18 července, 2024

Zatáhne nás vláda do války s Ruskem?

Poslechněte si pozorně prohlášení premiéra slovenské vlády Roberta Fica, který jasně odmítl účast slovenských vojáků v bojích na Ukrajině. Toto prohlášení učinil po setkání bezpečnostní rady Slovenska.

Jednotlivé státy EU a NATO sjednávají dvoustranné dohody o vojenské pomoci a vyslání vojenských jednotek s Ukrajinou. Namátkou vím o Německu, Francii a Itálii. Dnes se papaláši NATO a EU mají setkat v Paříži a budou plédovat za pokračování umírání na Ukrajině.

Co udělá naše vláda? Bude mít bezdětná slečna Černochová problém s tím, poslat naše vojáky na Ukrajinu? Nepochybuji, že ani nejmenší. Prezident Pavel chce registrovat bojeschopné muže. Mám dva syny v tomto věku. Říkala jsem jim před volbami, že i takhle to může dopadnout. Přípravou na mobilizaci a obětováním dalších životů v masomlýnku na Ukrajině.

Po vzoru Fica říkám Řehkovi, Černochové, Fialovi a dalším krvelačným psům a fenám: „Vezměte si samopal a jděte tam! Svoje děti vám nedám.“

226 thoughts on “Zatáhne nás vláda do války s Ruskem?

 1. V diskuzi se tu řeší obavy z konce světa. Nikdo si neklada otázku, zda je to Boží záměr.

  To Bidenova administrativa je mnohem zvídavější a zajímá se i o jiné záměry Boha nad námi.

  „Bidenova administrativa vyčlenila milion dolarů na „genderový výzkum“, který by měl dokázat, že Bůh stvořil nejen muže a ženu, ale také další různá pohlaví. Výsledky průzkumu budou zahrnuty do „inkluzivnějších“ učebnic biologie pro studenty přírodních věd.“

  https://www.macekvbotach.cz/public/kapitola.phtml?kapitola=141744

  Co dodat. Asi si ten konec světa doopravdy zasloužíme. Sodoma a Gomora lehla pro menší zvěrstva.

 2. fico si včera vysloužil zlou kritiku od politiků, od médií.
  SME dokonce vyrukovalo s kretenismem.
  A on měl zřejmě pravdu, akorát , že to propálil už dřív, tak oficiálně se na summitu „zatím“ o evropských vojácích na UA nejednalo /při bilaterálních hovorech za zavřenými dveřmi nejspíš ano/
  že je otázka na stole, tomu nasvědčuje i důrazné vrtění hlavy černochové a fialy
  mám pocit, že máme nějakou další vlnu nenávisti proti Rusku – ze strany politiků i v médiích.

  1. Přečtěte si diskuse na toto téma na Novinkách. Tam diskutuje až na výjimky ten nejhorší odpad a spodina společnosti. Úplně zpitomělí současným režimem. Na otázku „co když tím vyprovokujeme Rusko tak, že sem pošle klasické nebo i jaderné rakety“, klidně odpoví „No a co, tak jim to vrátíme.“ Současná mladá generace a střední je už tak zpitomělá a nevzdělaná, že tvrdí, že cílem Ruska je nerostné bohatství Západu. Cílem Ruska, které disponuje surovinami celé Mendělejovy tabulky.

   1. Nemůžete hodnotit kvalitu mladé a střední generace podle Hovínek. Navíc Vám jejich čtení zařídí předčasnou demenci.

 3. O tom, že nás parazit, skrze naše protektory, může zatáhnout do nové války, vůbec nepochybuji. Poteče totiž krev naše a ne jejich. A jak už dávno víme, na válce a chaosu se nejlépe vydělává, na obnově ne méně. Takže, pro parazita je to win-win. Tečka. Slečna valkýra, bezdětní rezidenti, ti cizí děti litovat nebudou.
  Kdo má jít bojovat…. to také není tak těžké odhadnout: miliony „dětí“ ve věku od 15 do 50 let bez dokladů, zato se silnou touhou šířit mír dle blízkovýchodních pravidel. Jen z nich postaví armády všehoschopných hrdlořezů. Od důstojníků nahoru to pokryjí současné místní profi armády. Plus to bude krásná možnost zbavit se alternativy. Opět win. Zabitý člověk nemá uhlíkovou stopu. Zase win.
  Rozum tady už dávno emigroval. Zachránit nás může jen černá labuť nebo vystoupení opravdového vůdce alternativy. Protože pokud útok provedou, rusko-čínská vojska budou tentokrát opravdu až v Paříži. Zopakují si Napoleona a budou se zase…..divit.

 4. Tak nám zhebnul spolumajitel
  Kolektivní Západ (KoZa) se bojí, že s pádem Ukrajiny se zhroutí celý Světový řád, který byl ukotvený po II. sv. válce a potom revidovaný po rozpadu SSSR před více než 30 lety, který je konceptuálně a skrze nikým nevolené elity řízen a ovládán z Londýna z Domu Rothschild. Přitom právě v pondělí zemřel vůdce tohoto světového bankovního klanu Jacob Rothschild. Zpráva přišla naprosto nečekaně ve chvíli, kdy se v Paříži jednalo o vyslání vojsk koalice ochotných na Ukrajinu.

  Je to symbolická smrt ve chvíli, kdy umírá starý světový řád a rodí se nový. Válka na Ukrajině s vědomím, že může přerůst ve III. sv. válku, je procesem kolektivistů na zastavení celosvětové demise systému Pax Americana, který je sice pojmenovaný po USA a jejich hegemonii po II. sv. válce, ale ve skutečnosti jde o systém řízený z Londýna. Je to starý imperiální model …světové nadvlády, který dosáhl svého konce a válka na Ukrajině je zoufalou snahou o zvrat této demise.
  https://aeronet.news/robert-fico-na-tiskove-konferenci-potvrdil-ze-nektere-clenske-staty-eu-a-nato-chteji-vyslat-sve-vojaky-na-ukrajinu-potvrdil-tak-informace-aeronetu-ktere-jsme-prinesli-jiz-v-cervnu-lonskeho-roku/

  1. Myslím, že je po smrti i feťák Zelenský a vypadá to, že zoufalci pasovali na jeho místo Makronka.
   Fico a Orbán to vědí, proto jednají, jak jednají.

 5. Koš.er konference na podporu Chazárie/Ukrarujny  na níž se 26.2.24 v Paříži sešly loutky z 21 protektorátů Velkého bratra.
  Rothschildův poskok Emmanuel Macron potvrdil závazek Paříže vůči Ukrajině. 
  „Porážka Ruska je nezbytná pro bezpečnost a stabilitu v Evropě.“ Přesněji pro Great Reset.

  Aspenista Fialový hnus je jakoby vynálezcem: „české iniciativy, která spočívá ve fašistickém odhodlání pro nákup munice, granátů, raket středního a dlouhého doletu.“
  Po celém světě budou šmejdi z našich daní a na naše zadlužení nakupovat předražené ničivé harampádí. Na zadání a pro zájmy majitelů BlackRocku. Bez ohledu na jejich báječný Green Deal a slavnou uhlíkovou stopu.

  Koš.er poskoci bank.sterů  „vytvoří koalici pro hluboké údery“.

  „Dnes neexistuje shoda ohledně vyslání pozemních jednotek oficiálním, předpokládaným a schváleným způsobem. Ale v dynamice by nemělo být nic vyloučeno. Uděláme vše pro to, aby Rusko tuto válku nemohlo vyhrát ,“ Rothschildův Macron

 6. Fico hodnotí pařížský summit z paluby vládního letounu:
  https://www.youtube.com/watch?v=-6dV4pS46Vs&ab_channel=SMER-Soci%C3%A1lnaDemokracia
  Nic překvapivého na sletu jestřábů nezaznělo…
  „Ako sme dnes ráno v Bratislave na viacerých zasadnutiach predpokladali, v Paríži bola čisto bojová atmosféra podporujúca vojnu. Nepadlo ani slovo o mieri, čo ma osobne veľmi mrzí. V Paríži som zopakoval záver z dnešného rokovania vlády a koaličných partnerov, že nikdy nebudeme súhlasiť s vyslaním slovenských vojakov do vojny na Ukrajine.“
  PS. S vypětím veškerých psychických sil jsem vyslechl na ČT24 závěrečný projev Macrona. Mimo obvyklých floskulí: „Rusko nesmí vyhrát,“ nabádal účastníky summitu k uzavírání bilaterálních dohod (o nich se zmiňuji v jiném příspěvku) se Zelenským. Nicméně se jednalo o strohé výzvy, ze kterých nevyplývalo, jaký by měl být účel zmíněných dvojstranných dohod. Musíme posečkat, než se informace dostanou „ven.“ Jednání se bohužel konala za „zavřenými“ dveřmi…Děsivé je, že libtardí elity ve svých plánech kalkulují s mnohaletým konfliktem do konečného vítězství kolektivního Západu…

 7. Ale ved alzak povedal, ze straty ukrajiny su 31 000 vojakov. To je pre armadu velkosti UA zanedbatelne. Tak naco tam treba posielat cudzich vojakov???

  1. Po prvnim baliku sankci se vsichni placali po zadech, jak ty sankce Rusko drti.
   A pak tech baliku na Rusa navalili jeste deset. Asi pro jistotu.
   Pripomina mi to ockovani na covid.

  2. tech zbylych 200 000 mrtvol je vedenych na vyplatnich listinach jako zivi a jejich velitele pobiraji ten jejich zold.

   1. Pak je tu ovšem ještě taková docela zajímavá otázka (při údajích, které poskytl pravdomluvný mužík zelený) a sice, kam zmizelo 1 699 000 Ukrajinců, kteří byli mobilizováni (2 580 000), kteří už neslouží v armádě (880 000), a kteří ani nepadli smrtí chrabrých, jak přiznal včera kyjevský vládce Volodymyr Z (31 000). Asi se vypařilo?

    Samotného mě to překvapilo, nicméně nemohu si pomoct, ale matematika je holt matematika.
    Zdroj dezolátní informace:
    https://www.michalapetr.com/
    A jak čas běží, masomlýn na ruině neúprosně mele a mele dnes a denně.

   2. To je možná jeden z hlavních důvodů, proč jsou Ukrajinci tak neústupní. Druhý důležitý důvod té zaťatosti je je ten, že nemají realistické zprávy z válčiště i zázemí.

  3. To jsem nepsal já, to jen pro pořádek. Stejně mne už ten nick nebavil, tak ať si ho novej nemesis užije ve zdraví. Já ho nadále používat nebudu. Sbohem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *