13 června, 2024

České občanství a s tím spojené volební právo pro každého?

Tedy zatím ne úplně pro každého, jen pro potomky „našich“ lidí, trvale žijících v zahraničí. A to až do čtvrtého kolene. Takový je návrh vládní pětismečky, která evidentně neví kudy kam a bojí se, že ji vlastní lidé vypráskají od těch těžce dobytých korýtek a politické moci. Moci, která stále víc připomíná totalitní praktiky toho nejhoršího kalibru.

Takže zatímco se zde vedou debaty o tom, jak by progresivní libtardí šmejdi rádi odejmuli právo volit našim důchodcům, bez kterých by neměli ani elektřinu pro vodu na svý sojový lattéčko a silnice pro svý elektrokoloběžky, pro cizince, kteří s naší zemí nebudou mít společného vůbec nic, by ji rádi zavedli. Asi právě proto. Oni se totiž jako Češi necítí, oni jsou vznešení Evropani a chtějí to samé i pro nás. I proti vůli většiny, klidně na sílu.

Pokud pominu to, že sama za sebe jsem striktně proti tomu, aby vůbec kdokoliv kdo žije trvale v cizině mohl u nás volit, protože k tomu nevidím jediný důvod, tak tohle už je úplné zvěrstvo. A nepište mi o lidech, kteří tam jeli přechodně pracovat nebo studovat, předejdeme tím hloupé diskuzi o slově trvale. Zkrátka a dobře lidé, kteří nespojují svůj život a život svých dětí s Českou republikou tu nemají co ovlivňovat životy nás, co tu ty životy žijeme a musíme si všechny ty vládní výmysly vychutnat až do dna. O placení daní nemluvě.

Oni odsud zdrhli za lepším, tak fajn, nechť tedy si volí tam ve své vysněné destinaci. A to samé platí pro občanství. Ani k tomu nevidím důvod. To už žádní Češi nebudou. Dost pravděpodobně nebudou umět ani česky a při úrovni třeba amerického školství budem rádi, když nás na mapě nebudou hledat v Čečensku.

Kdyby tihle demokraté byli co k čemu, minimálně by o tom vyhlásili referendum. Jenže to nikdy neudělají, protože ví, jak by to zřejmě dopadlo. Mají strach a bojí se o svá na státní vemeno přisátá pozadí, které tam hodlají zabetonovat na věky věků. Za každou cenu. A my bychom jim v tom měli zabránit. A to taky klidně za každou cenu. Na rukavičky už není čas, ani prostor.

18 thoughts on “České občanství a s tím spojené volební právo pro každého?

 1. Ciste z logiky veci, zahranicni Cesi budu volit podla toho, co je v spravach … s ceskymi uradmi do styku nepridu, ceske ceny ich netankuju, takze budu rozhodovat podla toho, ktoreho nasho politika maju v ich zemi radi … a to nam zlepsi zivot tak, ze si budeme zit jak v Nemecku 😛

 2. Očekávejme zázrak, nejen ve volebních podvodech
  Kdejaký krimigrant může tvrdit, že jeho prapředek pocházel z Čech. Po vzoru Novoevropanů afrických, kteří si vystačí s pouhým prohlášením, že údajně pocházejí z válkou zmítané Sýrie, bude protektorát ČR obohacován?

  Kolik milionů Novočechů jsou kalergisté schopni dopašovat?
  Co to udělá s už tak přetíženým sociálním a zdravotním systémem?

 3. Takže kdo měl disidenta zpětně do čtvrtého kolena, může si tu zažádat o důchod bez nutnosti odpracovat zde a tudíž odvést sociální pojištění za jediný den. A důchod průměrný. Bravo.

  1. Když pro ty disidenty nepůjde z průběžného systému, jinak to znamená oslabování průběžného důch. systému.

  2. Sibyla.
   To by mě zajímalo, jestli se mezi dizidenty počítají i legionáři – že bych to řekla dětem, aby se nestresovaly s prací.

 4. Soudce Šimíček shodil ze stolu návrh na zrušení snížení důchodů. Kdyby to neudělal, tak by si ani (jistě spravedlivý) již tak mrzký plat U. soudce nezasloužil. Dostane od PePa 107 rozvědčíka medaili „Zasloužil se o stát“!

 5. Marková!!!

  Ženská!!!

  To snad není možné!
  Vy chcete bejt ještě starší a ještě škaredější, než jsem já!!!

 6. Také jsem proti udělení občanství osobám trvale žijícím v zahraničí a také i těm,co jsem přišli a neplatí daně.
  Pak je otázku,bude této osobě odňato právo volit v zemi kde trvale žije.Je daná možnost,ovlivňovat ve dvou státech vládu a hned víme,čeho by využili sudeťáci.

  1. A jenom za nějaké prohlášením. Jak dlouho trvalo získat americké občanství třeba Lendlovi. Asi 15 let, než mu ho dali.

 7. České občanství podle navržené novely se pochopitelně nevztahuje na ty, kdo emigrovali do SSSR (kromě Ukrajiny).

  1. Re: Aleš

   Nemáte úplné informace.
   Kdo by chtěl využít rozšířeného volebního práva na území bývalého SSSR kromě Ukradiny, ten musí dojet sem (sem je Čechistán), čtyři generace tu musí smrdět bez volebního práva a chodit s pavím brkem v prdeli i při pracovním procesu a teprve PÁTÁ generace může požádat o připuštění ke zkoušce způsobilosti (EGZÁÁMIN-VOLE) k přistoupení k volební urně nebo jinému rovnocennému zařízení.
   Pozor – výjimka!
   Těžce manuálně pracující zájemci mohou míti v prdeli i péro bažantí, ovšem vybarvené ukrajinskou BIKOLÓROU.

  2. Můj synovec česky umí, neteř už méně, ta spíš rozumí a ani jeden nemá zájem jezdit do východní Evropy. Protože je v Kanadě krmí, že jsme vlastně všichni špatní jako Rusové.
   Ti dva ví odkud pochází jejich rodiče, to je tak všechno.
   Kdo to vymyslel a kolik ti údajní poločeši za to dostanou, tady jde jen o kupování hlasů.
   Třeba Paul Newman byl prokazatelně po matce Slovák, ale nikdy neměl o nějaké Slovensko zájem.

   1. Na koho tahle zmena miri je jasne. Kanadani to nejsou…

    Vetsi partu zmrdu nez jsou ti momentalne u vesla by jeden pohledal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *