Plán Národní Záchrany před ideologii vládního neomarxismu,která mezi nás voliče SV proudí dírou,zanechanou strejdou Marxi\em v jeho bohužel tím pádem hnijního marxismu,kdy dělníci zmizeli a nahrazuje je nyní vrstva funkcionarskych buržoasnich prizivniku živici se prodejem lukrativních nemovitosti,které možná patří nám LIDU a nechtějí se tady mezi námi objevit, aby tuto divesantskou činnost vysvětlí nám jejich voličum NAROVINU a ne volbami jejich bývalých členu za presidenta a pohlavára Ústavního soudu.

  1. Chyby v našich komentech jsou způsobeny záměrně a to Piráty z úderek kavárenských povaleču,kteří se vnucuji do klabostnic a jsou k tomu školeni na universitach a školach k demolici jakýchkoli —- pravěkých***(to pravěkých tu **hlasovali** neopravidelným zpusobem ti piratšti neomarxxisticti nositele vrazednych pry humanitatnich ideoliogii ,(má tu moc být ***vpašovali ***místo hlasovali ) místo ,aby zastávali názory z naších husitských tradic,které začínají povstávat znovu z popela jimi ničené pravdy a to prý bude teď navěky vadít jejich přizivnickemu životu v máma hotelích.🐸🥒💥

 3. Vidlaku,
  je jeste opravdu cas verit ve zmenu? On ten nutela se sice tvari priblble, ale on sedi za volantem kamionu a furt jede. jede, kam mu porucili. nejaky dav kriklounu u cesty asi vnima, ale on ma instrukce a volant v rukou. neni uz na case aspon prostrilet mu gumy?

   1. francie je dobry priklad. ta zila ctyrista let ze svych zamorskych latifundii. jejich parnik se asi nezadrzitelne potapi, tam uz nepomuzou ani davy vidlaku s mocuvkou v ulicich parize. u nas jsme vzdy zili z toho, co jsme sami vyprodukovali. onehdy jsme se oblikli do kombinez s napisem pravdaalaska proti lziatd a NATO jsme prisli o vsechno. mame krasnou zemi, ale pokud ji nebudeme branit, zmizi nam. aspon ty traktory a lejty tu jeste nejake mame. je potreba dostat je do ulic. potrebujeme vidlackou uderku, potrebujeme vidlaky.cz

 4. První letošní konspiračka. A nemohl být ten útok na Bělgorod dohodnutý se zámořským vývozcem demokracie? Vyprovokovat Rusa k nějaké nepředloženosti?

 5. Dopředu bych chtěl říci, že tatínkovi pana Sterzika se vůbec nedivím, že má strach o svého syna a jeho rodinu a dopředu taky říkám, že bych se vůbec nedivil, kdyby to Vidlák prostě zabalil a stáhnul se do trochu zpátky.
  Jak říká Vidlák: zatím je ještě čas s tím něco dělat, ale kde začít? Doposud jsme všechno trpně snášeli, doslova jak ty ovce a občanská poslušnost nás zavedla do slepé uličky, lépe řečeno do brusele. Je na čase vyhlásit občanskou neposlušnost. Po té, co jsme se nechali dobrovolně napíchat nějakým sajrajtem, tak v současné době si necháme dobrovolně vyplachovat i mozky myšlenkou, že jsme ve válce. Pokud se dnes chceme dostat z místa, musíme jako národ odmítnout tuhle válku vedenou USA a Bruselí proti Rusku a to mimo jiné znamená odsoudit frašku např. pana Dědka https://www.sunfin.cz/posilame-darek-putinovi , odsoudit osoby které se na tomto zločinu spolupodílejí a donutit zmíněné osoby k zodpovědnosti na zločinech , které tyto zbraně přinesly a přinášejí. Tohle by byl začátek.
  Bohužel tohle všechno zase naráží na volby a na naše spoluobčany, kteří tohle politikům umožnili. Proto se pořád točíme v bludném kruhu, protože 108 hlasů v poslanecké sněmovně všechno válcuje a za chvíli si došlápnou i na nás. Pokud má Vidlák uspět, bez naší pomoci to nepůjde, ale zase narážíme na ty překážky jako je naše anonymita, paní domovnice, bytná, vedoucí, šéf, nadřízený a naše předposranost být viděn, nebo slyšen.
  Zatím jediný, kdo tady zvednul prapor za nás všechny je Vidlák a my tady zatím jenom kejháme.

  Každý boj za dobrou věc má svého vůdce, ale vůdce bez vojska je dopředu ztracen.

  1. Hodnot odporu se zdvihá upálením (Hus, Palach) nebo ukřižováním (Kristus, Kubišová,, Svěrák, Havel, Pavel…).
   Ubití Uhlovo Šmída zvedla miliony chvilek pro demokracii od gaučů a lenošek k národnímu odporu.
   Dnes nějaký upálený, umlácený, ukřižovaný justicí, nikoho z lenošek za dotace EU nezvedne.
   Ani nějaký fotbalový kmotr sice zvedne davy k demonstraci, ale nikoliv k obálkám s jeho jménem.
   Neznám v okolí slušné a poctivé politiky, které bych chtěl poslat s mým hlasem do parlamentu, do senátu, do Nejvyššího Evropského Sovětu.

  2. Vidlák si zvedá prapor jen sám za sebe a za takový jako vy.

   Čas na občanskou neposlušnost byl dávno, ale on prosazoval občanskou poslušnost.

   Tak ať se teď předvede. V nejhorším umře za svou věc a bude zapsán zlatým písmem do dějin národa.

   Tatínek se měl starat daleko dřív.

  1. Generál/praessident (podle vzoru motor/generátor) perlil. Kolářova fazóna. Líbivý šáša a převlek? V ČR (nekrást tady) zatím žlab vysoko a benál laciný, takže se nic přece neděje. Stádo poslušně smrdí (a spořádaně pravicuje) v tom rohu ohrady, kde ho chtějí mít kolářové, resstitučníci, privatissačníci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *