19 června, 2024

Vyděste je k smrti!

My starší si dobře vzpomínáme na film Hrátky s čertem, kde Josef Bek, alias Martin Kabát, toho času na návštěvě v pekle,  říká Luciferovi/Belzebubovi „V tomhle je celej váš kumšt – zpitomět lidi. Udělat z nich ustrašený, zbabělý zvířata. Mučit je tak dlouho, až ztratí rozum a všechny smysly.!“ Je znát, že Jan Drda psal pohádku v době heydrichiády.

Nadvlády strachu není nikdy dost, řekli si naši „vůdci“. Neustále nás něčím straší. Že je strach účinným nástrojem vládnutí, je známo odedávna. Tak houšť a větší kapky. Lidi se musí bát tak, až ztratí rozum –  proto nám ordinují strach ve stále větších dávkách.

Strach z války

NATO nás „připravuje“ na válku s Ruskem. Do dvaceti let, jak podle The Telegraph řekl šéf vojenského výboru NATO Rob Bauer. Civilisti se musí připravit na totální válku s Ruskem – čti – připravit se na smrt. Týká se především Evropy – Švédi už byli varováni svým ministrem obrany, že mají hromadit zásoby. Tento strach z války má dvojí ostří – kromě strachu ze smrti má ospravedlnit zvýšené vojenské výdaje států NATO. Místo na chleba máme dát peníze na hromadu pro zbrojní firmy, které velkou část peněž odkloní na Bahamy a za zbytek nakoupí v Číně ocel, šrouby, kuličková ložiska, elektronické součástky, a sestaví z toho tanky, kterým složitá elektronika sama vypne motor, jakmile sjedou z cesty do terénu, jako se to stalo „nejmodernějšímu a nejdražšímu“ německému obrněnému transportéru Puma. Ale někdo na tom bohovsky vydělá. Žijeme totiž v kapitalismu.

Akcionáři nadnárodních korporací, které vydělávají na tom, že levně nakoupí součástky nebo celé stroje v Číně a draho je prodávají v Evropě, a kteří si vodí na špagátku Evropskou komisi i většinu vlád členských států EU, nebudou chtít dovolit, aby volení zástupci zaveleli k opětovnému vybudování průmyslu v Evropě, kde by se o zisky museli dělit se zaměstnanci, kteří mají tu drzost sdružovat se v odborech. Natož aby řádně platili daně a odvody na zdravotní a sociální zabezpečení, když si dál mohou posílat peníze na Bahamy. I přes kecy Roba Bauera a jemu podobných, jako je Řehka a Krvavá Johana, v tomto světě „mezinárodního řádu založeného na pravidlech“ evropské země nikdy nebudou schopny vybudovat bojeschopné armády. Proto by se měly soustředit spíše na budování míru.

Strach z vyhladovění

Stále více lidí si uvědomuje, že celá reforma zemědělské politiky EU cílí na snížení produkce domácích potravin a závislost na dovozu. Nejlépe z Afriky či Jižní Ameriky, kde vůbec nehrozí, že by se dodávky mohly zadrhnout – sarkasmus. Proto jsou současné protesty zemědělců v Německu a doufejme i u nás doslova životy zachraňující snahou o zachování kvalitní a dostupné stravy pro obyvatelstvo Evropy, na kterém její věrchušce nezáleží ani za mák. Motivace od nadnárodních korporací protlačit schválení obchodní dohody EU -MERCOSUR a nově i obchodních dohod s jednotlivými africkými a jihoamerickými zeměmi, které mají umožnit otevření unijního trhu dovozům zemědělské produkce a potravin z těchto zemí, je pro politiky zajímavější. Že v Africe a v jižní Americe nadnárodní korporace na pole sypou desateronásobky herbicidů a pesticidů – včetně takových, které jsou v Evropě dávno zakázány? To věrchušku nezajímá. Stejně jako dopování hospodářských zvířat, z nichž do EU dováženo maso, dávkami anabolik a růstových hormonů, za něž by se styděl i zkušený olympionik. Plebsu klidně „recyklované jídlo“, jaké známe zatím jen z dystopických filmů. My si za provize koupíme vzácnou a drahou kvalitu. Tak uvažuje většina loutek eufemisticky označovaných jako politici

Strach z klimatické krize

Momentálně pořád asi nejpodporovanější, protože do větrníků a solárů bylo nainvestováno. Každý dokument o přírodě musí povinně obsahovat globální oteplování spojené s hromadným vymíráním druhů nebo alespoň blíže nespecifikovanou změnu klimatu, která nás ohrožuje do té míry, že musíme kývnout na jídlo z cvrčků a dobrovolné mrznutí v podchlazených bytech. Kupodivu, pralesy je možno kácet nadále a vůbec – stromy prý nemají na klima téměř žádný vliv, zato spalovací auta a kotle na tuhá paliva a plyn absolutní – soudě podle boje zelených mozků proti fosilním palivům. Natož těm ruským. Ruský LNG je sice drahý, ale procesem zkapalnění byl zjevně očištěn od ďábla, což neplatí pro levný ruský potrubní plyn.

Strach z budoucnosti

Zahrnuje všechny ostatní poddruhy. Můžeme si vybrat, zda se víc bát války či hladu či oteplení planety o 2 stupně. A hlavně – správně volit, a pokud nebudeme volit správně, nastoupí hlasy ze zahraničí, které nás odnaučí myslet si, že máme ve své zemi nějaké slovo.

Specifický strach z budoucnosti mají mít důchodci a zřejmě svůj odchod z tohoto světa příliš neprotahovat. Žaloba proti podivnému a účelovému zkrácení valorizace důchodů, kterou podali poslanci za ANO, a která se nachází u Ústavního soudu, zřejmě nemá šanci na úspěch – alespoň tomu nasvědčuje změna soudce zpravodaje. ( Ze Svatoně na Šimíčka) Ani si nemyslím, že byl na Ústavní soud vykonáván nějaký tlak. Většina soudců – ráda se budu mýlit – z výšin svých platů tam dolů k důchodcům nedohlédne a nebudou tudíž hledět v první řadě na literu Ústavy, ale na přání politiků a jejich představy o škodách důchodci způsobených. Důchodci totiž způsobují škody, pokud to ještě nevíte.

Je nejvyšší čas začít něco dělat. Zemědělci už začali. Nelze čekat, že za nás kdokoli cokoli zařídí a zázračná změna poté, co bude zvoleno ANO, změní politickou situaci směrem k prospěchu lidí. Systém se totiž nezmění, pořád se bude přerozdělovat odspodu nahoru.

Koneckonců i v úvodu zmiňovaný Martin Kabát dokončil svůj proslov v pekle slovy: „Vy si myslíte, že taky já hned změknu a zpitomím? Vy si myslíte, že poctivýho chlapa můžete jen tak zlehka ztumpachovatět, až vám bude poslušně žrát z ruky? Takovou hanbu sám sobě neudělám. Vaši moc jsem zlomil. A jestli chcete, půjdeme se prát!”

https://www.facebook.com/GenBily/videos/700874367215357/

35 thoughts on “Vyděste je k smrti!

 1. Včera mi tohle přišlo
  🔹Ministerstvo školství rozeslalo do škol metodické pokyny, jak jsou povinni o konfliktu na Ukrajině informovat žáky.
  Co s učitelem neodsuzujícím Putina? Už to mají pojmenované:
  Za podporu ruské invaze hrozí až tři roky vězení, varuje nejvyšší státní zástupce Stříž.

  🔹Ministerstvo školství rozeslalo do škol metodické pokyny, jak o konfliktu žáky informovat !!!
  Povinností ostatních je na učitele „podporujícího Putina“ podat trestní oznámení. Povinností ředitele je jednat, pokud to neudělá, je povinností zřizovatele školy ředitele odvolat. A když zřizovatel školy zůstane nečinný k výuce v rozporu s předpisem, pak ministerstvo školství nebo krajský úřad přistoupí k výmazu školy z rejstříku škol a školských zařízení.

  ‼️A z právního pohledu pro žáka ZŠ neodsuzujícího útok na Ukrajinu vyplývá:
  – napomenutí třídního učitele
  – důtka třídního učitele
  – důtka ředitele.

  ‼️V případě žáka, který již dokončil povinnou školní docházku, hrozí podmíněné vyloučení až vyloučení ze vzdělávání. Uzná-li škola za vhodné, může dokonce na žáka staršího 15 let podat trestní oznámení s hrozbou nepodmíněného odnětí svobody.

  🔥Pokud by se téhož dopustil žák mladší 15 let, má škola uvědomit orgán sociálněprávní ochrany dětí, tzv.OSPOD!
  Ten by měl žáka chránit před škodlivým vlivem jeho vlastní rodiny, která jej vychovává rozporu s morálními hodnotami, diktovanými naší společností !“
  Výsledkem může být odejmutí dítěte rodičům a jeho umístění na převýchovu do děcáku !!! 😎😡

  1. Řešení není ve vládě. Řešení je na ulici. Až budou volby. Korespon korespondenční volba není potíž. Za předpokladu dostatečné přesily opozici. Sjednocené. Na to vzpomeňte až se zas začnou rojit pidistraničky, pidihnutíčka, a „nezávislí“ uchazeči. S účelem rozředit opozici. Na vládní straně snaha prosadit „nové“ přijatelnější tváře. Schopné. Nebudu jmenovat, dejte si na ně pozor.

   1. Zdroj bohužel neznám, také mi to přišlo, že je to z FB. Ale jak se říká, není šprochu aby na něm nebylo pravdy trochu. Jen doufám, že v tomto případě to nebude platit.

 2. Taky mne napadlo pár volných asociací – z různých pramenů:

  Ještě že se tmy nebojím.
  Netuším, jestli umřu, nebo budu žít.
  Tohle mě rozhodně baví…
  / Zahlédla tajuplnou hlubinu 🙂 /

 3. 🍥„změknu a zpitomím? Vy si myslíte, že poctivýho chlapa můžete jen tak zlehka ztumpachovatět, až vám bude poslušně žrát z ruky?“

  Jenomže satanisté v protektorátu ČR jedou propagandu dostatečně dlouho, aby většina plebejců netušila, která bije.
  Z Ukrarujny mám odpozorováno, že zacílena bývají válečnická hitlerovská, pardon majdanská uskupení. Jediné humanitární bombardování ČR tedy hrozí od pravdoláskařů KoZa, NATO.

  Skladovat potraviny na dvacet let nebo na možnou válku za dvacet let, zdá se mi poněkud podivné. Snad na rok. Vytvořit si zásobu a pak v ní potraviny pravidelně obměňovat.

  Víc než ruských zbraní se obávám dalších biologických zbraní a jedovatých potravin od poskoků Velkého bratra.
  Obilí, brambory, mléko, vajíčka a med mohu kupovat od sedláka. S virem humanitárně rozprášeným za účelem snížení vydechovaného CO2 a mandatorních výdajů asi mnoho nenadělám. Tečku šmakulády od Tfujzru však s potěšením přenechám k ekologické likvidaci. Strach z košer šméček a zločinů odkláním. Užívejme si života, dokud můžeme.

  1. Napsal sem prispevek jak chlapi resi tykani ,ale hned byl pryc. Kdyz tady nadavali G.
   Rehkove a spol jsou jen dalsi kozaci , nebo horsi breivikove, ktery maji moc a prostredky ,ktere jim propujcili jejich porucnici.
   Vlada starobince nebyla nikdy resenim..
   Clovek ma cervenou hranicni caru , kterou kdyz prekroci a drzi moc tak jen skodi.
   I sobe. Problem je zde zakon lidskyho a vseobecnyho vyvoje.
   Tak vidime maly dite kolikrat padne na nos , zvedne se , je netrpelivy a chce se naucit poradne chodit ,proste se co nejrychleji vyvijet.
   Cokoliv dela je vyvoj svych schopnosti a hledani moznosti.
   Az je zavreny do klece ve skolach do fyzicky a psychicky strnulosti.
   Psychickej teror mrtvych poucek mrtvych deformuje , do nevyvoje.
   Nema potrebnej fyzickej vyvoj , kterej potrebuje. Nesmi se venovat tomu ,na co ma schopnosti,talent po cem touzi a co by kazdej delal nejlip.
   Nastava situace kdy mrtvy /zaziva umrtvovany/ ,sou zivi.
   Jak zijou je mozny videt. A to pokracuje.
   Tim , ze se swabachove chteji zbavit lidi , zbavi se zaroven vyvoje.
   Jakmile se zastavi vyvoj rozjizdi se zanik vseho.
   Ten vyvoj zajisti lide svobodni ,ale jen do urcityho veku , /drive starsi predavali sve pozice mladsim , starsi meli tolik moudrosti , ze ustoupili s moznosti poradit ze svych zkusenosti/ ,nez potom ,ten krok za tu cervenou caru zacina zoufaly udrzovani ,konzervace toho co je.
   A ihned se tim dostavi degenerace vsude a vseho..
   Zivy mrtvy pak siri a urychluji ten spech do smrti a vyvoj smrticich jen prostredku
   vsude kolem sebe..
   Prave absenci vyvoje a tou degeneraci s tim ,nerozlucne spojenou..
   Nejsou schopni cehokoliv jineho.
   Protoze maji moc a prostredky , pouzivaji ty kozaky..

 4. Tak premýšľam o tých „nebojácnych“ vojnových štváčoch v úradoch a na pekných a teplých miestach ako by srali a šťali do gatí v prvých líniách. Posielať druhých na smrť je také jednoduché. Obetujte sa za naše pohodlie a slávu. Docela rád by som videl komunitu LGBTI++++ v tejto zime ako čakajú na milosrdnú smrť….. Moji starí rodičia prežili dve svetové vojny a vždy nám vraveli „len nech nie je vojna“ 🙁 🙁

  1. Moje babička zažila 2 světové války a když v 68. viděla tanky a tak ze strachu, že zažije ještě jednu radši v listopadu umřela. A to v srpnu byla ještě v pohodě a měla nás tam 4 vnoučata na prázdninách.

      1. Rozvoj a podpora terorismu na celej svet , mel zajistit masovou vyrobu
       bezpecnosti , vetsi stada hlidacu ,vyroby zbrani ,uradu,jejich vybaveni a
       s pouzitim vyvinutych technologii..Rozmozovanim parasitu..
       Pro dalsi zase plan ovladnuti sveta. Uz sou s tim nudny a unavny .
       Upevnovani hroutici se moci..
       Spolu planem Trockeho a Hitlera a britu za nimi ,,rozvoj teroru na ovladnuti sveta , nadlidmi. /My bolsevici sme lidi zvlastniho razeni , a zase miliony mrtvych a zmasakrovanych,este vic nez predtim ,jako vysledek /.

       To se dela tak , ze si Trockej precet Kapital a protoze takovy nejsou schopny neco normalniho udelat /bronstejni ,saltzmanove a dalsi /,
       si nekde v kancelari , nebo v pracovne nabiflovali a vsugerovali nejaky poucky z toho a z nich si udelali ty fantasmagorie ,ze z nich provedou ovladnuti sveta , na to dostali hned peci , kapitalistu a kapital ..
       Pak ,zase Hitler..atd.
       Bohaci Hitlera prezili bez uhony, revoluce sou jen besneni teroru chamtivosti , mladsi nejzurivejsi chamtivci , vyhaneji ty stary, uz napakovany..Ty stary skodi ,ale ty novy este vic..
       V prubehu vlady zapadu masakrujou svet porad.

 5. Nějaký Radek Ocelák se dokonce zamýšlí, jestli má cenu kupovat nemovitosti, když ve válce hrozí, že vám to stejně rozbijí.
  Píše doslova

  Pokud ale v blízké době plánujete větší investici, doporučuji zahrnout do úvah následující zapeklitou otázku. Jak moc si vsadit na vlastnictví nemovitostí v zemi, kde do obranné politiky mluví Alena Schillerová?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *