16 dubna, 2024

Zákaz propagace LGBT+ v Rusku

Ruská Duma (parlament) přijala zákon o zákazu propagandy a „pozitivní prezentace“ sexuálních deviací, kompletního spektra LGBT+ agendy.

Zákaz se týká všech médií, literatury, filmů a videí, reklamy a veřejných prezentací, přednášek ve školách, vyjímku mají pouze odborné publikace.

Odpovědnost za porušení zákona je administrativní, může být uložena pokuta až 5 milionů rublů.

Běžné LGBT sexuální deviace nejsou trestné, ale pedofilie, incest a také surogátní mateřství pro homosexuální páry trestné jsou.

Zákaz stejnopohlavních oficiálních svazků byl přijatý už dříve, definice manželství jako svazku muže a ženy je součástí ruské ústavy.

Pro přijetí zákona hlasovalo 87 % poslanců, všichni zúčastnění na dané schůzi

47 thoughts on “Zákaz propagace LGBT+ v Rusku

 1. Militantní propagace některých sexuálních menšin je docela „na hlavu“ , já tedy mám jenom to jedno pohlaví a už nějaké jiné nestihnu kvůli věku , tak nevím , zda mám být zklamán, že jsem si včas neužil. Teď ve Švédsku vymysleli pro hrdé ženy , které nechtějí chodit čůrat v sedě , což je jistě veliká degradace jejich hrdosti , speciální plastikový nástavec na pohlaví , který se „nasadí“ a hrdá ženská může močit ve stoje jako chlap! To je pane báječný příspěvek k rovnoprávnosti! Každá ženská si bude nosit v kabelce „nástavec na chcaní“ a bude hrdá jako muž a to je ta pravá rovnoprávnost.

   1. Většinou jsou veřejné záchody tak mizerně udržované,že čurat v sedě je opravdu o zdraví. Když budou ty nástavce jednorázové,tak proč ne?

    1. Ano, nejsou z plastu, protože by poškozovaly životní prostředí, ale z voskovaného papíru. Skládací, takže jich můžete sebou nosit několik. Na druhé straně kalhotky si musíte sundat (pokud je nosíte) a sukni vyhrnout. a hlavně – musíte se tím trefit do mísy. To bude pomočených dámských záchodů!

 2. O3em na druhou stranu, tolerance LGBRT+…atd, nijak nemění orientaci jednoznačně binárních. Vychytáváním hraničně orientované části populace, tak jako například jako Jupiter gravitačně vychytává menší tělesa z vnější části soustavy a chrání tím Zemi, měla by tom být posilována binární část populace.

 3. Ale vždyť přece vůbec nejde o tu samotnou sexuální orientaci. Tady jde o to, že jsou všechna tato hnutí zneužívána západem k šíření jeho „narativů“ a onomu „dlouhému pochodu institucemi“, akorát že místo zdánlivě levicových aktivistů se ve skutečnosti dosazují prozápadní slouhové. Prostě jiná obdoba neziskovek a páté kolony, přičemž většina příslušníků menšiny to ani netuší, ta naivně bojuje za svá práva. To je celé.

 4. Poněkud O.T. ale přece jen: Ukrajinští „najomniki“ (žoldáci) chtějí sestavit jednotku z gayů.
  Uvidíme, snad se jim to podaří. Pokud se ovšem mezi tím mezi sebou nepozabíjejí. [;>))

   1. Podle mých pozorování jsou daleko tvrdšími (surovějšími) bojovníky jež běžní vojáci. Být homosexuálem neznamená být změkčilým, spíše naopak.
    Podle G. Durrela „..Nic tak nepotěší gaye jako když mu řeknete, že vypadá mužně…“

  1. Být poslán velitelem do prdele získá úplně nový náboj.
   Stejne jako příkaz ženy zastřelit a chlapy znásilnit.
   Pokleslé vtipy se stanou realitou.

  2. Já myslím, že to je docela stará zpráva. O bojující ukrajinských teplouších už byl článek kdysi dávno na mainstreamu. Docela jsem se divil, při známé lásce pravoseků ke gayům. Ale možná je to u nich jako v SA, tam údajně dost vysokých představitelů SA při Noci dlouhých nožů vytahovali z postelí od milenců, včetně velitele SA Ernsta Röhma.
   Ale možná, že teď to bude jednotka zahraničních gayů v ukrošské army.

 5. ❗️🇨🇿🇸🇰Příspěvky na webu hračkářství Dráčik prověřuje česká policie.

  Tuzemská policie se začala zabývat příspěvky, které se objevují na webu hračkářství Dráčik. Majitel slovenské firmy, která má pobočky i v Česku, v nich vyjadřuje názory na LGBTQ komunitu, ale také na válku či politickou situaci.

  „Přijali jsme oznámení týkající se příspěvku na webovém portálu Dráčik. Na stanovení právní kvalifikace je ještě brzy, zatím nebyly zahájeny úkony trestního řízení,“ řekl mluvčí Policejního prezidia Ondřej Moravčík.

  https://www.dracik.cz
  … no nejde náhodou o absurdní divadlo?

  S pozdravem
  Chceme mír, ne válečným štváčům
  Šmodrchel

  1. Jde o písemné přiznání policie, že nemá smysl pro humor.
   Ovšem na druhé straně s tím měl pan majitel počítat.
   Policista má smysl pro humor jedině ve filmových komediích.

  2. Tyhle akce mám rád. Druhé straně se na ně špatně reaguje, když jsou formulace dobře zvolené. Ti chytřejší chápou a přisazují, chytají aktivisty do pastí a užívají si jejich ponižování.
   Chce to ale talent a ostražitost. A taky nějaký minimální právní stát, což u nás už není, takže i toto začíná být o hubu.

   1. Znate nekoho, kdo skoncil jako kanonfutr na ukrajine?

    Odpovedi jako „to vi prece kazdy“ nebo „to je v Rusku bezne“ neberu.

 6. Ja se jim nedivim.
  Zakaz propagace vs perzekuce jsou rozdilne veci.

  V mladi se spousta lidi hleda, nemaji moc jasno, a nevhodne nasmerovani spolu s hormonalni lecbou je nevratne.
  V CT v Otazkach Vlastmila Hlodavce to davat nebudou, ale uz je spousta pripadu, kdy trans sveho rozhodnuti v puberte hodne hodne lituji.
  A to vite, ze vousata zpevacka z Rakouska uz je zase chlap?

  O tom je ten zakaz propagace.

     1. S vousem uz par ano. Je to otazka co je „pesteny“.

      Kdyz zabrousite do obludaria na idnesu, urcite tam pro vas slecna redaktorka neco bude mit.

  1. Od Koncity Wurst jsem nekde cetla rozhovor, ze nikdy nebyl trans, ze to od nej byl multikulturni projekt a chtel vyzkouset, jak daleko zajde snasenlivost vetsinove spolecnosti. Vzhledem k tomu, ze ho k sobe na kaficko pozval primo rakousky premier, byl Wurst dost uspesny. Nakonec rozhovoru se priznal, ze je ve skutecnosti gay a ma AIDS. Tak mu uz asi neni moc do zpevu, ony ty leky na Aids jsou dost drasticka zkusenost, drsne zazivaci potize, ti lide v podstate musi nosit pleny.

 7. ále no ták, co se divíte. Je to jen další způsob snižování populace světa. No světa, jisté části světa, zvláštní že v africe se to moc nepropaguje, nebo se propagace neujala, alespo\ń o tom není slyšet

 8. Možná někdy v budoucnu budou mít zákon o tom, že voda je H2O, tráva zelená, Slunko vychází na východě a 2+2 je 4.
  Takhle izolovaně to vypadá jako blázinec a ne parlament, ale holt reagují na vnější tlak, kterým jim vnucují absurdity skrze neziskovky, takže holt cítí potřebu zasáhnout a dát učitelům a ostatním právní jistotu.

  1. Asi jim ty duhové pásky a poklekávání leze na nervy. A právem. Koukněte,co se děje v Kataru. Každý blbec ze západu by chtěl mít pásku a vyjadřovat podporu. Jen kdyby po nich nějaký nadřízený vyjel,nesnášeli by to až za hrob.

   1. Zase je to dobré pro ostatní – to takhle Němci místo kopání do mičudy trénují kvalitu poklekávání a ladí duhové pásky, až jim Japonci vypráší kožichy.

  2. Spíš je kupodivu, když se západní státy pokoušejí pravdu ohýbat, dokonce pomocé zákonů.
   Děti, především v dopsívání, jsou zmatené a snadno ovlivnitelné, výsledky řádění sekt LGBT vidíme už dnes na celém Západě.

   1. Ono je to takové vrtění psem. Odvádění pozornosti většiny od důležitých témat.
    Homosexuálů a leseb jsou zhruba 4%. A transexualita je zhruba 1 na 10 000.
    Nemyslím si, že stojí o nějaké Prag pride a podobné. Většina chce mít svůj klid a aby je společnost nechala na pokoji. Pokud nebudou společnosti vnucovat své odchylky, neměl by být problem.
    To, co vidíme jsou různí exibicionisté a jiní, kteří se vezou na vlně.
    A bohužel, jak píše Kocour, tlak vyvolává protitlak.
    Tedy jde o rozbíjení společnosti, které nakonec jako vždy odnesou ti nekonfliktní a slušní.

    1. Souhlas. Chtéjí mít klid a vůbec nemají potřebu tahat svoji sexualitu na veřejnost.
     Exhibicionistů je mezi nimi jen pár. Ale jsou hodně vidět.
     Podle mne 95% účastníků Prague Pride jsou heteráci, kteří se přišli pobavit a naštvat normální lidi.

 9. Nelíbí se mi to, ale Rusům se nedivím.
  Vycházím z fyzikálního principu, že každý tlak budí protitlak. A že LGBT+ hnutí má několik ale- „toto založení“ má tendenci se rozšiřovat i na na jiné sexuální praktiky – třeba na pedofilii je patrné.
  Některé organizace LGBT+ se snaží dostat do škol a dokonce školek a učit tam děti, že tohle je právě normální, běžný postoj a heterosexuál je nepřirozený. Taktéž se to pojeno s trans gender usilováním.
  Takže asi proto. Ostatně i u nás už „genderově alternativní“ se snaží o totéž a jsou-li odmítnuti, spustí velký povyk a argumentují „svobodou“ slova a bůhví jakými dalšími „svobodami“.
  A určit hranici normálnosti je dost těžké.
  A nepovažuji za správné, aby 4% populace určovalo co má dělat těch 96% zbylých.

  1. Měl bych asi podotknout, že mám mezi gayi i lesbami několik přátel. Ale o sexu se nebavíme. Jeden můj známý, gay se sklonem k efebofílii dokonce přestává pracovat s dětmi, není to jeho zaměstnání, ale dobrovolná aktivita, jakmile se dostávají do věku, kdy začnu být chlapci pro něj přitažliví a vezme si na starost zase mladší děti. Říká, že si prostě nevěří.
   Tak tohle je poctivý přístup.

   1. Take mam hodne znamych a pratel mezi LGBT, pracovala jsem v cestovnim ruchu a take pri poradani kulturnich akci, gayove se tam nejak koncentruji, mozna proto, ze jsou vice vnimavi a komunikativni.
    Vetsina z nich svoje soukromi nijak neventiluje, clovek se to dozvi nahodou. O jedne panske dvojici jsem to dokonce netusila asi 20 roku, i kdyz jsem s nimi pravidelne spolupracovala, jsou to naprosto civilni chlapi, mozna mne zmatlo, ze oba jsou rozvedeni, byli zenati a maji dospele deti, ktere take znam.

    1. Je zajímavé Marie,
     že homosexuálové obou pohlaví sice rádi požadují úřední stvrzení svého vztahu, ale jejich promiskuita je obrovská a úřední papíry jsou jim záhy nanic. A manželství pro gaye a lesby? To je jenom termín, měli by požadovat partnerství se stejnými právy jako manželé kromě (adopce dětí, pokud jeden z homo-páru není biologickým rodičem – otcem nebo matkou).
     Někam posouvat význam slova „manželství“ by se nemělo dopustit.
     Manželství je spojení muže a ženy za účelem plození potomků a jejich výchovu.

     Přitom osobně znám dva homosexuální páry (gaye), kteří žijí v pevném a obětavém vztahu, ze kterého by si mohla vzít příklad většina heterosexuálů.

     1. Ano, manželství je muž a žena.
      Oni mají registrované partnerství pokud o to stojí.
      Majetek mohou řešit závětí.
      A to ostatní plnou mocí.
      Více nepotřebují, nikdo nemůže mít vše.

   2. Asi před dvěma lety, pamatuji si to, jelikož jsem trávila čs v posteli po operaci, večer běžela několikrát upoutávka na milého mladého kluka. Ten upřímně mluvil o tom, jak má rád děti, poslední věta zněla “ jsem pedofil “ konec. Dost šokující, nebylo to natočeno jako varování. Tehdy mi přišlo, jakoby se snažili podsunout, že je to neškodné. Přestali a ticho, asi to pro všechny okolo bylo už příliš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *