28 května, 2024

Chcete vědět, jak se dělá islamizace? Takhle.

Začnete u dětí, ideálně na školách. Nejlépe těch vysokých, které by měly produkovat elitu národa. Tak produkují, jen teda jiného, než byste úplně chtěli.

U našeho americko-demokratického „bideního“ vzoru začala bez legrace na univerzitách, a hlavně na té Columbijské (ve městě New York), regulérní válka. Ňů Jork je bašta Demokratů a vůbec všeho toho progresivisticko – levičáckého svinstva.

– Proč? Inu právě proto, že místní univerzitu zcela ovládla krajní levice spolu s islamisty.

– Jak se to mohlo stát? To je velmi důležité si říci, a hlavně si z toho vzít ponaučení, aby se něco takového nestalo i tady u nás. Páč k tomu máme našláplo. Že Vítku Rakušane se svým migračním paktem, co neznamená migraci, kromě toho, že ji znamená.

Už dlouhá léta se na amerických univerzitách totiž rozšiřuje vliv extrémní levice a islamistických organizací, a to především díky velmi štědrému financování z řad tzv. politických neziskových organizací, a v případě islamistických skupin dokonce nadací. Orbán to udělal dobře, že všechny tyto politické ZISKovky zatrhl.

Není nezajímavé, kdo jsou největší sponzoři amerických vysokých škol z řad států, světě div se není tam ani jeden demokratický stát, vládne Katar, Čína, Saúdská Arábie, tedy země o které by si ti zastánci „lidských práv“ neměli opřít ani kolo, ale když ty miliardy dolarů jsou prostě víc, než morálka a rovná páteř. Doporučuji je za to seřvat Markéto Pekarová, ale to ne, že. To budeme mocinky dělat, že jsme tetřev hlušec postižený akutní sněžnou slepotou.

Když k tomu už tak znepokojivému faktu přidáme i to, že největší potíže jsou zásadně na univerzitách ve státech kde dlouhodobě vládnou právě Demokraté, pak se opravdu nejedná o náhodu, ale o systémový problém.

Protože vlastně stejné potíže má samotná Demokratická strana, tedy pronikání krajní levice a islamismu do vlastních řad. Právě tahle strana má totiž ve svých řadách členy Muslimského bratrstva, a to ne jen nějaké řadové, ale rovnou špičky v rámci regionu, a jsou dokonce mezi zvolenými kongresmany Ilhan Omarová či Rashida Talibová. Obě patří mezi elitu Bratrstva.

Když si tohle dáme dohromady, pak výsledek na univerzitách zas tak překvapivý není , ale o to více je nutné, aby byl varováním pro nás tady v ČR a tohle nikdy nedopustit. Mimochodem jsme od koho kousíček, kdy se tu zvažuje volební právo pro lidi z Ukrajiny, jejich pronikání do naší státní správy už se koneckonců děje. Každý, kdo si myslí, že z nich tím uděláme cokoliv jiného, než ukrajinské voliče s úředníky hájící jen a pouze ukrajinské zájmy, je regulérní adept na studený obklad. A nebo šmejd, který si myslí, že tím získá nové voliče a ostatní je mu fukec.

Vážnost situace dokreslují i videa, kde místní studenti zakazují židovským spolužákům vstup, nebo je přímo fyzicky napadají. Celá řada komentátorů v USA už situaci přirovnává ke stavu v Německu ve 30. letech. Bohužel New Yorkský starosta, vedení univerzity a ani guvernér trojstátí nejsou schopni celou situaci vyřešit a to z obavy, aby neztratili své voliče, protože právě tihle extremisté jim velmi často pomohli k jejich zvolení (Demokraty volilo 72 procent muslimů a téměř 80 procent studentů vysokých škol).

Takže pozor vážení, tohle už přestává být legrace. Co je tam, nám sice může být jedno, ale pouze do té doby, než svoje problémy začnou exportovat nám. Jako madam „Wir schaffen das“ Merkel.

18 thoughts on “Chcete vědět, jak se dělá islamizace? Takhle.

 1. Kdepak jsou ty časy, kdy studentstvo bouřilo za lepší budoucnost proti mamonistům a rovnoprávnost?
  Zase se budou mezi sebou mydlit pro nějaká náboženství? Stejně na tom bohatnou ti už bohatí, kteří to za oponou podněcují. A užiteční idioti si myslí, že jejich vítězství jim prospěje.

 2. Milá paní Marková, kéž by to bylo tak jednoduché jak píšete. Není žádné umění vybrat si jeden segment z mnoha a na něm si cvičit rétoriku. Taková metoda ale nepřinese nic.
  Svět je mnohem a mnohem složitější, ba i USA jsou mnohem složitější.
  Možná to chce trochu hlubší pokusy o analýzu. Když budete pilná, tak by to mohl být kratší článeček za dva týdny.

  1. No, strejdovi to zatím vyneslo nebývalé poznání, že je to tu vše složitější, a prozradil to autorce. Dobrý příspěvek.

   1. Pro nej je umeni ,ze napise ze svet je slozitej a uz je slozitej.
    S hlubsim pokusem vo analyzu. Pilny at sou ty jiny. Ve vlade by se ujal.

 3. Přestane sranda….no. Však už minimálně jeden afričan – nelegál propuštěný z německého vězení – znásilnil 16 letou češku (v podstatě dítě) v Lukavci u Terezína, a to jsme ještě žádné oficiálně přijímat nezačali.

  A stalo se něco? Pohoršení na FB a život jede dál.

  Některé krávy také vycítí, že na jatkách je nečeká nic pěkného a stejně se tomu nemohou vzepřít. Tak jako my. Mohli bychom, ale neučiníme tak.

 4. A samozřejmě opět bez jakýchkoli zdrojů k ověření.
  Paní Marková, s takovouhle propagandou se jděte vycpat.

  Mimochodem – největší binec momentálně dělají na universitách příznivci sionistického nacistického režimu: https://www.youtube.com/watch?v=qsvBTAyJaw0 (CBS News)

  A pokud Vám dělá starosti islamisace, tak se podívejte, jak to vypadá na Balkáně poté, co KoZa zlikvidoval Jugoslávii.
  Nebo se pozajímejte o to, co se děje v Indonésii – nejlidnatějším muslimském státě na světě. Z liberálního islámu se tam posledních deset let stále rychleji stává ultrakonzervativní režim, vedle kterého bude brzy i SA oázou svobody.

  1. příznivci sionistického nacistického režimu – kontra – lamaistická zblbla, ručníkáři všech rácí

   Jeden za 18, druhý bez dvou za 20!!!

   1. Protesty proti hruznym masakrum se rozsirili vsude na zapade a hodne tech orgnizatoru a studentu bylo dobre zaplacenych vod S..S …
    Aby ted vlada usaka mela spravne duvody a priciny velkou moci a plnou silou bezpecnostnich uradu /proti pokojne protestujicim , kde se ode a hraly taky ojedinele skutky nasili na ty nejmirumilovnejsi /, zasahnout tvrdejma zakonama proti antisemitismu a predevsim palestincum….Protesty byly zase za jedinym ucelem, naklepavani rizku.

  2. Jakpak zrovinka p. Jana Marková došla té pověsti že je nejobjektivnější člověk světa? Nevěřte všemu, co se říká, ona normálně píše jen o určité části tématiky.

  1. Společnost má být rozdělena, co se týče názorů. Ovšem :
   “ V médiích se šíří nový koncept pravdy: není už výsledkem kolektivního hledání, nýbrž jde o předem daný ortodoxní názor známý osvícené hrstce vyvolených, jejichž úkolem je o něm informovat ostatní…“
   (Bari Weissová)
   Pokud vás někdo musí přesvědčovat, napomínat, tlačit, lhát, lákat na pobídky, nutit, zastrašovat, odhalovat, obviňovat, vyhrožovat, trestat a kriminalizovat… Pokud je toto všechno považováno za nezbytné k získání vašeho souhlasu – můžete si být naprosto jisti, že to, co se propaguje, není pro vaše dobro.
   (Ian Watson)

   Co se týče náboženství – tak nemohou být nějaké dva různé stvořitelské mýty oba pravdivé. Což ovšem nevylučuje, že mohou být oba krásné. A krása je hodnotným statkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *