21 dubna, 2024

Evropské peníze prý budou do Palestiny proudit dál. Hlava nehlava.

Komise sice jednoznačně odsuzuje teroristické útoky, které o víkendu provedl Hamás proti Izraeli, nicméně oznamuje, že zahajuje nikoliv generální stop, ale „naléhavý“ přezkum pomoci EU Palestině.

Komise prý přezkoumá, zda bude ve světle změněných okolností na místě nutné upravit její programy podpory palestinskému obyvatelstvu a palestinské samosprávě. Přezkum se ovšem netýká humanitární pomoci poskytované v rámci evropských operací civilní ochrany a humanitární pomoci (ECHO). Tak to by asi chtělo všechno, ne? A ne zkoumat, ale opravdu zastvait. Kompletně. Protože evidentně ty naše evropské miliardy tak úplně humanitárně na tomto území nepůsobí. Pokud bychom se tedy nechtěli inspirovat například humanitárním bombardováním Jugoslávie….

Mezitím palestinské hnutí Hamás vyzvalo podle katarského mediálního domu al-Džazíra ke „generální mobilizaci“ na podporu palestinského lidu všem muslimům na celém světě. Co to znamená, si asi dovedeme představit, ono nám to už párkrát to náboženství míru ukázalo. A že jich tu po Evropě je. Tedy spíše, že jsme si jich sem naivně pozvali….

Takovou malou ochutnávkou nám budiž to, jak teprve patnáctiletý chlapec na berlínském gymnáziu napadl učitele, který se v areálu školy pokusil zabránit oslavám sobotního útoku Hamásu na Izrael. Podle záběrů ze sociálních sítí student kantora nejprve udeřil do hlavy a následně jej kopl do břicha. Učitelé jsou bezradní, protože blízkovýchodní konflikt už logicky prorostl až do školních lavic. Nahlas se o fantaziích žáků, mezi kterými údajně byly i násilné fantazie o vyhlazení a zničení Západu ale moc nemluví z obavy před obviněním z rasismu.

To je báječné že? Tady miliony lidí sní o zničení Evropy a principů na kterých stojí a Evropa si to ještě hodlá dál svými horko těžko v krizi vydělanými miliardami platit. Miliardami od lidí jako jste vy, nebo já. Od lidí, kteří budou první na ráně v případě, že se něco semele. Bruselské ani naše elity za zdmi a ochrankami svých kanceláří a prominentních škol pro své děti to opravdu nebudou.

69 thoughts on “Evropské peníze prý budou do Palestiny proudit dál. Hlava nehlava.

 1. Ó, my jsme si islamisty nepozvali,
  to je kalergismus Serešů a Švábů! Stejně jako současná cinklá akce v Gaze, další organizovaný zločin košer eugeniků!

 2. Doporučuju autorce, aby se podívala na zpravodajství Al Jazeery. Uvidí, jak rajský je život v pásmu Gazy – za naše prý peníze. Výživné jsou i doprovodné snímky. 500 000 lidé bez přístupu k jídlu,, protože OSN muselo kvůli blokádě zavřít svá potravinová centra, jak potvrdila jejich ředitelka. 40 % zásob vody, kteroužto izraelský ministr obrany Yoav Gallant poručil pro Gazu zablokovat, bylo zničeno při bombardování. 830 mrtvých a 4000 zraněných je samozřejmě neště málo. Málokdy se Izrael spokojí s menším než desetinásobným rozdílem v neprospěch Palestinců. Jistě, Hamás to tak chtěl, to je univerzální zaklínadlo. Ministr obrany nařídil zesílit útoky, zakže kýženého poměru nejspš dosáhnou. Jediný hraniční přechod do Egypta je bombardován a Egypt nechce zasahovat. Netanjahu vyzýval občany Gazy k odchodu, i když dobře věděl, že nikam jít nemohou. Jak se tomu říká…. genocida? Nemám ČT – ale ukazují snímky z Gazy? A teď mi řekněte – co si tím Izraelci dokážou? Že jsou lepší než Palestinci? Zachrání to Evropu?

  1. Jasně,
   Aškenáz Chazaři zachraňují Evropu každý den. Svými perverznostmi. Tak jako SSoudruh Gallant v Gaze podlidi (ten blb jen trousí, co má uloženo z Talmudu). S košer Chazary a islamistickým a grýndýlovým obohacením Evropy až do propasti!

  2. Mozna by bylo nejlip napsat , kdo sou to ty co, „chceme“.
   Kdyz sou obavy jmenovat ty, „Chceme“. Nebo neschopnost novinaru ,publicistu a akademiku informovat aspon trochu pravdive.
   Vo aspon nejaky skutecnosti.
   Asi uz zadna nezbyla.
   Ktery zak /nedulezitej detail/ ,napadl ucitele, /vrazdi se furt pryc ,ale nic vo tom/,
   se taky nevi. NIc nikdo /vetsina tech „nicnikdu a chcimiru“, ktery nikdy nevedi jak/, nevi a pisou furt pryc. Se nedaji zastavit.
   Ty MY taky ve dne v noci radi jak cerna ruka.
   Rozsirena masova otrocka mentalita vladne. Pohodlnost snoubena s yntelyfrekvenci..
   Otrok samozrejme automaticky pracuje s nejmensim vynalozenim namahy ,
   ale date mu ucne a muze se strhat , jak ucne poucuje /i v poledni prestavce se poradne nenazere/, kazdej otrok je taky otrokar, protoze byl otrokari vychovanej a vzdelanej do otroka a potom automaticky otrokare napodobuje. A nic jinyho neumi ani nechce. Politik, ing, dochtor, mgr , magor , jsou asi nejhorsi. Sou vsude.
   Driv byly ty morovy epidemie , nebo aspon chripkovy..
   Kolem covidu jsou predevsim hejna medialnich dochtoru a politiku.
   Dlouho ,predlouho vzdelavanych..
   Ale jde o evropske penize /penize vodkud a kam jdou z evropske a kdo je vede a nebudou to banky , asi ne, urcite ne,lepsi nemenovat /, to jako vo penize ,
   co si nekdo nasetril matrace ,nebo co? Asi.
   Zase Velkej detektiv , je na stope velkyho zlocinu a patra , ale nevi ani jakyho /nejakych nejakych evropskych penez a kde se vzaly a kolik jich asi bylo , 5 euro nebo vic?/, a vo co de.
   Konkretni udalosti zmizely a utopily se v hlubine bahna , nikdo nic a
   vsichni vedi vsecko.
   Nikdy v dejinach lidstva se tolik udalosti nevyskytovalo a nic o nich s bezednou prazdnotou nenapsalo , nestudovalo se pilne miliony let v davech,
   milionu studentu dejin napr.
   Studujou celej zivot valecny skoly a valky a pak vsecko akorat proserou.
   A neprofesorovalo z ucebnic na nescetnych poucovacich ustavech ,
   vetsinou pro choromyslene profesory a docenty a ty emeritni.
   Opatrenych diplomorem a diplomaty. Permanentni stada v bezzubych OSN.
   „Empite strikes back“. Vyssi moc se msti za nejhorsi imbecilitu vzdelani..
   Ovsem leky nejsou porad ,jako kdysi v Iraku a konkretni zodpovedny osoby porad pilne pracujou ve funkcich , nikdo se beda ,konkretne nezepta…
   Ani jeden lek ,kterej neni ,politika ,urednika , dochtora , novinare a nikoho nezajima.Zato je tsunami dochtoru , Greta je taky dochtor a este mozekrat bude..
   zato je konflikt v Gaze. Normalni lidskej rozum je patricne a nenavistne
   zatlacenej a pronasledovanej co nejdal. To jedine , na co mysli ,by jim slo…

  3. Doporučuji zjistit, o jak velké částky z EU se jedná.
   Proti podpoře z arabských zemí je to jen plivnutí do moře.

  4. KoZa jedná poněkud schizofrenně, Palestincům posílá prachy, ale stojí na straně Izraele,od Rusa napřímo plyn nekupuje,ale kupuje ho skrz kšeftaře ze všech stran a řádně mastnej.

  1. Proc si projevy nevezmete domu a nevopakujete si ty dulezity kecy pelledebilu , doma..Proc ste a musite bejt aktivista v neustalym sireni slovenskych a jinych aktualnich hovadin , vsude , dete radsi past kravy ,
   proc se musite na ty kecy porad lepit a jeste jinde , jako se lepi ted ,
   aktivni hovna na silnici.
   Jako nejakej svazackej aktivni nastenkar v propagaci ideodebilogii …
   Umejte si nohy misto toho snazeni , aspon vam nebudou smrdet, jako ty
   projevy sracek, co musite porad shanet , cist a progresivne patlat.

 3. Evropa je již ztracena.
  Pokud Izrael nedodá Gaze vodu a elektřinu a Evropa peníze na jídlo, léky, nemocnice, školy a správu státu, tak zemřou statisíce lidí.
  A mnozí, i zde, to budou považovat „za spravelivé“. Představy některých bytostí jsou velmi omezené. Podle toho svět vypadá. Vášně vyhrávají a nakonec povedou ke katastrofě.

  1. Strejdo, jaksi ze staré známosti vám prozradím/připomenu bonmot, který vlastně není ani tak bonmotem, jako spíše drsným stručným popisem reality.
   Kde nepomůže násilí, tam pomůže ještě větší násilí.
   Násilí může mít samozřejmě různé podoby, to ale na věci nic nemění.
   Legrační mi přijde, jak se zde na „Kydech“ lidé hádají do krve o věcech, které nemohou ovlivnit vůbec nijak. Nejde o publikování názorů či diskusi nebo polemiku, ale o hádky.
   V Izraeli/Palestině nakonec vyhraje ten silnější, tím jsem si jist….. jen zatím netuším, kdo to bude :-).

   P.S.: Kdysi jsem v poměrně pikantní situaci s jednou (tehdy) populární Židovkou (Židovka, intelektuálka a feministka – musíte uznat, že jsem býval hrdina) zavedl v těch peřinách řeč na to, že je stejně zajímavé, proč zrovna Židé na celém světě dokážou vždycky proti sobě dost popudit/nasrat. Vždycky a všude….. Čím to asi je?
   Hned byl oheň na střeše a já antisemita. To jsem pár minut před tím jasně prokázal, že nejsem…….

      1. Osobní kouzlo napříč etnickým původem, vyznáním, výškou, tlakem, teplotou i rosným bodem.
       P.S.: Něco jako Targus v nejlepších letech 🙂 .

   1. Váš názor, že kde nepomůže násilí, tam pomůže ještě větší násilí, je zcela jistě adekvátní tomu, co stát Izrael dělá. Otázka je, jaképak jsou tedy ty hodnoty, které jsou o tolik lepší než ty palestinské, když vezememe, že se nakvartýrovali do domu někomu, kdo s celou truchlivou historií a holokaustem neměl vůbec nic společného. Logické by bylo, kdyby chtěli svůj stát v Německu, které je hodlalo konečně vyřešit, stejně jako nás. Ale to si netroufli.

    1. Paní Kunšteková, s těmi historickými domovy je to ošidné.
     Oni v těch krajích kdysi ti Židé/Izraelité také sídlili, určitě dřív než Arabové. Dobrovolně neodešli. Doberte se tady nějaké historické spravedlnosti…..
     Onehdy jsem si opět/znovu po letech přečetl něco o přemyslovských králích (Žemlička a tak), mj. jak k nám lákali německé osadníky (celkem úspěšně). Nu a uplynulo pár set let a vypakovali jsme je (správně), protože jsme byli (dočasně) silnější… s tím dubiskem za zády.
     Vaše otázka na hodnoty toho či onoho mi přijde nabytečná, či spíše na mě prostáčka moc filosofická. Někdo má hodnoty takové, jiný makové, často nejsou kompatibilní.

     V současném vyhroceném sporu „nefandím“ (termín snad z fotbalu?) nikomu, protože nevím. Srdce mě táhne spíše k Izraelitům (kdo z nás nemá v sobě kousek Žida, zapuštěný kdysi v dávné minulosti?), ale rozum varuje a doporučuje zdrženlivost.

     1. Oblíbený biblický argument. Vrtme čechy Keltům, Markomanům a Kvádům! Ostatně, kdo vlastně jsou Palestinci? Nezbyli přece jen po biblickém exodu nějací Židi v okolí? A nesmísili se pak s dalšími příchozími? Výzkumy DNA tomu napovídají. Profesor Šlomo Sand z telavivské univerzity to za tuto teorii pořádně schytal.

       1. Vratme se za vrata.
        Spizlane srovnani s pohyby pravekych kmenu ,/kteri cestovali a celkem kdysi museli z jinych pricin ,
        asi nemuze mit neco demagogicky spolecneho s nedavno vytvorenym , umelym nedavnym statnim celkem ..
        Po valce byla velka bida a krouceni rucicek politiku a vkladani do nich neco obeziva,
        aby spravne hlasovali ,bylo take i tenkrat bezne..
        Rockf a spolubankeri byli giga trilionu bohaty prave na valkach a daleko vic , nez mnoho statu a jeste totalne vyloupenych o vse trochu hodnotne najednou..
        A samozrejme dluhama bez koncu dale vydiranyma.
        Kde nikdy uz potom nenastal klid a mir.
        Na mir v tech koncinach byla uz davno vyhlasena kruta a nemilosrdna, krizacka tazeni a vzajemne vyhlazovaci valky.
        Jen stupnovani /eeeskalaaacee , aby dochtor prof taky rozumel/zbrojeni, az do nuklearniho. Nikdy nechybelo.
        Palestinci jsou zrovna a ted v Gaze!!!
        Je to divny , ale je to tak.Navzdory kancelarskym vyzkumum..
        Skoda ,ze nestoji za povsim. Pise se vo nich zrovna vsude, vsude , vsude a furt.
        /Mozna nekomu stoji nejvic za povsim nakej profesor ,
        taky yntel vypoustejici a bombardujici mozky , velkyma spoustama dronu vyzkoumanych vedomosti v nich ,
        litaji tak vsude ,
        ty jeho a nejen jeho vedomosti ,vi neco lepsiho ,
        ale koho to zajima/..Muzi, zeny a deti umiraji
        Zajima to vyzkoumany zase neukojeny poucovatele..
        Ktery se poucujou v jednom kuse, aby zase obratem poucovali v jednom kuse ty nepouceny ,v epidemiich poucek..
        A zase nikdo nic nevi ani nemuze..
        Kdyz situace tam u megayntelygentu a nejen tam u bidu taky s pomoci obrovskych gigapocitacu , povznikla tak,
        ze hlidaci vsecko zase pohlidali, az Prehlidali, a niceho si nevsimli. /A hlidani jejich vzdy konci katastrofami ,PH,9/11/.
        Preplaceny a prefondovany , jako porad prohravajici armada emericka ,agenti placeny v trilionech a neustale zaroven vitezici ,zase armada ktera si ted zase ochotne nabehla poridit sobe dalsi vojensko politickou porazku.A vostudu.
        A zase nebude to zadarmo..

      1. Nu, nechci vstupovat do polemiky o věcech, o nichž mnoho nevím.
       Vyslovím jako své přesvědčení, že my tady v kotlince jsme takoví voříšci a v naší DNA lze asi najít ledacos, nejspíš i ty Markomany a Kvády. Na rozdíl od jiných si tuto skutečnost vesele připouštíme, s laskavým švejkovským úsměvem. Možná i to je důvod (naznačil jsem už výše), proč jsme třeba vůči Židům dost tolerantní (já osobně Žida od Nežida asi spíše nepoznám).
       Pravověrní Židé jsou jiní, ti si na rasovou čistotu náramně potrpí, pokud je mi známo, v té mateřské liniiči tak nějak. Říci Arabovi, že má v sobě kus Žida (a naopak) je důvod k roztržce.
       To jsou asi ty hodnoty, pokud to správně chápu.

      2. Celý ten konstrukt svaté zaslíbené země Židů není národnostní ale náboženský konstrukt.
       A narazil na jiný nepřátelský konstrukt. S národnostmi to nemá moc společného.

       Ortodoxní radikální židi, sionisti si mohou v podstatě podat ruce s radikálními islamisty.

     2. Re: Godot a JK

      Nerad vám oběma kopu do báboviček, ale mám takový velmi nepříjemný pocit, že OPĚT čumíme na něco, co nám je pečlivě servírováno, přičemž hlavní aktéři vůbec nejsou tím, čímže se tváří, protože jsou v pozicích Spejbla a Hurvínka – totiž dřevěných tajtrdlíků na špagátcích.
      A pohled do zákulisí je nám přepčlivě skrýván…

      1. Jo, to máš třeba pravdu.
       Vlastně je mi to docela fuk, jsou pro mě důležitější jiné věci, spíše osobního rázu.
       Možná o tom něco napíšu u Alefa, je to taková úplně aktuální „veselá historka z natáčení“, která dobře dopadla (vzácnost v těchto dobách) a je spíše nevídaná (říkal i pan soudce).

      2. Jo a máš-li ještě můj e-mail, napiš mi, prosím. Já ten tvůj někde zabordelil a telefon taky….
       Sklerotický dědek.

      3. To by byl svět naruby kdyby nějaký Targus, Godot nebo strejda viděli do zákulisí.
       Problém je i v tom, že dnes je těch, co tahají za špagátky příliš moc. To se stává v dobách převratových. My se nikdy nedovíme jak to v zákulisí bylo. A Godotovi, metoda na násilí větším násilím je odsouzena ke krachu. Ani násilí nelze stupňovat do nekonečna. Od jisté hranice se nemůže zvyšovat.

 4. Výborně, další článek, který mi hovoří z duše.
  Podívejte se o dva články níž a najdete tam proislámské podivíny, kteří z nějakého zvláštního důvodu našli zálibu podpoře palestinských teroristů. Inu, co člověk, to chuť.

     1. Lze. Pokud je hlavním smyslem Vašich příspěvků dotěrnost, rýpání a slídění, pak stojí za úvahu, jestli raději nevytřít chodbu, neuklidit ve sklepě, neoškrábat a neuvařit brambory nebo se aspoň neproběhnout k nejbližšímu lesíku a zpět. Určitě Vám to prospěje víc, než tohle trollení, už i tak zatrolené, „diskuze“.

       1. Já také. Proč teď. Zničení Izraele? Vítězná bitva? Na to nemají. Vojensky a zatím hospodářsky je to jasné. Nikdo není tak blbý aby tomu věřil. Za tím je jiný zájem někoho jiného. Izrael spláchne Hamás. Svět bude více polarizován proizraelsky- oběti, protiizraelsky- oběti. Médii předkládané hluboce lidské příběhy na obou stranách. Aktivisté, verbíři pro tu či onu stranu.
        „Jsi pro Izrael anebo pro Palestinu?“
        I mlčení je odpověď. Neutralita vyloučena. „Tak Ty souhlasíš s …“
        Podle příslušnosti tazatele k té či oné straně a předjímaného názoru tázaného.

        Nemusím nosit fangli s názorem. Jestliže nejsem součástí problému. Vidím to z jedné strany tak, z druhé tak. Jestliže bych byl proti své vůli postaven do existenční nevyhnutelnosti koho z oněch dvou podpořit, zvolím stranu s mně bližším hodnotovým systémem a způsobem života.

        1. Usetri si to zvotaznikovany trapeni , jdi a vydej se a bud postaven , za hodnotovym systemem a zpusobem.
         Kde vubec zadny hodnoty nejsou a nikde nebyly..
         Hlavne napis …/co je zatim/, kdyz vo tom nic nevis..
         „S prislusnosti tazatele k te strane , nebo zase jine ,predjimaneho nazoru , tazaneho“…
         To sou ty perly , ktery nesou bohaty sklizne a takovyhle ovoce velky urody vedomosti , vo tom votravenym jablku a s jeste horsim hadem , uz tady taky bylo..
         Uz je to jasny , ze jen drivejsi prosta chudoba ,
         s normalni cinnost cloveka a bez materialnich a vedecko vzdelavacich agresi
         , rodi a vzdycky rodila a prinesla svetu , ty neuveritelny osobnosti v minulosti.
         A jenom udesna zhovadilost dnesnich vedcu vidi neco jinyho , nez vyhubeni zivota na zemi umelou inteligenci..Ynteligenti sveta, spojte se na svet.
         Porizena zase ubohym votrockym vopicenim ,imbecilnim kopirovanim lidske mysli..
         A kdyz Greta je taky doktor.

     2. Re: strejda

      CHlape, dejte Iásónovi pokoj! Už jste někdy zkoušel převeslovat Černé moře a prohlížet ovčí kožichy, jestli v nich není trocha zlata?

     1. Myslím, že tímto komentářem jste překročil všechny meze. Tady není zavedeno banování, takže mě zřejmě můžete urážet donekonečna. Už chápu, proč mnozí autoři nechodí do diskusí. Já na vás s Cimrmanem, a vy na mě s ostrou urážkou. Musíte mít blblý život, za který ale já nemůžu.

      1. Neni omluva na vulgarni vyrazy , ale neni treba je jeste provokovat na sebe. Pani K. musite na na to trosku konkretne.
       Bez vlaznych prekracovani mezi , banovani , uz chapani a blbych zivotu..
       Musite se poradne trefit . Tam , kde se to pocita.
       Polemiky sou nekdy na ostri mecu a urazek
       a je lepsi si vyhrnout rukavy a se na ne pred tim , vyzbrojit.
       A nikdo nerika , ze za neco muzete..
       Kdyz se nekdo nechce oparit , nema nejdriv varit vodu.

       1. Máte pravdu, měla jsem držet ústa. Použít sarkasmus lze jen u jedinců, kteří jsou schopni odpovědi. na stejné úrovni. Akorát jsem netušila, že někteří diskutující tu mají horší slovník než na facebooku, využívajíce berztrestnosti.

 5. Jeden článek o nutném humanismus a vnímání světa v souvislostech v téhle mizerné době (byť to většině asi není po chuti) a druhý, diplomaticky řečeno ……. rozdmýchávání vášně. Litterate jako blog mnoha tváří, každý si vybere dle vkusu příslušného soudruha …

  1. Jestli on ten druhý spíš nepoukazuje na pokrytectví či farizejství soudruhů z EU. A naprosto schizofrenní mentální gymnastiku libtardů, kteří se čím dál zoufaleji pokoušejí do čím dál bizarneějších konstrukcí vměstnat své naprosto pokřivené a od reality odtržené chápání světa kolem. Začne to tím, když začnete blábolit nesmysly typu, že fašismus a komunismus je totéž a že obojí je levice.

   1. Jsem odpůrce migrace i pokřivených agend libtardů a EU. Odpůrce liberální levice sloužící korporátům ale řešit to výkřiky ala Sládek není to pravé ořechové ….
    Mám kolem sebe spousty lidí, kterým vadí to co se děje. Ale každý je v tom sám za sebe, většina se v tom plácá, přemýšlí co a komu a jak říct …. ale patří do kategorie umírněných a k nim cesta stylem paní Markové nevede. I když ji na FB lajkuje kde kdo ….

   2. Matení pojmů, to je klasická strategie.
    Bohužel, levice nemá v současné době žádné teoretiky, kteří by za něco stáli. Nahlédl jsem před pár lety na nějakého chudáka, kterého si snad drží komunisti, a nevěděl jsem, jestli se mám smát či plakat. Blekotal nesmysly.
    Volím SPD, i když je to pravice, protože na levici vidím jenom zkorumpované křiváky (Scholz) nebo blázny. I když jsem názorově na levici, celý život.

    Ty hádky o Izraeli a Palestině patří do té oblasti matení pojmů.
    Izrel podle mě vůbec neměl vzniknout. Žili tam Palestinci, kteří ale nikoho nezajímali. Způsob rozšiřování území a vytváření koncentráků typu Gaza je jednoznačný recept na vznik fanatických odpůrců.
    Dohadovat se teď, jestli jedna nebo druhá strana podřezává a znásilňuje krutěji nemá smysl. Oni se tím chlubí (na obou stranách). Náboženské texty to podporují (na obou stranách).
    Řešení neznám, respektive znám, ale v současném postkapitalismu kříženému s fašismem je nemyslitelné (Dát lidem zemi a naději. Vzdělání, a to ne náboženské. Propaganda k míru. Propaganda k omezení porodnosti. Podpora (nevojenské) vědy a techniky. Atd.)
    Takže Palestinci budou vraždit, Izrael to bude násobit deseti, lidé budou prchat, pokud se jim to podaří. Třeba se to nepřeklopí do třetí světové. Ta možná čeká ještě jeden chloupek. To by mohl být třeba Tchajvan.

    Řada diskutujících na mě vyjede, jestli si přeju arabáky v domě. Samozřejmě že ne. Ať sedí doma. Na hranicích má být pohraniční stráž. Žádné nelegální přechody. Žádná masová migrace. Ale někomu se to hodí, že. Jinak by tu imigraci zastavili už před deseti lety, nebo i dřív.
    – Jedním z podstatných důvodů masové imigrace je rozjebávání zemí blízkého východu a Afriky. Kdopak to asi dělá?
    – Druhým podstatným důvodem je vykořisťování a obrovská chudoba států jihu. Ozve se řada lidí, že jsou to hloupí lenoši; a vůbec opice. Já jsem toho tak moc neprojel, ale všude, kde jsem byl ve fabrikách, lidi makali jako u nás (a ulívali se, jako u nás). Chyba bude jinde, a rasismus nepomáhá.
    – Třetím podstatným důvodem je přelidnění. Pročpak všechny církve nepropagují antikoncepci? Kolik Palestinců (a Židů a křesťanských černochů) o ní kdy slyšelo? Kolik si jich může dovolit koupit kondom? Kolik z nich by se to obávalo udělat, protože by se příslušný duchovní mračil?
    – Dalším důvodem může být (pokud to není další lež, já už se obávám čemukoliv věřit) reálné oteplování a tím pádem zhrošování životních podmínek.

    A teď mi řekněte, kdo tyhle věci doopravdy řeší. Grýndýl sem nepočítám, to je skoro určitě další podvod. A pokud to není podvod, tak pitoměji řízený projekt jsem ještě neviděl.
    Neřešené problémy mají vždycky trend narůstat. Takže narůstají.

 6. Z hlediska vyššího principu mravního nelze být na straně Izraele.

  Z úplně stejného důvodu nelze podporovat invazi armády Muslimů do Evropy.

   1. Co je špatného a degenerátského na větě:
    „Z úplně stejného důvodu nelze podporovat invazi armády Muslimů do Evropy.“
    Co se vám na tom nelíbí?

  1. Muzes ten Vyssi Princip , nejak definovat? Proc je porad povysovanej na ten vyssi /uber/,a k cemu ? Kde a na co je potrebnej a proc nemuze bejt normalni, jako ty jiny..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *