19 června, 2024

Buď sledujeme rozpad RF nebo „boudu“ nepředstavitelných rozměrů

Nikdo z nás nemá k dispozici skutečné zprávy rozvědky a dalších tajných a spec. služeb. Nemáme zprávy z Putinova nejbližšího okolí, abychom věděli, co na poradách probírali a co plánovali a plánují.

Máme jen tři věci:

– výběrové, tedy neobjektivní zprávy z různých míst, která jsou nyní dotčena chováním PMC Wagner. Příznivec nebo odpůrce VVP bude vybírat ke zveřejňování informace tak, aby „lahodily“ jeho vidění světa. Obdobně u nás příjemci, kteří zveřejňují a dávají odkazy. Tedy jak říkám – neobjektivní zdroj, ale pro nějaké dokreslení situace dostačuje.

– rozbor a analýzu události minulých. Tohle už je něco, z čeho se dá vycházet. Nezaručuje to stoprocentně správnou predikci událostí do budoucna, ale jako pramen výborný.

– vlastní analytické schopnosti

Než tedy zaujmete nějaké stanovisko, posuďte níže uvedené body.

1. Události minulé ukazují, že VVP „přehrává“ anglosasy nikoliv o parník, ale několik parníků. Nejvýstižnější zkratku na toto téma jsem četl následující: VVP není napřed o několik šachových kroků, ale několik šachových partií. Samozřejmě, nic netrvá věčně a situace se mu opravdu může vymknout z pod kontroly, zvláště v situaci, kdy anglosasové udělají možné i nemožné, aby rozvrátili RF zevnitř – což je asi jediná cesta k jeho porážce.

2. Vezměte si mapu, podívejte se, kde je Rostov na Donu a jak je RF veliká. Do další úvahy zakalkulujte, kolik může mít Pirgožin svých věrných – 25? … 50?… 100 tisíc? A položte si otázku – není to málo, resp. malá skupina byť dobře organizovaná, vzhledem k velikosti RF? … kdo jim třeba dodá další zbraně a munici? … pohonné hmoty na spanilou jízdu na Kreml? Jen připomínám, že na tom zbytku RF žije většina občanů, kteří „dobrodiní“ anglosasů pocítili přímo na své kůži hned po rozpadu SSSR a odtud pramení ta neuvěřitelná podpora VVP od naprosté většiny obyvatel. Ano, byli i lidé kteří se ve „zlatých devadesátkách“ měli velmi dobře, ale to je naprostá menšina. A protože bez masové podpory nejde revoluci konat, je namístě otázka, zda ji proanglosaským postojem můžete v dnešní RF získat.

3. Ve vysoké politice se náhody nedějí. Události jsou naplánovány, např. program VVP a dalších má svůj „minutovník“, resp. velmi detailní denní časový rozpis. A teď – úplně čirou náhodou si VVP udělal čas a zrovínka před pár dny si sezval významné blogery a novináře. Fakt náhoda. Netuším, co mimo kamery probírali, ale něco mi říká, že by tady nějaká souvislost mohla být.

4. Podívejte se na mediální práci Prigožina během „akce Bachmut“ – nadával na vedení armády, nadával na Putina, líčil, že dostávají všeho málo a ještě pozdě. Navíc nemají ani paletizační vozíky, takže jsou úplně v p*deli. A jaký byl výsledek? … plánovači UA se cítili povzbuzení a dost dlouho si říkali, že stačí ještě trošku a konečně slavně zvítězí. Jenže skutečná realita byla dosti rozdílná od té mediální – živá síla a technika UA sama přicházela na místo pohodlně zásobované municí a zbraněmi ze strany RF, kde byli ničeni. Ta mediální zkratka, že bývalý majitel kavárny a jeho 60.000 trestanců porazilo za miliardy USD sestavenou a vycvičenou elitu dle standardů NATO je opravdu jen mediální zkratka. Realita je taková, že bez perfektní psychologické a mediální práce, bez součinnosti se zázemím RF armády a celé zásobovací infrastruktury by nic takového nebylo možné. Tady prostě nesedí, že diktátor VVP, který má až po ramena ruce od krve svých politických odpůrců, má k dispozici brutální a zákony nedodržující všechny po zuby ozbrojené silové složky nechával Pirgožina stále nejen žít, ale velet početné ozbrojené formaci. Navíc – my přece od našich pravdivých médií víme, že kdo jen trošku zapochybuje o demokratičnosti VVP hned vypadne z okna, kdo špatně pojmenuje VSO jde hned do ťurmy za Navalnym …

5. Už jsem to jednou psal, ale připomenu. Všichni obdivují wunderwaffen RF a rozebírají parametry, účinnost a fakt, že svým vývojem VVP všechny zaskočil, tedy „přehrál“. Za celou dobu vím ale jen o jednom blogerovi, který si položil tu nejpodstatnější otázku – jak to dokázal? … jak dokázal před anglosasy skrýt ten vývoj. Každému je snad jasné, že hypersonický program není možno financovat tak, že si odřeknete nedělní oběd nebo okradete pár důchodců. Tohle financovat představovalo systémovou výzvu – navíc očividně za podmínky, aby to uniklo bedlivému oku CIA a dalším analytikům, kteří RF v té době v podstatě řídili. No a ten bloger přišel se zajímavými souvislostmi – poukázal, že ve své době byla společnost celkem dlouho mediálně živena příběhy o neuvěřitelné korupci v armádě. Já si na tu dobu okrajově vzpomínám a pamatuji si např., (jak připomínal) mediální nafukování o korupci u ministra obrany – tehdy vykreslili nějakou sekretářku ministra jako jeho milenku, která má na svědomí odklonění snad až miliardy Rublů … zkrátka novináři se snažili a podle očekávání zveličovali, prokuratura vyšetřovala, soudy zavíraly a anglosasové byli v klidu, protože všude měli přece své lidi, státní rozpočet snad i přímo sestavovali, takže zdroje na financování wunderwaffen Putin zkrátka nemohl mít a proto se mu všichni smáli … až se smát přestali. No a ten bloger přišel s hypotézou, že Putin jen využil prestitutů ke svým cílům – podstrkoval jim příhodné infa o korupci a o zbytek se postarali sami + státní aparát. Zkrátka, bloger měl pro svoji tezi jeden celkem pádný argument – ten korupční ministr obrany byl mediálně zničen, vláčen tiskem a odsouzen, ale po několika letech byl v tichosti přijat samotným VVP a bylo mu předáno nejvyšší vyznamenání RF … není to divné? Závěr blogera tedy byl, že ta největší korupce byla fingovaná, přičemž peníze šly na vývoj wunderwaffen.

Já bych se rozhodně nedivil, kdyby Prigožin byl klidně i odsouzen, ale po nějaké době vyznamenán osobně VVP

A poslední – všímejte si, kdo se z mainstreamu odvolává na kanály ruských dezolátů a o které kanály konkrétně jde. Zapisujte si to, protože od nynějška budeme moci tvrdit …. uvedl to ruský kanál ten a ten, který i maistream považuje za pravdivý pramen, protože z něj přebírá informace.

Každopádně – po těchto událostech jsou v podstatě jen dvě možnosti, buď začne rozpad RF nebo taková čistka, že i pouhý náznak sympatií s anglosasy a jejich hodnotami bude znamenat min. společenskou likvidaci.

80 thoughts on “Buď sledujeme rozpad RF nebo „boudu“ nepředstavitelných rozměrů

 1. Prigozin amnestován a pod ochranou, dekretem Putina spolu s Wagnerovci.
  Putin pověřil jednáním Lukašenka a ten jednal s Prigozinem celý den,který poté odjel do Běloruska,Wagnerovci do kasáren a musí vstoupit do armády.
  Šojgu ,Gerasimov odcházejí…jeden hned ,druhý za určitý čas aby to nebylo nápadné,že bylo vyhověno Prigozinovi.
  Údajně mezi orgány činnými v trestních řízeních koluje, že byl Šojgu zatčen FSB.

 2. Podle zpráv na telegramu pochod na Moskvu končí a wagnerovci se vracejí do svých táborů. Vše měl domluvit Lukašenko. Vedení MO RF by mělo jít na dovolenou (na odstavku).

 3. A pravdatelevize a žumpálisti mají orgasmus. Neověřená zpráva, údajně, možná. A co by kdyby a tak dále a tak dále.
  Putin prchl a ukryl se. Von se sice ukryl, ale naši hlídací čoklíci dokonce vědí, kde je ukrytý.
  Jen by mě zajímalo, jestli dokážou dohlédnout na špičku svého rypáku a předvídat, co se může semlít.
  Nebo tu máme někde tajně ukryté letiště narvané letadly, které jsou schopné v krátkém čase startovat a tu naši „elitu“ evakuovat někam do bezpečí?

  1. Kam do bezpečí? Mám dojem, že opravdu bezpečné místo dnes neexistuje… A „lovec“ může mít štěstí jednou… Oni by museli mít štěstí neustále…

 4. !Naléhavá aktualizace 3! https://bmanalysis.substack.com/p/urgent-update-3
  od Aleks / Dnes, 11:30
  Především omluvte všechny mé následující překlepy. Momentálně jsem „v jednom kole“ a píšu během své práce na mobilním telefonu. Mohlo by to být velmi nepřehledné.

  Chtěl jsem vyjádřit své myšlenky o možné rozsáhlé operaci Maskirovka/Deception.

  Stále si spíše zakládám na možnosti, že jsme skutečně svědky boje o moc. Ale teprve pro úplné posouzení bychom měli mluvit i o podvodu.

  V podnikání, pokud investujete peníze do projektu, očekáváte jejich návratnost. „Návratnost investice“. NÁVRATNOST INVESTIC.

  Má smysl pouze tehdy, pokud je návratnost alespoň tak vysoká jako investované prostředky. Tedy… vůbec ne. Návratnost by měla být o faktor X vyšší, nebo by měla generovat stabilní zisky po několik let. Zde byste mohli vypočítat odpisy.

  Příklady:

  Investujete 100 USD a výnos je 1 000 USD. Skvělé.

  Investujete 100 USD a to generuje stabilní zisk 33,33 USD. Po 3 letech jste dosáhli návratnosti investice a poté máte stálý zisk 33,33 $.

  (Omluvte mou angličtinu).

  Mám mnoho zkušeností se strategickým klamáním v obchodním prostředí. Například za účelem zajištění trhů.

  A to je důvod, proč v současné době hodně zápolím se současnou situací.

  POKUD se skutečně jedná o podvod a NE o boj o moc, pak je rozsah „investice“ gigantický. Je to v měřítku některých podvodných operací z 2. světové války.

  Zapojení prezidenta Putina…

  No.

  Pokud to JE podvod, pak předpokládaný výnos musí být řádově vyšší než investice.

  To by skutečně mohlo ukazovat na rozsáhlé ofenzívy na Charkov a možná i z území Běloruska. (Vidím náznaky). Možná i velké útoky, kterých bychom se podle mě nikdy nedočkali. No, stále si myslím, že za Putina se toho nedočkáme, ale současné události mě mohou utvrdit v tom, že se mýlím.

  Řeknu to takhle. Pokud Wagner bude dál zabírat oblasti sousedící s Ukrajinou a uvidíme rozsáhlé ruské vojenské nasazení na hranicích TĚCHTO oblastí, TAK by to mohla být lest, jak stáhnout všechny vojenské síly a techniku do těch správných regionů pro rozsáhlou invazi. Ve správný čas by Wagner jednoduše otočil a přešel do ofenzívy se svými vojenskými broders.

  No, uznávám, že mě to neomezeně řádově převyšuje. Nejsem schopen dojít k žádnému závěru, jak to doopravdy je.

  Mohu to jen pozorovat spolu s vámi, milá komunito, a také dál komentovat.

  Modleme se, aby to nebylo skutečné. V opačném případě dojde k příslovečnému “ Sračky se brzy rozprsknou „. A v současné době se spíše kloním k tomu, že věřím v boj o moc…

  1. Byla by to vskutku mistrovská a troufalá konspirační operace…..něco, co nemá obdoby.
   Anebo, jak říkáte zůstaneme nohama na zemi a budeme říkat, že se „Moskevskému knížeti vzbouřili jeho bojar.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *