28 května, 2024

Takže znovu. Rakušal lhal. To co teď předvádí, jsou jen dokola omílané „kecy“, které si může strčit do toho svého pytle na mrtvoly.

Fakta hovoří jasně:

– Pakt o žádné jasné výjimce pro žádnou zemi NEHOVOŘÍ. Připouští jen možnost, že země, které budou pod migračním tlakem nebo v riziku, že v dalším roce migraci čelit budou, mohou požádat Evropskou komisi o snížení příspěvků nebo počtu uprchlíků. Bude na Komisi, zda to odsouhlasí, či zamítne.

České republiky se samozřejmě týkat bude. Pokud komise DOČASNĚ nerozhodne jinak, dopředu ale s výsledkem počítat NELZE.

– Posuzovat situace v zemi se bude v posledních dvanácti měsících. Tedy v roce 2026 za rok 2025. V té době současným ukrajinským uprchlíkům v Česku vyprší dočasný azyl a NEBUDOU považováni za uprchlíky.

– V migračním paktu PROSTĚ NENÍ pro Českou republiku žádná speciální výjimka. Ale je to jen o počtu lidí s azylem nebo podobnou ochranou.

– Co skutečně řekla eurokomisařka pro vnitřní věci Ylva Johanssonová, na kterou se Víťan a mnozí jiní lumeni odvolávají. „„Co je požadováno, je POVINNÁ solidarita– finanční nebo provozní. Země jako Česká republika, která již projevila solidaritu tím, že hostila velké množství Ukrajinců, BUDOU MOCI BÝT osvobozeny od jakýchkoli povinných solidárních příspěvků,“ . Tedy nikoliv BUDOU!

– Státy mohou požádat, Komise rozhodne. A to každý rok znovu. Nikdy nebudete mít jistotu, že tu výjimku opravdu dostanete. Vždy bude záležet na konkrétní situaci a na posouzení Komise. Jasný?

– Cio na to Rakušan? Já si PŘEJU, aby tato výjimka NETRVALA věčně, aby válka na Ukrajině skončila, Ukrajinci se vrátili domů a budovali svou zemi. A pak samozřejmě – a to nikdo nikdy nepopíral – se ZAPOJÍME do solidárního řešení migrace, jak se na aktivní a standardní členskou zemi Evropské unie sluší a patří,“ prohlásil ve čtvrtek Rakušan.

Takže tak. Já nechci žádnou výjimku, protože absolutně odmítám jakékoliv vyděračřské kvóty, které určí nějaký úředník za svou úřednickou zdí s ochrankou a ostnáčem. Prostě ne. Nula. Musí být jen na nás, koho si sem vezmeme a jestli vůbec někoho. Odmítám respektovat jakékoliv výpalné a pokuty výměnou za bezpečnost, zdraví a pokojný život nás všech. To je přece mnohem víc, než koryta našich prolhaných lídrů. Myslete na to. A nevěřte jim ani nos pod upoceným čelem nebo mezi vytřeštěnýma očima.

32 thoughts on “Takže znovu. Rakušal lhal. To co teď předvádí, jsou jen dokola omílané „kecy“, které si může strčit do toho svého pytle na mrtvoly.

 1. Paní Marková, naprostá většina lidí a to nejen na tomto webu s vámi souhlasí! Ale myslíte, že to nějak změníme. Já se bojím, že ne!

 2. Ne zase tak velké OT:
  Babiě se rozvádí. Spekuluju, že si ošetřuje majetky před převzetím vlády. Nutelín Ihorovič se byl v SS rozloučit, blbost toho idiota už je tam taky ohrožuje. Takhle to vidím ze svého vrtulníku, neboť právě využívám svého práva cítit se čímkoli
  a tedy jsem momentálně na blíže neurčenou dobu vrtulníkem (pro příště plánuji změnit pohlaví na helikoptéru).

  1. Kolem Velkého Bociana se pohybuje určitě velká kohorta právníků, snad by mu sepsali předmanželskou smlouvu před svatbou.

   1. Vsadim se , ze na rozvodu Velkej madarian , taky vydela..
    Podle receptu nejlip kdyz ma nejmin tri obcanstvi ,nekde se potom najdou soukmenovci, ktery pomuzou… Majitel Amazonu zacinal chudej v garazi..
    Za chvili ma majetek dvou trilionu..Jiny zacinaji taky ,ale znate to ,
    ta konkurence a ten kapitalismus a ten volnej market a tak rychle skonci..
    S dluhama…Jiny dostanou darkem na podnikani miliony a kdyz zkrachujou nevadi ,zacnou zase a zase dostanou darek a zacinaji tak dlouho , az se chyti..
    V politice to zase byl treba Lenin a Trocky a pak se taky chytili..
    Klaus byl ve vlade a pak se zase chytil jako president..

 3. Je otázka, proč se vůbec zaobirame migranti,proč musíme toto řešit místo USA,které to způsobili. Jejich imperiální politika,tvoří miliony migrantů. Jenom příklad Ukrajina,byly tam migranti do rokui 2014,nebyli,jen se do toho vložili USA,jdou z Ukrajiny mil.migrantů.

  1. Kdo zna trochu minulost tak treba vi co bylo v ty bibli a porad naky fanatici tam delali hrozny veci , pak katolici ovladli svet v Evrope a zase delali ty masakry, co fanatici nejradsi ,nedelaji to z niceho nic maji to rozkazany , vodpusteni je nemine , bolsevici , dalsi nacisti delali podobne a hure a dnes jde o jednoduchou zalezitost , aby fanatici byli pozvany
   ovladli vsecky narody..
   A potom este delali zase to, co maji nejradsi..
   Na U. jako predtim do Nemecka a predtim do Ruska, fanatici nebyli potreba , postacili jen metody , poucky a hesla .. Vod vzdelanejch a sectelejch akademiku ,ty vzdycky vi nejvic.
   A zpracovany mistni, valkama , krizema, nasilim ,krivdama agresivnich porucniku
   a jejich sluhu ,bezpravi ,vydirani bez konce chamtivcu a otroctvi ,toho sou ruzny druhy..
   Jeden druh se zrusi s velkou slavou a jinej druh este horsi zavedou..

   1. Frantici byli hodne pro nacisty vod vokupace,tedy nic novyho..
    Stredni Vychod a celej je jen a byl otroctvi. Na celou Afriku.
    Otroci v Usa byli nejvic irove a italove..Potom prisli germani a zavedli druzice
    ve vesmiru ,atd., a usak se s tim akorat vytahoval..
    Nic nedostanou..Uz sem psal, ze votroctvi je predevsim pohodlnost. Otrok miluje napodobovat svyho otrokare a proto obohacovaci pribejvaji..
    U britu uz verejne vyhlasuji , ze zadny brity v Britanii nechteji..A nejen to.

 4. Loni jsem si zapřemýšlel o ochraně hranic.
  Maličké španělské enklávy Ceuta a Melilla se nachází na severním pobřeží Maroka. Ty enklávy jsou obehnány vysokým drátěným plotem i s žiletkovým ostnatým drátem. Loni se tam pokoušeli dostat i černokožci, aby se ocitli na území EUhnije a pak se s nimi dělaly procedury nenávratu do jejich mateřské země.
  A na jedné straně se procházeli (jako pávi) španělští hraničáři a těm, kterým se podařilo překonat onen plot poskytovali první pomoc od řezných ran (žiletková ochrana hranice).
  A španělští hraničáři měli v rukách samopaly a nepoužili je k ochraně hranic, možná propili náboje do nich v nějaké místní taverně. Proč Španělé nestříleli, když se jednalo o úmyslné a protiprávní jednání černokožců.
  Chce to jen první krůčky a odvahy k opravdové ochraně hranic EUhnije.
  Viz obrázky:
  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTp-TpgYUlqM9McLBWP6Pb2sbywRDoZ6MnNdw&usqp=CAU

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRk8-M6wMibK4rI2uPfgStMfLu16q0-sKjgVFYzjiQdC6LLbdJBlMP5UpmlSP9h9AqQ_ho&usqp=CAU

  1. Re: berkowitz

   Střílet se nebude, protože překročení hranic EU mimo přechod není trestným činem, dokonce ani násilným trestným činem a už vůbec ne chováním ohrožujícím zdraví a životy tzv. ochránců hranic, či kohokoli jiného, což by pak následně MOHLO vyvolat potřebu použít střelné zbraně.
   Račte se nadrtit aktuální právní normy.
   Pak vám přestanu nadávat, že jste hloupééj úplně ganc.

 5. Nejdříve sestřelila preference stan dolů Nerudová v superdebatě, teď tomu ještě pomohl Rakušan.
  Výborná práce! Vidět ho, jak se kroutí v přímém přenosu je velmi zábavné.

  1. Asi jako v roce 15 v Maďarsku. To se mi tenkrát líbilo. Hlídky maďarsko – slovensko – české, přičemž Slováci zajišťovali komunikaci.

 6. Na to se dá říct jen jedno: cituji z nedávno opakované nadčasové komedie Bílá paní z roku 1966:
  -Vždyť to není pravda!
  -A co pořád máte?
  -Říkám, že to není pravda!
  – Ale dyť on to taky ví, že to není pravda, ale copak on to může říct?
  🙂 A takhle si tu vesele nadčasově žijeme….

 7. Já myslím, že Ostmarkový soudruh nelhal.
  A jestli lhal, tak nevybočil ze svého normálu, asi tak…

  Ohledně velmi vlažné reakce českého lidu asi tolik.
  Nuzota z lidí lotry činí a vlky z lesů žene hlad.
  Prý to řekl či napsal ochlasta Villon. Já si dovolím tvrdit, že Franta byl v té chvíli ovíněn a na nose měl růžové brejle.

  1. Na to ti yebeme, ze TY si myslis ze to „stoji za precteni“. Dej strucnou anotaci o co tam jde a ne holy link !!

 8. Oni asi všici takoví bydlí mimo, v “ dobrých“ čtvrtích či lokalitách. Někteří mají dokonce ochranku.
  Před nějakým časem jsem se zakecal u vody s jedním rybářem. On skupoval domy. A to tak, že koupil jeden nebo dva byty a pronajal je cikánům. Po nějaké době se mu ostatní byty vyprázdnily a on tak přišel k nájemnímu domu za hubičku.
  Známý zase už leta provozuje byznys jak Eta. Kupuje nájemní domy (všecko to jsou poloruiny) a byty v nich pronajímá za takové částky, že mu díky příspěvkům státu na bydlení bankovní konto narůstá pravidelně a solidně. Už si koupil i barák ve VIP lokalitě.

  1. Pred casem psali ,ze umrel jeden u nas , bez potomku a nechal za sebou velkej cinzovni dum a jedna pani dum nekoupila ,ale prohlasila, ze je dedicka , pac si vzala zesnulyho v koncentraku a tam zadny
   doklady vo svatbe nevydavali..Jak rozhod soud a soudce , dle zakona …

 9. ČR dostane výjimku na Ukrajince, Německo dostane výjimku na Syřany, Itálie dostane výjimku na Afričany, Francie dostane výjimku na Maročany, Polsko dostane výjimku na Ukrajince atd…

  Nepotřebujeme migrační pakt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *