18 července, 2024

Berlínská koupaliště omezují provoz kvůli tlupám výrostků.

To je tak výstižný a přesný nadpis, že se mi ho ani nechce měnit.

Potom, co „Wir schaffen das“, se už Němci v horku ani nevykoupou. Zatím v Berlíně, ale předpokládám, že je to otázka času, kdy budou “tlupy“ pro zábavu obohacovat i další koupaliště. Bezmocní zaměstnanci jsou vystavováni nepokrytému vyhrožování, třeba jeden patnáctiletý návštěvník podle jejich zoufalého dopisu městu dopisu uvedl, že personál si zaslouží, aby na ně někdo plival a mlátil je. Terčem útoků jsou také příslušníci sexuálních menšin, dívky pak cílem obtěžování, v křoví jsou cítit fekálie a zdi sociálních zařízení jsou potřísněny močí a exkrementy. Inu to je tak, když se chováš všude jako doma.

Není to samozřejmě nic překvapivého, když po staletí žijete nějak, těžko se z vás navzdory propagandě stane přes noc intelektuál s lattéčkem. Navíc tihle lidé svoji novou vlast mají evidentně moc rádi, respektují její zákony a chtějí se integrovat. Asi úplně stejně jako jejich kámoši v Paříži a Lyonu. Ti jistě jen v rámci minimalizace uhlíkové stopy zapalují Francouzům auta, a nutí je tak chodit pěšky. Někdy teda u toho chytí půlka ulice, ale čert to vem, že. Francouz to zaplatí a jede, tedy spíš optrně pomalu jdou dál. Tito němečtí integrovaní hosté zase asi nesnáší plýtvání vodou, a tak dělají všechno proto, aby si Němci už nesmočili ani palec, a pěkně se vařili ve svých bytech jako placky v poušti.

A co na to sami Němci? Zaměstnanci se hází marod, policie odmítá přebírat roli plavčíků, město organizuje semináře pro řešení krizových situací a nabízí těm zaměstnancům individuální psychologickou péči. A dokonce už přiznává, že světe div se, jsou největší problémy na koupalištích v přistěhovaleckých čtvrtích. Že jsou to skupiny zdaleka nejen s migračním pozadím, ale také s migračním pozadím. A protože nikdo neví jak z toho, a ono upřímně v této fázi už žádné milé a sluníčkové řešení není, tak ta koupaliště radši zavírají.

Co zavřou dál? Noční vlaky? Tramvaje? Ulice v noci vůbec? Zajímavé otázky. A pro všechny, kdo budou stále opakovat jak zaseknutá deska svých mentálních kapacit, že to přece není tím, že už je tam té cizí kultury příliš mnoho a že nás se to přece netýká, tak říkám jediné. Dělo se toto před migrační vlnou? Ne? Aha. A nás se to netýká z jediného prostého důvodu. Že tenkrát seděl na Hradě Miloš Zeman, a že jsme na rozdíl od Vítka Rakušana s Petrem Pavlem v zádech tenkrát kvótám na migranty odolali.

Ono obohacení jinými kulturami je fajn. Ale jen do doby, než se stanete cizincem a lovnou zvěří ve vlastní zemi. Kdo si to chce vyzkoušet, nechť se jede obohatit individuálně. Už to nemá daleko. Já si radši zachovám ta bezpečná koupaliště s plavčíkem a bez URNY.

49 thoughts on “Berlínská koupaliště omezují provoz kvůli tlupám výrostků.

 1. Co bych poradil, kde, u koho hledat poučení? Co například Pražská židovská obec. Všimli jste si? Jako by nebyla. Žádná politická prohlášení stran toho či onoho. Tak. Roubíček si rabimu stěžuje jak mu nejde obchod, zatím co Silbernstein od naproti má zákazníků, však to pořád pozoruje. Co na to rabi? …. Tak. Chytrému napověz. Je co a od koho se učit.

  1. Obec se nefláká, pod novým rabínem Davidem Peterem ( 1976) už vůbec. Je to studovaný muž a rabínské oprávnění mu udělil sám Jaakov Šapito. ( Né ten velvyslanec USA, ale nejspíš jen nějaká přízeň. )
   Momentálně se rabi Peter soustředí na obnovení židovského duchovna , které je v Praze zanedbané. A ví jak na to.
   Na ČRo se svěřil, že na to chce jít přes dětičky. Nakoupit pěkně hry, LEGO a ták, vyprávět dětem báječné příběhy a v synagogách bude zase plno. Dětičky budou říkat : Maminko, tatinku, do Stromovky né, raději do synagogy, tam je to víc zajímavé.
   ***
   Ten rabi zřejmě studoval nejenom v ješivách, ale i v muslimských madrasách, páč muslimové si posilují duchovno úplně stejně. V mešitách mají koutky pro děti, hry , pamlsky, báječné storky o hrdinství muslimského lidu, no nekup to.
   Jak je to u křesťanů netuším. Ale asi také tak nějak podobně . Holt rok 2023 je rok 2023, ale , jakáž pomoc, ten správnej pámbíček je nejvíc.
   A tak hurá na ně, na ty kteří věří v toho nesprávného.
   Ách jo. 😡

 2. Všechno jde řešit, ale musí se chtít a když západ nechce nic řešit, tak se to jednoho dne semele tak, že budeme rádi jak to přežijeme.
  Zatím u nás akorát Romové řvou a demonstrují, že se necítí bezpečně, to já taky když je vidím v tlupě. Uvidíme, možná, že jejich férovka bude opuštěná.

  Nemá Německo nějaký ostrov na severu v moři? Tam by mohli být tito posláni na převýchovu. Tvrdé klimatické podmínky by je mohly převychovat. Nebo půjčit od Dánů kousek Grónska.

  1. Ježiš, tak sem napište něco vy, PeSi, však určitě máte ledacos v zásobě.
   Ale seběhnout se pod autorku a jen kritizovat, to je taky na nic.

 3. Toto není TÉMA. TÉMATEM by bylo pro rozbor zdejší bezpečnostní situace a vývoji, jak politicky bránit jejímu zhoršování, a jak sebeobranně reagovat.

  1. Uz sem vo tom psal , policie odmita …
   Nekdo ale rekne ,ze ministr je svine a prijede jich na nej nejmin stovka..
   Uchylove uz se muzou vrhat na 12 lety deti na N.Zelandu..

   1. Proč němečtí muži nechrání německé ženy a děti? Proč nechrání sebe? Možnost mají. Zatím.
    Proč volí jak volí? Tak ať neřvou. Jejich vina. Jejich problém. Tak jako jiných jinde.
    Ostatně není třeba se ozbrojovat, ani cvičit sebeobranu, ani chodit do posilovny. Stačí v den voleb zvednout zadek a chodit vhodný lístek. Tak i tady. Je to snadné. Ani není třeba plnit náměstí. Není třeba zbraní ani svalů. Stačí mozek. Homo Sapiens sapiens.
    Jen zvednout zadek a vhodit lístek.

     1. Od koho? Od Němce. Jak jinak. Vždyť jsou v přesile. Zatím. Jejich problém, že svobodně sami si zakázali se bránit. Třeba ji někdy dojde, že Češi nejsou a za takový ksindl, za jaký je dosud leckteří považují. Snad.

  2. Sebeobrana, nedej prorok, organizovaná ve více lidech je přece dávno zakázána!
   Domobrana rozmetána, kriminalizována, střežena, eliminována v zárodku.
   Lidé jsou ve vyzbrojování konejšeni podporou nových zbrojních průkazů a možností vlastnit hojné nožství ručních zbraní.
   Nelegální držení zbraně je hrdelní zločin, ačkoliv nikomu není působena újma. Prostě diktatura moci, která se bojí vlastních občanů.
   Až dojdou zbraně těm Fijalovo hrdinům, není nic jednoduššího, než soukromé zbraně ve jménu zákona, státu a války , ZABAVIT! Případná ztráta vůbec nebude taková prča, jako za bolševika.

 4. Včera jsem jel vlakem z Prahy do Brna. Vlak jel z Hanburku do Budapešti. Jely tam dvě Německé biomatky se čtyřma černošskýma děckama. Běhaly po voze, vrážely do průvodčího, křičely, po podlaze zbytky jídel a obalů a matky samozřejmě nezájem. Sympatická rodinka.

     1. Ty následky mohou být – a nejspíš by i byly – natolik fatální, že v tomto případě rozhodně nelze mluvit i zbabělosti. Když například utečete před medvědem, místo abyste se s ním pustil do „férového“ souboje, jste taky zbabělec?

 5. a kdyz se nekdo brani tlupe, tak ustavni soud rekne ze nekoho napadl a pro jistotu se zrusi diskuze (jen metafora, nevhodne nazory je treba omezovat)

  —–
  Ústavní soud se zastal romských dětí, které napadli manželé v Lipníku nad Bečvou

  Ústavní soud (ÚS) se ve středu zastal šestice romských dětí napadených v roce 2019 v zámeckém parku v Lipníku nad Bečvou na Přerovsku. Manželé, kteří skupinku napadli, dostali již dříve podmíněný trest.

  https://www.novinky.cz/clanek/domaci-ustavni-soud-se-zastal-romskych-deti-ktere-napadli-manzele-v-lipniku-nad-becvou-40437514

 6. To má být téma pro nás? Ještě komentovat dění na západním břehu Jordánu…po vzoru sekce Haaretz na Neviditelném Psu…

   1. Nitra je dál než Berlín.

    Děti mají rodiče, některé ještě dokonce i otce…. Klíčová je důvěra v rodině a podpora rodinou. Schopnost se sdružit, naučit děti účinně se bránit, organizovaně i samostatně. Vysvětlit jim co je nutná obrana. Založit oddíl sebeobrany s instruktorem a právní podporou.
    Ovšem podle článku, nejde o případy četné. Jeden z roku 2018. Okurková sezóna. Jestliže rodiče to aktivně účinně neřeší, nejspíš nepovažují za potřebné to řešit.

 7. Sice jako hrách na stěnu házet tady, ale ještě pisnu- některým k zlosti.
  Rusko- a dojdu k tomu, nedokáže porazit kozu, se kterou válčí na bitevním poli. Momentálně je to okrajina, ale přijali Finsko i Švédsko, mají spoustu trumfů v rukávu jak škodit. Podněstří, Karabach, Turka, Kazachstán.
  Takže, Tohle všechno se nevyřeší kinžály , drony apod.
  Dojde k sociálnímu nebo jinému společensko ekonomickému kolapsu v Evropě.
  Francie, Německo, Švédsko,, británie, ale i Belgie jsou tomu velmi blízko.
  Pak už nebudou mít čas cokoliv házet na Putina(dneska jsem na vlastní oči viděl čur*ka kterak byl oblečen v černochovic triku fuck you Putin).
  Budou muset hasit požáry u sebe doma. Nikoliv za plotem a pěkně v klídku.
  A teprve potom, dojde , snad, k prozření, radikálním činům a návratu k reálné politice.
  Teprve pak bude nějaká možnost nalézt znovu cestu k mírovému soužití a vzájemnému respektu.

  1. Ale konflikt na UA je jen ta nejviditelnější a vlastně nejméně důležitá část toho, co Rusko desetiletí spolu s některými dalšími chystalo. Opravdu bych je nepodceňoval. Děje se současně řada věcí, které prostě nemohou být náhodou.

   1. Jj. Psal jsem to tady už včera takže se nebudu opakovat. Takhle tvář alternativy se začíná čím dál více jevit jako odpudivá … Jen a jen štěky jako na Fórum24. Počet lidí s přehledem, znalostmi a tahem na bránu se proklatě snížil…

    1. Tak potom, při zdejší odpudivosti, je asi nejjednodušší, vrátit se na ty novinky, ne?
     Tam jsou diskuse zajisté kultivované, komentáře míří žádaným směrem, ideál.

     1. Pokud chce alternativa získat přiměřenou podporu voličů s IQ vyšším než 80 musí jim poskytnout odpovídají úroveň… A takhle autorka tomu moc neprospívá.
      Ostatně Vidlák si furt honí ego, že má 200 tisíc čtenářů. Na společenskou změnu je to málo a jejich skladba zabraňuje ostatním se přidat. Proto z tohohle blogu zmizeli lidé co mají co říct. … Pliváním síry cesta nevede…. Škoda…

      1. Nevím, jestli osobní tezaurus obsahující slova jako „furt“ opravňuje jeho uživatele k podobnému kádrování, ale budiž. Jen ale taková drobná poznámka, revoluce ani státní převraty nedělají v naprosté většině intelektuálové.

       1. Státní převrat za pomocí dělnictva provedl jistý Kléma. Pak to tady nebylo dost dlouho k žití.
        Souhlasím s tím, že převraty dělají „to co nemají co ztratit“ ale stát musí řídit ti, co to umějí… A je na osobnosti, která ty chudé vede, aby si získala zbytek… Jinak tady můžeme mít zase soudce z lidu … A to fakt nechci…

        1. Jako že by byli soudci z lidu horší než ti soudcovská mafie dnes? Jinak historická zkušenost vašemu očekávání moc nenahrává. Nějak nevím o žádné změně režimu, kdy by nedošlo k brutálnímu násilí a alespoň dočasné vládě buď ulice, nebo ozbrojených složek. A „sametovou revoluci“ nepočítám, to bylo vykalkulované a hlavně předem domluvené předání moci v duchu něco za něco.

         1. V 1918 v rijnu Cesi , jo mas to , Cesi provedli revoluci v Praze .
          A ten rozdil je vyznamnej..
          Ze nevis , neni dulezity. A na veci nic nemeni.

        2. Tady nebylo k žití?
         A kde bylo? Třeba v Řecku, kde vládli plukovníci a zmizely tisíce lidí.
         V Španělsku to samé a i v Itálii to nebylo vždy k žití.

        3. Klema /Cech/, byl ihned odstranenej na misto presidenta ,
         aby to vzal na nas do pracek vyvolenej gang soukmenovcu zelinare..
         Podobne jako predtim v 1917 v Rusku..
         Vo tom ale musi bejt porad ticho..

    2. Protože furt kolem dokola jedou témata, jež nemůžeme nijak ovlivnit.
     Pokud někdo nadhodí něco mimo bublinu, je to zamáznuto jednou, dvěma reakcemi; zpravidla negativními až agresivními.

     Navíc už to tu nemá s alternativou nic společného.

    3. neřekla bych, pouze napsal odkaz, přiznám potřebný, protože se můžeme připravit, je jich tady už taky dost. A nemusíme bloudit sami.Kdo nechce nemusí číst.

    4. Asi utíkají na Novinky Seznam eu a Idnes, kde je ta diskuse fakt plodná! Tolik vulgárních a nevulgárních urážek se asi jinde nenajde.
     Jednou týdně mrknu, zda se něco změnilo. A mění se! Je to stále hnusnější.
     Slušné, avšak antibruselské a antipentagonské diskutéry už dávno vyhnaly.
     A tak tam vládne slovník Číra Karla, válkyně Černoušové, svetryně či katolíků Zdehovské i Kalouseka.
     netoužím po jejich slovníku z pražských vináren a čajoven.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *