26 května, 2024

Už to není pravda… :-)

Pamatujete, jak jsem v jednom z posledních článků psal, že se mi podařilo udělat rozhovor s Baštou a s Babišem se mi to nepodařilo?

Tak už to není pravda 😀

Již brzy ve vašich kinech…

130 thoughts on “Už to není pravda… :-)

 1. Witovská zkritizovala Korantenga za presidentskou debatu na Nově
  „…Mně nejvíc vadila rezignace moderátora na téma vyšetřování ve Francii a absence otázky na spolupráci Andreje Babiše s StB a jeho členství v KSČ, když otázka na minulost před r. 89 padla u Petra Pavla,“ uvedla na adresu Reye Korantenga.
  https://www.super.cz/1051833-svetlana-witowska-zkritizovala-reye-korantenga-za-prezidentskou-debatu-a-zdaleka-nebyla-jedina.html

  K tomu je vtip: Pokud Andrej Babiš spolupracoval s STB, tak Petr Pavel byl jeho řídící důstojník.

 2. Už zase žalujou….

  Pavel Telička napsal na twitter: „Dlouho jsem váhal, ale nakonec před chvílí jsem napsal některým politikům do Francie osobní názor na to, jak nešťastné je, že se Macron přijetím Babiše nechává zatahovat do předvolební kampaně někým, kdo je názorově a hodnotově úplně někde jinde.“

  Paroubek na to
  S Andrejem Babišem se rozešli ne zrovna v dobrém. No tak teď mu to chce osolit. A vhodným způsobem je udělat to před volbami. Nevím, jestli zrovna ve Francii zajímá někoho názor nějakého bývalého europoslance nebo činitele, který působil dlouhá léta jako lobbista při EU.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Tahle-intrika-nevysla-Nasazeni-Streduly-mezi-prezidentske-kandidaty-Paroubek-tusi-jaky-byl-plan-A-take-koho-726008

 3. Pan nejčistší Bašta údajně vyzval své voliče aby v druhém kole volili prázdným lístkem …. Evidentně spící agent na špinavou práci ….
  Takže se nám odkopal i Okamura jako řízená opozice ….

 4. Defenestrace je nutná, co nejdříve!

  Fialova vláda v den prezidentských voleb spustila ve sněmovně snahu o přijetí zmocňovacího zákona, který by ji opravňoval vysílat do ciziny české vojáky bez souhlasu parlamentu na dobu 60 dnů, přičemž parlament by už jenom legalizoval toto vyslání ex-post ve chvíli, kdy vojska stejně již nepůjde stáhnout zpět, protože budou rozmístěna v rámci aliančních kontingentů s ukrajinskou a polskou armádou anebo s NATO! Fialova vláda nejen věděla měsíc dopředu o začátku války na Ukrajině a podepsala lazaretní smlouvu s Kyjevem, ale ona dokonce se snaží už i o změnu Ústavy a získání zmocňovacího zákona na vysílání vojsk do ciziny!
  „V současnosti, kdy na východ od nás zuří konflikt mezi Ruskou federací a Ukrajinou, a právě v osobě paní ministryně obrany a tady chci říct, je to ministryně obrany, my se máme starat o obranu České republiky, není to ministerstvo války, tak v tuto chvíli je velmi důležité, aby Parlament si uchoval svoji kontrolu v této věci vysílání těch vojsk,“ řekl totiž poslanec ANO Jiří Mašek.
  Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-zmena-ustavy-vysilani-vojaku-do-zahranici-fiala-cernochova.A230113_100123_domaci_kop

  1. Re: berkowitz

   Už je to tady.
   Jste si tu ze mne dělali p*del, když jsem tu začal psát, že mám obavy, aby mi neukradli syna do armády.
   První krok k takovým krádežím dětí posvěceným ústavou byl právě zahájen.

   1. Pane Targusi.
    Zadejte si do vyhledávače „Kyjevský pakt“ a pak vám bude vše jasné, odkud vane vítr.
    Mne se už estakapády Fialláha a Kriegsministryně netýkají, jsem už kmet, ale co moje dcera a vnučky?
    Já už mohu jen doufat, že celičký svět bude přeformátovan, je to na zbláznění.
    A šťastnou ruku při výběru prezidenta.

    1. Někdo jinde napsal:
     „Po zvolení Pavla to bude ráz na ráz!
     Fiala mu předloží návrh na vytvoření Česko-Ukrajinské federace, Pavel to podepíše a v mezinárodním právu už podpis presidenta nejde zvrátit, i když na to neměl žádný souhlas.
     No a tím je UA v EU a NATO…“
     Zatím je to fantazie, ale…
     Člověk by si myslel, že nemůže být hůř, ale ono to jěště půjde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *