17 července, 2024

Eurovoby. Proč je opravdu důležité jít volit? A proč to píšu dnes? Protože se jejich výsledku bojí.

Napříč mainstreamem se šíří oslavné články na naše čučkaře z BIS, kteří prý odhalili celé tři subjekty, které obvinili z šíření ruské propagandy s cílem ovlivnění voleb do Evropského parlamentu.

V souvislosti s tím český nejprorežimnější Deník N a německý bulvární týdeník Der Spiegel „odhalili“ i jméno poslance německé strany Alternativa pro Německo Petra Bystroně. Shoda okolností s blížícími se volbami a se stoupající nervozitou současných kádrů je jistě čistě náhodná.

BISka se okamžitě neváhala „tajně“ pochlubit na síti X, a nechala se podrbat v zablešeném kožichu od psích nohsledů z NAFO, a samozřejmě nemohl chybět ani nejvlezlejší z vlezlých, Tomáš Zdechovský. Ten sám se totiž bojí o své korýtko tak, že by byl schopen odkývat cokoliv komukoliv, dokonce i BISce to, že zrovna teď ulovila slovy TŘI lidi z celé šíré Rusi, kteří tu prý chtěli změnit běh světa skrze voby do Eurosajuzu. Nicméně už je mají, takže nadále můžeme být klidní jak my, tak Ukrajinci, jelikož cílem tohoto rozsáhlého tria prý bylo nejen ovlivnění těchto voleb, ale i provádět vlivovou operaci na území České republiky s cílem destabilizovat Ukrajinu. Takoví multifunkční Čuk a Gek. Myslím, že si v tomto směru dost fandíme, leda by to byly nějaké tajné fialové podprahové destabilizační signály.

Deníku N a německému týdeníku Der Spiegel se údajně ze čtyř zdrojů podařilo ověřit, že česká rozvědka v této souvislosti do Berlína odeslala i jméno poslance pravicové strany Alternativy pro Německo (AfD) Petra Bystroně. A to proto, že jestli se v Německu – tedy v Unii, něčeho opravdu bojí, tak to fakt není naše „proruská komická scéna“, ale právě sílící AFD.

Oni se bojí demokratických voleb tak moc, že udělají prostě cokoliv. Už se ozval i nizozemský premiér a postupně to naše „odhalení“ bude jistě gradovat. BIS se bude odvolávat na to, že zjištění i zdroje jsou tajné, Němco a další se budou odvolávat na informace spojeneckých zpravodajských služeb, a než se AFD bude schopná očistit, bude už zakázaná nebo bude po volbách. A možná nebude sama.

Podle mne to zkrátka a jednoduše není nic jiného, než skutečně pokus provést operaci s cílem tyto volby ovlivnit, ovšem nikoliv ze strany Ruska, ale ze strany té jediné správné, prounijně ideově ukotvené. A něco podobného bude pravděpodobně následovat i v Americe, aby zabránili zvolení Trumpa. Takže určitě k těmto volbám běžte. Opravdu to má smysl, protože tady se počítá skutečně každý jeden hlas.

85 thoughts on “Eurovoby. Proč je opravdu důležité jít volit? A proč to píšu dnes? Protože se jejich výsledku bojí.

 1. JE nanejvýš zajímavé, že se najdou stále lidé, jež věří v to, že po úspěšných volbách se stane zázrak. Nová politická garnitura zruší Grýn Dýl, zruší sankce na Rusko, přestane podporovat Ukrajinu a zruší vazby na USA.
  Například procesy a hlavně peníze na onen Grýn Dýl jsou nasměrovány, zavedeny do rozvah, zisk rozdělen.
  V Rusku je tradice, že nepohodlní lidé skáčou z okna. Jakou taktiku by zvolili oni příjemci zisků v EU je zatím nejisté. V každém případě by se to řešilo.
  Změna nastane, až ekonomika celkově klekne. Zatím je našlápnuto skvěle. Putin nejdříve EU a USA zbavil zbraní, Ukrajinu vojáků a EU teď dostane ránu z milosti, když zruší ukrajinské elektrárny. Naše si odstavíme, bezemisní náladové zdroje bude třeba zálohovat emisními nenáladovými, což opět elekeřinu prodraží.

  Je třeba volit, leč s tím, že změna se konat nebude.

 2. Čučkaři by neměli zapomínat, že tak jak se do lesa volá, se z něj také ozývá a stávají prodejná kolaborantská věrchuška tu nebude věčně!

 3. Včera jsem poslouchal Radiožurnál.

  A zaujaly mne tam dvě věci:

  1) Pro některé spolkové země je AfD na stejné úrovni jako nějaký obskurní spolek neonacistických debilů. A z toho například plyne, že úřady mohou lidem spojeným s AfD prověřit platnost zbrojního průkazu (a ten jim následně odebrat). A hlavní zprávou reportáže bylo – jak je to možné, že takto s nimi nezatočí v celém Německu?

  2) Nějaký odborník na válku tam přednesl zprávu o tom jak Rusové používají klouzavé bomby typu FAB. Po technické a vojenské stránce to byl úplný nesmysl, zmatek a chaos, který musel snad prokouknout každý, kdo umí zatlouct hřebík. Ale politicky to bylo naprosto správně zejména v tom bodě, že zbabělí Rusové tím neútočí na Kyjev a je to tím, jak se dobře brání (a ne tím že by to tam nedoletělo)

  (opět se projevilo známé pravidlo, že když novinář mluví o něčem, o čem něco víte, tak si říkáte, zda má cenu sledovat jeho články či reportáže o věcech, kde toho tolik nevíte)

 4. Eurovolby možná, ale opravdu jen možná mohou něco změnit k lepšímu.
  Ačkoliv tomu nevěřím.
  Asi by to chtělo barevnou revoluci, nebo ojromajdan. Což jsou prostředky ojropou doporučované, podporované a oblíbené, mnohokrát vyzkoušené.. Tedy není to vlastně nic proti ničemu, že.
  To by byl fičák, co se změn týká.

  1. Eurovolby při účasti naštvaných euroskeptiků mohou změnit hodně. Pokud budou nadávat doma, nezmění samozřejmě nic a ještě se budou chlubit, že „to přece říkali“.

 5. Eurovolby možná, ale opravdu jen možná mohou něco změnit k lepšímu.
  Ačkoliv tomu nevěřím.
  Asi by to chtělo barevnou revoluci, nebo ojromajdan. Což jsou prostředky ojropou doporučované, podporované a oblíbené, mnohokrát vyzkoušené.. Tedy není to vlastně nic proti ničemu, že.
  To by byl fičák, co se změn týká.

 6. Jen tak namátkou:
  BiS v roce 2003 – odhalili jsme jak se Sadam Hussain v Praze pokoušel nakoupit obohacený uran
  Realita: lež
  Od tehdy asi započal negativní vztah M. Zemana k bis jelikož ze sebe na základě jejich zprávy udělal pitomce
  .
  BiS v roce 2016 – odhalili jsme anarchistické teroristy
  Realita: agent provokatér se pokoušel vyrobit trestný čin
  .
  Bis v roce 2020 – abychom mohli špehovat všechny vozidla je třeba systém trasování pohybu vozidel “kontrola dálničních známek” vyvinout v režimu tajné
  Výsledek: “eshop za 400.000.000, Babiš je korupčník” pak když na dfensovi rozkryli proč, aféra okamžitě utichla

  BiS v roce 2023 – ministr se sešel u jednoho stolu s poradcem bývalého prezidenta. Poradce sledujeme (proč?) Zavoláme našim lidem co pracují v Seznamu aby si všichni uvědomili že nás je třeba poslouchat.

  A nakonec něco od sousedů: známe sestříhané video, které vedlo k pádu rakouského premiéra, lež za kterou nikdo nenesl zodpovědnost.

 7. Nadpis: Eurovoby.

  Perex: Proč je opravdu důležité jít volit? A proč to píšu dnes? Protože se jejich výsledku bojí.

  Text článku: Napříč mainstreamem se šíří oslavné články na naše čučkaře z BIS, kteří prý odhalili …

 8. Máte pravdu, oni se bojí demokratických voleb tak moc, že udělají prostě cokoliv.

  Musíme však být realisté, a mít na zřeteli volební průzkumy.
  Celou B5 nevyřadíme, ale zveřejněním jak hlasovali europoslanci ve prospěch, či neprospěch Česka, můžeme ovlivnit voliče B5 tím, že nezvolí ty nejhorší škůdce.

  Česko bude mít 21 europoslanců, i kdyby nikdo z Alternativy nešel volit
  Volební průzkum:
  ODS 3 ALEXANDR VONDRA(ODS) VERONIKA VRECIONOVÁ(ODS) ONDŘEJ KRUTÍLEK(ODS)

  KDU-ČSL, TOP 09 a STAN 3 TOMÁŠ ZDECHOVSKÝ(KDU-ČSL) LUDĚK NIEDERMAYER(TOP 09) DANUŠE NERUDOVÁ

  Stan může překvapit +několik? JAN FARSKÝ, PETRA KORLAAR,

  Piráti 3 MARCEL KOLAJA, MARKÉTA GREGOROVÁ, ZUZANA KLUSOVÁ
  9 + několik STAN

  Polovina europoslanců může být z B5

  https://www.idnes.cz/volby/evropske-volby-evropsky-parlament-pruzkum.A240320_105032_domaci_simk
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-eurovolby-2024-kandidati-247680

 9. Stále nerozumím tomu, že příběh ještě přiblblejší než je novinařina časopisu Story může vypustit z úst představitel instituce ČR. Chápu, že mnoho elit je mentálně nesmělých, ale tohle jo opravdu kolosálně hloupý příběh, kterému snad mohou uvěřit nanejvýš lidé s hlubokou mentální retardací.

 10. Po porážce ČSSD v eurovolbách 2004 odešel Špidla z premiérské funkce. Hlasujte proti 5k, možná pomůžete Fialovi odejít…

  1. „Hlasujte proti 5k, možná pomůžete Fialovi odejít…“ a budete-li u hlasování intenzivně mávat mávátky a usilovně v mysli fialu odmítat, pak bude jeho odchod jistý.
   Nebo, jako jeho zaměstnavatelé mu můžete dát padáka hned a nebude-li padat svižně trošku mu pomozte.

  2. No já bych spíš vychvalovala činy nynější verchusky a moc nekritizovala spíš vyzdvihovala jejich klady v konání v EU a jaké nám to.prinasi „vyhody“. kdoví jak jsem psal ráno horsito být nemůže jak už to bylo mockrát kritizováno a třebas to zafunguje

 11. ad) Helena 16:24

  Tak dozajista neplatí, že „Když už „eurovolby“, tak jediná volitelná strana je SPD.“

  Pan Ivan David udělal ve funkci poslance EP určitě mnoho užitečné práce, když jako jediný pravidelně informoval o zrůdných nápadech a rozhodnutích EP a EK. Nicméně…
  Pan David je povahou leklá ryba. Do tupého arogantního EP je třeba nasadit barakudy, které by se uměly drze vysmát do očí všem Frhófštatům a dokázaly by dělat v EP viditelný bordel.
  Petr Mach bude v EP mnohem drzejší a měl by se tam dostat.

  Nabídka do EP je ovšem tentokrát pestřejší a SPD nejsou jediní volitelní.
  Silnou kandidátku mají Svobodní a já sama bych to v této chvíli asi hodila Stačilo Katky Konečné s preferenčním hlasem pro Janu Turoňovou, která je podle mě luxusní konzervativní sociální demokratka… možná by ale byla užitečnější zde v Česku.

  1. „Petr Mach bude v EP mnohem drzejší a měl by se tam dostat“

   Petr Mach už se jednou do EP dostal. Za Svobodné v roce 2014. Předčasně z EP odešel už za 3 roky. To by se dalo považovat za dost drzé, ne?

   Osobně bych tedy mnohem víc věřil „leklé rybě“ Ivanu Davidu, který už předvedl a stále předvádí, že se nebojí mnohdy nudné každodenní práce, než někomu, kdo už předvedl, že v EP se mu pracovat nechce.

  2. I ve volbách do EP je pětiprocentní hranice. Strana, která ji nedosáhne, nepostoupí k rozdělování mandátů!

   Zapomněli jste, co způsobilo propadnutí více než miliónu platných hlasů v parlamentních volbách?

   I proto je koalice SPD a Trikolory v nadcházejících volbách jediná volitelná. Lze zakroužkovat až dva kandidáty. Propagace pidistran jen zadělává na další propadlé hlasy.

 12. Když už „eurovolby“, tak jediná volitelná strana je SPD. Panu Ivanu Davidovi patří obrovské díky za to, že jako jediný informuje o těch prasárnách, které ty svině v eurohadím hnízdě na nás šijí. Jinak bychom se nedozvěděli vůbec nic. Přeji p. Davidovi pevné zdraví, musí být velmi náročné, ba přímo šílené, mezi takovýmito magory pobývat. Pan David musí mít nervy jako špagáty. Opravdu velké díky a pevné nervy přeji. Přiznám se, že já bych to nedala, pobývat v takové „společnosti“ magorů, swiní, zločinců ani za všechny prachy světa. Pan dr. Ivan David má můj upřímný obdiv.

  1. Těžko říci zda jste chtěla Ivanu Davidovi a SPS pomoci nebo jim uškodit. I kdybych chtěl SPD volit, tak by mně podobní příznivci spolehlivě odradili. Tady není dětské pískoviště, ale společnost vesměs soudných diskutujících.

  1. Myslím, že zrovna vy nejste ten, už podle vašeho písemného projevu, který by měl někomu zde psát zda sem chodit. Možná až se naučíte česky a budete se chovat slušně. Ale jen možná.

 13. Oni udělají všechno pro to, aby se udrželi u moci. Žádná podlost jim nebude cizí.
  Hra na demokracii už skončila.

 14. Paní Marková, proč sem píšete? Děláte si ze svých čtenářů legraci nebo na ně zvysoka kašlete? Proč nečtete diskusi? Proč si po sobě text nepřečtete nebo korekturu nesvěříte někomu, kdo aspoň trochu umí česky?
  Já Vaše články nečtu, stačí mi nadpis. Nestydíte se za ty odfláknuté titulky s chybami?

  1. Nezlobte se, ale já například si cením velmi hodnoty obsahu článků paní Markové. Osobitý styl ohledně titulků Vás rozčiluje proč? Nějaký překlep musíte řešit?

 15. Vy jste opravdu hloupá, kdybyste si aspoň přečetla ty svoje nadpisy a opravila chyby, když už nadpisy neumíte zkrátit. A ta tečka za nadpisem je jako tečka potvrzujíci vaší…. hm, hlavně slušně, nedostatečnost třeba.

   1. Favorite se Šklíbou (nebo jak ten nick, formálně ne zcela korektní, chápat), že byste autorům ponechali něco volnosti? Musí být nadpis nutně pouze nadpisem? Diskutovaný článek paní Markové beru za zdařilý. Češtinář nejsem, nikdy jsem nebyl a už také nebudu. I když „levné ceny“ a co všechno „se“ stane samo sebou a podobně, mi dech vyráží.

    1. Nadpis je vždycky nadpisem, s tím nic nenaděláte. Nadpis nebude nikdy doslovem nebo poznámkou pod čarou; když ho nadepíšete nějakému textu, je to nadpis, i kdybyste udělal salto vzad.

     Přečtěte si, prosím, moje zdůvodnění zde; psal jsem to jako reakci na diskutéra pod nickem _karlík_, ale platí to všeobecně.

     Píšu samozřejmě jen své osobní stanovisko, které na tomto webu není pro nikoho závazné.

     Spousta návštěvníků těchto stránek se nějakým způsobem hlásí k vlastenectví. Jedním z projevů vlastenectví je úcta k mateřskému jazyku, to zaprvé. Zadruhé – kdokoli vstupuje se svým písemným projevem do veřejného prostoru a je hodně čten, stává se jakýmsi de facto vzorem: právě čtenáři, kteří nejsou češtináři a nemají v jazyce jistotu, mají tendenci formu, kterou v publikovaných textech vidí, přejímat. Jsou-li v takových textech chyby, jsou publikem přebírány a šířeny chyby. – Snad namítnete, že jde zatím jen o maličkosti; ano, jde. Ale kde se ten proces zastaví? Až budeme všichni psát tak, že si navzájem ani neporozumíme?

     1. Tentokrát řádně oháčkovaná kočko šklíbo, nevím na který z překladů Lewise Carrolla se odvoláváte, ale co pamatuju, chybí mi tam velké písmeno. Přiznám, že ono dílo v knihovně nemám. Nezabralo. Pro reprezentaci knihovnu nemám.

   1. Myslím, že po tolika upozorněních p. Markové si ta dáma ani nic jiného nezaslouží. Mě by spíš zajímalo, že Vám nevadí její arogance, když viditelně tyto diskuse nečte. Ani za to jí zřejmě nestojíte.

    1. Ano, prožidovský a proruský nacista plně souhlasí s odkazem Alefa, na své vyjádření jinde.
     Pí Marková je příliš nadutá a zvysoka sere na to, co si o jejích nadpisech, chybách či článcích myslí nějací vidláci. Hrne to tlakem po celém internetu, až kam ji to pustí.
     Nacista sice moc nechápe, čeho lze takovou metodou dosáhnout, ale možná se to někdy dozvíme.
     Třeba v momentu, až se pí Marková objeví na čelním místě kandidátky frakce nějaké pěti, až šestikolkové strany. Tak se zase pan domácí bude tlouct do hlavy, čemu tady dával prostor a co hájil.
     Spletl se v úsudku už dvakrát, tak třeba to bude do třetice naposled.

     1. Možná, docela by mě zajímalo, jestli Vidlák něco o p. Markové ví a zda by se s ní mohl domluvit o výhradách, které tady mají někteří diskutující vůči jejím textům. Ona na zdejší blog viditelně kašle, a už to je známka její nadutosti.

      1. Komentář byl myšlen jako odpověď pisateli Tecočamp. Ale u Vás jsem si nevšimnul, že byste se nějak chtěla vyjádřit k obsahu článku.

       1. K obsahu článku nemám výhrady a nic mě nepřinutilo se k němu vyjadřovat. Ale domnívám se, že pokud se někdo takto veřejně vyjadřuje, mělo by to mít určitou, alespoň minimální, úroveň. Kromě toho, a to je docela pro mě důležité, zbytečně dlouhé nadpisy omezují prostor vpravo (nebo dole v případě mobilu), kde se objevují diskusní příspěvky.

     2. Prosím Vás, co pořád řešíte? Obsah té zprávy je pro nás tak důležitý, že nechápu Vaše pobouření. Řešíte píčoviny, abych použil Váš slovník z minulých příspěvků. Asi nemáte povědomí o politické scéně v Německu, protože byste musel vědět, že úspěch či neúspěch Alternativy pro Německo je pro vývoj v naší zemi a vlastně i v mnoha zemích EU příslibem, že se věci pohnou k lepšímu.

      1. P. Marková jistě nemá vliv na německou politickou scénu stejně jako kdokoliv zde na blogu. Vůbec to ostatně nesouvisí s úrovní jejích textů, takže my o voze, Vy o koze. Jestli mohu radit, znovu si přečtěte co k tomu napsal Alef.

       1. Moc jsem sem nechodil. Myslel jsem si, že se zde diskutuje hlavně o obsahu článku či příspěvku. Tak tady buďte všichni zdrávi.

     3. To je slepičí syndrom. Slípka se neohlíží na místo, kde udělala kuřinec a kráčí k dalšímu vhodnému místu. Co dodat.

     4. Jó Tecočampe, kdo bysme se nesplet. Třeba s heptálem, dyž tam byl sextál, že. Nebo já s přechodníkama. Vo kerejch nemám tušáka. No fajn, vychovávat, proč ne. Ale proč vyobcovávat?

  1. Pravda, na obsahu vůbec nezáleží. Forma je přece důležitější!! Takový komentář profesora Fialy, to je počteníčko.

    1. Četl jsem, možná špatně pochopil, že stačí číst jen nadpis. Protože další obsah je už celý velkým písmem.
     Ale věřím, že to někomu může vadit.
     Na displeji mobilu se to nejspíš číst nedá.

     1. To psali ironicky, že je tak dlouhý. Boj s paní Markovou o nadpisy, které potom boří seznam posledních příspěvků napravo ( podívejte se ), trvá již dlouho. Nikdy v diskusi nereaovala.

   1. Nehorsi sou ty hystericky zlazy , potrebujou se vybesnit. Jinak to nejde.
    Treba nectenim toho co nemam rad. Se pak nad tim nemusim sklebit.
    Kdyz nemam rad cocku tak ji nezeru kazdej den na kila..

    Takze autorka nese svoji kuzi na trh ,ale nadpis si muze poridit jakej chce a
    jakej uzna za vhodnej. Nadpis a pod tim text vo tom, co chce sdelit..
    Uplne zakladni v clanku je obsah a sdeleni. Pak dlouho nic.
    Dale pouzije, co chce aby upozornila ,zvyraznila ,na to co poklada za dulezity .

    Jak by to asi dopadlo ,kdyby autorka se verejne zacal radit s vselijakejma
    sklebilama nejdrive jakej nadpis ma nad clankem uvest. Aby uspokojila vsecky.
    Hlavne ty co psat neumi a remeslo neovladaji..Jen vyskakuji ,aby se zahryzli.
    Asi by nic nenapsala a hodne dlouho..

    Dale bych chtel upozornit, ze Ceskej a nas rodnej jazyk neni kostlivec ve skrini,
    ani strnula mrtvola ,v kufru pod lavorem , strnula dle vcerejsich pravidel..
    V kufru ani ve skrini zustat nemuze.
    Cyrilove a Metodejove a jiny s nim pajtlujou, jak se da..
    A vyviji se vselijakym psanim , psavci s nim tvori , zkouseji jak tu nasi Cestiny ,
    vyvijet a obohacovat.. Coz se dari a nedari..Jako vsecko na svete..
    Na to autor/ka potrebuje prostor ve kterym neco napise..

    1. Logicky ti, co neumějí psát česky, budou křičet o nedůležitosti kultury psaného projevu. Nic překvapivého. Dlužno poznamenat, že texty paní Markové se ještě alespoň dají číst, kdyby za to stály. Pawovy šílenosti je třeba luštit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *